obraz

obraz

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1957   Piesen: Obrazy z let 1950-56
  1965   Dana Puchnarová: Obrazy, grafika, kresby
  1966   František Janoušek: Malířské dílo
  1968   Martin Benka
  1979   Milan Staněk: Obrazy a kresby 1959-1979
  1982   Miloslav Troup: Oleje, ilustrace
  1982   Pavel Laška: Výběr z malířského díla
  1986   Leonid Ochrymčuk: Obrazy koláže
  1987   Jaroslav Šerých: Obrazy, ilustrace
  1996   Arnulf Rainer: Natur / Mikrokosmos Makrokosmos
  2001   Josef Velčovský: Obrazy
  2002   Jiří Hruška: Malby
  2004   Jana Pivovarníková
  2008   José-María Cano: Welcome to Capitalism
  2009   Peter Angermann: Autonomoney
  2010   Jiří Ptáček: Příběhy krajiny (malba)
  2015   Marie Blabolilová: Rastry
  2016   Václav Junek: Statečná srdce
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1961   Skupina Radar 1961 (Bartoš Bláha Foll Gross Hudeček Chadima Kovářík Kubík Mikula Mikulová Mlčoch Prošek Rotrekl Skála Stanovský Sukup Vašta Zívr)
  1966   Aktuální tendence českého umění / Tendances actuelles de l'art tchèque (Obrazy, sochy, grafika / Peintures, scluptures, gravures)
  1981   Petr Chalabala, Václav Špale, Viktor Žabinský
  2007   Nová trpělivost / New Patience
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/1)
  2007   Dějiny českého výtvarného umění 1958 - 2000 (VI/2)
podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1963   Neproniknutelnou, hotovou, uzavřenou věcí...
  1965   Triptych vyobrazující ukřižování s apoštoly Petrem a Ondřejem
  1994   Líbezné trauma (Několik trochu nesouvislých pocitů a úvah)
  1996   Dvě výstavy o písmu v Kolíně
  2000   O malbě
  2009   Barevné vzpomínky
  2009   Příběh tlouštíka
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1990   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy
  1994   Marius Jakubec: Obrazy
  1996   Jirka
  1996   Zdenek Hůla: Linie
  2010   Otakar Slavík: Babí léto
  2014   Eva Prokopcová: Obrazy
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2008   Marie Blabolilová, Barbora Lungová: Exteriéry, exteriéry
  2012   Kamila Ženatá, Zdeněk Sejček: Obrazy
dílo
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   Mesto
  1850   Mlékojedy se Středohořím
  1850   Zřícenina hradu Kamýku u Litoměřic
  1919   Po koupeli
  1930   Koupající se ženy
  1936   Hvězdy
  1938-1939   Myjavka (Portrét matky)
  1940-1942   Ze starého Zlína
  1945   Partizánská hliadka
  1947   Domky v Tróji
  1949   Matka s dítětem
  1949   Zátiší s kyticí
  1951   Krajina s růžovou oblohou / Landscape with Rosy Skies
  1954   Ležící akt
  1954-1955   Podobizeň V. B.
  1956   Dívka s nádobou na hlavě / Girl with Jar on her Head
  1957   Matějská pouť
  1957   Střelnice
  1957   U pokladny
  1957   V kavárně
  1958   Kukuřice / Maize
  1958   Vlnitá krajina / Wavy Lanscape
  1959   Dobývání brambor
  1959   Kytarista
  1959   Podzim / Autumn
  1960   Průnik slunce / Penetration of Sun
  1960   Přístav v Sozopolu
  1961   Klauni
  1962-1963   Autoportrét
  1963   Jarní výlet
  1963   Kočka Zuzka
  1963   Magda
  1963   Tři figury
  1963   Žena s dětmi
  1963-1965   Vzpomínka na Sevan a Garni
  1964   Město
  1965   (Bílá myška)
  1965   Římská mince v Dubrovníku
  1966   Hudební klaun
  1966   Kráčející
  1966   Matka s dítětem
  1966   Nůše podzimu
  1966   Předměstí u Seiny
  1966   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1967   Imaginární portrét Františka Tichého
  1967   Rodina
  1967   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1967   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1967   Žlutí ptáci
  1967-1968   In memoriam Samko Dudík
  1968   (Poklona)
  1968   Čarodějnice
  1968   Čert s kartou
  1968   Klaun s obručí
  1968   Krajina s černou větví
  1968   Traktoristov obec
  1969   Josefína na červené dece
  1969   Na křížnych cestách
  1969   Návraty z luk II.
  1969   S alt sax
  1969   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1970   Bez názvu
  1970   Bez názvu
  1970   Hlava v předjaří
  1970   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1970   Soustavný výzkum barevného čtverce
  1971   Podzimní třešňovka
  1971   Rue nationale
  1971   Vodní rostliny
  1971   Vodní rostliny
  1971   Vodní rostliny
  1971   Vodní rostliny v červené
  1972   Černý rybník
  1972   Ležící
  1972   Matka s dítětem
  1972   Smutná žena
  1972   Starý muž
  1972   Večer u stolu
  1972   Zimní podvečer
  1973   (Cafe)
  1973   (Jazz Story Ville)
  1973   (Mořská panna)
  1973   (Páni deště)
  1973   (Traditional jazz)
  1973   Psí hrátky
  1973/2000   Duňa v klobouku
  1974   Belgie
  1974   Diptych / Diptych
  1975   Stvořitel / Creator
  1976   Akt v trávě
  1976   Malý drak v nás
  1976   Ostnatá láhev
  1976   Rákosí
  1976-1978   Ohni koleno a hřbet
  1977   Hořící sníh
  1979   (Koráb)
  1979   Lumpacivagabundus
  1979   Stěna rostlin
  1979   Strom
  1979   Suchá vegetace
  1979   Tápání / Fumbling Along
  1979-1980   Výkřik
  1980   Trmice, pohled od kostela k zámku
  1980   Z ptačí rezervace
  1980   Zahrada
  1981   (Býk)
  1981   (Hole)
  1981   (Šatna)
  1981   Bezočivec
  1981   Fialové pole
  1981   Na sabat
  1981   Nad propastí / Over the Abyss
  1981   Přelet ptáků
  1981   Trmice, bývalý statek v zimě
  1981   Vodní rostliny
  1981   Zeď / Wall
  1982   (Cylindr)
  1982   (Králík)
  1982   Môj priateľ K.
  1982   Nad krajinou
  1982   Plovoucí rostliny
  1982   Pole
  1982   Věž ze slonoviny
  1983   Doupě
  1983   Hnízdiště
  1983   Hnízdo / Nest
  1983   Malá sbírka
  1983   Tam
  1983   Veselá Poutnice / Merry Girl Pilgrim
  1983   Zimní poutnice / Winter Girl Pilgrim
  1983-1984   Nix wie weg
  1984   (Gin)
  1984   Fazole / Beans
  1984   První kroky / The First Steps
  1984   V jednom obyčejném domě (Z cyklu Sídliště)
  1984   Varhany / Organ
  1984   Večerní poutnice / Evening Girl Pilgrim
  1984-1985   Sedící provazolezec
  1985   Kameny
  1985   Odešli
  1985   Rostliny / Plants
  1985   Výtvarné paralely k poézii Janka Jesenského
  1985   Záhadný piknik 1
  1986   Intrigy
  1986   Je to vůbec možný?
  1986   Krásný nesmysl
  1986   Panorama s kráčející Poutnicí / Panorama with Striding Girl Pilgrim
  1986   Růžová imprese (z cyklu Vzpomínky na impresionismus)
  1987   Ateliér / Studio
  1987   Cesta na Korčule
  1987   Hlas
  1987   Úplněk / Full Moon
  1987   Ve vrstvách hladiny
  1987   Vzpomínka na Moneta (z cyklu Vzpomínky na impresionismus)
  1987   Z ptačí rezervace
  1988   Bazén
  1988   Hnízda nad rybníkem
  1988   Hnízda nad rybníkem
  1988   Chaos / Chaos
  1988   Mezi lesem a polem
  1988   Podzimní odpoledne
  1988   Rozdělení
  1988   Zkameněliny
  1988   Žluté čáry
  1989   Interiér
  1989   T jako táta / T Like Tata (Papa)
  1989   Ve žlutém poli
  1989-1989   Kráčející
  1990   Altruizmus
  1990   Cesta s kameny
  1990   Červená a černá značka
  1990   Česneky
  1990   Jarní alpinum
  1990   Krajiny mého dětství
  1990   Šťastný den (z cyklu Imprese)
  1990   Tajemství č. 001 / Mystery No. 001
  1990   Uragán
  1990   Vertikální sólo II
  1990   Všechno je jinak II / Everything´s the Other Way Round II
  1991   Banány
  1991   Červená imprese
  1991   Červená země
  1991   Padá to
  1991   Past
  1991   Pohoří
  1991   Posečená tráva
  1991   Předposlední leč
  1991   Rozhraní
  1991   Vodní světlo
  1992   Červená drapérie
  1992   Jeřabinové listy
  1992   Malá imprese
  1992   Reminiscence
  1992   Slunečný den (Z cyklu imprese)
  1992   Stíny na tajícím sněhu (z cyklu Imprese)
  1992   Světlo na cestě (Z cyklu imprese)
  1992-1993   Bez názvu (Reminiscence na Interier)
  1992-1993   Kalvárie
  1992-1993   Žltá verzia 1 / The yellow Version 1
  1992-1993   Žltá verzia 2 / The yellow Version 2
  1993   Dívka v Schönbrunnu IV
  1993   Chodba
  1993   Jazzová imprese
  1993   Petržel
  1993   Podzimní cesta do nebe
  1993   Ptáci na okně II
  1993   Suché stromy
  1993   V zajetí sama sebe
  1993   Ve vodě / In the Water
  1993-1994   Dívka u zábradlí
  1994   Javorové listy
  1994   Jez
  1994   Listy svlačce
  1994   Příroda píše japonsky
  1994   Višňové kořeny
  1994   Ze staré zahrady
  1994-1995   Zvířata na Betlémě
  1995   Jarní zahrada
  1995   Stíny zapomenutých
  1995   Světlo na loňské trávě II
  1995   U jezera
  1995   Úděl
  1995   Vernisáž v Headlands. Jste ve vězení! Abyste se z vězení dostali, musíte si uvědomit toto: jste ve vězení. Dokud si budete myslet, že jste volní, nikdy se ven nedostanete (G. I. Gurdjieff)
  1995   Výskok a pád
  1995   Zahradnice
  1995   Zimní les
  1995-1997   Přízrak Goyenky
  1996   Číslo 5
  1996   Diptych I
  1996   Fazolové lusky
  1996   Jarní obraz
  1996   Ostraha
  1996   Skály
  1996   Uvěznění psi
  1996   Vertikály
  1996-1997   Úděs
  1997   Kaštanové listy
  1997   Kohoutí zakokrhání a naklepávání kosy
  1997   Krajina s labyrintem
  1997   Letní krajina bez slunce
  1997   Letní krajina z interiéru
  1997   Modrý ostrov
  1997   Muž s vojem
  1997   Obrazy B. K. – studie k pomníku
  1997   Okno
  1997   Začátek krajiny
  1998   31 200 cm³ dechu
  1998   Akvárium
  1998   Divadelní úplněk / Theatre Moon
  1998   Kámen / Stone
  1998   Krajina / Landscape
  1998   Nové koření
  1998   Ostrov
  1998   Podzimní
  1998   Rostliny / Plants
  1998   Terárium
  1998   Vesnice v noci
  1998   Vítr
  1999   Bílá chodba
  1999   Čelem k nebi
  1999   Feferonky
  1999   Malé světy (I)
  1999   Malé světy (II)
  1999   Měsíc / Moon
  1999   Noc / Night
  1999   Nové koření
  1999   Průhled / View Through
  1999   Šípky
  1999   Tři zvířata nesou trám
  1999   Velký krystal / Large Crystal
  1999   Zimní květy
  1999   Zvíře v kleci, která je v kleci
  1999-2002   V modré
  2000   Akátové lusky
  2000   Dutá hlava
  2000   Memory
  2000   Modrá pauza ticha
  2000   Muž špirála
  2000   Noční zahrada
  2001   Bílá čára
  2001   Co mě to jen napadlo
  2001   Ještě že jsme fajn lidi / Lucky That We Are Nice People
  2001   Kanadské borůvky
  2001   Kompozice 53b
  2001   Kompozice OP
  2001   Kompozice X
  2001   Obloučky
  2001   Předměstí
  2001   Třešně
  2001   Zelený muž
  2002   Emil
  2002   Chrám
  2002   Katedrála v Gloucestru
  2002   Listy jínanu
  2002   Propojování
  2002   Stříbrný hrob
  2002   Svatý Mikuláš
  2002   Tón
  2002   Ve čtverečcích
  2002   Vysoké stromy
  2002   Zvláštní místo
  2002/2006   Perpetua
  2003   Berlín
  2003   Les
  2003   Modrá opice
  2003   Modrá, bílá, červená
  2003   Plzeňské krematorium
  2003   Podvečer v zahradě
  2003   Smrk se skleníkem
  2003   Zimní obraz
  2003-2004   Obrazy Komínkovy a moje
  2004   A
  2004   Adam
  2004   Bílá krabice s bílými drápy
  2004   Červená a bílá na jutě
  2004   Čtyři růže
  2004   Fragment
  2004   Holubáři
  2004   Plesk
  2004   Šibeňák I
  2004   Šibeňák II
  2004   Šibeňák III
  2004   Žízeň po zelené
  2005   Benzínová pumpa
  2005   Červené pole
  2005   Graffiti
  2005   Krajina s pastýřem
  2005   Kresba (z cyklu Krajina s čísly)
  2005   Lebka
  2005   Noční krajina
  2005   Oko ornament
  2005   Struktura
  2005   Střed těla
  2005   Totem
  2005   Velký řád a malá náhoda
  2005   Žlutý most
  2005-2006   Výtvarná scéna
  2006   Bez názvu
  2006   Červená krajina 2
  2006   Krajina China
  2006   Krajina pro pana Macháčka
  2006   Kruhy
  2006   Let
  2006   Lidovka 2
  2006   Lidovka 3
  2006   Pár kroků od domova
  2006   Rty - zuby
  2006   Rty 3
  2006   Setkání
  2006   Slepice v pekle
  2006   Spodní ret
  2006   Střecha
  2006   Světlo na krabičce
  2006   Taška
  2006   Vlny
  2006   Zbytky krajiny V
  2006   Zimní zahrada
  2006   Zívání
  2006-2007   Spřežení
  2007   Earth
  2007   Fire
  2007   Fire
  2007   Flexaret
  2007   Hasselblad
  2007   Kamera
  2007   Leda s labutí
  2007   Lumix
  2007   Oko vánoční
  2007   Pentax
  2007   Prima mini
  2007   Wind
  2007   Zlatostříbrný lustr
  2008   Bílý
  2008   Budova
  2008   Centrální banka v Azerbajdžánu
  2008   Hlava náčelníka
  2008   Japonský lustr
  2008   Jaro II
  2008   Lužní les
  2008   Mandala 3
  2008   Mandala 4
  2008   Odkaliště
  2008   Osud města
  2008   Oživlá socha
  2008   Rybník (Noc)
  2008   Rybník (Volavka)
  2008   Socha
  2008   Sousoší
  2008   Šímova Makedonská centrální banka
  2008   Ta Budha
  2008   Variace na mladíka s čepicí II
  2008   Zátiší II
  2008/   Palouk
  2009   Banka
  2009   Blondýna
  2009   Bojovník
  2009   Cibule / Onion
  2009   Dívka / Girl
  2009   Draci ve větvích
  2009   Elementi
  2009   Holčička
  2009   Chata v závorce
  2009   LCF I
  2009   Máma
  2009   Monument Zifčákova taška
  2009   Nevěsta
  2009   Noční krajina
  2009   Odraz vody a nebe
  2009   Picassovy kozy
  2009   Přes práh
  2009   Sasquatch
  2009   Sodoma
  2009   Stín
  2009   Tančící stůl
  2009   Uvnitř
  2009   Vstup
  2009   YFO
  2010   Akt Budha
  2010   Alej I
  2010   Alej II
  2010   Denní let
  2010   Hračky a černý idol
  2010   Keř a topol
  2010   Krajina Ikara
  2010   Kytice v dešti
  2010   LCF II
  2010   Londýn
  2010   Nad Tamare
  2010   Nádrž / Reservoir
  2010   Portrét I / Portrait I
  2010   Portrét II / Portrait II
  2010   Sedlo Vermoshe
  2010   SYFO
  2010   Ubrus modrý
  2010   Ubrus šedý na žlutém
  2010   Ubrus zelený
  2010   Ubrus žlutý květ
  2010   V mlze
  2011   Cry
  2011   Strniště
  2012   Les (červený)
  2012   Les (zelený)
  2012   Strom
  2012   Tajemný les
  2012   Tajemný les 2
  2012   Zimní sad
  nedatováno   (Akt)
  nedatováno   (Bílé slunce)
  nedatováno   (Kaplička)
  nedatováno   (Loutkář)
  nedatováno   (Na bicyklu)
  nedatováno   (Na hlavě)
  nedatováno   (Na koni)
  nedatováno   (Oblaka)
  nedatováno   (Polykač ohně)
  nedatováno   (Ráno)
  nedatováno   Ekvilibrista
  nedatováno   Chalupy
  nedatováno   Jaro na vsi
  nedatováno   Jaro na Vyžlovce
  nedatováno   Kaplička na Vyžlovce
  nedatováno   Karlov v Praze
  nedatováno   Klaun
  nedatováno   Klaun
  nedatováno   Krajina P.K.
  nedatováno   Maringotka
  nedatováno   Na dvoře
  nedatováno   Na Vyžlovce
  nedatováno   O žních
  nedatováno   Pegas
  nedatováno   Pouť v Mukařově
  nedatováno   Rybník v Jevanech
  nedatováno   Ve skalách na Vyžlovce
  nedatováno   Zelenočervený ze země
diplomová (disertační) práce
  rok vydání   název (podnázev)
  1932   Dějiny obrazů v bývalém Kounickém zámku ve Slavkově
katalogová pozvánka
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Jiří Bouda: Umění poezie. Obrazy, grafika
katalogová pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  2007   Barevné symfonie Daniely Benešové (Obrazy a grafika)
objekt
  rok vydání   název (podnázev)
  1983   Pavučina
obraz
  rok vydání   název (podnázev)
  ????   Josef Türk
  ????   Portrét H. W.
  ????   Portrét L. W.
  ????   Portrét s otcem
  ????   Portrét ženy v modrém šatě
  ????   Uvnitř dvora
  ????   Wolfgang Lederer
  ?   Autoportrét
  1. pol. 18. stol.   Svatý Josef
  1490   Deska s Assumptou, sv. Václavem a sv. Vojtěchem
  1538   Votivní deska Kašpara Kašpárka
  1751   Žebrácká scéna
  1835   Svatý Jan pod Skalou
  1853-56   Hrozny vína
  1858   Trh
  1859   Zimní večer
  1861   Zátiší s tetřevem
  1865   Černohorská domácnost
  1870   Čapí sněm
  1878   Břetislav a Jitka
  1879   Domácí koncert
  1884   Zimní krajina
  1890   Beznadějná láska
  1897-98   Vodník
  1900   Jaro (střední část triptychu)
  1902-5   Ungelt
  1905   Indiánka s péry a květy
  1905   Z Kameniček
  1913   Silnice v Kameničkách
  1914   Zátiší Bols
  1919   Noční společnost
  1919   Tři ženy u vody
  1920   Vadínská pazderna
  1920-25   Sběračka levandule
  1923   Třetí třidou z Kladna
  1923   Zmrzlinář
  1926   Děvče s prostěradlem
  1926   Interiér
  1926   Zátiší s bramboříky
  1928   Zátiší
  1929   Mlno
  1929   Plachetnice v přístavu
  1929   Zabíjačka
  1930   Modrý obraz
  1933   Autoportrét
  1934   Břichomluvec
  1935   Podobizna
  1936   Abstraktní obraz
  1936   Květinářka
  1936-1937   Pltnícka madona
  1937   Oblázky večera
  1940   Cyklista
  1941   Moje žena
  1941   Zaháľač
  1942   Balony
  1943   Loreta
  1943   Noční chodec
  1944   Operace
  1947   Maska V.
  1948   Veranda
  1948   Zázračná matka III
  1949   Vyděděnec
  1949   Zátiší s džbánem
  1950   Nůž
  1950   Žlté zátišie
  1952   Imperialistická snídaně (Emila a mouchy)
  1953   Kuchyňské zátiší
  1954   Z Hradčan v zimě
  1958   Železniční přejezd
  1959   Senzitivní manifestace
  1961   120 cm škvíry
  1961   Impulsy / Impulses
  1962   Festival kruhu
  1962   Instalace 21.000 somnambulních modrých cm²
  1962   Utrpení 16 000 červených centimetrů
  1962   Znak dialektiky
  1962-1963   Náhlá příhoda na hranici 16 200 růžových cm²
  1963   Sensitivní manifestace I
  1963   Sensitivní manifestace II
  1963   Sensitivní signál I
  1963   Sensitivní signál II
  1964   162 cm² křehkosti I
  1964   162 cm² křehkosti II
  1964   Alegorie heterometabolní proměny
  1964   Ben Bella (Portrét jména)
  1964   Příliš mnoho alkoholu
  1964   Smrtka pro 21 870 křehkých modrých cm²
  1964   Tři spletité nepřítomnosti
  1965   Bez názvu
  1965   Karta
  1965   Příšera, která chce žít líbezně
  1965   To oni tvořili pilíře civilizace města TO
  1965   Žal IV. inkvizitora II
  1966   Hlava
  1966   Ležící
  1966   Malý modrý nudný obraz
  1966   Svatý voják
  1967   Imaginární milenka zasažená vycházejícím sluncem uprostřed městského parku
  1967   Model v ateliéru
  1968   Brouk
  1971   Zelí
  1971-1972   Duňa
  1972   Hlava
  1972   Petrohradská zeď
  1974   Hlava
  1975   Krajina (nadhled)
  1975   Paraboly
  1975   Pootáční čtverců
  1976   Koncert Beny Goodmenna
  1978   Vohnout / Crooked Form
  1979   Figura
  1979   Obydlí
  1979   Obydlí
  1979   Odysseus / Odysseus
  1980   Žlutá krajina / Yellow Landscape
  1980-81   Pampeliška
  1981   Hlava
  1981   Ptačí rezervace
  1981   Rozhovor počátku s koncem / Conversation between Beginning and the End
  1982   Plovoucí rostliny
  1983   Ticho / Silence
  1984   Depozitář
  1985   Autoportrét
  1985   Modrá figura
  1985   Rétor II
  1985-86   Válka je nelidská stvůra I.
  1987   (Kuřák)
  1987   Březový háj
  1987   Moje laboratoř / My Laboratory
  1987   Veľká hlava - závrat
  1987   Velká schránka
  1987-1988   Obraz
  1987-1989   Obaly
  1988   Hystéria
  1988   Muž na križovatke
  1988   Rozpaky
  1989   Autoportrét / Self-portrait
  1989   Diagonální hranol
  1989   Rétor
  1989   Velká Poutnice / Large Girl Pilgrim
  1990-1992   Španělský límec
  1990-2003   Šedý pohár
  1991   Dva světy
  1993   Poklona I
  1993   Poklona II
  1993   Průvod / Procession
  1993   Smíření
  1995   Torzo v koloseu
  1995-1997   Olejový sokl
  1996   Červené schody
  1996   Do neba
  1996   Koloseum
  1996   Špulka
  1997   Zlomky partitury
  1997-2003   U agregátu
  1999   Linie č. 172
  1999-2001   Kolonie
  1999-2003   Žena Lenka (pomocí dávné fotografie od její maminky)
  2.pol.60. let   Hlava
  2000   Listy devětsilu I
  2000   Listy devětsilu II
  2001   Černé listy
  2001   Průhled stromy
  2001   Průhled stromy
  2001-2002   Temný barel
  2002   Listy fíkusu
  2002   Průhled stromy
  2003   Průhled stromy
  2004   Dolomity
  2004   Neznámému skláři (podle Sitenského)
  2004   Od barev V
  2004   Průhled stromy
  2005   Fikusové listy
  2005   Letní den
  2005   Průhled stromy
  2005   Průhled stromy
  2006   Černý strom
  2006   Krajina se stromem
  2006   Krajina se stromy
  2006   Obloha
  2006   Průhled stromy
  2006   Strom
  2006   Stromy
  2007   Jaguár
  2007   Tao Water
  2007   Zebry
  2008   Leopard
  2008   Tři možnosti pohledu I
  2008   Tři možnosti pohledu II
  2008   Tři možnosti pohledu III
  2008   Vzpomínka
  2009   Šípek
  2010   Odraz
  2010   Větve
  2011   Břízy
  2011   Stíny
  2011   Světlo
  2011   Vítr
  2012   Bez názvu
  2012   Březen
  2012   Fronta
  2012   Předjaří
  2012   Světlo
  2012   Transformace ornamentu z Revenny
  2012   Únor
  2012)   Protisvětlo
  2012)   Protisvětlo
  2013   Pláňky
  2013   Potok
  2013   Předjaří
  2013   Předjaří
  2013   Přeháňka
  2014   Interiér
  2014   Potok
  2014   Potok
  2014   Potok
  2014   Úplněk
  2014   Západ slunce
  2015   Duha
  2015   Mladé buky
  2015   Mokřad
  2015   Přeháňky
  2015   Špinavý rybník
  2016   Golčův Jeníkov
  2016   Mraky
  2016   Růžový sníh
  2016   Tání
  2016   Východ slunce
  nedatováno   (Trojice)
  nedatováno   Koníky
  nedatováno   Maska
  nedatováno   Mlha
  nedatováno   Partie z Náchodska
  nedatováno   Pomykači stolu
  nedatováno   Posledné ovocie
  neuveden   Infantka Margharita
socha
  rok vydání   název (podnázev)
  1987   Geometrické cvičení

obraz

instalace
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Instalace v kostele Emauzy, Praha
objekt
  rok vydání   název (podnázev)
  1990   Akvedukt
  1990   Big blue

obraz

dílo
  rok vydání   název (podnázev)
  1992   Sdělení
objekt
  rok vydání   název (podnázev)
  1962–1963   Červený reliéf
obraz
  rok vydání   název (podnázev)
  1952   Imperialistická snídaně (Emila a mouchy)
  1959   Reliéf
  1959/60   Reliéf
  1960   Reliéf
  1961   Konstruktivní kompozice
  1988   Praha III
  2000/2003   Košice - Máraiho studna vzpomínek (hřbitov Rozalie, Všichni žijí ve mně)
  2000/2003   Máraiho a Beckettův Děs - monstra bez vášní a rukou
  2000/2003   Máraiho a Dostojevského dvorečer a Malevičova Černá v černé - 20. století
  2000/2003   Máraiho Eros Přátelství tělo nepotřebuje
  2000/2003   Máraiho gravitace a vakuum století (...všechno se vrací...)
  2000/2003   S. Márai (1900-1989), S. Beckett (1906-1989): Jsme snad hrobaři?
  2005   Bublinkové děti

obraz

autorská
termín   název výstavy, místo konání
1916/09/10 - 1916/10/05   František Antonín Jelínek: Výstava originálů, Rubešova galerie, Praha 2
1920   Vojtěch Doležil: Krajiny z Vysokých Tater a Javoriny, Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry (Poprad)
1922/10 - 1922/11   Oldřich Koníček: Soubor prací z let 1920-1922, Mánes, Praha
1924/03   Vojtěch Doležil: Pocta Bedřichu Smetanovi, Topičův salon (1918-1936), Praha
1925/11   Oldřich Koníček: Soubor prací z let 1924-1925, Mánes, Praha
1926/03/28 - 1926/04/17   Vojtěch Doležil: Vítkovické železárny, Topičův salon (1918-1936), Praha
1932/10/04 - 1932/10/23   Posmrtná výstava díla Oldřicha Koníčka, Mánes, Praha
1936/10/28 - 1936/11/15   František Antonín Jelínek (1890 - 1977), Okresní záložna hospodářská, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1936/10/28 - 1936/11/22   František Antonín Jelínek: Souborná výstava obrazů, Německý Brod, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1937/03/31 - 1937/04/18   Vilma Vrbová: Obrazy a kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1937/11/08 - 1937/11/26   Grigorij Musatov: Obrazy a kresby, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1939/01/05 - 1939/01/31   Posmrtný soubor malíře a grafika A. V. Slavíčka z Telče, Galerie Sdružení výtvarníků v Praze, Praha
1940/03/29 - 1940/04/17   Otakar Mrkvička: Obrazy, Topičův salon (1937-1949), Praha
1941/09/20 - 1941/10/12   Josef Hodek: Z rodného kraje, Galerie Sdružení výtvarníků v Praze, Praha
1941/12/05 - 1942/01/05   Václav Vojtěch Novák: Nové obrazy, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1942/11/19 - 1942/12/13   A. V. Hrska, Mánes, Praha
1943/02/01 - 1943/02/27   Josef Šilhavý: Obrazy, Rubešova galerie, Praha 2
1943/03/03 - 1943/03/31   Jaroslav Novák: Obrazy, Galerie Hollar, Praha
1943/03/06 - 1943/03/28   Jožka Ryšavá-Kačírková: Ölgemälde - oleje, Jednota umělců výtvarných, výstavní síně, Praha
1943/04/03 - 1943/04/30   Josef Kočí: Obrazy, kresby, akvarely, Galerie Hollar, Praha
1943/04/06 - 1943/05/02   Vilma Vrbová-Kotrbová: Obrazy, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1943/05/02 - 1943/05/31   Karel Tondl: Oleje, tempery, akvarely, monotypy a kresby, Galerie Hollar, Praha
1943/09/23 - 1943/10/14   Alois Fišárek: Kresby a obrazy, Mánes, Praha
1943/11/22 - 1943/12/12   Jan Rambousek: Oleje, akvarely a grafiky, Topičův salon (1937-1949), Praha
1943/12/30 - 1944/01/18   Josef Hašek: Obrazy, akvarely a kresby, Pošova galerie, Praha
1944/03/09 - 1944/03/30   Adolf Zábranský: Obrazy, ilustrace a kresby, Stálá výstavní síň Školy umění ve Zlíně, Zlín (Zlín)
1944/05/21 - 1944/06/04   Franta Doležal: Obrazy a kresby / Bilder und Zeichnungen, Kulturní středisko továren na obuv Hendrych, Holice
1944/05/25 - 1944/06/15   Josef Liesler: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1944/06/17 -   Václav Koutský: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1946/02/12 - 1946/03/03   Jiří Krejčí, Topičův salon (1937-1949), Praha
1949/04/30 - 1949/05/29   Alex Beran: Obrazy a kresby z let 1943-1949, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1950/01/03 - 1950/01/29   Jan Rambousek: Obrazy, kresby a grafiky, Galerie Práce, Praha
1953/05/31 - 1953/06/28   Karel Vik: Souborná výstava kreseb, grafiky a obrazů k umělcovým sedmdesátinám, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1954/04/10 - 1954/05/02   Zdislav Hercík: Výběr z malířského a keramického díla, Městské muzeum, Litoměřice (Litoměřice)
1954/11/06 - 1954/12/05   Iľja Jefimovič Repin: Obrazy, kresby a barevné reprodukce, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1956   František Doležal: Oleje, grafika a kresby z let 1941 - 1956, Dům umělců, Hradec Králové (Hradec Králové)
1957/08/04 - 1957/09/15   Miloslav Troup: Obrazy a ilustrace, Zámek Hořovice, Hořovice (Beroun)
1957/10/01 - 1957/12/01   František Kaván: Obrazy a kresby z mladší doby 1887-1904, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1958/05/02 - 1958/05/28   Ladislav Dydek: Obrazy a grafika 1957-1958, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/09/03 - 1958/09/28   Jiří Krejčí: Obrazy a kresby, Staroměstská radnice, Praha
1958/10/29 - 1958/11/24   František Doležal: Obrazy z Máchova kraje 1956 - 1958, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/11/16 - 1959/01/05   Josef Hodek: Retrospektivní výstava, Krajské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
1959/02/21 - 1959/03   Robert Piesen: Obrazy 1957-1958, Výstavní síň Lidové demokracie, Praha
1959/06/01 - 1959/07/01   Josef Čapek: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1959/09/23 - 1959/10/24   Lubomír Přibyl: Oleje a grafika 1958 - 1959, Divadlo Rokoko, Praha
1960/02 - 1960/03   Stanislav Odvárko: Výbor z díla 1939-1959, Okresní galerie, Vysoké Mýto (Ústí nad Orlicí)
1960/06/19 - 1960/07/17   Vladimír Vašíček, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1960/06/26 - 1960/07/24   Jožka Ryšavá: Obrazy z let 1937-1960, Galerie Malá kolonáda (Galerie Dílo), Luhačovice (Zlín)
1960/11/01 - 1960/12/01   František Jiroudek: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1960/12/01 - 1961/01/01   Miloš Votrubec: Výstava obrazů a kreseb k třicátému výročí umělcovy smrti, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/07/01 - 1962/08/30   Jindřich Prucha: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1962/08/07 - 1962/09/20   Emil Filla: Výbor z malířského díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1962/10/14 -   Václav Vodák: Obrazy, monotypy, tempery, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1963   Preslav Kršovský, Bulharské kulturní středisko, Praha
1963/03/01 - 1963/04/01   Karel Černý: Obrazy a kresby z let 1935-1958, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963/03/03 - 1963/03/31   Stanislav Odvárko: Obrazy, kresby, grafika 1960-63, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1963/03/28 -   Vladimir Preclik: Malarstwo i rzeźby, Galeria El, Elbląg (Elbing / Elbínek)
1963/04/06 -   Vladimir Preclik: Rzeźby, obrazy, rysunki, Galeria Krzysztofory, Krakov (Kraków)
1963/10/24 - 1963/11/17   Josef Hodek, Západočeské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
1963/11/27 - 1963/12/31   Čestmír Kafka: Obrazy, monotypy, kresby, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1964/03/17 - 1964/04/12   Oldřich Lajsek: Obrazy, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1964/05/31 - 1964/06/28   Jaroslav Grus: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1964/07/11 -   Otakar Slavík: Obrazy a kresby, Malá galerie Lapidária, Praha
1964/08/16 - 1964/09/20   Karel Valter: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965   Pavel Kotas, Galerie Dílo, Olomouc (Olomouc)
1965   Vladimír Vašíček: Souborná výstava prací z let 1945 - 1965, Dům umění, Hodonín (Hodonín)
1965/04/25 - 1965/05/24   Lev Šimák: Pohledy na východ, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1966/01/30 - 1966/02/20   Vladimír Vašíček: Obrazy z let 1959-1965, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1966/04/14 - 1966/05/15   Pavel Navrátil: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1967   Čeněk Fousek: Obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/04/02 - 1967/05/09   František Doležal: Obrazy 1963-1967, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/05/14 - 1967/06/25   André Masson: Obrazy a kresby zapůjčené Galerií Louise Leiris v Paříži, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/09 - 1967/10   Bořivoj Žufan 1904-1942: Obrazy, Výstavní síň Městského muzea a knihovny Čáslav, Čáslav (Kutná Hora)
1967/09/10 - 1967/10/29   Jindra Husáriková: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1967/09/17 - 1967/10/15   Bedřich Feuerstein: Scénické návrhy, architektonické projekty, obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1967/12/08 - 1968/01   Ludmila Jiřincová: Obrazy, Galerie na Karlově náměstí, Praha
1968/02/25 - 1968/03/31   Alexej Glebovič Smirnov: Obrazy, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/03/27 - 1968/04/14   Jaroslav Rezek: Obrazy, Galerie mladých, Mánes, Praha
1968/07/01 - 1968/08/01   Jiří John: Obrazy a grafika z let 1961-67, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1968/07/15 - 1968/08/21   Čestmír Janošek: Malířské a grafické dílo, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1968/09/05 - 1968/10/10   Franta Volf: Obrazy, Galerie U Řečických, Praha
1968/10/22 - 1968/11/10   Kateřina Černá: Obrázky, Galerie mladých, Mánes, Praha
1968/11/24 - 1969/01/05   Jean Bazaine: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1968/12/18 - 1969/01/26   Jiří Hruška, Galerie U Řečických, Praha
1969/01/09 - 1969/02/16   Obrazy, kresby a grafiky Václava Špály z let 1911-1923, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/04/17 - 1969/05/18   James Guitet: Obrazy a grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/05/05 -   Oskar Spielmann: Obrazy, kresby a grafiky, Španělská synagoga, Praha
1969/07/11 - 1969/08/20   Otakar Slavík: Obrazy 1962 - 1968, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/11/17 - 1969/04/12   Libuše Stratilová: Malba a grafika, Galerie Týdny v ateliéru, Praha
1970/02/05 -   Oldřich Smutný: Obrazy, monotypy, Galerie Nová síň, Praha
1970/08/30 - 1970/10/04   Jiří John: Obrazy a grafika, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1971/02/18 - 1971/03/14   Otakar Mrkvička: Obrazy, kresby, ilustrace, divadelní návrhy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1971/03/17 - 1971/04/12   Jiří Šefčík: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Malá síň, Praha
1971/05/11 - 1971/06/06   Rudolf Riedlbauch, Galerie mladých, Mánes, Praha
1971/06/06 - 1971/08/31   Vladislav Vaculka: Obrazy a plastika 1950-1970, Zámek Strážnice, Strážnice (Hodonín)
1971/09   František Doležal: Obrazy, kresby, koláže 1928 - 1971, Orlická galerie v Rychnově nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1972/02/18 - 1972/03/19   František Hora: Krajina Českého středohoří, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1972/11/05 - 1972/11/30   Antonín František Stehlík: SSSR očima malíře, Záhorské múzeum, Skalica (Skalica)
1972/11/13 - 1972/12/09   Martin Stejskal: Peintures & dessins, L´Envers du Miroir, Paříž (Paris)
1972/11/25 - 1973/01/01   Ada Novák: Obrazy z let 1928-1972, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1973/05/06 - 1973/05/27   Jan Vlček. Obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1973/06/10 - 1973/07/15   Oldřich Koníček: Obrazy, kresby, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1973/09 - 1973/10   Jiří Hruška: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1974/01/17 - 1974/03/17   Miloslav Holý: Zátiší a květiny, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1974/01/24 - 1974/03/24   Josef Procházka: S českou písní a štětcem doma i v cizině, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1974/06/13 - 1974/07   Karel Myslbek: Výbor z díla, Galerie Václava Špály, Praha
1974/06/27 - 1974/07   Alois Doležel: Nové kresby a obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1975   Světla Žáková Štrupová: Obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1975/03 - 1975/04   František Doležal: Malířské cykly 1956 - 75, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1975/05/31 -   Zdenek Hůla: Obrazy a keramika, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1976/01/25 - 1976/02/22   Bibiana Knechtlová: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1976/02/02 -   Kamil Lhoták: Akvarely a menší obrazy, Galerie Fronta, Praha
1976/02/11 - 1976/03/14   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1976/05/06 - 1976/06/06   Jaroslav Hudec: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1976/05/06 - 1976/06/20   Jaroslav Bejček: Obrazy, kresby, sochy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977   Jaroslav Fousek: Posmrtná výstava, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1977/01/07 - 1977/02/20   Václav Brožík: Výbor z díla, Staroměstská radnice, Praha
1977/07/05 - 1977/08/28   Miroslav Pangrác: Sochy, obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/07/05 - 1977/08/28   Quido Fojtík: Obrazy a kresby z let 1972-1976, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1977/11 - 1977/12   Václav Brožík: Výbor z díla, Mirbachov palác, Bratislava (Bratislava)
1978/02/02 - 1978/03/02   Kamil Lhoták: Obrazy a kresby, Galerie Fronta, Praha
1978/09/14 - 1978/10/15   Vladimír Soukup: Obrazy a grafika z let 1967-1977, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1978/10/09 - 1978/10/27   Josef Velčovský: Obrazy, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1978/11/23 - 1978/12/26   Josef Velčovský: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1979/05/05 - 1979/06/10   Jaroslav Paur: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1979/09/04 - 1979/09/30   Jiří Krejčí: Výběr z díla 1925-1976, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1979/10/04 - 1979/11/04   Milan Staněk: Obrazy a kresby 1959-1979, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1980/01/10 - 1980/02/24   Josef Čapek 1887 - 1945: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1980/02/07 - 1980/04/16   Jiří John: Výběr z díla, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1980/04/10 - 1980/04/24   Jiří Hruška: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1980/07/03 - 1980/08/31   Josef Brož: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1981/03/26 - 1981/04/08   Václav Beránek: Obrazy, Galerie Dílo, Opava (Opava)
1981/04/14 - 1981/05/01   Kateřina Černá: Kresby, knížky, obrázky a obraz, Malá galerie Československého spisovatele, Praha
1981/05/31 - 1981/06/27   Vladimír Kopecký: Kresby, grafika, ilustrace, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1981/06/12 - 1981/08/30   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Muzeum Českého ráje v Turnově, Turnov (Semily)
1981/10/14 - 1981/11/10   Václav Beránek: Obrazy, Divadlo hudby (Galerie Titanic), Olomouc (Olomouc)
1981/10/22 - 1981/11/04   Oldřich Lajsek: Obrazy, Galerie Dílo, Praha 1
1981/11/27 - 1981/12/31   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, architektura, Okresní galerie, Jičín (Jičín)
1982/03/11 - 1982/04/25   Jaroslav Král: Obrazy, kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1982/04   Pavel Bouda: Obrazy, miniatury, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1982/04/06 - 1982/05/09   Karel Müller: Obrazy a grafiky, Výstavní síň Pasáž, Přerov (Přerov)
1982/05/06 - 1982/06/06   Lumír Topinka: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1982/06/16 -   Josef Kremláček: Obrazy, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1982/06/17 - 1982/08/22   Zdeněk Sklenář: Vybrané obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1982/09/15 - 1982/09/29   Josef Liesler: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1982/09/17 - 1982/10/31   Georgi Božilov: Obrazy, Palác kultury, Praha
1982/09/26 - 1982/10/24   Václav Zoubek: Obrazy z poslední doby, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
1982/10   Lumír Topinka: Obrazy, kresby, Galerie Dílo ČFVU Červené srdce, Plzeň (Plzeň-město)
1982/11/11 - 1982/12/12   Miloslav Troup: Obrazy a ilustrace, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1983/01/20 - 1983/03/06   Miloslav Holý: Z malířského díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1983/03/03 - 1983/04/10   Zdenek Rykr: Obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/03/21 - 1983/04/01   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1983/04/05 - 1983/04/14   Jaroslav Zajíc: Obrazy krajin a zátiší, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1983/04/13 - 1983/04/27   Vladimír Hlubuček: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1983/04/20 - 1983/05/04   Václav Matějíček: Obrazy a grafika, Galerie Zlatá ulička, Praha
1983/04/28 - 1983/05/17   Vendula Truhlářová: Obrazy a malovaný porcelán, Galerie Zlatá lilie, Praha
1983/05   Janine Gislais: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1983/05   Josef Kilian: Obrazy, Galerie Dílo, Havířov (Karviná)
1983/05/17 - 1983/06/03   Vladimír Kraus: Obrazy, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1983/06   Janine Gislais: Obrazy, Galéria Cypriána Majerníka, Bratislava (Bratislava)
1983/06/01 - 1983/06/14   František Turek: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1983/07/07 - 1983/08/28   Vojtěch Preissig: Grafika a malba 1932-1938, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/09/08 - 1983/10/30   Vladimír Komárek, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1983/09/12 - 1983/09/22   Zdenek Hůla: Obrazy a kresby, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1983/10/02 - 1983/10/31   Olga Karlíková: Obrazy - kresby, Klášter Doksany, Doksany (Litoměřice)
1983/11/07 - 1983/11/17   Pravoslav Kotík: Obrazy z posledního období, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1983/11/17 - 1983/12/18   Václav Boštík: Obrazy z let 1939-1983, Ústřední kulturní dům železničářů (ÚKDŽ), Praha
1983/12/01 - 1983/12/31   Jiřina Klimentová: Obrazy 1981-1983, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1984/02/12 - 1984/04/08   Marie Lacigová: Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/04/15 - 1984/05/20   Bořivoj Žufan: Obrazy, akvarely, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1984/05/10 - 1984/07/01   Jaroslava Solovjevová: Obrazy z let 1961-1983, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1984/06/19 - 1984/07/06   Zdenka Marie Nováková: Architektonická a maliarská tvorba, Výstavná sieň Laca Novomeského, Bratislava (Bratislava)
1984/07/11 - 1984/09/16   Martin Benka: Výběr z malířského díla, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1984/09/20 - 1984/10/28   Miroslav Pangrác: Z ranné i současné malířské a sochařské tvorby, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
1984/10/01 - 1984/10/21   Zdenka Marie Nováková: Obrazy a architektura, Galerie Jindřicha Pruchy, Čáslav (Kutná Hora)
1984/10/11 - 1984/11/18   Jan Souček: Obrazy, grafika, Staroměstská radnice, Praha
1984/12/03 - 1984/12/14   Dobroslav Foll: Obrazy, grafika, ilustrace, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1985/04/01 - 1985/04/12   Nikolaj Chvorinov: Obrazy, koláže, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1985/04/03 - 1985/04/30   Josef Liesler: Obrazy, akvarely, Galerie Na Újezdě, Praha
1985/05/16 - 1985/06/13   Miloslav Chlupáč: Obrazy, sochy, Malá galerie Stavoprojektu, Brno (Brno-město)
1985/09/15 - 1985/09/25   Vysočina v obrazech Jiřího Kratochvíla, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/10/06 - 1985/10/20   Miloslav Pecháček: Obrazy, kresby, Sdružený klub pracujících, Třebíč (Třebíč)
1985/10/17 - 1985/11/17   František Nikl: Malba a grafika 1963-1984, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/10/19 - 1985/10/29   Laura Pearsall: Bilder, Simultanhalle, Kolín nad Rýnem (Köln)
1985/11/12 - 1985/12/08   Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, kresby, Staroměstská radnice, Praha
1985/11/21 - 1985/12/26   Jaroslav Hořánek: Obrazy, grafika, kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/12/18 - 1985/12/20   Václav Zoubek: Obrazy, Základní škola, školní klub, Mutějovice (Rakovník)
1986/01   Nikolaj Chvorinov: Výběr z díla, Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
1986/01/21 - 1986/02/16   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/01/24 - 1981/02/14   Alena Skoupá-Böhmová: Miniatury na skle, obrazy, kresby, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1986/02/07 - 1986/02/28   Václav Zoubek: Obrazy z let 1979-1986, Městské kulturní středisko, Dobříš (Příbram)
1986/02/14 - 1986/03/10   Mjatavyn Cembeldordž: Obrazy a akvarely, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/02/25 - 1986/03/30   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, fotografie, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1986/03/13 - 1986/05/04   Oldřich Smutný: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/04/03 - 1986/04/26   Mjatavyn Cembeldordž: Obrazy a akvarely, Výstavná sieň ZSVU (Gorkého ulica), Bratislava (Bratislava)
1986/04/29 - 1986/06/15   Vladimír Vašíček: Obrazy a kresby, Dům umění, Zlín (Zlín)
1986/05/08 - 1986/05/29   Petr Brázda: Obrazy a kresby, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1986/06/05 - 1986/07/13   Vladimír Soukup: Obrazy a grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/07/10 - 1986/08/31   Rudolf Němec: Obrazy, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/07/18 - 1986/08/17   Eva Mansfeldová: Obrazy z let 1981-1986, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/08/21 - 1986/09/21   Václav Balšán: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1986/09/11 - 1986/11/02   Miloslav Janků: Obrazy a kresby z let 1938-1986, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/10   Václav Frolík: Benátky, Malá galerie České spořitelny, Kladno (Kladno)
1986/10/03 - 1986/10/23   Jan Dungel: Ilustrace, obrazy, Výstavní síň Okresního kulturního střediska, Třebíč (Třebíč)
1986/11/13 - 1987/01/04   Jiří Anderle: Obrazy a grafika z let 1981-1986, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1986/11/27 - 1987/01/02   Jiří Sopko: Obrazy, kresby, Staroměstská radnice, Praha
1986/12/14 - 1987/02/01   Anna Poustová: Obrazy - grafika, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
1987/01/20 - 1987/03/08   Jiří Voves: Obrazy, kresby, grafika, Galerie U Řečických, Praha
1987/03/10 - 1987/04/05   Lada Faixová: Obrazy, ilustrace 1980-1987, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1987/04/12 - 1987/05/18   Milan Kraus: Malířské dílo, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/04/23 - 1987/05/31   Vladimír Novák: Obrazy, Staroměstská radnice, Praha
1987/06/04 - 1987/07/10   Jaroslav Šerých: Obrazy, ilustrace, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1987/06/22 - 1987/07/12   Václav Zoubek: Obrazy, Jednotné kulturní zařízení, Jesenice
1987/07/11 - 1987/08/02   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, architektura, Výstavní síň Malá skála, Malá Skála (Jablonec nad Nisou)
1987/07/12 - 1987/08/23   Zdeněk Tůma: Malířské a scénografické dílo, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1987/09/04 - 1987/09/18   Josef Kremláček: Obrazy - grafika, Galerie Dílo, Jihlava (Jihlava)
1987/09/17 - 1987/11/01   Jiří Trnka: Obrazy, grafika, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
1987/10/04 - 1987/10/30   Jaroslav Vyskočil: Obrazy, kresby, Sdružený klub ROH, Velké Meziříčí (Žďár nad Sázavou)
1988/03/10 - 1988/05/01   Alén Diviš 1900 - 1956: Výbor z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1988/03/15 -   Marie Kautská: Obrazová tvorba, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1988/03/25 - 1988/05/01   Ivan Sedliský: Obrazy, studie, návrhy 1965-1987, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1988/04/15 - 1988/05/15   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy a grafiky, Muzeum Krnov, Krnov (Bruntál)
1988/05/05 - 1988/05/29   Jaroslav Róna: Obrazy (Průřez malířským dílem), Galerie Fronta, Praha
1988/05/17 - 1988/07/03   Július Balogh: Výber z maliarskej tvorby, Výstavná sieň v Hornom Smokovci, Horný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
1988/05/21 - 1988/06/26   Karel Frauknecht: Obrazy a kresby 1965 - 1988, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/05/22 - 1988/06/19   Josef Jíra: Obrazy, grafika, objekty, Suchardův dům, Nová Paka (Jičín)
1988/07/03 - 1988/07/31   Michael Rittstein: Obrazy, Zámecký skleník, Boskovice (Blansko)
1988/08/15 - 1988/09/01   Jan Rathsam: Obrazy, Okresní archiv, Štukový sál, Mikulov (Břeclav)
1988/09/18 - 1988/10/26   Jiří Mádlo: Obrazy, grafika, kresby, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, Humpolec (Pelhřimov)
1989/01/09 - 1989/01/30   Zdeňka Marschalová: Obrazy - kresby, PKO - kulturní středisko Hroznová, Malá galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1989/01/24 - 1989/02/26   Zdenka Marie Nováková: Malířská a architektonická tvorba, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1989/03/05 - 1989/04/23   Josef Istler: Výbor z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/03/09 - 1989/04/02   Stanislav Judl: Obrazy a plastiky, Ústřední kulturní dům železničářů (ÚKDŽ), Praha
1989/03/23 - 1989/04/23   Adolf Vondra: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1989/04   Ivo Augusta: Obrazy z Jugoslávie, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1989/04/20 - 1989/06/07   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Muzeum středního Pootaví, Strakonice (Strakonice)
1989/04/26 - 1989/05/07   Jan P. Krásný: Obrazy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1989/05/23 - 1989/06/08   Kateřina Slavíková: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kniha - metro Leninova, Praha
1989/06/10 - 1989/07/21   Karel Valter: Obrazy, grafika, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1989/07/03 - 1989/07/28   Zdeněk Dudek: Aerobic, Ústav teorie informace a automatizace ČSAV, Praha
1989/07/06 - 1989/08/06   Jan Novotný: Malované sklo, návrhy vitrají, kresby, obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1989/09/07 - 1989/10/29   Adriena Šimotová: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/09/07 - 1989/10/29   Jiří Nepasický: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/09/10 - 1989/09/21   Vladimír Lavický: Obrazy, grafika, Kulturní dům, Šumná (Znojmo)
1989/09/21 - 1989/10/29   Josef Istler: Obrazy, grafika, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1989/10/05 - 1989/11/05   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1989/10/30 - 1990/01/05   Václav Zoubek: Obrazy, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
1989/11/02 - 1989/11/29   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/11/20 - 1989/12/01   Václav Zoubek: Obrazy, Wintrova síň Městského úřadu, Rakovník (Rakovník)
1989/11/24 - 1990/01/28   Jaroslav Šerých: Obrazy, grafika, Staroměstská radnice, Praha
1990   Jaroslav Róna: Obrazy a sochy, Traver Gallery, Seattle (Washington)
1990/03 - 1990/04/08   Miroslav Prošek: Máchovské motivy v kresbách a pastelech, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1990/03/24 - 1990/04/07   Petr Kouba: Obrazy, Muzeum středočeského hrnčířství a keramiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/03/24 - 1990/04/30   Petr Kouba: Kresby, Galerie H, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1990/03/28 - 1990/04/10   Václav Beránek: Obrazy, Galerie Dílo, Přerov (Přerov)
1990/04/10 - 1990/06/03   Jiří Načeradský: Obrazy z let 1960 - 74, Staroměstská radnice, Praha
1990/05/03 - 1990/06/24   František Tichý: Obrazy a kresby, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1990/05/24 - 1990/06/24   Jiří Novosad: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1990/05/31 - 1990/06/24   Zdenka Marie Nováková: Obrazy - architektura, Okresní muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
1990/08/30 - 1990/10/21   Jiří Kaloč: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1990/09/27 - 1990/10/30   Ladislav Daněk: Kresby, obrazy, Galerie Na bidýlku, Brno (Brno-město)
1990/10/25 - 1990/11/14   Jan Jiří Rathsam: Obrazy, Výstavní síň Kulturního a informačního střediska, Třebíč (Třebíč)
1990/11/05 - 1990/11/30   Petr Veselý: Obrazy, kresby, Artotéka, Obvodní knihovna v Praze 4, Praha
1990/12/18 - 1991/01/13   Jan Knap: Obrazy, Staroměstská radnice, Praha
1991   Radoslav Krbílek: Obrazy, Dílo - podnik Českého fondu výtvarných umění, Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
1991/01/13 - 1991/02/14   Michael Rittstein: Obrazy, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1991/02/19 - 1991/03/14   Vladimír Levora: Obrazy, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1991/05/23 - 1991/06/06   Jiří Hruška: Obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/05/23 - 1991/06/16   Josef Hampl: Obrazy a šité kresby, Galerie výtvarného umění, Most (Most)
1991/06/02 - 1991/06/23   Jiří Zavoral: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/06/04 - 1991/07/07   Antoni Tàpies: Pocta Československu, Míčovna Pražského hradu, Praha
1991/06/29 - 1991/07/28   Vladimír Gebauer: Tvorba z let 1968-1991 (Obrazy, kresby, objekty), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1991/07/01 - 1991/07/14   Svatopluk Klimeš: Obrazy a instalace, Galerie Skořepka, Praha
1991/07/03 - 1991/07/14   Eva Skarolková-Stuchlíková: Obrazy a akvarely, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1991/09/21 - 1991/10/21   Roman Kameš: Peinture, Galerie Mathieu, Besançon
1991/11/09 - 1991/12/01   Jaroslav Rezek: Obrazy, Městská galerie a muzeum kostelecké keramiky, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
1992/01/09 - 1992/02/02   Jan Hísek: Grafika, obrazy, kresby, Galerie Fronta, Praha
1992/03/19 - 1992/04/19   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Galéria A, Nitra (Nitra)
1992/04/04 - 1992/05/24   Jan Koblasa: Malby a plastiky z šedesátých let, Galerie plastik, Hořice (Jičín)
1992/07/20 - 1992/07/31   Anna Poustová: Obrazy, grafika, Výstavní síň Městského kulturního střediska, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1992/08/27 - 1992/09/20   Jiří Načeradský: Obrazy, Galerie Via Art, Praha
1992/09/05 - 1992/11/01   Vladimír Erlebach: Obrazy, Suchardův dům, Nová Paka (Jičín)
1992/09/10 - 1992/11/01   Václav Benda: Obrazy a kresby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1993/02/25 - 1993/03/28   Olaf Hanel: Obrazy, objekty, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1993/03/01 - 1993/04/24   Vladimír Vašíček: Obrazy, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1993/03/12 - 1993/04/10   Zorka Saglova: Malerei, Papierarbeiten, Galerie La coupole, Neu-Isenburg
1993/03/16 - 1993/04/25   Vladimír Vašíček: Obrazy 1949 - 1992, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1993/05/07 - 1993/05/23   Vladimír Kraml: Návrhy, plakáty, interiérová řešení, reklama, obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/06/30 - 1993/08/29   David Tinker: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/02 - 1993/09/30   Václav Rožánek: Obrazy, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1993/09/04 - 1993/10/10   Jiří Nepasický: Obrazy, objekty, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/09/08 - 1993/09/20   Jiří Jílek: Sochy, kresby, obrazy, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
1993/09/11 - 1993/09/30   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
1993/09/16 - 1993/10/31   Jiří Sopko: Výběr z díla, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1993/09/21 - 1993/10/30   Jan Merta: Obrazy 1987-1993, Staroměstská radnice, Praha
1993/11/08 - 1994/01/09   Ivan Ouhel, Česká galerie, Praha
1993/11/09 - 1994/01/02   Martin Mainer: Obrazy, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1994/02/24 -   Stanislav Balko: Obrazy, Pálffyho palác, Bratislava (Bratislava)
1994/03/01 - 1994/04/03   Martin Mainer: Obrazy, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
1994/04/28 - 1994/05/29   Václav Zoubek: Malby, Muzeum Jesenice, Jesenice
1994/06/16 - 1994/07/15   Miloslav Chlupáč: Skulpturen, Zeichnungen, Ölbilder, Galerie Peithner-Lichtenfels, Vídeň (Wien)
1994/07/02 - 1994/08/28   Pavel Nešleha: Obrazy, kresby, objekty, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1994/08/19 - 1994/09/18   Rudolf Riedlbauch: Malerei aus Prag, Schloss Mainau, Kostnice (Konstanz)
1994/09/05 - 1994/09/23   Petr Kouba (Vídeň): Obrazy, Galerie K, Praha
1994/09/13 - 1994/10/09   Jitka Štenclová: Výběr obrazů z let 1991-1994, Dům umění, Opava (Opava)
1994/10/05 - 1994/10/27   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Výstavní síň Viléma Wünsche, Havířov (Karviná)
1995   Rittstein: Obrazy, Knihkupectví, Domažlice (Domažlice)
1995/05/03 - 1995/05/28   Václav Zoubek: Malby, Muzeum a galerie severního Plzeňska, Kralovice (Plzeň-sever)
1995/05/04 - 1995/06/11   Jaroslav Fousek (1885 - 1954): Obrazy, kresby, Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory, Kutná Hora (Kutná Hora)
1995/05/09 - 1995/05/26   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Galerie Viva, Zlín (Zlín)
1995/06/06 - 1995/06/30   Michal Matzenauer: Zmatení jazyků - tajemství textu, Galerie Litera, Praha
1995/06/06 - 1995/09/03   Vladimír Vašíček: Obrazy, Dům umění, Zlín (Zlín)
1995/06/22 - 1995/07/30   Václav Zoubek: Malby, Bechyňská brána, Tábor (Tábor)
1995/08/26 -   Zdenek Hůla: Sochy a obrazy, Milevské muzeum, Milevsko (Písek)
1995/09/05 - 1995/10/29   Jiří Sopko: Obrazy a kresby 1965-1995, Městská knihovna Praha, Praha
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/09/14 - 1995/10/31   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, Vila manželů Kotrbových, Klenová (Klatovy)
1995/09/19 - 1995/10/28   Svatopluk Klimeš: Objevování. Korzika - Kanada, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1995/09/23 - 1995/10/31   Miroslav Tázler: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1995/12/05 - 1995/12/22   Jitka Štenclová: Náznaky a znamení, Galerie bratří Čapků, Praha
1996/02/05 - 1996/03/01   Jiří Anderle: Obrazy 1995 - 96, Galerie Litera, Praha
1996/03/06 - 1996/03/30   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
1996/04/11 - 1996/04/25   Jan Koblasa: Sochařská a malířská tvorba z 60. let, Galerie Longa, Praha
1996/04/16 - 1996/05/13   Václav Beránek: Obrazy z intimního archívu, Galerie Spirála, Havířov (Karviná)
1996/06/05 - 1996/06/30   Daněk v kruhu. Obrazy Ladislava Daňka, Kino Metro 70, Prostějov (Prostějov)
1996/06/05 - 1996/07/03   Jiří Hruška: Obrazy, Kulturní dům, Dobříš (Příbram)
1996/07/05 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Zámek Boskovice, Boskovice (Blansko)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, Kaple Povýšení sv. Kříže, Moravský Beroun (Olomouc)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/08/30 - 1996/09/27   Marc Giai-Miniet: Obrazy a objekty, Galerie Litera, Praha
1996/09/02 - 1996/09/20   Zdenka Marie Nováková: Painting / Malba, Forma galeria, Praha
1996/09/02 - 1996/09/30   Josef Liesler: Obrazy, plastiky, grafika, kresby, objekty, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1996/10/01 - 1996/10/27   Marie Blabolilová: Nová grafika 1990-1996, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
1996/10/03 - 1996/10/27   Bohumír Komínek: Obrazy 1976 - 1977, Atrium na Žižkově - koncertní a výstavní síň, Praha
1996/10/10 - 1996/11/17   Vladimír Vašíček: Obrazy 1949 - 1996, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
1997   Joska Skalník: Paintings, Irma Stern Museum, Kapské Město (Cape Town)
1997   Joska Skalník: Paintings, State Theatre, Pretoria
1997/02/27 - 1997/03/26   10 obrazů Bohumíra Komínka, Galerie knihkupectví Paseka, Praha
1997/04/21 -   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy, grafika, Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky, Praha
1997/05/02 - 1997/06/01   John Grillo a jeho cirkus, Malinův dům, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1997/05/03 - 1997/05/31   Leonhard König: Kameny žijí... (...rozvzpomínání na původ), Galerie Katakomby, Brno (Brno-město)
1997/06/19 -19997/08/03   Jaromír Zoul: Obrazy, kresby, grafika, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1997/07/04 - 1997/08/07   Karel Prasek: Peintures, Le Moulin du Roc, Niort
1997/09/04 - 1997/10/12   Václav Zoubek: Obrazy z let 1996-1997, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
1997/10/30 - 1997/11/28   Romana Králová: Obrazy a kresby, Galerie Litera, Praha
1997/11/04 - 1997/11/30   Rudolf Riedlblauch: Obrazy / Tableaux, Brasserie le Moliére, Praha
1997/11/04 - 1997/11/30   Rudolf Riedlblauch: Obrazy / Tableaux, Chez Marcel, Praha
1997/11/15 - 1997/11/20   Joska Skalník: Paintings, Sandro´s Gallery, Harare
1997/12/01 - 1997/12/30   Petra Oriešková: Obrazy, Galerie Litera, Praha
1998/01/05 - 1998/01/30   Ivana Lomová: Výlet do přírody, Galerie Litera, Praha
1998/02/02 - 1998/02/27   Michal Singer: Rozesmát bohy, Galerie Litera, Praha
1998/03/03 - 1998/03/27   Fritz Ruprechter: Obrazy, Galerie Litera, Praha
1998/03/03 - 1998/03/29   Jitka Štenclová, Dům umění, Opava (Opava)
1998/03/05 - 199//03/18   Josef Liesler: Obrazy, Galerie Viva, Zlín (Zlín)
1998/03/31 - 1998/04/30   Walter Motz: Obrazy / Bilder, Galerie Litera, Praha
1998/04/26 - 1998/06/07   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
1998/06/03 - 1998/06/22   Kateřina Černá: Knížky, linoryty, obraz, Galerie U prstenu, Praha
1998/06/11 - 1998/07/19   Kamila Ženatá: Obrazy, Galerie Nový Svět, Praha
1998/07/25 - 1998/08/13   Václav Zoubek: Obrazy, Galerie U Míšků, Třeboň (Jindřichův Hradec)
1998/09/04 - 1998/09/30   Josef Liesler: Obrazy a objekty, Galerie bratří Špillarů, Domažlice (Domažlice)
1998/09/10 - 1998/11/08   Kamila Ženatá: Obrazy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
1998/10/21 - 1998/11/29   Václav Zoubek: Obrazy, Městské muzeum, Nové Strašecí (Rakovník)
1998/11/03 - 1998/11/27   Pavel Brázda: Pestré hlavy, Galerie Litera, Praha
1998/11/03 - 1998/11/29   Ladislav Daněk: Malba a kresba, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
1998/11/06 - 1999/01/06   Joska Skalník: Fantazie, Župný dom, Dolný Kubín (Dolný Kubín)
1998/11/19 - 1999/01/17   Kamila Ženatá, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1998/12/17 - 1999/01/17   Jiří Mědílek: Obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1999   Jaroslav J. Alt: Obrazy, DG Gallery, Brno (Brno-město)
1999/01/08 - 1999/01/29   Viktor Karlík: Centrum periferie, Galerie Litera, Praha
1999/01/29 -   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Galerie Granát, Turnov (Semily)
1999/02/08 - 1999/03/05   Ludmila Padrtová: Obrazy a kresby 1955-1966, Malá výstavní síň hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice s poliklinikou, Louny (Louny)
1999/04/06 - 1999/04/30   Josef Liesler: Obrazy, Galerie PRE, Praha
1999/05/07 - 1999/06/27   Zdeněk Balaš: Obrazy, Státní galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
1999/06/17 - 1999/08/29   Miloslav Moucha: Životaběh (obrazy, grafické cykly), Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1999/07/01 - 1999/08/01   Kamila Ženatá: Obrazy, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava (Ostrava-město)
1999/07/01 - 1999/09/12   Jan Křížek: Obrazy, sochy, keramika, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1999/07/14 - 1999/08/12   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
1999/07/17 - 1999/07/31   Prostor pro obrazy Václava Zoubka, Městské kulturní středisko, Řevnice (Praha-západ)
1999/09/09 - 1999/10/01   Ivan Sobotka: Obrazy, Galerie Litera, Praha
1999/09/22 - 1999/11/14   Vladimír Vašíček: Obrazy z let 1949-1999, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1999/09/29 -   Miroslav Roštínský: Obrazy, Galerie Dílo, Brno (Brno-město)
1999/10/04 - 1999/10/29   Tone Fink: Skulpturální ornamenty, Galerie Litera, Praha
1999/11/01 - 1999/11/28   Václav Zoubek: Obrazy, Galerie R centra nemocnice Na Homolce, Praha
1999/11/03 - 1999/11/29   Lubomír Typlt, Galerie Aspekt, Brno (Brno-město)
1999/11/04-1999/12/12   František Hodonský: Obrazy, Galerie Synagoga, Hranice (Přerov)
1999/11/10 - 1999/12/05   Michael Rittstein: Obrazy 1995-1999, Galéria Nova, Bratislava (Bratislava)
1999/11/29 - 2000/01/09   Petr Dillinger: Oleje, obrazy, grafika k 100. výročí narození, Obecní galerie Beseda, Praha
1999/12/10 - 2000/01/31   Jiří Sopko, Galerie Gema, Dům U dvou divých mužů, Praha
2000   Jaroslav J. Alt: Obrazy, Galerie české kultury - Galerie A, Český Krumlov (Český Krumlov)
2000/01/26 - 2000/03/25   Petr Dillinger: Obrazy - kresby - grafika, Mramorové sály Biskupského paláce, Brno (Brno-město)
2000/02/08 - 2000/03/04   Viktor Karlík: Nature morte, Galerie Litera, Praha
2000/02/28 - 2000/03/11   Magdalena Cubrová: Obrazy, Galerie ES Eliška Schránilová, Praha
2000/03/09 - 2000/05/01   Jindřich Prucha: Lomy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/03/13 - 2000/03/31   Dagmar Dost-Nolden: Bilder, Regierungspresidium Köln, Kolín nad Rýnem (Köln)
2000/03/14 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Středočeská energetická, a.s., Praha
2000/04/04 - 2000/04/28   Vladimír Materna: Z prachu a barev, Galerie Litera, Praha
2000/04/06 - 2000/04/20   Josef Liesler: Obrazy, Galerie Viva, Zlín (Zlín)
2000/04/25 - 2000/09   Josef Liesler: Obrazy a grafika, Zámek Mnichovo Hradiště, Mnichovo Hradiště (Mladá Boleslav)
2000/05/02 - 2000/05/30   Marie Michaela Šechtlová: Kresby, grafika, obrazy, Galerie Bydlení Lužiny, Praha
2000/05/11 - 2000/06/11   František Hodonský: Plovoucí smaragdy / Floating emeralds, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2000/06/06 - 2000/06/30   Jiří Nepasický: Průhledy 66, Galerie Litera, Praha
2000/06/21 - 2000/09/03   František Hodonský: Plovoucí smaragdy. Výběr z díla 1962 - 2000, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
2000/06/29 - 2000/09/03   František Dvořák: Obrazy a kresby, Galerie Václava Špály, Malá Špálovka, Praha 1
2000/06/30-2000/08/25   František Hodonský: Noční zahrada. Obrazy - dřevořezy, Galerie U Mistra s palmou, Náchod (Náchod)
2000/07/04 - 2000/08/28   Petr Malina: Obrazy z dovolené, Galerie Art (Světlana & Luboš Jelínek), Chrudim (Chrudim)
2000/07/14 -   Petr Nejedlý: Obrazy 1999/2000, Kostel sv. Víta, Jemnice (Třebíč)
2000/09/06 - 2000/10/08   Václav Zoubek: Obrazy z let 1997-2000, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
2000/09/14 - 2000/10/29   František Hodonský: Plovoucí smaragdy. Výběr z díla 1962 - 2000, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2000/10/03 - 2000/10/23   Marie Michaela Šechtlová: Stromy, cesty a sny, Galerie MAS, Sezimovo Ústí (Tábor)
2000/11/09 - 2001/01/14   František Hodonský: Malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2000/11/30 -   Rudolf Němec: Nerozumím už Nietzschemu, Galerie Peron, Praha
2001/01/08 - 2001/01/28   Jaroslav Klát: Ptačí fragmenty..., Galerie Fronta, Praha
2001/02/01 - 2001/03/31   Jitka Štenclová: Obrazy, Malý Španělský sál, Praha
2001/03/07 - 2001/04/01   Karel Vaca: Obrazy, Galerie Navrátil, Praha
2001/03/16 - 2001/04/30   Josef Hampl: Tvorba z 60. let. Obrazy, kresby, grafiky, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
2001/04/06 - 2001/05/02   Jaroslav Róna: Obrazy a plastiky, Galerie Měsíc ve dne, České Budějovice (České Budějovice)
2001/04/13 - 2001/06/24   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, grafika, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2001/04/19 - 2001/05/18   Martin Mainer: Obrazy, grafika, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
2001/05/09 - 2001/06/22   Pavel Rudolf: Arbeiten auf leinwand, Galerie Lindner Wien, Vídeň (Wien)
2001/06/19 - 2001/07/29   Anna Poustová: Obrazy a grafika, Městská galerie, Beroun (Beroun)
2001/07/13 - 2001/07/27   Václav Zoubek: Obrazy z poslední doby, Hotel Bohemia, Mariánské Lázně (Cheb)
2001/08/18 - 2001/09/28   Josef Liesler: Obrazy, kresby a grafika, Galerie Knížecí dvůr, Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2001/08/25 -   Růžena Magniová: Obrazy, Galerie Jamborův dům (Galerie Josefa Jambora), Tišnov (Brno-venkov)
2001/09/07 - 2001/09/23   Kamila Ženatá: Neue Bilder in Öl auf Leinwand, Galerie zur grünen Tür, Uznach
2001/09/13 - 2001/10/2001   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Klicperovo divadlo, Hradec Králové (Hradec Králové)
2001/09/13 - 2001/11/11   František Dvořák: Obrazy II, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2001/10/03 -   František Hubatka: Poslední léto, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2001/10/22 - 2001/12/15   Václav Zoubek: Obrazy (Všelijaké nápady), Galerie Samson - Cafeé, Rakovník (Rakovník)
2001/11/02 - 2001/11/10   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Galerie Art d'oeuvre, Kolín nad Rýnem (Köln)
2001/12/03 - 2002/01/25   František Hodonský: V bažinách, Galerie Via Art, Praha
2002/01/15 - 2002/02/08   Jiří Kalousek: Obrazy, kresby, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2002/02/07 - 2002/03/31   Gerardo Rueda: Retrospektiva. Obrazy, sochy a koláže, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2002/02/27 - 2002/03/24   Antonín Václav Slavíček: Obrazy, kresby, Galerie Jiřího a Běly Kolářových, Praha
2002/02/27 - 2002/03/24   Zorka Ságlová: Obrazy, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2002/03/01 - 2002/03/29   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Galerie Granát, Turnov (Semily)
2002/03/06 - 2002/04/14   Kamila Ženatá: ...oceán... Obrazy, grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/03/08 - 2002/03/29   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Galerie Art d'oeuvre, Kolín nad Rýnem (Köln)
2002/03/14 - 2002/04/21   Jiří Hruška: Malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2002/03/19 - 2002/04   Olaf Hanel: Obrazy, plastiky, Malý Španělský sál, Praha
2002/03/28 - 2002/06/01   Vít Soukup: Rozkoš u Tvrdohlavých, Galerie Tvrdohlaví, Praha
2002/04/29 - 2002/05/31   Valentin Popov: Obrazy, Galerie Litera, Praha
2002/05/02 - 2002/06/16   Pavel Rudolf: Obrazy, Galerie Synagoga, Hranice (Přerov)
2002/05/30 - 2002/06/25   Kamila Ženatá: Obrazy (Jiskry, hvězdy, rybičky, sníh a déšť), Galerie Esprit, Plzeň (Plzeň-město)
2002/06/03 - 2002/06/30   Roman Kameš: Malby z Ladakhu, Okresní vlastivědné muzeum, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2002/06/12 - 2002/08/25   Bohumír Komínek: Malba, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
2002/06/16 - 2002/07/14   Vladimír Vašíček: Obrazy, kresby, kvaše, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
2002/06/20 - 2002/09/08   Jan Vančura: Scénografické návrhy, obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/07/11 - 2002/09/15   Jiří Nepasický: Loď bláznů, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2002/08/07 - 2002/08/30   Aleš Rezler: Kresby, obrazy, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
2002/09/04 - 2002/10/13   Josef Istler: Obrazy - grafika, Galerie Koruna, Hradec Králové (Hradec Králové)
2002/09/13 - 2002/11/03   Zdenek Seydl: Obrazy, kresby, grafiky, animovaný film, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2003   Jitka Štenclová, Česká galerie, Praha
2003 - 2003/09/14   Vladimír Preclík: Konečně doma, Městské muzeum v Jaroměři, Jaroměř (Náchod)
2003/01/06 - 2003/01/26   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie Fronta, Praha
2003/03/18 - 2003/04/18   Richard Lander: Výběr z díla, Galerie Vltavín, Masarykovo nábřeží, Praha
2003/04/26 - 2003/06/01   Zdenek Hůla: Grafika a malba, Galerie 9, Klokočná (Praha-východ)
2003/05/13 - 2005/07/13   Vladimír Preclík sochař a malíř, Galerie města Trutnova, Trutnov (Trutnov)
2003/06/25 - 2003/07/29   Jan Rýz: Obrazy, kresby, Galerie v kavárně, Prostějov (Prostějov)
2003/07/31 - 2003/09/11   Vladimír Preclík: Sochy, obrazy, Zámek Staré Hrady, Libáň (Jičín)
2003/07/31 - 2003/09/14   Michaela Absolonová: Sochy, obrazy, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2003/08/21 - 2003/09/19   Vít Soukup: Dorka, Výstavní síň Sokolská 26, Ostrava (Ostrava-město)
2003/09/10 - 2003/10/12   Václav Zoubek: Malby, Muzeum T. G. Masaryka, Rakovník (Rakovník)
2003/09/11 - 2003/10/31   Eva Prokopcová: Obrazy z teček, kresby na tapety, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2003/09/12 - 2003/10/24   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Klicperovo divadlo, Hradec Králové (Hradec Králové)
2003/09/16 - 2003/10/04   Kamila Ženatá: Bezpředmětné krajiny, obrazy, grafiky, knížka a kalendáře, Galerie Vltavín, Brno (Brno-město)
2003/09/25 - 2003/11/09   Luboš Synecký: Malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2003/09/30 - 2003/10/31   Jiří Hruška: Obrazy, pastely, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
2003/10/02 - 2003/10/28   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2003/10/09 - 2003/11/09   Dalibor Blažek: Malby, Rabasova galerie, Výstavní síň na radnici, Rakovník (Rakovník)
2003/11/05 - 2003/11/30   Jiří Pokorný: Obrazy, Galerie Imperial, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2003/11/05 - 2004/01/15   Jana Budíková: Jedno v druhém (obrazy a kresby), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2003/11/13 - 2004/01/11   Jiří Mocek: Malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2003/11/30 - 2004/01/25   Marie Blabolilová: Retrospektiva, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
2004/01/15 - 2004/02/29   Jiří Pokorný: Malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2004/01/28 - 2004/02/29   Vít Soukup: 53% Dorka sale, Galerie ad astra, Kuřim (Brno-venkov)
2004/02/20 - 2004/03/28   Vít Soukup: Katalog. Obrazy z přelomu 2003/2004, Galerie Brno, Brno (Brno-město)
2004/03/01 - 2004/04/02   Nikola Nováková: Letní bouřka, Galerie Litera, Praha
2004/03/04 - 2004/04/11   Otakar Čemus: Obrazy, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2004/03/19 - 2004/04/30   Jiří Načeradský: Velké formáty, Mánes, Praha
2004/04/05 -   Kamila Ženatá: Obrazy, Globe bookstore / café, Praha
2004/04/15 - 2004/05/23   Radomír Kolář: Z malířské tvorby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2004/04/22 - 2004/06/13   Václav Špála (1885 - 1946), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/04/29 - 2004/08/08   Václav Balšán: Obrazy, kresby, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2004/05/27 - 2004/06/27   Luděk Tichý: Objekty, sochy, malby, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2004/06/08 -   Karel Pokorný: Česká krajina a zátiší, Středočeská energetická, a.s., Praha
2004/06/10 - 2004/07/08   Markéta Haflantová: Olejomalby, Synagoga, Břeclav (Břeclav)
2004/06/24 - 2004/09/19   Dalibor Matouš (1925 - 1992), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2004/07 - 2004/08   Jana Pivovarníková: Obrazy, Galeria Instytutu Słowackiego w Warszawie, Varšava (Warszawa)
2004/08/03 - 2004/08/29   Růžena Magniová: Obrazy, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2004/08/05 - 2004/08/29   Zdenka Marie Nováková: Obrazy (Skály a stromy), Galerie Nová síň, Praha
2004/08/23 - 2004/09/17   Zdeněk Šplíchal: Obrazy v čase, Galerie na mostě, Hradec Králové (Hradec Králové)
2004/09/11 - 2004/10/03   Jitka Štenclová: Obrazy, Městská Galerie ve věži, Planá (Tachov)
2004/10/19 - 2004/11/19   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie Art Open Center, Praha
2004/11/02 - 2005/01/05   Václav Vokolek: Krajiny, obrazy, sonety (kresby, malby, texty), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2004/11/07 - 2004/11/28   Jiří Chládek: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2004/11/11 -   František Sarna: Oleje, pastely, kresby, Muzeum Vysočiny Jihlava, Jihlava (Jihlava)
2004/11/11 -   Miroslava Zychová: Malé ohlédnutí, Onkocentrum Zelený pruh, Praha
2004/12/02 - 2005/01/30   Miroslav Pangrác: Malby, sochy, Rabasova galerie, Nová síň pod Vysokou bránou, Rakovník (Rakovník)
2004/12/08 - 2005/01/09   Bohumil Krátký: Výběr z tvorby, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2004/12/16 - 2005/03/13   Jaroslav Malina: Obrazy, kresby, scénografie, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005   Dagmar Dost-Nolden: Malerei, Arbeiten auf Papier, Skulptur, Performance, bont art, Kolín nad Rýnem (Köln)
2005   Jakub Stretti: Barva v prostoru, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2005/01/20 - 2005/03/06   Marie Blabolilová: Obrazy - grafika, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2005/02/28 - 2005/04/01   Kateřina Černá: Obrazy, grafika, knihy, Studio Paměť, společnost pro záchranu kulturních hodnot, Praha
2005/03/09 - 2005/04/09   Václav Zoubek: Obrazy, Městská galerie, Beroun (Beroun)
2005/03/14 - 2005/04/15   Otakar Slavík: Kočka v křesle / Cat in the Armchair, Galerie Via Art, Praha
2005/04/06 - 2005/04/30   Kamila Ženatá: 2 lidé, 1 obraz (Variace na jedno téma), Galerie Rondo, Hradec Králové (Hradec Králové)
2005/05/05 - 2005/06/30   Janladrou: Obrazy / Peintures, Sankturinovský dům, Kutná Hora (Kutná Hora)
2005/05/31 - 2005/06/24   Marc Giai Miniet: Obrazy a krabice, Galerie Litera, Praha
2005/06/22 - 2005/07/28   Vlastimil Toman: Ohlédnutí, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2005/07/04 - 2005/08/29   Slavoj Kovařík: ´Stopy uplynulých dějů´(Malba - kvaše), Galerie Podkova, Olomouc (Olomouc)
2005/08/13 -   Michael Rittstein: Mňau Obrazy, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2005/09/06 - 2005/10/02   Václav Zoubek: Věci, Galerie Chodovská tvrz, Praha
2005/09/27 - 2005/11/27   Stanislav Diviš: Retrospektiva, Východočeská galerie, Pardubice (Pardubice)
2005/10/06 - 2005/11/27   Eduard Ovčáček: Výběr 1959 až 2005, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005/10/06 - 2006/01/01   Kamila Ženatá: Obrazy, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2005/10/19 - 2005/11/25   Pavel Mühlbauer: Kresby, obrazy, pastely, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2005/10/25 -   Rudolf Riedlbauch: Obrazy a kresby, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2005/11/09 - 2005/12/11   Dalibor Blažek: Malby, Melicharovo vlastivědné muzeum, Unhošť (Kladno)
2006/01/05 - 2006/02/05   Václav Zoubek: Věci, Regionální muzeum v Kolíně, p.o., Kolín (Kolín)
2006/02/06 - 2006/02/24   Karel Solařík: Malba, Galerie 5, Praha
2006/02/09 - 2006/04/16   Roman Hudziec: Krajiny, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2006/04/27 - 2006/06/11   Jaroslava Solovjevová: Oblouk životní tvorby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/05/03 - 2006/06/30   Michael Rittstein: Obrazy, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2006/05/26 - 2006/09/24   Jaroslav Róna: Sochy a obrazy, Hrad Cheb, Cheb (Cheb)
2006/06/02 - 2006/06/16   Rudolf Riedlbauch: Malba, kresba, Galerie 5, Praha
2006/06/02 - 2006/06/29   Václav Kiml: Retrospektiva, Mánes, Praha
2006/06/07 - 2006/07/02   Tavík František Šimon, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2006/06/19 - 2006/06/30   Jiří Voves: Malba, kresba, Galerie 5, Praha
2006/06/22 - 2006/09/17   Rostislav Zárybnický: Zjevování malby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/08/29 - 2006/09/30   Dalibor Blažek: Obrazy, Galerie Samson - Cafeé, Rakovník (Rakovník)
2006/09/20 - 2006/10/27   Lenka Jurečková: V barvách folklóru, Galerie v zahradě, Kolín (Kolín)
2006/10/05 - 2006/11/05   Dalibor Blažek: Obrazy, Muzeum T. G. Masaryka Lány, Lány (Kladno)
2006/10/05 - 2006/11/26   Jiří Dostál: Na zemi. Obrazy a kresby z let 1970-2006, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/10/14 - 2006/11/12   Marcela Mrázová: Obrazy a dřevořezby z let 1995 - 2006, Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, Jílové u Prahy (Praha-západ)
2006/11/01 - 2006/12/10   Ladislav Daněk: Kresby a obrazy, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2006/11/30 - 2007/01/28   Martin Kuriš: Loutkové divadlo a obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2006/12/05 -   Jiří Bouda: Umění poezie. Obrazy, grafika, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2007   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Zámek Litomyšl, Litomyšl (Svitavy)
2007/01/17 - 2007/03/16   Miloš Ševčík: Obrazy, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2007/01/21 - 2007/03/   Jitka Štenclová: Obrazy 1995-2005, Klinické centrum Iscare Lighthouse, Praha
2007/01/25 - 2007/03/25   Jiří Uhlíř: Zlomky světa v obrazech, Zámecká kaple, Třebíč (Třebíč)
2007/02/15 - 2007/03/25   Jakub Schikaneder: Nové objevy děl malíře tajemných nálad, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/03/27 - 2007/05/06   Miloslav Čelakovský: Cesty... (Obrazy, kresby), Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)
2007/03/30 - 2007/06/03   Stanislav Kulda: Kresby, obrazy, litografie, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2007/03/30 - 2007/06/konec   Barbora Lungová: Men Stay, Women Go, Cafe Indigo IndigoSpace, Praha
2007/04/03 - 2007/05/11   Dalibor Blažek: Mikrotén, Radnice města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2007/04/04 - 2007/05/04   Vladimír Preclík: Socha v barvě barva v soše, Mánes, Praha
2007/04/05 -   Barevné symfonie Daniely Benešové. Obrazy a grafika, Galerie Západočeské energetiky, Plzeň (Plzeň-město)
2007/04/06 - 2007/10/28   Petr Kvíčala (nar. 1960, Brno): Malby, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov (Český Krumlov)
2007/04/12 -   Pavel Besta: Stopy života, Galerie Anderle, Praha
2007/04/20 - 2007/06   Tobias Abel: Malerei, Galerie Johann Widauer, Innsbruck
2007/05/02 - 2007/06/01   Jaroslav Horák: Obrazy, Vladimír Materna: Chmura na papíře, Galerie Navrátil, Praha
2007/05/03 - 2007/06/14   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Městské divadlo, Kolín (Kolín)
2007/05/16 - 2007/07/13   Petr Pastrňák: Lesy a krajiny, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2007/06/25 - 2007/07/19   Jiří Hruška: Obrazy, Vysočanská radnice, Praha
2007/06/28 - 2007/09/16   Radostný svět Milana Janáčka. Obrazy, grafika, ilustrace z let 1961-2006, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2007/07/12 - 2007/09/16   Ivana Lomová: 2003 - 2006, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2007/07/18 - 2007/09/14   Marta Kolářová: Výlety a návraty, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2007/07/27 - 2007/09/16   Jitka Štenclová: Obrazy, kresby, objekty, Městská galerie, Hradec nad Moravicí (Opava)
2007/09/05 - 2007/09/29   Josef Liesler: Obrazy, objekty, grafika, Galerie Diamant, Praha
2007/09/21 - 2007/10/13   Milan Grygar: Obrazy 1959 - 1963, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha
2007/10/03 - 2007/11/02   Antonín Kroča malíř Lašska: Obrazy, Galerie Diamant, Praha
2007/11/22 - 2007/12/30   Barbora Lungová: Obrazy, Sankturinovský dům, Kutná Hora (Kutná Hora)
2007/11/28 - 2008/01/18   Roman Franta: Čím víc, tím líp..., Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/01/07 - 2008/02/01   Petr Kouba: Kresby, obrazy, Studio Paměť, společnost pro záchranu kulturních hodnot, Praha
2008/01/10 - 2008/03/14   Vladimír Havlík: Půdorysy, symetrie, transformace, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2008/01/23 - 2008/02/29   Ivana Štenclová: Vražda v domě, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/01/25 -   Jánuš Kubíček: Obrazy, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2008/02/08 - 2008/03/16   Aldin Popaja: Balkánci / Balkan People, Galerie České pojišťovny, Praha
2008/03/03 - 2008/03/29   Pavel Jiřík: Obrazy, fotografie, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2008/03/26 - 2008/04/27   Petr Malina: Beuys se dívá, Galerie ad astra, Kuřim (Brno-venkov)
2008/03/26 - 2008/04/30   Kamila Ženatá: Obrazy, Galerie Rondo, Hradec Králové (Hradec Králové)
2008/04/01 - 2008/04/29   Pravoslav Nesrovnal: Obrazy, tempery, akvarely, Divadlo Oskara Nedbala, Tábor (Tábor)
2008/04/09 - 2008/05/22   Jaroslav Valečka: Krajina posetá tmou, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/04/10 - 2008/06/01   Stanislav Diviš: Retrospektiva, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2008/04/12 - 2008/06/08   Miroslava Zychová: Věcí vidění, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2008/05/22 - 2008/06/12   Oleg Garagonič: Živopis zakarpatskej krajiny, Tatranská galéria, Poprad (Poprad)
2008/05/27 - 2008/06/17   Antonín Kroča: Obrazy, Dům knihy Librex, Ostrava (Ostrava-město)
2008/05/28 - 2008/06/25   Josef Žáček: Krajina. Obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2008/05/28 - 2008/07/04   Jiří David: Druhé srdce, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/06/19 - 2008/07/13   Josef Bolf: ...všichni podléháme... (obrazy, kresby), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2008/06/27 - 2008/08/31   Josef Wagner: Osamělý dům, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2008/07/09 - 2008/08/15   Lukáš Miffek: Tenkej led, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/07/14 -   Iva Hüttnerová: Obrazy, Galerie Elektra, Luhačovice (Zlín)
2008/07/14 - 2008/08/15   Jaroslav J. Alt: Obrazy / Paintings. Stabilní a stabilnější, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
2008/07/22 - 2008/09/20   Hana Linhartová, Dům knihy Portal, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2008/07/23 - 2008/08/22   Luděk Filipský: Stěna světla, Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
2008/08/20 - 2008/09/08   Pavel Samlík: Obrazy, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/08/20 - 2008/09/24   Václav Kiml: Obrazy, monotypy, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2008/08/21 - 2008/09/29   Daniel Balabán: Tak co?, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/09/05 - 2008/10/08   Jan Dočekal: Marné volání, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2008/09/28 - 2008/11/20   Zdenka Marie Nováková: Skály, stromy, procházky, Městské muzeum a galerie, Hořice (Jičín)
2008/09/30 - 2008/10/31   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, oleje, Výstavní síň Viléma Wünsche, Havířov (Karviná)
2008/10/01 - 2008/11/07   Zdena Höhmová: Rytmus noci, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/10/09 - 2008/11/07   Ondřej Kopal: Právě teď / Right now, Galerie U Rytíře, Liberec (Liberec)
2008/10/19 -   Marie Michaela Šechtlová. Obrazy, litografie, mezzotinta, Městská galerie, Vodňany (Strakonice)
2008/10/22 - 2008/11/23   Sam: Intimbum, Nitrianska galéria - Bunker, Nitra (Nitra)
2008/11/03 - 2008/12/17   Josef Žáček: Obrazy z posledních let, Vrchlického divadlo, Louny (Louny)
2008/11/06 - 2008/12/15   Jaromír Zoul: Rytmy (obrazy), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2008/11/13 - 2009/01/09   Igor Grimmich: V zajetí řádu, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2008/11/21 - 2008/12/31   Zdena Höhmová: Obrazy a kresby, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2008/12/11 - 2009/03/29   Wilhelm Riedel (1832-1876), Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2009/01/09 - 2009/31/01   Jiří Černý: Od obrazu k soše, Galerie 4 - Galerie fotografie (Galerie G4), Cheb (Cheb)
2009/02/02 - 2009/02/26   Petr Dillinger: Grafika, akvarely, obrazy, Galerie PRE, Praha
2009/02/14 -   Karel Šlegl: Obrazy, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2009/02/19 - 2009/05/04   Markus Huemer: Ani z nebe odpovědi nepadají / Answers don't fall from the sky, either, DOX, Centrum současného umění / Centre for Contemporary Art, Praha
2009/02/27 - 2009/04/25   Marie Molová: Kaleidoskopy (kresby, xerotáže, tisky a otisky), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2009/03/04 - 2009/03/29   Josef Žáček: Malba, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2009/03/05 - 2009/04/17   Aleš Hudeček: Utopie, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/03/09 - 2009/04/02   Jitka Štenclová: Obrazy a kresby, Galerie 9, Praha
2009/03/11 - 2009/04/30   Antonín Waldhauser 1835 - 1913: Obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2009/04/23 - 2009/07/05   Danuše Nožičková: Výběr z tvorby / Obrazy, kresby, grafika, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2009/04/30 - 2009/06/07   Jaroslav Hovadík, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
2009/05/05 - 2009/06/14   Miroslav Šnajdr st.: Výběr z díla (1961 - 2009), Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2009/05/05 - 2009/06/24   Dagmar Dost-Nolden: Tam a sem a naopak, Galerie Dion, Praha
2009/05/06 - 2009/08/23   Max Beckmann: Obrazy, kresby, grafiky, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2009/05/18 - 2009/06/18   Jiří Hruška: Obrazy. Z Lysolají až po Locronan, Špačkova galerie v Lysolajích, Praha
2009/06/18 - 2009/07/31   Milan Knížák: Marťan v Ostravě, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/06/18 - 2009/09/20   Josef Jíra: Výběr z pozdní tvorby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2009/06/25 - 2009/08/30   Jiří Ptáček: Ozvěny a nápovědy, Wortnerův dům Alšovy jihočeské galerie, České Budějovice (České Budějovice)
2009/07/07 - 2009/08/02   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Galerie Diamant, Praha
2009/08/06 - 2009/09/18   Martina Chloupa: Nahoře a dole, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/23 - 2009/11/20   Pavel Šmíd: Příčné řezy, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/09/24 - 2010/01/31   Jan Merta: Výstava / Exhibition, Wannieck Gallery, Brno (Brno-město)
2009/09/30 - 2009/11/08   Miloslav Chlupáč: Sochy, obrazy, kresby, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2009/10/11 - 2009/11/06   Jitka Štenclová: Obrazy, Mánes, Praha
2009/10/16 - 2009/11/15   Zdenka Marie Nováková: Obrazy, Regionální muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
2009/10/26 - 2009/11/14   Karel Balcar: Man with The Finger, České centrum Praha, Praha
2009/11/04 - 2009/11/29   Josef Hnízdil: Obrazy, plastiky, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2009/11/11 -   Boris Kjulleněn: Obrazy, Zadní synagoga, Třebíč (Třebíč)
2009/11/26 - 2010/01/08   Marius Kotrba: Obrazy a sochy, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/11/26 - 2010/01/31   Alén Diviš: Malby a kresby, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2010/01/13 - 2010/02/28   Lubomír Kerndl: Na křídlech světla, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2010/01/14 - 2010/02/28   Dragana Živanović: Arte et marte, Dům U Zlatého prstenu, Praha
2010/01/20 - 2010/02/13   Ivana Lomová: Kočka a já, Galerie 5. patro, Praha
2010/02/13 - 2010/03/10   Miroslav Štolfa: Výběr z díla, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
2010/02/17 - 2010/03/24   Pavel Preisner: Obrazy, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2010/02/23 - 2010/04/23   Rudolf Brančovský: Obrazy, Galerie Aspekt, Brno (Brno-město)
2010/03/03 - 2010/03/26   Milada Mojsejová - Voláková: Obrazy a kresby, Městská galerie, Beroun (Beroun)
2010/03/03 - 2010/04/23   Michael Rittstein: Místo činu, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2010/03/05 - 2010/04/30   Ondřej Maleček: Z luhů a hájů, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2010/03/08 - 2010/04/02   Zdeněk Jizera Vonásek: Obrazy, Státní úřad pro jadernou bezpečnost, Praha
2010/03/11 - 2010/04/23   Miloslav Čevela: Krajina mezi snem a skutečností, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2010/03/11 - 2010/05/18   Vladimír Vašíček: Paleta žhavená sluncem jihu Moravy, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/03/17 - 2010/05/09   Adam Štech: Portrait Painting, hunt kastner artworks, Praha
2010/03/18 - 2010/05/02   Odkaz Martina Salcmana, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2010/04/02 - 2010/05/16   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2010/04/08 -   Viktor Zakrynyčny: Obrazy, kresby, Galerie Aviatik, Prštice (Brno-venkov)
2010/05/01 - 2010/09/05   Karel Zlín: Retrospektiva (obrazy, sochy, kresby, grafika), Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
2010/05/06 - 2010/06/10   Luděk Filipský: Vrstvení času, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
2010/05/06 - 2010/06/27   Kateřina Štenclová: Až do konce malby / Till the end of painting, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2010/05/10 - 2010/06/25   Otakar Slavík: Babí léto, Galerie Via Art, Praha
2010/05/12 - 2010/06/16   Tomáš Švéda: Míjení. Obrazy, kresby, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2010/05/13 - 2010/08/15   Tomáš Vosolsobě: Obrazy, kresby, grafika, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2010/05/19 -   Zdenek Hůla: Poutník, Galerie Zlatá husa, Praha
2010/05/21 - 2010/07/18   Josef Bolf: Osobní dispozice / Personal Disposition, hunt kastner artworks, Praha
2010/07/02 - 2010/08/31   Juraj Puchovský: Kunsthaus, Mestská galéria, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
2010/07/07 - 2010/08/01   Jiří Ptáček: Příběhy krajiny, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2010/09/09 - 2010/10   Michal Matzenauer: Obrazy a kresby, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2010/11/04 - 2010/12/17   Ladislav Schovanec: Obrazy, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2011 - 2011/05/29   Tomáš Rossí: Vodní hladina, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2011/02/22 - 2011/04/22   Kateřina Štenclová: Obrazy, Galerie Aspekt, Brno (Brno-město)
2011/03/04 - 2011/04/30   Tomáš Císařovský: Kam až, Galerie Václava Špály, Praha
2011/03/10 - 2011/04/04   Anna Poustová: Samizdatové ilustrace z let 1977-1984, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2011/04/29 - 2011/08/28   Jindřich Růžička: Za horizont paměti, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/05/03 - 2011/05/26   Miroslava Zychová: Obraz v obraze / Picture in the Picture, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2011/05/04 - 2011/06/05   Miroslav Šnajdr: Otevřený obraz, Galerie Moderna, Praha
2011/05/24 - 2011/07/24   Madame Gali: Expresionistické dílo Marie Galimberti-Provázkové (1880-1951), Západočeská galerie v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
2011/05/28 - 2011/06/26   Jindřich Novák: Obrazy a grafiky, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2011/06/07 - 2011/09/09   Zbyněk Sekal: Arbeiten der 1950er Jahre. Papier und Skulpturen, Tschechisches Zentrum Wien (České centrum Vídeň), Vídeň (Wien)
2011/06/09 - 2006/08/28   Lubomír Přibyl: Obrazy a materiálové tisky / Paintings and material prints, Brno Gallery CZ, Brno (Brno-město)
2011/07/01 - 2011/09/04   Luboš Janata: Obrazy, kresby, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2011/09/01 - 2011/10/30   Bohumír Komínek, Galerie výtvarného umění v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2011/09/07 - 2011/10/05   Patrik Hábl: Zřejmá nezřetelnost, Galerie Peron, Praha
2011/10/06 - 2011/11/07   Jaroslav Jeroným Neduha: Oleje a kresby, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2011/10/20 - 2011/11/30   Marie Blabolilová: Zelené obrazy, Galerie Platinium, Brno (Brno-město)
2011/11/02 - 2011/11/27   Josef Hlinomaz: Malující šašour, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2011/11/15 - 2012/01/19   Ivo Medek Kopaninský: Koláže, malby, objekty, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2011/11/22 - 2011/12/22   Tomáš Císařovský: Nostalgie (obrazy z 80. let), Galerie Petr Novotný, Praha
2012/01/24 - 2012/03/09   Aleš Pudil: Zoom, Galerie Dion, Praha
2012/01/30 - 2012/03/09   Lubomír Přibyl: Obrazy a materiálové tisky / Paintings and material prints, Topičův klub Topičova salonu, Praha
2012/02/09 - 2012/03/04   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Krajiny srdce / Les paysages du coeur, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2012/02/09 - 2012/03/04   Milada Poliánová: Malba na divoko, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
2012/02/09 - 2012/03/25   Patrik Hábl: Colour + Painting, Galerie Kalt, Mnichov (München)
2012/02/10 - 2012/04/15   Otakar Slavík: Dvě dominanty 60/80 / Two Dominants, Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha
2012/02/22 - 2012/03/28   Lukáš Miffek: Obrazy, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2012/03/01 - 2012/04/20   Jaroslav Rezek: Jiná krajina (obrazy, kresby), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2012/03/14 - 2012/04/13   Zdenka Marschalová: Obrazy - akvarely, Atrium na Žižkově - koncertní a výstavní síň, Praha
2012/03/16 - 2012/04/22   Zdena Šafka: Barva, světlo, čas, Galerie České pojišťovny, Praha
2012/03/28 - 2008/05/06   Tomáš Císařovský: Druhá nostalgie. Ob razy z 80. let, Galerie ad astra, Kuřim (Brno-venkov)
2012/04/16 - 2012/05/13   Patrik Hábl: Posedlost horizontem, Galerie Orlovna, Kroměříž (Kroměříž)
2012/04/23 - 2012/05/11   Jaroslav Dostál: Dobrý den (obrazy), Galerie Nového sdružení pražských umělců, Praha
2012/05/02 - 2012/05/20   Grác 2012: Výběr z díla Miroslava Pangráce ml., Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2012/06/10 - 2012/07/06   Božena Rossí: Obrazy, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2012/06/28 - 2012/07/28   Patrik Hábl: Copy + Plagiarism, Galerie Kalt, Mnichov (München)
2012/07/19 - 2012/08/20   Petr Romanov: Štětcem, Final art&music club, Praha
2012/09/07 - 2012/09/21   Dagmar Dost-Nolden: Lot of Tomorrows, Stadtbücherei Alsdorf, Alsdorf (Aachen)
2013/03/03 - 2016/05/20   Marie Blabolilová: Rastry, Muzeum umění a designu Benešov, Benešov (Benešov)
2013/03/10 - 2013/04/03   Elzbieta Grosseová: Sochy, obrazy, Městská galerie, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2013/03/13 - 2013/04/14   Patrik Hábl: Copy / Plagiarism, Nitrianska galéria (1999- ), Nitra (Nitra)
2013/04/25 - 2013/06/10   František Hodonský: Grafiky, matrice, obrazy, Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2013/04/27 - 2013/05/26   Miloslav Čevela: Vjemy krajiny - kresby, obrazy, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2013/05/07 - 2013/05/26   Zdenka Marschalová: V pohybu - obrazy a akvarely, Galerie Vyšehrad (nad Libušinou lázní), Praha
2013/09/04 - 2013/09/29   Petr Čermáček: Grafika a malba, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2013/09/05 - 2013/09/29   Roman Erben: Events a jiné drobné akce, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2013/09/21 - 2013/10/29   David Cajthaml: Malba, Galerie Provázek, Brno (Brno-město)
2013/10/11 - 2013/12/31   Jiří Macek 1941 - 2008: In memoriam, Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory, Kutná Hora (Kutná Hora)
2013/10/16 - 2013/11/16   Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín, Galerie kritiků, Praha
2013/10/18 -   Bořivoj Pejchal: Obrazy, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2014   Miroslava Zychová: Menší obrazy, Galerie Otto Gutfreunda, Dvůr Králové nad Labem (Trutnov)
2014/02/19 - 2014/03/21   Jaroslav Alt: Cesty duše (obrazy, kresby, grafika), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2014/03/07 - 2014/03/28   Zdeněk Beran: Rodné hnízdo (po letech), Galerie Navrátil, Praha
2014/04/16 - 2014/05/17   Antonín Střížek: Obrazy a akvarely, Galerie Hřivnáč, Opava (Opava)
2014/06/17 - 2014/07/20   Eva Prokopcová: Obrazy, Galerie jedné věci, Praha
2014/09/06 - 2014/11/16   Aleš Krejča: Pozdní sběr, Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, Jílové u Prahy (Praha-západ)
2014/09/17 - 2014/11/02   Mirek Raboch: Keramika a obrazy, Výstavní síň Předzámčí, Třebíč (Třebíč)
2014/09/18 - 2015/01/04   Jiří Načeradský, Rabasova galerie Rakovník, Rakovník (Rakovník)
2014/09/26 - 2014/10/28   Miroslav Štolfa: Obrazy, Galerie Pex, Letovice (Blansko)
2014/12/09 - 2015/01/04   Ivan Ouhel: ...barevný svět..., Galerie Nová síň, Praha
2015/01/05 - 2015/01/30   Jan Horký: Kresby a obrazy, Městská knihovna Třebíč, Třebíč (Třebíč)
2015/02/05 - 2015/04/08   Kateřina Žlebková: Kresby a obrazy, Národní dům, Prostějov (Prostějov)
2015/02/16 - 2015/03/22   Jiří Načeradský: Žena je budoucností muže, Galerie Magna, Ostrava (Ostrava-město)
2015/03/23 -   Miroslav Čevela: Subjektivní obměny, Galerie Chodba, Třebíč (Třebíč)
2015/04/02 - 2015/06/07   Jitka Janíková: Obrazy, Galerie Ladislava Nováka, Třebíč (Třebíč)
2015/04/20 - 2015/05/20   XDGA_ 160_ EXPO, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
2015/04/23 -   Jan Dočekal: Malby a kresby na papíru, Gymnázium, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/04/24 - 2015/06/19   Marie Michaela Šechtlová: Obrazy a grafiky, Galerie Fara, Planá nad Lužnicí (Tábor)
2015/04/24 - 2015/07/31   Jiří Petrbok: Před kostelem, Za kostelem, Nad kostelem, Děkanský chrám Nanebevzetí Panny Marie, Most (Most)
2015/05/05 -   Miroslav Roštínský: Obrazy, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/05/10 - 2015/06/14   Jiří Načeradský: Kudlanky, Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou (Hodonín)
2015/05/19 - 2015/05/30   František Vobecký: Obrazy 1926 - 1966, Galerie Nová síň, Praha
2015/06/27 - 2015/08/30   Emanuel Frinta (1896-1970): Předmět touhy, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2015/07/11 - 2015/08/30   Vladimír Doležal: Kresby, obrazy, autorské knihy, Muzeum hrnčířství, Kostelec nad Černými lesy (Praha-východ)
2015/08/05 - 2015/08/30   Jana Budíková: Paralely, Galerie Hollar, Praha
2015/08/23 -   Karel Rossí: Obrazy, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2015/08/29 - 2015/09/20   Ivan Komárek: Siločáry, Městský palác Templ (Galerie Templ), Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
2015/09/09 - 2015/10/09   Petr Bareš: Podnětné exprese, Atrium na Žižkově - koncertní a výstavní síň, Praha
2015/10/01 -   Bohunka Waageová: Prostor andělů (grafiky, obrazy), Vinárna U Posledního soudu, Praha
2015/10/07 - 2015/10/27   Karel Vysušil: Un mondo di colori, Palazzo Medici Riccardi, Florencie (Firenze)
2015/12/04 - 2016/01/31   Jaroslav Blažek: Motivy ze Slovácka, Galerie Joži Uprky, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/01/23 - 2016/02/21   Marie Blabolilová: Rastry, Flemmichova vila, Krnov (Bruntál)
2016/01/28 - 2016/04/03   Jiří Balcar: Kresba, grafika, malba, Galerie Slováckého muzea, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/02/04 - 2016/04/10   Jiří John: Malba, grafika, kresba, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2016/02/25 - 2016/03/24   Ei / Eva Konstantinidu: Malba, Galerie Hřivnáč, Opava (Opava)
2016/02/25 - 2016/04/05   Jaroslav J. Alt: Obrazy, kresby, Galerie Univerzity Pardubice, Pardubice (Pardubice)
2016/03/18 - 2016/06/12   Roman Franta: Das ist mein Land, Galerie Mariánská, České Budějovice (České Budějovice)
2016/04/06 - 2016/05/01   Marta Kolářová: Opuštěná scéna, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2016/04/14 - 2016/05/29   Jan M. Krejčí: Obrazy, Galerie Ladislava Nováka, Třebíč (Třebíč)
2016/05/02 - 2016/11/26   Petr Vlček: Nahlédnutí do krajiny, Muzeum Boženy Němcové, Česká Skalice (Náchod)
2016/05/03 - 2016/05/29   Petr Vlach: Obrazy, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2016/05/06 - 2016/06/26   Karel Balcar: Spending eternity, Galerie Václava Špály, Praha
2016/05/08 - 2016/06/30   Zdeněk Marčík: Obrazy, Šolcův statek - Galerie Karla Samšiňáka a lapidárium, Sobotka (Jičín)
2016/05/14 - 2016/06/05   Milan Magni: Obrazy, serigrafie, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/06/01 - 2016/06/26   Václav Matějíček: Malba a grafika, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2016/06/11 - 2016/07/06   Karel Rossí: Obrazy, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/06/22 - 2016/08/28   Jitka Vávrová Nejezchlebová: V moři barev, Galerie Ladislava Nováka, Třebíč (Třebíč)
2016/06/30 - 2016/08/21   Petr Vlach: Sváteční šaty, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
2016/07/01 - 2016/07/25   Stanislav Vít: Debuty, Spolkový dům Slavonice, Slavonice (Jindřichův Hradec)
2016/07/09 - 2016/07/31   Natálie Perkof: Obrazy, kresby, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/07/13 -   Zuzana Nováčková, Kostel sv. Vavřince pod Petřínem, Praha
2016/07/28 - 2016/08/30   Vera Siffner: Obrazy, Galerie Hřivnáč, Opava (Opava)
2016/08/04 - 2016/06/31   Zuzana Nováčková: Obrazy, Spolkový dům, Kutná Hora (Kutná Hora)
2016/08/06 - 2016/08/28   Josef Krejčiřík: Obrazy, Galerie z ruky, Křížovice, Doubravník (Brno-venkov)
2016/09/10 - 2016/10/09   Petr Vlach: Zlatý motýl před bouří, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2016/10/12 - 2016/12/30   Joska Skalník: Sny, situace, hry, Galerie města Kolína při Městském divadle v Kolíně, Kolín (Kolín)
2016/11/08 - 2016/12/10   Michael Rittstein: Bzukot, Galerie Mona Lisa, Olomouc (Olomouc)
2017/01/04 - 2017/01/29   Jiří Kosík. Malíř a básník, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2017/01/11 -   Tomáš Vosolsobě: Barevná sdělení, Galerie Tomáše Vosolsobě, Velvary (Kladno)
2017/01/18 - 2017/03/05   Pavel Hlaváč: Panelákové blues, Výstavní síň Předzámčí, Třebíč (Třebíč)
2017/03/09 - 2017/04/20   Rut Kohnová: Tichá zastavení. Obrazy z let 1984–2016, Knihovna Libri prohibiti, Praha
2017/03/17 - 2017/04/23   Richard Konvička: Elektrický chodec. Obrazy a kresby 2001-2016, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
2017/05/02 - 2017/06/03   Otakar Slavík: Diptychy, Galerie Nová síň, Praha
2017/05/09 - 2017/05/24   Adam Macko: Audit. Tektonická mytológia, Synagóga v Brezne, Brezno (Brezno)
2017/05/10 - 2017/06/12   Karel Prášek: Krasohled (obrazy), Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2017/05/18 - 2017/08/27   Rudolf Kremlička 1886-1932: Cesta k modernímu obrazu, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
2017/06/08 - 2017/06/30   Jaroslav Rezek: Obrazy, Uhříněveské muzeum, Uhříněves, Praha (Hlavní město Praha)
2017/06/29 - 2017/08/19   Martin Salajka: Obrazy / grafika, Galerie Hřivnáč, Opava (Opava)
2017/10/04 - 2017/10/29   Kateřina Barabášová: Jiskřivé příběhy, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2017/10/26 - 2017/12/10   Michael Rittstein: Kurzy začínají na podzim, Galerie Václava Špály, Praha
2018/02/15 - 2018/03/11   Marie Blabolilová, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2018/03/23 - 2018/06/03   Zbyšek Sion: Obrazy, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
2018/04/25 - 2018/05/19   Obrazový prostor Jánuše Kubíčka, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2018/05/17 - 2018/06/10   Michael Štojdl: Zamyšlení v modré, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek)
2018/07/01 - 2018/09/23   Svět Kamila Lhotáka v malbě, kresbě, grafice a filmu, Interaktivní galerie Becherova vila, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2018/08/12 - 2018/09/30   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2019/03/06 - 2019/04/07   Marie Blabolilová: Obrazy a grafiky, Galerie Millennium, Praha
2019/06/05 - 2019/06/30   Irena Šafránková: Uhlem, pastelem, olejem, Galerie Jiřího Jílka, Šumperk (Šumperk)
2020/10/08 - 2020/11/08   Zdenek Hůla: Zlomek dnů, Sladovna Písek, Písek (Písek)
nedat   Miroslav Göttlich: Obrazy, _, _
nedatováno   Josef Liesler: Obrazy, grafika, Okresní muzeum a galerie, Jičín (Jičín)
kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
09/05 - 09/17   Vladimíra Sedláková: Obrazy, Vladimír Kokolia: Obrazy a kresby, Výstavní síň MV SSM, Praha
1931/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Grafiky, kresby a malby, Obecní dům, Praha
1933/12/17 - 1934/01/07   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Souborná výstava obrazů a grafiky, Městské průmyslové muzeum v Hradci Králové, Hradec Králové (Hradec Králové)
1935/10   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava grafiky, kreseb a obrazů, Obecní dům, Praha
1938/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1939/10 - 1939/11   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava. Grafika - malby - kresby, Obecní dům, Praha
1940/03/09 - 1940/03/31   Výstava malířů Josefa Kadeřábka, Jiřího K. Nováka, a sochařů Jiřího Ducháčka a V. Ducháčkové-Beránkové, Dům Jednoty umělců výtvarných, Praha
1941/12   Sdružení českých umělců grafiků Hollar: Členská výstava obrazů, Galerie Hollar, Praha
1942/12   Výstava obrazů členů Hollara / Bilderausstellung von Mitgliedern der Vereinigung Hollar, Galerie Hollar, Praha
1944/04   Výstava obrazů mladých členů Hollara, Galerie Hollar, Praha
1946/108 - 1946/12/26   František Antonín Jelínek, Ota Bubeníček: Obrazy, Chlapecká škola, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1948/03/11 - 1948/04/25   Malíři a sochaři Umělecké besedy 48, Slovanský ostrov, Praha
1948/06/13 - 1948/07/14   Malíři a sochaři Umělecké besedy v Praze, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1949/03/09 - 1949/04/10   Polské malířství 19. a 20. století, Slovanský ostrov, Praha
1955/07/09 - 1955/08/31   Současná tvorba českých malířů, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1955/08/01 - 1955/09/01   Naši krajští výtvarníci. Obrazy, kresby, grafika a plastika severočeských výtvarníků, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1957/08/01 - 1957/09/01   Petr a Vlastimil Rada. Malířské umění malířů dvou generací, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1957/08/25 - 1957/10/13   Břetislav Benda, Miloslav Holý: Sochy a obrazy, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1958/06/07 - 1958/07/07   Člověk v díle našich výtvarníků. Figurální práce malířů, sochařů a grafiků, členů SČSVU, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1960/01/24 - 1960/03/15   Čeští klasikové 19. století, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1961/05/25 - 1961/07/15   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Československý spisovatel, Praha
1961/06/01 - 1961/07/01   Staří mistři. Obrazy evropských malířů 16. - 18. století, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1961/09/20 - 1961/10/10   Protiválečné kresby a plakáty, Výstavní síň mladých Za pasáží, Pardubice (Pardubice)
1962/02 - 1962/03   Současná malba (ze sbírek), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1962/07/01 - 1962/08/01   Festival české krajinomalby, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1963/03/15 -   Tvůrčí skupina Radar, Galerie Nová síň, Praha
1963/07/01 - 1963/08/01   Od Mánesa ke Špálovi, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1964   Jaroslav Rezler, Petr Kmošek: Kovové plastiky a obrazy, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1964/07/18 - 1964/058/16   Dagmar Kočišová, Jaroslav Kočiš, Galéria Cypriána Majerníka, Bratislava (Bratislava)
1964/11/01 - 1965/01/05   Obrazy, sochy, fotografie, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/04/11 - 1965/06/06   Skupina A 59: Kresby, grafiky, obrazy, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/09/19 - 1965/11/14   Skupina Purkyně: Obrazy, kresby, grafika, plastiky, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1965/10/23 -   Obrazy z fondů muzea a galerie, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1966/12/16 - 1967/01/25   František Jiroudek: Obrazy, Jiří Bradáček: Sochy, Dům umění, Olomouc (Olomouc)
1967   Ze současné tvorby našich malířů, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967   Život kolem nás. Obrazy, sochy, grafika, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/14 - 1967/06/04   Skupina 66, Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory, Kutná Hora (Kutná Hora)
1967/05/21 - 1967/06/30   Česká malba 19. století, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1969/01/23 - 1969/02/21   Junge Künstler aus der ČSSR, Haus am Kleistpark, Berlín (Berlin)
1969/03/20 - 1969/04/13   Pavel Laška: Obrazy, kresby a objekty, Luděk Tichý: Sochy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1969/06/14 - 1969/07/06   Mai csehszlovák képzőművészet, Műcsarnok (Kunsthalle Budapest), Budapešť (Budapest)
1970/08/20 - 1970/09/06   Obrazy kutnohorských výtvarníků, Vlašský dvůr, Kutná Hora (Kutná Hora)
1971/12/02 -   Kateřina Černá: Obrazy, Eva Studená: Fotografie, Vladimíra Zahrádková: Keramika, Galerie ve věži, Mělník (Mělník)
1975/03/05 - 1975/04/05   Maria Tefrová: Obrazy, Jan Reich: Fotografie, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1975/06/21 - 1975/07/13   Aleš Lamr, Jan Steklík: Obrazy, sochy, objekty, kresby, fotodokumentace, Výstavní síň Městského národního výboru Česká Třebová, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1975/10 - 1975/11   Petr Hana, Ivan Ouhel: Obrazy, kresby, grafika, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1975/10/17 - 1975/11/16   Žena v tvorbě mladých výtvarníků, Galerie U Řečických, Praha
1977   Rudolf Riedlbauch, Milan Vácha, Muzeum středního Pootaví, Strakonice (Strakonice)
1977/04   Eva Adamcová: Grafika, Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, Tylův památník (dům), Kutná Hora (Kutná Hora)
1979/04/12 - 1979/04/24   Jindřich Růžička: Obrazy, grafika, František Valena: Práce z kovu, Výstavní síň MV SSM, Praha
1979/04/28 - 1979/09/30   České umění 1945/1975, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou (AJG), Hluboká nad Vltavou (České Budějovice)
1979/06/21 - 1979/07/22   Význačná jména současného španělského malířství, Národní galerie v Praze, Praha
1979/07/20 - 1979/08/08   Bedřich Dlouhý: Kresby a obrazy, Hugo Demartini: Plastiky, Zdeněk Ziegler: Plakáty, Bechyňská brána, Tábor (Tábor)
1980   1. výstava na dvoře, Dvůr v Krokově ulici, Praha
1980/03/09 - 1980/03/30   Výstava obrazů Václava Braného a Václava Zoubka, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
1981/03/30 - 1981/04/26   Karel Pauzer: Sochy, Jiří Načeradský: Obrazy, Jiří Sozanský: Grafiky, Regionální muzeum v Kolíně, p.o., Kolín (Kolín)
1981/04/08 - 1981/05/08   Oldřich Karban: Plastiky, Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Společenské středisko, Poděbrady (Nymburk)
1981/05/18 - 1981/05/28   Jaroslav Alt ml., Jiří Třeštík: Obrazy, kresby, grafika, keramika, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1981/09 - 1981/10   Nová tvorba mladých výtvarných umělců, Mánes, Praha
1981/09/12 - 1981/09/13   2. výstava na dvoře, Dvůr v Krokově ulici, Praha
1981/09/17 - 1981/10/18   Milan Chabera, Jiří Novosad, Karel Sládek: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1981/10/22 - 1981/11/22   Petr Chalabala, Václav Špale, Viktor Žabinský: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1981/12 - 1982/01   Blanka Kadečková: Obrazy, Jan Otava: Grafika a kresby, Galerie bratří Čapků, Praha
1982/01/25 - 1982/02/05   Jiří Kačer: Sochy, Karel Rossí: Obrazy, Ústav makromolekulární chemie (Galerie Makráč), Praha
1982/06/04 - 1982/06/16   Zdenka Marie Nováková, Jiří Kresila, Werkstubengalerie, Neusiedl am See
1982/07/24 - 1982/08/31   Malerei - Graphik - Exlibirs, Landeskulturzentrum Ursulinenhof, Linec (Linz)
1982/08/19 - 1982/09/19   Bedřiška Uždilová: Obrazy, Vratislav Ševčík: Grafika, Jakub Vinklář: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1982/09/18 - 1992/09/19   3. výstava na dvoře, Dvůr v Krokově ulici, Praha
1982/11/09 - 1982/11/23   Zdenka Marie Nováková: Öilbilder und Aquarelle, Ignác Bizmayer: Keramik, Palais Pálffy (Österreichisches Kulturzentrum), Vídeň (Wien)
1983/02/10 - 1983/03/13   Magdalena Cubrová, Pavel Mühlbauer: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1983/04/24 - 1983/05/25   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy a kresby 1957-1982, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1983/06/10 - 1983/06/30   Plenér 2, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
1983/09/17 - 1983/09/18   4. výstava na dvoře, Dvůr v Krokově ulici, Praha
1983/10/13 - 1983/11/13   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1983/11/21 - 1983/12/31   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Krajské muzeum, Teplice (Teplice)
1983/12/01 - 1984/01/01   Jiří Altmann: Grafika a kresby, Tomáš Rafl: Obrazy a kresby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1984/01/17 - 1984/02/12   5 + 5 severočeských a jihomoravských výtvarníků, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1984/06/15 - 1984/07/12   Výstava mladých malířů, sochařů a architektů, Nová radnice, Brno (Brno-město)
1984/11 - 1985/01   Mladí malíři ČSR, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1984/11/02 - 1984/11/23   Plenér 3, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
1985/11/08 - 1985/11/28   Plenér 4, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
1985/12/03 - 1986/01/12   Současné španělské malířství, Městská knihovna Praha, Praha
1986/07/10 - 1986/08/31   Přátelé, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
1987/07 - 1987/08   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
1987/08/06 - 1987/09/13   Pavel Besta, Arnošt Chabera, Petr Kadlec, Zdenka Reinerová, Martin Zet, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1987/09   Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Kulturní a společenské středisko, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
1987/11/21 - 1988/02/28   Česká malba 20. století ze sbírek Galerie Benedikta Rejta Louny, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1988/05/26 - 1988/06/26   Ladislav Janouch: Sochy, Pavel Vavrys: Obrazy, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1988/06/04 - 1988/07/31   Hugo Demartini: Objekty, Jiří Sozanský: Obrazy, Lidový dům, Praha
1988/06/05 - 1988/07/20   Vladimír Lavický, Boris Kjulleněn: Obrazy, kresby, grafika, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
1988/07/07 - 1988/07/28   Josef Velčovský, Zdenka Marie Nováková: Gemälde, Grafik, Kultur- und Informationszentrum der ČSSR, Berlín (Berlin)
1988/09/05 - 198/09/22   Jaroslav Kulík, Bořivoj Župa, Štěpán Diviš: Obrazy, grafika, dřevořezby, soustružené hračky, Okresní archiv, Štukový sál, Mikulov (Břeclav)
1988/10/27 - 1989/01/01   Umělecká beseda k 125. výročí založení, Mánes, Praha
1988/11/22 - 1989/01/01   Brněnská malba, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1989/02/21 - 1989/03/27   Zdenek Hůla, Jan Jemelka, Pavel Mühlbauer, Petr Veselý, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
1989/04/26 - 1989/05/17   Malba a plastika mladých, Holešovická tržnice, Praha
1989/04/27 - 1989/05/28   Christo Gergov, Lýdie Hladíková, Dalibor Lukáš: Obrazy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1989/05/04 - 1989/05/17   Adolf Born: Grafika, JIndřich Ulrich: Obrazy, Galerie Dílo, Olomouc (Olomouc)
1989/05/04 - 1989/06/25   Josef Sudek sběratel českého moderního umění, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1989/07/06 - 1989/08/26   Tamara Klimová, Alojz Klimo: Obrazy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1989/08/10 - 1989/09/10   Pět malířů z Turnova, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1989/11/30 - 1990/01/21   Věra Sedláková: Obrazy, Zdenek Vojta: Sochy, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1990/07/03 - 1990/09/10   Stefan Milkov, Ivan Exner: Sochy, obrazy, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1990/11/01 - 1990/12/02   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Bohumil Sekanina: Sklo, Výstavní síň JZD Agrokombinát Slušovice (Derby), Slušovice (Zlín)
1991/03/23 - 1991/04/18   Stanislav Zippe: Obrazy, instalace, Radoslav Kratiana: Variabily, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1991/04/21 - 1991/05/16   Jitka Válová, Květa Válová: Obrazy, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1992/02/08 - 1992/03/08   Jaroslav Hylas: Sochy, Václav Zoubek: Obrazy, Pražská brána, Rakovník (Rakovník)
1992/04/21 - 1992/05/10   11. Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1993/02 - 1993/05   Handzel Dvorský Kristin Sládek, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1993/05/25 - 1993/06/30   Jiří Peca: Obrazy, Ladislav Janouch: Plastiky, Předváděcí centrum firmy Ahrend Profesionální interiéry, Praha
1993/05/31 - 1993/06/30   Jean-Pierre Clément: Sochy, Marc Giai-Miniet: Obrazy, Galerie Litera, Praha
1993/10/16 - 1993/11/01   Olga Haláková: Keramika, Petr Halák: Obrazy, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1993/12/09 - 1994/01/06   Svatopluk Klimeš, Eduard Ovčáček: Die Spuren des Feuers, Galerie Jensen, Hamburk (Hamburg)
1994/01/20 - 1994/03/13   Chvála sběratelství. Holandské obrazy 17. a počátku 18. století v českých sbírkách, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1994/04/18 -   Dalibor Chatrný: Obrazy, kresby, Jan Ambrůz: Plastika, Petr Kvíčala: Obrazy, Trigon Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1994/04/24 - 1994/06/12   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Pavla Šípová-Gregorová: Obrazy, Kamila Mizerová: Sochy, Jindřich Krátký: Obrazy, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
1994/05/14 - 1994/06/26   Galerie MXM (Obrazy, kresby, objekty), Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1994/06/24 - 1994/07/30   Symbol of three Generations. Malarstwo, grafika, performance, wideo, Galeria Centrum, Katovice (Katowice)
1994/11/10 - 1994/12/04   Symbols of Three Generations. Malba, grafika, performance, video, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1995   Rudolf Riedlbauch: Obrazy, Cordula Dobes: Sochy
1995/01/04 - 1995/01/31   Novináři po uzávěrce, Městská pobočka České spořitelny, Praha
1995/05/10 - 1995/06/04   František Dvořák: Obrazy, Dalibor Chatrný: Zrcadlo - strom, Galerie Aspekt, Brno (Brno-město)
1995/09/07 - 1995/11/05   Nizozemské malířství 16.-18. století ze sbírek Oblastní galerie v LIberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1995/11/16 - 1995/12/05   2 x Fišer, Galerie Fronta, Praha
1995/11/26 - 1995/12/20   Karel Malich, Zdeněk Sýkora, Galerie Heinz Teufel, Bad Münstereifel-Mahlberg
1996   Karel Malich, Zdeněk Sýkora, Galerie Teufel-Holze, Drážďany (Dresden)
1996/02/08 - 1996/04/08   Poezie a krása: Česká malba a kresba přelomu století ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1996/03/09 - 1996/04/28   Černá a bílá, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
1996/11/05 -   Rudolf Riedlbauch: Pictură, Milan Vácha: Sculptură, Galeria Apollo, Bukurešť (Bucureşti)
1997/01/12 - 1997/02/05   Pět v muzeu, Muzeum Boskovicka (Muzeum regionu Boskovicka), Boskovice (Blansko)
1997/04/04 - 1997/04/27   Ženy a květiny, Malinův dům, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1997/12/04 - 1998/01/18   Česká grafika 20. století ze sbírek Galerie moderního umění v Hradci Králové, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1997/12/16 - 1998/04/13   Německé a rakouské malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1998/02/15 - 1998/03/07   Pět v muzeu II, Muzeum Boskovicka (Muzeum regionu Boskovicka), Boskovice (Blansko)
1998/05/19 - 1998/12/31   Obrazy a móda v 19. století, Zámek Troja, Praha
1999/04/29 - 1999/06/13   Rakouské malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/06/11 - 1999/09/30   Mikuláš Medek: Obrazy, Jan Koblasa: Plastiky, Hrad Bítov, Bítov (Znojmo)
1999/06/24 - 1999/09/26   Německé malířství 19. století ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
1999/09/17 - 1999/10/17   Jana Slámová, Jaroslav Alt: Z ptačí perspektivy, Zámek Česká Třebová, Česká Třebová (Ústí nad Orlicí)
1999/10/14 - 1999/11/27   Ze dvorka a za humny, Galerie Bayer & Bayer, Mostecká, Praha
1999/11/15 - 1999/11/30   Josef Velčovský: Obrazy, Ladislav Janouch: Sochy, Galerie Salva Guarda, Litoměřice (Litoměřice)
2000/09/07 - 2000/09/29   František Doležal: Obrazy, kvaše, Alena L. Čechová: Tapiserie, objekty, Dejvická galerie Vincence Kramáře, Praha
2001/05/11 - 2001/05/30   Jan Grimm: Obrazy, Ladislav Janouch: Plastiky, Městská galerie Art Club, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2001/05/31 - 2001/10/31   Radana Hamsíková, Mojmír Hamsík: Restaurované barokní obrazy a polychromované sochy, Zámek Troja, Praha
2001/06/05 - 2001/06/29   Marc Giai-Miniet, Abraham Hadad: Obrazy, Galerie Litera, Praha
2001/06/21 - 2001/08/05   Werner Scholz: Dvacet šest obrazů z let 1931-1940 ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2001/09/05 - 2001/10/31   Návraty k malbě, Letohrádek Ostrov, Ostrov (Karlovy Vary)
2001/09/14 - 2001/10/19   Aleksandr Čufar: Barvy Slovinska, Marie Michaela Šechtlová: Z jižních Čech, Kavárna Caffé Trombetta, Tábor (Tábor)
2002/05/21 - 2002/06/07   Cesty inspirace: Ladislav Janouch: Sochy, Josef Velčovský: Obrazy a grafika, Galerie U Jakoba, Opava (Opava)
2002/12/12 - 2003/04/06   Mezi zátišími: Flámské a holandské obrazy 17. století a jejich ohlas v kabinetní malbě střední Evropy, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2003/07/01 - 2003/08/27   Roman Brichcín, Dagmar Brichcínová, Eva Prokopcová: Možnosti obrazu, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2003/07/30 -   Trojí řeč, Zadní synagoga, Třebíč (Třebíč)
2004/01/31 - 2004/03/28   Malíři ´03 / Painters ´03, Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
2004/06/17 - 2004/07/11   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Galerie Nová síň, Praha
2004/07/13 - 2004/08/15   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Zámek Blatná, Blatná
2004/07/22- -2004/08/29   Rakovničtí malíři - Malíři Rakovnicka (Z rakovnické soukromé sbírky umění), Rabasova galerie, Výstavní síň na radnici, Rakovník (Rakovník)
2004/08/19 - 2004/09/12   Setkávání / Encounters. Rudolf Riedlbauch: Obrazy / Paintings, Milan Vácha: Sochy / Sculptures, Jelenka Strakonického hradu, Strakonice (Strakonice)
2004/11   Bořivoj Pejchal a Patrik Vlček: Obrazy a sochy, Horácká galerie v Novém Městě na Moravě, Nové Město na Moravě (Žďár nad Sázavou)
2004/11/10 - 2004/12/05   Dalibor Blažek, Roman Ch. Sklenička: Konfrontace, Muzeum T. G. Masaryka, Rakovník (Rakovník)
2004/11/18 - 2004/12/30   Od záchvěvu k erupci. Karel Frauknecht a dynamická malba v Plzni, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2005/04/07 - 2005/06/12   Česká krajinomalba ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2005/12/15 - 2006/02/05   Z brněnské malby šedesátých let, Oblastní galerie Liberec, Liberec (Liberec)
2006/03/09 - 2006/04/28   Igor Grimmich, Martin Krajc, Martin Salajka, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2006/06/05 - 2006/06/23   Karel Oberthor, Zuzana Popelková-Oberthorová: Obrazy a grafika, Akademie věd České republiky, Praha
2006/09/29 -   Nenázorná konfese, Galerie Evropa / Europe Art Gallery, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2006/12/14 - 2007/02/04   Česká krajinomalba ze sbírek Oblastní galerie v Liberci, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2007/03/05 - 2007/03/30   Václav Zoubek: Obrazy, Ladislav Janouch: Sochy, Galerie PRE, Praha
2007/05/15 -   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Monika Vosyková: Skleněné sochy, Galerie Evropa / Europe Art Gallery, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2007/06/24 - 2007/11/04   Vidět znamená vše. Mistrovská díla 19. století z Liberce, Schaezlerpalais, Augsburg
2007/10/17 - 2007/11/10   Okem klokana. Václav Hynčík: Fotografie, Michael Rittstein: Obrazy, Galerie Jiřího Trnky, Plzeň (Plzeň-město)
2008/02/01 - 2008/04/06   Obrazy a kresby ze sbírky Galerie výtvarného umění v Náchodě restaurované v letech 2001-2007, Galerie výtvarného umění v Náchodě, Náchod (Náchod)
2008/04/01 - 2008/04/25   Lotus effect (výzva předmětné malbě), Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
2008/05/29 - 2008/07/11   Marie Blabolilová, Barbora Lungová: Exteriéry, exteriéry, Galerie Kotelna, Říčany (Praha-východ)
2008/06/14 - 2008/09/07   Šumava / Böhmerwald 2008, Galerie Klatovy / Klenová, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
2008/07/24 - 2008/08/31   Fajné věci: Výstava studentů a absolventů Ateliéru veškerého sochařství Kurta Gebauera, Městská galerie, Hradec nad Moravicí (Opava)
2008/08/08 - 2008/08/30   Prolomené limity, Cisterciácký klášter Osek, Osek (Teplice)
2008/09/04 - 2008/10/31   Spořilovský salon III., Geofyzikální ústav AV ČR, přednáškový sál, Praha
2009/01/05 - 2009/01/31   Normální malba, Mánes, Praha
2009/01/15 - 2009/02/27   Tři tahy. Lucie Skřivánková, Iva Skřivánková, Linda Klimentová, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2009/04/26 - 2009/05/22   Strany dvou mincí, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2009/04/27 - 2009/05/24   Milan Nestrojil, Zdeněk Štajnc: Obrazy, kresby, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2009/05/05 - 2009/05/29   Christine Hubel, Hans-Jürgen Kintrup, Herbert Schweda, Lenka Thomas, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2009/05/19 - 2009/06/27   Jan Kovářík, Patrik Hábl: Na zdi a na zemi, ArtPro - Galerie české plastiky / Artpro Gallery, Praha
2009/05/24 - 2009/06/24   Hana Čápová: Grafka, malba, Jaromír Gargulák: Bronzová plastika, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2009/09/12 - 2009/10/08   Kamarádi vystavují k 65. narozeninám Ladislava Janoucha, Městská galerie, Týn nad Vltavou (České Budějovice)
2010/01/14 - 2010/02/26   Marta Kolářová: Mezi domy, Vendula Šafářová: Kresby, Galerie Beseda, Ostrava (Ostrava-město)
2010/02/20 - 2010/04/03   Rostislav Materka: Sklo, Lukáš Karbus: Obrazy, Galerie Dorka, Domažlice (Domažlice)
2010/05/04 - 2010/05/27   David Hanvald, Karel Štědrý: Řádná barva / Real Painting, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2010/05/11 - 2010/06/12   Club 60, Galerie Špejchar (Městská galerie Špejchar), Chomutov (Chomutov)
2010/06/13 - 2010/07/24   Liebeszeichen. Skulpturen von Jan Koblasa und Bildwerke von Sonia Jakuschewa, Kieler Kloster, Kiel
2010/06/13 - 2010/07/24   Liebeszeichen. Skulpturen von Jan Koblasa und Bildwerke von Sonia Jakuschewa, KirchenKai, Kiel
2010/06/30 - 2010/08/29   David, Diviš, Merta, Načeradský, Nikl, Střížek ve sbírce České pojišťovny, Galerie České pojišťovny, Praha
2010/06/30 - 2010/09/03   Letní koktejl 2010, Galerie Michal's Collection, Praha
2010/10/29 - 2011/03/20   1984-1995: Česká malba generace 80. let, Wannieck Gallery, Brno (Brno-město)
2011/01/11 - 2011/02/10   Martin Frind: Kresby a obrazy, David Janouch: Sochy (plastiky), AzeReT Art Galerie, Praha
2011/02/11 - 2011/03/27   Koupání - akt ve výtvarném umění 1. poloviny 20. století, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2011/03/23 - 2011/05/13   Duše krajiny, duch místa, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2011/09/27 - 2011/10/15   Peintures. Roman Kames, Jaroslav Macek, Milos Sikora, Centre culturel Marcel Pagnol, Bures-sur-Yvette

2012/02/22 - 2012/03/23   Václav Křížek: Obrazy, Jarmila Křížková: Scénografie, Galerie v zahradě, Kolín (Kolín)
2012/05/30 - 2012/07/15   Václav Boštík, Josef Šíma: Obrazy mezi nebem a zemí, Galerie U Betlémské kaple, Praha
2012/09/04 - 2012/09/28   Zdena Höhmová: Nová chemie, Monika Vosyková: Vlnění, Galerie Ars, Brno (Brno-město)
2012/09/25 -   Kamila Ženatá, Zdeněk Sejček: Obrazy, Dusíkovo divadlo, Čáslav (Kutná Hora)
2013/02/02 - 2013/04/15   Václav Stratil a Martin Helán: Otevřený kruh, galerie sam83, Česká Bříza (Plzeň-sever)
2013/09/14 -   Bořivoj Pejchal: Obrazy, Miroslav Štěpánek: Autorský šperk, objekty, Městské muzeum a galerie, Dačice (Jindřichův Hradec)
2013/11/04 - 2013/12/20   Filip Buryán, Ondřej Coufal: Hlubiny vnějšku, Galerie Dion, Praha
2014/04/01 - 2014/06/08   Václav Fiala a hosté, Galerie Natura, Průhonice (Praha-západ)
2015/01/06 - 2015/02/01   Růžena a Rostislav Magni: Obrazy, sochy, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2015/03/29 - 2015/06/07   Miroslava Zychová, Bohumír Komínek: Jedno místo, dvě cesty, Galerie Klatovy / Klenová, Janovice nad Úhlavou (Klatovy)
2015/04/30 - 2015/06/12   Esther Stocker & Pavel Hayek, Galerie Závodný, Mikulov (Břeclav)
2016/07/22 - 2016/09/02   Freeze frame, Dům knihy Portal, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
2016/08/18 - 2016/09/18   Proti času, Výstavní síň Stará radnice, Žďár nad Sázavou (Žďár nad Sázavou)
2016/11/08 - 2016/11/27   Česká malba 2016, Mestské kulturné stredisko - Kultúrne a spoločenské centrum Fontána, Piešťany (Piešťany)
2017/07/02 -   Júlia Piačková, Igor Piačka: Obrazy, grafika, Galerie 12, Náměšť nad Oslavou (Třebíč)
2017/11/04 - 2017/12/03   Anežka a Miroslav Kovalovi: Obrazy, kresby, průsvity, Galerie Octopus, Rýmařov (Bruntál)
nedat   Španělští malíři pařížské školy, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
nedat.   Malba, kresba, grafika, Obecní galerie Beseda, Praha
neuveden   Josef Holler, Marie Hollerová: Obrazy, kresby, tapiserie, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
termín   název výstavy, místo konání
???? - ????    
symposium/seminář
termín   název výstavy, místo konání
2004/08/09 - 2008/08/19   Malířské sympzioum I., Hrad Veveří, Veverská Bítýška (Brno-venkov)
tisková konference
termín   název výstavy, místo konání
1999/10/07   Tisková konference u příležitosti zahájení výstavy Martin Mainer Vlek lesa lesů, Galerie Rudolfinum, Praha