Vladimír Skrepl

rok od - do, student, škola, obec
? - ?   Císařová Hana, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Hosnedl Igor, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Hrbek Matouš, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Rubáš Štěpán, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Lacko Martin, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kleinhamplová Barbora, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Čapáková Klára, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Součková Adéla, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Falek Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Pawliczek Robert, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Ptáček Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Baráčková Daniela, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Landa David, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Mikšík Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Lomnická Petra, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Hrbek Matěj, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   King Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
1990 - 1997   Vosecký Ivan, Akademie výtvarných umění, Praha
1991 - 1998   Mančuška Ján, Akademie výtvarných umění, Praha
1991 - 1999   Šerých Jáchym, Akademie výtvarných umění, Praha
1992 - 1999   Holcová Veronika, Akademie výtvarných umění, Praha
1993 - 1999   Pavlík Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1995 - 1996   Vaňková Markéta, Akademie výtvarných umění, Praha
1995 - 1997   Bolf Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
1995 - 2001   Ptáček Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
1995 - 2001   Fexová Patricie, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 1999   Šerých Jan, Akademie výtvarných umění, Moskva (Moscow)
1996 - 2002   Fiala Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Dučáková Iveta, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Tolar Benedikt, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Zahradník Aleš, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Jirásko Vojtěch, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Ruchařová Kahounová Jolana, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Hájek Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2002   Chromý Mário, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2003   Jirovec Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1996 - 2003   Svoboda Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
1997 - 2000   Fafek Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
1997 - 2002   Zvěřinová Lenka, Akademie výtvarných umění, Praha
1997 - 2003   Baladrán Zbyněk, Akademie výtvarných umění, Praha
1997 - 2003   Kožíšek Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1997 - 2005   Romanov Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1998 - 2003   Skála Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
1998 - 2004   Vlček Dan, Akademie výtvarných umění, Praha
1998 - 2004   Kořínek Radim, Akademie výtvarných umění, Praha
1998 - 2004   Hošek Jakub, Akademie výtvarných umění, Praha
1998 - 2005   Ther Marek, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2003   Šmahová Barbora, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2005   Gajdošíková Pavla, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2005   Ernýgrová Linda, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2005   Rathouský Luděk, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2005   Meduna Marek, Akademie výtvarných umění, Praha
1999 - 2005   Brody Ondřej, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2003   Kožíšek Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2005   Pětiletá Petra, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2006   Blahutová Simona, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2006   Franta Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2006   Kubíček Martin, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2006   Bálková Barbora, Akademie výtvarných umění, Praha
2000 - 2006   Šimera Evžen, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2002   Kopal Ondřej, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2005   Pfeiffer Ondřej, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Arismendi Silvina, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Kwiatkowska Magdalena Natalia, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Kochánková Jana, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Girsa Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Smejkalová Ludmila, Akademie výtvarných umění, Praha
2001 - 2007   Girsa Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2003   Gažiová Laďa, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2003   Thýn Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2007   Hilmarová Alice, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2008   Koťátková Eva, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2008   Svobodová Adéla, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2008   Brodi Sylvie, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2008   Tejkal Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
2002 - 2008   Koťátková Eva, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2003   Lipavský Jakub, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2005   Frešo Viktor, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2005   Böhm David, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2008   Landa Veronika, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2008   Rittstein Mikuláš, Akademie výtvarných umění, Praha
2003 - 2009   Matuška Jakub, Akademie výtvarných umění, Praha
2004 - 2008   Štech Adam, Akademie výtvarných umění, Praha
2004 - 2010   Šumbera Ondřej, Akademie výtvarných umění, Praha
2004 - 2010   Valášek Viktor, Akademie výtvarných umění, Praha
2004 - 2011   Vlčková Eva, Akademie výtvarných umění, Praha
2005 - 2005   Herotová Petra, Akademie výtvarných umění, Praha
2005 - 2010   McKinnon Graeme, Akademie výtvarných umění, Praha
2006 - 2010   Prokič Janja, Akademie výtvarných umění, Praha
2006 - 2011   Höschlová Juliana, Akademie výtvarných umění, Praha
2006 - 2014   Juřičková Lucie, Akademie výtvarných umění, Praha
2006 - 2014   Juřičková Lucie, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 -   Houdek Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 -   Sikora Erik, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 - 2009   Grønlien Anders, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 - 2009   Böhm David, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 - 2010   Fialová Svetlana, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 - 2010   Skala Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
2007 - 2013   Garová Hana, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2008   Černý Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2009   Novák Aleš, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2009   Darom Noam, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2011   Nesvadbová Josefína, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2011   Soukupová Michaela, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2012   Brabcová Nikola, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2014   Chochola Matyáš, Akademie výtvarných umění, Praha
2008 - 2014   Zochová Kateřina, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 -   Číhal Marek, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2010   Valášek Viktor, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2011   Sceranková Lucia, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2012   Sterec Pavel, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2015   Petrlík Ondřej, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2015   Greschnerová Tereza, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2015   Valocká Langer Viktorie, Akademie výtvarných umění, Praha
2009 - 2015   Hosnedlová Vystrčilová Klára, Akademie výtvarných umění, Praha
2010 - 2012   Dytrych Šormová Kristýna, Akademie výtvarných umění, Praha
2010 - 2012   Vojnárová Jana, Akademie výtvarných umění, Praha
2010 - 2015   Sigmundová Štěpánka, Akademie výtvarných umění, Praha
2010 - 2016   Kofroň Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
2010 - 2016   Haplová Petra, Akademie výtvarných umění, Praha
2011 - 2017   Kyrych Martin, Akademie výtvarných umění, Praha
2012 -   Vrbová Eliška, Akademie výtvarných umění, Praha
2012 - 2014   Kadlecová Jaroslava, Akademie výtvarných umění, Praha
2012 - 2016   Zvěřina Martin, Akademie výtvarných umění, Praha
2012 - 2018   Štefková Markéta, Akademie výtvarných umění, Praha
2012 - 2018   Hlavatá Klaudie, Akademie výtvarných umění, Praha
2013 -   Koval Rudi, Akademie výtvarných umění, Praha
2013 - 2015   Smutná Martina, Akademie výtvarných umění, Praha
2013 - 2016   Janíková Pavlína, Akademie výtvarných umění, Praha
2013 - 2017   Adamcová Markéta, Akademie výtvarných umění, Praha
2014 -   Lédlová Baštýřová Andrea, Akademie výtvarných umění, Praha
2014 - 2016   Koudelová Šárka, Akademie výtvarných umění, Praha
2014 - 2019   Dubná Sarah, Akademie výtvarných umění, Praha
2014 - 2020   Kožmínová Daniela, Akademie výtvarných umění, Praha
2014 - 2020   Fesl David, Akademie výtvarných umění, Praha
2015 -   Holá Kateřina, Akademie výtvarných umění, Praha
2015 - 2016   Alaverdyan Argišt, Akademie výtvarných umění, Praha
2015 - 2018   Rapant Michal, Akademie výtvarných umění, Praha
2015 - 2020   Lepší Barbora, Akademie výtvarných umění, Praha
2016 -   Štefanovičová Anna, Akademie výtvarných umění, Praha
2016 - 2018   Švecová Petra, Akademie výtvarných umění, Praha