Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945)

termín, název výstavy, místo konání
1953/06   Práce posluchačů vysoké školy uměleckoprůmyslové, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1955/09/28 - 1955/10/07   Výstava prací let 1953-1955, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1978/02/16 - 1978/02/28   Vysoká škola umělecko průmyslová v Praze ke 30. výročí Vítězného února, Galerie Platýz, Praha
1979   Diplomové práce absolventů VŠUP 1979, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1980/06/16 - 1980/07/31   Kultura bydlení, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1981   Práce ateliéru pro tvarování strojů a nástrojů VŠUP, Střední průmyslová škola stavební, Zlín (Zlín)
1983/09/12 - 1983/09/23   Pocta Emilu Fillovi, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1986/03 - 1986/05   Josef Malejovský, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1987/10/29 - 1987/12/06   Zdeněk Kovář a jeho žáci, Valdštejnská jízdárna, Praha
1990/04/14 - 1990/06/24   Tapiserie a skleněné objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1990/06/26 - 1990/06/29   Jan Hísek, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1992/11/17 - 1992/12/11   Book Design in Prague 1960 - 1990, Herb Lubalin Study Center of Design and Typography, New York City (New York)
1993/07/01 - 1993/09/12   České art deco, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1993/09/21 - 1993/10/10   František Skála: Práce z Headlands, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1993/10/06 - 1993/10/29   Zastavený čas, Synagoga na Palmovce, Praha
1994/05/31 - 1994/06/31   Ateliér veškerého sochařství Kurta Gebauera, Botanická zahrada hlavního města Prahy, Praha
1994/06/24 - 1994/08/21   Adolf Benš 1894-1982: Architektonické dílo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1995/06 - 1996/09   Prostor, světlo, sklo, Míčovna Pražského hradu, Praha
1995/06/15 - 1995/07/15   Pocta Janu Bauchovi, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1995/09/26 - 1995/10/20   Corpora S v synagoze, Libeňská synagoga, Praha
1996   Jan Hísek: Grafika, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1996/06/24 - 1996/07/24   Výběr z díla profesora Karla Svolinského, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1996/07/17 - 1996/08/11   Jan Hísek: Kresby a grafiky, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1996/09/25 - 1996/09/26   Prezentace a interpretace současného výtvarného umění, Akademia Centrum, Zlín (Zlín)
1997/04/01 - 1997/04/19   In - Tensione II: Dialog s prostředím - Dialogue with Our Surroundings, Centro documentazione ricerca artistica contemporanea Luigi Di Sarro, Řím (Roma)
1997/04/30 - 1997/09/30   Kurt Gebauer: Obrazy z dějin vlastního státu IV, Hradec nad Moravicí (Opava), Hradec nad Moravicí (Opava)
1997/04/30 - 1997/09/30   Ateliér veškerého sochařství. Práce studentů Kurta Gebauera a Jany Skalické, Zámek Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí (Opava)
1997/06/24 - 1997/07/17   Antonín Kybal, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1997/07/29 - 1997/08/15   Bohdan Holomíček: Fotografie, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
1998/04/30 - 1994/06/07   Ateliér veškerého sochařství. Ateliér Kurta Gebauera na Vysoké škola uměleckoprůmyslové v Praze, Richterova vila, Praha
1999/05/17 - 1999/06/09   Jan Hísek: Kodex, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
1999/12/15 -   Josef Svoboda, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2000/07/03 - 2000/08/25   František Muzika 1900-1974-2000, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2000/08 - 2000/09   Otakar Kuča: Krajina - architektura - design, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2000/09/25 - 2000/10/25   Kurt Gebauer: Znovuvstoupení do českého rybníka II, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2001/01/16 - 2001/02/09   Má vlast, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2001/03/05 - 2001/03/31   Pocta Stanislavu Libenskému *27.března 1921. Z díla Stanislava Libenského a Jaroslavy Brychtové, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2001/04/10 - 2001/04/29   Václav Cigler: Kresby a objekty, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2001/04/24 -   Pavel Sobotka - Kračmar: Erotika I., Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2001/05/15 - 2001/05/25   Doteky: Mezinárodní sympozium v přírodě / Contacts: International Open-air Symposium, Sýpka Klenová, Klenová (Klatovy)
2001/05/25 - 2001/06/24   Doteky: Mezinárodní sympozium v přírodě / Contacts: International Open-air Symposium, Sýpka Klenová, Klenová (Klatovy)
2001/05/30 - 2001/07/01   Ú Svit s ateliérem veškerého sochařství Kurta Gebauera, 15. budova továrního areálu Svit, Zlín (Zlín)
2001/05/30 - 2001/09/16   Kurt Gebauer, Dům umění, Zlín (Zlín)
2001/06   Diplomky 01, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2001/06   Klauzurní práce, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2001/07/02 - 2001/07/30   Figurama 2001, Dům porozumění, Znojmo (Znojmo)
2001/07/23 - 2001/08/19   František Schmoranz, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2001/11/19 - 2001/12/11   Achille Perilli: Knihovnička / La Librericciuola, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2001/12/17 - 2002/01/14   Dana Zámečníková: Tabula smaragdina, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2002/03/06 - 2002/03/28   Bohemian Glass, Galerie 1, Praha
2002/04/03 - 2002/04/26   Jan Novotný: Surová - uhlazená - tvář - béžového - zpátečníka, Galerie 1, Praha
2002/05/02 - 2002/05/31   Josef Mařatka a Auguste Rodin v Praze 1902, Galerie 1, Praha
2002/09/20 - 2002/10/31   Kurtúra. Sympozium a výstava studentů a absolventů Ateliéru veškerého sochařství Kurta Gebauera na VŠUP, Sýpka Klenová, Klenová (Klatovy)
2002/11/25 - 2002/12/10   Figurama 2002, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2002/12/16 - 2003/01/12   Věra a Vladimír Janouškovi, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003   René Hábl, Pavel Preisner: Lancia Stratos, Výstavní síň Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Praha
2003/02/04 - 2003/02/18   Vladimír Kopecký: Jaký byl a je, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003/05/19   Projekce filmové tetralogie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2003/05/20 - 2003/06/04   Vít Soukup: Krása nesmírná, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003/05/21   Projekce filmové tetralogie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2003/06/04   Projekce filmové tetralogie, Galerie Display, Praha
2003/07/28 - 2003/09/11   Architekt Jiří Stibral, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003/09/15 - 2003/10/04   Jan Hísek: Magie tmy, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2003/10/22 - 2003/11/14   Figurama 2003, Fakulta výtvarných umění VUT Brno Údolní, Brno (Brno-město)
2003/10/29 -   Jan Stolín: Im Geist, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003/11/18 - 2003/12/06   Pavel Šmíd: Čínská lázeň, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2003/12/08 - 2003/12/12   Figurama 2003, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2004/01/13 - 2004/01/17   Artsemestr 04, Vysoká škola uměleckoprůmyslová Praha (Gottvaldov-Zlín), Zlín (Zlín)
2004/05/11 - 2004/05/31   Otakar Diblík: Designer, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2004/07/09 - 2004/08/22   Diplomové práce studentů Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze, Míčovna Pražského hradu, Praha
2004/09/06 - 2004/09/25   Daniel Hanzlík: City Light, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2004/11/04 - 2004/11/27   Pavel Kopřiva: Kůže chameleona, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2004/12/02 - 2005/01/05   Stanislav Zippe: Red green blue, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2005/01/06 - 2005/02/04   Vlnolepení, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
2005/03/03 - 2005/03/30   Jan Tesař: 21, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2005/05/18 - 2005/06/03   Michal Kopecký: Vizuální styl Středočeského kraje, Městská výstavní síň, Benešov (Benešov)
2005/06/14 - 2005/09/14   Diplomové práce studentů ateliéru Sochařství II, Karolinum, Praha 1
2005/06/16 - 2005/06/30   Diplomové práce studentů Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2005/09/06 - 2008/09/27   Je Désire, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2005/11/03 - 2005/11/26   Lenka Klodová: Ženin 1/05, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/01/12 - 2006/01/18   Artsemestr 05, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/02/02 - 2006/02/26   Tomáš Pospěch: Krajinky.jpg, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/03/02 - 2006/03/30   Art & Antikrist, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/03/13 - 2006/03/23   Společná výstava malířských ateliérů M. Rittsteina (AVU) a S. Diviše (VŠUP), Galerie AVU (GAVU), Praha
2006/03/17 - 2006/03/23   Společná výstava malířských ateliérů M. Rittsteina (AVU) a S. Diviše (VŠUP), Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2006/03/21   Jiří Heřman: Transmise hudby do prostoru, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2006/04/04   Bohdan Sláma: Smysl příběhu, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2006/04/04 - 2006/04/29   KunstLandSchaf(f)t, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/05/04 - 2006/05/27   Tereza Severová: Proslov, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/06/01 - 2006/06/10   Artsemestr 06 - klauzury, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/06/16 - 2006/06/29   Diplomky 06, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2006/06/16 - 2006/07/06   Markéta Vogelová Cudlínová: Putování, Synagoga na Palmovce, Praha
2006/09/05 - 2006/09/27   Barbara Benish: Chleba & mlýnský kámen, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/09/08 - 2006/09/30   1 + 2 + 8, Sklo, obrazy, objekty, instalace., Galerie Deset, Praha
2006/10/03   Marcel Wanders: Bulb, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2006/10/03 - 2006/10/27   Z anonymity vystupuje designér František Crhák, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/11/02 - 2006/11/08   Jerszy Seymour: Workshop: Living Systems, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/12/14 - 2007/01/10   Staré lásky - nové obsahy, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2007/02/14 - 2007/03/03   Věra Kotlárová, Jan Chovanec, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2007/05/09 - 2007/05/31   Co se dá dělat...?, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2007/09/04 - 2007/09/22   Artistka: ...domácí, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2007/10/30 - 2007/12/21   Figurama 07, Augustiniánský mužský klášter Na Karlově, Praha 2
2007/11/27 - 2007/12/15   Sofi Hemon, Jana Rollová: Recto verso, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2007/12/06 - 2007/12/30   Husákovo 3+1, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2007/12/20 - 2008/01/19   Jan Měřička: Rajská zahrada / Garden of Eden, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/04/03 - 2008/03/29   To nepodstatné / The Essence: Fotografie, Mánes, Praha
2008/04/03 - 2008/04/29   Pavel Knapek: Dej do toho duši, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/06/05 - 2008/06/15   Artsemestr 2007 / 2008, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/07/24 - 2008/08/31   Fajné věci: Výstava studentů a absolventů Ateliéru veškerého sochařství Kurta Gebauera, Městská galerie, Hradec nad Moravicí (Opava)
2008/10/08 - 2008/10/31   Idylka, Sezóna 08, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/10/13 -   Michal Panoch: Recese, Galerie 207, Praha
2008/10/14   Kaliopi Chamonikola: Lucas Cranach jako prototyp umělce - podnikatele, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2008/10/20 -   Vladimír Skrepl: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2008/10/21   Cyril Říha: Hledání pravidelností v chaosu současného světa. Čím se zabývá věda o komplexitě, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2008/11/03 -   Marie Haškovcová: Nikdo nečte, Galerie 207, Praha
2008/11/04   Karel Císař: Libovolný okamžik. K užití sekvence a série ve fotografiin 20. století, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2008/11/05 - 2008/11/29   Martin Kreim: Topos, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/11/10 -   Noam Darom: Babiččin průvodce: Jak ulovit Kyklopa, Galerie 207, Praha
2008/11/17 -   Tomáš Hlavina: Dvakrát měř, jednou řež, Galerie 207, Praha
2008/11/18   Lada Hubatová - Vacková: Krystal a kaleidoskopická abstrakce. Obrazy ve vědě a umění na počátku 20. století, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2008/11/24 -   Conrad Armstrong, Noam Darom, Inna Levinson a Isfrid Angard Siljehaug: Výběr z portfolií, Galerie 207, Praha
2008/12/01 -   Alena Kotzmannová: Spící Kotzmann 1997- 2008, Galerie 207, Praha
2008/12/08 -   Veronika Neumannová: Zábory, Galerie 207, Praha
2008/12/08 - 2009/01/14   Ladislav Jan Kofránek: Sochař mezi tradicí a modernou, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2008/12/15 -   Fraser Brocklehurst: Westgate Story, Galerie 207, Praha
2008/12/22 -   Luděk Rathouský: Úvozem, Galerie 207, Praha
2009/01/05 -   Petr Malina: Večer se blíží, Galerie 207, Praha
2009/01/12 -   Martin Zet. Jména, od kterých jsem dostal spamy, 22.11 - 29.11.2008, Galerie 207, Praha
2009/01/22 - 2009/01/30   Artsemestr '09, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2009/01/26 -   Conrad Armstrong: Bold Counsel, Galerie 207, Praha
2009/02/02 -   Radim Labuda: Zvednout a nést (vybrané performance podle You Tube), Galerie 207, Praha
2009/02/09 -   Petr Krátký: Best of better, Galerie 207, Praha
2009/02/16 -   Marek Bureš: Všichni jsou si rovni, Galerie 207, Praha
2009/02/23 -   Petra Herotová: 100 % Blue, Galerie 207, Praha
2009/03/02 -   Jiří Černický: Neakční nemalba, Galerie 207, Praha
2009/03/05 - 2009/03/25   Václav Bláha: Knižní grafika, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2009/03/09   Radek Macke, Galerie 207, Praha
2009/03/16   Jan Šerých, Galerie 207, Praha
2009/03/23   Paul Zografakis, Galerie 207, Praha
2009/04/06   Hynek Alt a Aleksandra Vajd: Media specific, Galerie 207, Praha
2009/04/07   Milena Bartlová: Může umění probouzet touhu?, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2009/04/08 - 2009/04/30   Josef Šafařík: Render, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2009/04/14   Tomáš Glanc: Ruský konceptualismus, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2009/04/2   Martin Hilský: Chvála bláznovství: Shakespearovi klauni a šašci, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2009/04/20   Inna Levinson: I love Art, Galerie 207, Praha
2009/04/27   Ivan Vosecký: A já jsem největší malíř 20. století, Galerie 207, Praha
2009/04/28   Pavel Himl: Záhadní cizinci? Cikáni v obrazech a dokumentech reného novověku, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2009/05/04   Filip Smetana: Recept, Galerie 207, Praha
2009/05/06 - 2009/05/28   Zoom in, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2009/05/11   Ondřej Horák: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2009/05/18   Iveta Pilařová: Nezměrné sny a kroky, Galerie 207, Praha
2009/05/25   Dominik Lang: Tate Modern, Galerie 207, Praha
2009/06/23   Fashion Party a vyhlášení vítěze Studentská krativita, Vysoká škola uměleckoprůmyslová, Ateliér designu oděvu a obuvi, Praha
2009/09/29 - 2009/10/18   Výtvarná skupina OBR: Krychle, Klárov, Klárov
2009/10/05   Ondřej Brody: Databáze, Galerie 207, Praha
2009/10/06 -   Tomáš Vaněk: Princip č. 90: sdílené povrchy, Galerie 207, Praha
2009/10/12   Pavel Sterec: Kolorista, Galerie 207, Praha
2009/10/19   Michal Pěchouček: Hodiny v umění, Galerie 207, Praha
2009/10/29   Ivan Mečl: Nepoužité, Galerie 207, Praha
2009/11/02   Jiří Kovanda: A mohl bych ochutnat?, Galerie 207, Praha
2009/11/05 - 2009/11/28   Sylva Francová, Silvie Vondřejcová: Časosběrné projekty, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2009/11/09   Milan Mikuláštík: Milton, Galerie 207, Praha
2009/11/16   Helena Sequensová a Adam Stanko: Vlastenka a patriot, Galerie 207, Praha
2009/11/23   Gabriela Horáková, Lenka Kudláčková a Petra Mikolášová: Sudá lichá, Galerie 207, Praha
2009/11/30   Richard Loskot: Sky Europe, Galerie 207, Praha
2009/12/07   Josef Bolf: Death, Galerie 207, Praha
2009/12/14   Jiří David: Ty nejsi Já Ty, Galerie 207, Praha
2010/01/11 - 2010/01/17   Jiří Ptáček: Kurátorský projekt - Galeriejní situace 1, Galerie 207, Praha
2010/01/18   Vladimír Turner: Baldessari vs. Turner, Galerie 207, Praha
2010/01/22 - 2010/02/02   Artsemestr '10, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2010/02/08   Lubomír Typlt: Tak se může smát jen cizinec, Galerie 207, Praha
2010/02/14 - 2010/02/21   Richard Štipl: Oblivious Obvious, Galerie 207, Praha
2010/02/18 - 2010/03/20   Space Cowboy, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2010/02/22 - 2010/02/28   Jiří Thýn: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2010/03/08   Aleš Čermák: 8.3.2010, Galerie 207, Praha
2010/03/15   Yumiko Ono: Zahrada, Galerie 207, Praha
2010/03/29   Jakub Hošek: Efekt motýlích křídel, Galerie 207, Praha
2010/04/12   Aleš Novák: Kláda, Galerie 207, Praha
2010/04/15 - 2010/05/29   Jitka válí: Lité kresby, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2010/04/19   Mark Ther. Naši Němci, Galerie 207, Praha
2010/04/26   Radim Langer. Ohlížej se od konce, Galerie 207, Praha
2010/05/03   Sadie Renwick: Systém změny, Galerie 207, Praha
2010/05/10   David Böhm a Jiří Franta: Vedlejší efekt, Galerie 207, Praha
2010/05/16 - 2010/06/13   Hloupé a chytré / Foolish and Ingenious, Galerie kritiků, Praha
2010/05/24   Milena Dopitová: So late, it´s early, Galerie 207, Praha
2010/06/02 - 2010/07/04   Ostrov pokladů, tranzitdisplay, Praha
2010/06/25 - 2010/09/16   Volné / Fine, Galerie XXL, Louny (Louny)
2010/10/06 - 2010/10/30   Hostina pro návštěvu z jiného světa / A Feast for Visitors from Another World, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2010/10/11   Tomáš Císařovský: Co zůstalo z jednoho dne (10.1.2010), Galerie 207, Praha
2010/10/18   Martin Prudil: A ty už nemaluješ?, Galerie 207, Praha
2010/10/25   Tomáš Svoboda: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2010/11/01   Peter Fabo: Mouchy a jablka zpět, Galerie 207, Praha
2010/11/08   Marek Meduna: Permanence, Galerie 207, Praha
2010/11/15   Michal Kohút: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2010/11/22   Barbora Kleinhamplová: Ateliér 207, Galerie 207, Praha
2010/11/29   Jan Merta: Na prahu kariéry (Didaktika), Galerie 207, Praha
2010/12/06   Jakub Jurásek: Nevinná presumpce, Galerie 207, Praha
2010/12/13   Štěpán Pech: The element of Crime, Galerie 207, Praha
2010/12/17 - 2011/01/15   10 dní slovenské fotografie - Druhý poločas, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/01/10   Jan Zdvořák: In between - Hlavní technik Jonáš Strouhal, Galerie 207, Praha
2011/01/17   Martin Hrubý: Modelová situace, Galerie 207, Praha
2011/01/26 - 2011/02/02   Artsemestr 11 zima, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/02/14   Eva Koťátková: Pokoj 207, Galerie 207, Praha
2011/02/21   Barbora Fastrová: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/02/28   Zbyněk Baladrán: 40 000 000, Galerie 207, Praha
2011/03/07   Libor Uher: Modul – obraz, Galerie 207, Praha
2011/03/14 - 2011/03/21   Lukáš Machalický: 12 m2 hnědé, Galerie 207, Praha
2011/03/21   Raumlabor: Bye Bye Utopia, Galerie 207, Praha
2011/03/28   Jan Brož: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/04/04   Alžběta Říhová: Situation of, Galerie 207, Praha
2011/04/11   Matěj Smetana: Jarní úklid, Galerie 207, Praha
2011/04/18   Tomáš Moravec: To vydrží, Galerie 207, Praha
2011/04/22 - 2011/05/28   Kurt Gebauer: Zveřejnění, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/04/25   Martin Nytra: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/05/02   Eva Jiřička: Pan Toman, Galerie 207, Praha
2011/05/09   Hana Garová: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/05/16   Jonáš Rosůlek: Intimita, nebo stud?, Galerie 207, Praha
2011/05/23   Alice Nikitinová: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/06/02 - 2011/06/30   Transparency Nation: ateliér skla Ronyho Plesla, DOX, Centrum současného umění / Centre for Contemporary Art, Praha
2011/06/20 - 2011/06/25   Diplomky 2011, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/10/03   Sláva Sobotovičová. Model toho, Galerie 207, Praha
2011/10/10   Hynek Vacek: V jezení, Galerie 207, Praha
2011/10/11 - 2011/10/29   Objekt touhy, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/10/17   Daniel Vlček: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/10/24   Filip Cenek: (Bez názvu), Galerie 207, Praha
2011/10/31   Barbora Švarcová: Expozice, Galerie 207, Praha
2011/11/04 - 2011/12/03   Ondřej Přibyl: Znaky příčinnosti - proces daguerrotypie, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2011/11/07   Ondřej Reichel: Jelikož mne nikdo nezná,takže nikdo nepřijde, Galerie 207, Praha
2011/11/14   Jiří Skála: Předzvěst č. 1 a třetí skupina předmětů, Galerie 207, Praha
2011/11/21   Vojtěch Fröhlich: Prototyp, Galerie 207, Praha
2011/11/28   Jan Haubelt: Pád školní židle, zátiší s lilií v čase, Galerie 207, Praha
2011/12/05   Ivars Gravlejs: Obraz, Galerie 207, Praha
2011/12/12   Andrew Gilbert: Trofeje divochů, Galerie 207, Praha
2012/01/23   Viktorie Valocká: Řešení problému s měsícem, Galerie 207, Praha
2012/01/30   Barbora Pivoňková: Jsme tu pro nás, Galerie 207, Praha
2012/03/05   Igor a Ivan Buharovovi: Pět dní nedorozumění, Galerie 207, Praha
2012/03/12   Roman Štětina: Popis obrazu, Galerie 207, Praha
2012/03/19   Lenka Vítková: Malá odvážná země, Galerie 207, Praha
2012/03/26   Robert Šalanda: Černý pasažér, Galerie 207, Praha
2012/04/02   Martin Horák: Martin, Galerie 207, Praha
2012/04/16   Ladislav Vondrák: Bez pohledu, Galerie 207, Praha
2012/04/23   Lucie Buchvald, Michal Kindernay, Lubomír Rothbauer a Jan Žalio: Příběhu se nevyhneš, Galerie 207, Praha
2012/04/30   Kateřina Zochová: Vidím horu, první věta čínsky, Galerie 207, Praha
2012/05/07   KW (Igor Korpaczewski: Nine Teenninetynine, Galerie 207, Praha
2012/05/14   Petr Písařík: Je to tak tak, nebo tak?, Galerie 207, Praha
2012/05/21   Petr Lysáček: Divočák z Paťanky, Galerie 207, Praha
2012/06/19 - 2012/06/27   Diplomky 2012, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2012/10/01   Vít Svoboda: Proměna Nuselského mostu, Galerie 207, Praha
2012/10/08   Kamran Diba: Hřejivé a lidské, lidská přítomnost v zastavěném prostředí, Galerie 207, Praha
2012/10/22   Pavel Havrda: Tajemství zelné brukve, Galerie 207, Praha
2012/10/26 - 2012/12/01   Olga Karlíková: Slyšené krajiny, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2012/10/29   Tereza Stejskalová: Nulová mzda, Galerie 207, Praha
2012/11/05   Juliana Höschlová. Tančí, jak pískáš, Galerie 207, Praha
2012/11/12   Dušan Zahoranský: Kabinet lingvistického kroužku, Galerie 207, Praha
2012/11/19   Matěj Al-Ali: Všichni za jednoho, Galerie 207, Praha
2012/12/03   Ondřej Basjuk: Haidian Altar, Galerie 207, Praha
2012/12/07 - 2013/02/09   Ř! Česká národní identita v současném umění, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2012/12/10   Tomáš Uhnák: O skvělé chuti gulbi se hovoří i v pohádkách. jedn lakomec si je prý pověsil na strop, a zatímco jedl rýži, stačilo se mu na gulbi jen dívat, Galerie 207, Praha
2012/12/17   Michal Czanderle: Brigáda, Galerie 207, Praha
2013/02/28 - 2013/04/06   Pavel Nešleha: Možnosti zobrazení, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2013/03/04   Milena Bartlová, Jan Bělíček, Adam Borzič, Ondřej Buddeus, Vít Havránek, Jiří Ptáček a Tereza Stejskalová: Kdo potřebuje živou kulturu?, Galerie 207, Praha
2013/03/08 - 2013/06/02   Národní styl: Kultura a politika, Veletržní palác, Praha
2013/03/11   Anne-Claire Barriga: Akcelerace, Galerie 207, Praha
2013/03/18   Mara Infidelious a Kryštof Vancl: Ad Nauseam, Galerie 207, Praha
2013/04/08   Alžběta Bačíková: Věž, Galerie 207, Praha
2013/04/15   Václav Girsa: Stavba povolena, Galerie 207, Praha
2013/04/22   Rafani: O novém, Galerie 207, Praha
2013/04/29   Guillaume Désanges a Frédéric Cherboeuf: Historie performance ve 20 minutách & Child´s play, Galerie 207, Praha
2013/05/06   Dominik Gajarský: Alechin vs. Capablanca, Galerie 207, Praha
2013/05/17 - 2013/06/08   Myslet město. Městské strategie mezi kontrolou a laissez-faire, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2013/05/20   David Krňanský: Koberec, Galerie 207, Praha
2013/05/27   Oldřich Morys: Rovnost, Galerie 207, Praha
2013/10/07   Milan Salák: Figura, Galerie 207, Praha
2013/10/14   Nik Timková: - 20 %, Galerie 207, Praha
2013/10/17 - 2013/11/07   Rhyme, NIKA - malá galerie VŠUP, Praha
2013/10/21   Štěpán Grygar: Fotografie, Galerie 207, Praha
2013/10/21 - 2013/10/27   Matěj Pavlík, Iveta Schovancová: Pravda je tam venku, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2013/11/04   Svätopluk Mikyta: Potenciál, Galerie 207, Praha
2013/11/08 - 2014/01/04   Friedrich Ohmann: Objev baroku a počátky moderní architektury v Čechách, Galerie UM, Praha 1
2013/11/11   Dominik Forman: Práce, Galerie 207, Praha
2013/11/18   Martin Kolarov: Úžasný kámen a nezralý banán, Galerie 207, Praha
2013/11/25   Jana Stanulová: Sebevýklad - živý film, Galerie 207, Praha
2013/12/02   Vladimír Havlík: Němý film, Galerie 207, Praha
2013/12/09   Daniel Pitín: Vedlejší role, Galerie 207, Praha
2013/12/16   Ivan Kafka: Omšení 1982-1999, Galerie 207, Praha
2014/01/28 - 2014/03/02   UMPRUM 2013, Veletržní palác, Praha
2014/02/06 - 2014/03/17   Umění a stín / Art and Shadow, Galerie NoD, Praha
2014/02/06 - 2014/03/23   Umění a stín / Art and Shadow, České centrum Praha, Praha
2014/02/24   A-Kontra, Fakné, Richard Jaroš, Alexey Klyuykov, Ruben Pater, Solidarita a Visible data: AAA Minifestival aktivistické typografie, angažované literatury a anarchofeminismu, Galerie 207, Praha
2014/02/27 - 2014/04/12   Můj baťovský domek, Galerie UM, Praha 1
2014/03/03   Bea Fremderman, Paul Kooiker, Kim Laughton, Frances Malthouse, Richard Nikl, Luis Artemio De los Santos a další: Exhibition smple, Galerie 207, Praha
2014/03/10   Začátek, Galerie 207, Praha
2014/03/17   Petr Šprincl: Vajcaj, Galerie 207, Praha
2014/03/24   Anna Hulačová: Druhá, třetí a pátá říše, Galerie 207, Praha
2014/03/31   Martin Lukáč: Dřevo, železo a mrdání, Galerie 207, Praha
2014/04/07   Daniela Baráčková: Pičus, Galerie 207, Praha
2014/04/14   Jan Nálevka: ISO 216, Galerie 207, Praha
2014/04/25 - 2014/05/31   Pozice, Galerie UM, Praha 1
2014/04/28   Michal Cáb: 3RORR, Galerie 207, Praha
2014/05/05   Matouš Lipus: Oáza, Galerie 207, Praha
2014/05/19   Matyáš Chochola: Všechny bytosti, které se nám neustále smějí, Galerie 207, Praha
2014/06/12 - 2014/06/16   Artsemestr 2014 / Léto, Galerie UM, Praha 1
2014/06/12 - 2014/07/26   Výstava Katedry volného umění, Galerie UM, Praha 1
2014/06/20 - 2014/06/27   Diplomky a bakalářky 2014, Galerie UM, Praha 1
2014/09/12 - 2014/11/06   Věci a slova: Umělecký průmysl, užité umění a design v české teorii a kritice 1870-1970, Galerie UM, Praha 1
2014/10/13   Ivo Bystřičan. Výstavní blok: Dokument Moloch, Galerie 207, Praha
2014/10/20   Boris Jankovec. Výstavní blok: Dokument o povinnosti bránit se proti bezpráví: Jan Patočka 1976-1977, Galerie 207, Praha
2014/10/27   Michal Pavlásek. Výstavní blok: Dokument druhé Vojvodovo: Myslet obrazem, Galerie 207, Praha
2014/11/03   Andran Abramjan. Výstavní blok: Dokument Argumenty, Galerie 207, Praha
2014/11/10   Martin Ježek. Výstavní blok: Dokument Parazitismus, Galerie 207, Praha
2014/11/19 - 2015/01/07   Z Prahy až do Buenos Aires: „Ženské umění“ a mezinárodní reprezentace meziválečného Československa, Galerie UM, Praha 1
2014/11/24   Klara Hobza. Výstavní blok: Dokument Se zápalem momentům levitace, Galerie 207, Praha
2014/12/01   Výstavní blok: Vernisážová infiltrace galerie do prostoru internetu, Autonomous sensory Meridian response, Galerie 207, Praha
2014/12/08   Výstavní blok: Vernisážová infiltrace galerie do prostoru internetu, wow, so much meme, Galerie 207, Praha
2014/12/15   Výstavní blok: Vernisážová infiltrace galerie do prostoru internetu, Chat rules party, Galerie 207, Praha
2015/01/21 - 2015/03/15   UMPRUM 2014: Vysoký čas spojování odlišeného a vrstvení materiálů v roce 2014/ High time for combining the disparate and layering materials in 2014, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2015/02/16   Výstavní blok: Fyzickém sdílení (umění), Artotéka, Galerie 207, Praha
2015/02/19 - 2015/03/07   Martin Hrubý: Resort, Galerie UM, Praha 1
2015/02/23   Výstavní blok: Fyzické sdílení (umění), Sbírka odlitků antické plastiky, Galerie 207, Praha
2015/03/02   Výstavní blok: Fyzické sdílení (umění), Akustika hackerspacu, Galerie 207, Praha
2015/03/09   Výstavní blok: Fyzické sdílení (umění), Vzdělávání pro všechny - výstava k zapůjčení, Galerie 207, Praha
2015/03/16   Výstavní blok: Nepodmíněný pohyb, Rezidenti, Galerie 207, Praha
2015/03/23   Výstavní blok: Nepodmíněný pohyb, Netahat za kratší konec provazu, Galerie 207, Praha
2015/03/30   Výstavní blok: Nepodmíněný pohyb. Mléko jako součást kosmických procesů, Galerie 207, Praha
2015/04/13   Výstavní blok: Nepodmíněný pohyb. jak se dělá počasí, Galerie 207, Praha
2015/04/20   Výstavní blok: Nepodmíněný pohyb. Písemný prostor pohybu, Galerie 207, Praha
2015/04/27   Výstavní blok: Ada Kaleh. Ada Kaleh 1, Galerie 207, Praha
2015/05/04 - 2015/05/28   Tim Whitaker: Slečna Scarlet v Salonku / Miss Scarlet in the Lounge, NIKA - malá galerie VŠUP, Praha
2015/05/11   Výstavní blok: Ada Kaleh. Ada Kaleh 2, Galerie 207, Praha
2015/05/15 - 2015/09/27   Věci a slova: Umělecký průmysl, užité umění a design v české teorii a kritice 1870-1970, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
2015/05/18   Výstavní blok: Ada Kaleh. Ada Kaleh 3: Metafora ostrova, Galerie 207, Praha
2015/09/18 - 2015/10/31   Pavel Štecha: Chataři, Galerie UM, Praha 1
2015/09/24 - 2015/09/27   Glassmania! Bohemian Glass Masters at TENT London, The Old Truman Brewery, Londýn (London)
2015/11/02   Petr Dub: IN-SUE-LIE, Galerie 207, Praha
2015/11/11 - 2016/01/05   Tam a zpátky: Současný design, architektura a urbanismus / There and Back: Contemporary design, architecture and urbanism, Galerie UM, Praha 1
2015/11/20 - 2016/02/07   Budování státu. Reprezentace Československa v umění, architektuře a designu, Veletržní palác, Praha
2015/11/30   Romana Drdová: Un Ange Passe, Galerie 207, Praha
2015/12/14   Katharina Swoboda: Living Images, Galerie 207, Praha
2016/01/20 - 2016/03/13   UMPRUM 2015 - UMPRUM ATTACK!, Veletržní palác, Praha
2016/01/27 - 2016/02/27   Per astra ad monstra, Galerie UM, Praha 1
2016/02/04 - 2016/02/10   Artsemestr zima 2016, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2016/02/29   Antonín Jirát: Completely out of it, Galerie 207, Praha
2016/03/04 - 2016/04/09   Open call, Galerie UM, Praha 1
2016/03/14   Zuzana Žabková: Helio x Kato, Galerie 207, Praha
2016/04/11   Pavel Příkaský: Strach ze tmy, Galerie 207, Praha
2016/04/15 - 2016/05/28   Čau Zajíc. TYPO9010, Galerie UM, Praha 1
2016/04/25   Anna Slama a Marek Delong: Incentive 2, Galerie 207, Praha
2016/05/09   Tomáš Hrůza: Životem nahoru/ vzpomínkami dolů, Galerie 207, Praha
2016/05/23   Viola Fátyol: If you have a Heart, what you did to me hurts you too, Galerie 207, Praha
2016/05/26 - 2016/06/07   Marie Tučková: Koupí-li si záclony, skončí to jako když zhasne. Drahokam byl ukraden Venuše přemístěna lední medvěd odešel žrát, NIKA - malá galerie VŠUP, Praha
2016/06/09 - 2016/06/13   Artsemestr léto 2016, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2016/06/22 - 2016/06/29   Diplomky 2016, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2016/09/16 - 2016/10/31   Dialog: Jiří Pelcl & absolventi, Galerie UM, Praha 1
2016/10/17   Mira Gáberová: Modrozelená, Galerie 207, Praha
2016/10/31   Filip Turek: Funkce a styl, Galerie 207, Praha
2016/11/09 - 2016/12/10   Alice Klouzková: Dědictví. Tradice, inovace, móda, Galerie UM, Praha 1
2016/11/14   Marek Tischler: Za klenotem do tvého nitra 2, Galerie 207, Praha
2016/11/24   Kryštof Kučera: Lesy jsou v ohni, řekl otec, ale vody se nevaří, Galerie 207, Praha
2016/11/24 - 2016/11/25   Adriena Šimotová a její místo v kontextu výtvarného umění a kultury XX. století a současnoti, Karolinum, Praha 1
2016/11/28   Kristina Láníková a Johana Střížková: 25 vět, Galerie 207, Praha
2016/12/01   Vít Čechmánek, Martin Hurych a Martin Karel Klusoň: Duše jako princip poznávání, Galerie 207, Praha
2016/12/12   Johana Novotná a Laura Trenčanská: System Of a Down, Galerie 207, Praha
2017/01/25 - 2017/01/30   Artsemestr, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2017/02/20   Tomáš Alfery: Resuscitace podhoubí, Galerie 207, Praha
2017/03/06   Lenka Klodová: Intrinsecus, Galerie 207, Praha
2017/03/10 - 2017/04/15   Pilíř konfliktů / The Pillar of Conflicts, Galerie UM, Praha 1
2017/03/20   Václav Litvan. Lehčí než vzduch, Galerie 207, Praha
2017/04/03   Darina Alster: Earth Versions, Galerie 207, Praha
2017/04/26 - 2017/05/27   Jan Boháč: Můžu?, Galerie UM, Praha 1
2017/05/02   Samuel Brzeski: We are in Time, Galerie 207, Praha
2017/06/07 - 2017/06/10   Artsemestr léto 2017, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2017/06/07 - 2017/07/15   Jaroslav Benda 1882-1970, Galerie UM, Praha 1
2017/06/14 - 2017/06/19   Diplomky 2017, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2017/09/05 - 2017/10/07   Akademické platformy výpočetního navrhování / Academic Platforms of Computational Design, Galerie UM, Praha 1
2017/10/17   APL 315: WTD?, Galerie 207, Praha
2017/10/27 - 2017/12/02   Paul Chamberlain: New Domestic Landscape. Geographical shift of the healthcare / Příští krajina domova. Nemocnice nebo byt?, Galerie UM, Praha 1
2017/10/31   Pimlico: Hudební performabnce, Galerie 207, Praha
2017/11/14   Kryštof Strejc: Radical Times in Paradise, Galerie 207, Praha
2017/11/28   Veronika Drahotová: Stupně svobody, Galerie 207, Praha
2017/12/12   Jake Blaschka: Chroma Key, Galerie 207, Praha
2017/12/14 - 2018/02/21   Ester Krumbachová: Sněžný muž - Nosit amulet - zamotávat archiv / Yeti - Wear the Amulet - Tangle Up the Archive, tranzitdisplay, Praha
2018/01/24 - 2018/01/30   Artsemestr Zima 2018 / Artsemester Winter 2018, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2018/02/04 - 2018/04/04   Architektura na UMPRUM 2018: Výběr z klauzurních prací studentů ateliérů architektury, Winternitzova vila, Praha 5
2018/02/20   Jan Šimsa: Tahem, Galerie 207, Praha
2018/02/23 - 2018/03/18   Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!, Galerie Nika, Praha
2018/02/23 - 2018/04/07   Knihovna: Svazky a digitalizáty, sbírky a databáze / The Library: Books and eBooks, Collections and Databases, Galerie UM, Praha 1
2018/03/06   Dana Bartoníčková: My Brain, my battle Field, Galerie 207, Praha
2018/03/22 - 2018/04/15   Ihor Sabadosh: Brand New Trash, Galerie Nika, Praha
2018/04/03   Eva Červená: Erory, Galerie 207, Praha
2018/04/17   Tomáš Predka: Dopamin, Galerie 207, Praha
2018/04/26 - 2018/06/17   Přetlak / Overpressure, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
2018/06/07 - 2018/06/10   Artsemestr Léto 2018 / Diplomky & bakalářky 2018, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2018/09/06 - 2018/10/13   Všechno mi může být ničím / Everything Means Nothing To Me, Galerie UM, Praha 1
2018/10/25 - 2018/12/08   Design v pohybu / Design in Motion, Galerie UM, Praha 1
2018/10/28 - 2018/11/23   Aš po Už/horod, Uhelný mlýn, Libčice nad Vltavou (Praha-západ)
2019/04/09 - 2019/04/14   Studiolo robotico R.U.R., BASE, Milán (Milano)
2019/04/11 - 2019/04/23   Julie Lupačová: Poselství, Audiogalerie Output, Praha
2019/04/25 - 2019/06/01   Olga Krykun: Don't Panic!, Galerie UM, Praha 1
2019/06/06 - 2019/06/09   Artsemestr léto 2019, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2019/06/08 - 2019/07/27   Výpal: 100 let Ateliéru keramiky a porcelánu UMPRUM / Firing: Centennial of the Ceramics and Porcelain Studio AAAD, Galerie UM, Praha 1
2019/06/15 - 2019/06/21   Diplomky a Bakalářky 2019, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2019/10/11 - 2019/11/09   Vendula Prchalová: Směsi / Mixtures, Galerie UM, Praha 1
2019/10/17 - 2019/10/21   Studiolo robotico R.U.R., Výstaviště Praha-Holešovice, Praha
2019/11/05 - 2019/12/01   Adaptation to the Future, Fotopub Project Space, Lublaň (Ljubljana)
2019/11/15 - 2019/12/14   Kdo, když ne kdy: Okupační stávka na VŠUP v roce 1989, Galerie UM, Praha 1
2020/01/17 - 2020/02/29   Mise, vize, revize / Mission, Vision, Revision, Galerie UM, Praha 1
2020/01/30 - 2020/02/03   Artsemestr zima 2020, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
2020/01/31 - 2020/02/23   Tomáš Račák a Oskar Koutný: Dykobraz, Galerie Nika, Praha
2020/02/28 - 2020/03/22   Marko Čambor: Sonder, Galerie Nika, Praha
2020/03/11 - 2020/06/27   One-to-One: Výzvy bílé krychle, Galerie UM, Praha 1
2020/05/28 - 2020/06/18   Jiří Macků, Vít Jebavý, Luciana Kvapilová: Feedback Loops, Galerie Nika, Praha
2020/06/26 - 2020/07/16   Karolína Vorlíková: Post-Party Pillar, Galerie Nika, Praha
2020/07/24 - 2020/08/13   Marie Holá: Power Yoga, Galerie Nika, Praha
2020/09/04 - 2020/10/10   Milan Pekař: Popovrchu / On the Surface, Galerie UM, Praha 1
2020/12/03 - 2021/01/17   Duch, který pracuje: Architektura a česká politika 1918-1945, Dům U Černé Matky Boží, Praha
2020/12/03 - 2021/02/06   Síla i budoucnost jest národu národnost: Architektura a česká politika v 19. století, Galerie UM, Praha 1