Vysoká škola výtvarných umení

druh: vysoká škola
obec: Bratislava (Bratislava)
adresa: Hviezdoslavovo nám. 18
PSČ: 814 37
stát: Slovensko (Slovakia)

rok vzniku: 1949

poznámka:
Rektorát, Katedra Architektonickej tvorby, Maľby a iných médií, Teórie a dejín umenia:
Hviezdoslavovo nám. 18
814 37 Bratislava
tel.: + 421 2 5942 8500

Katedra Fotografie a nových médií, Grafiky a iných médií, Intermédií a multimédií, Dizajnu, Reštaurovania, Socha, objekt, inštalácia, Textilnej tvorby, Úžitkového umenia, Vizuálnej komunikácie, Kabinet kresby:
Drotárska cesta 44
811 02 Bratislava
tel.: + 421 2 6829 9500

Katedra Maľby a iných médií:
Koceľova 23
821 08 Bratislava

Vysoká škola výtvarných umení

termín   název výstavy, místo konání
1969/02/02 - 1969/03/02   Grafická škola Vincenta Hložníka, Východoslovenská galéria (1961-1992), Košice (Košice)
1975/05/20 - 1976/08/31   Súčasný slovenský šperk, Hrad Červený Kameň, Častá (Pezinok)
1976/04/06 - 1976/04/28   Vysoká škola výtvarných umění v Bratislavě na počesť XV. zjazdu KSČ, Galerie Fronta, Praha
1977/04/30 - 1977/05/15   Architektonická a výtvarná tvorba Dušana Kuzmu, Oblastná galéria, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1985   Ján Kulich: Medaily, sochy, NBS - Múzeum mincí a medailí, Kremnica (Žiar nad Hronom)
1987/06/23 - 1987/08/02   Ján Kulich, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1990/08/02 - 1990/08/26   Mária Bidelnicová: Premena obrazu, Galéria výtvarného umenia, Prešov (Prešov)
1991/01/08 - 1991/02/15   Zakladatelia VŠVU 1949 - 1952: Fulla, Hložník, Hoffstädter, Kostka, Matejka, Mudroch, Nowak, Zmeták, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1991/10/24 - 1991/11/26   Justus Dahinden: Architektúra, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1992/01/29   Stretnutie Jozefa Kostku s priateľmi pro príležitosti umělcových 80. narodenín, Dessewffyho palác, Bratislava (Bratislava)
1992/01/29   Stretnutie Jozefa Kostku s priateľmi pro príležitosti umělcových 80. narodenín, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1993/01/21 - 1993/02/22   Počítačová grafika vo výtvarnom umení, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1993/02/25 - 1993/03/13   Študenti VŠVU: Štefan Kollár, Lívia Slížová, Tibor Tóth, Igor Valuška, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1993/06/04 - 1993/06/26   Lachsersatz '92, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1993/06/30 - 1993/07/29   André Masson: Surrealistické kresby / Dessins surrealistes, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1993/10/12 - 1993/10/30   Demartini - Sochárska škola II, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1994/02/22 - 1994/04/10   Prieskum z prieskumu, Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
1994/03/31 - 1994/04/30   Václav Zykmund: Kresby a fotografie, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1994/06/21 - 1994/07/17   Prieskum II., Považská galéria umenia v Žiline, Žilina (Žilina)
1995/02/03 - 1995/03/12   II. Medzinárodný Workshop Textilného Designu, Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne (-2001), Trenčín (Trenčín)
1995/03/21 - 1995/04/15   Vojtech Vilhan, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1995/09/30 - 1995/11/26   Dialógy II (Atelier slobodnej kreativity, Sochárska katedra Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave), Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy (Klatovy)
1997/04/30 - 1997/05/23   Günter Damisch, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1997/09/25 - 1997/10/18   Paul Uwe Dreyer: Obrazy, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1997/10/13 - 1997/11/22   Intermediální projekt Katedry vizuálních médií a Otevřeného ateliéru, Fotogalerie U Řečických, Praha
1998/04/30 - 1998/05/23   Emil Přikryl: Projekty, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
1999/03/05 - 1999/03/27   8 a půl (roku) - katedra vizuálních médií Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, Galerie 4 - Galerie fotografie (Galerie G4), Cheb (Cheb)
1999/10/21 - 1999/11/04   VŠVU: 50. výročie školy, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2000/03/09 - 2000/03/31   Quido Sen: Rezonancie, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
2000/07/20 - 2000/08/19   Peter Fašanok, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2001/04/04 - 2001/05/06   Karol Weisslechner a studenti ateliéru S+M+L XL kov a šperk, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2001/05/14 - 2001/06/24   Sýpka 2001: Idea výtvarného materiálu, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2001/05/18 - 2001/07/08   Hry s umením 2001: V znamení kameňa a dreva, Tatranská galéria, Poprad (Poprad)
2001/05/19 - 2001/06/24   Sýpka 2001: Posluchači vysokých uměleckých škol, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2001/06/17 -   Sochy zo sochárskeho sympózia Art in GardenPark, Spišská Sobota, Spišská Sobota (Poprad)
2001/07/17 -   Socha v záhrade: Z tvorby pedagógov a študentov Katedry sochárstva VŠVU, Turčianska galéria, Martin (Martin)
2001/09/06 - 2001/09/29   Václav Cigler: Sklo, kresby, projekty, práce z r. 1960 - 2000, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2002/12/11 - 2003/01/12   Vladimír Havrilla: Retrospective, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2003/04/04 - 2003/03/09   Fórum dizajnu 2003, Agrokomplex - Výstavnictvo, Nitra (Nitra)
2003/09/02 - 2003/09/27   Medzinárodné výtvarné sympózium Vyšné Ružbachy 2003: Tvary zeme a tvary umenia, Tatranská galéria, Poprad (Poprad)
2005/01/13 - 2005/02/13   Hauffland - Licvidation Total, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/03/15 - 2005/04/16   e-a-t (experiment a typografia): Výber súčasnej českej a slovenskej typografie /1985 - 2004/, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/04/21 - 2005/05/14   Meetingpoint: Výstava slovenskej fotografie, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/05/24 - 2005/06/13   Finalisti medzinárodnej súťaže - The Essl Award 2005, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/06/17 - 2005/06/25   Cena rektora / Rector's Award 2005, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/06/30 - 2005/07/23   Akadémia výtvarných umení v Budapešti: Pedagógovia / Hungarian Academy of Fine Arts in Budapest: Teachers, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/07/28 - 2005/08/31   Návrat odídených: Slovenská exilová architektúra / Return of those who left: Slovak exile architecture, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/10/05 - 2005/10/30   The Bartlett School of Architecture, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2005/12/06 - 2006/01/12   František Burian: Konzumní sbratření - síla vábení, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/01/20 - 2006/02/12   Chlap, hrdina, duch, stroj, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/02/21 - 2006/03/16   Young Blood: I'm a Young „Slowak“ architect!, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/03/21 - 2006/04/12   Design do tmy, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/04/20 - 2006/05/12   Object in Space, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/05/09 - 2006/05/26   Figurama 05, Jižní předměstí - bývalé nádraží, Plzeň (Plzeň-město)
2006/05/18 - 2006/06/11   Panteón - hrdinovia a anti-pomníky, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/06/15 - 2006/06/25   Cena rektora / Rector's Award 2006, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/06/29 - 2006/07/30   Cena Oskara Čepana / Oskár Čepan Award 2006, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/08/08 - 2006/08/30   Európska identita / European Identity, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/09/07 - 2006/09/27   Cesta do budúcnosti: Umenie mladej japonskej generácie / Passage to the Future: Art from a New Generation in Japan, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/10/05 - 2006/10/29   Ex Change: Ateliér S + M + L_XL, VŠVU a FH Trier, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/11/05 - 2006/11/30   Jano Pavlík: JPS, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2006/12/07 - 2007/01/14   Jan Knap, Bohdan Hostinák: Arkádia maľby / Arcadia of Painting, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2007/03/09 - 2007/03/29   Hus za šunku, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2007/06/19 - 2007/06/24   Cena rektora VŠVU, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2007/11/03 - 2007/11/30   Katedra fotografie a nových médií, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave: Výstava študentských prác k 15. výročiu založenia katedry, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008   Diplomové práce 2008, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2008/04/22 - 2008/05/18   Big Deal, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/06/17 - 2008/06/22   Cena rektora / Rector's Award 2008, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/06/27 - 2008/08/03   Cena Oskára Čepana / Oskár Čepan Award 2008, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/08/28 - 2008/09/28   We / You / Together, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/10/10 - 2008/10/31   Golden Folder, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/11/06 - 2008/12/06   Východozápad / Eastwest, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2008/12/12 - 2009/01/11   Recherchez la femme, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2009   Diplomové práce 2009, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2009/01/16 - 2009/02/12   11 + 1, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2009/08/06 - 2009/08/28   Last Level, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2009/09/03 - 2009/10/04   Petra Cepková: 13. komnata, Galéria Profil, Bratislava (Bratislava)
2009/09/24 - 2009/10/11   VŠVU - up - (to) - date, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2009/10/05 -   Contemporary Slovak Architecture in Photography by Ľubo Stacho, The Embassy of the Slovak Republic in London, Londýn (London)
2009/11/02   Súčasná slovenská architektúra vo fotografiách Ĺuba Stacha, Slovenská vysoká škola technická, Fakulta architektury, Bratislava (Bratislava)
2010   Diplomové práce 2010, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2010/03/17 - 2010/03/20   Videosekt 2010: Súťažná prehliadka súčasného slovenského videoartu, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2010/09/27 - 2010/09/28   Open situation: Performance Project Presentation, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2010/10/22   Jana Geržová: Prezentácia a krst knihy Rozhovory o maľbe. Pohľad na slovenskú maľbu prostredníctvom orálnej histórie, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2010/11/12   Mikroskop 12: Pavlína Fichta Čierna, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2011   Diplomové práce 2011, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2011/11/01 - 2011/11/30   Mladé médium: 20 rokov fotografie na VŠVU, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2012   Diplomové práce 2012, Dom umenia, Bratislava (Bratislava)
2013   Magisterské diplomové práce / Master diploma works 2013, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
2013/05/17 - 2013/06/10   Essl Art Award CEE 2013, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2013/07/18 - 2013/08/09   Rožňavské radiály 1.01.: Traja z jedného mesta, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/08/03 - 2013/09/29   Ateliér keramiky VŠVU Bratislava, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
2013/08/15 - 2013/09/06   Rožňavské radiály 1.02.: Postfotografika, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/09/05 - 2013/10/04   Rožňavské radiály 1.03.: Geometria a geometrizmy, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/10/10 - 2013/11/07   Rožňavské radiály 1.04.: Domáce video, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/11/07 - 2013/11/22   Rožňavské radiály 1.05.: Medzimédiá, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/11/28 - 2013/12/20   Rožňavské radiály 1.06.: Predčasná retrospektíva, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2013/12/19 - 2014/02/02   Typografia a dizajn písma na Slovensku: Začalo to Cyrilom a Metodom, Slovenské centrum dizajnu, Bratislava (Bratislava)
2014/05/31 - 2014/06/26   Hriechy, Slovenské národné divadlo, Bratislava (Bratislava)
2014/06/05 - 2014/06/15   Magisterské diplomové práce, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
2014/06/18 - 2014/08/08   Rožňavské radiály 2.01.: Posledný zhasne!, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2014/09/10 - 2014/10/05   Rudolf Fila, Jindřich Štreit: In optima forma, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2014/09/12 - 2014/10/31   Rožňavské radiály 2.03: Medzi prvou a druhou prírodou, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2014/11/19 - 2014/12/16   Rožňavské radiály 2.05.: BA - KE Kauza socha, Galéria Baníckeho múzea, Rožňava (Rožňava)
2015/05/15 - 2015/06/07   Essl Art Award CEE 2015, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2016/03/12 . 2016/03/20   Nečekaný výlet do Havířova, Havířov (Karviná), Havířov (Karviná)
2017   Magisterské diplomové práce / Master diploma works 2017, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
2017/04/27 - 2017/05/24   Wratislavia pro Bratislava, Bratislava pro Wratislavia, Galeria miejska (The City Gallery in Wroclaw), Vratislav (Wrocław, Breslau)
2017/04/27 - 2017/06/03   Wratislavia pro Bratislava, Bratislava pro Wratislavia, Vratislav (Wroclaw), Vratislav (Wrocław, Breslau)
2017/04/27 - 2017/06/03   Wratislavia pro Bratislava, Bratislava pro Wratislavia, Galeria Neon, Vratislav (Wrocław, Breslau)
2017/04/27 - 2017/06/03   Wratislavia pro Bratislava, Bratislava pro Wratislavia, Galeria za Szkłem, Vratislav (Wrocław, Breslau)
2017/06/01 - 2017/07/02   Medzi koncom a začiatkom: Diplomové práce študentov VŠVU (Ateliér Sklo), Galéria 19, Bratislava (Bratislava)
2017/10/04 - 2017/10/27   Bratislava pro Wratislavia, Wratislavia pro Bratislava, Hlavné mesto Bratislava, Bratislava (Bratislava)
2017/10/04 - 2017/10/27   Bratislava pro Wratislavia, Wratislavia pro Bratislava, Pálffyho palác, Bratislava (Bratislava)
2017/10/04 - 2017/10/27   Bratislava pro Wratislavia, Wratislavia pro Bratislava, Dom umenia / Kunsthalle Bratislava (Slovenské centrum vizuálnych umení), Bratislava (Bratislava)
2017/10/04 - 2017/10/27   Bratislava pro Wratislavia, Wratislavia pro Bratislava, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2017/10/04 - 2017/10/27   Bratislava pro Wratislavia, Wratislavia pro Bratislava, Poľský inštitút, Bratislava (Bratislava)
2017/11/03 - 2017/11/30   Robert V. Novák: Opustiť toto miesto, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2018/01/25 - 2018/03/25   Hledání hranic malby v post-mediálním prostředí, Ostrava (Ostrava-město), Ostrava (Ostrava-město)
2018/11/03 - 2018/12/07   Anna Daučíková: V zornom poli, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)
2019/02/27 v 11 hodin   Slavnostná inaugurácia rektorky VŠVU doc. Mgr. Bohunky Koklesovej, PhD., Moyzesova sieň Filozofickej fakulty Univerzity Komenského, Bratislava (Bratislava)
2021/12/02 - 2022/01/27   Prihraj: Aspekty spolupráce v tvorbe študentov a študentiek UMPRUM, Galéria Medium, Bratislava (Bratislava)

Vysoká škola výtvarných umení

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  2015   Mira Podmanická: More
  2015   Štefan Papčo: Citizens
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1990   Fulla, Hložník, Hoffstädter, Kostka, Matejka, Mudroch, Nowak, Zmeták
  1995   Billboart
  1995   Dialógy II (Atelier slobodnej kreativity, Sochárska katedra Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave)
  2006   Panteón: Hrdinovia a anti-pomníky / Pantheon: Heroes and Anti-Monuments
  2007   Katedra fotografie a nových médií, Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave 2007 / Department of Photography and new media, Academy of Fine Arts and Design, Bratislava 2007
  2008   Diplomové práce 2008
  2009   Bilancovanie / balansovanie // Assesment / Balancing (Katalog Katedry Socha, objekt inštalácia, VŠVU, Bratislava / Catalogue of a Department Sculpture, Object, Installation, AFAD, Bratislava)
  2009   Diplomové práce 2009
  2009   Katalóg bakalárskych diplomových prác
  2009   VŠVU - up - (to) - date
  2010   Diplomové práce 2010
  2010   Gaphic Mode 09
  2011   2 x 10 (20 rokov. Súčasné práce z Katedry fotografie a nových médií na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave)
  2011   Diplomové práce 2011
  2011   Mladé médium / A Youthful Medium (20 rokov fotografie na VŠVU / 20 years of photography at AFAD)
  2012   Diplomové práce 2012
  2013   Magisterské diplomové práce / Master diploma works 2013 (Vysoká škola výtvarných umení / Academy of fine arts and design)
  2014   Hriechy
  2014   Magisterské diplomové práce / Master diploma works
  2016   Magisterské diplomové práce / Master diploma works 2016 (Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave / Academy of Fine Arts and Design in Bratislava)
  2017   Bratislava pro Wratislavia / Wratislavia pro Bratislava
  2017   Magisterské diplomové práce / Master diploma works 2017 (Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Academy of Fine Arts and Design in Bratislava)
  2018   Magisterské diplomové práce / Master Diploma Works 2018 (Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave / Academy of Fine Arts and Design in Bratislava)
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   V toku pohyblivých obrazov (Antológia textov o elektronickom a digitálnom umení v kontexte vizuálnej kultúry)
  2006   Dizajn a firmy (Značka - História a súčasnosť slovenských firiem)
  2006   História a teória mediálneho umenia na Slovensku
  2007   Paríž (Architektúra a výtvarné umenie)
  2009   Giacomettiho smiech?
  2009   Rozhovory o maľbe (Pohlad na slovenskú maľbu prostrednictvom orálnej histórie)
  2009   V tieni Tretej ríše (Oficiálne fotografie slovenského státu)
  2011   Akčné umenie na Slovensku v 60. rokoch 20. storočia (Akcie Alexa Mlynárčíka)
  2011   Ekonómie tela v umeleckohistorických a teoretických diskurzoch
  2011   Illustration Mode
  2011   Koloman Sokol v Mexiku
  2013   Textilná tvorba a dizajn v 20. - 21. storočí (Vybrané kapitoly zo svetovej a československej produkcie)
  2013   Typografia a dizajn písma na Slovensku / Typography and Type Design in Slovakia (Začalo sa to Cyrilom a Metodom / It All Began with Cyril and Methodius)
  2013   Umelec a písanie
  2013   Užitková grafika na Slovensku po roku 1918 / Graphic Design in Slovakia after 1918 (2. Vyzliekanie z kroja: Okruh Školy umeleckých remesiel / Taking Off Traditional Clothes: The School of Arts and Crafts Circle)
  2014   Obraz a slovo, slovo a obraz
  2014   Teritórium ulica (Umenie akcie v mestskom priestore v rokoch 1965–1989)
  2017   Majstrovstvo za dverami (Majstrovstvá Bratislavy v posuně artefaktu (1979-1986) v kontexte bytových výstav 70. a 80. rokov 20. storočia)
  2017   Prievozník (O ľuďoch v neumení a figúrach v umení)
  2018   Juraj Linzboth a–z (Písmová tvorba 1957–1985)
  2018   Súmrak doby (Prelamovaná história, pamäť, fotografia)
  2019   Archívna správa o stave Vysokej školy výtvarných umení 1949–1989
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  1995   Umenie šesťdesiatych rokov (Zborník prednášok o výtvarnom umení a architektúre)
  1996   Postmoderna... a čo ďalej?
  1997   Umenie sedemdesiatych rokov
  2006   Efekt múzea: Predmety, praktiky, publikum (Antológia textov anglo-americkej kritickej teórie múzea)
  2006   Slovenské výtvarné umenie 1949-1989 z pohľadu dobovej literatúry
  2009   Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave 1949-2009: Šesťdesiat rokov / Academy of Fine Arts 1949-2009: Sixty Years
  2010   V hľadaní prameňov (Zborník z konferencie konanej v dňoch 24. a 25. septembra 2009 pri príležitosti životného jubilea historičky, teoretičky a kritičky umenia Ivy Mojžišovej)
  2011   Galéria Medium / Medium Gallery 1991 - 2011
  2012   Maľba v kontextoch / Kontexty maľby (Zborník z Česko-Slovenského sympózia venovaného problémom súčasnej maľby)
  2012   Maľba v postmediálnom veku / Painting in the Postmedial Age (Zborník medzinárodného sympózia / Proceedings from an International Symposium)
  2012   Rodové aspekty súčasného umeleckého diskurzu (Zborník z interdisciplinárneho sympózia)
  2018   Oskár Čepan a výtvarné umenie
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Václav Zykmund: Kresby a fotografie
  1998   Adriena Šimotová: Stopy pamäte (V hraniciach dorozumenia II)
  1998   Emil Přikryl: Projekty
  1998   Jenny Schmid: Dženská republika / Land of Jenny
  2000   Peter Fašanok (držiteľ ceny rektora z šk. rok 1999/2000 v oblasti voľného umenia)
  2000   Quido Sen: Rezonancie
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1976   Vysoká škola výtvarných umění v Bratislavě na počesť XV. zjazdu KSČ
  1993   Počítačová grafika vo výtvarnom umení / Computer graphics in fine art
  1993   Štefan Kollár, Lívia Slížová, Tibor Tóth, Igor Valuška
  2001   Tereza Langerová, Patrik Illo, Anabela Žigová: Ty a ty a ty
  2014   Rudolf Fila, Jindřich Štreit: In optima forma
katalogová pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2000   Erotický šperk: Medzinárodná výstava výtvarného šperku
pozvánka nevýstavní
  rok vydání   název (podnázev)
  2019   Pozvánka na slávnostnú inauguráciu rektorky VŠVU doc. Mgr. Bohunky Koklesovej, PhD.
ročenka
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Galéria Medium: Ročenka 2005 / Medium Gallery: Year-book 2005
  2007   Galéria Médium: Ročenka 2006 / Gallery Medium: Year-Book 2006
  2009   Galéria Medium: Ročenka 2008 / Medium Gallery: Year-Book 2008

Vysoká škola výtvarných umení

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1967   Academias de arte de Checoslovaquia
  1988   Československé nejkrásnější / najkrajšie knihy 1971-1978
  2006   Contacts 2005 (6. mezinárodní sympozium výtvarných akademií / 6th International Symposium of Art Academies)
  2006   Figurama 06
  2009   Figurama 09
  2010   Figurama 10
  2010   Prague Photo 2010
  2011   Figurama 11
  2011   Mladé médium / A Youthful Medium (20 rokov fotografie na VŠVU / 20 years of photography at AFAD)
  2011   Obraz, v kterém žijeme (Práce studentů studijních programů a oborů fotografie realizovaných na českých a slovenských vysokých uměleckých školách)
  2011   Obraz, v kterém žijeme (Práce studentů studijních programů a oborů fotografie realizovaných na českých a slovenských vysokých uměleckých školách)
  2011   The Picture We Live In (Works by students studying programmes and subjects in the field of photography taught at Czech and Slovak art universities an higher education institutions)
  2011   The Picture we live in (Works by students studying programmes and subjects in the field of photography taught at Czech and Slovak art universities an higher education institutions)
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2019   Archívna správa o stave Vysokej školy výtvarných umení 1949–1989
podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1998   Fotografie a video na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislavě
  2009   Podiel inštitúcií na formovaní umenia socialistického realizmu v 50. rokoch 20. storočia (Zväz výtvarníkov a Vysoká škola výtvarných umení)
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2001   Sýpka 2001: Idea výtvarného materiálu; Posluchači vysokých uměleckých škol
  2005   Contacts (6. mezinárodní sympozium výtvarných akademií)
  2007   Hus za šunku
  2008   Slovak rep. práce studentů a absolventů Ateliéru vizuální komunikace VŠVU Bratislava / Slovak rep. Students and graduates work of the AFAD visual communication department, Bratislava (23. Mezinárodní bienále grafického designu Brno 2008 / 23rd International Biennale of Graphic Design Brno 2008)
  2010   Figurama 10
  2011   Obraz, v kterém žijeme / The Picture We Live In (Práce studentů studijních programů a oborů fotografie realizovaných na českých a slovenských vysokých školách / Works by students studying programmes and subjects in the field of photography taught az Czech and Slovak art universities and higher education)
program
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Plán výstav 2006 (Galerie Ostrava, Karviná, Brušperk, Čeladná, Trojanovice)
  2010   Galerie výtvarného umění v Ostravě (Program - duben, květen, červen 2010)
  2011   Sympozium Obraz, v kterém žijeme

Vysoká škola výtvarných umení

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
2006/06/28 - 2006/09/10   Figurama 06, Galerie Gaudeamus, Ostrava (Ostrava-město)
2008/06/17 - 2008/10/19   23. Mezinárodní bienále grafického designu Brno 2008 / 23rd International Biennale of Graphic Design Brno 2008, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
2008/08/16 - 2008/10/19   Slovak rep. práce studentů a absolventů Ateliéru vizuální komunikace VŠVU Bratislava / Slovak rep. Students and graduates work of the AFAD visual communication department, Bratislava, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2010/03/29 - 2010/04/04   Prague Photo 2010, Mánes, Praha
2010/04/08 - 2010/04/30   Figurama 10, Galerie Emila Filly, budova SCHIFR-AC, s.r.o., Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2010/04/16 - 2010/05/08   Grafický dizajn nie!, Nová síň (Nová výstavní síň), Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
2011/05/12 - 2011/06/05   2 x 10: 20 let katedry fotografie a nových médií, Galerie Akademie múzických umění, GAMU, Praha
symposium/seminář
termín   název výstavy, místo konání
2011/10/20 - 2011/10/21   Sympozium Obraz, ve kterém žijeme, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Fakulta umění a designu, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)

Vysoká škola výtvarných umení

osoba   narození rok od - do, poznámka
Antalová Elvíra   21. 10. 1924     1952 - ????, 1957 docentka
Bálik Paľo   1977     ???? - ????
Belohradská Ľuba   17. 11. 1936     ???? - ????, Katedra teore a dejin umenia
Bobota Štefan   29. 8. 1942     1978 - ????, docent
Bollo František   9. 5. 1933     ???? - ????, odborný asistent
Brádňanský Benjamín   24. 2. 1976     ???? - ????, Ateliér architektúry II
Brunovský Albín   25. 12. 1935     1970 - 1979, docent
Bubán Stanislav   5. 5. 1961     1995 - ????, odborný asistent
Burian František   23. 10. 1948     ???? - ????, Ateliér produkt dizajn
Castiglione Dezider   26. 11. 1924     1949 - 1956, Asistent prof. J.Mudrocha
Cigler Václav   21. 4. 1929     1965 - 1979, vedoucí ateliéru Skla v architektuře
Csudai Ivan   18. 8. 1959     ???? - ????, Štvrtý ateliér
Čemický Ladislav   24. 3. 1909     ???? - ????, profesor
Čúzyová Silvia   12. 11. 1981     2016 - 2019, Centrum výzkumu VŠVU, výzkumná pracovnice
Čúzyová Silvia   12. 11. 1981     2021 - ????, Katedra teorie a dějin umění, odb. asistentka, pedagožka (externě)
Dúbravec Robert   19. 1. 1924     ???? - ????
Englischová Gabriela   17. 11. 1937     ???? - ????, odborná asistentka na odd. restaurování
Fulla Ľudovít   27. 2. 1902     1949 - 1952, profesor
Gandl Ladislav   8. 12. 1919     1950 - 1957, odborný asistent na škole večerního aktu
Gavalda Ondrej   1984     ???? - ????, katedra vizuální komunikace
Gavalda Bellanová Jana   1985     ???? - ????, webmaster
Gažovič Vladimír   9. 11. 1939     1967 - 1982, odborný asistent pro grafické techniky
Geržová Jana   18. 2. 1951     2001 - 2009, vedoucí Sekcie vedy a výskumu novozriadeného Inštitútu umenia a vedy pri VŠVU v Bratislave
Geržová Jana   18. 2. 1951     2009 - 2012, jako vědecko-výzkumná pracovnice pokračovala na Sekcii vizuálnych a kultúrnych štúdií Centra výskumu VŠVU
Halada Vít   14. 7. 1980     ???? - ????
Hanáková Petra   27. 9. 1974     ???? - ????, Inštitút umenia vedy
Harangozó Stanislav   19. 11. 1946     ???? - 1990
Hlobil Stanislav   31. 12. 1908     ???? - ????
Hojstričová Jana   7. 8. 1972     ???? - ????, katedra fotografie a nových médií
Hološka Ľudovít   18. 9. 1943     1988 - 2008
Klein Štefan   6. 10. 1959     ???? - ????, Ateliér transport dizajn
Klein Štefan   6. 10. 1959     1992 - ????, vedoucí Katedry desingu
Koklesová Bačová Bohunka   1972     ???? - ????, rektorka
Kolenčík Vojtech   17. 7. 1955     1990 - ????, pedagog
Kopec Jakub   1983     ???? - ????, vedoucí Ateliéru urbánních strategií
Kostka Jozef   29. 1. 1912     ???? - ????
Košš Jaroslav   15. 4. 1956     ???? - ????, pedagog
Kotalík Jiří   22. 7. 1920     1950 - 1954, docent dějin umění
Kovačovský Patrik   14. 9. 1970     ???? - ????, Ateliér socha v architektúre a vo verejnom priestore
Kraščenič Alexej   11. 4. 1953     1994 - ????
Kulich Ján   31. 12. 1930     1954 - ????, vedoucí Oddělení figurálního a reliéfního sochařství od roku 1973 rektorem VŠVU
Kulich Ľubomír         ???? - ????, profesor sochařství
Kusý Martin   14. 11. 1916     ???? - ????
Kuzma Dušan   17. 3. 1927     ???? - ????
Kvasnica Boris   1964     ???? - ????, Ateliér reštaurovánia výtvarných diel vytvorených na papieri
Lebiš Ján   1. 6. 1931     ???? - ????
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943     1967 - ????
Lindovský Jiří   25. 4. 1948     1990 - 1992, asistent a vedoucí kresby na Katedře volné tvorby
Macek Václav   19. 6. 1952     ???? - ????, pedagog
Majerníková Alžbeta   17. 11. 1978     ???? - ????, asistentka ateliéru Kov a šperk
Matejka Peter   26. 6. 1913     ???? - ????, vedouví malířské přípravky
Meliš Juraj   13. 7. 1942     ???? - ????, Ateliér objekt a portrét
Meszárošová Irina   11. 5. 1925     1953 - ????, v letech 1953-1955 asistentka, od roku 1969 vedoucí všeobecné restaurátorské školy
Mlynárčik Alex   14. 10. 1934     ???? - ????, asistent
Mudroch Ján   28. 3. 1909     1949 - 1968, vedoucí oddělení figurální malby
Mudroch Marián   25. 6. 1945     2003 - 2008
Mýtny Ján   10. 10. 1955     1990 - ????
Oravcová Jana   3. 1. 1962     ???? - ????, výzkumná pracovnice Institutu umění a vědy
Orišková Mária   17. 5. 1952     1994 - ????, pedagožka
Pacúch Dušan   26. 11. 1954     ???? - ????, pedagog
Paukov Marián   1950     ???? - ????, pedagog
Petránsky Ľudovít (Ľudo)   22. 11. 1943     1970 - ????, pedagog
Petránsky Ľudovít (Ľudo)   22. 11. 1943     1978 - ????, docent
Petránsky Ľudovít (Ľudo)   22. 11. 1943     1979 - 1985, vedoucí katedry užitého umění
Piačka Igor   8. 10. 1962     1990 - ????, pedagog
Plekanec Vladimír   15. 6. 1947     1975 - ????
Polák Štefan   18. 12. 1952     1979 - 1986, pedagog
Pollág Peter   19. 2. 1958     ???? - ????
Porubovič Jozef   19. 3. 1944     1971 - 1990
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913     1959 - ????
Rabina Štefan   20. 10. 1939     ???? - ????, externě
Rašla Milan   21. 11. 1946     ???? - ????
Roller Peter   7. 7. 1948     ???? - ????, 1996 docent
Rumanský Igor   13. 3. 1946     ???? - ????, profesor
Rusina Ivan   4. 3. 1944     1976 - ????
Rusko Pavol   12. 2. 1961     ???? - ????
Sadovská Dorota   5. 2. 1973     1999 - ????, pedagog
Saučin Ladislav   6. 2. 1920     ???? - ????, externí pedagog
Schotter Tibor   31. 7. 1946     ???? - ????, pedagog
Stankoci Stanislav   23. 2. 1959     ???? - ????, rektor
Stec Peter   1976     2003 - ????, vedoucí Ateliéru architektúry II
Stojkovičová Danica   1964     ???? - ????, Ateliér reštaurovania závesných obrazov a tabuľových malieb
Stoklas František   10. 8. 1939     ???? - ????, pedagog
Stopiak Dušan   6. 9. 1953     1979 - ????, pedagog
Studený Ján   12. 8. 1966     ???? - ????, vedoucí Ateliéru architektúry III
Šidlíková Zuzana   6. 3. 1978     ???? - ????, katedra textilní tvorby
Šichman Ladislav   2. 1. 1930     1975 - ????
Šlachta Štefan   6. 12. 1939     1990 - ????, pedagog, profesor, rektor
Štefunko Fraňo   4. 8. 1903     ???? - ????, profesor
Štefunko Fraňo   4. 8. 1903     1949 - 1971, profesor monumentálního sochařství
Štreit Jindřich   5. 9. 1946     1990 - ????, učitel
Šulc Dušan   2. 5. 1912     1961 - 1972, externí pedagog
Tóth (Monogramista T.D) Dezider   13. 3. 1947     ???? - ????, pedagog, docent
Trizma Rastislav   2. 6. 1959     1990 - ????, katedra sochařství
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921     1949 - 1972, výtvarný pedagog
Úradníček Vladimír   2. 1. 1931     1982 - ????, pedagog
Vančo Filip   16. 5. 1972     ???? - ????, Ateliér fotografie
Vidrová Langerová Ivica   22. 1. 1943     ???? - ????, v současnosti (tj. 2001)
Vilhan Vojtech   13. 7. 1926     1962 - ????, ved. odd. architektury, od 1968 docent
Vojtášek Alexej   13. 12. 1952     1985 - 1990, asistent odd. grafiky, ilustrace a designu
Volavka Vojtěch   17. 9. 1899     1954 - 1964, docent, 1958 doktorát
Vrzgula Marko   25. 2. 1966     1992 - ????, asistent ateliéru malby
Vychlopen Ivan   2. 5. 1941     1967 - ????
Vysočan Imrich   23. 9. 1924     1952 - 1955, asistent prof. P. Matejky
Weisslechner Karol   13. 2. 1957     1990 - ????, pedagog
Weisslechner Karol   13. 2. 1957     1996 - ????, docent a předseda senátu
Weisslechner Karol   13. 2. 1957     2007 - ????, rektor
Závodný Ľubomír   12. 7. 1959     1992 - 1995, asistent u prof. R. Janáka
Zervan Marian   12. 9. 1952     2003 - ????, dějiny estetiky, dějiny architektonických teorií, dějiny současné architektury
Zmeták Ernest   12. 1. 1919     1949 - 1952, asistent Ľ. Fully
Žačko Askold   15. 2. 1946     1979 - 1990, vedoucí oddělení sklářského výtvarnictví
Žáry Juraj   13. 3. 1951     2002 - ????
Želibský Ján   24. 11. 1907     ???? - ????, profesor, rektor

Vysoká škola výtvarných umení

osoba   narození
Abel Svetozár   11. 8. 1929    
Abelová Slavomíra   1991    
Ábelová Štefánia   10. 8. 1950    
Abonyiová Lenka   1989    
Abrahámová Ľubomíra   8. 5. 1986    
Absolonová Eva   28. 11. 1945    
Absolonová Yveta   2. 7. 1960    
Áčová Petra   25. 12. 1980    
Adamčáková Lenka   1991    
Adámek Ondřej   23. 2. 1986    
Adamík Milan   1952    
Adamíková Alena   5. 11. 1972    
Adamíková Martina        
Adámková Alena   31. 8. 1973    
Adamová Dita   1981    
Addová Michaela   1972    
Agárdyová Zuzana   1977    
Alakša Marek   1987    
Albrechtová Martina   1982    
Almási Robert   27. 1. 1948    
Altrichter Pavol   23. 6. 1949    
Ambróz Peter   1947    
Amrich Jozef   3. 4. 1960    
Amtmann Tomáš   1976    
Amtmannová Anna   1985    
Ančic Peter   14. 7. 1978    
Anderlitscheková Marta   24. 8. 1951    
Andrássy Tibor   29. 5. 1932    
Andrásy Tibor   29. 5. 1932    
Andrejco Rastislav   1974    
Andrejco Štefan   1980    
Antal Martin   1979    
Antalová Elvíra   21. 10. 1924    
Antalová Jana   5. 4. 1959    
Anušev Juraj   1983    
Arany Karol   23. 2. 1955    
Ardanová Jana   1977    
Artz Milan   29. 5. 1934    
Arvay Čunderlíková Marianna   7. 1. 1971    
Augustín Tomáš   1982    
Augustovič Peter   2. 8. 1959    
Auxt Michal   1988    
Babálová Katarína   1988    
Babiak Marián   1944    
Babic Martin   1992    
Babjaková Lucia   1985    
Babušáková Ivana   1988    
Bacskai Vojtech   26. 7. 1935    
Bača Bohumil   28. 3. 1943    
Bača Dalibor   1973    
Bačík Igor   18. 12. 1951    
Bačíková Anabela   1977    
Bačinská Jana   1978    
Bačo Adrián   1965    
Bačo František   4. 6. 1946    
Bada Dušan   12. 12. 1949    
Badeková Danuša   1943    
Badiar Vladimír   1970    
Baďura René   1964    
Baďura Vojtech   10. 11. 1926    
Baffi Dávid   12. 2. 1980    
Bahna Ján   8. 4. 1944    
Bahnová Vladimíra   1977    
Bachorík Jakub   1983    
Bachorík Oto   26. 3. 1959    
Bachorík Slavomír   1968    
Bajaník Martin   1978    
Bajus Jozef   4. 8. 1958    
Bajusová Oľga   8. 9. 1954    
Bakalov Dimitr   18. 7. 1938    
Bakardžieva Hložníková Agneša   1. 12. 1942    
Balázs Štefan   6. 2. 1958    
Baláž Blažej   29. 10. 1958    
Baláž Ján   1984    
Baláž Jozef   14. 3. 1923    
Baláž Maroš   1987    
Baláž Martin   1980    
Baláž Štefan   1958    
Baláž Vladimír        
Balážik Ambróz   2. 4. 1949    
Balážiková Jana   1975    
Balážová Edita   1978    
Balážová Katarína   7. 6. 1981    
Balážová Paulína        
Balažovičová Gabriela   4. 11. 1931    
Baldžieva Evdokia   1940    
Baldžijeva Jevdokija        
Balga Peter   1974    
Balgavá Danica   1986    
Balgavý Miloš   7. 11. 1925    
Balgavý Miloš   15. 1. 1955    
Bálik Paľo   1977    
Balko Peter   1973    
Balko Stanislav   29. 9. 1943    
Balko Vladimír   1. 10. 1963    
Balleková Lenka   1977    
Balocký Drahuš   8. 4. 1975    
Balogh Juraj   1975    
Balogh Roman   1964    
Balogh Štefan   1962    
Balšianková Margita   22. 12. 1940    
Balušíková Biľak Johanna   1974    
Baňák Ladislav   1946    
Banátová Kristýna   1989    
Bánhegyiová Eva   1949    
Baník Andrej   1969    
Baník Teodor   28. 11. 1929    
Banko Arvo   1964    
Bánovský Mikuláš   1942    
Bánsky Vladimír   1955    
Baran Jozef   1957    
Barancová Renáta        
Baranová Monika   1987    
Barcíková Martina   1976    
Barczi Gejza   11. 3. 1950    
Barcziová Monika   1974    
Barčák Andrej   1991    
Barčiaková Zita   17. 8. 1945    
Barčík Andrej   20. 11. 1928    
Bardi Rudolf   1978    
Bardy Rudolf   1978    
Barényi Peter   17. 5. 1978    
Barger Richard   1974    
Barinka Jozef   15. 1. 1944    
Barinka Jozef   1974    
Barkóci Pavol   1990    
Baron Karol   13. 9. 1939    
Barta Igor   1947    
Barta Peter   1983    
Bartek Július   19. 6. 1930    
Barth Alexandra   1989    
Bartko Ladislav   1982    
Bartková Lucia   1982    
Bartoňová Renáta   22. 11. 1947    
Bartoš Peter   29. 4. 1938    
Bartoš Peter   1975    
Bartošová Andrea   13. 9. 1977    
Bartošová Anna   1. 12. 1938    
Bartošová Linda   1971    
Batelová Stanislava   6. 3. 1956    
Baumannová Jitka   1983    
Baus Jozef   23. 12. 1958    
Bazovský Štefan   1929    
Bebčáková Vladimíra   1975    
Beďatš Tibor   1987    
Bednárová Michaela   1982    
Bechynský Vít   1987    
Beka Vladislav   1967    
Belan Anton   1956    
Belan Boris   1983    
Belanská Dominika   1988    
Belanský Branislav   1972    
Belešová Tamara   1986    
Belianská Ivana   1993    
Belička Lukáš   1986    
Beličková Katarína   1984    
Bellérová Soňa   1986    
Belohradský Štefan   30. 8. 1930    
Benca Igor   11. 10. 1958    
Bencová Iveta   1968    
Benčík Marcel   1977    
Benčík Samuel        
Bendžela Milan   1940    
Bendželová Chladná Anastázia   17. 5. 1941    
Benková Barbora   1992    
Benková Eva   1986    
Beňo Jozef   4. 6. 1930    
Beňo Peter   30. 9. 1978    
Berák Ladislav   7. 6. 1938    
Beráková Andika   10. 4. 1938    
Beráková Javorová Drahomíra   10. 4. 1938    
Bereš Tomáš   1982    
Berger Ján   5. 3. 1944    
Berger Ladislav   1. 11. 1942    
Bergerová Xénia   13. 7. 1977    
Berka Adam   1982    
Berko Berowsky Peter   1982    
Bernáthová Kráľová Mária   7. 5. 1952    
Berta Michal   1979    
Bertók Tomáš        
Berzéthy Ladislav   11. 1. 1946    
Bětáková Ludmila   28. 2. 1979    
Betinská Kováčiková Lucia   1987    
Betinský Lukáš   1986    
Bevilaqua Ernest   1993    
Bezák Miroslav   1960    
Bezák Roman   1965    
Bezáková Helena   19. 8. 1936    
Bezděk Jiří   1965    
Bezúch Matej   1981    
Bezúrová Mošková Jitka   25. 12. 1958    
Biarincová (Ďurdinová) Patrícia   3. 9. 1971    
Biarinec Rastislav   25. 3. 1968    
Bicek Roman   15. 8. 1981    
Bidelnica Daniel   16. 2. 1957    
Bidelnicová Mária   19. 7. 1954    
Bielčiková Elena   1976    
Bielek Filip   1991    
Bielik Robert   15. 9. 1963    
Bil'ak Peter   1973    
Biľak Peter   29. 3. 1973    
Biľaková Anna   9. 3. 1941    
Bilčík Viktor   16. 8. 1938    
Bilík Peter   1965    
Bilkovič Alexander   13. 1. 1942    
Binder Erik   21. 2. 1974    
Binderová Gabriela (Gabika)   1975    
Bindzarová Terézia   1977    
Birkušová Sylvia   1974    
Birmon Mário   1983    
Bistika Enrik   1987    
Bišťan Matúš   11. 9. 1982    
Bišťanová Andrea   1992    
Bittner Jan   1981    
Bizmayerová Monika   1969    
Blaho Radim   1976    
Blahutová Katarína   1991    
Blanáriková Lucia   1989    
Blanco Alexis        
Blaško František   13. 6. 1951    
Blaško Juraj   1980    
Blaškovičová Ida   1946    
Blatný Boris   1991    
Blažejová Hana   1985    
Blažek Jaroslav   5. 12. 1927    
Blažo Cyril   17. 7. 1970    
Blažo František   27. 11. 1946    
Blažo Marko   8. 10. 1972    
Blažová Tekeľová Katarina   30. 12. 1945    
Bley Pavol   24. 5. 1930    
Bleyová Dana   30. 1. 1954    
Blišťanová Kristina        
Bliznakov Georg   17. 5. 1968    
Bližnák Peter   1978    
Blonski Daniel   1974    
Błoński Tomáš   2. 10. 1975    
Bobota Michal   9. 4. 1971    
Bobota Štefan   29. 8. 1942    
Bobriková Zuzana   1991    
Bočkay Milan   17. 6. 1946    
Bočkayová Omiliaková Klára   27. 5. 1948    
Bódi Ladislav   22. 10. 1944    
Bodorová Mária   1982    
Bogdalíková Denisa   24. 4. 1977    
Boháč Jiří   6. 4. 1942    
Boháčová Martina   1983    
Bohunický František   26. 3. 1983    
Bohuňková Tamara   1974    
Bohuš Peter   15. 12. 1963    
Bojňanský Víťo   14. 10. 1962    
Bokor Tomáš   1987    
Bolcek Ivan   1943    
Boldišová Mariana   1977    
Bolešová Ľudmila   1974    
Bolješíková Lucia   1978    
Bollo František   9. 5. 1933    
Bollo Martin   1968    
Bombová Viera   14. 4. 1932    
Bórik Michal   1978    
Boríková Jančovičová Lýdia   2. 5. 1950    
Borko Ján   1958    
Borkowska Monika   1966    
Boroš Miroslav   27. 10. 1959    
Boroš Rudolf   1969    
Borošová Marie   25. 11. 1960    
Borová Jana   1987    
Borra Fabrizio        
Borsíková Alexandra   1981    
Boršoš Marián   1953    
Boršovská-Nemcová Anna   4. 2. 1955    
Borýsek Zdeněk   1983    
Bošanská Daniela   1941    
Bošanská Petra   11. 6. 1981    
Bošková Juliana   18. 6. 1937    
Boťanská Lenka   4. 2. 1941    
Boteková (Augustínová) Zuzana   1969    
Božovič Maja   1989    
Branišová Zuzana   1980    
Branković Nenad   1981    
Braun Ervín   8. 12. 1956    
Brázdil Marek   1976    
Brázdil Zdenko   7. 4. 1955    
Brázdovič Daniel   1968    
Breier Pavol   14. 3. 1952    
Brejcha Pavel   1978    
Brestenská Elena   23. 11. 1948    
Brezány Jozef   23. 3. 1943    
Brezina Ľubomír   1940    
Brezina Slavomír   28. 7. 1944    
Brezinová Eva   24. 6. 1979    
Brezinová Jana   1982    
Brezinová Slávka   24. 6. 1975    
Brichta Tomáš   1977    
Brimichová (Krausová) Milota   17. 4. 1951    
Brincko Marek   1981    
Brtáňová Bronislava   14. 1. 1979    
Brůčková Bronislava   1982    
Brun Róbert   2. 11. 1948    
Bruncková Zuzana   2. 3. 1980    
Brunovská Dana   22. 10. 1967    
Brunovský Albín   25. 12. 1935    
Brunovský Daniel   2. 7. 1959    
Brunovský Peter   1974    
Brzá Monika   1985    
Brzý Matej   1985    
Bu Martin   17. 11. 1976    
Bubák Jozef   23. 4. 1950    
Bubán Stanislav   5. 5. 1961    
Bubánová Tauchmannová Simona   31. 7. 1961    
Buben Jaroslav   1. 3. 1977    
Bučková Katarína   1982    
Budek Petr   1. 10. 1963    
Budinský Ivan   2. 2. 1943    
Bugan Alexander   15. 12. 1952    
Buhajová Oľga   5. 3. 1955    
Bujňák Ján   1984    
Bujňák Tomáš   16. 1. 1979    
Buková Júlia   18. 1. 1946    
Bukovčanová Hrušovská Oľga   1940    
Bukovský Peter   5. 10. 1949    
Bulantová Klaudia   1987    
Bunčák Pavol   18. 1. 1949    
Buranová Barbora   1978    
Burcl Marek   1989    
Burgerová Blanka   1952    
Burianová Barbara   1980    
Burmeková Magdaléna   1954    
Buřil Dušan   26. 11. 1946    
Buš Peter   28. 8. 1978    
Buzyn Lesná Tamara   1979    
Cabadajová Veronika   10. 8. 1984    
Cábová Lenka   1986    
Cagalinec Martin   1982    
Cajchan Juraj   19. 11. 1941    
Caková Katarína   1985    
Cáp Ľubomír   1962    
Castiglione Emília   5. 7. 1924    
Cencer Garafová Diana   1986    
Cepková Petra   29. 6. 1979    
Cesnak Jozef   6. 2. 1936    
Cibák Peter   1981    
Cibula Peter   23. 5. 1947    
Cicka Miluša   1980    
Cienciala Oto   29. 10. 1931    
Cigánik Rudolf   10. 1. 1961    
Cigánková Jasmína   1974    
Cigánová Barbora        
Cigoš Stanislav   9. 12. 1955    
Cihla Jan   11. 1. 1929    
Cimermann Anton   1930    
Cimmermann Anton   28. 8. 1930    
Cimra Ján   1968    
Cina Marek   1987    
Cipár Miroslav   8. 1. 1935    
Cisarová Lenka   1984    
Cisárová Mináriková Eva   16. 12. 1945    
Csandal František   20. 12. 1966    
Cséfalvay András   1986    
Cséfalvay Anna   31. 5. 1988    
Csémy Krisztián   1983    
Csiky (Šlahorová) Jana   1950    
Csillag Andrej   25. 5. 1975    
Csövári Dávid        
Csudai Ivan   18. 8. 1959    
Csütörtöki Ondrej   20. 8. 1959    
Culinka Andrej   1974    
Cuperová Ilavská Svetlana   3. 2. 1964    
Cvengrošová Barbara   1972    
Cvengrošová Ľudmila   17. 6. 1937    
Cvetanová (Venková) Jana   1963    
Cvik Peter   28. 9. 1985    
Czeller Martin   1991    
Czikorová Katarína   20. 3. 1982    
Czinege Michal   30. 4. 1980    
Czingel Róbert   1979    
Czupil Michail   2. 11. 1930    
Čabala Michal   4. 2. 1941    
Čabalová (Hanesová) Lucia   1977    
Čabová Jelínková Gabriela   1979    
Čajko Jakub   1990    
Čambal Pavol   7. 11. 1960    
Čambál Peter   1975    
Čanecký Andrej   1991    
Čániová Elena   1990    
Čanji Marina   1981    
Čapka Marián   14. 8. 1950    
Čarný Ladislav (Laco)   24. 12. 1949    
Čársky Dávid   18. 3. 1959    
Čech Ladislav   6. 1. 1925    
Čechová Silvia   1982    
Čechovský Vojtech   7. 7. 1943    
Čejka Paľo   31. 5. 1973    
Čeleďa Rastislav   11. 12. 1974    
Čeligová Nikoleta   1989    
Čeman Lukáš   1988    
Čepiššáková (Monroyová) Andrea   12. 4. 1973    
Čepová Jana   1981    
Černá Kateřina   1986    
Černá Korkošová Jana   7. 5. 1954    
Černák Matúš   1975    
Černák Miroslav   1960    
Čerňan Jozef   11. 12. 1946    
Černeková Lucia   1981    
Černík Silvester   1976    
Černo Peter   23. 2. 1943    
Černušák Michal   8. 6. 1982    
Černušák Peter   18. 11. 1957    
Černý Josef   1991    
Černý Stanislav   10. 5. 1956    
Čertezni Andrej   1. 12. 1960    
Červeň Ivan   1933    
Červeň Jozef   1966    
Červeň Mikuláš   1970    
Červeňová (Rosincová) Diana   1966    
Červeňová (Siváňová) Lenka   1973    
Červíková Skolaudová Jana   7. 4. 1954    
Česla Alexander   7. 11. 1944    
Česla Jozef   1977    
Čiefová Svetlana   1977    
Čierny Adam   12. 8. 1986    
Čierny Anton   23. 12. 1963    
Čierny Ľubomír   1961    
Čík Filip   1993    
Čikorová (Milová) Andrea   1967    
Čimová Jana   1972    
Činčalová Eva   29. 7. 1982    
Činovský Martin   8. 3. 1953    
Čintalan Peter   1984    
Čiripová Nikoleta   13. 4. 1973    
Čirka Ján   1943    
Čisárik alias Čízo Juraj   1979    
Čisáriková Mikušová Emília   10. 5. 1953    
Čižmárik Marián   12. 10. 1960    
Čižmárová Diana   1992    
Čobej Ivan   31. 3. 1962    
Čorejová Mária   29. 1. 1975    
Čulík Peter   28. 11. 1981    
Čutek Anton   6. 7. 1928    
Čúzyová Silvia   12. 11. 1981    
Dadáková Zuzana   1989    
Dallošová Elena   28. 5. 1940    
Dallošová Zuzana   28. 5. 1949    
Danák Jozef   17. 6. 1946    
Danák Martin   1972    
Danglár Gertli Josef   28. 1. 1962    
Danihel Marek   1979    
Daniš Pavol   1973    
Daniš Peter   1983    
Daniž Pavol   1971    
Danko Adam   1989    
Danková Anna   1992    
Danková Michaela   1988    
Darázsová Rozália   9. 10. 1948    
Darnády Peter   30. 3. 1952    
Darolová Alžběta   30. 12. 1928    
Dařenová Drahomíra   29. 1. 1928    
Daubnerová Dana   1981    
Daučíková Anna   18. 8. 1950    
Deák Juraj   13. 1. 1935    
Deáková (Jurčová) Zuzana   1968    
Debnár Miroslav   13. 6. 1962    
Debnárová Adriana   1989    
Dejlová Jindřiška   1975    
Demeter František   1975    
Demeter Jozef   1985    
Demjanovič Dávid   1985    
Derner Martin   2. 1. 1973    
Desat Tomáš        
Devečková Eja   1982    
Devečková Viera   1982    
di Muzio Luca   1988    
Dianovská Zuzana   1977    
Dibarbora Roman   1983    
Dic Mikuláš   1. 12. 1931    
Dicová Dáša   15. 4. 1972    
Dicová Ondrejková Jarmila   11. 6. 1940    
Dida Daniel   1986    
Dieneš Andrej   1985    
Dilhoffová Andrea   1986    
Dimčev Daskalev Peter   1954    
Dimunová Zuzana   14. 4. 1982    
Divínová Jitka   1985    
Djukic Emina   1982    
Dlabaja Milan   4. 4. 1967    
Dobeš Marek   1964    
Dobeš Milan   29. 7. 1929    
Dobešová Ildikó   22. 1. 1963    
Dobiáš Karol   9. 7. 1936    
Dobiš Jozef   24. 2. 1955    
Dobiš Peter   4. 4. 1950    
Doboš Ronald   1987    
Dobošová Andrea   23. 2. 1940    
Dobošová Andrea   1976    
Dobošová Zlatica   29. 1. 1946    
Dobrík Jozef (Dodo)   28. 7. 1977    
Dobrík Pavel   7. 7. 1953    
Dobríková (Tunáková) Edita   1974    
Dobrotka Pavol   10. 4. 1946    
Doganova Trifonová Radostina   15. 8. 1975    
Dohnányová Katarína   1982    
Dóka Jozef   12. 9. 1948    
Dolán Juraj   23. 8. 1952    
Doletinová Nadežda   1977    
Doležal Vladimír   9. 6. 1946    
Dolníková Silvia   1992    
Domček Mário   1973    
Dorica Jozef   5. 9. 1949    
Dóriová Jarmila   1979    
Dostálová Jana   1980    
Dostálová Petra   1976    
Ďoubal Jakub   29. 8. 1979    
Dózsa Juraj   1978    
Drahoš Aloiz   11. 4. 1954    
Dressler Ján   30. 4. 1942    
Dreveniaková Lucia   1991    
Drexler Karol   3. 2. 1952    
Drgová Žaneta   1983    
Drličiak Emil   17. 5. 1973    
Drmlík Peter   14. 12. 1977    
Drotár Jaroslav   27. 3. 1965    
Drozdová Anna   1981    
Drugda Marian   7. 4. 1945    
Drugdová Margaréta   1986    
Držík Andrej   1974    
Dubay Orest   13. 4. 1954    
Dubayová (Paldiová) Rúth   20. 9. 1954    
Dubina Pavol   1975    
Dubová Žofia   1991    
Dubovský Richard   31. 1. 1929    
Dubravcová Katarína   1978    
Dúbravec Marcel   24. 10. 1948    
Dúbravec Róbert   1977    
Dúbravková-Lehotská Magdalena   12. 5. 1946    
Dúbravský Andrej   30. 7. 1987    
Dudáš Ivan   26. 3. 1980    
Dudáš Juraj   24. 11. 1975    
Dudášová Katarína   1991    
Dudášová Radka   1984    
Dudková Ivana   1990    
Dudová Eliška   1988    
Duchoň Jozef   25. 11. 1952    
Dulanský Ivan   15. 12. 1941    
Dulovičová Zlatica   25. 3. 1942    
Dunaiová Michaela   1975    
Dunajová Lucia        
Ďurák Palo   1986    
Durbák Vincent   21. 10. 1978    
Durbák Vladimír   5. 1. 1953    
Ďurček Ľubomír   30. 8. 1948    
Ďurianová Andrea   1986    
Ďuricová Katarína   1985    
Ďuricová Mária   7. 4. 1954    
Ďurina Ján   1988    
Ďuriš Juraj   1992    
Ďuriš Peter   1986    
Ďuriš Vojtech   1972    
Ďurišinová Rosanna   1965    
Ďuriška Roman   1971    
Durkáčová Iva   17. 7. 1984    
Ďuročík Marián   1974    
Dusík Stano   6. 6. 1946    
Dusíková Maja   30. 8. 1946    
Dušenka Andrej   1975    
Dušička Jakub   1992    
Dutka Marek   1. 7. 1978    
Dutková Michaela   1990    
Dutková Veronika   1985    
Dvorský Michal   1987    
Dzamba Ľubomír   1954    
Dzianová Alena   4. 12. 1953    
Dzuráková Barbora   1984    
Dzurek Dušan   20. 6. 1940    
Dzuriaková Šarlota   1987    
Dzúrik Ondrej   18. 7. 1936    
Džadoň Tomáš   2. 3. 1981    
Džadoňová Vanda   1975    
Eckerdt Alexander   6. 7. 1932    
Eckhardt Stanislav   1956    
Egyed Miroslav   1961    
Eibenová Eva   1946    
Ekhardtová (Jóbová) Renáta   1964    
Eliáš Ondrej   1982    
Eliáš Peter        
Eliášová Zuzana   17. 6. 1950    
Emanuelová Magda   11. 11. 1923    
Emilová Lucia   1990    
Englischová Gabriela   17. 11. 1937    
Erdélyi Gabriel   3. 9. 1944    
Esterleová Martina   1973    
Eylül Dokuz        
Fabian Matej   1979    
Fabiánová Lucia   1978    
Fábri Aurel   1958    
Fabriciová Katarína   1979    
Fabriciová Ľubica   27. 4. 1956    
Fabríciová Jaroslava   3. 12. 1923    
Fagová Dana   1986    
Fajndović Sudi Viera   12. 8. 1948    
Farár Vladimír   23. 4. 1935    
Farbáková Anna   1959    
Farbáková Jana   5. 11. 1959    
Fardová Eva   19. 2. 1960    
Farkaš Vojtech   22. 3. 1953    
Farmanová Šabíková Jana   13. 9. 1970    
Fašanok Peter   8. 10. 1975    
Fazekašová Alexandra   9. 9. 1978    
Fečo Ján   1975    
Fedáková Anna   1961    
Fedorkovičová Viktória   1988    
Fégl František   18. 12. 1941    
Fehér Viktor   1974    
Feke Arnold   5. 4. 1975    
Fekete Ján   20. 8. 1958    
Felix Karol   26. 7. 1961    
Feňovčíková Terézia   1989    
Feňveš Karol   29. 12. 1921    
Fenyveši Olage        
Ferdics Vojtech   1968    
Ferdinandy Alina   11. 8. 1926    
Ferenčík Jozef   8. 8. 1935    
Ferenčíková Natália   1985    
Feriancová Petra   10. 5. 1977    
Ferklová Miroslava   1987    
Ficek Roman        
Fifík Juraj   1984    
Figuliová Katarína   1964    
Figusch Rozinajová Martina   1984    
Fichta Čierna Pavlína   26. 12. 1967    
Fila Rudolf   19. 7. 1932    
Filep Štefan   10. 11. 1954    
Filípek Ján   1983    
Filko Stano   15. 6. 1937    
Fillová Andrea   1977    
Filo Ján   3. 4. 1959    
Filová Dorota   8. 5. 1936    
Filová Mária   27. 12. 1927    
Finsterle Michal   1971    
Finta František   13. 2. 1949    
Fintora Oleg   2. 8. 1948    
Fintorová Zacharová Ľudmila   2. 3. 1952    
Fischer Daniel   11. 4. 1950    
Fischerová Milica   1985    
Fischerová Petra   1984    
Fišerová Hana   1979    
Fišerová Dolejšová Eva   19. 8. 1947    
Fizel Jozef   21. 5. 1932    
Flaché Tomáš   1980    
Flajžík Milan   17. 11. 1961    
Flak Stanislav   2. 2. 1954    
Flaugnatti Mário   21. 9. 1964    
Flendrovská Lucia   1984    
Flimelová Zuzana   5. 10. 1976    
Fodorová Katarína   28. 3. 1959    
Fogaš Igor   13. 5. 1964    
Fojcíková Petra   1972    
Forgáčová Eva   1984    
Frais Jan   1976    
Frajka Martin   1975    
Frajová Jaroslava   17. 6. 1988    
Franková Monika   1988    
Fraňo Gabriel   1972    
Frantík Pavel   7. 4. 1950    
Franzen Martin   1987    
Frešo Viktor   22. 6. 1974    
Fric Michal   7. 4. 1981    
Frič Martin   1982    
Fričová Anna   1991    
Friedová Alžbeta   1928    
Friedrich Eduard   29. 12. 1950    
Frimmel Peter   22. 1. 1978    
Fuček Viktor   5. 7. 1977    
Fudala Grzegorz   4. 9. 1955    
Fujková Anna   1967    
Fulek Róbert   1980    
Fulka Emil   24. 1. 1947    
Fuňa Ľubomír   13. 6. 1972    
Funková Zuzana   1981    
Furák Juraj        
Furdíková Daria   1955    
Furiya Nana   11. 9. 1961    
Gabčan Martin   13. 5. 1968    
Gabčová Lučeničová Veronika   13. 10. 1960    
Gáberová Mira   7. 3. 1979    
Gábor Juraj   1985    
Gábor Róbert   1962    
Gáborová Tatiana   1964    
Gabrhelová Anna   7. 4. 1983    
Gábrik Anton   15. 12. 1963    
Gabriška Ján   1967    
Gabriška Marián   1961    
Gabriška Slavomír   1977    
Gabriž Michal   1. 5. 1977    
Gaj Andrej   29. 1. 1932    
Gaja Martin   3. 9. 1973    
Gajdoš Braňo   1970    
Gajdoš Jan   10. 7. 1941    
Gajdoš Ladislav   4. 6. 1940    
Gajdoš Ľubo   1986    
Gajdošík Peter   24. 2. 1948    
Gajdošová Silvia   9. 2. 1939    
Gajdošová Štefánia   1975    
Gajová Anna   6. 2. 1964    
Gála Peter   1988    
Galanová Helena   19. 5. 1949    
Gálik Jerguš   1992    
Gáliková Gebauerová Viera   7. 7. 1944    
Gális Jozef   18. 3. 1939    
Gális Matúš   1976    
Galko Anton   16. 4. 1928    
Galková Anna   2. 2. 1929    
Gáll Tibor   2. 8. 1930    
Galovský Roman   7. 4. 1962    
Gaňa Jaroslav   15. 12. 1957    
Gančev Stojan   14. 5. 1954    
Gandlová Kveta   27. 5. 1926    
Garay Patrik   1993    
Garová Aurélia   10. 7. 1989    
Gáspár Peter   10. 10. 1951    
Gáspárová Katarína   7. 12. 1976    
Gásparová Illešová Gabriela   19. 4. 1952    
Gašpar Milan   17. 8. 1952    
Gašparík Jozef   19. 4. 1957    
Gašparová Valéria   1982    
Gašparovičová Lucia   1984    
Gatial Roman   1968    
Gatialová Magdaléna   1981    
Gavalda Ondrej   1984    
Gavalda Bellanová Jana   1985    
Gavalier Jakub   1992    
Gavendová Ludmila   24. 9. 1982    
Gavula Juraj   15. 4. 1942    
Gavula Matej   14. 4. 1972    
Gavula Michal   13. 3. 1954    
Gazdík Ján   21. 6. 1949    
Gazdík Juraj   1984    
Gažíková Mária   22. 11. 1950    
Gažovič Vladimír   9. 11. 1939    
Geisbacherová Lenka   1988    
Gejdoš Ján   26. 4. 1976    
Gejmovský Alexej   29. 11. 1936    
Georgiadu Anna   26. 7. 1963    
Gerboc Martin   1971    
Gergeľová Viera   3. 11. 1930    
Giač Adrián   1977    
Gibej Slavomír   2. 5. 1969    
Gildein Ján        
Girmalová Silvia   1992    
Gladišová Darina   15. 4. 1953    
Glembová (Slezáková) Lucia   1978    
Glonti Zviad   1971    
Gogola Paula   1998    
Gogová Andrea   1970    
Golasová Tereza   1980    
Golha Dušan   27. 12. 1962    
Goliáš Andrej   10. 3. 1937    
Goliáš Marek   1987    
Goliášová Drobná Anna   17. 1. 1931    
Gonos Radovan   1972    
Gontkovič Peter   16. 4. 1967    
Gotthardt Peter   1970    
Gottierová Simona   1991    
Gottsteinová Jarmila   13. 12. 1975    
Gráčová Alexandra   1975    
Grančič Peter   1976    
Granec Rastislav   1974    
Grečner Dušan   21. 8. 1944    
Gregor Karol   5. 10. 1947    
Gregorek Juraj   1984    
Gregorová Cynthia   1991    
Gregorová Katarína   25. 10. 1947    
Gregorová Lucia   1970    
Gregorová Tomčíková Anna   6. 5. 1952    
Greguš Milan   19. 9. 1934    
Gregvorek Peter   1970    
Greš Maroš   1993    
Grešáková Eva   28. 10. 1934    
Grísa Peter   5. 4. 1962    
Grohmann Lukáš   1985    
Grolmus Marián   8. 4. 1979    
Gromnica Martin   1973    
Gromnica Milan   19. 6. 1945    
Gruberová Veronika   1992    
Gsandtner Martin   1982    
Gubric Jaroslav   3. 1. 1961    
Gulyás Jakub   1980    
Guniš Gabriel   1979    
Guniš Peter        
Günther Peter   28. 4. 1945    
Gurník Stanislav   1987    
Guthová Michaela        
Gutrai Alexander   1985    
Gyenes Gabriel   1984    
Haas Ašot   16. 7. 1981    
Haasová Iveta   15. 12. 1971    
Habartová Ivana   18. 10. 1978    
Haberernová Trančíková Mira   22. 1. 1939    
Habodász Jozef   11. 2. 1946    
Haddad Bernard   1969    
Hagara Dušan   11. 12. 1959    
Hainzová Barbora   1985    
Hajdin Peter   1973    
Hajdinová Lucia   1975    
Hajduová Marianna   31. 1. 1953    
Hájek Martin   1973    
Hajnová Mária   13. 8. 1956    
Hála Jan   21. 8. 1937    
Halada Vít   14. 7. 1980    
Halasová Paulína   1992    
Halász Gabriela   1993    
Halušková Erika   1967    
Haluzová Julie   14. 7. 1981    
Hamadová Andrea   1973    
Hamarová Jana   1975    
Hámoš Milan   14. 8. 1955    
Hamšíková-Petruz Ivana   1977    
Hamžíková Hedviga   1973    
Hanák Ján   17. 2. 1931    
Hanák Ľudovít   27. 10. 1940    
Hanáková Yvonna   21. 9. 1944    
Hančíková (Fizelová) Mária   12. 8. 1961    
Handlovič Martin   1970    
Hanečka Boris   1983    
Hanečková Monika   1986    
Hanulová Kristína   1983    
Hanúsek Pavol   17. 3. 1950    
Hanusová Nina   1984    
Hanusrichterová Renáta   1979    
Hanuščák Jan   13. 8. 1980    
Hanzalíková Petra   1976    
Hanzelová Nikoleta   1982    
Harangozó Stanislav   19. 11. 1946    
Harantová Eva   1989    
Hargaš Ilja   5. 11. 1953    
Hargašová Kristína   21. 1. 1953    
Harmadyová Silvia   1982    
Harmincová Ivana   1975    
Harničár Peter   1975    
Harnúšek Mário   1978    
Haršány Andrej   1984    
Hartiník Martin   1977    
Haruštiak Lukáš   21. 5. 1980    
Harvaníková Katarína   1980    
Haščák Andrej   1976    
Haščák Gabriel   1979    
Haščák Jozef   18. 2. 1948    
Haščič Marcel   15. 4. 1954    
Haščík Jozef   19. 3. 1948    
Hausová Anna   24. 10. 1956    
Havasi Ivan   1970    
Haverlová Elena   2. 12. 1948    
Haviar Tomáš   26. 1. 1976    
Haviarová Barbora   1983    
Havlovičová Jana   1976    
Havrila Ján   3. 6. 1933    
Havrilla (Havrila) Vladimír (Vlado)   13. 5. 1943    
Hebertová Englischová Nora   21. 2. 1966    
Hečková Zuzana   1983    
Hegyesy Július   21. 2. 1933    
Helbichová (Dobiášová) Magdaléna   1961    
Helma Jiří   1985    
Hennel Marián   9. 5. 1951    
Herényi Ivan   18. 8. 1979    
Herényi Milan   30. 5. 1953    
Herényiová Belanová Soňa   6. 10. 1953    
Herchl Tibor   27. 8. 1928    
Herníková Zuzana   25. 10. 1970    
Hetmer Eva   1987    
Hettmer Eva   1987    
Hirko Vladimír   1943    
Hladká Dominika   1984    
Hladký Jaroslav   11. 3. 1958    
Hlaváčová Zlatica   4. 8. 1951    
Hlavatý Ján   8. 8. 1955    
Hlavenková Viera   17. 7. 1948    
Hlavinka Čestmír   8. 8. 1931    
Hlávková Lenka   7. 7. 1960    
Hlinica Ján   1963    
Hliničanová Veronika   1988    
Hlinka Dominik   1989    
Hlobil Stanislav   28. 10. 1933    
Hlôška Pavol   19. 11. 1953    
Hloušek Petr   1. 5. 1972    
Hložeková Dagmar   18. 11. 1955    
Hložník Pavol   30. 8. 1947    
Hložník Peter   29. 9. 1945    
Hložníková Sylva (Silvia)   5. 9. 1950    
Hnat Milan   16. 11. 1959    
Hnát Adrián   20. 10. 1984    
Hnatová Šmeringajová Eva   26. 2. 1963    
Hobor Jozef   19. 3. 1959    
Hoďová Mária   16. 11. 1954    
Hodulík Filip   1983    
Hoffstädter Bedřich   31. 8. 1954    
Hoffstädter Ján   3. 8. 1951    
Hoffstädterová Petra   1984    
Höger Jozef   2. 5. 1951    
Hojstričová Jana   7. 8. 1972    
Holaňová Veronika   1986    
Holecová Klímová Veronika   1989    
Holečková Jesenská Emília   1986    
Holeša Marek   1987    
Holková Katarína   1976    
Hollá Silvia   1991    
Hollá Krajčová Dana   19. 10. 1962    
Hollóvá Stanislava   1985    
Holomaň Marek   1972    
Hološka Ľudovít   18. 9. 1943    
Hološková Pilná Ľudmila   16. 6. 1982    
Holota Jaroslav   1974    
Holotíková Ludmila   1987    
Holtánová Katarína   1980    
Holubcová Nina   1994    
Holubec Marcel   12. 12. 1980    
Holubíková Eva   1979    
Homola Jozef   11. 12. 1959    
Homola Peter   1977    
Hončariv Ján   10. 8. 1957    
Hontyová Marta   10. 7. 1949    
Honz Richard   1975    
Hoppan Matej   1988    
Horáková Molnárová Margaréta   8. 8. 1959    
Horban Marko   1975    
Horčinová Anna   1978    
Horecký Zdeno   27. 11. 1930    
Horkay Ján   22. 8. 1958    
Hornáček Viliam   1. 11. 1950    
Horňák Michal   1986    
Horňáková Ľudmila   1985    
Horňáková Mária   5. 5. 1950    
Horniak Juraj   1976    
Horník Filip   1989    
Horník Ivan   1971    
Horník Martin   7. 9. 1941    
Horníková Marta   15. 5. 1953    
Horný Stanislav   13. 11. 1952    
Hornyák Marián   20. 10. 1978    
Horony Ákos   27. 1. 1975    
Horvát Marián   11. 9. 1953    
Horváth Jozef   18. 4. 1940    
Horváth Marián   1953    
Horváth Peter   7. 11. 1949    
Horváthová Alica        
Horváthová Anna   3. 1. 1953    
Horváthová Lucia   1991    
Horváthová Mária   18. 12. 1951    
Horváthová Pripková Katarína   1973    
Horvátová Zuzana   1979    
Horyna Ivan   21. 3. 1937    
Hořavová Olga   23. 3. 1980    
Hostiňák Bohdan   18. 9. 1968    
Hošovský Gabriel   22. 8. 1966    
Hoššová Paulína   1975    
Hotařová (Širá) Dagmar   1961    
Houštava Ondřej   1995    
Hovorič Igor   1962    
Hovorka Juraj   17. 5. 1926    
Hrabovská Denisa   1967    
Hrachovinová Ľudmila (Ľudka)   11. 6. 1984    
Hrachovinová Zuzana   1986    
Hrachovský Peter   12. 7. 1974    
Hrapko Ľubomír   10. 1. 1953    
Hraško Martin   5. 8. 1971    
Hrbáček Juraj   4. 3. 1952    
Hrča Martin   16. 2. 1986    
Hrčka Ivan   1968    
Hrčka Ján   5. 10. 1988    
Hrčka Milan   24. 4. 1947    
Hrčka Roman   13. 10. 1980    
Hreščák Matej   1986    
Hric Miroslav   27. 2. 1982    
Hric Peter   1967    
Hricková Monika   1980    
Hricová Lukáčová Romana   1978    
Hricovíniová Hudeková Eva   15. 12. 1958    
Hriešik Ján   1981    
Hrivňáková Irena   1980    
Hrivňáková Zuzana   24. 7. 1978    
Hrmo Ivan   13. 3. 1951    
Hrnčárová Dagmar   1981    
Hrnčiarik Ján   3. 5. 1957    
Hromada Ján   1970    
Hromadová Mária   20. 8. 1969    
Hromcová Petra   1972    
Hromec Robert   12. 5. 1970    
Hromo Pavol   1982    
Hrončeková Kristína   1980    
Hronská Lucia   1976    
Hroššo Ivan   4. 2. 1945    
Hrubik Kristina   1972    
Hruška Martin   22. 12. 1973    
Hrušková Zuzana   1977    
Hruštinec Marián   4. 5. 1954    
Hrvoľ Jozef   25. 4. 1956    
Huba Marián   16. 2. 1949    
Huba Michal   1990    
Huba Peter   1974    
Hübel František   1. 1. 1934    
Hubková Mária   21. 3. 1956    
Hudač Peter   18. 3. 1983    
Hudák Štefan   27. 6. 1942    
Hudáková Hana   1986    
Hudec Oto   1981    
Hudec Vojtech   17. 9. 1953    
Hudzík Štefan   28. 1. 1954    
Hugáň Jaroslav   23. 3. 1945    
Hujbertová Zlatica   3. 10. 1977    
Hulík Viktor   13. 8. 1949    
Humaj Peter   13. 4. 1952    
Humeníková Ľubica   1984    
Huňková Jitka   30. 6. 1980    
Hupian Jozef   21. 11. 1955    
Hupková Zuzana   1977    
Husáková Magdalena   1981    
Húserková Veronika   1987    
Huštaty Michal   27. 7. 1990    
Hutníková Katarína   1987    
Hutníková Paula   1984    
Hvězda Jakub   20. 7. 1990    
Hýbalová Ovšáková Jana   1971    
Hybský Ľubomír   1968    
Hyklová Šárka   1985    
Hyllová Hilda   31. 3. 1930    
Hyravá Zuzana   1980    
Chabadová Marta   2. 3. 1950    
Chamuti Elo   1974    
Chamuti Ladislav   8. 11. 1940    
Chamuti Ladislav   1967    
Chánová Lenka   14. 6. 1985    
Chapčák Ivan   3. 5. 1947    
Chapčák Ivan   1977    
Cheval Dagmar H.        
Chinh Vu Ouoc   11. 1. 1945    
Chişa Anetta   1975    
Chládek Peter   8. 12. 1973    
Chlebiš Matej        
Chlebničanová Katarína   1989    
Chlebovská Marie   31. 1. 1985    
Chmela David   1985    
Chmelár Tomáš   1964    
Chmelíčková Michaela   1985    
Chmelová (Nemlahová) Ľubica   14. 2. 1952    
Chmiel Marek   1985    
Chocholatý Martin   1979    
Choma Pavol   18. 5. 1950    
Chomová Juliana   22. 4. 1988    
Chotváč Andrej   3. 3. 1942    
Chovan Šimon   1994    
Chovan Vladimír   14. 4. 1957    
Chovancová Alexandra   1973    
Chovancová Ondreičková Anna   9. 8. 1943    
Chovanec Milan   9. 1. 1943    
Chovanec Peter   1989    
Chovanová Zuzana   11. 1. 1951    
Chrástek František   1. 10. 1925    
Chrenka Ferdinand   10. 8. 1956    
Chrenková Ľudmila   7. 4. 1940    
Chrenková Paula   19. 7. 1976    
Chrienová Johana   1989    
Chromiaková Jana   27. 11. 1971    
Chrťan Pavol   27. 2. 1920    
Chrťanová Mária   1930    
Chudíková (Sabová) Ivana   13. 12. 1953    
Chylová Sekerášová Ľubomíra   1994    
Ihring Marián   1967    
Ilavská Zuzana   1979    
Ilavský Ján   15. 12. 1924    
Ilavský Jozef   28. 10. 1940    
Ilavský Svetozár   11. 11. 1958    
Ilčík Martin   1984    
Ilčík Peter   1977    
Ilečko Alexander   25. 2. 1937    
Ilečko Marek   1971    
Ilková Jana   1978    
Illéš Róbert   1967    
Illo Patrik   16. 11. 1973    
Illovský Ivan   6. 10. 1978    
Imrová Xénia   1971    
Indrová Renata   1984    
Ishida Nanako   1979    
Ivan Michal   1982    
Ivan Ondrej   12. 10. 1961    
Ivaníková Michaela   1985    
Ivanová Lucia   1985    
Jablonovský Dávid   1980    
Jablonovský Lukáš   1981    
Jabłonowska Anna   1983    
Jackuliaková Dominika   1989    
Jadroňová Kristína   1980    
Jahnová Katarína   5. 6. 1980    
Jakab Pavol   8. 6. 1976    
Jakabčic Michal   14. 9. 1930    
Jakabová Adela   7. 10. 1945    
Jakabová Zuzana   31. 5. 1953    
Jaksics František   6. 8. 1937    
Jakubcová Andrea   1975    
Jakubík Juraj   26. 4. 1950    
Jakubík Peter   1979    
Jakubík Štefan   1. 2. 1970    
Jakubík Viliam   7. 1. 1945    
Jakubis Lukáš   1984    
Jakubová Andrea   1972    
Jakubovský Ivan   1966    
Jalšovský František   1. 12. 1959    
Jamariková Katarína        
Jamariková Štěpánková Jana   21. 1. 1944    
Jamaszewska Marta   1985    
Janáčik Peter   20. 6. 1966    
Janák Rastislav   7. 5. 1942    
Janák Vladimír   1980    
Jaňák Jozef   4. 5. 1947    
Jancíková Ivana   1989    
Jančeková Petra   1980    
Jančo Michal   1991    
Jančovič Andrej   1986    
Jančovič Milan   6. 1. 1956    
Jančovič Robert   29. 1. 1958    
Jančovič Róbert   1981    
Jančovičová Andrea   12. 5. 1982    
Jančovičová Ľudmila   7. 3. 1953    
Janda Jan   14. 7. 1979    
Janda Jiří   2. 4. 1966    
Jandáková Yvona   28. 7. 1965    
Jandová Kristina   1992    
Janec Daniel   12. 2. 1970    
Janeček Erik   1990    
Janečková Zuzana   9. 12. 1979    
Janečková Walshe Katarína   2. 5. 1988    
Janek Pavol   21. 3. 1933    
Janíček Ján   13. 9. 1930    
Janíčková Dagmar   1960    
Janiga Jakub   1972    
Janík Milan   8. 12. 1964    
Janišová Simona   1985    
Jankovič Bohdan   1975    
Jankovič Jozef   8. 11. 1937    
Jankovič Martin   1981    
Jankovič Radoslav   18. 9. 1972    
Jankovičová Denisa        
Jánoš Ján   1988    
Jánoš Vladimír   7. 5. 1960    
Jánošík Peter   1988    
Janoško Martin   1968    
Jánošová Mária   1973    
Janotková Jana   1991    
Janova Dagmar   21. 5. 1960    
Janovová Dagmar   21. 5. 1960    
Janšto Miroslav   4. 3. 1967    
Jarembáková Natália   1986    
Jariabka Ján   18. 7. 1949    
Jariabková Zuzana   1985    
Jarkovský Jozef   1966    
Jaroš Mário        
Jasaňová Jana   1965    
Jászaiová Alica   29. 12. 1971    
Jašíková Helena   1978    
Jaško Miroslav   1983    
Jaššo Marian   13. 9. 1945    
Jedlička Ľudovít   1985    
Jedrusik Aldona   1990    
Jelemenský Peter   1985    
Jelenák Ľudovít   30. 10. 1920    
Jelinek Branko   1978    
Jenčo Jakub   1990    
Jendraššák Milan   1928    
Jendrejáková Smetanová Katarína   13. 3. 1964    
Jeník Vladimír   15. 9. 1944    
Jeníková Eva   19. 12. 1946    
Jergušová Vydarená Lýdia   20. 7. 1940    
Jesenská Erika   27. 10. 1975    
Jesenský Marek   1980    
Jesenský Milan   25. 5. 1946    
Ježo Slavomír   1947    
Jirásko Čeněk   1978    
Jiroutková Aneta   1985    
Joanović Boris   22. 6. 1975    
Jób Ondřej   1984    
Jóba Patrik   1977    
Jobbágyová Hadnagy Angela   1970    
Johanides Milan   25. 11. 1946    
Johanidesová Ždiňáková Nadežda   16. 6. 1952    
Jokelová Sylvia   15. 12. 1973    
Joklová Nina   1976    
Jordán Rudolf   12. 3. 1933    
Joštová Igriciová Viera   1977    
Juhás Milan   9. 9. 1975    
Junek Dušan   26. 2. 1943    
Juneková Andrea   11. 9. 1984    
Juráček Adrián   1988    
Juráni Miloš   1969    
Jurčiak Marek   1987    
Jurčišinová Katarína   1993    
Jurčová Anna   1. 9. 1973    
Jurčová Silvia   1978    
Jurenová-Vlhová Petra   20. 8. 1980    
Juriš Samuel   1976    
Jurkechová Silvia   1985    
Jurkovič Daniel   26. 10. 1960    
Jurkovičová Lenka   1981    
Jurštík Marek   1984    
Jušková Monika   1987    
Kabaň Jozef   4. 1. 1973    
Kabele Kornel   1976    
Kabíčková Jana   9. 1. 1940    
Kacvinský Ladislav   27. 3. 1931    
Káčeriková Petra   1978    
Kačmar Michal   25. 3. 1974    
Kadeřábek Tomáš   1983    
Kahan Martin   1989    
Kahánková Pavlína   7. 3. 1982    
Kachút Jakub   1992    
Kainová Ľuba   1980    
Kalafut Tomáš        
Kalický Eduard   14. 8. 1950    
Kaliňáková Zuzana   1982    
Kalinová Andrea   12. 1. 1980    
Kalinová Jana   23. 3. 1978    
Kališová Alexandra   1984    
Kalivoda Jaroslav   1941    
Kalivodová Hana   28. 2. 1978    
Kállay Dušan   19. 6. 1948    
Kalman Peter   30. 8. 1945    
Kalvoda Antonín   11. 8. 1907    
Kamínková Lenka   20. 7. 1982    
Kaminský Matej   1992    
Kammel (Móryová) Lívia   1936    
Kanawati Omar   1990    
Kandriková Kristína   1992    
Kaňovská Ivana   23. 7. 1983    
Kapišinská Kurillová Zuzana   1976    
Kaplán Igor   29. 3. 1967    
Kaplanová Dita   1984    
Kapounová Veselá Marie   2. 3. 1982    
Kaprálová Gabriela   1969    
Kapusta Matej   1976    
Kapusta Peter   26. 6. 1953    
Karabínová (Facinková) Vlasta   10. 5. 1959    
Karafová Katarína   1990    
Karásek Jonáš   1976    
Karásková Eliška   1989    
Karásková (Hýllová) Ľudmila   1954    
Karavla Marjan   1970    
Karcol Július   1976    
Kardelis Vladimír   13. 8. 1944    
Kardelisová Katarína   1980    
Kardelisová Viera   15. 6. 1947    
Karovičová Zora   5. 1. 1939    
Kárpatová Lucia   3. 2. 1955    
Karpita Anton   1984    
Karpitová Lucia   1982    
Kasanický (Pyšná) Denisa   21. 2. 1971    
Kasperkevičová Miriam   1970    
Kasprzyk Marcin   1973    
Kästová Blanka   15. 2. 1952    
Kászová Csilla   1979    
Kašáková Eva   1984    
Kašičková Hany   10. 12. 1979    
Kášová Soňa   10. 2. 1945    
Kaušitz Jakub   1983    
Kautman Václav   8. 5. 1961    
Kavecká Jana   1968    
Kavecký Tibor   23. 2. 1930    
Kazmuková Kveta   1984    
Kažimír Ivan   1965    
Kekeli Ján   1984    
Kelecsényi Norbert   1976    
Kelemen Ján   7. 7. 1957    
Kelemen Patrik   1975    
Keleši Marián   1970    
Kenderová Dorota   13. 5. 1981    
Kepičová Natália   1989    
Kepko Ivan   23. 9. 1951    
Keratová Mira   1977    
Kéri Adam   5. 9. 1944    
Kern Michal   1. 5. 1938    
Keťko Richard   9. 10. 1974    
Keťková Linda   1980    
Kettner Roman   1974    
Kezman Michal        
Kianička Marek   1977    
Kianičková Godálová Jana   1981    
Kiča Stanislav   12. 7. 1981    
Kiča st. Stanislav   9. 10. 1951    
Kierulf Bjørn   25. 10. 1968    
Kilo Richard   1984    
Kimerling Henrich   1981    
Kincelová Katarína   1981    
Kips Ľuboš   1973    
Kirschnerová Jana   1977    
Kiselová Siteková Jana   24. 5. 1942    
Kiss Alexander   12. 6. 1935    
Kissová Silvia   1986    
Kišáková Anna   29. 9. 1943    
Kišantal Peter   1983    
Kiššová Jana   1977    
Kitzberger Igor   24. 5. 1963    
Kitzbergerová Ingrid   19. 8. 1966    
Klabal Jiří   3. 6. 1985    
Klasová Lívia        
Klastová Mária   23. 7. 1955    
Klátik Jozef   15. 2. 1949    
Klaudíny Peter   26. 9. 1952    
Klaudíny Peter   3. 1. 1981    
Klbečkova Martina   1988    
Klech Jozef   1962    
Kleibl Martin   1981    
Klein Štefan   6. 10. 1959    
Kleinedlerová Lucia   1981    
Klementová Zuzana   1981    
Klepoch Tomáš   22. 7. 1981    
Klesalová Miroslava   1985    
Klieštencová Katarína   1969    
Klima Tomáš   1987    
Kliman Šymon   1980    
Klimešová Lenka   1986    
Klímková Jaroslava   27. 10. 1963    
Klincková Silvia   1967    
Klinovská Marcela   1982    
Kliský Jozef   1964    
Kljajič Julija   1979    
Klöcklerová Plešková Patrícia   19. 6. 1975    
Kľučik Peter   16. 3. 1953    
Kľúčik Jakub   1985    
Kmeťová Darina   24. 2. 1951    
Kmeťová Ria   1975    
Kmeťová Zuzana   1987    
Knap Milan   1981    
Knap Miroslav   17. 5. 1973    
Knap Norbert   1974    
Knězeková Zuzana   1977    
Knežníková Katarína   1993    
Knil Jaroslav   14. 1. 1929    
Knut Martin   3. 9. 1964    
Kocák Peter   15. 7. 1961    
Kocáková Marcela   23. 6. 1959    
Kocka Štefan   3. 1. 1961    
Kocmanová Lucia   1975    
Kočan Robo   9. 12. 1968    
Kočí Jindřich   3. 7. 1956    
Kočiš František   1953    
Kočiš Jaroslav   30. 6. 1933    
Kočišová Dagmar   23. 6. 1932    
Kohút Ján   1982    
Kohút Miroslav   1980    
Kokoška Marek   1976    
Koladová Helena   1972    
Kolár Michal        
Kolčáková Karina   25. 7. 1976    
Koleková Nikole (Nicole)   1991    
Kolembus Jozef   16. 6. 1955    
Kolenčík Andrej   3. 8. 1984    
Kolenčík Vojtech   17. 7. 1955    
Kolenčíková Deana   1990    
Kolenčíková Klimová Tamara   24. 6. 1955    
Kolibská Viera   21. 4. 1977    
Kollár František   21. 10. 1947    
Kollár Juraj   20. 3. 1981    
Kollár Miroslav   1961    
Kollár Peter   9. 3. 1977    
Kollár Štefan   1966    
Kollárovicsová Kristína   1990    
Kolláthová Júlia   1986    
Koller Július   28. 5. 1939    
Komáček Marián   11. 12. 1959    
Komarová Katarína   1984    
Komendová (Kollárová) Zuzana   1964    
Komjátiová Izabela   17. 3. 1977    
Komkov Valentin   1994    
Komoňová Pavlína   24. 6. 1985    
Komosný Libor   1988    
Kompánek Vladimír   28. 10. 1927    
Kompaníková Monika   1. 9. 1979    
Končeková Eva   16. 3. 1947    
Končeková Ľubica   1970    
Končeková Veselá Ľuba   19. 7. 1942    
Kondáč Ján   7. 11. 1959    
Koníková Jana   1983    
Konývka Zdeněk   1984    
Kopaj Boris   27. 5. 1975    
Kopček Peter   1979    
Kopecká Andrea   15. 9. 1988    
Kopecká Eva   24. 12. 1961    
Kopecká Terézia   1991    
Kopková Tatiana   1967    
Kopták Miloš   6. 2. 1969    
Korabečný Jan   1984    
Korbeľ Pavol   18. 1. 1932    
Korbeličová Klaudia   1990    
Kordoš Vladimír   22. 1. 1945    
Korecký Petr   1982    
Koreň Cyprián   1980    
Koreň Cyril   31. 5. 1943    
Koreň Peter   1977    
Koreňová Lucia   26. 10. 1969    
Koreňová Nikoleta   1974    
Kornucik Pavol   1976    
Kornucik Peter        
Kornúcik Jozef   20. 11. 1938    
Koromház Ondrej   1973    
Koronthályová Kristína   1985    
Korpová Emma   1986    
Kosman René   1974    
Kosmel Milan   19. 10. 1955    
Kostka Igor   28. 3. 1930    
Kostková Veronika   1985    
Kostolanský Marek   1977    
Kostovčík Martin   1988    
Kosturová M.        
Kosziba Klaudia   8. 7. 1971    
Koszorús Rita   15. 8. 1989    
Košáriová Bibiána        
Košková Andrea   9. 2. 1962    
Košová Eliška   1986    
Košťál Dušan   14. 5. 1948    
Košťál Peter   1974    
Koštová Patrícia        
Kotlár Ľuboš   1991    
Kotouček Juraj   27. 3. 1928    
Kotulová Mária   1947    
Kotvan Peter   23. 4. 1977    
Kotvanová Lucia   1988    
Kovácsová Eva   10. 10. 1970    
Kováč František   3. 6. 1952    
Kováč Igor   1996    
Kováč Milan        
Kováč Vladimír (Vlado)   12. 9. 1948    
Kovačevič Marija        
Kováčik Július   15. 7. 1952    
Kováčik Juraj   23. 12. 1964    
Kováčik Ustaníková Mária   1983    
Kovačíková Radka   1982    
Kováčová Alžbeta   1979    
Kováčová Monika   1982    
Kovačovský Patrik   14. 9. 1970    
Kovalčíková Zuzana   1985    
Kovaľová Annamária   21. 6. 1984    
Kovářová Romana   1990    
Köveš Dezider   20. 5. 1923    
Kovšová Patrícia   1985    
Koyšová Patrícia   31. 1. 1985    
Kozerawski Denis   13. 11. 1990    
Kozub Kamil   14. 10. 1980    
Kožár Vladimír   26. 1. 1951    
Kožela Stanislav   22. 11. 1965    
Kožička Šimon   1989    
Kožíková Lichá Barbora   24. 2. 1976    
Kožušková Lívia   1987    
Krajčíková Andrea   1980    
Krajčíková Ivona   1988    
Krajčíková Zuzana   1984    
Krajčíová Jarmila        
Krajčo Juraj   17. 2. 1959    
Krajčo Milan   12. 2. 1956    
Krajčová Daniela   23. 1. 1955    
Krajčová Daniela   14. 7. 1983    
Krajinčáková Milota   1982    
Krakovský Jozef   18. 4. 1948    
Král Jaroslav   1972    
Král Martin   1984    
Kráľ Pavol   7. 9. 1953    
Králik Dušan   20. 4. 1941    
Králová Lucie   1987    
Kráľová Kristína   1987    
Kráľová Mária   7. 5. 1952    
Krammer Mária   1989    
Krapková Jana   1973    
Kraščenič Alexej   11. 4. 1953    
Krátky Vladimír   1978    
Kravský Peter   2. 8. 1956    
Krbylová Alžbeta   1993    
Krčmárová Jana   1984    
Krčméry Tomáš   7. 5. 1950    
Krejčová Kateřina   1979    
Krellová Paulína   1989    
Krempaská Barbora   1985    
Krempová Kristína   1986    
Kresila Juraj   13. 4. 1932    
Krchňák Andrej   1984    
Kristín Branislav   1978    
Krivoš Juraj   1. 8. 1960    
Krivoš Rudolf   16. 11. 1933    
Krivošiková Silvia   1976    
Križanová Jana   1982    
Križanová Zuzana   1961    
Krížik Ján   24. 8. 1943    
Krížik Ján   1974    
Krížová Taťjana   1942    
Križovenský Patrik   2. 1. 1972    
Krkošková Michaela   1993    
Krkošová-Vančová Kamila   1964    
Krošláková Ivica   2. 10. 1943    
Krstev Simeon   5. 7. 1936    
Kršáková Simona   1985    
Krška Josef   16. 5. 1952    
Krška Ľubomír        
Krukovska Irina   1925    
Krupa Peter   14. 8. 1979    
Krupa ml. Peter   14. 8. 1979    
Krupanová Martina   1976    
Krupka Dalibor   1984    
Kružlicová Brezányová Terézia   5. 10. 1941    
Kružlík Tomáš   1984    
Krýslová Oľga   15. 2. 1931    
Kříž Ivan   30. 11. 1941    
Kuba Jaroslav   4. 8. 1954    
Kubániová (Mikúšková) Jaroslava   1964    
Kubánková Kateřina   1985    
Kubánová Zuzana   1979    
Kubáňová Kristína   1991    
Kubáňová Mira (Miroslava)   1989    
Kubaská Kalusová Zuzana   1979    
Kubíček Milan   27. 3. 1944    
Kubička Jaroslav   20. 12. 1930    
Kubičková Jarmila   1929    
Kubík Štefan   3. 2. 1941    
Kubík Toman   14. 1. 1952    
Kubík Toman        
Kubina Martin   23. 11. 1980    
Kubinský Bohuš   20. 5. 1966    
Kubisová Tatiana   1979    
Kubisová Zuzana   1. 5. 1974    
Kubová Sabová Alena   1953    
Kubovič Štefan   1964    
Kuc Andrej   27. 11. 1919    
Kuc Ľubomír   1969    
Kucman Tomáš   1971    
Kučera Šimon   1996    
Kučera Tomáš   1989    
Kučeráková Monika   1984    
Kučišová Miroslava   1989    
Kudláč Rastislav   3. 7. 1929    
Kudlička Ján   28. 5. 1948    
Kuchařová Petra   1983    
Kuchta Peter   1984    
Kuchtová Magdaléna   1985    
Kujovič Rudolf   1975    
Kukučka Michal   1984    
Kukučka Stanislav   1980    
Kukučková Marta   1950    
Kukura Martin   1980    
Kuky Anna   1982    
Kulík Marián   25. 4. 1954    
Kunzová Dominika   1988    
Kupča Milan   1985    
Kupčíková Marcela   1979    
Kuráň Jozef   1979    
Kurek Ondrej   1986    
Kuricová Lenka   1991    
Kurinec David   1990    
Kurinec Jozef   9. 11. 1973    
Kurnucik Jozef   20. 1. 1938    
Kurpasová Miroslava   1976    
Kurpaš Juraj   1981    
Kusenda Milan   23. 11. 1960    
Kušík Michal   14. 10. 1976    
Kušnír Michal   1970    
Kutný Martin   1961    
Kuzica Milan   12. 11. 1962    
Kuzmová Dana   1974    
Kuzmová Jana   1976    
Kuzmová Katarína   29. 12. 1953    
Kužidlo Jozef   1957    
Kvasnica Boris   1964    
Kvasnica Milan   1991    
Kvasnicová Andrea   1982    
Kvasnicová Miroslava   1979    
Kvaššayová Ivana   1992    
Kvetán Marek   14. 4. 1976    
Kvietiková Bekéniová Katarína   12. 8. 1967    
Kvitkovský Martin   1984    
Kyncl Jan   1960    
Kysela Michal        
Kyselicová Szabová Eva   3. 10. 1945    
Kytková Daniela   1972    
Labanc Tomáš   1986    
Labuda Radim   13. 3. 1976    
Labudová Andrea   1973    
Labudová Vladimíra        
Laciková Monika   1977    
Lacko Karol   28. 10. 1938    
Lacko Matěj   1982    
Lacko Michal   3. 4. 1942    
Lacko Michal   1985    
Lacko Rudolf   1973    
Lacková Miroslava   6. 10. 1972    
Lacová Alexandra   1968    
Lachová Andrea   1975    
Lajda Stano (Stanislav)   17. 7. 1959    
Lajdová Zuzana   28. 7. 1960    
Laktiš Lukáš   1989    
Laky Miloslav (Miloš)   4. 1. 1948    
Lalinský Ivan   23. 9. 1956    
Laluha Milan   11. 11. 1930    
Lamoot Barbara   16. 11. 1971    
Lamošová Markéta   18. 11. 1980    
Lančaričová Ema   1993    
Langerová Tereza        
Lányi Drahomíra   8. 5. 1971    
Laššák Marián   1979    
Látečka Rudolf   1975    
Latković Nikola        
Laurinen Maija   1978    
Ľavrošková Iveta   1977    
Lazinovská Elena   31. 12. 1902    
Lázniková (Svetlíková) Daniela   1970    
Lebiš Ján   1. 6. 1931    
Lebišová Lucia   1965    
Lebwohlová (Kleinová) Tatiana   1964    
Lednárová Zorka   1976    
Lehen Gustáv   16. 4. 1924    
Lehen Ľudovít   3. 6. 1925    
Lehmden Milan   10. 12. 1949    
Lehocká Denisa   28. 1. 1971    
Lehocký Peter   11. 2. 1944    
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943    
Leixner Albert   6. 4. 1932    
Lelovský Matúš   1982    
Lenďáková Gabriela   1993    
Lengyel Ján   15. 5. 1947    
Lenková Iveta   1975    
Leňová Jana   1987    
Leskovská Marta   1973    
Leško Ján   2. 5. 1954    
Leššo Oliver   1973    
Letenay Tomáš   1988    
Levko Peter   1973    
Lexmannová Zuzana   1989    
Ličková Horáková Dominika   2. 12. 1974    
Ligačová Kristína   1995    
Lichvárová Mária   16. 3. 1955    
Lichý Igor   1972    
Línek Branislav   1975    
Linhartová Stodůlková Lenka   4. 9. 1984    
Lipka Karol   23. 11. 1949    
Lipovská Ivana   1974    
Lipovská Maceková Božena   5. 8. 1943    
Lipták Ondrej   23. 11. 1949    
Lipták Ondrej        
Lišaník Ján   28. 3. 1947    
Lišháková Galina   14. 5. 1973    
Liška Jakub   1985    
Liška Peter   1980    
Littera Lucia   1988    
Lizáková Hučková Lucia   26. 11. 1971    
Lizoň Peter   21. 6. 1938    
Lobotka Jakub        
Lokajíčková Veronika   1983    
Longauer Ľubomír   2. 6. 1948    
Longauer Matej   1981    
Longauerová (Kohútová) Mária   29. 10. 1950    
Lörincz Martin   1980    
Lörinczová Lívia        
Lovasová Silvia   1988    
Loviška Villiam   12. 8. 1964    
Lovišková Kubišová Marcela   5. 9. 1964    
Ložeková Natália   1974    
Ľubek Igor   1978    
Lukács Zsolt   1972    
Lukáč Ľudovít   1941    
Lukáč Marián   1976    
Lukáč Martin   1979    
Lukáč Milan   29. 9. 1962    
Lukáčiková Miriam   1968    
Lukačovičová Lenka   1987    
Lukášová Helena   13. 12. 1970    
Lukic Balážiková Katarína   4. 6. 1980    
Luknár Ivan   1985    
Lüley Marek   16. 11. 1987    
Lunterová Patúcová Karin   12. 7. 1971    
Lupták Tomáš   10. 3. 1964    
Ľupták Otto   22. 4. 1935    
Luptáková Marcela   1988    
Ľuptáková Michaela   1982    
Luptáková Malénková Zuzana   3. 8. 1982    
Lušňáková Silvia   1983    
Maca Ján   18. 9. 1976    
Macedo Velasco Oswaldo   1964    
Macek Lukáš   1985    
Macko Michal   1982    
Macko Stanislav        
Macková Miroslava   1969    
Mackovič Roman   1980    
Mácová Katarína   1979    
Macsicza Máté   1986    
Macúrová Katarína   1983    
Maczová Marianna   1988    
Mačinga Matej   1992    
Máčková Katarína        
Máčková Katarína   1989    
Mačuha Radko   1974    
Maděřičová Zuzana        
Mag Július   28. 3. 1956    
Mácha Ondřej   20. 11. 1984    
Machačko Luboš   18. 6. 1974    
Machaj Július   11. 10. 1931    
Machajdík Milan   1956    
Machata Peter   13. 6. 1971    
Machatová Mária   20. 3. 1972    
Machatová Zuzana   1984    
Machin Jon        
Macho Alojz   25. 12. 1952    
Macho Palo   22. 9. 1965    
Machová Ľudmila   1990    
Majdová Michaela   1987    
Májek Martin   1987    
Majerčák Zdeno   13. 8. 1953    
Majerníková Alžbeta   17. 11. 1978    
Majzel Martin   1979    
Majzlanová Daniela        
Makar Róbert   10. 6. 1970    
Makara Štefan   10. 10. 1925    
Makara Tomáš   14. 3. 1982    
Makarová Saša   1966    
Mäkký Milan   10. 8. 1956    
Malaga Peter   1974    
Malatincová Jana   1989    
Malcová Alžbeta   1983    
Malecký Emil   1990    
Malíčková Zuzana   21. 9. 1960    
Malík František   1963    
Malík Ján   1993    
Malina Pavel   1942    
Malinowska Asiya   1968    
Malinowska Paula        
Mališ Marcel   27. 8. 1978    
Malovcová Alžběta        
Malý Tomáš   1978    
Mandák Peter   1963    
Mandzjuk Peter   23. 8. 1940    
Manina Tomáš   1984    
Maňka Pavel   21. 5. 1929    
Mankovecký Adrián   1988    
Maňo Martin   3. 4. 1978    
Marcell Róbert   1965    
Marcin Dávid   26. 8. 1991    
Marciňa Milan   25. 8. 1946    
Marcinková Dana   5. 12. 1962    
Marciňová Hetminská Zuzana   23. 6. 1944    
Marček Matúš   1976    
Marček Miroslav   11. 7. 1929    
Marčeková Andrea   13. 1. 1971    
Margen Ján   1973    
Margoč Andrej   17. 1. 1977    
Marinica Lukáš   1987    
Marko Igor   1970    
Marko Ivan   25. 10. 1941    
Marková Milota   1973    
Markovič Daniel   1973    
Markovičová Ivica   7. 3. 1970    
Markovičová Veronika   1983    
Martanovičová Ľuba   1965    
Marthová Zuzana   1967    
Marthová Tomečková Daniela   20. 5. 1962    
Martincová Natália   1974    
Martinček Radovan   1981    
Martinček Róbert   1990    
Martinka Jozef   7. 5. 1939    
Martinove Ľubica   1984    
Martiška Juraj   2. 4. 1969    
Martišková Markéta   1986    
Marušiak Tomáš   1978    
Masár Peter   1981    
Masarovič Martin   28. 6. 1968    
Masarovičová Erna   12. 2. 1926    
Masaryková Eva   8. 3. 1968    
Mäsiarová Martina   1991    
Masopust Pavel   1975    
Maštalírová Silvia   1980    
Maták Juraj   27. 5. 1945    
Maťátko Matúš   1984    
Maťavková Marta   6. 3. 1962    
Matejka Fedor   1944    
Matejková Marta   1990    
Matějková Lucie   1982    
Materáková Miriama   1972    
Mati Ľubomír   1993    
Matis Branislav   1978    
Mátrayová Ivana   1972    
Matrková Mária   1983    
Matuška Marek   1966    
Matušková Miroslava   1985    
Matúšová Zimanová Martina   22. 1. 1983    
Maxonová Edita   17. 2. 1934    
Mazalanová Michaela   1984    
Mazalová Iliašová Dana   1983    
Mázik Ondrej   1975    
Mazúr Andrej   1984    
Mažár Martin   1985    
Medunič Milorad        
Medvecký Otto   1970    
Medveďová Gabriela   21. 4. 1965    
Medviď Martin   1971    
Medzihorská Zuzana   1983    
Megyesi Pavol   28. 3. 1969    
Melčáková Juneková Věruna   20. 2. 1945    
Melichárek Miroslav   1991    
Melichečík Andrej   16. 6. 1955    
Melicherčík Andrej   16. 6. 1955    
Melicherčík Martin   16. 12. 1977    
Melicherová Veronika   1986    
Meliš Juraj   13. 7. 1942    
Melišková Jana   7. 1. 1942    
Melkovičová Eva   13. 4. 1941    
Meluzin Dan   22. 1. 1974    
Meluzin Peter   13. 9. 1947    
Mendel Peter   7. 5. 1906    
Menke Marek   1986    
Meňkyová Alžběta   1988    
Menzel Filip   1983    
Mernická (Bukovčanová) Anna   1941    
Mertinko Marek   1988    
Mesárošová Kristína   1981    
Mesiarová Paulína        
Mészároš Peter   1979    
Meszárošová Irina   11. 5. 1925    
Meško Marián   13. 11. 1945    
Mešková Laura   1969    
Mešša Petra   1987    
Mešťánek Róbert   1973    
Mézes Árpád   22. 7. 1961    
Mezovská Lívia   1985    
Mezřická Dagmar   16. 9. 1944    
Mezřický Jirka Jiří   20. 9. 1939    
Míček Bystrík   1988    
Miertušová Anastázia   15. 4. 1927    
Mihaľ Jozef   1985    
Mihálik Juraj   25. 12. 1952    
Miháliková Zuzana        
Miháliková (Kubovičová) Iveta   5. 2. 1962    
Mihalovičová Radovana   1984    
Michal Ivan   1982    
Michalčeková Stanislava   6. 3. 1956    
Michalčíková Eva   1969    
Michalič Pavol (Palo)   14. 8. 1962    
Michalik Rastislav   1973    
Michalík Juraj   25. 12. 1952    
Michalisko Jan   1985    
Michalko Ľubomír   1982    
Michálková (Kertészová) Magda   15. 10. 1952    
Miklánek Rastislav   5. 2. 1942    
Mikle Ľubomír   9. 1. 1982    
Mikloš Patrik   1979    
Miklošová Erika   1984    
Miklošovič Branislav   1978    
Miklušičáková Ľudmila   1980    
Miko Peter   1978    
Miková Mária   6. 11. 1943    
Mikovec Marek   1977    
Mikšík Pavol   27. 7. 1943    
Mikula Milan   9. 6. 1963    
Mikuľak Peter        
Mikuláš Martin   1979    
Mikulášová Eva   1982    
Mikulčík Ján   1979    
Mikulenková Hana   14. 2. 1985    
Mikulíček Pavol   1977    
Mikulka Alois   13. 8. 1933    
Mikus Blažej   25. 7. 1955    
Mikuš Peter   1965    
Mikuš Stanislav (Stano)   22. 11. 1953    
Mikuš Viktor   10. 12. 1948    
Mikuška Ján   27. 1. 1947    
Mikúšová Silvia   1984    
Mikušová (Markusová) Denisa   1970    
Mikyšková Pascoe Monika   20. 3. 1983    
Mikyta Svätopluk   16. 7. 1973    
Miladinova Kostadinka Vasileva   18. 3. 1940    
Milatová Jana   1972    
Mildeová Ľubica        
Milková Zuzana   1973    
Miller Piotr   1962    
Milly Alenka   2. 5. 1930    
Milo Alexander   1974    
Minárik Fedor   19. 2. 1941    
Minárik Igor   23. 10. 1948    
Minárik Ivan   1. 4. 1959    
Minárik Lukáš   1976    
Mináriková Terézia   1990    
Minarovič Marián   28. 5. 1946    
Minarových Miroslav   1971    
Minks Miroslav   19. 3. 1968    
Mistrík Martin   1982    
Mišáni Michal   1983    
Mišičková Júlia   1972    
Mišík Ján   18. 4. 1953    
Mišík Rastislav   1975    
Miškov Roman   1971    
Miškovič Ján   20. 5. 1956    
Mišovič Martin   1978    
Mišovič Silvia   1980    
Mišurda Šimon   23. 12. 1972    
Mitríková Jarmila   1986    
Mitro Juraj   1974    
Mitro Štefan   17. 5. 1954    
Mitrová Marcela   1975    
Mitrová Nora   7. 10. 1964    
Mitrová Lučová Etela   1975    
Mizerák Ján   1957    
Mižík Peter   20. 3. 1959    
Mjartan Lukáš   1975    
Mládenek Miroslav   25. 12. 1967    
Mládeneková (Holúbková) Daniela   1973    
Mlčúch Róbert   1977    
Mlich Štefan   1960    
Mlích Peter   1970    
Mlíchová (Židišinová) Marta   1964    
Mlynárčik Alex   14. 10. 1934    
Mlynarčíková Zuzana        
Mlynárčiková Marianna   1971    
Mlynárik Peter   2. 8. 1951    
Mlynáriková Lucia   1984    
Mlynarski Konrád   1977    
Mlynčeková Lucia   26. 5. 1991    
Močiliak Robert   8. 4. 1973    
Modelská Drahomíra   1982    
Mohamed Gaffar Abdul   1948    
Mojšová Ivana   1994    
Mojzešová Mária   1980    
Mokošová Ondrušková Zuzana   1977    
Molatová Veronika   22. 1. 1984    
Molnár Tomáš   20. 9. 1970    
Molnárová Barbora   1977    
Molnárová Petra   1992    
Molnárová Vanda   1976    
Monček Dominik   22. 3. 1970    
Moravčík Michal   12. 8. 1974    
Moravčík Pavol   19. 11. 1967    
Moravčík Rastislav   1977    
Moravčík Richard   1993    
Moravec Tomáš   30. 3. 1985    
Morávek Marián   1978    
Morávková (Hubáčková) Dagmar   1964    
Morháčová Pavlína   1985    
Morháčová (Kata Mach) Katarína   1986    
Mosný Igor   9. 1. 1959    
Moťovský Vladimír   20. 10. 1928    
Mottlová Eva        
Mrafková Nina   1975    
Mravčák Milan   1967    
Mravec Jozef   9. 5. 1951    
Mravec Milan   6. 1. 1938    
Mravec Rastislav   21. 5. 1960    
Mráz Jan   17. 2. 1935    
Mráz Michal   1987    
Mrázik Vladimír   1988    
Mráziková Silvia   1977    
Mráziková (Marcinátová) Anna   28. 3. 1958    
Mrázková Michaela   1992    
Mrva Igor   11. 12. 1951    
Mrvová Juliana   13. 10. 1979    
Mudroch Ivan   22. 2. 1944    
Mudroch Marián   25. 6. 1945    
Mudrochová Olga   19. 6. 1944    
Mudrončík Miloslav   22. 10. 1947    
Mundier Jozef   1. 1. 1960    
Münzker Viktoria   30. 1. 1978    
Múranica Martin   1980    
Murin Michal   30. 6. 1963    
Murín Tomáš        
Mušecová Necpalová Dana   4. 6. 1957    
Muška Pavol   21. 6. 1949    
Mutkovičová (Lipárová) Mária   1958    
Mužila Jozef   15. 7. 1967    
Mydla Juraj   1994    
Mydlo Svätozár   10. 7. 1948    
Mýtnik Vojtech   7. 7. 1962    
Mýtniková Monika        
Mýtny Ján   10. 10. 1955    
Nágel Dušan   28. 12. 1949    
Nágelová Beata   20. 5. 1953    
Nagy Ján   17. 6. 1935    
Nagy Jozef   2. 4. 1926    
Nagy Július   1965    
Nagy Zoltán   1961    
Nagyová Lucia   1982    
Nagyová Mária   31. 3. 1950    
Nahálková Michaela   1987    
Navrátil Martin   26. 4. 1978    
Navrátil Otto   8. 5. 1939    
Navrátilová Lenka   1990    
Nemčeková Zuzana   1982    
Nemčeková Chmeliarová Mária   19. 3. 1944    
Nemčíková Zuzana   13. 3. 1955    
Nemec Miloš   1976    
Němec Milan   7. 11. 1955    
Němeček Róbert   8. 3. 1957    
Nemečková Barbora   1986    
Németh Boris   1979    
Németh Géza   1979    
Németh Kristián   1983    
Némethová Jana   1982    
Némethová Soňa   1975    
Némethová Krátka Ľudmila   1965    
Nemkyová Zuzana   1985    
Nepšinská Mária   1977    
Nerádová Mária   1988    
Nétryová Monika   1982    
Neumannová (Bakardžieva) Barbara   1961    
Neupauer Roland   1980    
Nguyen Filip        
Nicz Miroslav   29. 3. 1963    
Nicz Samuel   1987    
Niepelová Erika   1974    
Nikitinová-Eichler Tatiana   1974    
Noelová Zdena        
Noga Pavel   10. 7. 1969    
Nosáľ Peter   1979    
Nosko Štefan   1986    
Novák Jaroslav   28. 12. 1961    
Novák Juraj   1972    
Novák Miloš   6. 4. 1965    
Nováková Ivona   1984    
Nováková Jana   1981    
Nováková Markéta   24. 11. 1978    
Nováková Monika   1987    
Novanová Barbara   1970    
Novikmec Jozef   14. 3. 1960    
Novitzky Erik   1982    
Novosad Matúš        
Novosadová Michaela   1990    
Novosedliak Milan   1984    
Novota Adam   1984    
Novotná Mária   1992    
Novotná Šárka   1978    
Novotný Branislav   1986    
Novotný Juraj   1972    
Nový Patrik   3. 7. 1977    
Nygárdová Veronika Noémi   1979    
Obermanová Katarína        
Obertová Martina   1983    
Obertová Veronika   1984    
Očenáš Milan   1980    
Odehnal Milan   16. 4. 1909    
Odrášková Eva   1969    
Oijen Illah van   1981    
Ojuuntungalagijn Enchbajar   18. 9. 1967    
Okoličányová Lucia   1973    
Okša Albín   7. 8. 1960    
Olafe Fenyveši        
Olejníková Daniela   1986    
Oleňová Lucia   2. 6. 1992    
Olexíková Eva   17. 2. 1970    
Ondák Roman   5. 8. 1966    
Ondráš Ľubor   1965    
Ondreička Boris   6. 9. 1969    
Ondreička Karol   23. 4. 1944    
Ondreička Peter   18. 4. 1947    
Ondreičková Lucia   1971    
Ondrej (Zimka) 4   28. 8. 1975    
Ondrejička Vieroslav   1970    
Ondrejka Ján   1977    
Ondrejková Kristína   1983    
Ondrejková Zuzana   1977    
Ondriaš Dušan   1969    
Ondriska Ján   26. 3. 1943    
Ondroušek Tomáš   12. 3. 1985    
Ondroušek Tomáš   1985    
Ondruš Igor   24. 5. 1972    
Ondruš Stanislav   1995    
Ondrušek Peter   16. 8. 1973    
Ondruška Ján   8. 8. 1954    
Ondrušová Lýdia        
Ondrušová Slavomíra   1985    
Ontkóc Ľubomír   6. 6. 1989    
Opalka Milan   13. 2. 1961    
Opatíková Mária   12. 8. 1961    
Opavská Veronika   1982    
Opletalová Jarmila   17. 6. 1940    
Opršal Juraj   29. 9. 1953    
Oravcová Michaela        
Oravcová Zuzana   1991    
Oravec Juraj   8. 10. 1956    
Oravec Marián (Maroš)   22. 11. 1958    
Oravec Štefan   11. 9. 1937    
Oravec Viktor   3. 3. 1960    
Ordódyová Judita   1977    
Ordódyová Zuzana   1979    
Oreská Lucia   1975    
Orlíková Katarína   14. 7. 1949    
Ormandík Marek   19. 12. 1968    
Ormandík Milan   23. 3. 1943    
Ormandíková Renata   22. 12. 1968    
Orolínová Katarína   1988    
Oroszová Ivana   1985    
Országh Jaroslav   3. 3. 1946    
Országhová Kristína   1992    
Orth Martin   1972    
Orth Štefan   1985    
Orvan Peter   2. 3. 1949    
Orvanová (Bleyová) Danica   30. 1. 1954    
Oslej Štefan   1976    
Ossif Vladimír   21. 11. 1954    
Ostricová Martina   1977    
Ostriž Lukáš   1988    
Ostrovská Blažena   1983    
Osuská Ivana   1985    
Otepka Andrej        
Ovčáček Eduard   5. 3. 1933    
Ovsianka Tomáš   1968    
Ozanik Slavomír   1988    
Ožvold Tomáš   1984    
Packaň Peter   1977    
Pacúch Dušan   26. 11. 1954    
Pagáč Ladislav   24. 11. 1949    
Pagáč Milan   4. 4. 1960    
Pakan Ján   22. 4. 1941    
Pákodzyová Denisa   1971    
Pákozdyová Denisa   1971    
Pala Martin   28. 4. 1975    
Pala Štěpán   15. 12. 1944    
Palčo Igor   26. 1. 1967    
Palečková Ivana   10. 11. 1989    
Palenčár Slavoj   1973    
Palenčík Dalibor   1975    
Páleníková Žaneta   1975    
Paliatka Peter   11. 10. 1952    
Paliatka Štefan   1987    
Paljesková Pišková Martina   1985    
Palko Mikuláš   11. 1. 1941    
Palko Roman   1971    
Palkovič Ján   1983    
Pallo Miro   2. 11. 1981    
Pálmai Ladislav        
Paľo Ľuboslav   14. 6. 1968    
Palová Zora   22. 12. 1947    
Paľová Katarína   1990    
Palugyayová Eva   1929    
Paluchová Veronika   1987    
Paluš Peter   30. 6. 1952    
Palyo Rudolf   14. 3. 1943    
Pápay Dezider   19. 2. 1921    
Papcová Denisa   1973    
Papčo Štefan   21. 1. 1983    
Papčová Lucia   1987    
Papčová Stráňaiová Lucia   2. 4. 1987    
Papp Mikaela        
Parličeva Stanna   1964    
Parobková Lucie   1984    
Paršo Robert   1970    
Partelová Veronika   1988    
Partl Martin   1974    
Partl Štefan   14. 3. 1941    
Partlová Miriam   1972    
Partlová Zuzana   18. 7. 1969    
Paška Jaroslav   20. 6. 1954    
Pašteka Kamil   12. 3. 1960    
Paštéka Milan   20. 5. 1931    
Paštéková Oľga   1984    
Pataki Klára   14. 5. 1930    
Patlovičová Katarína   29. 12. 1953    
Patočka František   20. 6. 1927    
Patočková Ingrid   21. 3. 1975    
Pätoprstá Melišková Elena   15. 9. 1960    
Patrášová Katarína   1983    
Patúc Ivan   11. 12. 1968    
Patúcová Soňa   1984    
Paukeje Hana   1972    
Paulenková Veronika   1980    
Pauleová (Solárová) Martina   1972    
Pauliková Slávka   5. 9. 1983    
Paulovičová Barbora   3. 7. 1983    
Pavelka Štefan   24. 7. 1930    
Pavle Ivan   8. 3. 1955    
Pavle Jaroslav   1967    
Pavlechová Monika   18. 4. 1976    
Pavleová Soňa   9. 3. 1956    
Pavlíčková Jarmila   14. 7. 1929    
Pavlíková Jitka   1976    
Pavlovič Radoslav        
Pavlovič Roman   1973    
Pavlovičová Marína   1985    
Pavlovičová Soňa   1987    
Pavlovský Ladislav   13. 1. 1950    
Pavolová Ľudmila   4. 2. 1952    
Pažitný Michal   1981    
Pčolová Vladimíra   1975    
Pečarka Ján   1983    
Peerová Zdenka   9. 7. 1958    
Pechová Diana   1983    
Pejchalová Dana   1966    
Pékar Ferdinand   30. 5. 1926    
Pelikantová Lucia   1983    
Pepich Alojz   26. 12. 1926    
Peressényi Juraj   1972    
Peressényi Peter   30. 6. 1941    
Pernecká Sára   24. 11. 1970    
Pernecký Ján   1982    
Petelen Ivan   13. 2. 1947    
Peterka Milan   7. 7. 1930    
Peťková Naďa   1971    
Petráňová Miriam   10. 1. 1974    
Petráš Aloiz (Alojz)   6. 1. 1934    
Petráš Pavol   11. 1. 1964    
Petráš Viktor   1989    
Petrauskaite Dalia   1972    
Petrek Marek   6. 12. 1975    
Petrek Michal   29. 8. 1922    
Petrík Vladimír   11. 9. 1953    
Petríková Barbora   1986    
Petríková Petra   1981    
Petrlová Denisa   1977    
Petrovics Vojtech   3. 8. 1931    
Petrovič Rastislav   1967    
Petruščák Vladimír   1986    
Petrušková Elena   1985    
Petrušová Daniela   1984    
Petržalová Margaréta   1993    
Pézman Andrea   6. 8. 1975    
Pézmanová Andrea   1975    
Piaček Martin   18. 2. 1978    
Piačka Igor   8. 10. 1962    
Piačková Kaňová Júlia   1. 1. 1961    
Piatniková Adela   1985    
Piešová Beáta   2. 12. 1956    
Pikalíková Veronika   1984    
Pilcerová Martina   14. 3. 1973    
Pilný Ivan   9. 11. 1981    
Pinterová Renáta   1991    
Pirchala Viliam   17. 1. 1951    
Pirošíková Tatiana   1979    
Pisár Peter   29. 6. 1962    
Písecký Michal   1978    
Pischinger Viktor   1985    
Pisklák Michal   1983    
Pišteková Danica   1987    
Pleidel Michal   1985    
Pleidel Ondřej   1981    
Plekanec Vladimír   15. 6. 1947    
Plekanec Vladislav   1974    
Pleva Ladislav   1986    
Ploczek Eva   13. 2. 1965    
Pluháčková Olga   1984    
Pobočková Mária   1983    
Počatková Júlia   1991    
Podhorský Rastislav   22. 1. 1990    
Podhradská Mária   6. 11. 1943    
Podmanická Miroslava   1981    
Podoba Rastislav   11. 10. 1975    
Podzimková (Mráčková) Jarmila   5. 12. 1928    
Pohanka Peter   1974    
Pohanka Vojtech   8. 9. 1949    
Pohanková Helena   1980    
Pohlová Ludmila   23. 7. 1984    
Pohorelec František   2. 1. 1949    
Pokorná Alexandra   1980    
Pokorná Andrea   1971    
Pokorná Anna   27. 1. 1959    
Pokorný Martin   1974    
Pokorný Pavol   1974    
Poláčková Lristína   1987    
Polák Ivan   4. 11. 1941    
Polák Štefan   18. 12. 1952    
Poláková Adriana   1978    
Poláková Csilla   1985    
Poláková Paulína   1976    
Polakovič Dušan   1. 10. 1950    
Polakovič Imrich   19. 9. 1923    
Polgár Miroslav   31. 10. 1960    
Polgár Peter   1991    
Poliačiková Katarína   1982    
Poliak Ján   1976    
Poliak Ján   1980    
Poliak Juraj   21. 8. 1969    
Poliaková Zdenka   1979    
Polívková Hana   1989    
Poljak Štefan   30. 11. 1951    
Pollág Peter   19. 2. 1958    
Polláková Mária   23. 8. 1951    
Poloczek František   1920    
Polonský Marián   23. 8. 1943    
Polonský Tomáš   1975    
Polónyová Gita   18. 10. 1948    
Pompa Lukáš   1986    
Poncik-Kurhajcová Ľubica   1980    
Pončák Dušan   19. 1. 1941    
Pongrác Vladimír   1961    
Poničanová Zuzana   1971    
Poórová Petra   1978    
Pop Pavel   1. 12. 1948    
Popovič Ivan   16. 10. 1944    
Popovič Martin   1983    
Popovič Vladimír   27. 11. 1939    
Porázik Ivan   12. 11. 1955    
Porázik Peter   10. 1. 1975    
Porošinová Lucia   1984    
Porubän Ján   1973    
Porubän Štefan   18. 4. 1949    
Porubän Tomáš   1975    
Porubčin Jozef   20. 4. 1950    
Porubovič Jozef   19. 3. 1944    
Porubovič Martin   1979    
Porubovičová (Gábrišová) Anna   16. 11. 1947    
Pöss (Gajdošová) Gabriela   1968    
Poštek Ľubomír   1970    
Potaš Martin   1974    
Potfajová Ilkovičová Eva   25. 1. 1952    
Potočková Ivana   24. 8. 1974    
Povrazník Jozef   4. 6. 1943    
Preis Marián   1980    
Preisová (Brimichová) Zuzana   1980    
Prekop Pavol   1981    
Presová Alžběta   16. 9. 1983    
Prešnajder Marián   25. 3. 1954    
Prexta Boris   24. 5. 1973    
Priatka Ondrej   28. 9. 1947    
Pribila Pavel   1946    
Pribiš Miroslav (Miro)   16. 7. 1957    
Pridalová Viera   14. 12. 1950    
Priecelová Andrea   1989    
Priečko Lukáš   1986    
Priečková - Lešková Paulína   1982    
Priehoda Jaroslav   1. 4. 1954    
Priehyba Matúš   12. 12. 1980    
Priehyba Štefan   12. 12. 1980    
Prieložný Pavol   1969    
Prihel Bohumír   27. 10. 1926    
Prihel Drahomír   9. 9. 1956    
Prokop Štefan   25. 9. 1941    
Prokopová Kateřina   1978    
Prokopovičová Mária   1973    
Prudil Karol   10. 2. 1936    
Prudil Karol   1983    
Prudilová Ľubica   1977    
Prudilová Dohnányová Ľubica   28. 10. 1944    
Prukner-Bartůšek Štefan   28. 10. 1931    
Prušková Jana   27. 3. 1957    
Pružinská Nataša   1965    
Pudelka Zvonimír   16. 3. 1976    
Puchovský Juraj   1978    
Pulík Milan   22. 5. 1943    
Pulík Milan   1969    
Purdeš Ľubomír   27. 5. 1965    
Purgiňa Emil   1937    
Pustaiová Zuzana   1990    
Puškár Juraj   26. 3. 1965    
Puškár Peter   22. 9. 1946    
Puškáš Adam   1988    
Puťora Pavel   1941    
Pyšný Martin   1989    
Rábek Štefan   1979    
Rabina Štefan   20. 10. 1939    
Ráczová Noémi   12. 4. 1972    
Račko Martin   5. 7. 1959    
Račko Peter   1988    
Ráčková Barbora   1983    
Radev Miroslav   12. 1. 1952    
Radiansky Matúš   1981    
Radocha Daniel   1985    
Ragánová Zuzana        
Ráchelová Andrea   1979    
Ráchelová Mária   1985    
Rajčanová Elena   25. 2. 1967    
Rajčanová Lenka   1977    
Rakič Milanka   1977    
Rakoský Denisa   1971    
Rakučák Marek        
Rakúsová (Regendová) Barbora   1975    
Rapáč Ivan   1985    
Rappensbergerová Jankovičová Naďa   24. 1. 1936    
Raška Ján   20. 8. 1962    
Rašla Milan   21. 11. 1946    
Rattaj Juraj   1984    
Rázusová Nociarová Michaela   11. 7. 1976    
Rebro Karol   22. 12. 1945    
Regitko Miroslav   3. 6. 1965    
Rehák Pavol   11. 1. 1956    
Reháková Eva   1981    
Rek Pavel   1970    
Reken Jakub   1986    
Remák Béla   26. 6. 1971    
Remáková Martina   1977    
Rembovský Roman   19. 4. 1977    
Remeň Vojtech   7. 3. 1928    
Remeta Milan   27. 1. 1961    
Remiarová Viktória        
Remiašová Barbara   1966    
Reneltová Martina   1973    
Repáň Marek   1985    
Repčeková Michaela   1985    
Repka Peter   1980    
Repková Ladislava   1984    
Repová Martina   1978    
Rešovský Jaroslav   8. 7. 1953    
Révayová Lichardusová Daniela   11. 10. 1966    
Režná Adela   3. 6. 1992    
Režucha Andrej   1968    
Riabic Michal   1979    
Ricottiová Eva   13. 11. 1929    
Rihák Samuel   1983    
Richtáriková Lucia   1983    
Richter Milan   1964    
Richtrmocová Květa   1980    
Rímešová Katarína   1970    
Rizman Matej        
Rodová Eva   27. 7. 1940    
Rodzenák Pavol   1966    
Rogala Agnieszka   1975    
Roháč Jan   18. 1. 1976    
Rohde Kabele Adriana   2. 9. 1973    
Rohlík Dušan   1976    
Rohnová Helena   23. 11. 1946    
Rojková Mária   1978    
Rolková-Pinková Andrea   1975    
Roller Peter   7. 7. 1948    
Roller Tomáš   1976    
Romaňák Peter   17. 8. 1932    
Romaňáková Kopecká Dagmar   7. 1. 1930    
Rónai Peter   6. 7. 1953    
Ronaiová Filová Veronika   21. 5. 1951    
Rosenberger Martin   1978    
Rosenzweig Vladimír   1934    
Rosinová Liana   1984    
Roskovanyi Štefan   4. 12. 1946    
Rosmány Matej   1981    
Rosová Magdaléna   1987    
Rostas Tibor   1970    
Rostoka Vladislav   18. 5. 1948    
Roubal Tomáš   1982    
Roubíček Miroslav   1978    
Rovenský Pavol   1972    
Rovňák Maroš   15. 5. 1972    
Rozložník Pavol   13. 9. 1957    
Rozložníková Barbora   1986    
Rožková Ivana   1993    
Rubický Milan   1975    
Rudášová Miroslava   1991    
Rudinská Emília        
Ruman Marián   12. 6. 1960    
Ruman Vojtech   1979    
Rumanová Čemická Anna   19. 12. 1958    
Rumanský Igor   13. 3. 1946    
Rumanský Ivan   21. 3. 1944    
Rusina Martin   1986    
Rusko Pavol   12. 2. 1961    
Rusková Gabriela   1992    
Rusnák Peter   1967    
Rusnák Rudolf   1986    
Rusňák Juraj   30. 1. 1938    
Růžička Martin   1976    
Ružičková Nóra   17. 5. 1977    
Ružinský Marek   1981    
Rybárová Zuzana   1977    
Ryboň Marek   1979    
Rychtárik Dušan   22. 8. 1977    
Rypáková Lena   1986    
Rypáková Paulína   1984    
Řehák Ivan   2. 9. 1954    
Říhová Pavla   1991    
Sabo Ladislav   21. 11. 1954    
Sabo Ľubomír   7. 6. 1957    
Sabol Filip   10. 12. 1989    
Sabol Jozef   25. 2. 1936    
Sabová Júlia   10. 1. 1958    
Sabová Zuzana   1987    
Sabová (Murgašová) Mária   1964    
Sadílková Soňa   10. 9. 1963    
Sadloňová Soňa   1978    
Sadovská Dorota   5. 2. 1973    
Sajdáková Jana   1983    
Sajkala Ján   1967    
Sajkalová Ľuba   22. 1. 1973    
Salamon Zoltán   6. 6. 1938    
Salamonová Dana   30. 7. 1941    
Samir Khalife Aj Haj   1943    
Sapara Juraj   10. 5. 1947    
Sapara Juraj   14. 12. 1977    
Saparová Silvia   19. 12. 1975    
Sásiková Yveta   2. 7. 1960    
Sauer Radovan   1968    
Sceranka Peter   16. 10. 1955    
Sceranková Lucia   15. 1. 1985    
Sdoukos Achilleas   1985    
Sedlačík Rastislav   29. 4. 1980    
Sedlačíková Mariana   1984    
Sedláčková Jana   1977    
Sedlák Emil   5. 4. 1938    
Sedlák Gustáv   10. 10. 1950    
Sedlák Martin   12. 10. 1978    
Sedlák Martin   1981    
Sedláková Dana   1981    
Segečová Ľubica   1978    
Sekela Dušan   3. 3. 1955    
Sekelová Silvia   1976    
Selingerová Veronika   28. 2. 1980    
Semancová Slávka   1976    
Semianová Jana   1. 7. 1959    
Semzö Robert   1982    
Seneši Richard   21. 8. 1981    
Sentelik Peter   1973    
Seraciniová Mária   7. 4. 1954    
Śevčík Andrej   1976    
Shawoo Ismail Leyla   1939    
Shemba Janovská Eva   5. 6. 1977    
Schaal (Liptáková) Anna   1979    
Scheryová Magda   1990    
Schillerová Gabriela   30. 3. 1924    
Schlosser Karol   1969    
Schmidt Maroš   21. 8. 1978    
Schmidtmayerová Petra   1977    
Schniererová Miriama   10. 1. 1989    
Schnitzer Theodor   26. 11. 1933    
Schnitzerová (Tóthová) Katarína   1. 8. 1937    
Schotter Tibor   31. 7. 1946    
Schraggeová Bronislava   1985    
Schrantz Juraj   9. 5. 1942    
Schredlová Daniela   1969    
Schreiberová Kristína   1980    
Schurmann Ivan   28. 6. 1935    
Schwartz Stefan   3. 5. 1927    
Siekel Adam   1993    
Sigetová Agneša   5. 6. 1939    
Sikora Rudolf   17. 4. 1946    
Sikoriak Ján   1962    
Síleš Juraj   10. 3. 1956    
Sill Adrián   1986    
Silva Daniel   1982    
Simonik Peter   1987    
Siposová Katarína   1988    
Sirotiak Dezider   1936    
Sit Peter   1991    
Siváková Zuzana   25. 10. 1970    
Siváň Štefan   5. 8. 1970    
Siváňová Krupová Dana   17. 4. 1967    
Skalický Oto   1988    
Skaličan Ján   9. 8. 1989    
Skladanová Romana   1991    
Skokňa Dušan   30. 4. 1951    
Skraková Mária   7. 6. 1947    
Skrisa Ján   1. 2. 1961    
Skurka Marek        
Skybová Janette   20. 10. 1972    
Sládečková Eva   25. 4. 1982    
Sládek Michal   1984    
Sladkovská Zuzana   28. 7. 1960    
Slafkovská Silvia   1979    
Slaminka Viliam   10. 6. 1985    
Slaniniaková Miriam   1976    
Slaninková Katarína   1975    
Slávová Denisa   1985    
Slepcov Oleg   1973    
Slezáček Branislav   2. 8. 1949    
Sliacky Rastislav   1975    
Slivková Darina   1982    
Slivková Kristína   1985    
Slížová Lívia   5. 6. 1966    
Slovák Miroslav   27. 2. 1947    
Slúka Miroslav   1971    
Slušný Kamil   1976    
Smatana Ján   21. 2. 1938    
Smejkal Leoš   15. 4. 1973    
Smetanová Gabriela   1991    
Smida Jozef   1946    
Smiešny Alexander   1977    
Smoleňová Zuzana   1978    
Snadík Peter   1979    
Snoha Peter   1980    
Snopek Ladislav   10. 12. 1919    
Snopek Martin   13. 11. 1974    
Snopková Ladislava   10. 5. 1948    
Soboslayová Ingrid   1977    
Sobôtková Zuzana   1987    
Softič Emil        
Sogel Adam   1988    
Sochor Ján   10. 3. 1925    
Sochorová Dana   5. 10. 1962    
Sojka Peter   1983    
Sojka Peter        
Sokolovská Daniela   1981    
Solárik Jaroslav   1960    
Soldát Peter   14. 8. 1948    
Somora Martin   1984    
Sopčáková Oľga        
Sopko Kamil   10. 7. 1940    
Sopko Róbert   1975    
Soukal Pavol        
Soukalová Lenka   1982    
Sovová Jaroslava   1963    
Spasenovska Violeta   1978    
Spiška Fedor   9. 6. 1960    
Spoločníková Margová Mária   25. 10. 1926    
Sporina Michal   1971    
Srna Jozef   9. 3. 1930    
Srna Jozef   4. 3. 1979    
Srníková Eva        
Srnková Lujza   1992    
Sršeň Andrej   18. 9. 1946    
Sršňová Lenka   1983    
Srvátka Dušan   21. 8. 1946    
Stacho Monika   1977    
Stacho Hurňanská Monika   1977    
Stančeková Jana   17. 7. 1975    
Stančíková Alena   1976    
Staneková (Kemková) Júlia   1958    
Staník Ervín   14. 11. 1928    
Stanislav Marián   1988    
Stanislavova Denisa   1986    
Stankoci Stanislav   23. 2. 1959    
Stanková Alena   1986    
Stankovianská Jana   1980    
Stanová Anna   1976    
Stanová Magda   1981    
Starovecký Juraj   1985    
Stassel Karol   18. 10. 1940    
Stassel Karol   1972    
Staško Juraj   1977    
Staško Michal   29. 6. 1972    
Staudt Michal   3. 5. 1950    
Staviščák Jaroslav   4. 5. 1970    
Stégmár Ákos   1. 3. 1974    
Steinhübel Juraj   12. 5. 1958    
Stojanov Stojan   28. 8. 1941    
Stojkovičová Danica   1964    
Stoklas František   10. 8. 1939    
Stopiak Dušan   6. 9. 1953    
Stovíčková Iveta   12. 7. 1963    
Straka Juraj   1984    
Straková Barbora        
Strapková Zuzana   28. 5. 1949    
Strassner Gabriel   12. 3. 1979    
Strassner Peter   12. 9. 1954    
Strelko Ivan   15. 10. 1925    
Strieženec Marián   14. 9. 1957    
Strmeňová Lucia   1978    
Strnádková (Vicelová) Adriana   1943    
Stručka Pavol   1981    
Struhala Marián   1989    
Struhárová Ivana   1974    
Struhárová Nikola        
Studená Zuzana   17. 6. 1950    
Studený Michal   12. 1. 1939    
Stupková Kristína   1972    
Sučanský Marián   11. 2. 1938    
Sučka Anton   23. 1. 1931    
Súdi Milan   11. 6. 1942    
Suhajová Lucia   1980    
Suchá Andrea   1975    
Suchá Lívia        
Suchánek Vladimír   15. 2. 1934    
Suchar Martin   1979    
Suchár Miroslav   15. 3. 1954    
Suchárová Lenka   1981    
Suchlová Barbora   1980    
Suchý Michal   2. 11. 1942    
Sukop Juraj   1981    
Sulík Ladislav   11. 10. 1946    
Sulík Peter   17. 5. 1945    
Sulo Peter   1984    
Surkošová Zuzana   1975    
Surma Radomír   12. 1. 1968    
Surman Martin   11. 9. 1976    
Suško Pavel   1976    
Svatoň Jiří   7. 1. 1969    
Svetková Anna   9. 6. 1951    
Svoboda Mičíková Lucie   1986    
Sychra (Šuleková) Lenka   1976    
Sýkora Milan   1961    
Sýkorová Iva   1984    
Szabó Alexander   19. 12. 1921    
Szabó Otto   1965    
Szabó Zsolt   1984    
Szabóová Veronika   1984    
Szabová Katarína   25. 6. 1953    
Szakáll Réka   1979    
Szakálová Noémi   24. 6. 1976    
Szászová Mária   1980    
Szegény Róbert   1979    
Székely Ladislav   20. 4. 1948    
Székely Tomáš   1980    
Szemzö Viktor   1983    
Szentpétery Adam   24. 2. 1956    
Szeteiová Alžbeta   1991    
Szilágyi Péter   1969    
Szilva Emöke   2. 5. 1977    
Szilva Helena   17. 5. 1970    
Szittay Róbert   1972    
Szücs Gábor   1990    
Šabo Peter   18. 11. 1954    
Šafranko Ivan   26. 5. 1931    
Šajmír Michal   1973    
Šajmovič Juraj   27. 4. 1932    
Šakový Adam   24. 12. 1987    
Šándor František   30. 1. 1946    
Šándorová (Macejková) Ľubica   3. 1. 1947    
Šándorová Piliarová Erika   5. 5. 1961    
Šantavá Jana   1978    
Šarinová Oľga   26. 6. 1960    
Šáteková Ivana   11. 6. 1984    
Šavlík Milan   1. 11. 1928    
Ščepka Martin   14. 4. 1980    
Šebestová Jana   1972    
Šedivec Aleš   30. 8. 1978    
Šefčík Viktor   17. 8. 1960    
Šelc Peter   1980    
Šelesták Viktor   11. 4. 1989    
Šenigla Martin   1979    
Šeniglová Lenka   1981    
Šesták František   10. 9. 1935    
Šestáková Zuzana   1980    
Ševcová Patrícia   21. 12. 1950    
Ševčáková Eva   1979    
Ševčík Bohuslav   22. 9. 1943    
Ševčík Jan   1976    
Ševčík Pavol   1978    
Ševčík Peter   1977    
Ševčíková Andrea   13. 1. 1971    
Ševčíková Andrea   1988    
Ševčíková Soňa   1987    
Ševčíková (Jurčová) Andrea   1981    
Ševčíková (Sevcik) Miroslava   1975    
Ševčíková Richtárechová Petra   4. 12. 1979    
Ševčovič Martin   1983    
Ševellová Katarína   8. 1. 1948    
Šicko Filip   22. 10. 1981    
Šicko Ján   8. 2. 1948    
Šicko Ján   1977    
Šicko Šimon   31. 1. 1975    
Šicková Eva   30. 3. 1961    
Šicková-Fabrici Jaroslava   22. 10. 1950    
Šidlíková Zuzana   6. 3. 1978    
Šichman Ladislav   2. 1. 1930    
Šichman Ladislav   19. 6. 1957    
Šichman Martin   1982    
Šille Erik   5. 10. 1978    
Šíma Kopková Anna   6. 1. 1990    
Šimáková Júlia   1983    
Šimčík Roman   1982    
Šimek Martin   1976    
Šimeková Kristína   1986    
Šimko Pavol   1971    
Šimková Kristína   21. 1. 1953    
Šimková Lucia   1984    
Šimková Pekarovičová Hermína   17. 12. 1914    
Šimkovič Miroslav   11. 9. 1957    
Šimkovič Peter   1983    
Šimkovičová Martina   1988    
Šimon Peter   1984    
Šimonovičová Jana   1983    
Šimonyiová Lenka   1981    
Šimová Eva   13. 8. 1978    
Šimovičová Eva        
Šimún Ján   1966    
Šimún Jaroslav   1978    
Šimuničová-Kafúnová Klaudia   1977    
Šimurda Miloš   5. 6. 1924    
Šindelárová Viera   1979    
Šindelář Vladimír   1971    
Šinková Ľubica   1977    
Šipkovský Rudolf   17. 2. 1933    
Šipöcz Ján   1983    
Šipoš Jakub   1991    
Šipoš Peter   1963    
Šírková Kristýna   1991    
Široký Viliam (Vilo)   17. 5. 1951    
Šiška Ivan   1963    
Šišková Alena   3. 9. 1965    
Šišková Elena   1977    
Šišková Helena   1954    
Šišková Terézia   1991    
Šišoláková Zora   5. 1. 1939    
Šišovská Zuzana   1984    
Šištík Michal   1977    
Škamlová Katarína   1993    
Škandík Ivan   30. 3. 1955    
Škandíková Eva        
Škatulár Juraj   12. 3. 1932    
Škopek Branislav   1975    
Škrabák Martin   1976    
Škripeň Andrej   1975    
Škvaril Ľubomír   9. 1. 1951    
Škvarilová Štefánia   18. 1. 1953    
Šlézová Táňa   1987    
Šmahovský Martin   1985    
Šmelková Nikola   1991    
Šmigrovská Veronika   1987    
Šmigrovský František   27. 11. 1960    
Šmondrk Jaroslav   1978    
Šmondrk Norbert   17. 6. 1966    
Šohajdová Lucia        
Šoka Andrej   1983    
Šoltisová Viktória   1984    
Šoltýs Tomáš   1985    
Šornerová Jolana   1985    
Šošková Martina   1978    
Šovčík Štefan   1978    
Španiel Jakub   1989    
Španihelová Kristýna   27. 1. 1982    
Španová Aneta   1976    
Špirec Martin   14. 12. 1980    
Špitz Ernest   16. 7. 1927    
Šramatyová Veronika   24. 11. 1977    
Šramka Jozef   30. 9. 1957    
Šrobár Karol   25. 3. 1945    
Šrubařová Eva   1991    
Štanclová Kamila   26. 3. 1945    
Štannerová Hana   1984    
Štecko Juraj   3. 8. 1946    
Štecková Andrea   1972    
Štefan Katarína   1987    
Štefanatná Ľudmila   1976    
Štefanco Martin   1972    
Štefančiková Maja   1978    
Štefanková Lucia   1982    
Štefanková Petra   12. 8. 1978    
Štefanovičová Klára   1995    
Šteffek Andrej   1977    
Štefík Ondrej   1979    
Štefková Dominika   1993    
Štefková Lucie   1989    
Štefunko Milan   12. 12. 1940    
Štefunková-Szabová Alžběta   27. 3. 1941    
Štecherová Bronislava   1983    
Štětina Roman   21. 5. 1986    
Štifilová Alena   1974    
Štikar Miroslav   1964    
Štofková Ťažká Alena   12. 12. 1951    
Štolcová Lýdia   5. 6. 1942    
Štraneková Mária   1977    
Štrbíková Margita   7. 10. 1937    
Štrbová Andrea   1986    
Štrompach Ľudovít   9. 4. 1955    
Štrompach Michal   1979    
Štrompach Peter   11. 9. 1949    
Štrompachová Šarlota   25. 2. 1960    
Šturdíková Jana   1983    
Šturmankinová Lenka   13. 4. 1988    
Šubertová Dana   1973    
Šubín Daniel   1976    
Šuda Michal   21. 9. 1974    
Šufliarsky Juraj   1964    
Šuchaň Ján   27. 7. 1941    
Šujan Juraj   21. 4. 1964    
Šujanová Katarína   23. 8. 1942    
Šuľanová Mária   28. 10. 1930    
Šuľanová Mária   18. 5. 1959    
Šulc Radimír   22. 10. 1952    
Šulek Anton   6. 3. 1949    
Šulíková Hurajová Alexandra   20. 4. 1952    
Šulo Jozef   7. 9. 1948    
Šumaj Martin   1983    
Šunová (Králiková) Barbora   1972    
Šupa Milan   1965    
Šupáková Eva   1972    
Šupolová Lucia   1988    
Šurin Miroslav   23. 8. 1957    
Šůstková Jaroslava   15. 1. 1974    
Šušovicová Nikola   1994    
Šútovec (Shooty) Martin   12. 1. 1973    
Šútovský Juraj   17. 5. 1939    
Švábik Gustáv   3. 11. 1943    
Švábiková Viera   25. 2. 1945    
Švaral Peter   20. 9. 1962    
Švarc Alexander   11. 2. 1951    
Švárny Branislav   1976    
Švecová Lucia   1990    
Šveda Ivan   1974    
Švehla Milan   12. 10. 1945    
Švorc Dávid   1973    
Švrčková Eva   1985    
Tabaková Christina   1970    
Takács Tibor        
Takáč Daniel   1973    
Takáč Vojtěch   10. 8. 1926    
Takáčová Anna   1983    
Takáčová Tatiana   1987    
Takáts Tibor   16. 2. 1970    
Tallová Lucia   1985    
Tamášová Zuzana   1975    
Tanóczky František   13. 4. 1933    
Ťapák Ján   27. 12. 1962    
Taranda Marcel   27. 12. 1976    
Tarasová Irena   29. 6. 1931    
Tatárová Lenka   1985    
Tatayová Daniela   1968    
Tatranská Kamila        
Tejnecká Marcela   1982    
Tencer Matej   1992    
Teren Laco   11. 6. 1960    
Tesák Juraj   15. 1. 1981    
Tesařová Blanka   1971    
Těthalová Iva   1986    
Tholt Kurčíková Henrieta   1988    
Tilajcsik Roland   17. 5. 1975    
Timkovičová Alena   1981    
Tirindová Zuzana        
Tiso Martin   8. 10. 1973    
Titlová Valéria   11. 4. 1967    
Tittel Milan   2. 10. 1966    
Tkáčik Marek   1975    
Tkáčiková Španíková Eva   7. 11. 1974    
Tkáčová Lucia   1977    
Tlustá Jarmila   1979    
Tobková Paula        
Tokarčík Tomáš   9. 9. 1978    
Toldy Martin        
Toman Juraj   9. 11. 1985    
Tomanová Mária   16. 11. 1954    
Tomaščík Jaroslav   13. 1. 1960    
Tomaška Miroslav   14. 3. 1959    
Tomašovičová Alexandra   1977    
Tomáštíková Lucie   1989    
Tomečko Jozef   8. 6. 1945    
Tomečko Pavel   25. 6. 1948    
Tomečko Richard   22. 9. 1974    
Tomečková Dana   1986    
Topoľský Dušan   31. 10. 1935    
Toporcerová Lucia   1977    
Toporová Monika        
Torda Ronald   1971    
Tornayi Michal   1980    
Tornyai Michal   1980    
Tóth Paľo   31. 12. 1928    
Tóth Roman   1984    
Tóth Štefan   5. 1. 1946    
Tóth Tibor   19. 10. 1967    
Tóth (Monogramista T.D) Dezider   13. 3. 1947    
Tóthová Helena   1992    
Trabalka Valerián   9. 3. 1942    
Trajter Jakub   11. 3. 1983    
Trangošová Gabriela   1980    
Trangošová Stašíková Mária   12. 6. 1922    
Trembáč Michal   21. 9. 1929    
Trepač Stano   11. 9. 1961    
Trepáč Jozef   21. 10. 1936    
Treppo Maria   1950    
Treuchelová Anna   26. 7. 1963    
Triaška Ján   10. 9. 1977    
Triaška Stefanović Olja   1978    
Trizma Rastislav   2. 6. 1959    
Trizuljaková Eva   25. 9. 1926    
Trnka Jana   26. 12. 1950    
Trnková Erika   16. 2. 1974    
Trnková (Trnka) Jana   26. 12. 1950    
Trnovská Veronika   1989    
Trocha Drahomír   1972    
Trojan Ján   14. 6. 1935    
Trokšiarová Miroslava   1987    
Troligová Veronika   1985    
Troskó Dionýz   1986    
Trubač Miroslav   1986    
Truben Pavol   1985    
Trusina Dominik        
Tulek Jozef   1927    
Ťupek Ján   1976    
Tupta Julian   1978    
Turan Peter   1977    
Turanský Dominik   1944    
Turčan Ladislav   31. 10. 1946    
Turkovič Michal   17. 8. 1987    
Turzo Ján   1978    
Tušan Andrej   1984    
Tvarůžková Michaela   1985    
Tvrdý Marián   16. 6. 1958    
Ueta Kei   1982    
Uhalová Zuzana        
Uher Michal   27. 4. 1945    
Uhlíková Jarmila   25. 10. 1984    
Uhlířová Veronika   16. 8. 1977    
Uhráková Barbora   1984    
Uhrík Martin   1977    
Uhrin Michal   1986    
Uhrinová Eva   1986    
Uhrinová Mária   27. 4. 1941    
Uchnár Peter   11. 8. 1970    
Ulahelová Anna   1989    
Uličianska Martina   1979    
Uličný Rastislav   5. 1. 1973    
Ulmanová Zuzana   1982    
Úradníček Vladimír   2. 1. 1931    
Uramová Diana   1973    
Urban Ervín   7. 5. 1931    
Urban Ladislav   7. 3. 1928    
Urban Ondrej   1988    
Urbanová Emília   1. 3. 1952    
Urbanová Katarína   1984    
Urbásek Miloš   28. 7. 1932    
Ürgeová Agneša   1984    
Ursíny Dávid   27. 3. 1978    
Užák Richard   1975    
Václav Richard   1983    
Václavík Martin   1984    
Václavková Kateřina   5. 12. 1981    
Václavová Natália   1984    
Vaculová Veronika   1984    
Vagač Milan   1987    
Vagačová Magdaléna   1944    
Vágner Andrej   1979    
Vachálek Jozef   10. 3. 1944    
Vajčovec Ernest   1983    
Vajdová Zuzana   1982    
Vakula Matej   1981    
Valach Ján   16. 1. 1952    
Valach Peter   7. 10. 1967    
Valášek Milan   18. 10. 1947    
Valek Jaroslav   18. 11. 1958    
Valentín Radka        
Valko Alexander   20. 11. 1960    
Valková Michaela   1982    
Vallachová Michaela   1986    
Valná Michaela   1977    
Valocká Iva   8. 5. 1960    
Valocký Dušan   18. 10. 1928    
Valúchová Radana   1982    
Valuška Igor   25. 3. 1967    
Vančo Filip   16. 5. 1972    
Vančo Ján   8. 1. 1947    
Vančo Ján   20. 12. 1939    
Vančová Monika   1975    
Vaneková Katarína   1975    
Vanko Martin   1988    
Vanko Martin   13. 7. 1972    
Vanko Miloš   13. 3. 1956    
Vanko Róbert   1972    
Vanko Vladimír   1975    
Vaňo Marián   1981    
Váradiová Hanzlíková Markéta   8. 10. 1973    
Várakozó Otto   22. 11. 1930    
Varga Jaroslav   1982    
Varga Martin   1983    
Varga Peter        
Vargová Emőke   29. 7. 1965    
Vargová Katarína   1971    
Varcholová Marianna   1978    
Varmužová Beáta   1975    
Vasilko Anton   6. 8. 1961    
Vaško Imrich   15. 11. 1958    
Vavro Jozef   7. 3. 1957    
Vavro Milan   21. 9. 1933    
Vavro Miloš   29. 3. 1960    
Vavrová Katarína   23. 8. 1964    
Vávrová Nora   1972    
Vavruš Ľubomír   3. 9. 1976    
Včelka Petr   21. 9. 1983    
Velgosová Anna   28. 11. 1945    
Velički Aljaž   1986    
Veličky Aljaž        
Velínská Lenka        
Venclová Barbora   1985    
Venerčanová Valéria   11. 4. 1967    
Venkov Emil   22. 8. 1937    
Venkovová Zlatica   25. 3. 1942    
Věntusová Klára        
Vereš Marek   1984    
Veselá Alena   10. 2. 1945    
Veselá Zuzana   1980    
Veselská Bronislava   1983    
Veselý František   16. 8. 1938    
Vestenická Renáta   26. 1. 1948    
Veverka Dušan   28. 9. 1980    
Viazanička Ján   1983    
Vicen Tomáš   22. 7. 1981    
Vida Miloš   1970    
Vidiečanová Soňa   1992    
Vido Peter   1984    
Vika Alexander   10. 5. 1933    
Viková Linda   26. 7. 1977    
Vilhan Filip   1972    
Vilhanová Michaela   1983    
Vilím Bohuš   1958    
Vincze Branislav   1968    
Virgalová Renáta   1968    
Viskupič Jakub   1981    
Višňovská Ingrid   1978    
Višňovská Zuzana   1951    
Višňovský Marián   1957    
Višňovský Rudolf   20. 8. 1954    
Višváder Vladimír   5. 12. 1958    
Viteková Jana   1990    
Vivialová Lada        
Vlachová Renáta   19. 2. 1933    
Vlasová Slavomíra        
Vlasová Slavomíra   1985    
Vojta Martin   1977    
Vojtášek Alexej   13. 12. 1952    
Vojtečková Simona   1987    
Vojtěchovský Jan   15. 5. 1979    
Vojteková Petra   31. 1. 1987    
Vojtko Martin   1984    
Vojtková Zdenka (Zdena)   31. 3. 1946    
Vongrej Martin   4. 9. 1986    
Vonkomerová Andrea   1969    
Voňková Jana   17. 8. 1989    
Vontszemüová Monika   1983    
Vosátko Pavel   12. 11. 1963    
Voštenák Dušan   23. 2. 1954    
Voštenáková Lenka   1981    
Vrábel Miroslav   1966    
Vrábelová (Ondreičková) Wanda   1962    
Vrablicová Marta   1969    
Vrana Miroslav   1975    
Vraniak František   8. 7. 1943    
Vražičová Júlia   1985    
Vrbíková Petra   20. 6. 1984    
Vredík Marián   1989    
Vršanský Stanislav   1989    
Vrtelová Dragica   23. 1. 1952    
Vrtich Tomáš   11. 9. 1981    
Vrzgula Marko   25. 2. 1966    
Vukčević Dragoljub   1938    
Výbochová Larisa   1973    
Vydrnák Jozef   27. 3. 1961    
Vychlopen Ivan   2. 5. 1941    
Vysocký Matúš   1989    
Vyškovský Jaroslav   1935    
Vyvialová Lada   1972    
Wagnerová Stanislava        
Wagnerová Veronika   1984    
Wallet Hardi Vanesa   2. 2. 1971    
Walter Alexander   25. 6. 1941    
Weiglová Zuzana   1983    
Weisová Katarína        
Weisslechner Karol   13. 2. 1957    
Weisslechner Nina   1983    
Witzová Kováčová Veronika   20. 10. 1944    
Wsól Andrej   18. 3. 1979    
Zabel Vladislav   14. 1. 1975    
Zabloudilová Lenka   1981    
Záborský Ján   1977    
Záborský Vladimír   18. 2. 1946    
Zábrady Karol   28. 5. 1931    
Zadražil Stanislav   15. 6. 1931    
Záhora Peter   1987    
Záhoranská Katarína        
Zahoranský Dušan   17. 1. 1972    
Záhoranský Róbert   1974    
Záhorová Marcela   22. 6. 1954    
Zacharová Jarunková Dana (Daniela)   21. 6. 1947    
Zacharovská Táňa   1981    
Zaiček Martin   17. 11. 1987    
Zajac František   2. 3. 1949    
Zajac Mario   1974    
Zajac Matúš   26. 3. 1971    
Zálešák Robert   20. 9. 1964    
Zamboj Jozef   24. 8. 1960    
Zamborská (Olachová) Zlata   2. 3. 1948    
Zámečníková Sdoukosová Ingrid   14. 2. 1958    
Zatlukajová Jana   1988    
Závacká Silvia   1976    
Zavadilová Kamila   21. 2. 1980    
Zavadilová Klára   21. 2. 1980    
Závadská Henrieta   1985    
Zavarská Barbara   1980    
Zavarská Sabinská Katarína   28. 8. 1948    
Závodská Anna   1974    
Závodská Denisa   1991    
Zbyňovský Vladimír   28. 11. 1964    
Zdravecká Anna   1979    
Zdravecká Barbora   1978    
Zdravecká Mária   1984    
Zdravecký Michal   5. 11. 1949    
Zdražilová Beata   1986    
Zdútová Lucia   1981    
Zelem Jozef   1946    
Zelená (Dolejšiová) Diana   1980    
Zelenák Ján   18. 10. 1941    
Zelina Ľubomír   16. 4. 1943    
Zelinka Ján   16. 8. 1978    
Zemanová Soňa   1992    
Zemanovič Štefan   18. 8. 1947    
Zemanovičová Oľga   1983    
Zendeková Andrea   1987    
Zigmund Miroslav   14. 6. 1959    
Zigová Alena   4. 12. 1953    
Zigová Gabriela   1989    
Zikmund Miroslav   14. 6. 1959    
Zimka Ondrej   29. 11. 1937    
Zimka Ondrej (Ondrej 4)   28. 8. 1975    
Zimková Milina   1. 6. 1979    
Zimová Veronika        
Zlejší Martin   1975    
Zmetáková Uľjana   1. 3. 1951    
Znášik Viliam   14. 7. 1950    
Znášiková Jana   1977    
Zóradová Katarína        
Zorgovská Gabriela   6. 10. 1968    
Zozulák Richard   18. 6. 1977    
Zrebná (Fröhlich Zrebná) Silvia   1990    
Zubčeková Renáta   1986    
Zungovská Mária   8. 7. 1953    
Zvolenská Lýdia   1960    
Zvonek Marián   13. 3. 1959    
Žabkay Andrej   1987    
Žabková Zuzana   1987    
Žačko Askold   15. 2. 1946    
Žáčok Miroslav   1976    
Žák Michal   1982    
Žáková Dominika   22. 9. 1988    
Žákovič Ivan   9. 8. 1963    
Žálec Ľubomír   6. 8. 1980    
Žalmanová Lucia   1971    
Žalúdeková Nora   1993    
Žatko Josef   13. 9. 1930    
Žatková Blanka   1938    
Želiar Miroslav   1968    
Želibská Shejbalová Jana   3. 5. 1941    
Žeravíková Pavla   1977    
Žiak Jaroslav   26. 10. 1971    
Žiaran Jozef   4. 7. 1946    
Žilík Marián   13. 6. 1948    
Žilíková Sládeková Terézia   17. 7. 1949    
Žilinčanová Viera   10. 7. 1932    
Žilinčár Juraj   29. 4. 1945    
Žilinčár Martin   1970    
Žirková Ivona   9. 8. 1978    
Žiška Ján   1985    
Žitňan Marek   19. 10. 1953    
Žitňanová Tatiana   13. 6. 1956    
Žoltická Silvia   1990    
Žúrek Peter   27. 5. 1971    
Žúrková Briestenská Natália   1978    

Vysoká škola výtvarných umení

osoba   narození
Antalová B.        
Antalová Elvíra   21. 10. 1924    
Bahna Ján   8. 4. 1944    
Bajus Jozef   4. 8. 1958    
Balažovičová Gabriela   4. 11. 1931    
Bálik Paľo   1977    
Baník Teodor   28. 11. 1929    
Barinka Jozef   15. 1. 1944    
Bartusz Juraj   23. 10. 1933    
Belluš Emil   19. 9. 1899    
Belluš J.        
Benčík Marcel   1977    
Berger Ján   5. 3. 1944    
Bilkovič Alexander   13. 1. 1942    
Birkušová Sylvia   1974    
Brádňanský Benjamín   24. 2. 1976    
Brezinová Eva   24. 6. 1979    
Brukner Josef   15. 2. 1932    
Brunovský Albín   25. 12. 1935    
Bubán Stanislav   5. 5. 1961    
Burian František   23. 10. 1948    
Castiglione Dezider   26. 11. 1924    
Cepková Blanka   16. 6. 1966    
Cigler Václav   21. 4. 1929    
Cisárová Mináriková Eva   16. 12. 1945    
Ciulisová Ingrid   1960    
Csudai Ivan   18. 8. 1959    
Čarný Ladislav (Laco)   24. 12. 1949    
Čemický Ladislav   24. 3. 1909    
Černický Jiří   1. 8. 1966    
Černický Ladislav        
Čierny Anton   23. 12. 1963    
Činovský Martin   8. 3. 1953    
Čisáriková Mikušová Emília   10. 5. 1953    
Daučíková Anna   18. 8. 1950    
Drexler Anton   13. 6. 1908    
Drličiak Emil   17. 5. 1973    
Dubay Orest   15. 8. 1919    
Dúbravec Robert   19. 1. 1924    
Fedorová Silvia   27. 8. 1945    
Fikari Miroslav   12. 9. 1912    
Fila Rudolf   19. 7. 1932    
Fisher Daniel        
Fischer Daniel   11. 4. 1950    
Fišer David   20. 8. 1980    
Fulková Mária   15. 8. 1962    
Fulla Ľudovít   27. 2. 1902    
Gabčová Lučeničová Veronika   13. 10. 1960    
Gajdoš František   10. 10. 1921    
Gajdoš Jan   10. 7. 1941    
Galamboš Ivan   26. 1. 1940    
Garula J.        
Gáspár Peter   10. 10. 1951    
Gavula Juraj   15. 4. 1942    
Gazdík Ján   21. 6. 1949    
Gažovič Vladimír   9. 11. 1939    
Hájek Petr   18. 4. 1970    
Hausová Anna   24. 10. 1956    
Havránková Milota   7. 8. 1945    
Havrilla (Havrila) Vladimír (Vlado)   13. 5. 1943    
Hložník Vincent   22. 10. 1919    
Hoffstädter Bedrich   15. 11. 1910    
Hoffstädter Ján   3. 8. 1951    
Hojstričová Jana   7. 8. 1972    
Hološka Ľudovít   18. 9. 1943    
Humaj Peter   13. 4. 1952    
Hustá Ľubica   1972    
Choma Pavol   18. 5. 1950    
Chovan Jozef   11. 5. 1911    
Chrenka Ferdinand   10. 8. 1956    
Illo Patrik   16. 11. 1973    
Janák Alois   1924    
Janák Pavel   12. 3. 1882    
Janák Rastislav   7. 5. 1942    
Jančovič Robert   29. 1. 1958    
Jankovič Jozef   8. 11. 1937    
Kállay Dušan   19. 6. 1948    
Kautman Václav   25. 9. 1922    
Kautman Václav   8. 5. 1961    
KissPál Szabolcs   1967    
Klein Štefan   6. 10. 1959    
Kokolia Vladimír   27. 11. 1956    
Kolenčík Vojtech   17. 7. 1955    
Korkoš Ľudovít   17. 1. 1928    
Kostka Jiří   29. 12. 1920    
Kostka Jozef   29. 1. 1912    
Kostkan Josef   6. 9. 1889    
Kosziba Klaudia   8. 7. 1971    
Kovačovský Patrik   14. 9. 1970    
Krén Matej   20. 4. 1958    
Kresila Juraj   13. 4. 1932    
Krížik Ján   24. 8. 1943    
Kuba Jaroslav   4. 8. 1954    
Kuba Ladislav   26. 7. 1964    
Kulich Ján   31. 12. 1930    
Kulich Ľubomír        
Kuna Zdeněk   25. 4. 1926    
Kusý Martin   14. 11. 1916    
Kuzma Dušan   17. 3. 1927    
Kvasnica Boris   1964    
Lebiš Ján   1. 6. 1931    
Ledererová Iveta   3. 2. 1955    
Lehocká Denisa   28. 1. 1971    
Lehotská Eugénia   24. 9. 1943    
Lehotský Eugen   3. 8. 1909    
Longauer Ľubomír   2. 6. 1948    
Luggs T.        
Lugs Theodor   7. 9. 1919    
Lupták Jozef   8. 2. 1945    
Ľupták Otto   22. 4. 1935    
Malážovičová M.        
Mallý Gustáv   21. 5. 1879    
Matejka J.        
Matejka Peter   26. 6. 1913    
Meliš Juraj   13. 7. 1942    
Meszárošová Irina   11. 5. 1925    
Milly Dezider   7. 8. 1906    
Mily D.        
Mudroch Ján   28. 3. 1909    
Mudrončík Miloslav   22. 10. 1947    
Nagy Július   1965    
Németh Ilona   28. 1. 1963    
Novák Vratislav   13. 12. 1942    
Nowak Willi   3. 10. 1886    
Ondreička Karol   23. 4. 1944    
Oravec Viktor   3. 3. 1960    
Paliatka Peter   11. 10. 1952    
Paňák Pavol   1. 10. 1948    
Partlová Zuzana   18. 7. 1969    
Piaček Martin   18. 2. 1978    
Piršč Daniel   7. 7. 1966    
Plekanec Vladimír   15. 6. 1947    
Podhorský Rastislav   22. 1. 1990    
Popovič Ivan   16. 10. 1944    
Popovič Vladimír   27. 11. 1939    
Porubovič Jozef   19. 3. 1944    
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913    
Raška        
Rašla Milan   21. 11. 1946    
Ruller Tomáš   15. 3. 1957    
Rumanský Igor   13. 3. 1946    
Rusko Pavol   12. 2. 1961    
Sabová Júlia   10. 1. 1958    
Sajkalová Ľuba   22. 1. 1973    
Salamonová Dana   30. 7. 1941    
Saparová Silvia   19. 12. 1975    
Schotter I.        
Schotter Tibor   31. 7. 1946    
Schurmann Maxmilián   29. 8. 1890    
Sikora Rudolf   17. 4. 1946    
Snopek Ladislav   10. 12. 1919    
Sokol Koloman   12. 12. 1902    
Stacho Ľubo   13. 8. 1953    
Stachovský K.        
Stankoci Stanislav   23. 2. 1959    
Stec Peter   1976    
Stojkovičová Danica   1964    
Stoklas František   10. 8. 1939    
Stoklasa P.        
Strassner Gabriel   12. 3. 1979    
Studený Ján   12. 8. 1966    
Šicko Ján   1977    
Škopová Jitka   1974    
Štefunko Fraňo   4. 8. 1903    
Šujan Oto   2. 6. 1930    
Švolík Miro   13. 4. 1960    
Ťapťuch Josef   24. 12. 1948    
Trizuljak Alexander   15. 5. 1921    
Úradníček Vladimír   2. 1. 1931    
Vančo Filip   16. 5. 1972    
Vaško Imrich   15. 11. 1958    
Veselý        
Veselý Karel   31. 7. 1912    
Vidrová Langerová Ivica   22. 1. 1943    
Vihan Vladimír   20. 1. 1950    
Vilhan Vojtech   13. 7. 1926    
Vilím Bohuš   1958    
Votruba Jaroslav   10. 4. 1889    
Vychlopen Ivan   2. 5. 1941    
Vychodil Ladislav   28. 2. 1920    
Weisslechner Karol   13. 2. 1957    
Wiesslechner K.        
Zmeták Ernest   12. 1. 1919    
Žačko Askold   15. 2. 1946    
Želibský Ján   24. 11. 1907    

Vysoká škola výtvarných umení

podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1950   Súčasná situácia výtvarnej tvorby na Slovensku