rok od - do
|
student, škola, obec
|
???? - ????
|
Černá Jiřina, *1930, Odborná škola keramická, Teplice (Teplice)
|
???? - ????
|
Šesták František, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
???? - ????
|
Mazurová Danuše, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), keramika
|
???? - ????
|
Sequensová Jana, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
???? - ????
|
Pernicová Jana, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - ????
|
Stryková Jana, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - ????
|
Petrák František, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - ????
|
Waller Tomáš, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1945 - 1949
|
Alexa Jiří, *1924, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), reprodukční kamenosochařství a restaurátorství
|
1946 - 1950
|
Tesařová Eva, *1928, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1946 - 1949
|
Vašut Karel, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín)
|
1946 - 1950
|
Jochmanová Věra, *1922, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1946 - 1949
|
Urubová Jarmila, *1927, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1946 - 1950
|
Bokrošová Vlasta, *1925, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1948 - 1952
|
Zelinková Libuše, *1922, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1948 - 1952
|
Chorý Rudolf, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), užitá plastika v kameni
|
1949 - 1953
|
Jakubčík Lubomír, *1926, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1950 - 1950
|
Koláček Jaroslav, *1929, Střední uměleckoprůmyslová škola (1947-1952), Zlín (Zlín), výtvarné zpracování keramiky
|
1950 - 1954
|
Götz Zdeněk, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1951 - 1955
|
Buben Josef, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1951 - 1955
|
Šutera Alois, *1933, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1951 - 1954
|
Hracha Miroslav, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1952 - 1956
|
Hudeček Miroslav, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1953 - 1957
|
Červinková Anna, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1953 - 1957
|
Fidrichová Koláčná Marie, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1953 - 1954
|
Götzová Jana, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1953 - 1957
|
Hořínek Karel, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), sochařství (užité)
|
1953 - 1955
|
Divišková Tamara, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Váp Jiří, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1954 - 1958
|
Buňka Josef, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Šuterová Demelová Otilie, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Jeřábek Josef, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Vlčková Eva, *1936, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Horáčková Jana, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1954 - 1958
|
Dufková Jaroslava, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1955 - 1956
|
Burešová Irena, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1955 - 1959
|
Baran Oldřich, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1955 - 1959
|
Halířová Prošková Jaroslava, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1956 - 1957
|
Koutná Irma, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1956 - 1960
|
Doleželová Dana, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1956 - 1960
|
Vajceová-Hofmanová Marcela, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), keramika
|
1956 - 1960
|
Taszek Walter, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), užitá a dekorativní keramika
|
1957 - 1961
|
Uhrík Pavol, *1940, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1958 - 1963
|
Bajger Petr, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1958 - 1962
|
Uprka Josef, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1958 - 1962
|
Budil Bedřich, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1958 - 1962
|
Vojnar Milan, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1959 - 1963
|
Volná Růžena, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1959 - 1963
|
Theimer Ivan, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1959 - 1963
|
Kloseová Daniela, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1959 - 1963
|
Burešová Barbora, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1959 - 1962
|
Ečer Rudolf, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola Zdeňka Nejedlého, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1960 - 1964
|
Tománek Miroslav, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1960 - 1964
|
Šimčíková Karolína, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1960 - 1964
|
Cendelínová Naděžda, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1961 - 1965
|
Vlach Jiří, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1962 - 1968
|
Patková Eva, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1962 - 1966
|
Groš Vladimír, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1962 - 1966
|
Slavíková Marcela, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1963 - 1967
|
Simajchlová Jiřina, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1963 - 1967
|
Chrásková Jana, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1963 - 1967
|
Hájková Iva, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1963 - 1967
|
Janečka Lubomír, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1964 - 1968
|
Kolbeová Hana, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1964 - 1968
|
Fuchs Jiří, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1964 - 1968
|
Cend Altachujang, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1964 - 1968
|
Kartáková Alena, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1965 - 1970
|
Exnarová Červinková Hana, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1965 - 1970
|
Schmidt Alice, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1966 - 1970
|
Severová Josefína, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1966 - 1970
|
Kohoutek Václav, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1967 - 1970
|
Takáčová Hedviga, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1967 - 1969
|
Šumíčková Danuše, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1967 - 1972
|
Kovářík Miroslav, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1967 - 1971
|
Konvalinková Vladimíra, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1967 - 1971
|
Kandlová Irena, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1968 - 1971
|
Zeman Bořek, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), kamenosochařství
|
1968 - 1972
|
Kováříková Ludmila, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1968 - 1982
|
Škrášek Lubor, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1968 - 1972
|
Rybová Jaroslava, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1969 - 1973
|
Kaifosz Jiří, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1969 - 1973
|
Taušová Milena, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), zpracování keramiky
|
1970 - 1974
|
Gruberová Marcela, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1970 - 1974
|
Habáň Pavel, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1970 - 1974
|
Hanáček Lubomír, *1955, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1970 - 0
|
Kocmanová Holíková Ludmila, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1971 - 1975
|
Wallerová Dagmar, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1971 - 1975
|
Chylová Herverthová Izabela, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1971 - 1975
|
Gabrhel Pavel, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1971 - 1975
|
Kobza Emil, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1972 - 1976
|
Škopová Dagmar, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1972 - 1976
|
Burešová Jana, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1972 - 1976
|
Abazarnjan Helena, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1972 - 1976
|
Kaňovská Alexandra, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1977
|
Kovářová Danuše, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1977
|
Baumruková Jana, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1976
|
Bloudek Bohdan, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1977
|
Hájková Břečková Alena, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1973 - 1977
|
Kamzík Dušan, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1974 - 1978
|
Čermáková Hufová Hana, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1974 - 1978
|
Štolúnová-Banduričová Vlasta, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1974 - 1978
|
Hartlová Zuzana, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1975 - 1979
|
Haluzová Svatava, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1976 - 1980
|
Hanáková Helena, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|
1976 - 1980
|
Chmelařová Jana, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), výtvarné zpracování keramiky
|