220 míst AVU

typ dokumentu: kniha
rok vydání: 2019
počet stran: 303, (1), obálka
výška x šířka [mm]: 215 x 150
jazyk: český
vydání: 1.
náklad: 1 000
ISBN: 978-80-87108-93-2

NK ČNB: cnb003136399

poznámka:
Ilustrace: Jan Jaroš (155), Jan Světlík (256, nelze identifikovat), N

studovna objednat do studovny

Dokument byl vložen do košíku

Do košíku

Pokračovat v prohlížení

220 míst AVU

 

220 míst AVU

osoba   narození
Dušková Svatošová Dagmar   15. 5. 1974
Hrabáková Anna    
Krišková Zuzana   1989
Morganová Pavlína   19. 5. 1974

220 míst AVU

osoba   narození
Beličáková Viktória   1994
Biegel Richard   4. 12. 1975
Čermáková Blanka   1979
Dandová Beatrice   28. 5. 1992
Dostálová Barbora    
Dubná Sarah   1993
Dudr Karel    
Dušková Svatošová Dagmar   15. 5. 1974
Fesl David   1995
Ficková Pavliš Barbora    
Filipová Aneta   14. 9. 1991
Havlíková Eliška   1994
Havránek Vít   30. 5. 1971
Hornerová Dominika    
Hornerová Markéta    
Hrabáková Anna    
Chýlová Lenka    
Janderová Andrea    
Janoščík Václav   1985
Jirásko Luděk   21. 5. 1948
Juklíčková Aneta   28. 11. 1990
Kotalík Jiří   14. 2. 1951
Kotočová Lujza    
Krišková Zuzana   1989
Levitner Šimon   1992
Magrot Artur   18. 5. 1985
Machalíková Sadílková Pavla   28. 11. 1972
Morganová Pavlína   19. 5. 1974
Nekvindová Terezie   22. 10. 1980
Pachmanová Martina   21. 5. 1970
Pavlis Martin    
Pergler Tomáš   22. 8. 1960
Pospiszyl Tomáš   8. 11. 1967
Rambousková Zuzana    
Skořepová Janda Petra   1991
Špálová Eliška    
Šťastný Petr   7. 12. 1986
Trenčanská Laura   1993
Václavovic Stanislav    
Vaňous Petr   24. 2. 1975
Vovsová Magdalena   9. 6. 1954

220 míst AVU

osoba   narození
Aleš Mikoláš   18. 11. 1852
Barvitius Viktor   28. 3. 1834
Bejček Václav   12. 7. 1922
Benda Břetislav   28. 3. 1897
Bergler Josef   1. 5. 1753
Boettinger Hugo   30. 4. 1880
Boudník Vladimír   17. 3. 1924
Bukovac Vlaho   4. 8. 1855
Čumpelík Jan   28. 1. 1895
Demartini Hugo   11. 7. 1931
Díaz Federico   18. 7. 1971
Dopitová Milena   25. 10. 1963
Dvořák Karel   1. 1. 1893
Fekar Miloslav   7. 6. 1973
Feuerstein Bedřich   15. 1. 1892
Fröhlich Vojtěch   1985
Führich Josef   9. 2. 1800
Fuka Vladimír   5. 2. 1926
Gabriel Michal   25. 2. 1960
Gareis Antonín   20. 11. 1837
Gebauer Kurt   18. 8. 1941
Gillar Jan   24. 6. 1904
Gočár Josef   13. 3. 1880
Gruber Josef   14. 4. 1905
Hanzík Stanislav   24. 7. 1931
Havlíček Josef   5. 5. 1899
Havlíčková Jirásková Marta   7. 3. 1898
Hladík Karel   27. 6. 1912
Hlávka Josef   15. 2. 1831
Hudeček Miroslav   30. 4. 1935
Hudečková Olga   17. 11. 1936
Hůla Zdenek   25. 2. 1948
Hynais Vojtěch   14. 12. 1854
Chmelová Eva   30. 6. 1962
Janouch Ladislav   14. 6. 1944
Jetelová Magdalena   4. 6. 1946
Jíra Josef   11. 10. 1929
Jiránek Miloš   19. 11. 1875
John Jiří   6. 11. 1923
Kafka Bohumil   14. 2. 1878
Kafka Ivan   29. 2. 1952
Kaláb Jan   20. 6. 1978
Karoušek Valerián   31. 1. 1923
Kintera Krištof   20. 9. 1973
Klimeš Josef   15. 1. 1928
Kmentová Eva   6. 1. 1928
Kodet Jan   1. 6. 1910
Kolíbal Stanislav   11. 12. 1925
Kotěra Jan   18. 12. 1871
Koula Jan   7. 2. 1855
Kovanda Jiří   1. 5. 1953
Kozák Oskar   25. 9. 1909
Kronych Karel   7. 2. 1926
Lang Dominik   1. 8. 1980
Liebscher Karel   24. 2. 1851
Loukota Josef   28. 6. 1879
Machoň Ladislav   28. 4. 1888
Majerník Cyprian   24. 11. 1909
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malina Petr   25. 2. 1976
Mančuška Ján   7. 4. 1972
Mánes Antonín   3. 11. 1784
Mařák Julius   29. 3. 1832
Mařatka Josef   22. 5. 1874
Mauder Josef   1. 12. 1854
Max Emanuel   19. 10. 1810
Max Josef   16. 1. 1804
Myslbek Josef   20. 6. 1848
Nechleba Vratislav   17. 6. 1885
Němeček Zdeněk   16. 11. 1931
Nikl Petr   8. 2. 1960
Novák Jiří   6. 11. 1922
Nowak Willi   3. 10. 1886
Otáhal Karel   19. 1. 1901
Pešánek Zdeněk   12. 6. 1896
Pokorný Karel   18. 1. 1891
Postl Karel   9. 11. 1769
Prachatická Vlasta   27. 11. 1929
Preisler Jan   17. 2. 1872
Roškot Kamil   29. 4. 1885
Ruben Christian   30. 11. 1805
Ruller Tomáš   15. 3. 1957
Schwarz Josef   19. 6. 1908
Slavíček Antonín   16. 5. 1870
Smutný Oldřich   17. 6. 1925
Sozanský Jiří   27. 6. 1946
Sucharda Stanislav   12. 11. 1866
Sychra Vladimír   28. 1. 1903
Šimon Tavík   13. 5. 1877
Šimotová Adriena   6. 8. 1926
Šonka Miloslav   9. 8. 1923
Šturma Petr   5. 1. 1930
Štursa Jan   15. 5. 1880
Švec Otakar   23. 11. 1892
Tesař Vladimír   20. 10. 1924
Titlová Ylovsky Margita   16. 6. 1957
Tkadlík František   23. 11. 1786
Trčková Šárka   28. 9. 1965
Vácha Milan   9. 12. 1944
Vajce Josef   19. 9. 1937
Vaněk Tomáš   25. 7. 1966
Večeřová Vladimíra   25. 2. 1988
Veselý Aleš   3. 2. 1935
Vostřebalová Fischerová Vlasta   22. 2. 1898
Wagner Josef   2. 3. 1901
Zoubek Olbram   21. 4. 1926
Žák Ladislav   25. 6. 1900

220 míst AVU

autorská
termín   název výstavy, místo konání
1985/04   Margita Titlová, Veletržní palác, Praha
kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
1982/06/10   Setkání, Tenisové dvorce TJ Sparta Praha, Praha
1989/07   Den videa, Průmyslový palác, Bubeneč, Praha (Hlavní město Praha)

220 míst AVU

osoba   narození
Hejmová Tereza   30. 12. 1982
Malovec Štěpán   1977

220 míst AVU

osoba   narození
Alaverdyan Argišt   1991
Alster Darina   4. 6. 1979
Alvaer Jesper   15. 5. 1973
Atlasová Alexandra   12. 11. 1981
Bábková Markéta   30. 3. 1993
Bačová Kroftová Jana   18. 11. 1972
Bakule Malá Bronislava   21. 4. 1979
Bardaševský Petr   1994
Beránek Štěpán   27. 5. 1982
Blahutová Černická Simona   23. 9. 1980
Böhm David   25. 2. 1982
Bolf Josef   7. 10. 1971
Bouzek Michal   28. 8. 1961
Brázdil Aleš   22. 4. 1983
Cimala Michal   23. 1. 1975
Černotová Lenka   1985
Čerťanský Dávid   23. 5. 1998
Červená Eva   1. 6. 1987
Červinková Myslíková Eva   31. 1. 1974
Čumpelík Mario   2. 5. 1984
Dandová Beatrice   28. 5. 1992
Daněk Zdeněk   12. 11. 1977
Darmovzalová Tereza   7. 8. 1990
Díaz Federico   18. 7. 1971
Dohnalová Barbora   30. 8. 1991
Doubravová Bodzewicz Radka   8. 7. 1991
Dub Petr   30. 12. 1976
Dubná Sarah   1993
Dvořáková Lenka    
Feilhauerová Magdaléna    
Fesl David   1995
Fialka Matyáš   1991
Fialová Svetlana   8. 5. 1985
Francová Sylva   9. 6. 1973
Franců Stanislava   18. 5. 1989
Franta Roman   3. 8. 1962
Frešo Viktor   22. 6. 1974
Froněk Pavel   27. 11. 1983
Gajarský Dominik   20. 8. 1986
Gajdošíková Pavla   29. 5. 1980
Gemrot Jan   25. 11. 1983
Golis Ľubomír   1984
Gravlejs Ivars   7. 10. 1979
Grimmich Igor   24. 1. 1979
Grodl Jaroslav   27. 2. 1984
Grosseová Isabela   25. 6. 1976
Grus Jiří   20. 11. 1978
Halová Daniela   7. 2. 1986
Harant Jan   8. 2. 1983
Havlíčková Monika   26. 11. 1975
Havlová Lucie    
Hejdová Milada   1991
Hladík Jan   1991
Hlavatá Klaudie   1992
Hornerová Dominika    
Horvathová Marie    
Hořánek Oskar    
Hošek Jakub   24. 11. 1979
Hurych Martin    
Chloupa Martina   25. 4. 1976
Chlup Jan   30. 5. 1985
Jabůrková Jindřiška   18. 9. 1995
Janovský Jakub   3. 8. 1984
Javůrek Miroslav   29. 11. 1979
Jirků Adéla   5. 12. 1985
Jírová Zuzana   1996
Jiřička Eva   25. 8. 1979
Jiřičková Crocro Lucie   7. 10. 1970
Jůzová Irena   10. 6. 1965
Kahuda Klokočková Lenka   15. 12. 1984
Kintera Krištof   20. 9. 1973
Klavík Ondřej    
Kleník Štěpán   10. 1. 1978
Klesalová Miroslava   1985
Kodras Jiří    
Kokolia Vladimír   27. 11. 1956
Kolářová Markéta   12. 10. 1993
Konečná Eliška   1992
Konvalinová Kateřina   1991
Korečková Markéta   22. 7. 1975
Korpaczewski (KW) Igor   1. 3. 1959
Kovanda Jiří   1. 5. 1953
Kováříková Vanda    
Kracík Jan   19. 9. 1978
Králíková Lucie   1998
Krnínská Anna   1996
Křivová Pešková Petra   1988
Kučera Jiří   29. 6. 1974
Kučerová Monika    
Kuchtová Kateřina    
Kupčíková Alena   22. 10. 1976
Kurečka Tomáš   26. 9. 1994
Kwiatkowska Magdalena   11. 3. 1978
Kytner Pavel    
Lacko Martin   8. 9. 1987
Lachman Adolf   22. 12. 1977
Landa Veronika   20. 6. 1979
Lipavský Matěj   12. 5. 1985
Magrot Artur   18. 5. 1985
Macháček Matěj   21. 2. 1992
Machalický Lukáš   12. 7. 1984
Machýčková Renata   27. 4. 1988
Malina Petr   25. 2. 1976
Mařenec Miroslav   12. 8. 1963
Meduna Marek   18. 12. 1973
Mičková Eva   29. 6. 1978
Mikuláštík Milan   28. 7. 1975
Milgrom Mia    
Morová Kropáčová Dagmar   22. 10. 1990
Mrázková Ivana   14. 5. 1995
Nádvorníková Eva   18. 5. 1980
Nepraš Jakub   6. 3. 1981
Netolická Karolína   21. 8. 1993
Nikolai Nikola   11. 6. 1992
Novotný Jaromír   30. 11. 1974
Novotný Ondřej    
Olivová Kateřina   1984
Ondrušková Kateřina   6. 5. 1991
Panáček Adam   1993
Pazdera Miroslav   22. 1. 1989
Pecina Pavel   24. 6. 1975
Peterka Slavomír   1994
Pišťková Anna   1993
Poldaufová Xénia   1993
Procházková Alžběta    
Prokopec Jaroslav    
Putnová Marcela    
Rapant Petr   20. 11. 1982
Rážová Emílie    
Rittstein Michael   17. 9. 1949
Rubáš Štěpán    
Ruchařová Kahounová Jolana   31. 3. 1972
Rusina Martin   16. 5. 1974
Salajka Martin   30. 3. 1981
Salák Milan   12. 6. 1973
Saloňová Martina    
Samková Kateřina   5. 8. 1986
Sás Pavol   1993
Sceranková Pavla   24. 2. 1980
Skála Jiří   4. 8. 1976
Skořepová Janda Petra   1991
Skrepl Vladimír   18. 9. 1955
Slavická Dominika   7. 10. 1993
Smutný Dalibor   22. 5. 1964
Sobotková Andrea   1994
Sobotovičová Sláva   9. 3. 1973
Soukupová Markéta   1992
Stanová Magda   1981
Stoss Jan   7. 11. 1964
Stratil Václav   7. 10. 1950
Süssová Hana   23. 7. 1994
Svobodová Adéla   25. 6. 1978
Svobodová Jana    
Sýkora Jakub   6. 2. 1984
Šajtarová Jana    
Šalanda Robert   1. 10. 1976
Šedá Kateřina   12. 12. 1977
Šefr Štěpán   14. 12. 1983
Šembera Michal   1987
Šerých Jan   13. 5. 1972
Šik Miroslav   7. 3. 1953
Šitner Radka    
Škopková Veronika    
Škopková Čejková Anna   20. 9. 1975
Škrabal Radek   1975
Šrek Bromová Veronika   12. 8. 1966
Šťastný Petr   7. 12. 1986
Štětina Roman   21. 5. 1986
Študlarová Alena    
Štulíř Jan    
Tichoň Pavel   11. 2. 1980
Timková Nik   1986
Tkačík Ondřej   9. 9. 1981
Tomanová Tereza    
Trocha Vojtěch   1989
Trs Zdeněk   1. 5. 1985
Uldrych Jan   31. 5. 1983
Urbanová Jarošová Markéta   17. 8. 1978
Vacek Lukáš    
Váka Lukáš    
Valášek Viktor   2. 5. 1985
Válka Lukáš   24. 10. 1985
Vaněk Tomáš   25. 7. 1966
Vaňková Markéta   22. 1. 1970
Vardanyan Annemari   18. 8. 1994
Vendlová Libuše   3. 4. 1978
Vidová Žáčková Janka   3. 9. 1963
Vitoušová Anna    
Vojáčková Karolina    
Volfová Barbora   1994
Vosýnek Jan   1991
Vovsová Magdalena   9. 6. 1954
Vychodilová Markéta    
Zahoranský Dušan   17. 1. 1972
Zahorjanová Sara   1991
Zmatlíková Linda    
Žegorjak Ondřej   1994

220 míst AVU

instituce, obec
Akademie výtvarných umění, Praha

220 míst AVU

instituce, obec
Tiskárna Helbich, a.s., Brno (Brno-město)

220 míst AVU

strana od - do   autor textu   název, podnázev
9   Morganová Pavlína   Úvod
21   Morganová Pavlína   Srdce AVU
22   Machalíková Sadílková Pavla   Kopie antické sochy diskobola
23   Kotalík Jiří   Pracovna rektora
24   Kotalík Jiří   Busta Otakara Španiela od Oskara Kozáka
25   Jirásko Luděk   Insignie AVU
26   Kotalík Jiří   Hynaisova škola
27   Krišková Zuzana   Socha partyzán od Vincence Makovského
28   Kotalík Jiří   Přednášková místnost č.6
29   Morganová Pavlína   KVU - Kino výtvarných umění
30 - 31   Kotalík Jiří   Krucifix Josefa Václava Myslbeka
32   Machalíková Sadílková Pavla   Kresby Josefa Berglera
33   Machalíková Sadílková Pavla   Kresba Abrahámova oběť od Josefa Führicha
34   Jirásko Luděk   Mařákova škola
35   Kotalík Jiří   Socha Oddanost od Josefa Václava Myslbeka
36 - 37   Morganová Pavlína   Galerie AVU
38   Krišková Zuzana   Reliéf Útok od Karla Pokorného
39   Krišková Zuzana   Myslbekova škola
40   Krišková Zuzana   Štursova škola
41   Nekvindová Terezie   Intervence Dominika Langa
42 - 43   Kotalík Jiří   Pracovna Jana Štursy
44   Pergler Tomáš   Knihovna AVU
45   Machalíková Sadílková Pavla   Knihy Františka Tkadlíka
46   Pospiszyl Tomáš   Film Nejkrásnější věk
47   Krišková Zuzana   Film Nikdo se nebude smát
48 - 49   Jirásko Luděk   Kopie gotické sochy sv. Jiří na koni
50   Pospiszyl Tomáš   Boudník píše Koblasovi
51   Morganová Pavlína   Performance Vojtěcha Fröhlicha
52   Janoščík Václav   Kopie obrazu Vraždění na Chiu
53   Havlíková Eliška   Fotoateliér
54   Dandová Beatrice   Gauč v ateliéru kresby
55   Dudr Karel   Soška raněný šermíř od Josefa Wagnera
56   Dušková Svatošová Dagmar   Někdy na AVU
57   Havlíková Eliška   Galerie sklad M1
64   Kotalík Jiří   Budova školy architektury
65   Kotalík Jiří   Busta Jana Kotěry od Bohumila Kafky
66 - 67   Dubná Sarah   Včely na zahradě
68   Fesl David   Dům za rohem
69   Janderová Andrea   Dům, kde žil Vratislav Nechleba
70   Kotalík Jiří   Vinárna u Koštýře
71   Pachmanová Martina   Ateliér Vlasty Vostřebalové - Fischerové
72 - 73   Pospiszyl Tomáš   Nájemní dům od Jana Gillara
74 - 75   Vaňous Petr   Pamětní deska Vlaha Bukovace
77   Kotalík Jiří   Hotel Splendid
78   Havránek Vít   Nájemní domy od Jaroslava Grubera
79   Ficková Pavliš Barbora   Dům, kde žil Bedřich Feuerstein
80   Magrot Artur   Kavárna Belvedér
81   Pachmanová Martina   Ateliér Evy Chmelové
82   Fesl David   Ateliér Josefa Jíry
83   Jirásko Luděk   Dům, kde žil Josef Loukota
84   Krišková Zuzana   Ateliér Josefa Mařatky
85   Beličáková Viktória   Větrací komín tunelu Blanka
86   Václavovic Stanislav   Nájemní dům od Ladislava Machoně
88   Fesl David   Stará Zajícovka
89   Krišková Zuzana   Ateliér Karla Hladíka
90   Nekvindová Terezie   Ateliér Stanislava Kolíbala a Vlasty Prachatické
91   Kotalík Jiří   Ateliéry Oldřicha Smutného a Vladimíra Tesaře
92   Hrabáková Anna   Nájemní dům od Kamila Roškota
93   Dušková Svatošová Dagmar   Ateliér Adrieny Šimotové a Jiřího Johna
94 - 95   Nekvindová Terezie   Dětské hřiště Evy Kmentové a Olbrama Zoubka
96 - 97   Kotočová Lujza   Pamětní deska Cypriána Majerníka
104   Kotalík Jiří   Budova moderní galerie
105   Kotalík Jiří   Pamětní deska Josefa Hlávky
106   Vovsová Magdalena   Socha koně od Josefa Václava Myslbeka
107   Krišková Zuzana   Restaurátorská škola
108   Vovsová Magdalena   Grafické dílny
109   Krišková Zuzana   Dílna Vincence Makovského
110   Nekvindová Terezie   Socha Sulamit Rahu od Jana Štursy
111   Hornerová Dominika   Cesta z večerního kreslení
112   Pachmanová Martina   Sixty - something Mileny Dopitové
113   Morganová Pavlína   Druhá manifestace aktuálního umění
114   Hrabáková Anna   Socha Julia Fučíka od Miloslava Šonky
115   Machalíková Sadílková Pavla   Plakát narodopisnévýstavy československé v Praze
116   Chýlová Lenka   Pavilon obchodu na výstavě obchodní a živnostenské komory
117   Krišková Zuzana   Lapidárium
118   Dostálová Barbora   Pomník maršála Radeckého od bratří Maxových
120 - 121   Hrabáková Anna   Socha hokejista od Zdeňka Němečka
122   Beličáková Viktória   Větrací komín zimního stadionu
123   Kotalík Jiří   Výstava diplomantů v Pyramidě
124   Rambousková Zuzana   Plastika růst od Milana Váchy
125   Dudr Karel   Plastika Světlo a stín od Jiřího Nováka
126 - 127   Morganová Pavlína   Performance Tomáše Rukkera
130   Janderová Andrea   Maroldovo panorama bitvy u Lipan
131   Beličáková Viktória   Krčma U Nesmysla
132 - 133   Havránek Vít   Světelná fontána Zdeňka Pešánka
134   Pospiszyl Tomáš   Planetárium
135   Hrabáková Anna   Sputnik Zdeňka Němečka
136   Havránek Vít   Landartové akce Ivana Kafky
137   Juklíčková Aneta   Výstava setkání na tenisových dvorcích
138       Mostek Miloslava Fekara
139   Špálová Eliška   Socha Sedící žena od Petra Šturmy
140   Machalíková Sadílková Pavla   Šlechtovka
141   Machalíková Sadílková Pavla   Obraz Čtvrtek ve Stromovce od Vktora Barvitia
142 - 143   Krišková Zuzana   Socha Stojící chlapec od Karla Dvořáka
144 - 145   Havránek Vít   Instalace Jána Mančušky
150   Pavlis Martin   Budova pošty
151   Janoščík Václav   Barevné chodníky Jana Kalába
152   Šťastný Petr   Prašivka
153   Beličáková Viktória   Palác Letná
154   Magrot Artur   Restaurace u Sojků
155   Biegel Richard   Nájemní dům pro učitele
156   Čermáková Blanka   Ateliér Šárky Trčkové
157   Kotočová Lujza   Komplex sedmi funkcionalistických domů
158   Machalíková Sadílková Pavla   Sgrafita Mikoláše Alše
159   Dušková Svatošová Dagmar   Dům, kde žil Ladislav Žák
160   Dušková Svatošová Dagmar   Atelíér Jana Slavíčka
161   Pospiszyl Tomáš   Ateliér Jana Čumpelíka
162   Janderová Andrea   Dům, kde žil Vladimír Sychra
163       Restaurace Praha Expo 58
164   Dudr Karel   Socha Stojící dívka od Marty Jiráskové
165   Dušková Svatošová Dagmar   Obraz Praha z Letné od Antonína Slavíčka
166   Janderová Andrea   Expozice architektury v Národním technickém muzeu
167   Hornerová Markéta   Socha Pramen II. od Zdeňka Hůly
170   Dudr Karel   Socha Sedící žena od Jana Kodeta
171   Dudr Karel   Reliéf Julia Fučíka od Stanislava Hnzíka
171   Hrabáková Anna   Socha Ztracený pěšec šachové hry od Stanislava Hanzíka
173   Machalíková Sadílková Pavla   Obraz Kopaná od, Jana Preislera
174   Dudr Karel   Herní prvky Magdaleny Jetelové
175   Krišková Zuzana   Reliéf Valeriána Karouška
176 - 177   Pospiszyl Tomáš   Nájemní dům od Josefa Havlíčka
178   Václavovic Stanislav   Ministerstvo vnitra
179   Krišková Zuzana   Molochov
180 - 181   Krišková Zuzana   Obraz Provazochodci na Letné od Vladimíra Fuky
182   Machalíková Sadílková Pavla   Obraz Miroslav Tyrš a tábor lidu na Letné odAntonína gareise ml.
183   Beličáková Viktória   Brána stadionu pro slet slovanského sokolstva
184   Václavovic Stanislav   Návrh na univerzitní budovy
185   Biegel Richard   Návrh na budovu parlamentu
186 - 187   Dudr Karel   Návrh na budovu státní galerie
188   Krišková Zuzana   Návrh na pomník Tyrše a Fügnera od Bohumila Kafky
189   Biegel Richard   Návrh na průkop Letnou
190 - 191   Janderová Andrea   Stalinův pomník
192 - 193   Hrabáková Anna   Čechův most
198   Machalíková Sadílková Pavla   Cyklus maleb žáků Christiána Rubena
199   Nekvindová Terezie   Socha vítězství od Jana Štursy
200   Krišková Zuzana   Socha Žena s jablkem od Břetislava Bendy
201   Dudr Karel   Pomník Julia Zeyera od Josefa Maudera
202   Hrabáková Anna   Bílkova vila
203   Špálová Eliška   Socha Oblak od Josefa Václava Schwarze
204   Skořepová Janda Petra   Blaues haus
205   Janderová Andrea   Studentské koleje Kolonka
206   Hrabáková Anna   Suchardova vila od Jana Kotěry
207   Hrabáková Anna   Maškova vila
208   Hrabáková Anna   Suchardova vila od Jana Kouly
209       Koulova vila
210   Kotočová Lujza   Vila Pellé
211       Pomník Karla Bendla od Stanislava Suchardy
212   Ficková Pavliš Barbora   Dům, kde žil Hugo Boettinger
214   Hrabáková Anna   Vila Tavíka Františka Šimona
215   Chýlová Lenka   Vila Bianca
216   Janderová Andrea   Vila Lanna
217   Machalíková Sadílková Pavla   Obraz vesnice Bubeneč od Antonína Mánesa
222 - 223   Janderová Andrea   Akce skupiny Rafani
223   Ficková Pavliš Barbora   Kapsova vila
224   Dušková Svatošová Dagmar   Centrum pro současné umění Praha
225   Pospiszyl Tomáš   Nájemní domy od Jana Gillara
226   Dušková Svatošová Dagmar   Bistro 8
227       Veletržní palác
228   Pospiszyl Tomáš   Vrata veletržního paláce od Michala Gabriela
229   Trenčanská Laura   Studio hrdinů
230 - 231   Kotalík Jiří   Rok Orwella Jiřího Sozanského
232   Morganová Pavlína   Výstava Margity Titlové Ylovsky ve vyhořelém Veletržním paláci
233   Ficková Pavliš Barbora   Dům, kde žil Aleš Veselý
234       Dům, kde žil Willi Nowak
235   Krišková Zuzana   Akce Vladimíry Večeřové
236   Janderová Andrea   Shromaždiště Radiotrh
237   Biegel Richard   Parkhotel
238   Dudr Karel   Socha Sedící žena od Václava Bejčka
239   Kotalík Jiří   Holešovický hřbitov
240   Ficková Pavliš Barbora   Dům, kde žil Otakar Švec
241   Janderová Andrea   Brána nenávratna od Aleše Veselého
242   Hrabáková Anna   Bar Piano
243   Vaňous Petr   Výstava skupina Guma Guar
244       Nájemní dům od Josefa Gočára
245   Filipová Aneta   Kavárna Liberál
246   Krišková Zuzana   Berlínskej model
247   Václavovic Stanislav   Rohový nájemní dům od Josefa Gočára
248   Dušková Svatošová Dagmar   Galerie Display
249   Morganová Pavlína   Particip č.102 Tomáše Vaňka
250 - 251   Pavlis Martin   Budova stanice metra Vltavská
252 - 253   Janderová Andrea   Sousoší faun a VLTAVA od manželů Hudečkových
254   Biegel Richard   Elektrické podniky
255   Morganová Pavlína   Palác Orco
256   Kotalík Jiří   Hlávkův most
257   Janderová Andrea   Paleta vlasti
258   Machalíková Sadílková Pavla   Grafické práce Karla Liebschera
259   Machalíková Sadílková Pavla   Obraz svačina na štvanici od Karla Postla
260   Krišková Zuzana   Socha Tenista od Ladislava Janoucha
261   Kotalík Jiří   Sousoší Humanita a práce od Jana Štursy
262   Krišková Zuzana   Sochy dělníků od Josefa Mařatky
263   Krišková Zuzana   Reliéfy Humanita a Práce od Karla Pokorného
264 - 265   Dušková Svatošová Dagmar   Bike to Heaven Krištofa Kintery
270   Beličáková Viktória   Reliéf Josefa Vajce
272   Rambousková Zuzana   Plastika Řeka od Josefa Klimeše
273   Krišková Zuzana   Domovní znamení od Jiřího Nováka
274 - 275   Nekvindová Terezie   Centrum pro současné umění Dox
276   Vaňous Petr   Ateliér Petra Nikla
276   Kotočová Lujza   Dům, kde žil Hugo Demartini
278   Václavovic Stanislav   Závod pro uměleckoprůmyslové práce kovové
279   Morganová Pavlína   Vitrínka BJ
280   Rambousková Zuzana   Reliéf Vltava od Josefa Klimeše
281   Vaňous Petr   Ateliér Petra Maliny
282 - 283   Čermáková Blanka   Ateliéry v Pražské tržnici
288   Krišková Zuzana   Zoologická zahrada
289   Špálová Eliška   Plastika Prastará moudrost od Karla Kronycha
290   Krišková Zuzana   Busta Jiřího Jandy od Karla Otáhala
291   Beličáková Viktória   Pavilon indonéské džungle
292   Rambousková Zuzana   Pomník MvDr Jaroše od Magdaleny Jetelové
293   Beličáková Viktória   Socha Radegasta
294   Hrabáková Anna   Socha Sněhulka od Kurta Gebauera
295   Hrabáková Anna   Gočárovy domky
296   Dudr Karel   Sousoší Paridův soud od Stanislava Hanzíka
297   Kotočová Lujza   Brána zahrady zámku Troja od Huga Demartiniho
299 - 303       Jmenný rejstřík

220 míst AVU

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  K 198141