Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

podnázev: Band 4: Biografien, Bibliografische Hinweise, Verzeichnis der ausgestellten Werke, Personenregister

typ dokumentu: antologie/sborník
rok vydání: 1994
počet stran: 199
počet reprodukcí: 4 čb autoportréty
portrétní fotografie: 115 čb
výška x šířka [mm]: 280 x 250
jazyk: německý

studovna objednat do studovny

Dokument byl vložen do košíku

Do košíku

Pokračovat v prohlížení

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

osoba   narození
Brockhaus Christoph   1944
Stanisławski Ryszard   20. 1. 1921

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

osoba   narození
Aleksić Branko    
Arns Inke   1968
Basner Elena    
Beke László   23. 5. 1944
Berník Stane    
Bessonová Marina    
Brockhaus Christoph   1944
Czartoryska Urszula   27. 7. 1934
Deecke Thomas   14. 2. 1940
Demosfenova Galina    
Diederich Stefan    
Dmitrenko Anatolij    
Dufek Antonín   30. 11. 1943
Faber Monika   1954
Fauchereau Serge   31. 10. 1939
Finkeldey Bernd   1947
Forgács Péter   10. 9. 1950
Franus Ewa    
Gerlach Hannelore    
Gojowy Detlef    
Guerman Mikhail    
Chmurzyński Vojtiech    
John Barbara    
Karginov German    
Karnicka Zenobia    
Kincses Károly   5. 7. 1954
Klein Ina    
Klossowicz Jan    
Kluszczyński Ryszard    
Kolejčuk Vjačeslav   16. 12. 1941
Koščević Želimir   16. 12. 1939
Král Petr   4. 9. 1941
Kroll Christiane    
Ładnowska Janina   1934
Lahoda Vojtěch   30. 7. 1955
Lechowicz Lech   1952
Lichtenstern Christa    
Liška Pavel   3. 9. 1941
Lülf Barbara    
Malinowski Jerzy   1950
Marcadé Jean-Claude    
Mórawska Marietta    
Morzuch Maria   1954
Nešlehová Mahulena   29. 6. 1944
Nobis Norbert   17. 9. 1945
Pánková Marcela   16. 1. 1939
Patočková Jana   30. 5. 1939
Petišková Ladislava   1943
Petrová Eva   2. 12. 1928
Petrusevičiute Laima    
Piňos Alois   2. 10. 1925
Pop Ion    
Ptáčková Věra   6. 11. 1933
Ronte Dieter   10. 1. 1943
Rousová Doležalová Hana   16. 1. 1944
Ruhrberg Bettina    
Sarabyanov Dmitrij   10. 10. 1923
Sedaková Eva    
Schlegel Hans    
Sobota Adam    
Srp Karel   20. 2. 1958
Susovski Marijan   1. 2. 1943
Šichireva Oľga    
Štrauss Tomáš   4. 4. 1931
Turowski Andrzej   1941
Vanci-Perahim Marina    
Vieru Anatol   1926
Zabel Igor   14. 8. 1958
Zemina Jaromír   4. 4. 1930
Zopff Maria   1960

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

osoba   narození
Abakanowicz Magdalena   20. 6. 1930
Abramović Marina   30. 11. 1946
Abuladze Tengiz   1924
Adler Jankiel   26. 7. 1895
Ady Endre   22. 11. 1877
Ajgi Gennadij   21. 8. 1934
Alejnikov Gleb   1966
Alejnikov Igor'   1962
Aľtman Natan   22. 12. 1889
Altorjai Sándor   26. 1. 1933
Ámos Imre   1907
Anisfeld Boris   2. 10. 1879
Archipenko Aleksander   30. 5. 1887
Askoldov Aleksandr   1932
Bacewicz Grazyna   1909
Bacovia George   1881
Baird Tadeusz   1928
Bakst Léon   10. 5. 1866
Balčitis Vytautas   22. 3. 1955
Bałka Mirosław   16. 12. 1958
Baranov-Rossine (Baranoff-Rossine) Vladimir   1. 1. 1888
Bárány Nádor   31. 5. 1899
Barnet Boris   1902
Barta Zsolt   1962
Bartók Béla   25. 3. 1881
Bauer Evgenij   1865
Beban Breda   1952
Beksiński Zdzislaw   24. 2. 1929
Benois Aleksandr   3. 5. 1870
Benš Adolf   18. 5. 1894
Béöthy Étienne   2. 9. 1897
Bereś Jerzy   14. 9. 1930
Berg Josef   8. 3. 1927
Berlewi Henryk   30. 10. 1894
Bernik Janez   6. 9. 1933
Białoszewski Miron   30. 6. 1922
Bílek František   6. 11. 1872
Blaga Lucian   9. 5. 1895
Blecher Marcel   1909
Bloch Augustyn   1929
Blok Aleksandr   28. 1. 1880
Bódy Gábor   30. 8. 1946
Bor Vane   20. 11. 1908
Borowczyk Walerian   21. 10. 1923
Bortnyik Sandór   3. 7. 1883
Boštík Václav   6. 11. 1913
Brâncuşi Constantin   19. 2. 1876
Brassaï   9. 9. 1899
Brašovan Dragiša   1887
Brătescu Geta   4. 5. 1926
Brauner Viktor   15. 6. 1903
Brodskij Josif   24. 5. 1940
Brukalski Stanislaw   1894
Bruskin Grigorij   21. 10. 1945
Brzeski Janusz (Jan)   1907
Brzozowski Tadeusz   1. 11. 1918
Budvytis Alfonsas   1949
Buić Jagoda   14. 3. 1930
Bulatov Erik   5. 9. 1933
Burian Emil   11. 6. 1904
Busoni Ferrucio   1866
Cechanovskij Michail   26. 5. 1889
Ciecierski Tomasz   1945
Ciulei Liviu   1923
Creangä Horia   1882
Csontváry Kosztka Tivadar   5. 7. 1853
Čapek Josef   23. 3. 1887
Čapek Karel   9. 1. 1890
Černichov Jakov   17. 12. 1889
Černý František   13. 8. 1903
Čiurlionis Mikalojus   22. 9. 1875
Daneliuc Mircea   1943
Denisov Edison   1929
Déry Tibor   18. 10. 1894
Detoni Dubravko   1937
Dimitrijević Braco   18. 6. 1948
Dinescu Violeta   1953
Diviš Alén   26. 4. 1900
Djulgerov Georgi   1943
Dłubak Zbigniew   26. 4. 1921
Dmitriev Vladimír   1900
Dobrović Nikola   12. 2. 1897
Dovženko Alexandr   10. 9. 1894
Drtikol František   3. 3. 1883
Dunikowski Xawery   24. 11. 1875
Džamonja Dušan   31. 1. 1928
Ejzenštejn Sergej   23. 1. 1898
Eliade Mircea   9. 3. 1907
Ender Boris   1893
Enescu George   19. 8. 1881
Evreinov Nikolaj   1879
Exter (Ekster) Alexandra   18. 1. 1882
Fábry Zoltán   1917
Feuerstein Bedřich   15. 1. 1892
Fidman Vladimir   1884
Fijałkowski Stanisław   4. 11. 1922
Filla Emil   4. 4. 1882
Filonov Pavel   8. 1. 1883
Fischer Jószef   1901
Fomin Ivan   3. 2. 1872
Forbát Fred (Alfréd)   31. 3. 1897
Ford Aleksander   1908
Forman Miloš   18. 12. 1932
Fragner Jaroslav   25. 12. 1898
Frejka Jiří   6. 4. 1904
Fuchs Bohuslav   24. 3. 1895
Funke Jaromír   1. 8. 1896
Gabo Naum   5. 8. 1890
Galeta Ivan   9. 5. 1947
Georgescu Corneliu   1938
Gerlovin Valeriy   1945
Gerlovina Rimma   1951
Gierowski Stefan   21. 5. 1925
Ginzburg Mojsej   23. 5. 1892
Glazunov Aleksandr   1865
Gliha Oton   21. 5. 1914
Globokar Vinko   1934
Gočár Josef   13. 3. 1880
Golosov Iľja   1883
Golovin Aleksandr   1. 3. 1863
Golyscheff (Golyšev) Jefin   20. 8. 1897
Gombrowicz Witold   4. 8. 1904
Gončarova Nataľja   4. 6. 1881
Górecki Henryk   1933
Gostomski Zbigniew   14. 11. 1932
Granovskij Aleksej   1890
Grobman Michail   21. 9. 1939
Grossman Jan   23. 5. 1925
Grotowski Jerzy   11. 8. 1933
Grygar Milan   24. 10. 1926
Gržinić Marina   1958
Gubajdulina Sofija (Sofia)   24. 10. 1931
Gulácsy Lajos   12. 10. 1882
Guro Elena   1877
Gutfreund Otto   3. 8. 1889
Guzel Bogomil   1939
Hába Alois   21. 6. 1893
Hackenschmied (Hammid) Alexander   17. 12. 1907
Hajas Tibor   3. 8. 1946
Hák Miroslav   9. 5. 1911
Harasztÿ István   31. 10. 1934
Hartmann Thomas   21. 9. 1885
Hasior Wladyslaw   14. 5. 1928
Havlíček Josef   5. 5. 1899
Heisler Jindřich   1. 9. 1914
Hencze Tamás   6. 3. 1938
Hiller Karol   19. 12. 1891
Holan Vladimír   16. 9. 1905
Holland Agnieszka   28. 11. 1948
Honzík Karel   24. 9. 1900
Honzl Jindřich   14. 5. 1894
Horvatic Hrvoje   1958
Huszárik Zoltán   14. 5. 1931
Chačatur'jan Aram   1903
Chagall Marc   7. 7. 1887
Chidekeľ Lazar   23. 11. 1904
Chlebnikov Velemir   9. 11. 1885
Chochol Josef   13. 12. 1880
Christo   13. 6. 1935
Chwistek Leon   13. 6. 1884
Chytilová Věra   2. 2. 1929
Infante Arana Francisco   4. 6. 1943
Ioganson Karl   16. 1. 1890
Ioseliani Otar   2. 2. 1934
Iveković Sanja   6. 1. 1949
Jacobi Peter   11. 11. 1935
Jacobi Ritzi   1941
Jakopič Rihard   12. 4. 1869
Jakovlev (Yakovlev) Vladimir   15. 3. 1934
Jakubisko Juraj   30. 4. 1938
Jakulov Georgij   2. 1. 1882
Janáček Leoš   3. 7. 1854
Janák Pavel   12. 3. 1882
Janco (Iancu) Marcel   24. 5. 1895
Jancsó Miklós   27. 9. 1921
Jankovič Jozef   8. 11. 1937
Janoušek František   6. 5. 1890
Jarema Maria   24. 11. 1908
Jarocki Jerzy   11. 54. 1929
Jetelová Magdalena   4. 6. 1946
John Jiří   6. 11. 1923
Juhász Ferenc   16. 8. 1928
Jutkevič Sergej   28. 12. 1904
Kabakov Iľja   30. 9. 1933
Kabeláč Miloslav   1. 8. 1908
Kadare Ismail   28. 1. 1936
Kafka Franz   3. 7. 1883
Kalatozov Michail   28. 12. 1903
Kandinskij Vasilij   4. 12. 1866
Kantor Tadeusz   6. 4. 1915
Kassák Lajos   21. 3. 1887
Kawalerowicz Jerzy   1922
Kelemen Milko   1924
Kemény Zoltán   21. 3. 1907
Kerekes Gabór   2. 8. 1945
Kertész André   2. 7. 1894
Kieślovski Krzysztov   1941
Király Iosif   4. 8. 1957
Kiselëv Viktor   1896
Klimov Elem   1933
Klucis (Klutsis) Gustav   4. 1. 1895
Kmentová Eva   6. 1. 1928
Knifer Julije   23. 4. 1924
Knížák Milan   19. 4. 1940
Kobro Katarzyna   26. 1. 1898
Kodály Zoltán   1882
Koffler Józef   28. 11. 1896
Kogan Nina   6. 4. 1887
Kogoj Marij   20. 9. 1895
Kojić Branislav   5. 6. 1899
Kokolia Vladimír   27. 11. 1956
Kolář Jiří   24. 9. 1914
Kolářová Běla   24. 3. 1923
Kolíbal Stanislav   11. 12. 1925
Komar Vitaly (Vitalij)   11. 9. 1943
Konenkov Sergej   10. 7. 1874
Konrád György   2. 4. 1933
Kopelent Marek   28. 4. 1932
Korolev Boris   9. 1. 1885
Kosovel Srečko   18. 3. 1904
Kotěra Jan   18. 12. 1871
Kotoński Wlodzimierz   23. 8. 1925
Koudela Josef   2. 5. 1942
Kovács Attila   15. 12. 1938
Kowalski Piotr   2. 3. 1927
Kozincev Grigorij   22. 3. 1905
Kozłowski Jarosław   28. 1. 1945
Kozma Lajos   8. 6. 1884
Krasiński Edward   3. 3. 1925
Krauze Zygmunt   19. 9. 1938
Krawczyk Jerzy   24. 8. 1921
Krejcar Jaromír   25. 7. 1895
Krejča Otomar   23. 11. 1921
Krejn Aleksandr   1883
Krinskij Vladimir   1890
Kristi Vladimir (Vlado)   1923
Krleža Miroslav   7. 7. 1893
Kroha Jiří   5. 6. 1893
Kručenych Aleksej   9. 2. 1886
Krutikov Georgij   1899
Krzywobłocki Aleksander   23. 5. 1901
Kubín (Coubine) Otakar   22. 10. 1883
Kubišta Bohumil   21. 8. 1884
Kulešov Lev   13. 1. 1899
Kulik Zofia   14. 9. 1947
Kundera Milan   1. 4. 1929
Kupka František   23. 9. 1871
Kupkovič Ladislav   17. 3. 1936
Kurbas Les   25. 2. 1887
Kurtág György   19. 2. 1926
Kusturica Emir   1955
Kutavičius Bronius   1932
Ladovskij Nikolaj   1881
Lachert Bohdan   1900
Lakner László   15. 4. 1936
Landsbergis-Žemkalnis Vytautas   10. 3. 1893
Larionov Michail   22. 5. 1881
Laurits Peeter   1962
Lavinskij Anton   1893
Lebenstein Jan   5. 1. 1930
Lechner Ödön   25. 8. 1845
Lem Stanisław   12. 9. 1921
Lenica Jan   4. 1. 1928
Lentulov Aristarch   16. 1. 1882
Leonidov Ivan   1900
Libera Zbigniew   7. 7. 1959
Ligeti György   1923
Linhart Eugen   20. 3. 1898
Lipchitz Jacques   30. 8. 1891
Lisickij El   23. 11. 1890
Ljubimov Jurij   1917
Lourié Arthur   1. 5. 1892
Lupaș Ana   1940
Lutosławski Witold   25. 1. 1913
Majakovskij Vladimir   19. 7. 1893
Majewski Andrzej   19. 12. 1936
Makavejev Dušan   13. 10. 1932
Makovecz Imre   20. 11. 1935
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malec Ivo   1925
Malevič (Malevich) Kazimir   11. 2. 1878
Malich Karel   18. 10. 1924
Mandelštam Osip   15. 1. 1891
Marbé Myriam   1931
Martinis Dalibor   1947
Martinů Bohuslav   8. 12. 1890
Matić Dušan   31. 8. 1898
Matjušin Michail   1861
Maxy Max   26. 10. 1895
Medková Emila   19. 11. 1928
Medvedkin Aleksandr   1900
Mejerchol'd Vsevolod   9. 2. 1874
Melamid Alexander   14. 7. 1945
Meľnikov Konstantin   3. 8. 1890
Menkes Zygmunt   1896
Menzel Jiří   23. 2. 1938
Meštrović Ivan   15. 8. 1883
Micić Ljubomir   16. 11. 1885
Mihălţianu Dan   1954
Mikhailov (Michailov) Boris   25. 8. 1938
Mikołajczyk Antoni   1939
Miłosz Czesław   30. 6. 1911
Mimica Vatroslav   1923
Miturič Petr   14. 10. 1887
Mlynárčik Alex   14. 10. 1934
Moholy-Nagy László   20. 7. 1895
Molnár Farkas   21. 6. 1897
Molnár Vera   5. 1. 1924
Mosolov Alexandr   1900
Mrożek Sławomir   29. 6. 1930
Munk Andrzej   1921
Muratova Kira   1943
Nádler István   29. 11. 1938
Natalia LL (Lach-Lachowicz)   18. 4. 1937
Naum Gellu   1915
Neykov George   1954
Nezval Vítězslav   26. 5. 1900
Niculescu Stefan   1927
Nikoľskij Alexandr   1884
Nivinskij Ignatij   11. 1. 1881
Norštejn Jurij   15. 9. 1941
Nowicki Maciej   1910
Nowosielski Jerzy   7. 1. 1923
Obrtel Vít   22. 3. 1901
Obuchov Nikolaj   1892
Oľ Andrej   1883
Olah Tiberiu   1928
Opalka Roman   27. 8. 1931
Ornštejn Lev   1892
Osterc Slavko   1895
Paál Istvan   1942
Panufnik Andrzej   1914
Papazoff Georges   2. 2. 1894
Paradžanov Segej   9. 1. 1924
Pärt Arvo   1935
Pavlović Miodrag   1928
Peiper Tadeusz   3. 5. 1891
Pelešjan Artavazd (Artur)   1938
Penderecki Krzysztof   23. 11. 1933
Péri Lászlo   13. 6. 1899
Pešánek Zdeněk   12. 6. 1896
Petrović Aleksandar   1929
Pevsner Antoine   30. 1. 1888
Picelj Ivan   28. 7. 1924
Pilon Veno   22. 9. 1896
Piňos Alois   2. 10. 1925
Pintilie Lucian   1933
Platkovka Roman   1955
Plečnik Josip   23. 1. 1872
Pniewski Bohdan   1897
Polański Roman   18. 8. 1933
Popa Vasko   29. 6. 1922
Popova Ljubov   24. 4. 1889
Prażmowski Wojciech   8. 5. 1949
Preissig Vojtěch   31. 7. 1873
Preka Flutura   1970
Procházka Antonín   5. 6. 1882
Prokofjev Sergej   23. 3. 1891
Pronaszko Andrzej   31. 12. 1888
Pruszkowski Krzysztof   23. 3. 1943
Przyboś Julian   5. 3. 1901
Pudovkin Vsevolod   16. 2. 1893
Puni (Pougny) Ivan (Jean)   4. 3. 1892
Pusenkoff George   1953
Radok Alfréd   17. 12. 1914
Ramovš Primož   1921
Reichmann Vilém   25. 4. 1908
Rerich Nikolaj   1874
Richter Vjenceslav   8. 4. 1917
Ristić Ljubisa   8. 2. 1947
Ristić Marko   20. 6. 1902
Robakowski Józef   20. 2. 1939
Rodčenko Alexandr   5. 12. 1891
Romm Michail   1901
Roslavac Nikolaj   1881
Rössler Jaroslav   25. 5. 1902
Rozanova Olga   21. 6. 1886
Różewicz Tadeusz   9. 10. 1921
Rudnev Lev   1886
Rumas Robert   1966
Ryback Issachar   2. 2. 1897
Rybczyński Zbigniew   27. 1. 1949
Rykr Zdenek   26. 10. 1900
Sebök Stefan (István)   1904
Segall Lazar   21. 7. 1891
Seifert Jaroslav   23. 9. 1901
Seissel Josip   10. 1. 1904
Serocki Kazimierz   3. 3. 1922
Schaeffer Boguslaw   1929
Schiller Leon   14. 3. 1887
Schillinger Joseph   1895
Schnittke Alfred   1934
Schöffer Nicolas   6. 9. 1912
Schulhoff Erwin   8. 6. 1894
Schulz Bruno   12. 7. 1892
Sikora Rudolf   17. 4. 1946
Siľvestrov Valentin   1937
Skolimowski Jerzy   1936
Skrjabin Aleksandr   6. 1. 1872
Sládek Milan   23. 2. 1938
Smirnov Vladimir   1953
Sokurov Aleksandr   1951
Solomon Alexandru   1966
Srnec Alexandar   30. 7. 1924
Starevič (Starewicz) Vladislav (Wladyslaw)   8. 8. 1882
Stażewski Henryk   9. 1. 1894
Stenberg Georgij   7. 10. 1900
Stenberg Vladimir   23. 3. 1899
Stepanova Varvara   9. 11. 1894
Stern Jonasz   4. 8. 1904
Stravinskij Igor   17. 6. 1882
Stroe Aurel   1932
Strumiłło Andrzej   23. 10. 1928
Strzemiński Władysław   21. 11. 1893
Stupica Gabrijel   21. 3. 1913
Sudek Josef   17. 3. 1896
Suslin Viktor   1942
Svoboda Jan   27. 7. 1934
Svoboda Josef   10. 5. 1920
Swinarski Konrad   4. 7. 1929
Sýkora Zdeněk   3. 2. 1920
Syrkus Szymon   24. 6. 1893
Szabó István   1938
Szajna Józef   13. 3. 1922
Szanajca Józef   1902
Szapocznikow Alina   16. 5. 1926
Szewczyk Andrzej   16. 3. 1950
Szpakowski Wacław   9. 10. 1883
Szymanowski Karol   21. 9. 1883
Ščuko Vladimir   1878
Ščusev Aleksej   1873
Šechteľ Fëdor   1859
Šíma Josef   19. 3. 1891
Šimotová Adriena   6. 8. 1926
Šmid Aina   1957
Šostakovič Dmitrij   25. 9. 1906
Špála Václav   24. 8. 1885
Štembera Petr   21. 1. 1945
Šterenberg (Shterenberg) David   26. 7. 1881
Štolcer-Slavenski Josip   11. 5. 1896
Štyrský Jindřich   11. 8. 1899
Šukšin Vasilij   25. 7. 1929
Šutej Miroslav   29. 4. 1936
Švankmajer Jan   4. 9. 1934
Švolík Miro   13. 4. 1960
Tairov Aleksandr   24. 6. 1885
Tarkovskij Andrej   4. 4. 1932
Tatlin Vladimír   28. 12. 1885
Teige Karel   13. 12. 1900
Termen Lev   1896
Themerson Stefan   25. 10. 1910
Tchórzewski Jerzy   24. 4. 1928
Tihec Slavko   10. 7. 1928
Tichý Jiří   10. 9. 1924
Tomaszewski Henryk   20. 11. 1919
Toyen   21. 9. 1902
Trauberg Leonid   17. 1. 1902
Trimakas Gintautas   1958
Tršar Drago   27. 4. 1927
Tsepeneag Dumitru   1937
Tyl Oldřich   12. 4. 1884
Tyšler Aleksandr   1898
Tzara Tristan   4. 4. 1896
Ullmann Viktor   1. 1. 1898
Urban Max (Maxmilian)   24. 8. 1882
Ustvoľskaja Galina   1919
Vachtangov Evgenij   1883
Valčanov Rangel   1928
Vančura Vladislav   23. 6. 1891
Vasarely Victor   9. 4. 1908
Vávra Otakar   28. 2. 1911
Veisberg Vladimir   7. 6. 1924
Velićković Vladimir   11. 8. 1935
Vertov Dziga   2. 1. 1896
Vesnin Aleksandr   28. 5. 1883
Vieru Anatol   1926
Vobecký František   9. 11. 1902
Voskovec Jiří   19. 6. 1905
Vrubel Michail   5. 3. 1856
Vučo Nicola   1914
Vurnik Ivan   1884
Vyšnegradskij Ivan   1893
Wajda Andrzej   6. 3. 1926
Waliczky Tamás   1959
Werich Jan   6. 2. 1905
Winiarski Ryszard   2. 5. 1936
Witkiewicz Stanisław   24. 2. 1885
Wodiczko Krzysztof   16. 4. 1943
Wojtkiewicz Witold   29. 12. 1879
Wyspiański Stanisław   15. 1. 1869
Zadkine Ossip   14. 7. 1890
Zanussi Krzysztof   17. 6. 1939
Zimin Gergij   1900
Zívr Ladislav   23. 5. 1909
Zlotković Milan   1898
Zrzavý Jan   5. 11. 1890
Zykmund Václav   18. 6. 1914
Željazkova Binka   1923
Žoltovskij Ivan   27. 11. 1867

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

skupina
Theresienstadt

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
1994/05/27 - 1994/10/16   Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa, Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik Deutschland (Bundeskunsthalle), Bonn

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

osoba   narození
Bode Jens    
Breier Pavol   14. 3. 1952
Džamonja Fedor    
Eckenski Hodzimierz    
Gojowy Detlef    
Hamplová Hovorková Hana   28. 6. 1951
Hannappel Werner   1949
Krejčí František    
Lamrová Blanka   30. 12. 1949
Langier Tadeusz    
Langman    
Marczewski Jacek    
Mlekuž Lado    
Plewiński Wojciech   31. 8. 1928
Schwichow Ekko von    
Starewicz Artur    
Sudek Josef   17. 3. 1896
Sucheki Marek    
Sumiński Tadeusz    
Szpakowski Wacław   9. 10. 1883
Šebek Miloslav   25. 9. 1928
Wameser Siegfried   1956
Zboorski Andrzej    
Zveker Iosi    

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

osoba   narození
Heymer Kay    
Jähn Karl-Heinz   20. 3. 1932
Janson Heidi    
Lent Silke    
Leupold Gabriele    
Lichtensfeld Kristina    
Lulińska Agnieszka    
Perica Blaženka    
Roth Klaus    
Theinhardt Markéta   6. 7. 1954
Voggenreiter Karoline    

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

instituce, obec
Dr. Cantz'sche Druckerei, Ostfildern

Europa, Europa: Das Jahrhundert der Avantgarde in Mittel- und Osteuropa

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  K 8331, DOX
  Ateliér, čtrnáctideník současného výtvarného umění, knihovna, Praha
  G 8331