kresba

kresba

osoba narození
Atô Kene  
Aubrechtová Sylvie 8. 4. 1922
Brojáčová Martina 28. 5. 1967
Čermák Jan 10. 4. 1857
Dlouhý R.  
Ederer Antonín  
Electus Frater  
Erélyi Eta 15. 7. 1934
Ertl František 1819
Fechtner Miroslav 16. 4. 1963
Fiess Karel 12. 10. 1841
Filipi Jaroslav 15. 4. 1875
Fox Mark 1963
Gassner Heidi 29. 9. 1944
Kánský Miloš 19. 12. 1944
Karas Karel 28. 5. 1892
Kavka Jiří 24. 11. 1936
Kinder Miroslav 16. 5. 1966
Lacina Vladimír 16. 9. 1946
Laizner Josef 1833
Lanzendörferová Zuzana 28. 1. 1965
Lefkovičová Irena 27. 8. 1927
Lehr J.  
Lepš František 30. 8. 1864
Lhota Bohumil 20. 11. 1938
Liebich František 1778
Linhartová Věra 24. 7. 1952
Lomenčík Ján  
Magula Ján 9. 2. 1943
Makarius Tomáš 15. 12. 1733
Malenová Olga 31. 5. 1915
Malinský Antonín  
Maloch Josef 1816
Marešová Boleslava 4. 11. 1904
Mečíř Antonín 15. 5. 1888
Moncoľová Jana 23. 4. 1959
Mosio Alexander 14. 4. 1956
Moučka Vladislav (Ladislav) 15. 7. 1955
Müller Gustav  
Münck Cornelius  
Murad-Michalkowski Gabriele 4. 5. 1877
Mušálek Petr 27. 1. 1954
Mužák Petr 10. 3. 1821
Myšková Markéta 20. 7. 1957
Navrátil Karel 2. 1. 1957
Nedoma Bedřich 20. 8. 1911
Novotný Jan  
Ostatek Václav 15. 7. 1947
Pagáčová Silva 25. 9. 1970
Pazerini Oľga 13. 4. 1954
Peschek Karel 1803
Pítrová Lucie  
Poláček Bohumil 6. 10. 1854
Pomykal Martin  
Pratzker Josef  
Press Hans 15. 5. 1926
Prokop Antonín 31. 7. 1794
Rattay (Rathay)  
Ročák Jiří 27. 3. 1965
Romanovič Edvina 1954
Rosa Marian  
Růžičková Jindřiška 18. 4. 1948
Řehoř Jiří 17. 2. 1927
Říha Vít 27. 8. 1886
Řimnáč František 1951
Schams Miloš 19. 2. 1950
Schmid Vladimír 28. 10. 1920
Schroedhein Josef 10. 9. 1899
Schubert Libor 15. 11. 1962
Schubert Otto 8. 8. 1931
Schurmann Jiří  
Sitte František 22. 4. 1876
Skřípková Zdena 13. 2. 1923
Skurská Eva  
Slejška Miroslav 3. 1. 1931
Sliacký Mikuláš 4. 2. 1950
Stolař Karel  
Strmeň Juraj 11. 2. 1950
Svatava  
Svoboda Tomáš 1948
Svobodová Olga 1909
Syrový Jan 19. 7. 1960
Šourek Jan 21. 1. 1973
Šrámková Eva 1932
Tyller Jiří 21. 4. 1945
Vaculíková Pavla 31. 12. 1965
Werner Zsuzsanna  

kresba

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1926   III. výstava veselých kreseb Dra Desideria
  1946   Z káznice (Kresby Milady Marešové)
  1950   Jiří Kemr: Porcelán a keramika
  1955   Alois Moravec: Kresby z náčrtníku
  1957   Milada Kazdová: Grafika, Kresby
  1957   Miloslav Holý: Litografie - pastely - akvarely
  1958   Matilda Čechová: Grafika a kresby
  1959   Posmrtná výstava Arno Naumana
  1962   Emil Kotrba: Výstava původní grafiky a kreseb (Výbor z díla k padesátým narozeninám)
  1962   Karel Šourek
  1963   Ilustrace Zdeňka Kratochvíla
  1964   František Doležal: Kresby, grafika a variace na básnická a literární díla 1928 - 1963
  1964   Kresby Aloise Wachsmana
  1964   Kresby Rudolfa Kremličky
  1965   Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby
  1965   Robert Brož: Kresby
  1967   Kamil Lhoták: Graphik, Aquarelle, Zeichnungen
  1968   Jozef Kostka: Sochy a kresby 1962 - 1968
  1968   Sochařské kresby Ladislava Beneše (1883 - 1956)
  1969   Jan Konůpek: Kresby
  1969   Jindřich Novák: Kresby z Makedonie
  1970   Jindřich Fischel: Kresby
  1972   Vladimír Kompánek: Sochy, kresby
  1973   Rastislav Michal: Ilustrace k ruské klasice
  1974   Rastislav Michal: Kresby z cest
  1976   Jan Koblasa: Plastiken, Zeichnungen, Graphiken
  1978   Fritz Cremer: Projekty - studie - výsledky
  1978   Karel Nepraš
  1978   Miloš Alexander Bazovský: Kresby
  1979   Milan Staněk: Obrazy a kresby 1959-1979
  1980   Jiří Švengsbír
  1981   Adolf Zábranský: Plakát a novinová kresba
  1981   Gianlorenzo Bernini 1598 - 1680 (Zeichnungen)
  1981   J.M.W. Turner (1775-1851)
  1981   Vladimír Drápal: Grafická a sochařská tvorba
  1981   Vojtěch Adamec
  1982   Henri Cartier Bresson: Dibujos 1973 - 1981
  1982   Jean Effel: cyklus Angažovaná kresba
  1982   Miloslav Holý: Kresby (85. výročí umělcova narození)
  1982   Robert Smithson: Retrospective
  1983   Jiří Vlach: Medaile, plakety, plastiky a kresby
  1983   Václav Hollar (Kresby a grafické listy ze sbírek Britského muzea v Londýně a Národní galerie v Praze)
  1985   Jan Černý: Ilustrace, kresby
  1985   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby
  1985   Josef Šíma: Knižní grafika a kresby
  1985   Richard Konvička: Kresby
  1986   Jiří Šalamoun: Inventůra
  1986   Otto Sukup: Kresby, sochy
  1987   Michal Brix: Kresby & projekty
  1987   Pavel Konečný: Kresby
  1987   Róbert Brun: Monológy & rozhovory
  1988   Cecile Muhlstein
  1988   Jan Hrubý: Kreslený humor
  1988   Jiří David: Kresby
  1988   Josef Daněk: Kresby
  1988   Jozef Bubák: Kresby
  1988   Vojtěch Cinybulk: Kresby a grafika
  1989   Jindřich Kovařík: Ilustrace, grafika
  1990   Ondřej Coufal: Kresby
  1992   Jaro Beran
  1993   Alois Kračmar: Kresby
  1993   Michaela Thelenová
  1993   Vladimír Kompánek: Sochy, kresby
  1994   Radim Hanke: Sochy, kresby
  1995   Radim Hanke: Bozzetta, kresby
  1996   Martin Kolář: Kresby
  1996   Vladimír Gebauer: Malba a kresba na papíře
  1996   Vladislav Mirvald
  1997   Adriena Šimotová
  1999   Karel Nepraš: Iron story
  2000   Sedmá olomoucká kašna
  2001   Josef Šimůnek
  2001   Milan Grygar: Obraz a barva
  2003   Jana Budíková: Jedno v druhém (obrazy a kresby)
  2003   Jiří Anderle: Dialogy (Obrazy, grafika, kresby, sbírka afrického umění)
  2003   Michal Brix: Architektonické kresby / Architectual Drawings
  2004   Hra v kostky (Vítězslav Nezval a výtvarné umění)
  2006   Miloš Ševčík: Do nitra
  2006   Terry Haass: Světlo - čas - prostor
  2007   Ladislav Daněk: Kresby / Drawings 1979-2006
  2008   Eva Kmentová
  2008   František Pacík
  2008   Miroslav Urban: Voyeur před branou věčnosti (Práce z let 1973 - 2008)
  2008   Pavla Aubrechtová: Koláže, asambláže, kresby
  2009   Michal Ranný: Kresby, akvarely
  2009   Vladimír Suchánek: Ohlédnutí na léta šedesátá. Grafika / kresby / koláže
  2010   Dušan Urbaník: Krajina jedním tahem
  2010   Jitka Chrištofová: Zářivé temnoty / Brilliant Darknesses
  2010   Milan Kunc: Portréty / Portraits
  2011   Dagmar Havlíčková
  nedatováno   Helena Konstantinová: Kresby, grafika 1980-1985 / Zeichnungen, Graphik 1980-1985
  nedatováno   Olga Beráková: Kresby z Itálie
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1950   Pravoslav Rada, Václav Sivko: Soubor výtvarných prací
  1953   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava
  1961   Skupina Radar 1961 (Bartoš Bláha Foll Gross Hudeček Chadima Kovářík Kubík Mikula Mikulová Mlčoch Prošek Rotrekl Skála Stanovský Sukup Vašta Zívr)
  1966   Radar 66
  1971   25 malířů, sochařů a grafiků z Prahy
  1972   Malé sochařské formy a sochařská kresba I.
  1978   Ilja Beškov, Jozef Baláž: Učiteľ a žiak
  1979   10 x 5 kreseb
  1980   Člověk (Prostor člověka)
  1980   Výtvarní umělci k 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou (Přehlídka československého výtvarného umění 1980)
  1981   9 (Devět) (Věra Janoušková, Magdalena Jetelová, Ellen Jilemnická, Adéla Matasová, Petra Oriešková, Jaroslava Pešícová, Hana Purkrábková, Jaroslava Severová, Dana Vachtová)
  1981   Pavel Ježek / Sklo, Eva Vlasáková / Kresby
  1985   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje
  1985   Zuzana Nováčková: Grafika, Jiří Sozanský: Kresby
  1987   České umění 20. století, Obrazy, plastiky, kresby, grafika (Přírůstky Alšovy jihočeské galérie za léta 1980 - 1985)
  1990   Česká kresba XX. století II
  1990   Současná česká kresba
  1994   Skupina Radar
  1995   Karel Svolinský a jeho žáci (Členové SČUG Hollar k poctě 100. výročí narození svého učitele)
  1995   Kresba ´95
  1997   Dürer Holbein Grünewald (Meisterzeichnungen der deutschen Renaissance aus Berlin und Basel)
  1997   Záznamy dojmy sny
  1998   Diplomanti AVU 1998
  1998   Záznamy dojmy sny 2
  2002   Six from the sixties
  2004   Kresba 19. století ve sbírce Západočeské galerie v Plzni (1. část)
  2004   Kresba, kresba... (Česká kresba 80. let 20. století ze sbírek členských galerií RG ČR)
  2004   V zajetí vášně (Sbírka Patrika Šimona)
  2008   Lettrismus (Předchůdci a následovníci)
  2009   Kresby členů SČUG Hollar
  2009   Mini UB 2009
  2010   Milada Hynková a Veronika Dolanská: Benigni rezistence MH jako invazivní emoce VD
  2012   AMoYA: Artbanka Museum of Young Art Prague 2011
  2012   Pavla Malinová, Veronika Vlková: Je to ve mně jako v koze
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1944   Umelecká kresba
  1950   Jan Štursa
  1951   Věnec národních písní
  1953   Politické kresby 1939 - 1953
  1956   Die Gotische Zeichnung in Böhmen
  1957   Leonardo - Michelangelo (Kresby)
  1958   Hans Holbein: Kresby
  1960   Jak, čím a nač kreslit
  1967   Magnetická pole
  1969   Paul Cézanne (Kresby)
  1971   Poklady pražské architektury
  1971   Radar (Anatomie tvůrčí skupiny)
  1972   Praha / Прага / Prag / Prague
  1974   Le dessin surréaliste
  1976   Současná kresba
  1977   Hans Holbein: Kresby
  1977   Václav Hollar: Kresby
  1982   Albrecht Dürer: Kresby
  1983   Karel Souček (Data a svědectví o jeho cestě životem a uměním)
  1985   Zeichnungen der französischen Impressionisten
  2001   Jan Hísek
  2003   To UNHCR, With Love
  2004   Jiří Slíva
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/2)
  2009   Ivo Rozsypal (Sklo, kresba, malba: Moje vyznání / Glass, Drawing, Painting: My Confession)
  2011   Jan Kotík: 1916-2002
  2013   Jiří Balcar
  2015   Seňorita Franco a Krvavý pes (Malíř, karikaturista a ilustrátor Antonín Pelc (1895-1967))
encyklopedie/slovník
  rok vydání   název (podnázev)
  1975   Encyklopedie českého výtvarného umění
  1995   Nová encyklopedie českého výtvarného umění (A-M)
podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1948   Miřte
  1949   Obecenstvo přijímá dnes...
  1960   Kresby Jana Slavíčka
  1965   Čára - nejprostší vyjadřovací prostředek výtvarného umění, Kresba jako samostatný druh umělecké činnosti, Kresba popisuje skutečnost, Kresba usiluje o vyjádření vnitřních vztahů umělce ke skutečnosti, Linie jako nositelka výrazu, Kresba bojující
  1965   Jeden ze současných výtvarníků světového jména...
  1970   Výstavy (Výstava Česká kresba 20. století)
  1979   Současný zájem o kresbu není ničím vnějším...
  1980   Kresba získala mimořádné uznání...
  1985   Dva z mladé generace
  1991   Kresba - někdo o ní říká,...
  2000   Ve vybavování a ztělesňování představ...
  2005   20 bodů ke kresbě
  2005   Kresba jako doklad hledání a rozhodování
  2005   Kreslím, tedy jsem
  2005   Prostě to chci mít už za sebou
  2006   Médium kresby je pro mě...
  2008   Cyklus Teroristi: Srdíčko (Jiří Petrbok)
  2008   Vstup do ticha (Igor Kalný)
  2009   Hledání a objevy
  2012   Mistr humoru bez vtipu
  2015   Kouzlo pérovek
www
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   kresba (www.artlist.cz)
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1946   Výstava kreseb a grafiky B. Kubišty
  1967   Kresby Antonína Procházky
  1971   Zdeněk Kleidienst: Kresby k poezii
  1973   Karel Svolinský: Akvarely, kresby (Grafika z posledních let)
  1980   Jiří Karmazín: Obrazy, kresby, keramika
  1982   Dáša Havlová: Kresby
  1986   Otto Sukup: Kresby sochy
  1987   Miroslav Štolfa: Obrazy
  1988   Vladimír Gebauer: Kresby
  1988   Zdenek Hůla: Kresby a papíry
  1990   Jaroslav Kolomazník: Plastiky, kresby (Výběr z tvorby k umělcovým 55. narozeninám)
  1990   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy
  2003   Vladimír Gebauer: Asambláže, kresby
  2010   Inge Kosková: Kresby / Drawings
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1984   Jiří Jílek, Anežka Kovalová, Miroslav Koval: Sochy / obrazy, kresby
  1991   Vladimír Gebauer: Tvorba z let 1968-1991 Obrazy, kresby, objekty, Pavla Aubrechtová: Kresby, ilustrace, objekty
  1995   Kresba ´95
  1996   Obrazy, kresby, koláže a malby na porcelán
  1996   Pavla Aubrechtová a Vladimír Gebauer: Obrazy, kresby, koláže
  1996   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Kresby, koláže, autorský porcelán
dílo
  rok vydání   název (podnázev)
  1944   Kolka, Rus
  1974   Milenci II
  1985   Hlava / Head
  1990   Hlava / Head
  1999   Kresba (I)
  1999   Kresba (II)
  2003   Zahrada
katalogová pozvánka
  rok vydání   název (podnázev)
  1978   Ludvík Vacek: Malba, kresba, grafika
katalogová pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Oldřich Lípa: Kresby / Odlesky skla
katalogový list autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1987   Pavel Matuška: Úsměvy - kresby a grafika
  1988   Kresby Cyrila Boudy
  1988   Vladimír Jiránek: Kresby
katalogový plakát autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   Pavel Herynek: Circularities / Cirkulární kresby 1997 - 2010
kresba
  rok vydání   název (podnázev)
  1947 / 1948   List ze zápisníku
  1962   Pozorovatel
  1962   Před zrcadly
  1962   Tanečnice na scéně
  1965   Jeskyně trpělivosti
  1965   Noční vahadlo
  1988   Spatřilo se ve mně
  1990   Pootáčení čtverců
  1990   Tři primární barvy 1
  1990   Tři primární barvy 2
  1991   Věc I.
obraz
  rok vydání   název (podnázev)
  1992   Krystalizace tří barev
periodikum
  rok vydání   název (podnázev)
  1997   Listy S.V.U. Mánes (O kresbě)
soubor pohlednic
  rok vydání   název (podnázev)
  1999   Petr Dillinger: Praha očima českých umělců
soubor reprodukcí
  rok vydání   název (podnázev)
  1947   Česká barokní kresba

kresba

grafika
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Roušky XXIX ((cyklus))
  1991   Roušky XXXIII ((cyklus))
  1991   Zpráva I
instalace
  rok vydání   název (podnázev)
  1974   Nit a čára (Triptych)
kresba
  rok vydání   název (podnázev)
  1990   Alegorie
  1990   Odysseus
  2005   Isis
objekt
  rok vydání   název (podnázev)
  1984   Objekt O. T.

kresba

podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1948   Doslov redakční
  rok vydání   název (podnázev)
  1975   Topole pri Váhu
cyklus
  rok vydání   název (podnázev)
  1999   Posledních sedm slov
  2007-2010   Stěhování duše
dílo
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   Z cyklu Hommage à Lautréamont
  ????   Francie. Jeho Veličenstvo Korupce: Stát jsem já
  ????   Ilustrace k básni Oda na moře (původní kresby)
  ????   Ilustrace ke Karafiátovým broučkům
  ????   Karel May: Syn lovce medvědů, ilustrace
  ????   Malíř
  ????   Prostná censorů s tužkou, policejní prostná se slzotvornými bombami
  ????   Sedící dáma
  ????   Slez planý
  1494   Orfeova smrt
  1830   Malíř v plenéru
  1849   Podobizna Dra F. L. Riegra
  1894   Jan Žižka z Trocnova
  1901   Janko Vlk Kozic
  1908   Řina spí
  1909   Kytky na okně
  1909   Prodavač preclíků
  1910   Cesta mezi stromy
  1911   Josef Mánes
  1929   Jaroslav Ježek
  1931   Navíjení
  1935-1940   Malíř v ateliéru
  1940   Ilustrace k Příběhům dona Quijota
  1940   Šašci
  1940   Zátiší
  1940 -   Daniel V/5 (Mene mene tekel ufarsin)
  1940 -   Edgar Allan Poe (Zazděná?)
  1940 -   Edgar Allan Poe: Černý kocour (Zazděná s kočkou?)
  1940 -   Edgar Allan Poe: Čtyři zvířata v jednom
  1940 -   Edgar Allan Poe: Zlatý Scarabeus (Černoch a lebka)
  1940 -   Maškary
  1941   Doživotní nucené práce (Sbohem, má lásko)
  1941   Hlídač
  1941   Ještě sedm dní
  1941   Když jsem byl malý, měl jsem bílého koníčka, který mluvil
  1941   Kurva, kterou jsem zabil a její milenci
  1941   La Santé
  1941   Má pomsta
  1941   Mistrovské dílo
  1941   Noční můry
  1941   Propast úzkosti (Propast úzkosti - kat a gilotina)
  1941   Vězení v noci
  1941   Vězeňský Kristus
  1941   Vnitřek věznice
  1944   Kolka, Rus
  1944   Pierre Laval
  1944   Válečná politická kresba
  1945 -   Rej ((Rej přízraků))
  1945 -   Vězení - Smrtka - Prison (Pán Věznice)
  1946   Ilustrace k Nezbedným pohádkám
  1947   Deportace na Ďáblův ostrov
  1947   Hrál jsem, prohrál jsem
  1947   Ilustrace k Štěpnici Fr. Nechvátala (sázení stromu)
  1947   Ilustrace k Štěpnici Fr. Nechvátila
  1947   Ilustrace ke knize K. Kovala Zeměklíč
  1947   Ilustrace ke Králi Lávrovi K. Havlíčka Borovského
  1947   Maska - uprchlý galejník
  1947   Oko hlídače - otvor vedveřích cely
  1948   Město
  1948   Pán věznice
  1948   Pardon maman
  1948   Sbohem, navždy
  1948   Stalinovy závody
  1948   Zahrada na Ďáblově ostrově
  1948   Zeď v cele s vězeňským kalendářem
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Polednice (Malá, hnědá, tváři divé/ pod plachetkou osoba)
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Svatební Košile (Pěkná noc, jasná - v tu dobu/ vstávají mrtví ze hrobů)
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Svatební Košile (Hosté čekají, čeká kvas,/ a jako střela letí čas)
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Svatební Košile (Na stěně nízké světničky/ byl obraz boží rodičky)
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Vrba (Zavzdychala umírajíc,/ po dítku se ohlédajíc)
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Vrba (Padla těžce do potoka,/ zašuměla od hluboka)
  1948 - 1949   Ó běda mi, běda, běda! Paní zabil jsem nevěda (Ač co mrtvé je mi spáti,/ ráno duch se zase vrátí)
  1948 - 1949   Podej nám tu živou
  1948 - 1949   Starosvati - černí raci,/ a družičky - ryby
  1948 - 1949   Sudička
  1949   Park ve vichřici
  1949   Studie aktu dívky k lunetě Libuše věštící
  1950   Podobizna národního hrdiny Julia Fučíka
  1950   Přípravná kresba k lunetě Karel IV. zakládá universitu
  1950   Studie aktu Libuše k lunetě Libuše věštící
  1950 - 1956   Edgar Allan Poe (Ilustrace 3)
  1950 - 1956   Edgar Allan Poe: Pád domu Usherů (Ilustrace k povídce)
  1950 - 1956   Ilustrace ke Starému zákonu
  1951   Královnička
  1951   Zemědělský dělník
  1952   Pták ohnivák, ilustrace k Erbenovým Pohádkám
  1952   Studie stromů k litografii pieta
  1953   Ilustrace k románu Anatola France Ostrov Tučňáků
  1953   Ilustrace k románu M. Gorkého Život Klima Samgina (1.)
  1953   Ilustrace k románu M. Gorkého Život pana Smagin
  1953   Ilustrace k románu M. GorkéhoŽivot Klima Samgina
  1953   Kytice polních květů
  1953   Podobizna Otakara Španiela
  1953   Říjen
  1953   Stará kovárna
  1954   Ilustrace k Andersenovým pohádkám
  1954   Ilustrace k románu Jules Vallése Povstalec
  1954   Ilustrace k románu Jules Vallése Povstalec (černý kočár)
  1954   Ilustrace k románu M. Gorkého Matka
  1954   Kresba z knihy Obecná škola
  1954   Kresba ze skizzáře
  1954   Z parku ve Františkových Lázních
  1954 - 1955   Eržika, ilustrace k Olbrachtovu románu Nikola Šuhaj loupežník
  1954 - 1955   Ilustrace k románu A. S. Puškina Evžen Oněgin
  1954 - 1955   Ilustrace k románu A. S. Puškina Evžen Oněgin (1.)
  1954 - 1955   Ilustrace k románu A. S. Puškina Evžen Oněgin (2.)
  1954 - 1955   Karton pro sgraffito pro Ledeburský palác (detail)
  1954 - 1955   Koncovka k Olbrachtově románu
  1954 - 1955   Kresba v tiráži k Olbrachtově románu
  1954 - 1955   Šuhaj a Jura, ilustrace k Olbrachtovu románu Nikola Šuhaj loupežník
  1954 - 1955   Záhlaví k Olbrachtovu románu Nikola Šuhaj Loupežník
  1955   Ilustrace k Seifertově básni Všechny, všechny matky
  1955   Odpich vysoké pece
  1956   Dřevěná lávka
  1958   Kresba k plastice (170 x 210)
  1960   K35-1960
  1961   K61/41
  1961   Prvky pro obnovení milostného aktu (kresba ze seriálu na text Jeana-Clarence Lamberta)
  1963   Tři figury
  1966   Kresba k plastice
  1968   Kresba k plastice
  1968   Kresba ke Znějící plastice
  1971   Pravěk / Pre-History
  1974   Milenci II
  1976, 1978, 1979   Chvalozpěvy (homage)
  1977   Čára života, 1977, (1) ((vdech, výdech))
  1977   Krevní tlak / Blood Pressure
  1977   Leštění parket / Polishing the Parquet
  1977   Pozdrav náhodám
  1977   S nákupem / With Shopping
  1978   50 dkg (stín), 1978, (1)
  1978   Antré / Entry
  1978   Černobílý čtverec, 1978, (1)
  1978   Černobílý kříž, 1978, (1)
  1978   Černobílý obdélník, 1978, (1)
  1978   Černobílý trojúhelník, 1978, (1)
  1978   Do práce / To Work
  1978   Limuzína / Limousine
  1978   Mezi domy / Among Buildings
  1979   Báseň dlouhé chvíle
  1979   Báseň jedné čáry, 1979, (1)
  1979   Dvě básně v próze I.
  1979   Dvě básně v próze II.
  1979   Sny
  1979-1980   Osudová (osudová báseň)
  1979-1981   Škrtané básně
  1980   Básně bez konce
  1980   Dvě básně (konstruktivní a destruktivní báseň)
  1980   Milimetrové básně
  1980   Modifikace (přizpůsobení)
  1980   Studený a teplý interier / Cold and Warm Interiors,
  1980   Variace
  1980-1981   Instalace vraždy / Murder Installation
  1980-1982   Studie (Šumperák) / Study (Family Home)
  1981   Levitace – válenda / Levitation – couch
  1981   Topografické črty (parafráze topografických značek)
  1981, 1982   Idea (kresba)
  1981, 1982   Zeměpisné črty (z Literárních drobností)
  1982   Amok / Haywire
  1982   Barevné básně aneb míchání barev
  1982   Bodová báseň
  1982   Cesta
  1982   Dům
  1982   Levitace (Levitace s kravatou) / Levitation (Levitation with a Tie)
  1982   Poměřování – obývák A / Measuring – Parlour A
  1982-1983   Tanečník rock ‘n' rollu / Rock ‘n' Roll Dancer
  1982-1983   Tesla NZC 420
  1983   Dvě věty o poznání
  1983   Dvě věty z metafytiky
  1983   Sólo / Solo
  1983   Traktát o čáře
  1983   Traktát o poznání
  1983   Úvaha o poznání, 1983, (1)
  1983   Volnost I.
  1983   Vysávání / Hoovering (kresba)
  1983   Zametání / Sweeping
  1984   Pasivní odpočinek / Passive Rest
  1985   Alergie / Allergy
  1985   Bráchové / Brothers
  1985   Hlava / Head
  1985   Vegetace
  1986   Kresba (Mladí pražští výtvarníci) (Jan Bačkovský)
  1986   Padající postava II / Falling Figure II
  1986   Špagety / Spaghetti
  1988   Myšlenka (z cyklu Výjevy z filozofie)
  1988   Peripatetická báseň Kroky
  1989   Chrám (Bautzen, dóm)
  1989   Klášter (Vyšší Brod)
  1989   Zlatá rybka / Goldfish
  1989-1991   Jeníček a Mařenka / Hansel and Gretel
  1990   Ad triangulum (Řím, S. Pietro in Vincoli)
  1990   Černá ryba / Black Fish
  1990   Hlava / Head
  1990   Hvězda a kříž (Klatovy, děkanský kostel)
  1990   Maják (Orvieto, dóm)
  1990-1991   Obratlovci / Vertebrates
  1991   Archa (Praha, bývalý kostel sv. Anny)
  1991   Bílá košile / White Shirt
  1991   V sobě
  1991/08/27   Soutěska
  1992   Antré II / Entry II
  1992   Oldřich a Božena
  1992   Z cyklu Kořeny, větve, stromy
  1993   Berušky / Ladybirds (kresba)
  1993   Černokostelecký zámek
  1993   Hospoda a špitál
  1993   Hotel Occidental, zadní trakt (návrh výtvarného řešení scény z filmu Amerika)
  1993   Kostel a zámek
  1995   Anděl zhoubce
  1996   Anděl nad hrobem
  1996   Bezpečí ve světle
  1996   Sukně / Skirt
  1997   Ex libris P. Josefa Čunka S. I.
  1997   Kresby z cyklu - Tapety naruby
  1997   Zahrada/ Garden
  1998   Bez názvu
  1998   Bez názvu
  1998   Ráj/ Paradise
  1998-1999   Maruška a rok / Maruška and a Year
  1999   Kresba (II)
  1999   Oči III.
  1999   Oči IV.
  2000   Jak pejsek s kočičkou myjí podlahu / Doggie and Pussy Washing the Floor
  2000   Jak pejsek s kočičkou myjí podlahu II / Doggie and Pussy Washing the Floor II
  2000   Pozorování světa (vizuální báseň z cyklu Kolo života)
  2001   Vertikální krajina v oblacích
  2002   Torzo
  2003   Ležící
  2003   Zahrada
  2004   Velikonoce/ Easter
  2005   Isis
  2005   Kde ses to naučila?
  2005   Kresba (z cyklu Krajina s čísly)
  2006-2007   Džungle
  2006-2007   Soucestí
  2007   Maková panenka
  2009   Stěhování duše (varianta)
  2010   Variace na Santiniho
  2011   Posledních sedm slov - skicy k objektům
  nedat   Akrobatky se šelmou
  nedat   Dav
  nedat   Desky desatera
  nedat   Dvojka
  nedat   Edgar Allan Poe (Ilustrace 1)
  nedat   Edgar Allan Poe: Rukopis v láhvi
  nedat   Edgar Allan Poe: Zlatý scarabeus (Hledání středu)
  nedat   Edgar Allan Poe: Zrádné srdce
  nedat   Hosté čekají
  nedat   Izaiáš ((495 x 370))
  nedat   Izaiáš ((550 x 350))
  nedat   Karel Jaromír Erben: Vrba (Zavzdychala umírajíc,/ po dítku se ohlídajíc)
  nedat   Karel Jaromír Erben: Vrba (Ve dne s tebou živa v domě,/ v noci duše její v stromě)
  nedat   Kat
  nedat   Kresba k bibli (?)
  nedat   Kříž
  nedat   Lidé
  nedat   Muž
  nedat   Na píšťalku bude pěti,…
  nedat   Noční tanec - černý
  nedat   Oko
  nedat   Plačící a kříž
  nedat   Poe - drak, loď
  nedat   Přízračnější
  nedat   Přízraky
  nedat   Rej ((kresba))
  nedat   Skica k Danielovi (Rub č O173)
  nedat   Skokan
  nedat   Starý zákon: Daniel VI/12/22 (?) - (Daniel v jámě lvové)
  nedat   Starý zákon: Ezechiel I/10
  nedat   Starý zákon: Ezechiel VIII/10
  nedat   Starý zákon: Ezechiel XVI/37
  nedat   Starý zákon: Ezechiel XXXVII/12
  nedat   Starý zákon: I. Královská III/17/18
  nedat   Starý zákon: I. Královská XIX/11/12
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova II/7
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova IX/13
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova XI/4
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova XIX/9
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova XL/16
  nedat   Starý zákon: I. Mojžíšova XLI/2/3
  nedat   Starý zákon: I. Samuelova
  nedat   Starý zákon: I. Samuelova XVI/23 (Šílený saul)
  nedat   Starý zákon: I. Samuelova XXVIII/13/14
  nedat   Starý zákon: II. Samuelova XI/2
  nedat   Starý zákon: IV. Mojžíšova XIX/9, XX/21
  nedat   Starý zákon: IV. Mojžíšova XVI/27
  nedat   Starý zákon: Izaiáš
  nedat   Starý zákon: Izaiáš LIX/5
  nedat   Starý zákon: Izaiáš XIII/19, 21/22
  nedat   Starý zákon: Jeremiáš
  nedat   Starý zákon: Jeremiáš IX/21
  nedat   Starý zákon: Jeremiáš XXV/27
  nedat   Starý zákon: Job VII/4
  nedat   Starý zákon: Joel II/30/31
  nedat   Starý zákon: Soudců XVI/19
  nedat   Starý zákon: Zachariáš III/9
  nedat   Stařec
  nedat   Strom poznání
  nedat   Sv. Jan pojídá knihu
  nedat   Taverne Jolly Tar
  nedat   Tři sudičky
  nedat   Vrba (?)
  nedat   Wili Wimble
  nedat   Za jeden tisíc
  okolo 1840   Dvě hlavy Maurů
fotografie
  rok vydání   název (podnázev)
  1979   Kosmos F
grafika
  rok vydání   název (podnázev)
  1976   Sem prišiel človek II.
  1976   Sem prišiel človek III.
  1985   Z cyklu 26 kruhových variací
ilustrace
  rok vydání   název (podnázev)
  1988   Lomikel a jiné zádrhele
instalace
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Oheň
koláž
  rok vydání   název (podnázev)
  1977   Hlava
  1982   Hlava
  1982   Postava
  1986   Dvě postavy
  1987   Hlava
  1990   Postava
kresba
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   Ach ty plachty, kde je mám?
  ????   Ach ty plachty, kde je mám?
  ????   Ach ty plachty, kde je mám?
  ????   Bambertova kniha ztracených příběhů
  ????   Bambertova kniha ztracených příběhů
  ????   Bambertova kniha ztracených příběhů
  ????   Bambertova kniha ztracených příběhů
  ????   Bez názvu
  ????   Hradby pevnosti
  ????   Konečně!
  ????   Kresba na silverbaryt print
  ????   Kresba na silverbaryt print
  ????   Lidé tlačící vůz
  ????   Modlitba za zemřelou
  ????   Muži na ubikaci
  ????   Na samote
  ????   Obrázky z československých dějin (Masaryk)
  ????   Obrázky z československých dějin (20. léta)
  ????   Obrázky z československých dějin (Pražský hrad)
  ????   Obrázky z československých dějin (Osvobozené divadlo)
  ????   Po příjezdu transportu
  ????   Ropák
  ????   Stará bašta
  ????   Stařec
  ????   Svítící objekt III.
  ????   V ghettu
  ????   Výbuchy rudé barvy
  ????   Ženská věrnost (Animace muže)
  ????   Ženská věrnost (Postava ducha muže)
  ????   Ženská věrnost (Snímek z filmu)
  ????   Ilustrace ke Křtu sv. Vladimíra K. Havlíčka Borovského
  ????   Polévka
  ????   Praha z Letné
  ????   Studie ženské hlavy
  1. polovina 20. let   Skica krajiny III
  1850   Návrh na výzdobu pažby pistole
  1850   Návrhy na holby a poháry
  1852-1853   Mlýn v Kořenově v Krkonoších
  1879   Polovičný akt ženy
  1880   Štúdia dvoch sediacich Židov. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1880   Štúdia dvoch žien. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1880   Štúdia Krista. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1880   Štúdia Piláta. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1880   Štúdia sediaceho Žida. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1880   Štúdia stojaceho rabína. K obrazu Kristus pred Pilátom
  1883-1884   V rozkvětu ((Démon láska V))
  1885-1890   Štúdia stojaceho starca I.
  1885-1890   Štúdia stojaceho starca II.
  1890–1900   Štúdia hlavy muža
  1891   Medusa
  1892   Skicár s figurálnymi štúdiami
  1892   Skicár s figurálnymi štúdiami
  1892   Skicár s figurálnymi štúdiami
  1893   Štúdia ležiaceho mužského aktu
  1893   Štúdia mužského ležiaceho aktu
  1893   Štúdia stojaceho mužského aktu
  1893   Štúdia stojaceho mužského aktu
  1895   Štúdia stojaceho mužského aktu
  1895   Teta Máry
  1895-1896   Štúdia k obrazu „Ecce homo“
  1896   Šľachtičná Tivadar Andrássy
  1896   Velikonoce ((triptych))
  1900   Ležiaci poloakt
  1900   Portrét muža
  1900   Štúdia hlavy muža - k Večeri v Emauzoch
  1900   Utrápená
  1900-1905   Pltník
  1901   Náčrt spišskej krajiny
  1901   Paradisea Apoda
  1901   Před bouří (Olše v bouři)
  1901   Vysoké Tatry
  1901-1903   Kresba podle reprodukce z Volných směrů (F. Maljavin od Lva Baksta)
  1901-1950   Štúdia profilu hlavy ženy
  1902   Šedivý portrét
  1902   Zátiší ateliéru
  1903   Cesta ticha II
  1903   Sedící akt s přeloženou nohou
  1903   Sedící akt s rukama složenýma v klíně
  1904-1905   Most
  1904–1905   Skica pracujícího muže
  1905   Dievča s batôžkom
  1905   Chlapec
  1905   Velký rodinný portrét
  1905-1914   Štúdia hlavy muža
  1905-1914   Štúdia hlavy muža s dlhými vlasmi
  1905-1914   Štúdia muža čítajúceho knihu
  1906   Červený kohout
  1906   Štúdia kráčajúceho muža
  1906   Švadleny (Florentský náčrtník)
  1906   Visící Jánošík
  1906-1907   Na nábřeží (Florentský náčrtník)
  1906-1907   Sedící ženský akt (Florentský náčrtník)
  1906-1907   Sedící ženský akt (Florentský náčrtník)
  1906-1907   Sedící ženský akt (Florentský náčrtník)
  1906-1907   Studie postav (Florentský náčrtník)
  1906-1907   V parku (Florentský náčrtník)
  1906-1907   V parku (studie k obrazu Nedělní promenáda v Riegrových sadech)
  1906-1907   V parku (studie k obrazu Nedělní promenáda v Riegrových sadech)
  1906-1907   Zahradní restaurace (Florentský náčrtník)
  1906-1907   Ženský stojící akt (Florentský náčrtník)
  1906–1907   Společnost u stolu
  1907   Čert vyřezává dítě
  1907   Horal zo Zakopaného
  1907   Pradlena
  1907   Skica koně
  1907   Studie koně
  1907   Údolí smutku
  1907-1908   V hostinci
  1907-1912   Štúdia ženy s klobúkom
  1908   Krajina v okolí Hradce Králové
  1908   Nakládání
  1908   Postava chlapčeka
  1908   Při jídle
  1908   Studie k obrazu Podobizna ing. Václava Rejchla
  1908   Studie k obrazu Podobizna ing. Václava Rejchla
  1908   Studie k věžím Týnského chrámu
  1908   Studie klepáčů kos
  1908   Studie sedícího chlapce s košíkem
  1908   Švadlena
  1908   Žně
  1908   Žně 1
  1909   Narození Páně
  1909   Studie klečícího muže
  1909   Studie klečícího muže a Jana Evangelisty z obrazu Pátá pečeť z Apokalypsy od El Greca
  1909-1910   Studie dvou aktů podle Derainova Koupání / Studie I (Pařížský náčrtník)
  1909-1910   Studie stromu
  1910   Akt na zelenej pohovke
  1910   Artista (Pařížský náčrtník)
  1910   Geometrická studie hlavy inspirovaná sumerskou plastikou Hlava s turbanem (Pařížský náčrtník)
  1910   Katedrála Notre-Dame (Pařížský náčrtník)
  1910   Katedrála Notre-Dame (Pařížský náčrtník)
  1910   Krajina s vesničkou (studie k obrazu Kraj lesa)
  1910   Krajina u Braníka
  1910   Portrét Bohuslava Reynka
  1910   Skica podle N. Poussina (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie egyptské plastiky z Louvru (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie II (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie k obrazu Kavárna (Hráči na housle a basu) (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie k obrazu Křížová cesta
  1910   Studie k obrazu Křížová cesta
  1910   Studie k obrazu Kuřák
  1910   Studie ke kopii obrazu N. Poussina Orfeus a Eurydika (Pařížský náčtrník)
  1910   Studie profilu sedícího muže (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie rukou (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie ruky držící papír (Pařížský náčrtník)
  1910   Studie stromu
  1910   Studie sv. Veroniky s rouškou a plačící ženy
  1910   Studie úhlů (rubová strana kresby Hráči v kostky)
  1910   Studie větví stromu I
  1910   Studie větví stromu II
  1910-1915   Štúdia stojaceho muža
  1911   Dáma v klobouku
  1911   Náčrty postav (Krista, starců a Jana Evangelisty)
  1911   Pokoj pro svobodné pány ((kresba pro Humoristické list))
  1911   Portrét muža s lysinou
  1911   Portrétna štúdia ženskej hlavy
  1911   Staropražský motiv (přípravná kresba k obrazu)
  1911   Studie hlavy k obrazu Koupání mužů
  1911   Studie k obrazu Jaro (Koupání žen)
  1911   Studie k obrazu Koupání mužů
  1911   Studie k obrazu Pierot
  1911   Studie k obrazu Podobizna prof. Posejpala
  1911   Studie k obrazu Podobizna prof. Posejpala
  1911   Studie k obrazu Vzkříšení Lazara
  1911   Studie k obrazu Vzkříšení Lazara
  1911   Studie k obrazu Vzkříšení Lazara
  1911   Studie sedícího ženského aktu (studie k obrazu Jaro)
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů (I)
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů (II)
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů (III)
  1911   Studijní kresba k obrazu Koupání mužů (IV)
  1911   Štúdia hlavy dievčaťa
  1911   Štúdia hlavy muža s tvrdým stojatým golierom
  1911   Štúdia muža v klobúku
  1911   Štúdia mužského aktu
  1911   Štúdia poprsia muža s tvrdým golierom
  1911   Štúdia stojaceho muža
  1911   Štúdia stojaceho muža v klobúku
  1911 - 14   Ženský akt
  1911-1912   Muž a dvě ženy
  1911-1914   Hlava
  1912   Podobizna Jana Zrzavého (přípravná kresba k obrazu)
  1912   Studie rukou k obrazu Podobizna Jana Zrzavého
  1912   Sv. Šebestián (přípravná kresba k obrazu)
  1912   Štúdia k Vymývaniu zlata
  1912   Štúdia muža
  1912   Štúdia umelcovej manželky pri pletení
  1912   Štúdia ženskej hlavy
  1912   Zátiší
  1913   Kostel mezi domy
  1913   Štúdia ženy z profilu
  1914   Boy nude
  1914   Děvče se založenýma rukama
  1914   Hlava
  1914   Hlava ženy
  1914   Krajina so stromami v letnom slnci
  1914   Stromy
  1914   Štúdia ženského profilu
  1915   Katedrála
  1915   Před útokem Pražáků na venkovskou zahradu (Výletníci přepadávají venkov) ((Humoristické listy))
  1915   Sediaca
  1915   Studie k plastice Hlava
  1915   Voják
  1916   Brezy na svahu
  1916   Dobrá pani
  1918   Cesta
  1918   Drang nach Osten
  1918   Hlava ženy
  1918   Ruský zajatec II.
  1918   Ruský zajatec III.
  1918   Ruský zajatec IV.
  1918   Ruský zajatec z rumunského frontu
  1918-1919   Hrôzy vojny
  1919   Komunismus do důsledků IX. ((Šibeničky))
  1919   Studie sakrální architektury - průčelí kostela
  1919   Veľká výstavba
  1920   Akt
  1920   Dve ženy
  1920   Interiér chrámu
  1920   Kľačiaci akt
  1920   Ležiaci akt
  1920   Milenci
  1920   Návrh na krematorium v Pardubicích
  1920   Portrét starej ženy
  1920   Portrét ženy
  1920   Sediaci akt
  1920   Snímanie z kríža
  1920   V kavárně
  1920   Zápas
  1920   Žena v kostýme
  1920-1925   Dva ženské akty
  1920-1925   Kostol v Kežmarku
  1920-1925   Košická ulička
  1920-1925   Mužský akt
  1920-1930   Konštruktivistická kompozícia
  1920-1930   Lavička v lese
  1921   Domy
  1921   Interiér Levočského kostola
  1921   Stretnutie
  1921   Tri ženské figúry
  1922   Kostol v Levoči
  1922   Portrét muža
  1922-1923   Autoportrét
  1923   Bez názvu (Abstrakce v černé a bílé)
  1923   Konštruktívna kompozícia
  1923   Štúdia sediaceho muža
  1924   Bez názvu
  1924   Muži v lese
  1924   Pomona - studie ke Žním
  1925   Čierne siluety topoľov pri potoku
  1925   Hlava zamyslenej ženy s dlhými vlasmi
  1925   Proletári
  1925   Robotníci
  1925   Sediaca
  1925   Štúdie baníka I.
  1925   Štúdie baníka II.
  1925-1930   Náčrt hlavy a ruky
  1926   Karel Čapek v kruhu členů pražského Penklubu a pátečníků
  1926   Kubistická architektura
  1926-1927   Portrét ženy v kvietkovaných šatách
  1927   Hluboký mír
  1927   Krajina so stromami I.
  1927   Les života
  1927   Odpoledne v lese
  1927   Štúdia z cyklu Eros
  1927   Veľká výstavba
  1927-1928   Matka a dieťa hrajúce sa s vtákom
  1927-29   Dvě děti
  1928   G. K. Chesterton aneb Koule a kříž
  1928   Ľudia - glóbus
  1928   Vnútro temného lesa
  1929   Pastier s býkom a kravou
  1929   Sediaci ženský akt
  1929   Slovenská rodina
  1929   Vlastní podobizna
  1929-1930   Červánky nad riekou
  1929-1936   Hlava ženy
  1929-1936   Hlava ženy II.
  1930   Dievča s džbánom
  1930   Ležiaci akt
  1930   Pri poháriku
  1930   Stará žena
  1930   Štúdia k obrazu Svadba II.
  1930   Vlastní portrét
  1930   Žena s džbánom
  1930-1939   Zakliesnutí býci
  1930-1940   Autoportrét II.
  1930-1940   Na pohrebe
  1930-1940   Nevinnosť
  1930-1940   Výletníci
  1930–1940   Komediant s medveďom
  1931   Dievča v bielom vlniaku
  1931   Hlava dievčaťa v bielej šatke
  1931   Láska
  1931   Sediace dievča s džbánom
  1931   Svetabôľ
  1932   Drevorubači
  1932   Stromy
  1933   Portrét muža
  1934   Dievčatko
  1934   Hlava ženy
  1934   Muž v pohybe
  1934   Zátišie
  1935   Autoportrét
  1935   Hlava raneného muža
  1935   Kompozičné náčrty
  1935   Stromy v zime
  1935–1944   Hlava stareny v šatke
  1936   Maliar a model
  1936   Pri stole
  1936   Zátišie s lampou
  1936-1937   Matka s dieťaťom
  1936-1937   Rodina
  1937   Bujak
  1937   Figurálna kompozícia
  1937   Hlava ženy
  1937   Paríž
  1937   Poprsie muža v klobúku s dekoratívnym pozadím
  1937   Salvador Dalí
  1937   Súťaž
  1937   Štúdia manželky
  1938   Akt
  1938   Kruppove delá
  1938   Nešťastie
  1938   Trhovníčka
  1939   Autoportrét
  1939   Dynamická kompozícia
  1940   Akrobati II.
  1940   Hrazdařka (Úsměv)
  1940   Hrobař
  1940   Kresba ze skicáře
  1940   Křtitelnice u sv. Martina, Třebíč
  1940   Ležiaca s knihou
  1940   Líška v pasci
  1940   Náčrt hlavy
  1940   Otec
  1940   Rozhovor
  1940   Sen o hadech I.
  1940   Sen o hadech III.
  1940   Skicár III.
  1940   Skicár III.
  1940   Skicár III.
  1940   Skicár III.
  1940   Skicár III.
  1940   Skicár III.
  1940   Ukřižovaný
  1940   Zátišie s jabĺčkami
  1940   Žena
  1940-1942   66. Vojna II. - Žena s dieťaťom
  1940–1944   Autoportrét
  1940–1944   Kompozičný náčrt
  1940–1944   Pri vode
  1940-1945   Huslista
  1940-1960   Skicár IV.
  1940-1960   Skicár IV.
  1940-1960   Skicár IV.
  1941   Dievča na dedine
  1941   Hlídač na střeše vězení
  1941   Kat Deibler a jeho pomocníci
  1941   Matka s dieťaťom 1941
  1941   Noc
  1941   Pri popravčom múre
  1941   Vládce vězení
  1941   Zjavenie
  1941-1942   5.- Mladí stroskotanci
  1941-1948   Dievča v okne
  1942   Anjel s dieťaťom
  1942   Automatická kresba
  1942   Nočný lov
  1942   Tančiaci slon v manéži
  1942   Tichá práce
  1942   Vojnový invalid
  1942   Vyšívačka
  1942-1943   Fronta na potraviny
  1942-1948   Čierne slnko
  1942-1948   Dievča so zdvihnutými rukami
  1943   Družina
  1943   Hlad
  1943   Hron pri Žiari nad Hronom IX.
  1943   Kresba
  1943   Pri harmonike
  1943   Roosevelt + Churchill + Stalin = Victory
  1943   Svadobná parta
  1943   Vozenie rúcha
  1943   Žehliarky
  1943-1944   Chromý
  1943–1944   Obeť
  1944   Autoportrét
  1944   Autoportrét
  1944   Hlava ženy
  1944   Kompozice
  1944   Kresba z Buchenwaldu
  1944   Kresba z Buchenwaldu
  1944   Kresba z války 3
  1944   Motív z koncentráku
  1944   Postavy
  1944   Rodina nezamestnaného
  1944   Sloboda
  1944   Ukřižování
  1944   Žena s motykou
  1944-1945   Mŕtvy za ostnatým drôtom v koncentračnom tábore
  1944-1945   Na dlažbe v koncentračnom tábore
  1944-1945   Na prični v koncentračnom tábore
  1944-1945   Obete vojny
  1944-1945   Sediaci muž na drevenej lavici
  1944-1945   Smútok
  1944-1945   Spomienky na domov
  1944-1945   V cele koncentračného tábora
  1944-1945   Vojna
  1944–1945   Hlava
  1944-45   Kresba z náčrtníku
  1945   Autoportrét s fajkou
  1945   Barikáda
  1945   Bez slov I.
  1945   Dievča s dlhými vlasmi
  1945   Dievča so zapletenými vlasmi
  1945   Dve deti
  1945   Hlava ženy
  1945   Chytenie Jánošíka I.
  1945   Invalid
  1945   Nevesta
  1945   Nevesta
  1945   Portrét muža
  1945   Pri studni
  1945   Rychle na pomoc
  1945   Sediaci ženský akt
  1945   Snímanie party
  1945   Stojaci ženský akt
  1945   Stojaci ženský akt
  1945   Svadobný sprievod
  1945   Tři ranění rudoarmějci
  1945   Vdova I.
  1945   Vdova II.
  1945   Vdova III.
  1945   Večera chudobných
  1945-1949   Schúlená
  1945–1950   Hlava v šatke z profilu
  1946   Don Quijote
  1946   Osamelé kone
  1946   Parník
  1946   Portrét ženy
  1946   Strom I.
  1946   Strom II.
  1946   V stolárskej dielni
  1946   Ženský akt zozadu
  1946-1949   Ženský akt
  1947   Figurálna kompozícia
  1947   Štúdia
  1947   Žena s váhami
  1947 / 1948   List ze zápisníku
  1948   2.- Tri malé tragédie
  1948   Kristus černochů
  1948   Kyvadlo
  1948 - 1949   Karel Jaromír Erben: Vodník (A po mladičké dívčině/ zavířilo se v hlubině)
  1948 - 1949   Oběšená kočka
  1948-1949   Karel Jaromír Erben: Vodník (Bíle jsem tebe oblíkala,/ v sukničku jako z vodních pěn)
  1948-1949   Karel Jaromír Erben: Vodník (A můj muž - bůh polituj!/ mokře chodí v suše)
  1948-1949   Karel Jaromír Erben: Vodník (Bíle jsem tebe oblíkala,/ v sukničku jako z vodních pěn)
  1948-1949   Karel Jaromír Erben: Vodník (Dětská hlava bez tělíčka/ a tělíčko bez hlavy)
  1949   Gigue
  1949   Jarný motív z poľa s bielym koňom
  1949   Milenci pod stromami
  1950   Figurálna kompozícia II.
  1950   Neverná žena
  1950   Rozhovor
  1950   Vichřice
  1950   Z poľa
  1950   Za zlatým jabĺčkom
  1950-1955   Dievča z Marianky
  1950-1960   Hlava dievčaťa z profilu
  1950-1960   Hlava dievčatka XX.
  1950-1960   Hlava družstevníčky
  1950-1960   Kytica II.
  1950-1960   Na ceste
  1950-1960   Plačúca žena
  1950-1960   Štúdia II.
  1950-1960   Zátišie s mladou cibuľkou
  1950-1960   Zátišie s ovocím
  1950-1960   Žalmy
  1950–1960   Hlava ženy z profilu s drdolom
  1951   Cestou domov
  1951   Figurálna kompozícia
  1951   Maska 1.
  1951   Maska 2.
  1951   Potrét Hviezdoslava
  1951   Štúdia ženského aktu II.
  1952   Figurálna kompozícia IV.
  1952   Studie k hanácké Jízdě králů pro olomoucký orloj
  1952   Vlastní podobizna
  1952   Vysoké borovice
  1952-1956   Figurálna kompozícia VII.
  1952-1956   Figurálna kompozícia VII. (Ukrižovanie)
  1953   Anjel
  1953   Čítajúca žena
  1953   Hlava, která spí imperialistický spánek
  1953   Kolotoč
  1953   Krajina v Békásmegyeri
  1953   Kuře žere
  1953   Šaratica
  1953   Vlastní podobizna
  1953   Žena so šatkou na hlave
  1953   Žere kuře
  1953-1954   Cranachovská nadlyrika s imperialistickou květinou
  1953-1958   Muž s fajkou
  1953-1958   Stojaci muž
  1953-1958   Štúdia fajčiaceho starca
  1953-1958   Štúdia hlavy starca
  1953-1958   Štúdia smejúceho sa muža
  1954   Hlava dievčaťa
  1954   Chalupy v Zázrivej
  1954   Chalupy v Zázrivej
  1954   Kopec pri Zázrivej
  1954   Krajina zo Zázrivej
  1954   Milenci
  1954   Sediaca starenka
  1954   Stohy JRD v Bieli
  1954   Ulica v Békásmegyeri
  1954   V zákopoch na Kórei
  1954-1955   Ženy pri žatve
  1954-1955   Ženy s batohom
  1955   Akce I. - Vajíčko
  1955   Figurálna štúdia XXXII.
  1955   Nebezpečné chodníčky
  1955   Zádiel
  1955-1956   Dve ženy
  1955-1956   Mokrá Lúka pri Revúcej
  1955-1956   Žena
  1956   Cesta k slnku
  1956   Cirkus
  1956   Dva motýli na květině
  1956   Fašistické obete
  1956   Hlava muža I.
  1956   Kostymní návrh k dílu E. F. Buriana Opera z pouti
  1956   Matka s dieťaťom a nacistický prízrak
  1956   Milenci
  1956   Mŕtve dieťa
  1956   Nacisti a procesia
  1956   Nútená evakuácia
  1956   Pred sprostredkovateľňou práce
  1956   Prízrak
  1956   Štúdia Zavodčianky
  1956   Umučená k smrti
  1956   Úzkosť
  1956   V manéži
  1957   Drang nach Osten
  1957   Hlava chlapca
  1957   Hlava chlapca
  1957   Chlapec s vtáčikom
  1957   Made in USA
  1957   Ó, Allah, ochraňuj moje vojenské základne
  1957   Smrť
  1957   Smrteľný smiech
  1957   Štúdia hlavy ženy s náhrdelníkom
  1957   Štúdia hlavy ženy v šatke
  1957   Štúdia hlavy ženy z profilu
  1957   Úly
  1957   Žena v šatke
  1957   Žena v šatke
  1957-1958   Dievča s obnaženým poprsím
  1957-1958   Slncový kôň
  1957-1958   Štúdia hlavy dievčaťa
  1957-1958   Trojhlavý drak
  1958   Americká polievka
  1958   Diana na lovu
  1958   Kto mi chce prerušiť kontakt s Berlínom?
  1958   Mylord, budeme nútení ochutnať ruskú vodku
  1958   Odhalená agresia
  1958   Ollenhauer
  1958   Romeo a Júlia
  1958   Svetový imperializmus
  1958-1960   Matka IV.
  1959   Malá surovost
  1959   Portrét J.K.
  1960   Autoportrét
  1960   Bez názvu
  1960   Kriváň
  1960   Maska
  1960   Střevlík hladký (Carabus glabratus)
  1960   Střevlík zlatý (Carabus auratus)
  1960-1964   Dialóg
  1960-1965   Vták - Boh Egypta
  1960-1968   Polakt zozadu v košieľke
  1961   Akt I.
  1961   Klečící
  1961   Okno
  1962   Čítajúca
  1962   Konferencia na najvyššej úrovni
  1962   Salan - Alejkum
  1962   Sediaci ženský akt
  1962   Starec v zadumaní
  1963   Autoportrét s mesiacom
  1963   Držkovce II
  1963   Kresba magnetem
  1963   Krompachy
  1963   Noc
  1963   Tvarové štúdie IV.
  1963   Zenová báseň 2
  1963   Žena
  1963   Žena
  1964   Citát z Paula Celana
  1964   Červená váza
  1964   Kompozice I
  1964   Kontakty
  1964   Kresba
  1964   Kresba
  1964   Lampáš
  1964   Makov II.
  1964   Mechanizmy I.
  1964   Milenci
  1964   Na voze
  1964   Nočná ulica
  1964   Pierot
  1964   Schizofrenie
  1964   Slzy II.
  1965   1. - Láska J. Neyovej
  1965   6. - Láska J. Neyovej
  1965   Antropomorfní architektura
  1965   Antropomorfní architektura
  1965   Autoportrét
  1965   Dvor z roku 1609
  1965   Hnědý labyrint s průjezdem
  1965   Jeskyně trpělivosti
  1965   Koník
  1965   Kresbobáseň (Z tvýho obrázku...)
  1965   Oči I
  1965   Paleolitický motív
  1965   Traviata
  1965   Týnský chrám v noci
  1966   Bez názvu
  1966   Hlava (návrh k ilustraci Langrových Malířských povídek)
  1966   Kresba dřívkem
  1966   Kresba I. - 1966
  1966   Zimný čas
  1966-1967   Čert
  1966-1967   Kráľovstvo opíc
  1966-1967   Muž s klietkou
  1966-1967   Obor
  1966-1967   Rozhovor
  1966-1967   V hrobe
  1967   Belle Ile
  1967   Dve postavy z Kaburaby
  1967   Kompozice pro knihu
  1967   Sediaca
  1968   Koník na pílenie dreva
  1968   Kresba II.
  1968   Oči II
  1968   Skála
  1968   Stromy
  1968   Strop našich náspí
  1968   Z cyklu Kráľ Ubu
  1969   Barevná partitura
  1969   Barevná partitura
  1969   Barevná partitura
  1969   Fragment V.
  1969   Hmatová kresba, záznam realizace
  1969   Kaplnka IV.
  1969   Kaplnka V.
  1969   studie
  1969   Šilo
  1969   V.kresba k básniam Ľ.Feldeka: Kriedový kruh
  1970   Akustická kresba s houslemi
  1970   Dievča s dlhými vlasmi
  1970   Hviezdičky a mesiac
  1970   Ivona tanečnice na třešni a motýl
  1970   Jabloň
  1970   Majster Vodrážka spomína
  1970   Motív zo záhrady
  1970   Návrhy sôch 234-248
  1970   Neúspešný let
  1970   Postava
  1970   Sediaci akt
  1970   Útok včiel
  1970   Zastavení
  1970 -   Krajina s krychlí
  1971   Kaplnka II.
  1971   Kaplnka III.
  1971   V.kresba
  1971   VI.kresba
  1971   Zátiší
  1971   Zátiší
  1971   Ze středu
  1972   IX.kresba
  1972   Kresba
  1972   Krychle v prostoru
  1972   Labyrint
  1972   Milenci
  1972   Prostorová kompozice
  1972   VIII.kresba
  1972   XIV.kresba
  1972   Z Mexika
  1972   Zvukoplastická kresba
  1972   Žena v kroji
  1972 - 78   O barvách - přeskupení
  1972–1975   Kresba-koník
  1973   1.a třída
  1973   Akustická kresba s předměty
  1973   Akustická kresba s předměty
  1973   Akustická kresba s předměty
  1973   Vetrolam IV.
  1974   Kresba
  1974   Modrá hlava
  1974   Skica k provedení Akustických kreseb (negativ)
  1974   Zvukoplastická kresba
  1975   Bez názvu
  1975   Figúry v interiéri
  1975   Košice - Vrátna ulica
  1975   Letní rozhovory
  1975   Tv story V
  1975   V izbe
  1975   Žena
  1975 -   Kamenní ptáci
  1976   Aglomerace
  1976   Bez názvu
  1976   Kumpáni v jarku
  1976   Lineární partitura
  1976   Lineární partitura
  1976   Milosrdenstvo
  1976   Milosrdný samaritán
  1976   Opravár
  1976   Pohraničná čata
  1976   Štúdia
  1976   Valibuk
  1976-1978   Partitúra IX. Liečenie ticha
  1976-1978   Partitúra VIII. Liečenie ticha
  1976-1978   Partitúra XLV. Horúce slzy
  1977   Bez názvu
  1977   Čas otevřených dveří III
  1977   Elektrické spotřebiče / Electrical Appliances
  1977   Fernand Roda
  1977   Muž s koňom
  1977   Pobřeží
  1977   Podvečer
  1977   Přeškrtnul jsem to...
  1977   Stavba priehrady II.
  1977   Studentka z Düsseldorfu
  1977   Súboj
  1977   Traja
  1977 - 1984   Mexický život
  1978   Bez názvu
  1978   Bez názvu
  1978   Bez názvu
  1978   Diagonale 1
  1978   Diagonale 2
  1978   Diagonale 3
  1978   Diagonale 4
  1978   Diagonale CS II 5
  1978   Do šera / Into the Gloom
  1978   Dvaja
  1978   Janík a víla
  1978   Kompozícia II.
  1978   Kompozícia III.
  1978   Milenci
  1978   Podivné setkání
  1978   Přístroj III.
  1978   Zbojnícke veselie
  1978 - 79   Bez názvu
  1979   (Ráno je ráno je ráno) Ráno
  1979   Jar na Považí
  1979   Krajina s poutači II
  1979   Kresba tužkou
  1979   Prostorová kresba
  1979   Velká voliéra
  1979-1985   Dynamická kompozícia III.
  1980   Dynamická kompozícia I
  1980   Dynamická kompozícia II.
  1980   Lineární partitura
  1980   Októbrový podvečer
  1980   Papier XXXI.
  1980 -   Xenie
  1981   Bez názvu
  1981   Bez názvu
  1981   Kresba V
  1981   Prevoz
  1982   Brusel / Brussels
  1982   Liptovská krajina
  1982   Sen se rodí v útrobách
  1982   Valerie a týden divů
  1982   Zrodenie sochára
  1982-1983   Bez názvu II. Kresba č. 7
  1983   Bez názvu
  1983   Klam klam
  1984   Bez názvu
  1984   Bez názvu
  1984   Bez názvu
  1984   Bez názvu V.
  1984   Kresba tužkou
  1984   Kresba tužkou
  1984   Přeměny
  1984   Zimný podvečer
  1984/04/17   Bez názvu
  1984/04/17   Bez názvu
  1984-88   Čtoucí Silke
  1984-88   George Condo, umělec z New Yorku
  1984-88   Martijn van Nieuwenhuyzen, kritik umění z Amsterdamu
  1985   A deux mains (obouruční realizace)
  1985   Bez názvu
  1985   Bez názvu
  1985   bez názvu (Zárodek)
  1985   Chlapec s tužkami
  1985   Parafráza obrazu Nečakali
  1985   Severočeské jezero
  1985   Srí Lanka
  1985   Španělský cyklus
  1986   bez názvu (Výboj)
  1986   Bez názvu 1
  1986   Dve ženy II.
  1986   Figurálna kresba I.
  1986   Figurálna kresba II.
  1986   Figurálna kresba III.
  1986   Figurálna kresba IV.
  1986   Matka s dieťaťom
  1986   Monostruktura
  1986   Papier IV.
  1986   Papier LVI.
  1986   Papier LVIII.
  1986   Pár IX
  1987   Bez názvu
  1987   bez názvu (z cyklu Katastrofy)
  1987   Dve ženy
  1987   Dvojica
  1987   Geometria ohňa
  1987   Geometrická kompozícia I.
  1987   Geometrická kompozícia II.
  1987   Geometrická kompozícia III.
  1987   Geometrická kompozícia IV.
  1987   Objatie
  1987   Osamelá
  1987   Sediace
  1987   Schúlená
  1987   Slavnost I.
  1987   Světlý a tmavý mrak
  1987   Záření
  1987   Zóna 1-4 3.
  1987   Zóna 1-4 4.
  1988   Bratr Kentaur
  1988   Dno schodov
  1988   Hniezdo
  1988   Mezi svobodou a nutností (Výjevy z filozofie)
  1988   Neúspešný let
  1988   Spatřilo se ve mně
  1988   Sursum
  1988   Veľký zverinec IX.
  1988   Veľký zverinec X.
  1988   Veľký zverinec XXIII.
  1988   Veľký zverinec XXIX.
  1988   Veľký zverinec XXV.
  1988   Veľký zverinec XXXI.
  1988   Veľký zverinec XXXIII.
  1988   Veľký zverinec XXXIV.
  1988   Veľký zverinec XXXVII.
  1988   Veľký zverinec XXXVIII.
  1988   Zátiší
  1988-90   Anne Frechen
  1988-90   Fantazie
  1989   Kresby
  1989   Križovatky V.
  1989   Križovatky VII.
  1989   Križovatky VIII.
  1989   Skicák
  1990   Alegorie
  1990   bez názvu (Letadla - ptáci)
  1990   Kresba IV.
  1990   Odysseus
  1991   Bez názvu
  1991   Kresba I.
  1991   Kresba I.
  1991   Kresba II.
  1991   Kresba II.
  1991   Kresba IV.
  1991   Střevíce
  1991   Věc I.
  1992   Elektromotor
  1992   Golem v Orloji
  1992   Inversní člověk
  1992   Kresba I.
  1992   Od počátku
  1992   Paměti země
  1993   Dělení
  1993   Kresba ako akvarel
  1993   Tajemství znaků
  1993   Z cyklu Berešit
  1994   (Netopýr)
  1994   Anděl s chlebem a květinou
  1994   Pět TP pro druhé nádvoří Valdštejnského paláce v Praze (projekt)
  1994-95   Kresba
  1996   Černé slunce
  1996   Pokojová krajina
  1996   Překlady, Christian Morgenstern
  1997   Abeceda (obouruční realizace)
  1997   bez názvu (z cyklu Močály)
  1997   Kresba
  1998   Kresba pro maminku
  1998   Prostor pro poslední soud
  1998   Šedé loubí / Grey Arbour
  1998   Zebu
  1999   Angkor - Ta Prohm
  1999   Bodlinovník
  1999   Graf funkcí veselosti v závislosti na čase
  1999   k.02, k.26, k.19, k.18
  1999   k.02, k.26, k.19, k.18
  1999   Let
  1999   Pád
  1999   Tři kolotoče
  1999   Zátiší s jablky
  20. léta 20. století   Struktura barevných geometrických forem
  2000   Buněčné oko
  2000   Hlava
  2000   Kresebná studie k projektu na vodě
  2000   Kukla
  2000   Kus a protikus
  2000   Pankáči
  2000   Šikmo nahoru
  2000   xxxx
  2001   Bez názvu
  2001   Bez názvu
  2001   Růže
  2002   Dům ve zdi
  2002-03   Záznamy světla
  2003   004, 017, 018, 019
  2003   024, 026, 029, 034
  2003   024, 026, 029, 034
  2003   Bez názvu
  2003   Cesta
  2003   Šumava
  2003 - 09   Praha, Karlův most
  2003 - 09   Roman
  2003-09   Vojta Zítek
  2003-2005   Zvěstování a Poutníci do Emauz podle J.Z., z cyklu Formáty
  2004   Bez názvu
  2004   Biele figúry
  2004   Formát
  2004   Ideální identita
  2004   Partitura (1)
  2004   Partitura (2)
  2004   Rozkvetlý strom
  2004   Z cyklu Konstrukce
  2004   Zátiší běžných věcí podle V.R., z cyklu Formáty
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2004 - 5   Kresba
  2005   Červená pyramida
  2005   Isis
  2005   Led
  2005   Stromy
  2005   Z pražské navigace
  2005-6   Remember Me / Is All I Ask / and If Rememebered / Forget It All
  2005-6   Remember Me / Is All I Ask / and If Rememebered / Forget It All
  2006   Kosmos
  2006   Na dece
  2006   Na kříži / On the Crucifix
  2006   Studie dynamiky prostoru II
  2007   Samec
  2008   To miesto
  2008   To miesto
  2011   Gsenget
  2012   Busta 3
  2013   Grácie
  2013   Tantalos
  2015   Mišo
  30. léta   Dědíkova chalupa na Desné
  40. - 50. léta 20. století   Pohled na roubený dům s lomenicí a kabřincem
  650 x 730   Motorická kresba
  80. léta   Kompozice
  asi 1923   Bez názvu
  asi 1926   Bez názvu
  asi 1927   Dívka s kytičkou
  c. 1910   Stromy / Mužský profil
  druhá polovina 70. let   Bez názvu
  druhá polovina 70. let   Žena
  kol. 1905   Náčrt prchající ženy
  kol. 1910   Řešení formátu obrazu pomocí sestavy dvou čtverců
  kol. 1910   Studie k zátiší s umyvadlem (Pařížský náčrtník)
  kolem 1900   Vlastní podobizna
  kolem 1907   V parku na lavičkách (Florentský náčrtník)
  kolem 1934   Kresba
  kolem 1959   Cesta k chrámu
  kolem 1959   Rybolov
  nedat   Jonáš
  nedat   Jonáš
  nedat   Vězeňská trojice
  nedat.   Tři figurální studie
  nedat.   V rakvi
  nedatováno   Akt 4
  nedatováno   Bez názvu
  nedatováno   Bez názvu
  nedatováno   Bez názvu
  nedatováno   Clhupatec včelový (Trichodes apiarius L.)
  nedatováno   Čichavec perleťový (Trichogaster leeri)
  nedatováno   Dievča s batôžkom
  nedatováno   Dvaja
  nedatováno   Fiatal lány
  nedatováno   Gõzfürdõben
  nedatováno   Krajina na Kryme
  nedatováno   Mečovka mexická (Xiphophorus helleri)
  nedatováno   Nezamestnaný III.
  nedatováno   Portrét muža
  nedatováno   Řetězník čtrnáctitečný (Halyzia quatorpunctata)
  nedatováno   Řetězník očkovaný (Anatis ocellata)
  nedatováno   Sluníčko (vajíčka, housenka, larva)
  nedatováno   Žena v krajině
  po 1908   Studie z kavárny
  po 2000   Bez názvu
  polovina 60. let   Bez názvu
  polovina 60. let   Bez názvu
  polovina 60. let   Bez názvu
  před 1903   Studie
malba
  rok vydání   název (podnázev)
  první pol. 40. let 20. stol.   návrh na koberec
objekt
  rok vydání   název (podnázev)
  2001   Jistý směr
obraz
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   Duch jezera
  1896   Ukřižovaný
  1899   Jak paprsek Slunce na dřevě života umíral
  1899   Matko!
  1900   Bys posvětil v nás svoji podstatu
  1900   Místa harmonie a smíření
  1900-1963   Strážca koní
  1901   Slepci
  1904   Detvanci na kládách
  1905   Žena na korze
  1914   Pečení brambor
  1920-1930   Koláž I.
  1920-1930   Koláž II.
  1923   Portrét starého muža
  1930   návrh na koberec
  1930   návrh na koberec
  1931   Návrh na koberec
  1934   Masky
  1935   Ženy posedlé
  1941   Vánoce, svátky radosti a lásky
  1941   Zeď vězeňské cely
  1943   Kosatce v plechovce
  1943   Návšteva vo väznici
  1944   Návrh na tištěnou textilii
  1944   Zimní
  1950   Skica z Prahy
  1950-1960   Dievča s podopretou bradou
  1951   Jaro 51
  1952   Sedící Artecchino
  1956   Autoportrét
  1957   Neandrtálci - stařec a dítě (Lovci jeskynních mamutů)
  1959   Studie glogloglátoru
  1960   Robotník
  1963   Snídaně v trávě
  1964   Příliš mnoho rychlosti
  1965   Hlídá ji jak jelena
  1967   Nafúknuté sebavedomie v Strednej Európe
  1970   Poločas rozpadu
  1972   Sediaci
  1972   XIII.kresba
  1973   Koláž
  1974   studie k objektu Pojízdný střihoun
  1976   Auta v krajině / Cars in a Landscape
  1977   Nová instalace úsměvu
  1977   Válení nudlí / Rolling Out Noodles
  1977   Zrození života
  1978   Dělení
  1979-1980   Instalace konzervy
  1980   Virus
  1980   Žernosecká za šera
  1981   Vejce (Padajcí hvězda)
  1982   Elementy
  1982   Poměřování – obývák B / Measuring II B
  1982   Poměřování II B
  1983   Bez názvu
  1983   Bez názvu
  1983   Na Orave
  1988   Návrat
  1988   Veľký zverinec I.
  1988   Veľký zverinec II.
  1989   Dostaveníčko / Date
  1989   Hochalpenstrassenachtpause
  1990   Bez názvu
  1990-1992   Španělský límec
  1998   Z cyklu Průchody
  1999   Ranní zrcadlení
  2001   Šedivé znaky
  2002   Rytý štít
  2002   Znaky domu, který už není
  2003   Stopy znaků
  2013   Busta
  2014   Torzo
  druhá pol. 40. let 20. stol.   návrh na koberec
  listopad 2011   Mramorové náhrobky - Vzpomínka na Ivánka Jirouse (Magor)
  listopad 2011   Volavka
  nedatováno   Scéna v interiéri
  nedatováno   Žena
PF
  rok vydání   název (podnázev)
  1977   P. f. 1978
  1982   P.F. 1983
  1983   P.F. 1984
  1983   PF 84
  1984   P.F. 1985
  1985   p.f. 1986
  1987   P.F. 1988
  1987   P.F. 1988
  1988   P. F. 1989.
  2013   pour féliciter 2014
  nedatováno   šťastný nový rok přeje
série prací
  rok vydání   název (podnázev)
  1970-1980   Koláže, 1970-1980, (30)
  1970-1980   Konkrétní básně. 1970-1980, (39)
  1970-1980   Různé básně, 1970-1980, (94)
  1971   Souměrné básně, 1971, (26)
  1978, 1979   Ověřování času, 1978, 1979, (3)
  1979   Báseň dlouhé chvíle, 1979, (4)
  1979   Dvě básně v próze I, 1979, (2)
  1979   Sny, 1979, (16)
  1980   Dvě básně (konstruktivní a destruktivní báseň), 1980, (6)
  1980   Názvosloví, 1980, (32+6)
  1980   Něžné básně II., 1980, (18)
  1980-1981   Idea, 1980-1981, (5)
  1981   Studie, 1981, (19)
  1981, 1982   Idea (kresba), 1981, 1982, (5)
  1981, 1982   Literární drobnosti, zeměpisné črty, 1981, 1982, (12)
  1982   Barevné básně aneb míchání barev, 1982, (4)
  1982   Kopie 1:5 (text + detail textu /slovo/)
  1983   Dvě věty o poznání, 1983, (3)
  1983   Dvě věty z metafyziky, 1983, (2)
  1983   Traktát o poznání, 1983, (2)
socha
  rok vydání   název (podnázev)
  1915   Raněný voják

kresba

autorská
termín   název výstavy, místo konání
1919/03/01 - 1919/03/30   Dr. Desiderius: Kresby a karikatury, Topičův salon (1918-1936), Praha
1923/09/27 - 1923/10/28   II. výstava veselých kreseb Dra Desideria, Topičův salon (1918-1936), Praha
1925/05/20 - 1925/06/07   Soubor akvarelů a kreseb Vojtěcha Sedláčka, Topičův salon (1918-1936), Praha
1936/01/22 - 1936/02/13   Josef Kaplický. Sochy, kresby. Přehled sochařské práce, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1936/11/12 - 1936/12/02   Grigorij Musatov, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1937/03/31 - 1937/04/18   Vilma Vrbová: Obrazy a kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1937/10/21 - 1937/11/04   Alois Beer: Kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1937/11/08 - 1937/11/26   Grigorij Musatov: Obrazy a kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1939/04/12 - 1939/05/07   Vlastimil Rada: Kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1943/01/14 - 1943/02/07   Jiří Krejčí: Akvarely a kresby, Mánes, Praha
1943/02/19 - 1943/03/21   Václav Karel: Výstava obrazů, ilustrací, kreseb a grafiky, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1943/04/03 - 1943/04/30   Josef Kočí: Obrazy, kresby, akvarely, Galerie Hollar, Praha
1943/05/02 - 1943/05/31   Karel Tondl: Oleje, tempery, akvarely, monotypy a kresby, Galerie Hollar, Praha
1943/09/23 - 1943/10/14   Alois Fišárek: Kresby a obrazy, Mánes, Praha
1943/12/30 - 1944/01/18   Josef Hašek: Obrazy, akvarely a kresby, Pošova galerie, Praha
1944/01/04 -   Vladimír Silovský: Grafiky a kresby, Galerie Hollar, Praha
1944/03/09 - 1944/03/30   Adolf Zábranský: Obrazy, ilustrace a kresby, Stálá výstavní síň Školy umění ve Zlíně, Zlín (Zlín)
1944/05/21 - 1944/06/04   Franta Doležal: Obrazy a kresby / Bilder und Zeichnungen, Kulturní středisko továren na obuv Hendrych, Holice
1944/05/25 - 1944/06/15   Josef Liesler: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1944/06/17 -   Václav Koutský: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1944/07/05 -   Zdenka Burghauserová: Souborná výstava, Svaz českého díla, Praha
1945/07/20 - 1945/09/02   Emil Filla: Obrazy a kresby dosud nevystavené z let 1938 - 1939, Mánes, Praha
1946/09/22 - 1946/10/31   Dílo Josefa Čapka: Obrazy, kresby, grafika, divadlo, Slovanský ostrov, Praha
1946/10/03 - 1946/10/28   Edo Murtić: Výstava obrazů a kreseb, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1946/10/20 - 1946/12/01   Arno Nauman: Kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1946/12/13 - 1947/01/05   Výstava kreseb Antonína Strnadla, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1947/12/19 - 1948/01/25   František Gellner: Kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1948/03/09 - 1948/04/04   Koloman Sokol: Obrazy, kresby, grafika, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1948/04/13 - 1948/05/09   Vlastimil Rada: Český lid v kresbách, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1949/04/30 - 1949/05/29   Alex Beran: Obrazy a kresby z let 1943-1949, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1950/01/03 - 1950/01/29   Jan Rambousek: Obrazy, kresby a grafiky, Galerie Práce, Praha
1950/01/12 - 1950/01/29   Kresby a grafiky z pozůstalosti akademické malířky Zdenky Braunerové, Krajská galerie, Liberec (Liberec)
1950/07/07 1950/07/30   Emil Orlik: Výběr kreseb a grafiky, Salon Výtvarné dílo, Praha
1950/12/12 - 1951/01/12   Plastiky a kresby Vincence Vinglera, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1951/09/14 - 1951/10   Karel Štika: Grafika a kresby z let 1920 - 1951, Galerie Hollar, Praha
1951/11/24 - 1951/12/30   Václav Brožík (1851-1901): Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1952/05/17 - 1952/06/08   Posmrtná výstava akademického malíře Hilara Václavka, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1952/06/07 - 1952/06/29   Max Švabinský: Kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1952/09/07 - 1952/10/05   Mikoláš Aleš: Kresby a reprodukce, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1953/05/31 - 1953/06/28   Karel Vik: Souborná výstava kreseb, grafiky a obrazů k umělcovým sedmdesátinám, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1953/07/04 - 1953/08/02   Julius Mařák: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1954/01/16 - 1954/02/06   Max Švabinský: Kresby a grafiky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1954/04/09 - 1954/05/09   Jiří Antonín Švengsbír: Grafika, kresby, akvarely, známková tvorba, Galerie Hollar, Praha
1954/11/06 - 1954/12/05   Iľja Jefimovič Repin: Obrazy, kresby a barevné reprodukce, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/05/01 - 1955/10/31   Karel Vik: Výběr kreseb a grafiky z let 1914-1955, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/11/16 - 1955/12/16   Josef Liesler: Kresby a tempery z posledních let, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1956   František Doležal: Oleje, grafika a kresby z let 1941 - 1956, Dům umělců, Hradec Králové (Hradec Králové)
1956/01/15 - 1956/01/31   Italská náměstí, Fotografie a kresby dr. A. Liebschera, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1956/04/15 - 1956/05/10   Jiří Jaška: Kresby, grafiky a plastiky, Galerie Dílo, Gottwaldov (Zlín)
1957/10/01 - 1957/12/01   František Kaván: Obrazy a kresby z mladší doby 1887-1904, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1958/03/09 - 1958/04/08   Jaroslav Kovář: Pastely a grafika, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1958/09/03 - 1958/09/28   Jiří Krejčí: Obrazy a kresby, Staroměstská radnice, Praha
1959/05/01 - 1959/06/01   Josef Mařatka: Plastiky a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1959/05/14 - 1959/06/04   Josef Hodek: Grafiky a kresby z let 1912-59, Výstavní místnosti SČSVU, Plzeň (Plzeň-město)
1959/06/01 - 1959/07/01   Josef Čapek: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1960/02/14 - 1960/03/06   Vladimír Pukl: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1960/04/19 -   František Vincenc Danihelka: Kresby ze studijní cesty subtropického pásma SSSR a Egypta, Východočeské divadlo, Pardubice (Pardubice)
1960/12/01 - 1961/01/01   Miloš Votrubec: Výstava obrazů a kreseb k třicátému výročí umělcovy smrti, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1961   Max Švabinský: Kresby a grafiky, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1962/07/06 - 1962/09/30   František Tichý: Životní dílo, Mánes, Praha
1962/10/14 - 1962/11/04   Josef Liesler: Tempery, kresby a grafika, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1962/11/04 - 1963/01/15   Josef Wagner: Kresby, sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1962/11/15 - 1963/01/01   Alois Moravec: Kresby, akvarely, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/12/22 - 1963/01/15   František Vincenc Danihelka: Kresby, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1963   Otto Gutfreund: Kresby, Velvary (Kladno), Velvary (Kladno)
1963/03/01 - 1963/04/01   Karel Černý: Obrazy a kresby z let 1935-1958, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963/03/03 - 1963/03/31   Stanislav Odvárko: Obrazy, kresby, grafika 1960-63, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1963/04/06 -   Vladimir Preclik: Rzeźby, obrazy, rysunki, Galeria Krzysztofory, Krakov (Kraków)
1963/06   Kamil Lhoták: Akvarely, kresby z let 1944-1963, Jednotný závodní klub ROH, Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
1963/11/08 -   Jan Rambousek: Kresby, Galerie Hollar, Praha
1963/11/27 - 1963/12/31   Čestmír Kafka: Obrazy, monotypy, kresby, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1964/02/21 -   Karel Nepraš: Plastiky, kresby, grafika, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1964/03/12 - 1964/04/05   František Doležal: Kresby a grafika Variace na básnická díla 1928 - 1963, Galerie Hollar, Praha
1964/04   Kresby Aloise Wachsmana, Staroměstská radnice, Praha
1964/05/31 - 1964/06/28   Jaroslav Grus: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/08/16 - 1964/09/20   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/10/25 - 1965/11/15   Miroslav Uttl: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/10/30 - 1964/11/31   Kresby Rudolfa Kremličky, Staroměstská radnice, Praha
1964/12/01 - 1965/01/02   Václav Sivko: Knižní a volná grafika, Galerie Fronta, Praha
1965/01/01 - 1965/03/01   Aleš Veselý, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1965/01/10 - 1965/02/07   Václav Chad: Kresby, dřevořezy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/02/14 - 1965/03/14   Jiří Fürbach: Kresby, grafika, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/03/01 - 1965/04/01   Jaroslav Vožniak, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1966/05/04 - 1966/05/30   František Tichý: Gemälde, Zeichnunagen, Grafik, Haus am Lützowplatz, Berlín (Berlin)
1966/11/18 -   Hommage à Pablo Picasso (dessins, sculptures, céramiques), Petit Palais, Paříž (Paris)
1966/11/20 - 1967/02   Karel Svolinský: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/01/01 - 1967/02/01   Zbyšek Sion: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1967/04/12 - 1967/05/14   Wander Bertoni: Sochy a kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967/05/14 - 1967/06/25   André Masson: Obrazy a kresby zapůjčené Galerií Louise Leiris v Paříži, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/07/13 - 1967/09/17   Auguste Rodin: Výstava drobné plastiky a kreseb k 50. výročí Rodinova úmrtí a k 65. Výročí jeho první pražské výstavy, Staroměstská radnice, Praha
1967/10   Kamil Lhoták: Graphik, Aquarelle, Zeichnungen, Kultur- und Informationszentrum der ČSSR, Berlín (Berlin)
1967/10/22 - 1967/11/12   Jiří Ščerbakov: Kresby a grafiky, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1968/02/25 - 1968/03/31   Alexej Glebovič Smirnov: Obrazy, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/11/09 - 1969/01/06   Max Beckmann, Haus der Kunst, Mnichov (München)
1968/11/24 - 1969/01/05   Jean Bazaine: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/01/09 - 1969/02/16   Obrazy, kresby a grafiky Václava Špály z let 1911-1923, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/04/04 -   Karol Baron: Antisvet - Decapoda, Galéria výtvarného umenia, Prešov (Prešov)
1969/04/20 - 1969/06/05   Carl Unger: Obrazy a kresby, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/05/05 -   Oskar Spielmann: Obrazy, kresby a grafiky, Španělská synagoga, Praha
1969/06/11 - 1969/07/14   Karel Svolinský: Grafika a kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1970/03/28 - 1970/04/12   Jan Dočekal: Koláže, roláže, lavírované kresby, Městská osvětová beseda, Moravské Budějovice (Třebíč)
1970/06/09 - 1970/09/09   Jindřich Fischel: Kresby, Španělská synagoga, Praha
1970/09/09 - 1970/10/07   Věroslav Bergr: Kresby, plastiky monotypy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1971/01/22 - 1971/03/14   Karel Černý: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1971/01/29 - 1971/02/28   Zdeněk Kleindienst: Kresby k poezii, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1971/02/18 - 1971/03/14   Otakar Mrkvička: Obrazy, kresby, ilustrace, divadelní návrhy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1971/02/25 - 1971/03/14   Otto Ungar: Obrazy a kresby z Terezína 1942, Galerie Vincence Kramáře, Malá síň, Praha
1971/03/17 - 1971/04/12   Jiří Šefčík: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Malá síň, Praha
1971/09   František Doležal: Obrazy, kresby, koláže 1928 - 1971, Orlická galerie v Rychnově nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1971/09/22 - 1971/10/07   Vojtěch Sedláček: Kresby a akvarely, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1972/11/05 - 1972/11/30   Antonín František Stehlík: SSSR očima malíře, Záhorské múzeum, Skalica (Skalica)
1972/11/13 - 1972/12/09   Martin Stejskal: Peintures & dessins, L´Envers du Miroir, Paříž (Paris)
1973/04/17 - 1973/05   Karel Laštovka: Kresby a grafiky, Galerie Na Slovanech, Praha
1973/05/17 - 1973/06/30   Karel Svolinský: Akvarely, kresby, grafika z posledních let, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1973/06/10 - 1973/07/15   Oldřich Koníček: Obrazy, kresby, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1973/11/09 - 1973/12/02   Jiří Trnka: Loutky, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1974/01/17 - 1974/03/17   Ota Janeček: Kresby 1942-1973, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1974/01/24 - 1974/03/24   Josef Procházka: S českou písní a štětcem doma i v cizině, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1974/02/14 - 1974/03/17   Josef Novák: Karikatury z let 1923 - 1973, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1974/06/27 - 1974/07   Alois Doležel: Nové kresby a obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1975 ?   Kresby Jana Štursy, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
1975/06/05 - 1975/06/27   Ivan Záleský: Kresby a plastiky, Malá výstavní síň, Liberec (Liberec)
1975/08/01 - 1975/08/31   Josef Čapek: Kresby, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1975/08/28 - 1975/09/28   Jean Effel: Kresby, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1976/02/12 - 1976/04/04   Věra Kotasová: Grafika 1976/1986, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1976/03/16 - 1976/04/25   František Tichý: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1976/05/06 - 1976/06/20   Jaroslav Bejček: Obrazy, kresby, sochy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/03/29 - 1977/04/10   Pravoslav Nesrovnal: Kresby, Divadlo v Nerudovce, Praha
1977/04/14 - 1977/06/19   Karel Souček: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/07/05 - 1977/08/28   Quido Fojtík: Obrazy a kresby z let 1972-1976, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/09/08 - 1977/10/15   Miroslav Štolfa: Kresby, obrazy, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978   Karel Nepraš: Zeichnungen, plastiken, Sonnenring Galerie, Münster
1978/01/07 - 1978/02/05   Miroslav Štolfa: Kresby, obrazy, Okresní kulturní středisko, Blansko (Blansko)
1978/02/02 - 1978/03/02   Kamil Lhoták: Obrazy a kresby, Galerie Fronta, Praha
1978/07/20 - 1978/08/27   Naděžda Plíšková: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/09/06 - 1978/10/01   Jiří Šalamoun: Kresby atd.., Galerie Fronta, Praha
1978/09/07 - 1978/10/29   Zdenka Braunerová: Grafika a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1978/10/06 - 1978/11/12   Vladimír Tesař: Grafika, kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1978/11/23 - 1978/12/26   Josef Velčovský: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1979/01/11 - 1979/03/04   Radek Pilař: Kresbou, barvou, kamerou, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/02/26 - 1979/03/20   Ctirad Stehlík: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1979/04/05 - 1979/06/03   Jiří Vlach: Komorní plastika a kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1979/05/16 - 1979/06/13   František Gross: Kresby, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1979/10/04 - 1979/11/04   Milan Staněk: Obrazy a kresby 1959-1979, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1980/01/10 - 1980/02/24   Josef Čapek 1887 - 1945: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980/01/15 - 1980/02/26   Olaf Hanel: Gravures et dessins, Librairie Hugo, Montreal (Québec)
1980/02/07 - 1980/04/16   Jiří John: Výběr z díla, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1980/02/14 - 1980/04/17   Antonín Procházka (1882-1945): Obrazy, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/03/06 - 1980/04/20   Jiří Sopko: Kresby, grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980/05 - 1980/06   Inge Popelková: Kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1980/06/12 - 1980/08/10   Jiří Karmazín: Obrazy, kresby, keramika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/08 - 1980/09   Marie Michaela Šechtlová: Kresby a grafika, Rodný dům Václava Šolce (Šolcův statek), Sobotka (Jičín)
1980/10/13 - 1980/10/24   Adriena Šimmotová: Ilustrace k 8. svazku sebraných spisů Vladimíra Holana - Nokturnál, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1980/12/01 - 1981/01/31   Adolf Vondra: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1980/12/04 - 1980/12/28   Radek Pilař: Kresbou, barvou, kamerou, Galerie Fronta, Praha
1981/01   Miloslav Požár: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/03/12 - 1981/04/30   Vincenc Vingler: Drobná plastika, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1981/04/14 - 1981/05/01   Kateřina Černá: Kresby, knížky, obrázky a obraz, Malá galerie Československého spisovatele, Praha
1981/05/31 - 1981/06/27   Vladimír Kopecký: Kresby, grafika, ilustrace, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1981/09/15 - 1982/11/01   Karel Pokorný: Kresba a komorní plastika, Staroměstská radnice, Praha
1981/09/22 - 1981/11/01   Ladislav Šaloun: Drobná plastika a kresby, Staroměstská radnice, Praha
1981/10 - 1981/11   Alena Nádvorníková: Kresby (1976-1981), Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/10/20 - 1981/11/06   Václav Bláha: Kresby a grafika, Malá galerie Československého spisovatele, Praha
1981/11 - 1981/12   Vladimír Kopecký: Obraz a kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1981/11/03 - 1981/11/29   Cyril Bouda: Ilustrace a kresby, Zámek Kladno, Kladno (Kladno)
1981/12/17 - 1982/01/31   František Ronovský: Obrazy, kresby 1971 - 1981, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1982   Jan Jemelka: Kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1982/01 - 1982/02   Jiří Lacina: Kresby, Krajské divadlo, Kolín (Kolín)
1982/01/19 - 1982/03/08   Petra Oriešková: Kresby a grafika, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/02   Karel Souček: Kresby, Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
1982/02/20 - 1982/03/28   Eva Bergea: Aquarelle, farbige zeichnungen und keramik, Kleine galerie - Werkstatt, Berlín (Berlin)
1982/03/11 - 1982/04/25   Jaroslav Král: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/03/11 - 1982/04/25   Ladislav Čepelák: Grafika a kresby 1950-1980, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/04/22 - 1982/06/14   Otto Stritzko: Kresby, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/05   Oldřich Šembera: Krajiny, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1982/05/06 - 1982/06/06   Lumír Topinka: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1982/06/07 - 1982/06/24   Dáša Havlová: Kresby, Vysokoškolský klub, Praha
1982/07/09 -   Josef Liesler: Kresby a grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
1982/08/25 - 1982/11/28   Otto Gutfreund: Výběr z kreseb, Zámek Zbraslav, Zbraslav, Praha (Hlavní město Praha)
1982/09/15 - 1982/09/29   Josef Liesler: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1982/10   Lumír Topinka: Obrazy, kresby, Galerie Dílo ČFVU Červené srdce, Plzeň (Plzeň-město)
1982/11/03 - 1982/11/30   Rostislav Novák: Obrazy, kresby, Výstavní síň paláce Kotva, Praha
1983   Jitka Piňosová: Kresba, grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1983/01/20 - 1983/03/06   Slavoj Kovařík: Obrazy, kresby, scénografie - Výběr z let 1947-1982, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983/03   Inge Kosková: Kresba, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1983/03/10 - 1983/03/31   Jiří Látal: Kresby, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1983/03/13 - 1983/04/17   Jitka Svobodová: Kresby, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/04/28 - 1983/05/17   Vendula Truhlářová: Obrazy a malovaný porcelán, Galerie Zlatá lilie, Praha
1983/09/12 - 1983/09/22   Zdenek Hůla: Obrazy a kresby, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1983/10/02 - 1983/10/31   Olga Karlíková: Obrazy - kresby, Klášter Doksany, Doksany (Litoměřice)
1983/10/10 - 1983/10/20   Eva Brodská: Gobelíny a kresby, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1984/02   Pavel Koutský: Grafika a kresby, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1984/02/12 - 1984/04/08   Marie Lacigová: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/03/05 - 1984/03/15   Václav Boštík: Kresby, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1984/05/04 - 1984/06/02   Jan Koblasa: Plastiken - Zeichnungen - Grafik, Galerie PRAgXIS C. Schüppenhauer, Essen-Kettwig
1984/05/10 - 1984/07/01   Kateřina Černá: Obrázky, knížky a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1984/06/28 - 1984/07/29   Vojtěch Adamec: Sochy, kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1984/07/01 - 1984/08/26   Václav Balšán: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/09/13 - 1984/11/18   Josef Kaplický: Výběr z kreseb, Zámek Zbraslav, Zbraslav, Praha (Hlavní město Praha)
1984/09/27 - 1984/11/11   Václav Plátek: Kresby, ilustrace, šperky, intaglie, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1984/10/16 - 1984/11/18   Jiří Šalamoun: Kresby pro děti, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/11/13 - 1984/12/09   Bohumil Kubišta: Kresby a grafika, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1984/12/12 - 1985/01/05   Karel Nepraš: Kresby a plastiky, Galerie Opatov, Praha
1985   František Dvořák: Kresby, asfalty, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1985   Petr Jochmann: Kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1985/02/23 - 1985/03/20   Jan Šafránek: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985/03   Josef Liesler: Kresby a grafika, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1985/03/04 - 1985/03/30   Václav Bláha: Kresby, Galerie Opatov, Praha
1985/03/07 - 1985/04/21   Jiří Sozanský: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/03/07 - 1985/04/21   Pavel Sivko: Kresby, grafika, ilustrace, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/04/02 - 1985/04/29   Eva Kmentová, Galerie Opatov, Praha
1985/04/28 - 1985/05/30   Petr Strnad: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985/07/04 - 1985/08/18   Jan Souček: Kresby a grafiky, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/08/03 - 1985/08/23   Vojtěch Kubašta: Grafika a ilustrace, Městské kulturní středisko, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1985/09/21 - 1985/03/11   Stanislav Kolíbal: Kresby a ilustrace, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1985/10/06 - 1985/10/20   Miloslav Pecháček: Obrazy, kresby, Sdružený klub pracujících, Třebíč (Třebíč)
1985/11   Jitka Válová: Pastely, Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
1985/11/04 - 1985/12/06   Dušan Kállay: Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1985/11/12 - 1985/12/08   Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, kresby, Staroměstská radnice, Praha
1985/11/14 - 1986/01/05   Dagmar Berková: Ilustrace, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1985/11/21 - 1985/12/26   Jaroslav Hořánek: Obrazy, grafika, kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/11/24 - 1986/02/21   Jiří Jun: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1986   František Bílek: Plastika, kresba, grafika, Městské muzeum, Blatná
1986/01/04 - 1986/01/19   Věra Janoušková: Kresby a koláže, Kulturní dům Družba, Brno (Brno-město)
1986/01/15 - 1986/02/15   Hynek Luňák: Kresby, grafika, Výstavní síň Kulturního a vzdělávacího zařízení MěstNV, Třebíč (Třebíč)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/01/24 - 1981/02/14   Alena Skoupá-Böhmová: Miniatury na skle, obrazy, kresby, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1986/02/18 -   Milan Maryška: Kresby 1984 - 1985, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/04/02 - 1986/04/20   Michael Rittstein: Kresby, Galerie Opatov, Praha
1986/04/29 - 1986/06/15   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům umění, Zlín (Zlín)
1986/05/08 - 1986/05/29   Petr Brázda: Obrazy a kresby, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1986/05/14 - 1986/06/11   Václav Bláha: Obrazy - kresby, Malá galerie Československého spisovatele, Brno (Brno-město)
1986/05/21 - 1986/05/16   Květa Válová: Pastely, Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
1986/05/25 - 1986/06/23   Jan Pelc: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1986/08/21 - 1986/09/21   Václav Balšán: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/09/11 - 1986/11/02   Miloslav Janků: Obrazy a kresby z let 1938-1986, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/09/29 - 1986/10/31   Bohumír Matal: Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1986/10/02 - 1986/10/26   Otto Sukup: Kresby a sochy, Atrium na Žižkově - koncertní a výstavní síň, Praha
1986/10/09 - 1986/11/23   Josef Mžyk: Obrazy, kresby, grafika, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1986/11/03 - 1986/12/05   Vladimír Renčín: Kreslený humor, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1986/11/13 - 1987/01/04   Vladimír Gebauer: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/11/27 - 1987/01/02   Jiří Sopko: Obrazy, kresby, Staroměstská radnice, Praha
1986/12 - 1987/01   František Ronovský: Obrazy a kresby z rokov 1970 - 1986, Mirbachov palác, Bratislava (Bratislava)
1987/01/20 - 1987/03/08   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Galerie U Řečických, Praha
1987/02/16 - 1987/04/12   František Ronovský: Obrazy a kresby z let 1970-1986, Staroměstská radnice, Praha
1987/03/05 - 1987/03/25   Roman Podrázský: Kresby na skle, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1987/05/14 - 1987/06/14   Miroslav Štolfa: Obrazy / kresby, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1987/05/21 - 1987/06/28   Pavel Mühlbauer: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1987/05/23 -1987/06/15   Miloš Urbásek: Kresby, Těšínské divadlo, Český Těšín (Karviná)
1987/05/28 - 1987/08/30   Jana Jemelková: Kresba a grafika, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1987/09/10 - 1987/10/04   Roman Podrázský: Plastiky, kresby, Minoritský klášter, Znojmo (Znojmo)
1987/10/04 - 1987/10/30   Jaroslav Vyskočil: Obrazy, kresby, Sdružený klub ROH, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)
1987/10/17 - 1987/11/05   Ladislav Daněk: Kresby, Galerie pod podloubím, Olomouc (Olomouc)
1987/11/12 - 1988/01/03   Daisy Mrázková: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1987/11/24 - 1988/01/03   Jan Steklík, Kabinet grafiky, Brno (Brno-město)
1987/12/07 - 1988/01/08   Pavel Matuška: Úsměvy. Kresby a grafika, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1988/02/10 - 1988/03/07   Vladimír Gebauer: Kresby, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1988/02/15 - 1988/03/18   Kresby Cyrila Boudy, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1988/03/10 - 1988/05/01   Alén Diviš 1900 - 1956: Výbor z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1988/03/10 - 1988/05/01   Ivan Ouhel: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1988/03/12 - 1988/04/24   Vojtěch Cinybulk: Kresby a grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/03/22 - 1988/04   Karel Franta: Ilustrace, kresby, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1988/05/07 - 1988/05/30   Milos Cvach: Dessins de Yaddo, Musée Picasso, Antibes
1988/05/21 - 1988/06/26   Karel Frauknecht: Obrazy a kresby 1965 - 1988, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/06/02 - 1988/07/04   Zdena Fibichová: Hliněné objekty a kresby, Okresní muzeum, Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec)
1988/07/02 - 1988/07/24   Jan Samec ml.: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/08/01 - 1988/09/30   Zdena Fibichová: Hliněné objekty a kresby, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1988/09/18 - 1988/10/26   Jiří Mádlo: Obrazy, grafika, kresby, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, Humpolec (Pelhřimov)
1988/11/01 - 1988/11/27   Zdenek Hůla: Kresby a papíry, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1988/11/17 - 1988/12/31   Aleš Lamr: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/01/09 - 1989/01/30   Zdeňka Marschalová: Obrazy - kresby, PKO - kulturní středisko Hroznová, Malá galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1989/02/09 - 1992/03/05   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1989/03/03 - 1989/03/31   Karel Nepraš: Kresby, grafiky a plastiky, Docela malé divadlo (Salon Mina), Litvínov (Most)
1989/03/07 - 1989/03/25   Radek Pilař: Pohled do dílny, Malá galerie Melantrich, Praha
1989/03/09 - 1989/04/23   Alex Beran: Grafiky a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/05/02 - 1989/06/12   Michael Rittstein: Zeichnungen, Galerie von der Milwe, Cáchy (Aachen)
1989/06/10 - 1989/07/21   Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/07/03 - 1989/07/28   Zdeněk Dudek: Aerobic, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1989/07/06 - 1989/08/06   Jan Novotný: Malované sklo, návrhy vitrají, kresby, obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1989/07/06 - 1989/08/26   Josef Duchoň: Dřevořezy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/09/07 - 1989/10/29   Jiří Nepasický: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/09/13 - 1989/10/15   Miloš Urbásek: Obrazy, kresby, grafika, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/10/09 - 1989/11/03   Ivan Štrouf: Kresby, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1989/11/02 - 1989/11/26   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Fronta, Praha
1989/11/04 -   Dezider Tóth: Kresba, objekt, instalace, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/01/13 - 1990/02   Inge Kosková: Kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1990/03/24 - 1990/04/07   Petr Kouba: Obrazy, Muzeum středočeského hrnčířství a keramiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/03/24 - 1990/04/30   Petr Kouba: Kresby, Galerie H, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/05/03 - 1990/06/24   František Tichý: Obrazy a kresby, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1990/05/03 - 1990/07/01   Miloslav Chlupáč: Kresby, Zámek Zbraslav, Zbraslav, Praha (Hlavní město Praha)
1990/06/14 - 1990/08/19   Bořivoj Borovský: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1990/08/12 - 1990/09/09   František Steker: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1990/09/03 - 1990/09/28   Vladimír Gebauer: Kresby - grafika - objekty, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1990/09/15 - 1990/11/04   Oldřich Lípa: Sklo, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1990/09/27 - 1990/10/30   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy, Galerie Na bidýlku, Brno (Brno-město)
1990/10/23 - 1990/11/18   Jaroslav Kolomazník: Plastiky, kresby, Galerie Nová síň, Praha
1990/11/01 - 1990/11/19   Ladislav Daněk: Kresby, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1990/11/05 - 1990/11/30   Petr Veselý: Obrazy, kresby, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1990/11/06 - 1990/12/07   Petr Kvíčala: Kresby, Galerie v předsálí, Blansko (Blansko)
1990/12/08 - 1991/01   Stanislav Kolíbal: Kresby, plastika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/01/10 - 1991/02/17   Jaroslav Kolomazník: Plastiky, kresby, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1991/02/07 - 1991/03/02   Oskar Přindiš: Nové kresby, Výstavní síň U Zeleného věnce, Olomouc (Olomouc)
1991/03 - 1991/05   Josef Jaroslav Král: Obrazy a kresby z rakovnických sbírek, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1991/03/09 - 1991/04   Jiří Sopko: Obrazy, kresby, objekty, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/05   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Výstavní síň U Zeleného věnce, Olomouc (Olomouc)
1991/05/04 - 1991/06/10   Miroslav Štolfa: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/05/28 - 1991/06/14   František Procházka: Kresby - miniatury, Výstavní síň Umění - Knihy, Praha
1991/06/16 - 1991/06   Herbert Dlouhy: Plastiky, kresby, monotypy, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/06/25 - 1991/07/21   Jaroslav Kolomazník: Plastiky, kresby, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1991/06/27 - 1991/07/28   Vojtěch Adamec: Sochy, kresby, Galerie Nová síň, Praha
1991/06/29 - 1991/07/28   Pavla Aubrechtová: Kresby, ilustrace, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/06/29 - 1991/07/28   Vladimír Gebauer: Tvorba z let 1968-1991 (Obrazy, kresby, objekty), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/09/07 - 1991/10/03   Marie Molová: Obrazy, kresby, grafiky, Městská galerie a muzeum kostelecké keramiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1991/09/08 - 1991/09/29   Zdena Fibichová: Sochy a kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/09/20 - 1991/10/15   Vladimír Havlík: Kresby, Galerie mladých, Brno (Brno-město)
1991/11   Petr Kouba: Kresby, Galerie na schodech, Český Brod (Kolín)
1991/11 -   Eduard Ovčáček: Kresby, Klub Pod platanem, Ostrava (Ostrava-město)
1991/11/07 - 1992/01/05   Eva Vlasáková: Obrazy, kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992 - 1993   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1992/01/09 - 1992/02/02   Jan Hísek: Grafika, obrazy, kresby, Galerie Fronta, Praha
1992/01/16 - 1992/03/01   Michal Ranný: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992/01/16 - 1992/03/08   Viktor Sanovec: Práce, Galerie výtvarného umění, Olomouc (Olomouc)
1992/03/14 - 1992/05/03   Jiří Kornatovský: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/05/05 -   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Grafika, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1992/05/07 - 1992/06/21   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1992/05/07 - 1992/06/21   Pavla Aubrechtová: Kresby, ilustrace, objekty, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992/06/18 - 1992/08/25   Sochař Vojtěch Adamec, Galerie plastik a mezinárodní galerie moderního sochařství pod širým nebem - Vrch Gotthard, Hořice (Jičín)
1992/07/11 - 1992/08/28   Bohuslav Reynek 1892 - 1971. Výstava ke 100. výročí narození, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1992/08/31 - 1992/09/25   Peter Oriešek: Kresby, Galerie Litera, Praha
1992/09/10 - 1992/11/01   Václav Benda: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992/11/11 -   Jaroslav Rezek: Kresby, Galerie na schodech, Český Brod (Kolín)
1992/11/12 - 1993/01/03   Bohuslav Reynek: Výstava ke stému výročí narození, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1992/12/03 - 1992/12/31   Václav Zykmund, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/01/14 - 1993/02/25   Bohuslav Reynek: Souborné grafické dílo ke 100. výroční narození, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1993/03/29 - 1993/04/17   Karel Nepraš: Kresby, Galerie Papyrus, Nymburk (Nymburk)
1993/04/26 - 1993/05/21   Svatopluk Klimeš: Ubývání měsíce nad pasekou (a naopak), Galerie knihkupectví Paseka, Praha
1993/05/07 - 1993/06/20   Henri Michaux: Kresby / Dessins, Staroměstská radnice, Praha
1993/05/13 - 1993/06/27   Václav Boštík: Osmdesát kreseb, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1993/05/19 -   Michael Rittstein: Kresby, Galerie Artforum, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1993/06/30 - 1993/08/29   Petra Šťastná: Keramika, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/07/01 - 1993/09/05   Lubomír Janečka: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1993/09 - 1993/10   Zdenek Hůla: Kresby, Galerie na schodech, Český Brod (Kolín)
1993/09/04 - 1993/10/10   Jiří Nepasický: Obrazy, objekty, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/09/16 - 1993/10/31   Jiří Sopko: Výběr z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1993/10/06 - 1993/12/30   Václav Boštík: Arbeiten auf Papier. Zum achtzigsten Geburtstag, Kupferstichkabinett, Drážďany (Dresden)
1993/11/01 - 1993/11/30   Václav Bláha: Kresby a grafiky, Divadlo Labyrint, Praha
1993/11/08 - 1993/12/03   Karel Nepraš: Kresby, Galerie knihkupectví Paseka, Praha
1993/11/09 - 1993/12/31   Ladislav Daněk: Kresby, Divadlo Příbram - Malá scéna (Divadlo A. Dvořáka Příbram), Příbram (Příbram)
1993/11/27 - 1993/12/10   Václav Boštík: Kresby, obrazy, Dům U Rytířů, Litomyšl (Svitavy)
1993/12/14 - 1994/01/12   Václav Boštík: Kresby, Galerie Gema, Praha
1994/02/04 - 1994/03/20   Václav Boštík: Kresby, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1994/02/17 - 1994/04/10   Alena Nádvorníková: Kresby, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1994/03/24 - 1994/04/13   František Hodonský: Kresby, Galerie Gema, Praha
1994/03/24 - 1994/06/12   Jan Stolín: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1994/05/24 - 1994/07/17   Karel Nepraš: Kresby a ilustrace, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
1994/06/16 - 1994/07/15   Miloslav Chlupáč: Skulpturen, Zeichnungen, Ölbilder, Galerie Peithner-Lichtenfels, Vídeň (Wien)
1994/06/29- 1994/08/28   Jiří Lindovský: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1994/07/02 - 1994/08/28   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1994/11/28 - 1994/12/17   Božena Kjulleněnová: Grafika - Kresby, Galerie na mostě, Hradec Králové (Hradec Králové)
1994/12/06 - 1994/12/30   Peter Oriešek: Hřích a trest, Galerie Litera, Praha
1994/12/13 - 1995/01/13   Vladimír Preclík: Sochy a pastely, Galerie Na Hradě, Olomouc (Olomouc)
1995/01/31 - 1995/02/24   Josef Hnízdil: Hrob v Karmelu, Galerie Litera, Praha
1995/02/15 - 1995/03/17   Jacques Zwobada: Kresby a plastiky, Galerie Štěpánská 35 / Galerie 35, Praha
1995/02/28 - 1995/03/31   Jiří Nepasický: Večer onoho dne, Galerie Litera, Praha
1995/05/18 - 1995/06/15   Miloslav Moucha: Kresby, Galerie Gema, Praha
1995/05/25 - 1995/08/27   Rony Plesl: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1995/06/29 - 1995/10/01   František Bílek: Počet a četba písmeny těla člověka (1899), Bílkova vila, Praha
1995/09/05 - 1995/10/29   Jiří Sopko: Obrazy a kresby 1965-1995, Městská knihovna Praha, Praha
1995/09/14 - 1995/10/31   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, Vila manželů Kotrbových, Klenová (Klatovy)
1995/09/19 -   Vojtěch Adamec: Sochy, obrazy, kresby, Ikaros Galerie Antik, Slaný (Kladno)
1995/09/19 - 1995/10/28   Svatopluk Klimeš: Objevování. Korzika - Kanada, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1995/10/11 - 1995/11/03   Robert Urbásek: Kresba, malba, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1995/10/31 - 1995/12/30   Hugh Weiss: Potopa, Galerie Litera, Praha
1995/11/23 - 1996/01/14   Václav Boštík (Česká kresba 4), Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1995/12/04 - 1996/01/14   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Galerie Via Art, Praha
1996/02/08 - 1996/04/08   Miloš Ševčík: Kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1996/02/15 - 1996/03/17   Vladimír Preclík: Kovové plastiky a kresby, Galéria Jána Koniarka v Trnave, Trnava (Trnava)
1996/03/06 - 1996/03/30   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
1996/06/26 - 1996/09/15   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1996/07/11 - 1996/08/29   Jiří Anderle: Kresby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/09/02 - 1996/09/30   Josef Liesler: Obrazy, plastiky, grafika, kresby, objekty, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1996/09/18 - 1996/10/15   František Bílek: Kresby a nábytek z let 1893 - 1903, Bílkova vila, Praha
1996/10/15 - 1996/11/17   Svatopluk Klimeš: Kresby, Galerie Nový Svět, Praha
1996/10/17 -   Václav Boštík: Svet obrazu a obraz sveta, Turčianska galéria, Martin (Martin)
1996/10/17 - 1996/12/01   Ivan Theimer: Sochy a obrazy 1960 - 1995, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1996/12/02 - 1996/12/27   Peter Oriešek: Kresby, Galerie Litera, Praha
1996/12/11 - 1997/01/05   Adolf Kašpar 1877 / 1934: Výběr z tvorby, Galerie Hollar, Praha
1997/01/06 - 1997/02/02   Josef Istler: Obrazy, kresby, grafika, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1997/04/27 - 1997/06/08   Alois Mikulka: Kresby ze skicáře, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/05/15 - 1997/06/22   Adriena Šimotová (Česká kresba 8), Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1997/06/19 -19997/08/03   Jaromír Zoul: Obrazy, kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/09/04 - 1997/09/30   Jezero, nepřetržitá báseň, Galerie Atelier, Praha
1997/10/09 - 1997/11/30   Naděžda Plíšková: Grafiky a objekty, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/10/30 - 1997/11/28   Romana Králová: Obrazy a kresby, Galerie Litera, Praha
1997/11/13 - 1998/01/11   Oscar Domínguez v Československu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/01/05 - 1998/01/30   Ivana Lomová: Výlet do přírody, Galerie Litera, Praha
1998/03/04 - 1998/04/04   Josef Istler: Obrazy, grafika, kresby, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1998/03/26 - 1998/05/06   Oscar Domínguez v Československu, Slovenská národná galéria, Bratislava (Bratislava)
1998/04/26 - 1998/06/07   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
1998/06/01 - 1998/06/26   Jiří Nepasický: Ptáci, Galerie Litera, Praha
1998/06/08 - 1998/07/05   František Hodonský: Kresby 94 - 98, Galerie Gema, Praha
1998/06/11 - 1998/07/30   Xénia Hoffmeisterová: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Zámeček - Ernestinum, Příbram (Příbram)
1998/07/24 - 1998/09/01   Franz Kafka a jeho současníci v kresbách Adolfa Hoffmeistera, Galerie Franze Kafky, Praha
1998/09/24 - 1998/11/01   Jan Smetana: Kresby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
1998/11/03 - 1998/11/29   Ladislav Daněk: Malba a kresba, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
1998/11/12 - 1999/01/10   Oinirické vize Anny Zemánkové, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/11/30 - 1998/12/30   Michal Matzenauer: Noční bdění III, Galerie Litera, Praha
1998/12/18 - 1999/01/22   Václav Boštík: Kresby / Dessins, Galerie Štěpánská 35 / Galerie 35, Praha
1999 - 1999/01/24   Drawings by Delacroix from the University of Michigan Musem of Art, University of Michigan Museum of Art (UMMA), Ann Arbor (Michigan)
1999/01/19 - 1999/02/21   Oinirické vize Anny Zemánkové, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1999/02/02 - 1999/02/26   Xénia Hoffmeisterová: Kresby, Galerie Litera, Praha
1999/02/08 - 1999/03/05   Ludmila Padrtová: Obrazy a kresby 1955-1966, Malá výstavní síň hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice s poliklinikou, Louny (Louny)
1999/04/21 - 1999/05/21   Čestmír Suška: Sochy a kresby, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
1999/05/03 - 1999/05/28   Jiří Štourač: Kresby k Erbenově Kytici, Galerie Litera, Praha
1999/07 - 1999/09   Oinirické vize Anny Zemánkové, Galerie Klatovy / Klenová, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
1999/07/14 - 1999/08/12   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
1999/08/12 - 1999/09/26   Jan Kratochvíl 1941 - 1997: Je cosi sladkého ve zpěvnosti našich dnů, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1999/09/23 - 1999/11/14   Anselmo Legnani, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1999/12/05 -   Helena Berková: Kresby, pastely, akvarely, vosková batika, plastika, Jupiter Club (galerie Jupiter), Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)
2000/01/26 - 2000/03/25   Petr Dillinger: Obrazy - kresby - grafika, Mramorové sály Biskupského paláce, Brno (Brno-město)
2000/03/06 - 2000/03/31   Petr Císařovský: Kresby, objekty, sochy, Galerie Litera, Praha
2000/04/13 - 2000/06/11   Anselmo Legnani, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2000/05/02 - 2000/05/30   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Bydlení Lužiny, Praha
2000/05/04 - 2000/07/23   Slavoj Kovařík: Výběr z tvorby 1944 - 1999, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000/06/06 - 2000/06/30   Jiří Nepasický: Průhledy 66, Galerie Litera, Praha
2000/06/22 - 2000/08/13   Agostino Ciampelli 1565 - 1630: Kresby, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000/06/22 - 2000/09/10   Ilona Chválová: Vrstvy vzkazů, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/06/29 - 2000/09/03   František Dvořák: Obrazy a kresby, Galerie Václava Špály, Malá Špálovka, Praha 1
2000/08/26 - 2000/09/08   Vladimír Gebauer: Obrazy, objekty, kresby, grafika, Obecní úřad, Lhota
2000/10/03 - 2000/10/23   Marie Michaela Šechtlová: Stromy, cesty a sny, Galerie MAS, Sezimovo Ústí (Tábor)
2000/10/10 - 2000/11/03   Tone Fink: Kresby 1976 - 2000, Galerie Litera, Praha
2000/10/19 - 2000/12/03   Jarmila Malátová: Sochy, kresby, Rabasova galerie, Výstavní síň na radnici, Rakovník (Rakovník)
2000/11/22 - 2001/01/28   Petr Dillinger: Akvarely, Nová výstavní síň, Chrudim (Chrudim)
2000/11/27 - 2001/01/10   Petr Šmalec: 9/100/70/95-97, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2000/11/28 - 2001/01/27   Velké kresby Václav Stratila (1982-1990), Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
2000/11/30 - 2000/02/11   Václav Stratil: Kresby 1955-2000, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2000/12/05 - 2001/01/27   Visages caricatures d´Adolf Hoffmeister, Centre tchèque de Paris (České centrum Paříž), Paříž (Paris)
2001/01/04 - 2001/02/01   Zdenek Hůla: Kresby, Galerie knihkupectví Paseka, Praha
2001/03/16 - 2001/04/30   Josef Hampl: Tvorba z 60. let. Obrazy, kresby, grafiky, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
2001/05/05 - 2001/06/24   Josef Šimůnek, Galerie Benedikta Rejta, Louny (Louny)
2001/08/18 - 2001/09/28   Josef Liesler: Obrazy, kresby a grafika, Galerie Knížecí dvůr, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2001/09/04 - 2001/10/05   Václav Boštík: Obrazy, kresby, grafika ze soukromých sbírek, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2001/11/14 -   Milan Nestrojil: Kresby, Galerie na mostě, Hradec Králové (Hradec Králové)
2001/12/05 - 2002/02/06   Iveta Krejčí: Kresby, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2001/12/06 - 2002/03/03   Milan Grygar: Mezi obrazem a zvukem: Práce z let 1945-2001, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2002/01/14 - 2002/02/04   Petr Dillinger: Kresby a grafika, Duha, kulturní klub U hradeb, Prostějov (Prostějov)
2002/01/15 - 2002/02/08   Jiří Kalousek: Obrazy, kresby, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2002/02/07 - 2002/04/02   Jakub Potůček: Naplijte na své domy, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/02/27 - 2002/03/24   Antonín Václav Slavíček: Obrazy, kresby, Galerie Jiřího a Běly Kolářových, Praha
2002/04/03 - 2002/07/31   Marie Beránková: Nazí, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/04/22 - 2002/05/31   Jan Koblasa: Kresby 1960 - 1961, Galerie Ztichlá klika, Praha
2002/05/09 - 2002/07/07   Rudolf Michalik (1901-1993): Více světla!, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2002/05/27 - 2002/06/28   Pavel Roučka: Body Incomplete, Czech Centre London (České centrum Londýn), Londýn (London)
2002/06/06 - 2002/09/08   Jiří Kornatovský: Kresby, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2002/06/16 - 2002/07/14   Vladimír Vašíček: Obrazy, kresby, kvaše, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
2002/07/11 - 2002/09/08   Jiří Seifert: Medaile a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/07/11 - 2002/09/15   Jiří Nepasický: Loď bláznů, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/08/07 - 2002/08/30   Aleš Rezler: Kresby, obrazy, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
2002/09/05 - 2002/10/13   Karel Franta: Obrazy, kresby, ilustrace, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2002/09/13 - 2002/11/03   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, grafiky, animovaný film, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2002/11/26 - 2003/01/05   Kamil Lhoták: Kresby, Galerie Vltavín, Brno (Brno-město)
2002/12/03 - 2002/12/30   Tomáš Černoušek 1927 - 2001, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2003/01/06 - 2003/01/26   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie Fronta, Praha
2003/02/13 - 2003/04/06   Marie Filippovová: Kresby, instalace, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2003/03/05 - 2003/04/01   Magdalena Chumchalová: Vita floris, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/03/05 - 2003/05/05   Josef Procházka: Kresby, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2003/04/10 - 2003/05/09   Jaroslav Šerých: Kresby, měděné desky, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2003/05/01 - 2003/10/30   František Bílek: Kresby / Drawings, Bílkova vila, Praha
2003/05/14 - 2003/06/15   Inge Kosková: Kresby, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2003/06/05 - 2003/06/30   Galina Miklínová: Kresbičky, Městská galerie Luka, Praha
2003/06/25 - 2003/07/29   Jan Rýz: Obrazy, kresby, Galerie v kavárně, Prostějov (Prostějov)
2003/09/11 - 2003/10/31   Eva Prokopcová: Obrazy z teček, kresby na tapety, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2003/10/02 - 2003/10/28   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2003/11/05 - 2004/01/15   Jana Budíková: Jedno v druhém (obrazy a kresby), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2004/03/18 - 2004/04/30   Miroslav Koval: Záznamy (kresby a fotografie), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2004/04/29 - 2004/07/06   Jaroslav Vodrážka: Kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2004/04/29 - 2004/08/08   Václav Balšán: Obrazy, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2004/05/20 - 2004/06/27   Jiří Lindovský: Anatomie kresby, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2004/06/24 - 2004/09/19   Dalibor Matouš (1925 - 1992), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/09/08 - 2004/11/01   Pavla Francová: Pastely a hmatové kresby, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2004/10/04 - 2004/10/29   Václav Sokol: Starší betlém a nové kresby, Galerie Litera, Praha
2004/10/06 - 2004/11/21   Hra v kostky: Vítězslav Nezval a výtvarné umění, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2004/10/12 - 2004/11/13   Michael Rittstein: Rusalka byla Ruska? Kresby, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
2004/10/19 - 2004/11/19   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie Art Open Center, Praha
2004/11/02 - 2005/01/05   Václav Vokolek: Krajiny, obrazy, sonety (kresby, malby, texty), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2004/11/03 - 2005/02/16   Petra Jánská: Prolnutí, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/11/07 - 2004/11/28   Jiří Chládek: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2004/11/09   Zdenka Marie Nováková: Pohybové studie (kresby), Salon Zdenky Podhajské, Praha
2004/11/11 -   František Sarna: Oleje, pastely, kresby, Muzeum Vysočiny Jihlava, Jihlava (Jihlava)
2004/12/08 - 2005/01/09   Bohumil Krátký: Výběr z tvorby, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2004/12/16 - 2005/02/13   Renáta Fučíková: Ilustrace a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/12/16 - 2005/03/13   Jaroslav Malina: Obrazy, kresby, scénografie, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005/02/10 - 2005/04/24   Karel Malich, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/02/17 - 2005/04/17   Ota Janeček: Poetické obrazy a kresby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2005/03/02 - 2005/04/06   Dagmar Havlíčková: Prolínání, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/03/15 - 2005/04/08   Daisy Mrázková: Obrazy a kresby, Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
2005/03/26 - 2005/05/01   Eva Janošková: Kresby a grafika 1954-2004, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
2005/04/30 - 2005/05/29   Jindřich Zeithamml: Grafika a kresba, Galerie 9, Klokočná (Praha-východ)
2005/06/22 - 2005/07/28   Vlastimil Toman: Ohlédnutí, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2005/10/19 - 2005/11/25   Pavel Mühlbauer: Kresby, obrazy, pastely, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2005/10/25 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy a kresby, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2005/11/02 - 2005/12/05   Miroslav Urban: I na hřbitově plachý vetřelec..., Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2005/11/30 - 2006/02/15   Jindřich Růžička: Kresby a linoryty, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2006/01/10 - 2006/01/29   Stanislav Kostka: Sklo, kresby, Galerie 5, Praha
2006/01/25 - 2006/03/03   Eduard Halberštát: Návrat hasičského družstva (Obrazy, kresby, grafika), Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2006/01/25 - 2006/03/26   Roman Šafránek, Galerie Synagoga, Hranice (Přerov)
2006/03/23 - 2006/05/14   Terry Haass: Světlo - čas - prostor, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2006/04/12 - 2006/05/03   Otto Herbert Hajek, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2006/04/12 - 2006/06/09   Vladimír Gebauer: Obrazy, krabice, kresby, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2006/04/21 - 2006/06/11   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
2006/05/20 - 2006/06/29   Martin Rusňák: Obrazy, kresby a grafika, Malá galerie v arkádách, Staré Hrady (Jičín)
2006/06/02 - 2006/06/16   Rudolf Riedlbauch: Malba, kresba, Galerie 5, Praha
2006/06/07 - 2006/07/02   Tavík František Šimon, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2006/06/09 - 2006/08/27   Jasan Zoubek - sochy, kresby, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2006/06/19 - 2006/06/30   Jiří Voves: Malba, kresba, Galerie 5, Praha
2006/06/20 - 2006/07/23   Jitka Svobodová: Kresby a objekty, Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
2006/06/20 - 2006/08/20   Miloš Ševčík: Do nitra (Obrazy, kresby, grafika, plastiky), Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)
2006/08/03 - 2006/09/17   Oldřich Lípa: Kresby, odlesky skla, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2006/08/04 - 2006/09/15   Jindřich Zeithamml: Grafika, akvarel, bronz, Galerie Langův dům, Frýdek-Místek (Frýdek-Místek)
2006/10/04 - 2006/11/12   Jiří Kornatovský: Kresba, kresba…, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2006/10/04 - 2006/11/12   Margita Titlová Ylovsky: Viděno kresbou, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2006/10/05 - 2006/11/26   Jiří Dostál: Na zemi. Obrazy a kresby z let 1970-2006, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/11/01 - 2006/12/10   Ladislav Daněk: Kresby a obrazy, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2006/11/08 - 2007/01/10   Jan Hendrych: Plastiky a kresby, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2006/11/15 - 2007/02/11   Karel Malich: Výběr z díla, Památník Lidice, Lidice (Kladno)
2006/12/14 - 2007/02/18   Karel Malich: Grafiky, kresby, Dům U Zlatého prstenu, Praha
2007   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Zámek Litomyšl, Litomyšl (Svitavy)
2007/01/25 - 2007/03/11   Vladimír Gebauer: Cesty, Rabasova galerie, Nová síň pod Vysokou bránou, Rakovník (Rakovník)
2007/02/12 - 2007/02/24   Zdena Fibichová: Reliéfy / kresby, Galerie ES Eliška Schránilová, Praha
2007/03/15 - 2007/04/15   Jiří Jun: Perem a tuší / by Pen and Ink, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2007/03/26 - 2007/04/27   Jan Hísek: Osm a jeden / Eight and One, Galerie Pokorná, Praha 1
2007/03/27 - 2007/05/06   Miloslav Čelakovský: Cesty... (Obrazy, kresby), Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)
2007/03/30 - 2007/06/03   Stanislav Kulda: Kresby, obrazy, litografie, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2007/05/03 - 2007/06/14   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Městské divadlo, Kolín (Kolín)
2007/06/12 - 2007/09/16   Ladislav Daněk: Kresby / Drawings 1979-2006, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
2007/06/12 - 2007/09/16   Ladislav Daněk: Kresby 1979 - 2006, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
2007/06/28 - 2007/09/02   Jiří Kornatovský: Kresby, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2007/07/27 - 2007/09/16   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, objekty, Městská galerie, Hradec nad Moravicí (Opava)
2007/08/29 - 2007/09/22   Miroslav Wagner: Pohyb v klidu / Práce z let 1992-2007, Galerie G, Olomouc (Olomouc)
2007/09/05 - 2007/10/12   Ivo Pelichovský: Metropolis, Galerie Litera, Praha
2007/10/10 - 2007/11/24   Kamil Lhoták: Kresby, grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2007/11/03 - 2007/11/24   Bohuslav Reynek: Kresby, grafika, Městské muzeum, Rýmařov (Bruntál)
2008/01/07 - 2008/02/01   Petr Kouba: Kresby, obrazy, Studio Paměť, společnost pro záchranu kulturních hodnot, Praha
2008/01/10 - 2008/03/14   Vladimír Havlík: Půdorysy, symetrie, transformace, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2008/04/02 - 2008/05/07   Pavel Mühlbauer: Kresby, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2008/05/06 - 2008/06/30   Petr Veselý: Deště, slova, stopy, fragmenty, krajiny (kresby od r. 1983), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2008/06/27 - 2008/08/31   Josef Wagner: Osamělý dům, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2008/08/27 - 2008/09/17   Alena Laufrová: Cesty (grafika, kresby), Galerie Hollar, Praha
2008/09/01 - 2008/09/26   Dalibor Chatrný: Topologické kresby, Galerie Via Art, Praha
2008/09/05 - 2008/10/08   Jan Dočekal: Marné volání, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2008/09/30 - 2008/10/31   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, oleje, Výstavní síň Viléma Wünsche, Havířov (Karviná)
2009/02/02 - 2009/02/26   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, obrazy, Galerie PRE, Praha
2009/02/27 - 2009/04/25   Marie Molová: Kaleidoskopy (kresby, xerotáže, tisky a otisky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2009/03/09 - 2009/04/02   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie 9, Praha
2009/04/23 - 2009/07/05   Danuše Nožičková: Výběr z tvorby / Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2009/05/06 - 2009/08/23   Max Beckmann: Obrazy, kresby, grafiky, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2009/06/24 - 2009/07/29   Vojtěch Adamec: Plastiky, kresby, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2009/07/29 - 2009/08/23   Ivan Urbánek: Víc než zmizelá Praha..., Galerie Hollar, Praha
2009/08/24 - 2009/09/06   Pavel Rudolf: Partitury, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/30 - 2009/11/08   Miloslav Chlupáč: Sochy, obrazy, kresby, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2009/10/06 - 2009/10/30   Ivo Pelichovský: Panelstory, Galerie Litera, Praha
2009/10/06 - 2009/11/22   Stanislav Kolíbal: Archiv, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
2009/11/26 - 2010/01/31   Alén Diviš: Malby a kresby, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2010/01/07 - 2010/01/29   Inge Kosková: Kresby / Drawings, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2010/02/02 - 2010/03/01   JéJé Neduha: Kresby, grafiky, ilustrace, Klub SČVU Mánes, Praha
2010/03/03 - 2010/03/26   Milada Mojsejová - Voláková: Obrazy a kresby, Městská galerie, Beroun (Beroun)
2010/03/03 - 2010/04/02   Michal Brix: Bioutopia, Galerie Gambit, Praha
2010/03/11 - 2010/04/13   Jiří Načeradský: Litografie a kresby, Galerie Dolmen, Praha
2010/04/02 - 2010/05/16   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2010/04/08 -   Viktor Zakrynyčny: Obrazy, kresby, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2010/04/15 - 2010/06/13   Vladimír Véla: Kyproplej, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2010/05/06 - 2010/06/10   Luděk Filipský: Vrstvení času, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2010/05/12 - 2010/06/16   Tomáš Švéda: Míjení. Obrazy, kresby, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2010/05/13 - 2010/07/02   Petr Kvíčala: Ornament (kresby), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2010/05/13 - 2010/08/15   Tomáš Vosolsobě: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/05/18 - 2010/06/13   Jan Koblasa: Miss Universum a jiné, Galerie La Femme, Praha
2010/06/02 - 2010/06/27   Jaromír Zemina: Příběhy a události, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2010/09/09 - 2010/10   Michal Matzenauer: Obrazy a kresby, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2010/09/09 - 2010/10/31   Šimon Brejcha: Buch Much, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2010/10/14 -   Ellen Jilemnická: Kresby, Galerie Alma Pater, Praha
2011/04/29 - 2011/08/28   Jindřich Růžička: Za horizont paměti, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/07/01 - 2011/09/04   Luboš Janata: Obrazy, kresby, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2011/10/06 - 2011/11/07   Jaroslav Jeroným Neduha: Oleje a kresby, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2012/03/01 - 2012/04/20   Jaroslav Rezek: Jiná krajina (obrazy, kresby), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2012/06/25 - 2012/08/31   Jindřich Zeithamml: Od kruhu ke čtverci (kresby, akvarely, grafiky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2013/02/20 - 2013/03/10   Jánuš Kubíček: Sexuální objekt podle mého vkusu, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2013/04/11 - 2013/06/02   Adéla Ducháčková: Květy a jiné světy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2013/04/25 - 2013/08/18   Jiří Načeradský: Kresby a grafiky 1956 - 2012, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2013/04/27 - 2013/05/26   Miloslav Čevela: Vjemy krajiny - kresby, obrazy, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2013/09/01 - 2013/09/30   Ladislav Kuklík: Grafika, kresba, pastel, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2013/09/05 - 2013/09/29   Roman Erben: Events a jiné drobné akce, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2014/02/19 - 2014/03/21   Jaroslav Alt: Cesty duše (obrazy, kresby, grafika), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2014/04/03 - 2014/05/25   Jindra Viková: Vztahy, Galerie 172, Klatovy (Klatovy)
2014/05/10 - 2014/07/11   Milan Nestrojil: Fantaskní krajiny, Minigalerie Trifoil, Jihlava (Jihlava)
2014/08/06 - 2014/08/31   Mojmír Preclík: Sochy a kresby, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2014/12/01 -   Jan Horký: Vysočina v kresbách, Národní dům, Třebíč (Třebíč)
2015/02/05 - 2015/04/08   Kateřina Žlebková: Kresby a obrazy, Národní dům, Prostějov (Prostějov)
2015/02/28 - 2015/03/27   Jan Kaplický: Drawings, AA Gallery, Londýn (London)
2015/04/23 -   Jan Dočekal: Malby a kresby na papíru, Gymnázium, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/04/24 - 2015/07/31   Jiří Petrbok: Před kostelem, Za kostelem, Nad kostelem, Děkanský chrám Nanebevzetí Panny Marie, Most (Most)
2015/05/11 -   Zdeněk Štajnc: Všeho do času, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2015/06/19 - 2015/07/18   Karel Šebek žije, Galerie Morzin, Vrchlabí (Trutnov)
2015/06/20 - 2015/09/15   Karel Šebek žije, Galerie V kotelně, Jilemnice (Semily)
2015/06/27 - 2015/08/30   Emanuel Frinta (1896-1970): Předmět touhy, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2015/07/11 - 2015/08/30   Vladimír Doležal: Kresby, obrazy, autorské knihy, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2015/08/05 - 2015/08/30   Jana Budíková: Paralely, Galerie Hollar, Praha
2015/08/05 - 2015/08/30   Michael Třeštík: Pastelem i akrylem, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2016/01/28 - 2016/04/03   Jiří Balcar: Kresba, grafika, malba, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/02/04 - 2016/04/10   Jiří John: Malba, grafika, kresba, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2016/02/25 - 2016/04/05   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Galerie Univerzity Pardubice, Pardubice (Pardubice)
2016/04/21 - 2016/06/12   Karel Láznička: Kresby a drobná gobelínová tvorba, Výstavní síň Předzámčí, Třebíč (Třebíč)
2016/07/09 - 2016/07/31   Natálie Perkof: Obrazy, kresby, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/09/17 - 2016/10/29   Michal Šarše: Věc Oidipus, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2016/11/05 - 2016/12/16   Jiří Kornatovský: Kresba, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2017/03/17 - 2017/04/23   Richard Konvička: Elektrický chodec. Obrazy a kresby 2001-2016, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
2017/04/27 - 2017/06/29   František Janula: Stopy svobody, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2017/05/03 - 2017/06/23   Jan Dočekal: Vysočina je letící Ikaros, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2018/03/21 - 2018/07/22   Inge Kosková: Kresby, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2018/04/04 - 2018/04/29   Jana Švábová: Pastely a akvarely, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2018/06/06 - 2018/07/01   Jan Hendrych: Kresby a sochy, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2018/07/01 - 2018/09/23   Svět Kamila Lhotáka v malbě, kresbě, grafice a filmu, Interaktivní galerie Becherova vila, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2018/08/12 - 2018/09/30   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2019/06/05 - 2019/06/30   Irena Šafránková: Uhlem, pastelem, olejem, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2019/10/25 - 2019/12/01   Otakar Slavík: Toskánský deník, Památník Leoše Janáčka, Brno (Brno-město)
kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
???? - ????   4. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2004, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
09/05 - 09/17   Vladimíra Sedláková: Obrazy, Vladimír Kokolia: Obrazy a kresby, Výstavní síň MV SSM, Praha
1920/02/07 - 1920/03/07   Kreslíři ze Šibeniček, Topičův salon (1918-1936), Praha
1929/12   Kresby členů SČUG Hollar, Topičův salon (1918-1936), Praha
1930/12/06 - 1931/01/01   Hollar Sdružení českých umělců grafiků: Kresby, Topičův salon (1918-1936), Praha
1931/05/09 - 1931/07/12   L'École de Paris: Grafiky, kresby, akvarely a pastely, Obecní dům, Praha
1931/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafiky, kresby a malby, Obecní dům, Praha
1935/10   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava grafiky, kreseb a obrazů, Obecní dům, Praha
1936/09/19 - 1936/10/11   Skupina výtvarných umělců v Brně. Kresby, akvarely, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1938/01/22 - 1938/02/06   Hosté 1938: Výstava obrazů, kreseb a soch, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1938/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1939/10 - 1939/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1941/02/23 - 1941/03/15   26. členská výstava Kruhu výtvarných umělkyň. Náčrty, kresby, grafika, akvarely, monotypy, pastely, Galerie Hollar, Praha
1941/10/02 - 1941/10/15   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - kresby, Galerie Hollar, Praha
1945/09/26 - 1945/10/14   Konfrontace 2, Topičův salon (1937-1949), Praha
1945/10/06 - 1945/11   Květen 1945. Výstava grafik a kreseb členů a slovenských hostů, Galerie Hollar, Praha
1946/03/29 - 1946/04/28   Akvarely, kresby, grafika.: 392. výstava, Výstavní síň Myslbek, Praha
1946/12/08 - 1947/01/30   Kresby a grafika 7 členů Výtvarných umělců severu, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1948/01   Španělé Pařížské školy, Galerie Hollar, Praha
1948/04   Kresby a akvarely, Galerie Evropského literárního klubu (Galerie ELK), Praha 1
1953/11/05 - 1953/11/29   Česká kresba 19. století, Krajská galerie v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1953/12/02 - 1954/01/03   II. krajské středisko Umělecká beseda: Členská výstava, Valdštejnský palác, Praha
1954   Kresby a grafika současných malířů, Muzeum, Přerov (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Místní národní výbor, Troubky (Přerov)
1954   Kresby a grafika současných malířů, Jeseník (Jeseník), Jeseník (Jeseník)
1955/05/01 - 1955/07/01   2. členská výstava kreseb krajského střediska Svazu československých výtvarných umělců, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/08/01 - 1955/09/01   Naši krajští výtvarníci. Obrazy, kresby, grafika a plastika severočeských výtvarníků, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1956/01/01 - 1956/02/01   Česká krajina: Kresby, akvarely z majetku Krajské galerie Liberec, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1956/10   Grafika a kresby, Galerie Hollar, Praha
1957/04/19 - 1957/05/19   Ladislav Čepelák, Pavel Sukdolák: Grafika a kresby, Galerie Hollar, Praha
1957/10/20 - 1957/11/14   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1957/11/05 - 1957/11/30   Zdenek Seydl, Vincenc Vingler: Kresby a plastiky z Číny, Galerie Československý spisovatel, Praha
1957/12/01 - 1957/12/31   Aljo Beran, Josef Baják: Výbor z díla, Město Prostějov, Prostějov (Prostějov)
1958/10/03 - 1958/10/22   Viktor Polášek, Jan Podhajský: Grafika, kresby, ilustrace, Galerie Hollar, Praha
1959/02/04 - 1959/02/27   Foll Mlčoch Rotrekl Skála, Galerie Československý spisovatel, Praha
1959/07/03 - 1959/07/24   Výstava obrazů, kreseb, grafiky a plastik, Dům umělců, Hradec Králové (Hradec Králové)
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Praha, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Mánes, Praha
1959/12/13 - 1960/02/15   IV. přehlídka československého výtvarného umění, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1959/12/23 - 1960/01/07   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Jednotné zemědělské družstvo, Norberčany
1960/01/13 - 1960/02/07   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, ČSD, Olomouc (Olomouc)
1960/04/25 - 1960/06/20   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, 8. letá škola, Vrbno pod Pradědem (Bruntál)
1961/02/05 - 1961/03/12   Škola vidění - Výmluvnost kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1961/05/25 - 1961/07/15   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Československý spisovatel, Praha
1961/06 - 1961/12/13   Kresby a akvarely soudobých českých malířů, Okresní vlastivědné muzeum, Prostějov (Prostějov)
1961/09/20 - 1961/10/10   Protiválečné kresby a plakáty, Výstavní síň mladých Za pasáží, Pardubice (Pardubice)
1962/01/15 - 1962/02/15   Nejmenší kresby za nejnižší ceny, Malá galerie Československého spisovatele, Praha
1962/01/18 -   Škola vidění - kresba, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963   Hollar: Kresby 1963, Galerie Hollar, Praha
1963/03/15 -   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Nová síň, Praha
1963/05/19 - 1963/06   Tvůrčí skupina Radar: Obrazy, grafiky, plastiky a fotografie, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
1963/11/08 - 1963/12   Česká moderní kresba dvacátého století, Staroměstská radnice, Praha
1964/04/12 - 1964/04/16   Kresby a studie současných malířů, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/05/07 -   Tvůrčí skupina Radar, Mánes, Praha
1964/07/12 - 1964/08/30   Vladislav Vaculka, Vladimír Vašíček: Akvarely, tempery, grafika, Galerie výtvarného umění, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
1964/07/18 - 1964/058/16   Dagmar Kočišová, Jaroslav Kočiš, Galéria Cypriána Majerníka, Bratislava (Bratislava)
1964/09/27 - 1964/10/25   Tvůrčí skupina Radar, České Budějovice (České Budějovice), České Budějovice (České Budějovice)
1965/04/11 - 1965/06/06   Skupina A 59: Kresby, grafiky, obrazy, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/09/07 - 1965/10/03   Škola vidění: Výmluvnost kresby, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1965/09/12 - 1965/10/17   Tvůrčí skupina Radar, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1965/09/19 - 1965/11/14   Skupina Purkyně: Obrazy, kresby, grafika, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1966/05 - 1966/06/05   Kresby členů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
1966/07 - 1966/08   Radar 66, Orlická galerie v Rychnově nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1967   Výmluvnost kresby, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/28 - 1967/06/25   Socha a kresba, Mánes, Praha
1967/07/02 - 1967/09/30   Humoristické kresby, Hrad Lipnice, Lipnice nad Sázavou (Havlíčkův Brod)
1968/06/07 - 1968/07/07   Vídeňská mladá generace, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1968/06/15 - 1968/08/11   Lumír Čmerda: Grafiky, kresby, obrazy, Jiří Myszak: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1969/01/17 - 1969/02/28   Sochařská kresba, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1969/03/20 - 1969/04/13   Pavel Laška: Obrazy, kresby a objekty, Luděk Tichý: Sochy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/07/09 - 1969/08/10   Kresby členů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
1970/06/04 - 1970/07   Kresby členů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
1971/06/06 - 1971/07/18   25 malířů, sochařů a grafiků z Prahy, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1973/06/04 - 1973/06/29   Jitka Walterová, Pavel Sivko, Vladimír Novák: Kresby, grafika, ilustrace, Galerie Fronta, Praha
1973/12 - 1974/01   Ruské a sovětské umění ze sbírek Národní galerie v Praze, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1975/06/21 - 1975/07/13   Aleš Lamr, Jan Steklík: Obrazy, sochy, objekty, kresby, fotodokumentace, Výstavní síň Městského národního výboru Česká Třebová, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1975/08/07 - 1975/09/07   Kresby a záznamy, Galerie Hollar, Praha
1975/10 - 1975/11   Petr Hana, Ivan Ouhel: Obrazy, kresby, grafika, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1976/05/06 - 1976/06/30   Soudobá česká plastika, medaile a sochařská kresba ze sbírek Galerie výtvarného umění v Olomouci. Na počest XV. sjezdu KSČ a 55. výročí založení KSČ, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1977/10/05 - 1977/10/30   Soudobá plastika, medaile a sochařská kresba, Město Prostějov, Prostějov (Prostějov)
1978   Česká sochařská kresba XX. století, Město Ivančice, Ivančice (Brno-venkov)
1978/01 - 1978/02   Průmyslové motivy v kresbě, Galerie Hollar, Praha
1978/07/25 - 1978/08/27   Kresba ve sbírkách Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, Praha
1979/04/12 - 1979/04/24   Jindřich Růžička: Obrazy, grafika, František Valena: Práce z kovu, Výstavní síň MV SSM, Praha
1979/05/22 - 1979/06/10   10 x 5 kreseb, Zámek Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí (Vsetín)
1979/07/18 - 1979/09/22   Česká sochařská kresba XX. století, Dům umění, Znojmo (Znojmo)
1979/07/20 - 1979/08/08   Bedřich Dlouhý: Kresby a obrazy, Hugo Demartini: Plastiky, Zdeněk Ziegler: Plakáty, Bechyňská brána, Tábor (Tábor)
1980/04/29 - 1980/06/01   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Krajské vlastivědné muzeum, Olomouc (Olomouc)
1980/06   Výtvarní umělci Severomoravského kraje k 35. výročí osvobození Československa Rudou armádou, Ostrava (Ostrava-město), Ostrava (Ostrava-město)
1980/10/22 - 1980/11/24   Kresby českých sochařů, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1981/05/18 - 1981/05/28   Jaroslav Alt ml., Jiří Třeštík: Obrazy, kresby, grafika, keramika, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1981/07/21 - 1981/08/18   Pavel Ježek: Sklo, Eva Vlasáková: Kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/12 - 1982/01   Blanka Kadečková: Obrazy, Jan Otava: Grafika a kresby, Galerie bratří Čapků, Praha
1982   Lidová škola umění Šternberk, Libuše Našová: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1982/03/15 - 1982/04/29   Česká kresba 20. století, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1982/09/23 - 1982/11/07   Stanislav Lolek, Joža Uprka: Grafické dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1983   Jaroslav Pejčoch: Kresby a koláže, Vladimír Křen: Šperky, Jiří Hůla: Koláže
1983/01/04 - 1983/01/31   Jiří Štamfest: Kresba, Vlasta Štamfestová: Tapiserie, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1983/02/10 - 1983/03/13   Magdalena Cubrová, Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1983/04/18 - 1983/04/22   Výrazový účinek linie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/04/24 - 1983/05/25   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy a kresby 1957-1982, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/07/14 - 1983/08/28   Kreslený humor a grafika k výročí Jaroslava Haška, Staroměstská radnice, Praha
1983/11/19 - 1984/04/15   Nové kresby, Výběr z přírůstků Galerie umění, Karlovy Vary 1973-1983, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/11/21 - 1983/12/31   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Krajské muzeum, Teplice (Teplice)
1983/12/01 - 1984/01/01   Jiří Altmann: Grafika a kresby, Tomáš Rafl: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1984   Lubomír a Markéta Dostálovi: Keramika, obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/04/01 - 1984/05/31   Figurální téma v současné kresbě a grafice, Dům kultury ROH, Malá scéna, České Budějovice (České Budějovice)
1984/05/27 - 1984/06/24   František Doležal: Kresby, studie, grafika. Jarmila Doležalová: Kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/07/05 - 1984/09/02   Jiří Jílek, Anežka Kovalová, Miroslav Koval: Sochy / obrazy, kresby, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1985   Současná kresba a grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1985/04/09 - 1985/05/12   Výtvarní umělci Jihomoravského kraje: Výstava ke 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1986/01/16 - 1986/02/23   Kresby ze sbírek Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, Praha
1986/04/26 - 1987/09/30   České umění 20. století, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1986/05/17 - 1986/12/31   Sbírka Josefa Jeřábka (Grafika a kresby), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/07 - 1987/08   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
1987/08/06 - 1987/09/13   Pavel Besta, Arnošt Chabera, Petr Kadlec, Zdenka Reinerová, Martin Zet, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1987/09   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Kulturní a společenské středisko, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1988/01/07 - 1988/01/31   Karel Meister: Fotografie, Karel Nepraš: Plastiky, Jan Steklík: Kresby, Galerie Fronta, Praha
1988/06/05 - 1988/07/20   Vladimír Lavický, Boris Kjulleněn: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1988/11/12 - 1988/12/28   Lubenec 88, Střediskové kulturní zařízení, Lubenec (Louny)
1989/01/10 - 1989/01/12   Milan Kozelka, Jana Skalická, Václav Stratil: Kresby, instalace a realizace, Junior klub Na chmelnici, Praha
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/05/04 - 1989/06/25   Josef Sudek sběratel českého moderního umění, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/09/23 - 1989/10/29   Con amore, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1989/12/14 - 1990/01/21   Rakouská secese: Gustav Klimt, Egon Schiele, Oblastní galerie výtvarného umění v Olomouci, Olomouc (Olomouc)
1990/04/05 - 1990/04/29   Volné seskupení 12/15 Pozdě, ale přece: Kreslení, Galerie Fronta, Praha
1990/04/06 - 1990/06/08   Image Imprimée de Tchécoslovaquie. Affiche, gravure, illustration, Centre de la Gravure et de l´Image Imprimée de la Communauté française de Belgique, La Louviere
1991/01 - 1991/02   Věra Janoušková: Koláže, Vladimír Janoušek: Kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/05/16 - 1991/06/23   Dalibor Chatrný: Kresby, Radoslav Kratina: Objekty, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1991/08/03 - 1991/08/31   Hana Purkrábková: Keramické plastiky, Karel Pauzer: Keramické plastiky, grafiky, Marián Mudroch: Kresby, grafiky, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/04/21 - 1992/05/10   11. Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1992/06/04 - 1992/07   Část Kruhu, Galerie bratří Čapků, Praha
1992/07/16 - 1992/08/30   K.Š. Křižovnická škola čistého humoru bez vtipu, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1992/10/12 - 1992/10/31   Volné seskupení 12/15 Pozdě, ale přece: Kresby, Art Galerie, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
1992/10/16 - 1992/11/08   Vladimír Gebauer, Pavla Aubrechtová: Kresby, obrazy, objekty, Galerie Osvětové besedy, Loket (Sokolov)
1992/12/17 - 1993/02/28   Česká a slovenská kresba 1982 - 1992, Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
1993/02 - 1993/05   Handzel Dvorský Kristin Sládek, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1993/03/02 - 1993/03/27   Kresby, Galerie R, Praha
1993/04/16 - 1993/06/06   Muzeum umění Olomouc 1952 - 1992, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1993/05/06 - 1993/05/28   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, kresby, asambláže, Výstavní síň Pod věží, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1993/12/09 - 1994/01/06   Svatopluk Klimeš, Eduard Ovčáček: Die Spuren des Feuers, Galerie Jensen, Hamburk (Hamburg)
1994/02/07 - 1994/03/02   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
1994/04/18 -   Dalibor Chatrný: Obrazy, kresby, Jan Ambrůz: Plastika, Petr Kvíčala: Obrazy, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1994/05/12 - 1994/06/12   Olomoucká sbírka české kresby 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1994/05/14 - 1994/06/26   Galerie MXM (Obrazy, kresby, objekty), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1994/06/07 - 1994/07/10   Vyšehrad ´94, Galerie Vyšehrad (nad Libušinou lázní), Praha
1994/12/01 - 2000/09/10   Mistrovská díla starého umění: Expozice italského malířství 14. - 18. století z olomouckých sbírek, Obrazárna, Olomouc (Olomouc)
1994/12/15 - 1995/02/05   Solidart 2000: Katalánsko-slovensko-česká výstava kreseb a grafik, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/04/06 - 2003/08/03   Sto let výtvarné kultury Olomoucka 1889 - 1989
1995/06/24 -   Výstava výtvarníků z řad bývalých studentů broumovského gymnázia, Gymnázium, Broumov (Náchod)
1995/06/29 - 1995/08/27   Nová citlivost, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/07/26 - 1995/08/28   Kresba ´95, Galerie Hollar, Praha
1995/09/07 - 1995/10/01   Horní náměstí v Olomouci, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1995/11/15 - 1995/12/10   Karel Svolinský a jeho žáci, Galerie Hollar, Praha
1996/02/08 - 1996/04/08   Poezie a krása: Česká malba a kresba přelomu století ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1996/03/28 - 1996/05/05   Kresby starých mistrů ze sbírek Arcibiskupství olomouckého, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1996/05/19 - 1996/07/14   Kresby starých mistrů ze sbírek Arcibiskupství olomouckého, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1996/06/11 - 1996/06/30   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, kresby, koláže, Galerie bratří Čapků, Praha
1996/07/03 -   Obrazy, kresby, koláže a malby na porcelán, Knihkupcetví a galerie U radnice, Beroun (Beroun)
1996/09/12 - 1996/10/06   Universitas Olomucensis 1573 - 1946 - 1996, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1996/09/19 - 1996/11/17   Kresby starých mistrů ze sbírek Arcibiskupství olomouckého, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/01/12 - 1997/02/05   Pět v muzeu, Muzeum Boskovicka (Muzeum regionu Boskovicka), Boskovice (Blansko)
1997/01/30 - 1997/03/31   Česká kresba 19. století ze sbírek Západočeské galerie v Plzni, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/02/06 - 1997/03/30   František Kupka a Otto Gutfreund ze sbírky Jana a Medy Mládkových, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1997/02/27 - 1997/12/31   Mezi tradicí a experimentem. Práce na papíře a s papírem v českém výtvarném umění 1939-1989, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1997/04/12 - 1994/05/04   Záznamy, dojmy, sny, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1997/06/19 - 1997/08/24   Italské renesanční umění z českých sbírek: Kresby a grafika, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1997/09/09 - 1997/10/05   Kresba členů Spolku výtvarných umělců Mánes a jejich hostů, Mánes, Praha
1997/09/11 - 1997/11/02   Klub konkrétistů, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
1998/02/11 - 1998/10/31   Díla českých výtvarných umělců darovaná Univerzitě Karlově k 650. výročí jejího založení, Karolinum, Praha
1998/02/15 - 1998/03/07   Pět v muzeu II, Muzeum Boskovicka (Muzeum regionu Boskovicka), Boskovice (Blansko)
1998/02/19 - 1998/04/13   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (1. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1998/03/03 - 1998/04/13   Otec a syn, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
1998/03/26 - 1998/05/24   Tělo jako důkaz, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/04/18 - 1998/05/03   Záznamy, dojmy, sny 2, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
1998/04/30 - 1998/06/14   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (2. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1998/06/25 - 1998/12/31   Oznámení o Ikarově letu: Olomoucká šedesátá léta, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
1998/08/23 - 1998/10/04   Petr Sís: Obrázky, ilustrace, Petr Kavan: Sochy, Okresní muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
1998/09/07 - 1998/10/03   Z pralesa do lesa, Galerie Atelier Kateřiny Dostálové, Olomouc (Olomouc)
1998/09/10 - 1998/011/01   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (3. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/02/08 - 1999/04/18   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (4. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/04/29 - 1999/06/13   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (5. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/06/03 - 1999/08/15   Přírůstky sbírek státních galerií z let 1990-1997, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1999/06/24 - 1999/09/26   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (6. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/10/01 - 1999/11/28   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (7. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/12/10 - 2000/02/27   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (8. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/03/09 - 2000/05/01   Česká kresba 20. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci (9. část), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/04/20 - 2000/07/09   Bilance I: Kresby 1. poloviny 20. století ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2000/08/02 - 2000/09/03   Eva Sendlerová, Milena Šoltészová: Grafika, kresby, Galerie Hollar, Praha
2000/08/24 - 2000/11/05   Klasika 2000: Výběr ze současné malířské a sochařské tvorby nejmladší české generace, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2000/11/23 - 2001/01/07   Poslední květy středověku / Ultimi flori del Medioevo, Palazzo Venezia
2000/12/07 - 2001/01/14   Sedmá olomoucká kašna, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2001/03/28 - 2002/04/16   Między tradycją a eksperymentem. Sztuka czeska 1939-1989 ze zbiorów Muzeum Sztuki w Olomuńcu, Międzynarodowe Centrum Kultury (International Cultural Centre), Krakov (Kraków)
2001/05/03 - 2001/07/08   Bilance II: Kresby 2. poloviny 20. století ze sbírek Galerie umění Karlovy Vary, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2001/06/21 - 2001/08/05   Česká kresba 1. poloviny 20. století ze sbírek Galerie umění v Karlových Varech, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/02/28 - 2002/03/31   Six from the sixties, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2002/04/09 - 2002/05/05   Six from the sixties, Mánes, Praha
2002/04/11 - 2002/06/09   Kresba 2. poloviny 20. století ze sbírek Galerie umění v Karlových Varech, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/05/01 - 2002/06/09   Moderní a současné české umění - obrazy, kresby a grafika ze soukromé sbírky, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2002/05/21 - 2002/06/07   Cesty inspirace: Ladislav Janouch: Sochy, Josef Velčovský: Obrazy a grafika, Galerie U Jakoba, Opava (Opava)
2002/08/01 - 2002/09/10   Grygarianu, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2002/09/23 - 2002/09/28   Nevídáno, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2002/09/26 - 2003/01/05   Florenťané: Umění z doby medicejských velkovévodů, Muzeum umění Olomouc, Olomouc (Olomouc)
2002/10/02 - 2002/10/15   Nevídáno, Galerie Oliva, Praha
2003/03/03 - 2003/03/15   Stanislava Kavanová, Jan Kavan, Mikuláš Kaval: Plastiky, kresby, grafika, Galerie ES Eliška Schránilová, Praha
2003/04/02 - 2003/05/06   David Jedlička, Ivo Sumec: Těžká hodina, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/05/17 - 2003/10/05   Umelci čistého srdca: Naivné a ľudové umenie, art brut: Sbierka Pavla Konečného, Múzeum inzitného umenia, Pezinok (Pezinok)
2003/06/26 - 2003/09/14   Vzdálená blízkost, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2003/07/01 - 2003/09/02   Otisk mého světa, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2003/12/20 - 2003/12/21   Pavla Aubrechtová, Vladimír Gebauer: Obrazy, objekty, kresby a koláže, Galerie Zadní schodiště, Nové Strašecí (Rakovník)
2004/06/02 - 2004/09/07   Můj plakát, můj film, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2004/06/10 - 2004/07/18   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Arcidiecézní muzeum Kroměříž, Kroměříž (Kroměříž)
2004/10/21 - 2004/12/31   V zajetí vášně: Sbírka Patrika Šimona, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2004/11/13 - 2005/01/09   Blízká vzdálenost / Közeli távolság / Proximate Distance, Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár
2004/12/09 - 2005/02/06   Et in Arcadia ego: Historické zahrady Kroměříže / Historical Gardens at Kroměříž, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/05/19 - 2005/09/18   Damoklův meč: České výtvarné umění 1956 - 1972 ze sbírek Muzea umění Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2005/06/23 - 2005/07/31   Diplomanti AVU 2005, Veletržní palác, Praha
2005/06/30 - 2005/10/31   Noční hlídka srdce: Výstava k 100. výročí narození Vladimíra Holana, Letohrádek Hvězda, Praha
2005/09/15 - 2005/11/20   Italská kresba 17. století. Sbírka Antonína Martina Lublinského ve Vědecké knihovně v Olomouci / Italian Drawing of th 17th Century. Collection of Antonín Martin Lublinský in the Research Library in Olomouc, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2006/02/16 - 2006/04/02   Kresba 19. století ve sbírce Západočeské galerie v Plzni, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/04/19 - 2007/06/10   Kresba 19. století ze sbírky Západočeské galerie v Plzni - 2. část, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/05/15 -   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Monika Vosyková: Skleněné sochy, Galerie Evropa / Europe Art Gallery, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2008/02/01 - 2008/04/06   Obrazy a kresby ze sbírky Galerie výtvarného umění v Náchodě restaurované v letech 2001-2007, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2008/02/06 - 2008/03/02   Jana Kučová, Kateřina Jančářová: Plasty a plástve Objekty - šperky - kresby, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2008/08/08 - 2008/08/30   Prolomené limity, Cisterciácký klášter Osek, Osek (Teplice)
2009/04/26 - 2009/05/22   Strany dvou mincí, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2009/04/27 - 2009/05/24   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc: Obrazy, kresby, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2009/05/21 - 2009/06/21   Nenápadné médium (podoby súčasnej kresby), Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
2009/07/01 - 2009/07/26   Kresby členů SČUG Hollar, Galerie Hollar, Praha
2010/01/14 - 2010/02/26   Marta Kolářová: Mezi domy, Vendula Šafářová: Kresby, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2010/09/09 - 2010/10/31   Vary(i)ace: Kresba 2, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2011/01/11 - 2011/02/10   Martin Frind: Kresby a obrazy, David Janouch: Sochy (plastiky), AzeReT Art Galerie, Praha
2013/11/04 - 2013/12/20   Filip Buryán, Ondřej Coufal: Hlubiny vnějšku, Galerie Dion, Praha
2015/03/28 - 215/05/28   Tvor voda, bratr strom, sestra hvězda. Pavel, Jitka, Tomáš a Jan Herynkovi, Galerie Zet (Galeriezet), Velká Bystřice (Olomouc)
2016/08/18 - 2016/09/18   Proti času, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2016/12/03 - 2016/12/31   Jiří Žlebek: Sochy / Sculptures, Kateřina Žlebková j.h.: Kresby / Drawings, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2017/11/04 - 2017/12/03   Anežka a Miroslav Kovalovi: Obrazy, kresby, průsvity, Galerie Octopus, Rýmařov (Bruntál)
2019/11/07 - 2019/12/11   Pavel Piekar, Ivo Křen: Krajiny viděné a vysněné, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
nedat.   Malba, kresba, grafika, Obecní galerie Beseda, Praha
nedat.   Petr Bejček: Kovářské práce, Jana Wienerová-Kuchtová: Kresby, sgrafita, Stará radnice, Broumov (Náchod)
neuveden   Josef Holler, Marie Hollerová: Obrazy, kresby, tapiserie, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
termín   název výstavy, místo konání
???? - ????    
festival/veletrh
termín   název výstavy, místo konání
1993/11/08 - 1993/11/13   Cithara aediculae ´93, Nitranske muzeum v Nitre, Nitra (Nitra)
stálá/dlouhodobá expozice
termín   název výstavy, místo konání
1993/08/12 - 1993/10/03   České moderní umění, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)
2003/11/06 - 2012   Dům milovníka umění: Umění a řemeslo přelomu 19. a 20. století, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Olomouc (Olomouc)