Tiskárna Helbich, a.s.

druh: tiskárna
obec: Brno (Brno-město)
adresa: Valchařská 36
PSČ: 614 00
stát: Česká republika (Czech Republic)

e-mail: info@helbich.cz
web: www.helbich.cz
rok vzniku: 2006

Tiskárna Helbich, a.s.

termín   název výstavy, místo konání
2014/07/30 - 2014/10/08   Lucia Kuklišová: Ve stavu věcí, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2014/10/15 - 2015/02/06   Dita Pepe: Self Portaits, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2015/02/11 - 2015/05/29   Katarína Svetlíková: extra_ordinary, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2015/06/26 - 2015/09/11   Adam Kencki: O tom, co jsem dělal venku, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2015/10/02 - 2016/01/22   Tereza Kabůrková: Hory a vody, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2016/02/24 - 2016/06/12   Lenka Glisníková: Rekonstrukce zapamatovaného, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2016/06/25 - 2016/10/31   Zuzana Šrámková: Spodní proud, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2016/11/01 - 2017/01/13   Evžen Sobek: 20, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2017/01/17 - 2017/05/26   Imrich Veber: Mejdan podle plánu, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2017/06/22 - 2017/09/24   Terezie Foldynová: Lajtar, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2017/10/05 - 2018/01/29   Iren Stehli: Krejčí Sláma, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2018/01/30 - 2018/06/01   Petra Damašková: Krajina rovina, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2018/06/20 - 2018/09/20   Soňa Maletz: Neděľa, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2018/09/25 - 2018/11/25   Michal Kalhous: Sol omnia regit, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2018/11/28 - 2019/01/15   Adolf Rossi, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2019/01/17 - 2019/06/10   Anna Khmeleva, Nikola Rácová, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2019/06/11 - 2011/09/20   Matěj Skalický: Tři plus jedna, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2019/10/08 - 2019/11/29   Vladimír Koštial: Tatranský pozdrav, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2019/12/03 - 2020/02/12   Miloš Budík: Nalezeno, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2020/02/13 - 2020/06/30   Lucia Petrůjová: Bety, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2020/10/08 - 2021/02/28   Jaroslav Pulicar: Efemeria, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2021/06/17 - 2021/08/27   Gabriela Sauer Kolčavová: A den měl sto hodin, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2021/09/08 - 2022/01/07   Divý tvor: Milk&Honey, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2022/01/21 - 2022/05/30   Vojtěch V. Sláma: Kino, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2022/06/17 - 2022/09/30   Bára Prášilová: Circles, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2022/10/07 - 2023/01/30   Dana Kyndrová: Rusové..., Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2023/02/17 - 2023/05/30   Tomáš Břínek: TMBK 2022, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2023/06/21 - 2023/09/03   Miloš Budík: Jsem fotograf, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2023/09/15 - 2023/11/27   František Maršálek: Sen o fotografii, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)
2023/12/06 - 2024/03/31   Libuše Jarcovjáková: Supersonico, Galerie Valchařská, Brno (Brno-město)

Tiskárna Helbich, a.s.

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  2015   Adam Kencki: O tom, co jsem dělal venku
  2015   Katarína Svetlíková
  2015   Tereza Kabůrková: Hory a vody, zátiší a nebe
  2016   Evžen Sobek: 20
  2016   Lenka Glisníková
  2016   Zuzana Šrámková
  2017   Iren Stehli: Krejčí Sláma / Sláma the Tailor
  2017   Terezie Foldynová
  2018   Michal Kalhous: Fotografie
  2018   Petra Damašková
  2018   Soňa Maletz
  2019   Matěj Skalický
  2020   Lucia Petrůjová
  2022   Vojtěch V. Sláma: Kino
  2023   Libuše Jarcovjáková: Supersonico
  nedat. (2014)   Lucia Kuklišová
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2019   Anna Khmeleva, Nikola Rácová
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2016   Imrich Veber: Mejdan podle plánu
  2020   Efemeria
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  2022   Bára Prášilová: Circles
  2022   Dana Kyndrová: Rusové...
  2023   František Maršálek: Sen o fotografii
  2023   Libuše Jarcovjáková: Supersonico
  2023   Tomáš Břínek: TMBK 2022
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2021   Divý tvor: Milk&Honey

Tiskárna Helbich, a.s.

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Vladimír Havlík: Soft Spirit
  2008   Kateřina Šedá: Každej pes jiná ves / For Every Dog a Different Master
  2008   Marek Meduna: Bezradný otec a století ženy / The Baffled Father anf the Century of the Woman
  2008   Petra Feriancová: Přirozený výběr / Natural Selection
  2009   Dominik Lang: Místo pro diváka / A Place for the Viewer
  2009   Kateřina Šedá: Der Geist von Uhyst / The Spirit of Uhyst
  2009   Michal Ranný: Kresby, akvarely
  2010   Alfons Mucha: Tváře / Faces
  2010   Jan Nálevka: „Ráda bych totiž i podotkla, že...“ / “I would also like to add that...“
  2010   Jiří Thýn: Fotografie / Photograph
  2011   Cyril Blažo: Pekný žobrák / Handsome Beggar
  2011   Danica Dakić: Emily
  2011   Dominik Lang: Spící město / The Sleeping City
  2011   Hi! Lo.
  2011   I Am Trying to Steal it Back
  2011   Milena Dopitová: Ještě chvíli se zdržím / I'II Stay a Little Longer
  2011   Sláva Sobotovičová: Mírný posun / Minimal Shift
  2011   Vladimír Houdek: Melancholie / Melancholy
  2012   František Kowolowski (2000 - 2011)
  2012   Inez Tuschnerová: Daliborovi Chatrnému
  2012   Ivan Chatrný
  2012   Jan Šrámek: Ztracená perspektiva / Lost Perspective
  2012   Pavel Sterec: Nehybná směna / Motionless Exchange
  2012   Pavla Sceranková
  2012   Václav Magid: Souřadnice / Coordinates
  2012   Václav Stratil: 66 prací / 66 Works
  2012   Weikendorf 1, 2
  2013   Daniel Balabán: Zpráva 2013 / Report 2013
  2013   Ľubomír Ďurček: Situačné modely komunikácie / Situational Models of Communication
  2013   Michal Pěchouček: Studio
  2013   Petra Feriancová: Index (An Order of Things I/2013 / Un ordine delle cose I/2013)
  2014   Dita Pepe: Měj ráda sama sebe / Love Yourself
  2014   Johann Kupezky (1666-1740) (Gesamtwerk I)
  2014   Johann Kupezky: Künstler aus dem Umkreis von Johann Kupezky (Ausgewählte Werke)
  2014   Vladimír Houdek: Kanoucí šíře / The Trickling Expanse
  2015   Adam Kencki: O tom, co jsem dělal venku
  2015   Emanuel Frinta (1896-1970)
  2015   Ján Mančuška: First Inventory / První inventura
  2015   Jiří Valoch (Bílé listy (1964-1966))
  2015   Katarína Svetlíková
  2015   Kvetan
  2015   Martin Kollar: Catalogue
  2015   Pictorial Atlas of a Girl Who Cut a Library into Pieces / Obrazový atlas dívky, která rozřezala knihovnu na části (Institutional, Operational and Organisational Rules and Regulations 1961-1989 / Institucionální, provozní a organizační řády a vyhlášky z let 1961-1989)
  2015   Tereza Kabůrková: Hory a vody, zátiší a nebe
  2015   Václav Stratil: Nedělám nic a jiné práce / Doing Nothing and Other Works
  2015   Zbyněk Baladrán: Contingent Propositions
  2016   Adéla Svobodová: Antiobjekt / Antiobject
  2016   Evžen Sobek: 20
  2016   Hippolyt Soběslav Pinkas
  2016   Lenka Glisníková
  2016   Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli / Probably in the Field
  2016   Zuzana Šrámková
  2017   Ai Weiwei: Law of the Journey
  2017   Aj Wej-wej: Zákon cesty
  2017   Erik Šille: Šťastie je na dosah / Happiness is Within Reach
  2017   Iren Stehli: Krejčí Sláma / Sláma the Tailor
  2017   Jan Vytiska: Paradise
  2017   Jiří Thýn: Hledání monumentu II / In search of a Monument II
  2017   Karel Otto Hrubý: Fotograf, pedagog, teoretik
  2017   Michal Škapa: Analfabet
  2017   Terezie Foldynová
  2018   Anna Daučíková: Trans_formácie / Trans_formations
  2018   František Kupka 1871-1957
  2018   František Kupka 1871-1957 (Průvodce výstavou)
  2018   František Kupka 1871-1957 (Exhibition Guide)
  2018   Hynek Martinec: Voyage to Iceland / Cesta na Island (I.)
  2018   Jan Preisler: Nově objevené obrazy / Newly Discovered Paintings
  2018   Jiří Petrbok: Hořící srdce / Burning Heart
  2018   Jiří Suchánek: Perplex
  2018   Maria Lassnig
  2018   Markéta Hlinovská: Křídla jsou v peřinách / The Wings are in Sheets
  2018   Michal Kalhous: Fotografie
  2018   Michal Škapa: Babylon
  2018   Monogramista T.D.: Migrant / The Migrant
  2018   Petra Damašková
  2018   Robert Hromec: Inside a Time Capsule
  2018   Soňa Maletz
  2018   Tomáš Svoboda: Jako z filmu: Adaptace / Like a Movie: Adaptation
  2018   Vladimír Kompánek: Rozpomínanie / Remembering
  2018   Zdena Kolečková: Podivná botanika a jiné příběhy / Strange Botany and Other Stories
  2018   Zora Palová: Zorenie
  2019   Adéla Matasová: Interface 2014-2017
  2019   Alberto Giacometti (Průvodce expozicí)
  2019   Dagmar Šubrtová: Prach země
  2019   František Demeter: Rozptýlená koncentrace / Diffused concentration
  2019   Jitka Hanzlová: Tišiny
  2019   Josef Bolf: Tušení stínu / A Premonition of Shadow
  2019   Laco Teren: Nič nás nezastaví! / Nothing can Stop us!
  2019   Lukáš Machalický: Hodina eklektismu / Eclectism Hour
  2019   Marie Filippovová: Labyrint a 1/3
  2019   Matěj Skalický
  2019   Pavel Korbička: Deflection
  2019   Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč / The Unreliable Narrator
  2019   Theodor Pištěk: Angelus
  2019   Václav Hollar a umění kresby / Wenceslaus Hollar and the Art of Drawing
  2019   Václav Chochola: Morava 53-88
  2019   Zdeněk Trs: Popelavý svit / Earthshine
  2020   Experiment
  2020   Ivan Pinkava: Dvojná vazba / Double Bind
  2020   Jan Kovářík: Colorbond
  2020   Jan Rajlich 100 (Mr. Brno)
  2020   Krištof Kintera: Out of Power Tower
  2020   Lucia Petrůjová
  2020   Martin Zet: Exhibition Notes
  2020   Martin Zet: Poznámky k výstavě
  2020   Mikuláš Medek: Nahý v trní / Naked in the Thorns
  2020   Otis Laubert: Systém i hra / System and Play
  2020   Pavel Nešleha: Vidět jinak / To See Differently
  2020   Viktor Takáč: Silent Servant
  2020   Zbyněk Baladrán: Out of Control
  2021   Adéla Oliva: Efekt motýlích křídel / Butterfly Effect
  2021   Anna Hulačová: Eating Planet
  2021   Denisa Lehocká: 2021
  2021   Hotovo: Pavel Büchler s Tomášem Džadoněm a Ladislavem Šalounem
  2021   Jan Paul
  2021   Jaromír Novotný: Ostatní se nemění / Other Things Held Constant
  2021   Jiří Thýn: Mlčení, torzo, přítomnost / Silence, torso, the present
  2021   Lubomír Typlt: Vrstevnice křiku / Contour Line of Cry
  2021   Marie Filippovová: Svět jako bod a čára
  2021   Moc věcí / The Power of Things (Vedlejší role designu / Supporting Role of Design)
  2021   Radu Băieş: Searching For My Human Traces
  2021   Toyen: Snící rebelka
  2021   Václav Rodek: Metakódy / Metacodes
  2022   Adriena Šimotová: Mapování prostoru - Tělo kláštera (Hostinné) / Mapping of a Space - The Body of a Monastery (Hostinné)
  2022   Jakub Janovský: Betonová zahrada / The Cement Garden
  2022   Jakub Roztočil: Sólo
  2022   Jan Ambrůz
  2022   Jan Poupě: Neuralscape
  2022   Laura Limbourg: Hump In Honey
  2022   Mark Ther: Květen
  2022   Michal Škoda: Stopy / Traces
  2022   Milena Dopitová: Příští zastávka je na znamení / The Next Stop Is a Request Stop
  2022   Rony Plesl: Trees Grow from the Sky / Gli alberi crescono dal cielo / Stromy rostou z nebe
  2022   Sny Grigorije Musatova
  2022   Taras
  2022   Václav Girsa: Zloděj dřeva / The Wood Thief
  2022   Viktor Pivovarov: Zahrady mnicha Rabinoviče / The Gardens of the Monk Rabinovich
  2022   Vojtěch V. Sláma: Kino
  2023   František Maršálek: Sen o fotografii
  2023   Jakub Matuška aka Masker: Muž podivuhodných tvarů
  2023   Jaroslav Beneš: EX URBI
  2023   Jonas Burgert: Stirn sticht
  2023   Josef Heja (1902–1985): Moravský Chagall
  2023   Kabinet elektrických kuriozit (Field Guide)
  2023   Libuše Jarcovjáková: Supersonico
  2023   Margita Titlová Ylovsky: Identita – 80. léta
  2023   Margita Titlová Ylovsky: Ikony – Po roce 2000
  2023   Margita Titlová Ylovsky: Image – 90. léta
  2023   Pavel Šmíd: Rituály / Rituals
  2023   Tereza Severová: Poznámky o krajině
  2024   Ivo Sumec: Člověčí věci / People's Things
  nedat. (2014)   Lucia Kuklišová
  nedat. (2016)   Robert V. Novák: ALBVM
  nedat. (2019)   Tai Shani: Tragodía
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   ...a nezapomeňte na květiny
  2010   100 let Domu umění města Brna
  2010   1984-1995: Česká malba generace 80. let / Czech Painting of the 1980s Generation
  2011   Brno Art Open 2011: Sochy v ulicích (Stav věcí)
  2011   Colorito (Malířství v Benátkách 16. - 18. století z moravských a slezských sbírek / 16th - 18th Century Venetian Painting in Moravian and Silesian Collections)
  2011   Diplomanti FaVU 2011
  2011   Moravská národní galerie: 194 let od založení
  2011   Obrazy mysli / Mysl v obrazech
  2011   Příběhy tisíce a jedné noci (Islámské umění ve sbírkách Moravské galerie v Brně)
  2011   THE BEST OFF (Moravská galerie v Brně)
  2012   Cena Jindřicha Chalupeckého - Finále 2012
  2012   Filip Cenek & Josef Dabernig: Poetry in Stadiums
  2012   Oživit a ozvláštnit / To brighten up and make it special (Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť / Fine arts in the space of Brno housing estates)
  2012   VI. Zlínský salon mladých 2012 / 6th Zlín Youth Salon 2012
  2013   Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka / Photographs by Lukáš Jasanský and Martin Polák
  2013   Frame 2012
  2013   Navzájem. Společenství 70. a 80. let / Mutually. Communities of the 1970s and 1980s
  2013   Prostor Zlín 2013
  2014   Anketa (Publikace k výstavám v Galerii U dobrého pastýře v roce 2014)
  2014   Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy
  2014   Grey Gold (České a slovenské umělkyně 65+)
  2014   Intimní interakce / Intimate Interactions
  2014   JHK & APK (Příběh Ateliéru papír a kniha Fakuty výtvarných umění VUT v Brně 1998-2011)
  2014   Severní křídlo (K obnově jezuitské koleje v Kutné Hoře)
  2014   VII. Nový zlínský salon / 7th New Zlín Salon
  2015   Diplomanti AVU 2015 / Graduates from The Academy of Fine Arts in Prague 2015
  2015   Diplomanti FaVU 2015
  2015   ETC.: etc. galerie 2004-2015 / etc. gallery 2004-2015
  2015   Kdo na moje místo / Who on My Place
  2015   Modfolk: Modernita v lidovém / Modernity in Folkness (Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM / Studio of Fashion and Footwear Deisgn of Liběna Rochová at UMPRUM)
  2015   OFF/FORMAT 2011-2014
  2015   Prostorový akt (Jevy a tělesnost v prostoru jako pojítko mezi umělci a architekty)
  2015   Sbírka Magnus Art
  2015   Sochárky (Výber osobností česko-slovenského sochárstva)
  2015   Tektonika paměti / The Tectonic of Memory
  2015   Tekutá múza (Alkohol a vizuálna kultúra)
  2016   Epos 1967-1980
  2016   Fenomén Ateliér papír a kniha / The Phenomenon of the Paper and Book Atelier (Autorské knihy a objekty studentů J. H. Kocmana / Artists' Books and Objects by J. H. Kocman's Students)
  2016   Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight (Josef Čapek, František Hrubín, Jan Skácel, Miloslav Kabeláč)
  2016   UMPRUM ATTACK!
  2016   Všichni svatí
  2017   Dolby 307: Katalog Ateliéru malby UMPRUM 2010-2017
  2017   Galerie TIC
  2017   Kukačka 7 / Cuckoo 7 (Pravidla hry / The Rules of Play)
  2017   Médium: Figure / Médium: Figura
  2017   Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let
  2017   Sochy v ulicích: Dichtung und Wahrheit: Veřejná prostranství města Brna / Sculptures in the Streets: Dichtung aund Wahrheit: Public Spaces in the City of Brno
  2017   There Is Only You (Czech Fashion Designers at the International Fashion Showcase 2017)
  2017   Zkušenost exilu / The Experience of Exile (Osudy exulantů z bývalého Ruského impéria v meziválečném Československu / The destinies of exiles from the territory of the former Russian empire in interwar Czechoslovakia)
  2018   1968: Computer.art (Pravá hemisféra / Levá hemisféra)
  2018   Computer Graphic Re-visited 2.0
  2018   Dvě hlavy, čtyři ruce / Two Heads, Four Hands (Tvorba autorských dvojic / Artistic Duos At Works)
  2018   Éntomos: Hulačová – Keresztes – Janoušek
  2018   Filla – Fulla: Osud umělce – Osud umelca / The Artist's Fate
  2018   Gloomy Sunday: Hungarian Madness
  2018   Grey Gold: At my Fingertips
  2018   Jiné místo / Another Place (Diplomanti AVU 2018 / AVU Graduates 2018)
  2018   Konec zlatých časů / The End of Golden Times (Gustav Klimt, Egon Schiele & vídeňská moderna ze sbírek Národní galerie v Praze / Gustav Klimt, Egon Schiele & Viennese modernism from the collections of the National Gallery in Prague)
  2018   Mikulov: Fotografická dílna / Photography Workshop 2009–2018
  2018   Napřed uhořet / Burning Through: Ivan Pinkava, Eliáš Dolejší
  2018   Pocta suknu (Textil v kontextu umění)
  2018   Pravda vítězí(vá) (Obrazy nejen z českých dějin)
  2018   První republika 1918-1938
  2018   Rozhněvaná planeta 2: Operace pokračuje / Angry Planet II: Operation continues
  2018   Startpoint.18 (Prize for European Art Graduates)
  2018   Transformace geometrie / The Transformation of Geometry (Sbírka Siegfried Grauwinkel, Berlín; Sbírka Miroslav Velfl, Praha / Siegfried Grauwinkel Collection, Berlin; Miroslav Velfl Collection, Prague)
  2019   1989
  2019   Aleš Hnízdil, Jiří Kačer: Sochy a objekty / Sculptures and Objects
  2019   Anna Khmeleva, Nikola Rácová
  2019   Bydlení v umění (Malířská a sochařská výzdoba pražských obytných staveb 19. a raného 20. století)
  2019   Cena Jindřicha Chalupeckého 2019 / Jindřich Chalupecký Award 2019
  2019   Devětsil 1920-1931
  2019   Devětsil 1920-1931
  2019   Drop Dead Funny: Současné izraelské umění / Contemporary Art from Israel
  2019   Italské malířství před rokem 1800 / Italian Painting before 1800 (Katalog sbírky Moravské galerie v Brně / A Catalogue of the Collection of the Moravian Gallery in Brno)
  2019   Karafiáty a samet: Umění a revoluce v Portugalsku a Československu / Cravos e veludo: Arte e revolução em Portugal e na Checoslováquia / Carnations and Velvet: Art and Revolution in Portugal and Czechoslovakia (1968–1974–1989)
  2019   Kosmos / Cosmos
  2019   Kukačka 8 / Cuckoo 8 (Život je jinde / Life Is Elsewhere)
  2019   Kuna nese nanuk: Umění čtení umění / The Art of Reading Art
  2019   Living in Art (Painted and Sculpted Ornamentation of Prague Residential Buildings in the Nineteenth and Early Twentieth Centuries)
  2019   Možnosti dialogu / Möglichkeiten des Dialogs / Dimensions of Dialogue
  2019   Nejkrásnější věk / The Most Beautiful Age (Diplomanti AVU 2019 - Graduates)
  2019   Památníček: Nejkrásnější české knihy roku 2019 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2019 (Ročník / Edition 55)
  2019   Retina (Možnosti malby (1989-2019))
  2019   Rozum versus cit (Zlínský průmyslový design 1918-1958)
  2019   Stará bydliště / Old Adresses
  2019   The Last 30 Years of Emancipation
  2019   Vrchovina, krabatina, mrchovina (Solitéři Vysočiny)
  2020   Aleksandra Vajd, Jimena Mendoza
  2020   Alfons Mucha, Pasta Oner: Elusive fusion
  2020   Arcidiecézní muzeum Olomouc JAKO HOST Galerie a muzea litoměřické diecéze / Olomouc Archdiocesan Museum visiting Litoměřice Dioicese Gallery and Museum
  2020   Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo / Time Out of Mind Mind out of Time: Glass
  2020   Cena Jindřicha Chalupeckého 2020 / Jindřich Chalupecký Award 2020
  2020   Diplomanti AVU & hosté / AVU graduates & guest 1970 - 2020
  2020   Galerie a muzeum litoměřické diecéze jako host Arcidiecézního muzea Olomouc / Litoměřice Diocese Gallery and Museum visiting Olomouc Archdiocesan Museum
  2020   Michal Cimala a Michal Škapa: Duo neone
  2020   Nejedna rodina: Jirousovi, Padrtovi, Ságlovi
  2020   Pro knihy, pro sbírku, pro radost / For books, for the collection, for fun (XVI. Trienále českého ex libris 2020 / XVI. triennale of Czech Ex Libris 2020)
  2020   Rembrandt: Portrét člověka
  2020   Sen ve snu: Edgar Allan Poe a umění v českých zemích
  2020   Signál I
  2020   Súkromné listy Fullu a Galandu / Private Letters of Fulla and Galanda
  2020   Z hvězdy kruh / The Star Circle
  2021   30+: 30 let Institutu tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě / 30 Years of the institute of Creative Photography, Silesian University in Opava
  2021   Buddha zblízka
  2021   Cena Jindřicha Chalupeckého 2021 / Jindřich Chalupecký Award 2021
  2021   Dřevo/řez / Wood/cut (Gauguin, Orlik, Munch, Klemm, Bílek, Váchal)
  2021   Dům umění města Brna / Brno House of Arts 2018–2021
  2021   Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost / Human Dignity
  2021   Galerie Jelení Gallery 2010-2020
  2021   German Painting Now
  2021   Knock knock (AVU Malba 1 / AVU Painting 1)
  2021   Kukačka 9: Toto není umění / Cuckoo 9: This is Not Art
  2021   Lithopy (Česká účast na XXII. Trienále v Miláně / Czech Participation in the XXII Triennale Milano)
  2021   Mladí přátelé výtvarného umění (MPVU)
  2021   Nejistá sezóna / An Uncertain Season
  2021   Nejkrásnější české knihy roku / The Most Beautiful Czech Book of the Year 2020
  2021   Ruka na konci ramene ((Spolu)práce v českém a slovenském umění)
  2021   Signál II
  2021   Slovensko v dielach Slovenskej národnej galérie / Slovakia in the Artworks of the Slovak National Gallery
  2021   TA malba
  2021   Tady a teď! / Here and now!
  2021   Téměř sedm statečných / Almost the Magnificent Seven
  2022   Architektura a česká politika v 19.–21. století / Architecture and Czech Politics from the 19th to the 21st Centuries (Kritický katalog výstavy / Critical Exhibition Catalogue)
  2022   Casa Immaginaria: Living in a Dream
  2022   Design & transformace (Příběhy českého designu 1990–2020)
  2022   Design & Transformation (Stories of Czech Design 1990–2020)
  2022   Domov a svět / Home and Abroad
  2022   Farshad Farzankia & Frederik Næblerød: Lazy 8
  2022   Firma
  2022   Geometria naturalis (A Chapter from Crystallography)
  2022   Heroin Crystal: Generace devadesátých let v GHMP / Nineties Generation in Prague City Gallery
  2022   Jdu prachu samotou s průhledy do zahrad: Reynek v dialogu
  2022   Kinetismus (100 Years of Electricity in Art)
  2022   Kinetismus (100 let elektřiny v umění)
  2022   Moravská zemská obrazárna (1817–1961)
  2022   Nejkrásnější české knihy roku 2021 / The Most Beautiful Czech Book of the Year 2021 (57. ročník / 57th Year)
  2022   Other Knowledge (Texts, Images, Documents)
  2022   Pavel Preisner, Svatopluk Sládeček: O otcích, kterým děti pomáhají vyrůst / On Fathers Raised by Their Children
  2022   Play it again: Studio Najbrt
  2022   Príprava – Zasievanie / Grounding – Seeding
  2022   Přirození / The Natural Ones 1989–1992 (Ostravští divocí / Ostrava's wild bunch)
  2022   Půlnoc umění: Sbírka Karla Babíčka / Midnight of Art: Karel Babíček's Collection
  2022   Refrén / Refrain
  2022   Rytmus
  2022   Řeč plakátu 1890–1938
  2022   Signál III: Mistrovská díla ze Sbírky Roberta Runtáka (1900–1990)
  2022   Skrze tebe vidím sebe (Dialogy o portrétu)
  2022   Stanislav Kolíbal, Karel Štědrý: Paralely / Parallels
  2022   Suška: Kameny / Stones, Škoda: Objekty / Objects
  2022   Talking Flowers / Mluvící květiny (Mezinárodní porcelánové sympozium v Dubí / International Porcelain Symposium in Dubí)
  2022   Via lucis: Stanislav Libenský and Jaroslava Brychtová for sacred spaces in Bohemia and Moravia
  2023   „...a viděl jsem nové nebe a novou zemi...“ (Apokalypsa a umění v českých zemích)
  2023   Bohemia (Příběh fenoménu 1950–2000)
  2023   Brave World
  2023   Druhá tvář Brna (Brněnští němečtí malíři první poloviny 20. století)
  2023   Made by Fire (Experience the power and fragility of Bohemian glass and porcelain in their trial by fire)
  2023   Místa chvění (Zvuk jako médium)
  2023   New Positions in British Painting
  2023   Nic není problém
  2023   Ornament
  2023   Posvátné umění v nesvaté době (České sakrální umění 1948–1989)
  2023   Rafani
  2023   Volt-Age
  2023   Zbožní zítřka: Umění vidět (Mystici, esoterici, mediumici a automatici v českém výtvarném umění)
  2024   In margine: Rám, sokl, vitrína
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2007   Domy z meziprostoru (Josef Pleskot, AP atelier)
  2009   Orbis Artium (K jubileu Lubomíra Slavíčka)
  2011   Černá kůže, bílé masky (Postkoloniální myšlení I)
  2011   Dialog s démony nástrojů: Steina a Woody Vasulkovi
  2011   Postkoloniální myšlení II
  2011   Umění filmu (Úvod do studia formy a stylu)
  2012   Místa kultury (Postkoloniální myšlení III)
  2012   Společnost a kultura (Sociologické úvahy a eseje)
  2012   Vladimír Havlík: Actions and Interventions 1978-1988
  2013   Dost tichého šepotu (Exilová výtvarná scéna v Československu (1933-1939))
  2013   Jaromír Gargulák: Komorní plastika z let 2007-2012
  2013   Julius Koller, Kveta Fulierová: AMO AMARE
  2013   Navzájem. Umělci a společenství na Moravě 70.-80. let 20. století
  2013   Postkoloniální myšlení IV
  2013   The Nervous System
  2014   J+K Julius Koller Kveta Fulierova
  2014   Martin Zet: A Flower Bloomed From the Rose
  2014   Martin Zet: Z růže kvítek vykvet nám
  2014   Místo času
  2014   Procházka akční Prahou (Akce, performance, happeningy 1949-1989)
  2014   Sídliště Solidarita
  2014   SSSSSS: Nekonečné S a návrh symbolu Základní mzdy / The Endless S and a Basic Income symbol proposal
  2015   Askold Žáčko
  2015   Daniela Vinopalová
  2015   Jan Svoboda: I'm Not a Photographer
  2015   Jan Svoboda: Nejsem fotograf
  2015   Lágr Barbora (Život Josefa Černohorského)
  2015   Proti času (Konzervovanie-reštaurovanie v Československu 1918-1971)
  2015   Tam a zpátky / There and Back
  2016   FK 15: Umění autorské knihy a výtvarná výchova
  2016   Friedrich Feigl 1984-1965
  2016   Houser
  2016   Imrich Veber: Mejdan podle plánu
  2016   Marie Kratochvílová
  2016   Osmdesátky
  2016   Růžena Žertová: Architektka domů i věcí
  2016   Věda, průmysl a umění
  2017   A Walk Through Prague (Actions, Performances, Happenings 1949-1989)
  2017   Brněnský architektonický manuál (Průvodce architekturou 1918-1945)
  2017   Ludvík Šváb: Uklidit až po mé smrti
  2017   Michael Rittstein
  2017   Milena Dopitová: Even the Same is Different / Stejné je jiné
  2017   Nail Art - Space for Sale
  2017   Teorie duchů
  2017   Vladimír Dedeček: Interpretácie architektonického diela
  2017   Vladimír Dedeček: Stávanie sa architektom
  2017   Zobrazení bez reprodukce? (Fotografie a performance v českém umění sedmdesátých let 20. století)
  2017   Ženy predávajúce nádej
  2018   Český Filmový archiv 1943-1993 (Institucionální vývoj a problémy praxe)
  2018   Doličné okamžiky / Incriminating Moments
  2018   Green Fox Street
  2018   Herzan (Stavitelský rod z Třebíče)
  2018   Hranice, Teplice nad Bečvou a okolí architektura 1815–2018
  2018   Josef Portman (1893-1968): Na pomezí bibliománie
  2018   Josef Sudek: Topografie sutin
  2018   Krištof Kintera: Fatal Banal
  2018   Marek Škubal: Bůh odporných věcí / God of Repulsive Things
  2018   Paul Gebauer
  2018   Petr Brandl: 1668 - 1735, Studie
  2018   Petr Brandl: 1668 - 1735, Studies
  2018   Pro zrno (Obilní skladiště a sila 1898-1989)
  2018   Příběhy exilu / Stories of Exile (Osudy exulantů z území bývalého Ruského impéria v meziválečném Československu / The destinies of exiles from the territory of the former Russian empire in interwar Czechoslovakia)
  2018   S (ne)lidskou tváří?!: 1938-1989
  2018   Společné století: Česko - Slovensko 1918 - 2018 / A Century Together: Czechia - Slovakia 1918 - 2018
  2018   Šárka Trčková
  2018   Štyri modely
  2018   The Czech Film Archive 1943-1993 (Institutional Development and Problems of Practice)
  2018   Vladimír Dedeček: Interpretations of His Architecture (The Work of a Post War Slovak Architect)
  2018   Všední den v české fotografii 50. a 60. let
  2018   Za Zelenou liškou
  2018   Zámek ve Vyškově (Od biskupského sídla k muzeu)
  2018   Zemědělské práce / Slušovice
  2019   (a)typ: Architektura osmdesátých let
  2019   220 míst AVU
  2019   Albatros: 70 let na křídlech dětské literatury
  2019   Architektura v přerodu (1945-1948, 1989-1992)
  2019   Atelier RAW: Architekti Rusín & Wahla 2009-2019
  2019   Burian - Křivinka: Architekti 2009-2019
  2019   Diktátor času ((De)kontextualizace fenoménu Laterny magiky+)
  2019   Fenomén Ringhoffer (Rodina, podnikání, politika)
  2019   František Kobliha
  2019   Hotel Praha
  2019   Inteligence obrazu a jazyk dějin umění (Výbor z textů)
  2019   Jan Šépka: Inspirace
  2019   Jdi na venkov! (Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800-1960)
  2019   Jeviště Japanu (ósacký a kjótský dřevořez ve sbírce Národní galerie Praha)
  2019   Oko a tvář / Eye and Face
  2019   Paměť Podprůhonu (Historie, příběhy a lidé kladenské dělnické čtvrti)
  2019   Petr Babák: Název knihy, autor názvu
  2019   Petr Pelčák: Architekt 2009-2019
  2019   Posel z Dálného východu (Vojtěch Chytil a sběratelství moderní čínské tušové malby v meziválečném Československu)
  2019   Poznámka k přístupnosti / Accessibility Note
  2019   Pracoval jsem mnoho... (Soupis výtvarného díla Josefa Čapka. Díl první: Kresba)
  2019   Prerušená pieseň (Výtvarné umenie v časoch stalinskej kultúrnej praxe 1948–1956)
  2019   RAT ART
  2019   Role fotografie (Rozhovory o různé fotografii)
  2019   Sochař Miloš Zet: Zdi, sokly a makety (Rakouské meditace)
  2019   Španělský a Německý sál na Pražském hradě v 19. století / The Spanish and German Halls at Prague Castle in the 19th Century
  2019   Šumperák: Ztráta plánu / Plans Went Astray
  2019   Tata3ojs Tatalog
  2019   The sculptor Miloš Zet: Walls, plinths and mock-ups (An Austrian meditation)
  2019   Umění v nouzi!? / Kunst in Not!? (Sekce pro výtvarné umění Muzejní společnosti Teplice-Šanov 1932-1938 / Sektion für bildende Kunst der Museums-Gesellschaft Teplitz-Schönau 1932-1938)
  2019   Václav Jirásek: Auta
  2019   Vnitřní čas
  2020   AMA: Ľubomír Ďurček, Květoslava Fulierová, Július Koller and Amateur Artists
  2020   Architektura imaginárního (Scénografický seminář Josefa Svobody)
  2020   Bratislavské moderné fontány / Modernist Fountains of Bratislava
  2020   Comenius 1592–1670 (Doba mezi rozumem a šílenstvím. Jan Amos Komenský a jeho svět)
  2020   Dělník je smrtelný, práce je živá / Workers die but Work Lives on
  2020   Duch, který pracuje / A Spirit at Work (Architektura a česká politika 1918-1945 / Architecture and Czech Politics 1918-1945)
  2020   Efemeria
  2020   Formosa deformitas (O podivné spřízněnosti baroka a kubismu 1911-1914)
  2020   Gustav Aulehla: Sudetská kronika
  2020   Hledání univerzality (Kontexty průmyslové architektury v Československu 1945-1992)
  2020   Hynek Alt: Untitled (Infrastructures & The Beach)
  2020   Jak namalovat vejce? (Příběh malíře Josefa Šímy)
  2020   Jaroslav Prokop
  2020   Jaroslav Pulicar
  2020   Karel Prager a Družstvo pro výstavbu rodinných domků s ateliéry
  2020   Krajiny Josefa Jambora (Povídání o malíři a malování)
  2020   Kunsthalle Conversations (Encounters in the Making of Kunsthalle Praha)
  2020   Libor Fojtík: Trampové
  2020   Milk and Honey
  2020   Na konci byla kniha (Anna Pleštilová a Lucie Rohanová o autorských knihách)
  2020   Napínat současnost (Detektivní pátrání po sdíleném světě)
  2020   Nepostavená: Architektura osmdesátých let
  2020   Obrazy konců dějin (Česká vizuální kultura 1985-1995)
  2020   Obrazy nenávisti (Vizuální projevy antisemitismu ve střední Evropě)
  2020   Od balonu ke kosmickému vědomí (Aviatické eseje o české letecké duši)
  2020   Pracoval jsem mnoho... (Soupis výtvarného díla Josefa Čapka. Díl druhý: Užitá kresba)
  2020   Rozhovory: Architektura osmdesátých let
  2020   S Adrienou
  2020   Síla i budoucnost jest národu národnost / The Strength and Future of the Nation is National Identity (Architektura a česká politika v 19. století / Architecture and Czech Politics in the 19th Century)
  2020   Spartakiáda / The Spartakiad
  2020   Teplicko objektivem Františka Fridricha (Fotografie z ateliéru významného fotografa 2. poloviny 19. století)
  2020   The Villa of Jenny and Josef Winternitz
  2020   Tomáš Predka
  2020   Václav Chochola
  2020   Vila Jenny a Josefa Winternitzových
  2020   Výstava jako médium: České umění 1957-1999
  2020   Zapomenutý malíř Ferdinand Engelmüller (Edice vzpomínek a deníků z Ruska)
  2020   Zde tvůj život... / Ta vie est là...
  2020   Žižkovská věž
  2021   Bohuslava Olešová: Žízeň nekonečna
  2021   Budoucnost je skryta v přítomnosti / The Future is Hidden in the Present
  2021   Civilizovaná žena (Ideál i paradox prvorepublikové vizuální kultury)
  2021   Deníky
  2021   Diakritický manuál (Případová studie nově navržených akcentů současných písem)
  2021   Divadlo ulice / Theatre of the Street (Reklama a aranžérství výkladních skříní v kontextu modernismu 1918-1938 / Advertising and Window Display Within the Context of Modernism 1918-1938)
  2021   Dotek zvířete
  2021   Dystopický realismus (Jak se učit skrze kapitalismus a temné budoucnosti)
  2021   Ester Krumbachová
  2021   Galerie v kostce (Interaktivní průvodce pro rodiny s dětmi od 5 let)
  2021   Gravitace umělecké kompetence
  2021   Charles Bridge
  2021   Jako sen
  2021   Jaroslav Róna: Architektony a stroje / Architectons and Machines
  2021   Jiří Pelcl Design (Dřevo - kov - sklo - porcelán - plast - textil - papír)
  2021   KPZ
  2021   Martin Zet: Hvězda
  2021   Michael Rittstein: Klokaní Tarzan
  2021   Mistr drobné grafiky Stanislav Kulhánek (Rozměry života)
  2021   Nová typografie (Příručka pro moderní tvůrce)
  2021   Obrazy zášti (Vizuální projevy antijudaismu a antisemitismu v českých zemích)
  2021   Prečo umenie? (Odpovede na najčastejšie otázky kladené v galériách)
  2021   První sníh / Première neige
  2021   Samota uprostřed davu: Charles Baudelaire a české umění
  2021   Sochařské Brno 1989–2019 / Sculpture in Brno 1989–2019
  2021   Steklík
  2021   Steklík
  2021   Zmizelé horizonty (Fotografie z archivu Českého egyptologického ústavu 1959-1989)
  2021   Ztracený svatý
  2022   70 unikátů
  2022   Alexandr Skalický: Sestup bílé čáry / The Descent of the White Line (Konceptuální fotografie 80. let / Conceptual Photography from the 1980s)
  2022   Co je českého na umění v Čechách? (Vybrané texty z let 2004–2021)
  2022   Foto Kolář (Viktor Kolář st., 1898–1971)
  2022   František Kupka: Mentis oculis
  2022   Images of Malice (Visual Representations of Anti-Judaism and Antisemitism in the Bohemian Lands)
  2022   Jiří Staněk: Práce I
  2022   Jitka Svobodová (Obrazy, kresby, objekty 1965–2021)
  2022   Karel Teige: Deníky 1912–1925
  2022   Lukáš Rittstein: Natural. Mezi nebem a zemí / Between the Sky and the Earth (Sochy / Sculptures 1980–2021)
  2022   Mánes: Obrazy do kapsy / Pocket Paintings
  2022   Maria Bartuszová
  2022   Martin Krajc: Immersion
  2022   Martin Matoušek: Průhledy / Glimpses
  2022   Martin Zet: Věšák Zet
  2022   MEN: Mužské tělo ve sbírce Roberta Runtáka / The Male Body in Robert Runták's Collection
  2022   Miloš Budík: Villa Tugendhat, 1956
  2022   Obeplutí světa s korvetou Erzherzog Friedrich 1874-1876 (Cestovatelské vzpomínky císařsko-královského námořního důstojníka Erwina hraběte Dubského)
  2022   Pavel Šešulka: Fotografie
  2022   Posaďte se!
  2022   Postup jako výstup (Umělecko-výzkumné strategie na UMPRUM)
  2022   Pražská Pallas a Moravská Hellas 1902: Auguste Rodin v Praze a na Moravě
  2022   Technodiverzita
  2022   Tvůrci zázraků: Vojtěch a Anna Suchardovi
  2022   Umělec, ateliér a umění (Obrazy z 19. století)
  2022   Umění a emancipace (Výbor z textů Piotra Piotrowského)
  2022   Útěcha bydlením / Consolation by Living (Život soukromého sběratele za železnou oponou / The Life of a Private Collector Behind the Iron Curtain)
  2022   Vladimír Véla: Poutník po barvách (Krajiny 2002-2022)
  2022   Zengerova transformační stanice (Eelektřina ve městě, elektřina v architektuře)
  2022   Ztracená vláda věcí tvých se k tobě navrátí / The Rule over Your Affairs Once Lost Will Return to You
  2023   Adam Kašpar
  2023   Enlightenment, Culture, Leisure (Houses of Culture in Czechoslovakia)
  2023   Jaroslav Róna: Apokalypsy a vize / Apocalypses and visions
  2023   Michał Szalast: Albíni / Albinosi / Albinos
  2023   Michal Škoda: Topografie samoty / Topography of Solitude
  2023   Miloš Budík: Jsem fotograf / I Am a Photographer
  2023   Osvěta, kultura, zábava (Kulturní domy v Československu)
  2023   Pavel Büchler: Signs of Life / Známky života
  2023   Petr Dub: Oddělení malby
  2023   Pod zimním sluncem jihu (Čeští malíři na Korsice a francouzské Riviéře 1925–1931)
  2023   Pracoval jsem mnoho... (Soupis výtvarného díla Josefa Čapka. Díl třetí: Malba)
  2023   Sbírka Kunsthalle Praha (50 Highlights)
  2023   Zbyněk Sedlecký: Inscenace / Inscenation
  nedat. (2018)   Pavla Malinová: O mně se povídá, moje mlčení tomu odpovídá / People talk about me, my silence reflects that
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   Jana Ševčíková - Jiří Ševčík: Texty
  2010   Kruh: Texty o architektuře 2006-2009 (Matadoři, junioři)
  2011   Ingredere Hospes IV. (Sborník Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Kroměříži)
  2014   Do, před, u, o, na, od, s, přes, pro, skrz, za, v, z AVU
  2014   Kruh: Texty o architektuře 2010-2013 (CZ/NL/FR/AT)
  2014   Olaf Brzeski: Samolibec / The Self-seeker (Soubor textů)
  2014   to, before, in, about, at, above, with, across, for through, on behalf of, inside, from AVU
  2016   Naše věc
  2017   Instant Presence (Representing Art in Photography)
  2017   Prostory Dalibora Chatrného (Sborník textů k dílu autora)
  2019   After Life výstavy
  2020   Chtěl_a jsem další zkušenost / I Wanted a Different Experience (Ateliér hostujícího umělce AVU - Šaloun 2007-2018 / The Studio of the Visiting Artist at AVU - Šaloun 2007-2018)
  2021   Moderní žena - architektka / Modern Woman - Architect (Projekce a realita ve střední Evropě od roku 1900 / Projection and Reality in Central Europe since 1900)
  2022   Zadání, umělecká úloha a funkce v architektuře a ve výtvarném umění
encyklopedie/slovník
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   Atlas of Transformation
aukční katalog
  rok vydání   název (podnázev)
  2015   Aukce 40 (Výtvarné umění, starožitnosti, design a české umělecké sklo)
  2015   Etcetera 1
  2016   Etcetera 1½
  2016   Etcetera: Soukromá sbírka umění
  2017   Etcetera 2½
  2020   Etcetera 10: Post-War & Contemporary Art & Soukromá sbírka současného umění
  2020   Etcetera 11: Post-War & Contemporary Art
  2021   Etcetera 12: Post-War & Contemporary Art
  2021   EtceteraArt 13: Post-War & Contemporary Art
  2022   EtceteraArt 14: Post-War & Contemporary Art
  2022   EtceteraArt 15: Post-War & Contemporary Art
  2023   EtceteraArt 17: Post-War & Contemporary Art
autorská kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2011   511 (Líšeňský profil – Kateřina Šedá)
  2011   Od B do Z / B to Z (Konverzační příručka bedřichovicko-anglická / Bedřichovician-Englisch Conversation Guide)
  2013   Martin Vongrej: 2013
  2013   Panorama (Görüs Hakki / The Right of View)
  2013   Petra Feriancová: Bird Guide
  2014   Petra Feriancová: Bird Guide II
  2019   We Have Never Been Earth
  2021   Propojení
  2021   Václav Jirásek: Infekce
periodikum
  rok vydání   název (podnázev)
  2014   365° (Magazín o umení)
  2016   365° (Magazín o umení)
  2017   365° (Magazín o umení)
  2021   Qartal (3)
  2021   Qartal (1)
  2021   Qartal (2)
  2021   Qartal (4)
  2021   Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny (31)
  2022   Qartal (5)
  2022   Qartal (6)
  2022   Qartal (7)
  2022   Qartal (8)
  2022   Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny (32)
  2022   Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny (33)
  2022   Umění / Art (2)
  2022   Umění / Art
  2022   Umění / Art (3)
  2022   Umění / Art (1)
  2022   Umění / Art (4)
  2023   Qartal (9)
  2023   Qartal (10)
  2023   Qartal (12)
  2023   Qartal (11)
  2023   Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny (34)
  2023   Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny (35)
  2024   Qartal (13)
program
  rok vydání   název (podnázev)
  2019   Janáčkova filharmonie Ostrava (66. koncertní sezóna 2019/2020)
  2020   Janáčkova filharmonie Ostrava (67. koncertní sezóna 2020/2021)
  2020   Výstavní program 2020 (Dům umění města Brna)
  2023   Galerie TIC (2)
  2023   Galerie TIC (3)
  2023   Galerie TIC (4)
průvodce
  rok vydání   název (podnázev)
  2022   Bienále Ve věci umění Průvodce / Biennale Matter of Art Guide
příležitostný tisk
  rok vydání   název (podnázev)
  2021   Mladí přátelé výtvarného umění (MPVU)
ročenka
  rok vydání   název (podnázev)
  2017   LAB 2014–2017 / Kunsthalle Bratislava
  2022   Dům umění města Brna / Brno House of Arts 2022
sbírkový katalog
  rok vydání   název (podnázev)
  2021   60.–70. léta 20. století / The 1960s and 1970s (1)
  2021   60.–70. léta 20. století / The 1960s and 1970s (2)
  2021   60.–70. léta 20. století / The 1960s and 1970s (3)
  2021   60.–70. léta 20. století / The 1960s and 1970s (4)

Tiskárna Helbich, a.s.

diplom
  rok vydání   název (podnázev)
  2015/04   Nejkrásnější české knihy roku 2014 (3. místo Odborná literatura)

Tiskárna Helbich, a.s.

osoba   narození rok od - do, poznámka
Helbich Robert   23. 7. 1974     2006 - ????