Český fond výtvarných umění

obec: Praha
adresa: Národní 37
PSČ: 110 00
stát: Česká republika (Czech Republic)

Český fond výtvarných umění

termín   název výstavy, místo konání
11/05   Drobná renesanční plastika 16. století, Klub SČVU Mánes, Praha
11/19   Život starých egypťanů, Klub SČVU Mánes, Praha
12/03   Malíř Mikuláš Medek, Klub SČVU Mánes, Praha
12/17   Večer s prof. Iljou Hurníkem, Klub SČVU Mánes, Praha
1955   Krajina v dílech československých výtvarníků, Park kultury a oddechu Julia Fučíka, Praha
1955/02   Architekt - výtvarník, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1955/04/01 - 1955/04/27   Oravská přehrada v díle akademického malíře Eduarda Světlíka, Galerie Platýz, Praha
1955/11/16 - 1955/12/16   Josef Liesler: Kresby a tempery z posledních let, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1956/01/07 - 1956/01   Bohumír Kozák: Výstava architektonických kreseb a akvarelů, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1956/04/26 - 1956/05/22   František Jiroudek: Krajiny, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1956/10 - 1956/11   Miloň Novotný: Výstava fotografií, Prodejní galerie Dílo, Olomouc (Olomouc)
1956/10/19 - 1956/11/13   František Tichý: Obrazy, kresby a grafiky, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1956/11/14 - 1956/12/09   František Doležal: Obrazy, kresby a grafika 1941 - 1956, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1957   Karel Slabý-Kareš: Kresby z let 1950-1957; Karel Hyliš: Plastiky, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1957/02/05 - 1957/03/03   Jaroslav Mejstřík: Posmrtná výstava, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1957/02/06 -   Jindřich Prucha: Obrazy z let 1907-1914, Galerie Nová síň, Praha
1957/02/07 - 1957/03/04   Ota Janeček: Portrétní kresby z roku 1956, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1957/03/20 - 1957/04/14   Jaromír Jindra: Soubor obrazů z let 1946-1956, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1957/04/24 - 1957/05/19   Antonín Kalous: Z životního díla, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1957/04/25 - 1957/05/27   Antonín Rychlovský: Obrazy z let 1952-1956, Staroměstská radnice, Praha
1957/05/03 - 1957/05/27   Vladimír Sychra: Ilustrace k Maupassantovi a obrazy z let 1956 - 1957, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1957/08/02 - 1957/09/16   Malá krajina, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1957/09/04 - 1957/09/29   František Zikmund, Síň Sdružení výtvarníků Purkyně, Praha
1957/11/26 - 1957/12/15   Jaroslav Vacek, Jiří Hruška: Plastiky a obrazy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1957/11/27 - 1957/12/27   František Emler: Obrazy, kresby a grafika deseti let, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958   J. V. Schwarz, Staroměstská radnice, Praha
1958/01/15 - 1958/02/09   Výstava portrétů, Galerie Dílo, Teplice (Teplice)
1958/01/29 - 1958/02/16   Vladimír Tesař: Grafika a kresby, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1958/01/30 - 1958/02/20   Emanuel Frinta: Výbor z díla, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/02/07 - 1958/03/03   Miloš Malina: Oleje a akvarely z let 1946 - 1957, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/02/24 - 1958/03/17   Otakar Fuchs: Akvarely a ilustrace z let 1937 - 1957, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/03/19 - 1958/04/13   Josef Vacke: Obrazy z let 1931-1957, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/04/02 - 1958/05/04   Franta Čihák: Výbor z díla, Obecní dům, Praha
1958/04/04 - 1958/04/28   Vilém Nowak: Barevné litografie 1910-1923, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/04/09 - 1958/04/27   Jiří Hejna, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1958/04/18 - 1958/05   Jiří Mandel st.: Obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1958/05/02 - 1958/05/28   Ladislav Dydek: Obrazy a grafika 1957-1958, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/05/20 - 1958/06/15   Jaroslav Bejček: Čína, její lidé a krajina, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1958/06/11 - 1958/07/06   Marie Hlobilová-Mrkvičková: Oleje a kresby z let 1955-1958, Dana Hlobilová: Koberce z r. 1957, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/07/09 - 1958/07/28   Alois Hejl: Práce z let 1938-1958, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/09/03 - 1958/09/28   Jan Wenig: Obrazy a monotypy z let 1943 - 1958, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1958/09/19 -   Jé Expo: Pošetilé kresby Zdenka Seydla z Bruselu, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1958/10/01 - 1958/10/26   Otis Novák: Akvarely a kvaše, Síň Sdružení výtvarníků Purkyně, Praha
1958/11/18 - 1958/12/17   Arnošt Paderlík: Práce z let 1957 - 1958, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1959   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy a kresby, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/01   Tvůrčí skupina Svazu československých výtvarných umělců Krok 57, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/02/03 - 1959/03/01   Josef Treuchel: Nové obrazy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1959/02/13 - 1959/03/15   Alois Wachsman: Z díla, Galerie Václava Špály, Praha
1959/03/03 - 1959/03/29   Skupina Proměna, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1959/03/20 - 1959/04/20   Alois Fišárek: Výbor z díla 1932 - 1959, Galerie Václava Špály, Praha
1959/04/03 - 1959/04/26   František Gross: Výbor z díla 1939-1959, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/04/29 - 1959/05/24   Václav Junek: Obrazy a ilustrace 1954-1959, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/05   Leonidas Christakis, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1959/05/27 - 1959/06/21   Jaroslav Veris: Obrazy, kresby, plastiky, Síň Sdružení výtvarníků Purkyně, Praha
1959/06 - 1959/07   Věra Brunerová. Textil, Jan Hausner, Lubor Těhník: Keramika, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1959/06/24 - 1959/08/02   Jihočeští výtvarníci - Z prací členů pobočky SČSVU v Č. Budějovicích, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/06/26 - 1959/07/20   Václav Hejna: Výběr z díla, Galerie Václava Špály, Praha
1959/07/24 - 1959/08/30   Jozef Šturdík: Výtvarná parafráze Kraskovy poezie, Galerie Václava Špály, Praha
1959/07/24 - 1959/08/30   Mária Želibská: Výstava kresieb a ilustrácií, Galerie Václava Špály, Praha
1959/09   Mladí českoslovenští výtvarníci na VII. světovém festivalu mládeže a studenstva ve Vídni 1959, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1959/09/02 - 1959/09/27   František Matoušek: Kresba a kniha, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1959/11/03 - 1959/12/13   Josef Liesler: Obrazy z protiválečného cyklu Tobě navzdory mé století a nové obrazy z let 1958 -1959, Galerie Václava Špály, Praha
1959/12   Jindřich Hegr, Jaroslav Papoušek, Radomil Pilař, Růžena Tikvová: Obrazy, sochy, Galerie mladých, Praha
1959/12/02 - 1960/01/03   František Volf: Kresby a tempery, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1960   Jiří Hudeček: Obrazy z Orlického kraje, Síň Sdružení výtvarníků Purkyně, Praha
1960   Jiří Malý: Obrazy, Ladislav Chochole: Plastiky, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1960   Vladimír Komárek, Jiří Seifert: Obrazy, grafika, plastiky, umělecký průmysl, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1960/02   Mladí tvůrci plakátu, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1960/02/10 - 1960/03/06   Vojtěch Michal, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1960/03   8 výtvarníků (Obrazy, plastiky, grafika, keramika), Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1960/03/03 - 1960/04/04   Josef Hapka, Galerie Dílo, Gottwaldov (Zlín)
1960/04/15 - 1960/05/15   Lev Šimák: Tance národů, Galerie Václava Špály, Praha
1960/05   Jan Cihla: Lidé a jejich město, Výstavní síň Českého fondu výtvarných umění - Purkyně, Praha
1960/09   Umění karikatury, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1960/11/29 - 1961/01/01   Ján Kulich: Sochařské dílo, Galerie mladých, Praha
1961/03/07 - 1961/03/26   Ilustrační tvorba, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1961/04/11 - 1961/05/09   Tvůrčí skupina Proměna, Galerie Nová síň, Praha
1961/04/28 - 1961/05/21   Pravoslav Rada, Jindřiška Radová, Josef Soukup, Galerie Václava Špály, Praha
1961/10 - 1961/11   Čestmír Hlavinka: Obrazy a kresby z let 1957-61, Galerie mladých, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1963/03   Miloslav Holý: Můj Barevný deník, Galerie Hollar, Praha
1963/08   Josef Hegenbarth: Kresby a ilustrace 1957-1962, Galerie Hollar, Praha
1963/10/04 - 1963/10/27   Václav Fiala: Kresby a grafika, Galerie Hollar, Praha
1964/04/30 - 1964/05/24   Ivo Holý, Ladislav Kovařík: Obrazy a plastiky, Galerie mladých, Alšova síň Umělecké besedy, Praha
1964/07   Václav Hejna: Kresby a grafika, Galerie Hollar, Praha
1964/10   Zdeněk Sigmund, Kabinet architektury, Praha
1964/11/26 - 1964/12/20   Luděk Tichý, Bohuslav Šimice, Kabinet architektury, Praha
1965/05/07 - 1965/05/30   Jindřich Mahelka, Galerie Hollar, Praha
1965/06   Marička Klimovičová: Grafika, kresby, Galerie Hollar, Praha
1965/08 - 1965/09   Jaroslav Kovář, Galerie Hollar, Praha
1965/11/21 - 1965/12/31   Malíři, sochaři Prahy 6, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1966/10/30 -   Stanislav Odvárko: Práce z posledních let, Okresní galerie, Vysoké Mýto (Ústí nad Orlicí)
1966/11/19 - 1966/12/11   Stanislav Podhrázský: Obrazy 1962 - 66, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967   První výstava skupiny Medaile 66, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1967/05/06 - 1967/06/04   Radek Kratina: Objekty, variabily, monotypie, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1967/09/02 - 1967/10/08   Ladislav Novák, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1968/11/09 - 1968/12/08   Rudolf Fila: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/01/18 - 1969/02/16   Dalibor Chatrný: Grafika v ploše i v prostoru, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/09/27 - 1969/11/02   Leonid Ochrymčuk: Obrazy a objekty, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1969/10   Slovenské výtvarné umění, Galerie Centrum, Praha
1970/07/06 - 1970/08/23   Současná česká keramika, Galerie na Betlémském náměstí, Praha
1970/07/06 - 1970/09/10   Současné české sklo, Mánes, Praha
1971/04/16 - 1971/05/16   Mizející krajina: Obrazy z povodí Želivky, Galerie U Řečických, Praha
1971/09/14 - 1971/11/30   Sport v zrcadle umění, Obecní dům, Praha
1971/11/07 - 1971/11/28   Sovětská grafika, Přátelství, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1972/04/25 - 1972/05/14   Mladí výtvarníci – fotografie, grafika, keramika, sklo, šperk, textil, vnitřní zařízení. Výsledky stipendijní akce 1971-1972, Galerie na Betlémském náměstí, Praha
1972/04/27 - 1972/06/18   Mizející krajina očima pražských výtvarníků (výsledky úkolové akce ČFVU), Galerie U Řečických, Praha
1972/05/31 - 1972/06/25   Mizející krajina očima pražských výtvarníků (výsledky úkolové akce ČFVU): 2. část, Galerie U Řečických, Praha
1972/09/14 - 1972/10/01   Mladí výtvarníci k I. celostátnímu sjezdu SSM. Výsledky úkolové akce, Galerie U Řečických, Praha
1973   Stanislav Hanzík: Podobizny, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1974/04/23 - 1974/05/26   Leonid Ochrymčuk: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1974/05/30 - 1974/06/30   Manželství, rodičovství a život našich dětí v obrazech, sochách, grafice a užitém umění. Výsledky tvůrčí úkolové akce, Galerie U Řečických, Praha
1974/07/04 - 1974/08/04   Manželství, rodičovství a život našich dětí v obrazech, sochách, grafice a užitém umění. Výsledky tvůrčí úkolové akce, Galerie Československý spisovatel, Praha
1974/07/04 - 1974/08/04   Manželství, rodičovství a život našich dětí v obrazech, sochách, grafice a užitém umění. Výsledky tvůrčí úkolové akce, Praha, Praha
1974/07/04 - 1974/08/04   Manželství, rodičovství a život našich dětí v obrazech, sochách, grafice a užitém umění. Výsledky tvůrčí úkolové akce, Galerie U Řečických, Praha
1974/08/28 - 1974/09   Jozef Baláž: Grafika / Povstanie 1944 - Oslobodenie - Spomínanie, Galerie Platýz, Praha
1976/03 - 1976/04   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Praha, Praha
1976/03/04 - 1976/04/04   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Galerie Václava Špály, Praha
1976/03/04 - 1976/04/04   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Galerie Nová síň, Praha
1976/03/06 - 1976/04/04   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Galerie U Řečických, Praha
1976/03/11 - 1976/04/19   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Galerie Československý spisovatel, Praha
1976/03/11 - 1976/04/19   Žena v současné tvorbě: Výsledky výtvarné soutěže k Mezinárodnímu roku ženy, Galerie Hollar, Praha
1977/07/07 - 1977/08/14   Umělecké sklo 1977. Oborová přehlídka současné sklářské tvorby na počest 60. výročí Velké říjnové socialistické revoluce, Galerie Václava Špály, Praha
1977/07/07 - 1977/08/14   Umělecké sklo 1977. Oborová přehlídka současné sklářské tvorby na počest 60. výročí Velké říjnové socialistické revoluce, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1977/07/07 - 1977/08/14   Umělecké sklo 1977. Oborová přehlídka současné sklářské tvorby na počest 60. výročí Velké říjnové socialistické revoluce, Galerie Platýz, Praha
1977/07/07 - 1977/08/14   Umělecké sklo 1977. Oborová přehlídka současné sklářské tvorby na počest 60. výročí Velké říjnové socialistické revoluce, Praha, Praha
1977/09   Mladí čeští výtvarní umělci na počest II. sjezdu SSM, Galerie Fronta, Praha
1979   Karel Hruška, Galerie Zlatá lilie, Praha
1979   Petr Hampl: Obrazy, grafika, Galerie Dílo, Praha
1979/08 - 1979/09   Užité umění Lotyšské SSR, Galerie Centrum, Praha
1980/03/13 - 1980/04/07   Otakar Novotný 1880 - 1959: Architektonické dílo, Mánes, Praha
1980/11/13 - 1981/02/15   Otakar Novotný 1880 - 1959: Architektonické dílo, Kabinet grafiky, Olomouc (Olomouc)
1981/05 - 1981/06   Architektura, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1981/12 - 1982/01/17   Václav Hilský: Architektonické dílo, Mánes, Praha
1982/12/16 - 1983/02/20   Pavel Janák 1882-1956: Architektura a užité umění, Výstavní síň generálního ředitelství Výstavby hlavního města Prahy, Praha
1983/02 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, České muzeum výtvarných umění, Praha
1983/02/21 - 1983/03   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Dům U Hybernů, Praha
1983/02/22 - 1983/04/10   Výtvarní umělci životu a míru. Výstava malířství, sochařství, grafiky a užitého umění k 35. výročí Vítězného února, Galerie Václava Špály, Praha
1983/04/14 - 1983/05/15   František Čermák, Gustav Paul: Architektonická tvorba, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1983/06/02 - 1983/09/30   Josef Gočár: Kubistický interiér, Městské muzeum v Jaroměři, Jaroměř (Náchod)
1983/10/11 - 1983/10/25   Olbram Zoubek: Plastiky, Galerie Zlatá lilie, Praha
1983/10/30 - 1983/01/08   Národní divadlo a výtvarné umění, Restaurátorské práce, Galerie Československý spisovatel, Praha
1984/01 - 1984/04   Národní divadlo a výtvarné umění, Restaurátorské práce, Jihočeské muzeum, České Budějovice (České Budějovice)
1984/04/03 - 1984/04/23   Jiří Anderle: Výběr obrazových cyklů 1981 - 1983, fragment grafické tvorby 1978 - 1984, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1984/10 - 1984/11   Pavel Janák 1882–1956: Architektur und Kunstgewerbe, Semper Depot, Vídeň (Wien)
1985/05 - 1985/09   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Praha, Praha
1985/05/07 - 1985/07/21   Vyznání životu a míru: Užité umění a průmyslové výtvarnictví, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/05/08 - 1985/07/21   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Středočeská galerie, Praha
1985/05/08 - 1985/07/21   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Mánes, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie Václava Špály, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie Nová síň, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie bratří Čapků, Praha
1985/05/08 - 1985/08/18   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie U Řečických, Praha
1985/05/08 - 1985/08/25   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1985/05/08 - 1985/09/01   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Galerie Československý spisovatel, Praha
1985/06/12 - 1985/06/27   Hračka, loutka, Dům kultury ROH, České Budějovice (České Budějovice)
1985/09/12 - 1985/10/13   Hračka, loutka, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1985/10/16 -   Vyznání životu a míru: Přehlídka československého výtvarného umění k 40. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou, Dom kultúry, Bratislava (Bratislava)
1985/10/31 - 1986/01/06   Hračka, loutka, Dům umění, Opava (Opava)
1986/09/05 - 1986/10/02   Kamil Wartha: Současná architektura Prahy, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1986/11/04 - 1986/11/30   Josef Hrubý: Život s architekturou, Galerie Nová síň, Praha
1987/03/03 - 1987/03/20   Václav Bláha: Kresby, ilustrace, Výstavní síň Umění - Knihy, Praha
1987/10/22 - 1987/11/15   Pro socialistického člověka, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1988/01/20 -   Jaroslava Bičovská: Obrazy, Městská politická škola, Praha
1988/05/11 - 1988/05/22   Sport a umění, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1988/05/12 - 1988/06/19   Ochranná značka - užitá a propagační grafika SSSR, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1988/07/08 - 1988/08/07   Salón pražských výtvarných umělců '88, Zimní stadión, Praha
1988/07/08 - 1988/08/07   Salón pražských výtvarných umělců '88, Bruselský pavilon, Praha
1988/07/08 - 1988/08/07   Salón pražských výtvarných umělců '88, Park kultury a oddechu Julia Fučíka, Praha
1988/08/23 - 1988/09/11   Jan a Alena Šrámkovi: Výstava jednoho domu (Administrativní budova ČKD Praha, Na Můstku), Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1988/09/27 - 1988/10/11   Stavby a návrhy (9 moravských architektů), Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1989   5. Mezinárodní sochařské symposium, Hořice (Jičín), Hořice (Jičín)
1989   Jitka Štenclová, Antonín Hepnar, Galerie Díla, Praha 1
1989/03/22 - 1989/03/29   Architekti východočeskému kraji, Městská výstavní síň PKO, Hradec Králové (Hradec Králové)
1989/04 - 1989/06   Restaurátorské umění 1948-1988, Mánes, Praha
1989/05/23 - 1989/06/18   Ochranná známka, obrázková značka, písmová značka / Trademark, pictogram, logotyp, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1989/07/01 - 1989/08/20   Salón užitého umění ´89 pražských výtvarných umělců, Sjezdový palác, Praha
1989/08/09 - 1989/09/30   Československá fotografie 1945 - 1989, Valdštejnská jízdárna, Praha
1989/09/14 - 1989/09/28   František Hodonský: Obrazy, grafika, Galerie Zlatá lilie, Praha
1989/09/21 - 1989/10/22   Architektonická dílna v Miskolci (výběr z tvorby 1978 - 1988), Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1990/02 - 1990/03   Emil Belluš: Výběr z architektonického díla 1923-1952, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1990/09/04 - 1990/10/31   Železná plastika, Vojanovy sady, Praha
1990/12/20 - 1991/01/20   Tunel, Mánes, Praha
1991/02/26 - 1991/03/12   Zdeněk Chotěnovský: Výběr z malířského díla 1965 - 1990, Galerie Platýz, Praha
1991/02/28   Prezentace knihy Václava Havla Slovo o slově s výtvarným doprovodem osmdesáti kreseb cyklu Appassionata humana Jiřího Anderleho, Centrum české grafiky, Praha
1991/03/07 - 1991/03/21   Olga Vychodilová, Galerie Karolina, Praha
1991/03/11 - 1991/03/23   Jozefína Garaiová, Galerie Centrum, Praha
1991/03/13 - 1991/03/27   Blanka Kadečková, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/03/13 - 1991/03/27   Rudolf Mejsnar: Textil, Galerie na Můstku, Praha
1991/03/14 - 1991/03/28   Jiří Němec: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1991/03/27 - 1991/04/10   Antonín Kašpar, Galerie Centrum, Praha
1991/04/04 - 1991/04/17   Marie Glückaufová, Galerie na Můstku, Praha
1991/04/04 - 1991/04/18   Zoja Villalobos-Popovič: Informel, Galerie Platýz, Praha
1991/04/10 - 1991/04/24   Zdeněk Kříž, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/04/10 - 1991/05/02   Zadrobílek a Faust, Galerie Pi-Pi-Art, Praha
1991/04/15 - 1991/05/05   Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1990: Vladimír Kokolia, Jan Ambrůz, František Skála jr., Galerie Václava Špály, Praha
1991/04/17 - 1991/05/01   Vladimír Svoboda: Obrazy, Galerie Centrum, Praha
1991/04/18 - 1991/05/02   Kateřina Opltová: Obrazy, Galerie Letná, Praha
1991/04/25 - 1991/05/26   Daisy Mrázková: Nové kresby (1986-1991), Galerie Vincence Kramáře, Praha
1991/05/03 - 1991/05/17   Otakar Nesvadba, Galerie Centrum, Praha
1991/05/07 - 1991/05/21   Blanka Velová - Olivová: Obrazy a kresby, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/05/07 - 1991/05/26   Michal Gabriel: Věty prostoru, Galerie Československý spisovatel, Praha
1991/05/15 - 1991/05/29   Petr Šmaha: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1991/05/15 - 1991/05/29   Zuzana Vránová, Galerie na Můstku, Praha
1991/05/21 - 1991/06/16   Wortlaut / Slovo-zvuk, Galerie Václava Špály, Praha
1991/05/23 - 1991/06/06   Jiří Hruška: Obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/05/23 - 1991/06/09   Krajina - kosmos, Centrum české grafiky, Praha
1991/05/28 - 1991/06/23   Adéla Matasová: Instalace, Galerie Nová síň, Praha
1991/05/31 - 1991/06/30   Daniel Fischer: Malby, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1991/06/05 - 1991/06/19   Pavel Knapek, Galerie na Můstku, Praha
1991/06/06 - 1991/06/20   Kamila Ženatá: Grafika, Galerie Centrum, Praha
1991/06/20 - 1991/07/21   Elżbieta Grosseová: Keramika, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/06/24 - 1991/07/21   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Galerie Václava Špály, Praha
1991/06/27 - 1991/07/28   Vojtěch Adamec: Sochy, kresby, Galerie Nová síň, Praha
1991/07/03 - 1991/07/17   Marcela Vrzalová: Obrazy, Galerie Dílo, Praha
1991/07/04 - 1991/07/18   Pavel Bergr, Galerie Platýz, Praha
1991/07/05 - 1991/07/19   Pavel Poličanský: Obrazy, Galerie Praha, Bratislava (Bratislava)
1991/07/09 - 1991/08/11   Umění akce, Mánes, Praha
1991/07/11 - 1991/07/25   SPES '89, Galerie Centrum, Praha
1991/07/11 - 1991/08/11   Sdružení Q Brno, Záhorská galéria Jána Mudrocha, Senica (Senica)
1991/07/17 - 1991/07/31   Alena Hubičková: Textil, Galerie na Můstku, Praha
1991/07/19 - 1991/08/02   Naděžda Synecká: Grafika, Galerie Platýz, Praha
1991/07/25 - 1991/08/25   Petr Řehoř, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/07/29 - 1991/08/25   Nová jména, Galerie Václava Špály, Praha
1991/08/01 - 1991/08/14   Věra Krylová, Galerie Letná, Praha
1991/08/01 - 1991/08/15   Vladimír Hlubuček: Obrazy, Galerie Centrum, Praha
1991/08/06 - 1991/08/20   Ivan Gruber: Obrazy, kresby, Galerie Platýz, Praha
1991/08/14 - 1991/08/28   František Nedvěd: Obrazy, Fandrúzy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/08/28 - 1991/09/11   Vladimír Nývlt, Galerie na Můstku, Praha
1991/08/28 - 1991/09/11   Vlasta Nováková, Galerie na Můstku, Praha
1991/08/30 - 1991/09/29   Jana Stoupová - Cikrtová: Kresby a grafika, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/09/02 - 1991/09/29   Jaroslav Róna 1988 - 1991, Galerie Václava Špály, Praha
1991/09/03 - 1991/09/17   Zdeňka Marschalová: Obrazy, kresby, Galerie Platýz, Praha
1991/09/05 - 1991/10/06   Václav Frydecký: Výběr z tvorby, Galerie Nová síň, Praha
1991/09/06 - 1991/09/20   Jiří Havlíček, Galerie Praha, Bratislava (Bratislava)
1991/09/10 - 1991/09/24   Ivana Svobodová: Obrazy, Galerie Centrum, Praha
1991/09/11 - 1991/09/25   Jarmila Dvořáčková, Galerie Dílo, Praha
1991/09/12 - 1991/10/13   Nové obory grafiky, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1991/09/17 - 1991/10/01   Maria Tefrová: Obrazy, Galerie Nusle (Galerie v Nuslích), Praha
1991/09/18 - 1991/10/02   Magda Pachlová: Keramika, Iris Kolářová: Textil, Galerie na Můstku, Praha
1991/09/19 - 1991/10/03   Dušan John: Obrazy, grafika, Galerie Platýz, Praha
1991/10/04 - 1991/10/18   Arnošt Chabera: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1991/10/04 - 1991/10/18   Věra Steckerová Košťálová: Jihočeské motivy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/10/07 - 1991/11/03   Václav Stratil, Galerie Václava Špály, Praha
1991/10/08 - 1991/11/10   Vladimír Preclík: Sochy, Mánes, Praha
1991/10/16 - 1991/10/30   Dagmar Piorecká, Galerie Centrum, Praha
1991/10/16 - 1991/10/30   Jiří Votruba, Galerie Praha, Bratislava (Bratislava)
1991/10/17 - 1991/11/17   Alois Vitík: Obrazy (výběr z pozůstalosti), Galerie Vincence Kramáře, Praha
1991/10/22 - 1991/11/05   Jaroslav Eduard Dvořák: Vzkazy, Galerie Platýz, Praha
1991/10/24 - 1991/11/07   Radko Mašata: Z nefigurativní tvorby 1988 - 1991, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/10/30 - 1991/11/13   Hana Purkrábková, Galerie na Můstku, Praha
1991/10/30 - 1991/11/13   Vlastimil Vodák, Galerie na Můstku, Praha
1991/10/31 - 1991/11/14   Hana Benešová: Keramika, Galerie Centrum, Praha
1991/10/31 - 1991/11/14   Řád a poezie, Centrum české grafiky, Praha
1991/10/31 - 1991/12/01   Eva Sendlerová: 1967-1991, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1991/10/31 - 1992/01/19   Jaroslav Róna: Průřez tvorbou, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1991/11/06 - 1991/11/17   Miro Dopita: Obrazy, instalace, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1991/11/07 - 1991/11/21   Otakar Synáček, Galerie Platýz, Praha
1991/11/07 - 1991/11/24   Keramono 91: Kuchyně v keramice, Galerie U Mozarta, Praha
1991/11/07 - 1991/12/08   Andrej Bělocvětov: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/11/11 - 1991/12/08   Jiří Kornatovský: Kresby, Galerie Václava Špály, Praha
1991/11/12 - 1991/11/26   Zdeňka Burgetová, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/11/14 - 1991/11/28   Laděna Víznerová, Galerie Karolina, Praha
1991/11/14 - 1991/12/15   Jiří Sozanský: Obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1991/11/19 - 1991/12/03   Jiří Mocek, Galerie Centrum, Praha
1991/11/19 - 1991/12/03   Jiří Mocek: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1991/11/19 - 1992/01/01   František Janoušek 1890 - 1943: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1991/11/20 - 1991/12/01   Erika Pfeifferová: Obrazy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1991/11/26 - 1991/12/10   Václav Kiml: Obrazy, Galerie Platýz, Praha
1991/11/26 - 1992/01/01   Jiří Schmidt: Výběr z díla, Galerie Vincence Kramáře, Praha
1991/11/27 - 1991/12/11   Helena Vanišová: Akvarely, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/11/27 - 1991/12/11   Michal Landa: Obrazy, Galerie Zlatá lilie, Praha
1991/11/27 - 1992/01/05   Grafika členů SČUG Hollar, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
1991/12   Simona Rybáková, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1991/12/04 - 1991/12/16   Michal Reiniš: Malba, Peter Nižňanský: Sochy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1991/12/04 - 1991/12/20   1. benefice pro Uměleckou besedu, Galerie U Mozarta, Praha
1991/12/05 - 1991/12/19   Eva Slavíková, Galerie na Můstku, Praha
1991/12/05 - 1991/12/19   Irena Mudrová, Galerie na Můstku, Praha
1991/12/12 - 1992/01/12   George Karèn-Zhouf: 20 let tvorby v USA, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/12/16 - 1992/01/05   Eva Švankmajerová: Císařský řez, Galerie Václava Špály, Praha
1992/01/14 - 1992/02/02   Tomáš Císařovský: Portréty, Galerie Václava Špály, Praha
1992/01/14 - 1992/02/16   Hugo Demartini: Výběr z díla z let 1980 až 1991, Mánes, Praha
1992/01/16 - 1992/02/16   Lipany poprvé naposled, Mánes, Praha
1992/01/24 - 1992/02/23   Václav Benda, Galerie Nová síň, Praha
1992/02/10 - 1992/03/01   Vertikální nostalgie, Galerie Václava Špály, Praha
1992/02/28 - 1992/03/29   Josef Žáček: Obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1992/04/02 - 1992/05/03   Ivan Komárek, Galerie Nová síň, Praha
1992/04/06 - 1992/04/26   Tomáš Lahoda: Obrazy, Galerie Václava Špály, Praha
1992/04/07 - 1992/04/30   Adéla Matasová, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1992/04/14 - 1992/05/17   Kateřina Černá: Obrazy, grafiky, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/04/30 - 1992/05/31   Vladimír Malý: Sochy, Galerie bratří Čapků, Praha
1992/05/04 - 1992/05/24   Cena Jindřicha Chalupeckého: Laureáti za rok 1991, Galerie Václava Špály, Praha
1992/05/07 - 1992/06/07   Minisalon, Galerie Nová síň, Praha
1992/05/26 - 1992/06/21   Situace 92, Mánes, Praha
1992/06/04 - 1992/06/21   Mezi Ezopem a Mauglím, Galerie Václava Špály, Praha
1992/06/11 - 1992/07/12   Joska Skalník: Instalace, Galerie Nová síň, Praha
1992/06/30 - 1992/07/26   Otis Laubert: Aucájder, Outsider, Galerie Václava Špály, Praha
1992/06/30 - 1992/08/02   Wolf Kahlen: Plné prachu, Mánes, Praha
1992/07/15 - 1992/08/30   Milan Maur: Záznamy z přírody, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/07/16 - 1992/08/16   8 členů Jednoty umělců výtvarných, Galerie Nová síň, Praha
1992/07/28 - 1992/08/09   Tilo Ettl: Obrazy, kresby, sochy, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1992/08/15 - 1992/09/04   George Karèn-Zhouf: 20 American Years in Retrospect, Gallery Matrix, Provincetown
1992/08/20 - 1992/09/13   Festival českého a japonského skla 1992 - 1993, Mánes, Praha
1992/08/20 - 1992/09/20   Eduard Ovčáček: Kresby ohněm / znaky, Galerie Nová síň, Praha
1992/09 - 1992/10   Bohumil Teplý: Sochy, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/09/17 - 1992/10/18   Ladislav Maria Wagner, Galerie bratří Čapků, Praha
1992/10/13 - 1992/11/08   Klára Bočkayová: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/11 - 1992/12   Bohumil Teplý: Sochy, Galerie Šternberk, Šternberk (Olomouc)
1992/11/07 -   Jiří Jílek (1925 - 1981): Plastiky, obrazy, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/11/17 - 1992/12/13   Václav Bláha: Obrazy, kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1992/11/28 -   Zorka Ságlová: Tapiserie, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/12/14 - 1993/01/06   Jiří Načeradský: Černý most, Galerie Václava Špály, Praha
1993/01/05 - 1993/01/24   Bohuslava Olešová, Galerie Nová síň, Praha
1993/01/26 - 1993/02/14   Jiří Kačer: Reliefy a kresby, Galerie Nová síň, Praha
1993/02/17 - 1993/03/07   Igor Šebestík: Obrazy / Paintings, Galerie Nová síň, Praha
1993/02/18 - 1993/03/07   Bohumil Zemánek a paní Zemánková, Galerie Václava Špály, Praha
1993/03/10 - 1993/03/28   Josef Hampl: Bilance 1882 - 1992, Galerie Nová síň, Praha
1993/04/01 - 1993/04/18   Čestmír Suška: Vnitřní světlo, Galerie Václava Špály, Praha
1993/04/21 - 1993/05/09   Jan Pištěk: Hledání míry, Galerie Nová síň, Praha
1993/04/22 - 1993/05/09   Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1992: Michal Nesázal, Petr Nikl, Galerie Václava Špály, Praha
1993/05/12 - 1993/05/30   Jiří David: Zejména obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1993/05/13 - 1993/05/30   Jindřich Štreit: Bez hranic, Galerie Václava Špály, Praha
1993/06/03 - 1993/06/20   Bedřich Dlouhý: Tvorba posledních let, Galerie Václava Špály, Praha
1993/06/04 - 1993/07/04   Inter-Kontak-Grafik - Praha ´93, Mánes, Praha
1993/07/08 - 1993/07/31   Aleš Lamr: Tvorba z let 1963-1993, Mánes, Praha
1993/07/12 - 1993/08/01   Václav Cigler: Projekty, sklo, kresby, Mánes, Praha
1993/07/15 - 1993/08/15   Jindřich Štreit: Bez hranic, Galerie Karla Havlíčka, Kadaň (Chomutov)
1993/07/15 - 1993/08/22   Exil v N.Y., Galerie Václava Špály, Praha
1993/08/17 - 1993/09/19   Jindřich Štreit: Bez hranic, Dům umění, Opava (Opava)
1993/09/06 - 1993/09/19   Archetypy, Mánes, Praha
1993/09/15 - 1993/10/03   Lise Fløistad: Mateřská péče / Motherly Care, Galerie Nová síň, Praha
1993/09/16 - 1993/10/03   Světy, tvůrčí podněty a přátelství fotografa Václava Chocholy, Galerie Václava Špály, Praha
1993/09/23 - 1993/10/14   Jaroslav Šerých: Sursum corda (Vzhůru srdce), Mánes, Praha
1993/10/07 - 1993/10/31   Dagmar Pátková: Příhodné místo, Galerie bratří Čapků, Praha
1993/10/19 - 1993/11/21   Pavel Hayek: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/11/09 - 1993/11/30   Jindřich Štreit: Vesnice je svět (Saint-Quentin, Eggenburg), Galerie 4 - Galerie fotografie (Galerie G4), Cheb (Cheb)
1993/11/12 - 1993/12/05   Jiří Kaloč: Výběr z tvorby 1965 - 1993, Mánes, Praha
1993/12/02 - 1993/12/31   Lucie Přibíková: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1993/12/09 - 1994/01/02   Jaroslava Severová: Proměnlivé jistoty / Changable Certainties, Galerie Václava Špály, Praha
1994/01/06 - 1994/01/27   Richard Konvička: Obrazy a kresby z let 1992 - 1993, Galerie Václava Špály, Praha
1994/01/17 - 1994/02/17   4x nová pražská architektura, Galerie Genia Loci, Praha
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/01/25 - 1994/02/25   Jindřich Štreit: Bez hranic, Městské muzeum a galerie, Svitavy (Svitavy)
1994/03/01 - 1994/03/31   Jindřich Štreit: Bez hranic, Městská galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1994/03/08 - 1994/04/02   Jiří John: Grafika, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/04/06 - 1994/04/24   Ingrid Glaserová: Obrazy, Václav Jaroš: Kovaný nábytek, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/04/12 - 1994/05/15   Marian Palla: Namotávání provazu, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/04/26 - 1994/05/15   Lubos Janota: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/05/12 - 1994/05/29   Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1993: Martin Mainer, Galerie Václava Špály, Praha
1994/05/31 - 1994/06/19   Jiří Patera: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/06/24 - 1994/07/10   Nová jména, Galerie Václava Špály, Praha
1994/06/24 - 1994/08/21   Adolf Benš 1894-1982: Architektonické dílo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1994/07/11 - 1994/07/31   Martin Oliva: Ex Praga, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/07/12 - 1994/07/31   Václav Fiala: Kresby / sochy, Galerie Nová síň, Praha
1994/08/03 - 1994/08/21   Václav Benedikt: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/08/18 - 1994/09/11   Socha a hlína podruhé, Mánes, Praha
1994/08/24 - 1994/09/12   Socha a hlína podruhé, Galerie U prstenu, Praha
1994/09/13 - 1994/10/02   Rostislav Zárybnický: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1994/09/15 - 1994/10/02   Jiří Sobotka: Anamnésis, Galerie Václava Špály, Praha
1994/09/20 - 1994/10/16   Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném, Mánes, Praha
1994/09/28 - 1994/10/16   Zdenek Hůla, Galerie Nová síň, Praha
1994/10/05 - 1994/10/29   České malířství z let 1860–1942 ze sbírek pobočky České spořitelny a.s. v Železném Brodě, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/10/26 - 1994/11/13   Tunel, Galerie Václava Špály, Praha
1994/11/17 - 1994/12/04   Jana Skalická: Janě Jan, objekty / instalace, Galerie Václava Špály, Praha
1994/11/30 - 1995/01/05   František Skála: Práce z Headlands, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/12/06 - 1995/01/08   Josef Odráška: Malba, kresba, grafika 1969-1994, Dům umění, Opava (Opava)
1995/01/10 - 1995/02/04   Ladislav Novák: Froasáže, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/05/04 - 1995/06/11   Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném, Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Litoměřice (Litoměřice)
1995/06/22 - 1995/08/27   Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1995/08/12 - 1995/09/30   Václav Fiala: Sochy - kresby, Kaple Povýšení sv. Kříže, Moravský Beroun (Olomouc)
1995/08/12 - 1995/09/30   Václav Fiala: Sochy - kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1995/09/05 - 1995/10/22   Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném, Dům umění, Opava (Opava)
1996/12/19 - 1997/01/14   Colin Gray: Rodiče, Pražský dům fotografie (1991-1997), Praha
2000/02/01 -   Dominik Mareš: Androgenní intimnosti, Galerie bratří Čapků, Praha
2003/11/03 - 2003/11/29   Hlava a portrét v sochařství, Galerie Václava Špály, Praha

Český fond výtvarných umění

termín   název výstavy
1962/05/25 - 1962/06/17   Jiří Hadlač: Dřevoryty

Český fond výtvarných umění

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1954   Josef Holler: Africká cesta (Akvarely a grafiky Josefa Hollera)
  1955   Oravská přehrada v obrazech akademického malíře Eduarda Světlíka
  1956   Arnošt Paderlík: Drobné oleje a kresby
  1956   Bohumír Dvorský: Akvarely a pastely z cesty po Rumunsku
  1956   František Doležal: Oleje, kresby a grafika z let 1941 - 1956 (Praha)
  1956   František Tichý
  1956   Ilustrace Jana Zrzavého
  1956   Jaroslav Grus: Z díla
  1956   Jiří Horník: Obrazy a kresby 1943 - 1956
  1956   Krajiny Františka Jiroudka
  1956   Obrazy Jana Baucha
  1957   Antonín Kalous: Z životního díla
  1957   Arnošt Folprecht: Obrazy z let 1927 - 1957
  1957   Bohdan Kopecký: Hornický kraj
  1957   Břetislav Jüngling
  1957   František Emler: Obrazy, kresby a grafika deseti let
  1957   František Zikmund (výbor z díla)
  1957   Jarmila Zábranská: Nové obrazy 1955 - 1956
  1957   Jaromír Jindra: Soubor obrazů z let 1946-1956
  1957   Jaroslav Mejstřík
  1957   Jaroslav Uiberlay
  1957   Jiří Rada
  1957   Květiny Václav Pavlíka
  1957   Ladislav Dydek
  1957   Martin Salcman: Obrazy z poslední doby
  1957   Neznámý Antonín Hudeček
  1957   Oldřich Smutný
  1957   Ota Janeček: Portrétní kresby z roku 1956
  1957   Otakar Kubín: Francouzská krajina
  1957   Richard Wiesner: Práce z posledních let
  1957   Václav Koutský: Obrazy z let 1943 - 1957
  1957   Vilém Plocek
  1957   Vladimír Sychra: Ilustrace k Maupassantovi a obrazy z let 1956 - 1957
  1958   Alois Hejl: Práce z let 1938-1958
  1958   Andrej Bělocvětov: Obrazy a kresby
  1958   Antonín Michalčík: Obrazy 1950-1958
  1958   Arnošt Paderlík: Práce z let 1957 - 1958
  1958   Čeněk Choděra: Posmrtná výstava
  1958   Čeněk Kvíčala: Výbor z díla
  1958   Divica Landrová (Práce z let 1955 - 1958)
  1958   Emanuel Frinta
  1958   Franta Čihák: Výbor z díla
  1958   František Doležal: Obrazy z Máchova kraje 1956 - 1958
  1958   František Jiroudek: Obrazy a kresby
  1958   J.V. Schwarz: Plastiky a kresby
  1958   Jan Bauch: 1956 - 1957
  1958   Jan Wenig: Obrazy a monotypy z let 1943 - 1958
  1958   Jaroslav Bejček: Čína, její lidé a krajina
  1958   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby 1939 - 1958
  1958   Jiří Hejna
  1958   Jiří Mandel
  1958   Josef Čapek: Výbor z díla
  1958   Josef Vacke: Obrazy z let 1931-1957
  1958   Karel Tondl: Grafika, kresby, monotypy, malby (Výbor z dosavadního díla)
  1958   Karel Valter: Obrazy z jižních Čech
  1958   Ladislav Dydek: Obrazy a grafika 1957-1958
  1958   Lázně Jeseník a jiné motivy v obrazech Jožky Ryšavé
  1958   Lucie Klímová: Jaro v obrazech
  1958   Miloš Malina: Obrazy z let 1946 - 57
  1958   Otakar Fuchs: Akvarely a ilustrace
  1958   Otis Novák: Akvarely a kvaše
  1958   Praha v díle Jiřího Krejčího (Obrazy a kresby)
  1958   Pravoslav Kotík: Oleje a kvaše
  1958   Radoslav Kutra: Obrazy a kresby
  1958   Stanislav Ježek: Obrazy z posledních let
  1958   V. Tesař
  1958   Václav Chad 1923-1945: Posmrtná výstava
  1958   Václav Koutský: Obrazy z let 1957 - 1958
  1958   Vilém Nowak: Barevné litografie 1910-1923
  1958   Zdenek Seydl: Jé Expo
  1959   Alois Fišárek: Výbor z díla 1932 - 1959
  1959   Alois Wachsman: Z díla (K nedožitým šedesátinám umělcovým)
  1959   Česká krajina Josefa Glückseliga
  1959   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy a kresby
  1959   Francisco Goya y Lucientes: Los Caprichos, Los Desastres de la Guerra
  1959   František Emler: Od náčrtu a studie k obrazu a grafice
  1959   František Gross: Výbor z díla 1939 - 1959
  1959   František Ronovský: Obrazy
  1959   František Volf: Kresby a tempery
  1959   František Zemek: Sklo
  1959   Jan Křížek: Výbor z díla
  1959   Jarmila Zábranská: Obrazy z let 1957 - 59
  1959   Jaroslav Koliha: Obrazy, pastely
  1959   Jaroslav Novák
  1959   Jaroslav Šámal
  1959   Jaroslav Veris: Obrazy, kresby, plastiky
  1959   Jiří Balcar: Obrazy, kresby, grafika, užité umění
  1959   Jiří Lang: Plastiky
  1959   Josef Treuchel: Nové obrazy
  1959   Leonidas Christakis
  1959   Otakar Synáček: Obrazy z let 1958 - 59
  1959   Pravoslav Sovák: Obrazy, kresby, grafika 1945 - 1958
  1959   Sláva Tonderová-Zátková: Jubilejní retrospektivní výběr
  1959   Václav Hejna: Výběr z díla
  1959   Václav Junek: Obrazy a ilustrace 1954-1959
  1959   Vladimír Preclík: Plastiky a kresby
  1959   Vladimír Pukl: Výbor z díla
  1960   Adolf Hoffmeister: Výstava podob a ilustrací
  1960   Jan Cihla: Lidé a jejich město
  1960   Ján Kulich: Sochařské dílo
  1960   Jan Rambousek: Souborná výstava kreseb a grafiky k umělcovým pětašedesátinám
  1960   Jaroslav Paur: Výběr z díla
  1960   Jiří Corvin: Obrazy a grafika
  1960   Jiří Hudeček: Obrazy z Orlického kraje
  1960   Josef Kočí: Ilustrace - grafika - studie
  1960   Lev Šimák: Tance národů
  1960   Ludvika Smrčková: Sklo 1945-1960 (Spolupráce s čs. sklářským průmyslem)
  1960   Václav Haise: Práce z desíti let
  1960   Vilém Plocek: Obrazy ze Sovětského svazu
  1961   Arnošt Paderlík
  1961   Čestmír Hlavinka: Obrazy a kresby z let 1957-61
  1961   František Matoušek: Výstava k 60. narozeninám
  1961   J. V. Schwarz: Kresby, plastiky
  1961   Ladislav Zívr: Plastiky a kresby 1929-1960
  1961   Oldřich Smutný: Jířní Čechy: Oleje, tempery, kresby 1957 - 1960
  1961   Pravoslav Kotík: Dřevoryty, linoryty, lepty a rytiny, litografie, kresby, akvarely a kvaše
  1961   Václav Koutský: Obrazy 1960 - 1961
  1962   Arnošt Folprecht: Obrazy z let 1958 - 1962
  1962   Emil Kotrba: Výstava původní grafiky a kreseb (Výbor z díla k padesátým narozeninám)
  1962   Evžen Macků
  1962   František Emler: Obrazy a grafika
  1962   Imro Weiner-Kráľ: Z díla
  1962   Jan Kodet (Výbor z díla z let 1933 - 1962)
  1962   Jaroslav Paur
  1962   Jiří Hadlač: Dřevoryty
  1962   Josef Duchoň: Práce z let 1961-62
  1962   Josef Flejšar: Plakát
  1962   Josef Gabriel: Divadlo, scéna, kostým
  1962   Karel Souček: Obrazy, kresby
  1962   Karel Tondl: Obrazy, monotypy, grafika
  1962   Karel Vysušil: Grafika
  1962   Miloš Hřebeček: Posmrtná výstava
  1962   Ota Janeček: Obrazy z let 1959-1961
  1962   Vladimír Sychra: Obrazy z let 1935 - 39, 1958 - 62
  1963   Aleš Veselý
  1963   Eva Kmentová
  1963   František Sklář
  1963   Indický grafik Čittaprasád
  1963   Jan Kodet: Výbor díla z let 1933 - 1962
  1963   Jan Kutálek: Výstava keramiky
  1963   Jan Rambousek: Kresby
  1963   Jiří Korec: Plastiky, kresby
  1963   Jiří Švengsbír: Kresby
  1963   Josef Hegenbarth: Kresby a ilustrace 1957-1962
  1963   Karel Hladík: Plastiky 1959 - 1963
  1963   Ladislav Dydek: Třetí souborná výstava
  1963   Svatopluk Sulek: Obrazy a kresby z let 1958-1962
  1963   Václav Fiala: Práce z posledních let
  1963   Václav Pavlík
  1963   Vincenc Vingler: Plastiky a kresby zvířat
  1963   Vojtěch Preissig 1873 - 1944: Výběr z grafické tvorby
  1963   Zdenka Heritesová
  1964   Alois Sopr: Plastiky 1939 - 1964
  1964   Antonín Homolka: Výběr z grafického díla (Posmrtná výstava)
  1964   Bohdan Lacina: Obrazy 1945-1964
  1964   Dana Hlobilová
  1964   František Doležal: Kresby, grafika a variace na básnická a literární díla 1928 - 1963
  1964   Henk Huig
  1964   Jaroslav Vožniak: Obrazy, kresby, objekty z let 1958 - 64
  1964   Jiří Mrázek
  1964   Jiří Novák
  1964   Karel Malich
  1964   Karel Oberthor
  1964   Karel Souček
  1964   Naděžda Synecká: Práce z let 1960 - 1963
  1964   Olga Karlíková: Výstava obrazů
  1964   Pravoslav Kotík: Obrazy z posledních let
  1964   Václav Hejna: Kresby a grafika
  1964   Zdeněk Sigmund
  1964   Zdeněk Šimek: Plastiky
  1965   Adolf Hoffmeister
  1965   Alois Moravec
  1965   Elena Bellušová: Práce 1960 - 1964
  1965   Emila Medková
  1965   Grafické listy Františka Tichého
  1965   Jan Kubíček
  1965   Jaromír Funke: Fotografie z let 1924-1944
  1965   Jaroslav Kovář
  1965   Jaroslav Paur
  1965   Jindřich Mahelka
  1965   Jiří Schmidt: Obrazy, kresby
  1965   Karel Černý (Galerie bratří Čapků)
  1965   Ladislav Čepelák: Kresby, grafika 1963 - 1965
  1965   Marička Klimovičová: Grafika, kresby
  1965   Neznámý František Hudeček 1931-1964
  1965   Odilon Redon 1840-1916: Grafické dílo
  1965   Pavel Laška: Obrazy z let 1930 - 1965
  1965   Špálova galerie (Zbyněk Sekal)
  1965   Známková tvorba Karla Svolinského
  1966   Jan Kotík: Malby a koláže z let 1963-65
  1966   Karel Valter
  1966   Stanislav Odvárko: Práce z posledních let
  1973   Podobizny Stanislava Hanzíka
  1974   Leonid Ochrymčuk: Obrazy
  1976   Jan Bauch
  1977   Antonín Kurial
  1981   Zasloužilý umělec Oldřich Oplt: Obrazy
  1983   Josef Jíra: Obrazy z cest
  1988   Jan šafránek: Grafika
  1991   Antonín Kašpar
  1991   Blanka Kadečková
  1991   Blanka Velová - Olivová: Obrazy a kresby
  1991   Dagmar Piorecká
  1991   Eva Slavíková
  1991   František Nedvěd
  1991   Hana Benešová
  1991   Helena Vanišová: Akvarely
  1991   Informální kresby a koláže Jana Steklíka
  1991   Irena Mudrová
  1991   Ivan Gruber
  1991   Ivana Svobodová
  1991   Jarmila Dvořáčková
  1991   Jaroslav Eduard Dvořák: Vzkazy
  1991   Jiří Havlíček
  1991   Jiří Hruška
  1991   Jiří Mocek
  1991   Jiří Němec
  1991   Jiří Votruba
  1991   Jozefína Garaiová
  1991   Kamila Ženatá
  1991   Laděna Víznerová
  1991   Marcela Vrzalová: Obrazy
  1991   Marie Glückaufová
  1991   Olga Vychodilová
  1991   Otakar Synáček
  1991   Pavel Knapek
  1991   Pavel Poličanský: Czechoslovakia: Krajiny domova
  1991   Radko Mašata: Z nefigurativní tvorby 1988 - 1991
  1991   Rudolf Mejsnar
  1991   Simona Rybáková
  1991   Václav Kiml: Obrazy
  1991   Věra Steckerová Košťálová: Jihočeské motivy
  1991   Vladimír Hlubuček
  1991   Vladimír Nývlt
  1991   Vlasta Nováková
  1991   Vlastimil Vodák
  1991   Zdeněk Kříž
  1991   Zdeňka Burgetová
  1991   Zdeňka Marschalová: Obrazy a kresby
  1991   Zoja Villalobos-Popovič: Informel
  1991   Zuzana Vránová
  1993   Jan Kačer: Reliéfy a kresby
  1994   Rostislav Zárybnický: Obrazy
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1955   Jiří Ducháček: Plastiky (Soubor portrétů z let 1934 - 1954), Ladislav Čepelák: Grafika z let 1948 - 1954
  1956   Květiny
  1956   Reprodukce francouzského malířství (XIX. A XX. století z dílny Daniela Jacometa)
  1956   Výstava stipendistů z roku 1955-56 (druhá část)
  1956   Zátiší v české malbě XX. století
  1957   Jiří Hruška: Obrazy, Jaroslav Vacek: Plastiky
  1957   Karel Slabý-Kareš: Kresby z let 1950-1957; Karel Hyliš: Plastiky
  1957   Malá krajina
  1958   Česká soudobá medaile a plaketa (Práce z let 1945 - 1958)
  1958   František Dvořák, Dalibor Chatrný
  1958   Jaroslav Chudomel: Kresby, Miloslav Jemelka: Obrazy, Rudolf Svoboda, Plastiky
  1958   Josef Jíra, Jiří Novák
  1958   Marie Hlobilová-Mrkvičková: Oleje a kresby z let 1955-1958, Dana Hlobilová: Koberce z r. 1957
  1959   Jihočeští výtvarníci (Z prací členů pobočky SČSVU v Č. Budějovicích)
  1959   Jindřich Hegr, Jaroslav Papoušek, Radomil Pilař, Růžena Tikvová: Obrazy, sochy
  1959   Mladí českoslovenští výtvarníci na VII. světovém festivalu mládeže a studenstva ve Vídni 1959
  1959   Skupina 7
  1959   Skupina M 57 Obrazy sochy grafika
  1959   Skupina Proměna
  1959   Tvůrčí skupina Svazu československých výtvarných umělců Krok 57
  1959   Věra Brunerová. Textil, Jan Hausner, Lubor Těhník: Keramika
  1959   Zdeněk Chotěnovský, Jaroslava Moserová: kresby, plakáty, ilustrace, grafika
  1960   8 výtvarníků (Obrazy, plastiky, grafika, keramika)
  1960   Jiří Malý: Obrazy, Ladislav Chochole: Plastiky
  1960   Mladí tvůrci plakátu
  1960   Skupina 29. Augusta
  1960   Skupina M 57: Obrazy, sochy, grafika
  1960   Šenk, Dobiáš, Hadlač (Plastiky, oleje, grafika)
  1960   Umění karikatury (První celostátní výstava mladých karikaturistů)
  1960   V. Komárek: Oleje a grafika 1957–60, J. seifert: Plastika, grafika a smalt 1957–60
  1961   Ilustrační tvorba
  1961   Jana Moravcová, Luboš Moravec: Sochařské dílo
  1961   Jarmila Pavlíčková, Ludwik Korkoš
  1961   Luba Krejčí, Václav Kautman
  1961   Pravoslav Rada, Jindřiška Radová, Josef Soukup
  1961   Proměna
  1961   Realizace
  1961   Súčasná slovenská grafika (1945 1960)
  1961   Tvůrčí skupina Etapa
  1961   Zátiší
  1962   Černá, Fojtík, Kovařík, Hájek, Feller
  1962   Erich Kaizr, Z. J. Holub
  1962   Gross, Prošek, Wielgus (Obrazy, fotografie, sochy)
  1962   Kolektiv deseti
  1962   Maďarská grafika
  1963   Ateliérová bižuterie
  1963   Hollar; Kresby; 1963
  1963   Horizont, Praha 63
  1963   Jarcovják, Vaca, Zoubek
  1964   Bohuslav Šimice: Sklo, Luděk Tichý: Dřevo
  1964   Dessins de Francfort
  1964   Hollar: Kresby členů
  1964   Ivo Holý, Ladislav Kovařík
  1964   Jan Hána, Ivo Sedliský
  1964   Jaroslava Solovjevová, Jan Solovjev
  1964   Jiří Procházka, Jiří Novotný
  1964   Křižovatka
  1964   Současné proudy ve světové grafice
  1965   Český lidový dřevořez
  1965   Hosté Hollara 1965
  1965   Josef Čapek, Karel Čapek: Výstava obrazů a kreseb
  1965   Konfrontace III
  1965   Malíři sochaři Prahy 6
  1965   Objekt
  1965   Picasso a pařížská škola (Plakáty)
  1965   Picasso a pařížská škola (Plakáty)
  1965   Václav Tikal + 4 (Jiří Balcar, Václav Kiml, Eva Kmentová, František Pacík)
  1967   První výstava skupiny Medaile 66
  1972   Mizející krajina očima pražských výtvarníků (Výsledky úkolové akce ČFVU)
  1977   Mladí čeští výtvarní umělci na počest II. sjezdu SSM (Přehlídka prací z tvůrčích stipendijních pobytů v Kladně, Příbrami a ve Střílkách)
  1983   Národní divadlo a výtvarné umění (Restaurátorské práce)
  1989   Architekti východočeskému kraji
  1989   Obrazová značka, ochranná známka, písmová značka
  1989   Tendence v českém sochařství 1979 - 1989
  1991   SPES '89 (Radana Hamsíková-Podzemná, Dagmar Pátková, Olga Stárková, Olga Vyleťalová)
  1992   8 členů Jednoty umělců výtvarných
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1957   Josef Liesler (Kresby)
  1961   Co je to grafika (Informatorium o grafice)
  1961   Knižní značky Josefa Lieslera
  1986   Panorama českého výtvarného umění
  1986   Panorama de l'art tchèque
  1989   Panorama der tschechischen bildenden Kunst (3)
  1989   Panorama of Czech Fine Arts (3)
  nedatováno   Výtvarní umělci a daně
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  1987   Mladí architekti ke III. sjezdu Svazu českých architektů (Sborník vybraných prací mladých architektů vystavených v pražském Paláci kultury...)
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1955   Josef Liesler: Kresby a tempery z posledních let
  1956   František Doležal: Obrazy, kresby a grafika 1941 - 1956
  1957   František Emler: Obrazy, kresby a grafika deseti let
  1957   Richard Wiesner: Práce z posledních let
  1958   Arnošt Paderlík: Práce z let 1957 - 1958
  1958   Jindřich Wielgus: Plastiky a kresby 1939-1958
  1958   Lucie Klímová: Jaro v obrazech
  1959   Jarmila Zábranská: Obrazy z let 1957 - 1959
  1959   Josef Liesler: Obrazy z protiválečného cyklu Tobě navzdory mé století a nové obrazy z let 1958-1959
  1980   Otakar Novotný 1880 - 1959: Architektonické dílo
  1985   Aleš Štolovský: Obrazy
  1989   Oldřich Oplt: Obrazy
  1991   Arnošt Chabera: Obrazy
  1991   Jindřiška Radová: Keramika- výběr z díla
  1991   Jiří Mocek: Obrazy
  1991   Jiří Schmidt: Výběr z díla
  1991   Josefina Garaiová
  1991   Kamila Ženatá: Grafika
  1991   Kateřina Opltová: Obrazy
  1991   Olga Vychodilová: Grafika
  1991   Petr Řehoř
  1991   Petr Šmaha: Obrazy
  1993   Bohuslava Olešová: Objekty, malby
  1993   Igor Šebestík: Obrazy / Paintings (1992/1993)
  1993   Jan Pištěk: Hledání míry
  1993   Lucie Přibíková: Obrazy
  1993   Mark Schovánek
  1994   Adriena Šimotová: O blízkém a vzdáleném (Tvorba z let 1992-1994)
  1994   Rostislav Zárybnický: Obrazy
  1994   Václav Benedikt: Obrazy
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1972   Mizející krajina očima pražských výtvarníků (výsledky úkolové akce ČFVU)
  1989   Středotlací
  1991   1. benefice pro Uměleckou besedu
  1991   Keramono 91: Kuchyně v keramice (10. monotematická výstava keramiky)
  1991   Magda Pachlová: Keramika, Iris Kolářová: Textil
  1991   Objektiv 1968-1988 / Objectifs 1968-1988
  1991   Umění akce
  1993   Archetypy
  1993   Bohumil Zemánek a paní Zemánková
  1993   Cena Jindřicha Chalupeckého: Laureáti za rok 1992: Michal Nesázal, Petr Nikl
  1993   Exil v N.Y.
  1994   Ingrid Glaserová: Obrazy, Václav Jaroš: Kovaný nábytek
  1994   Ivana Hejduková: Noc - 10 140 hvězd, Jiří Mikeska: Obrazy, Miroslav Posejpal: Zvuková kompozice
  1994   Karel Nepraš, Jan Steklík
almanach
  rok vydání   název (podnázev)
  1986   Панорама чешского изобразительного искусства
informační leták / informace
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Český fond výtvarných umění
informační leták / informace autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Ladislav Jalůvka (malíř)
nabídkový list
  rok vydání   název (podnázev)
  1989   Josef Liesler: Gravures
periodikum
  rok vydání   název (podnázev)
  1960   Panorama (Členský věstník Klubu přátel výtvarného umění)
  1983   Panorama
  1988   Panorama
  1989   Panorama
  1990   Panorama
pozvánka nevýstavní
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Klub Mánes
seznam výtvarných umělců
  rok vydání   název (podnázev)
  1984   Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění
soupis díla
  rok vydání   název (podnázev)
  1963   Poštovní známka v díle Maxe Švabinského (Soupis známkové tvorby)

Český fond výtvarných umění

instituce, obec, adresa
Dílo - podnik Českého fondu výtvarných umění, České Budějovice (České Budějovice), Malinovského třída 17, nyní Lannova
Dílo - podnik Českého fondu výtvarných umění, Praha, _
Galerie Praha, Bratislava (Bratislava), Klobučnicka 4
Ochranná organizace autorská - sdružení autorů děl výtvarného umění, architektury a obrazové složky audiovizuálních děl, Praha, Národní 973/41
Tvar, výrobní podnik ČFVU, Praha, Kateřinská 13
Výtvarná služba ČFVU, Praha, Vítězná 1

Český fond výtvarných umění

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1965   Zbyněk Sekal: Sochy - reliéfy 1948-1965
  1976   Jaroslava Pešicová: Grafika
  1991   Adéla Matasová: Instalace
  1991   Laura Pearsall / USA
  1991   Šejn (Čára / The Passing Line)

Český fond výtvarných umění

podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1954   Český fond výtvarného umění (Několik poznámek k jeho současnému stavu a problematice)
  1954   Český fond výtvarných umění
  1954   Český fond výtvarných umění a jeho poslání
  1955   Český Fond a architekti
  1955   O zásadní linii Českého fondu výtvarného umění
  1957   Z Českého fondu
  1966   Podnik NA nebo PRO umění
  1968   K akčnímu plánu
informační leták / informace
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Český fond výtvarných umění
PF
  rok vydání   název (podnázev)
  1966   PF 1967

Český fond výtvarných umění

osoba   narození rok od - do, poznámka
Bárta František   19. 9. 1913     1960 - 1966, redaktor, propagace
Hanušová Marie   28. 11. 1942     1967 - 1970
Kraml Jaroslav   18. 11. 1912     1955 - 1972, Litografická dílna ČFVU, Říční 11, Praha 1
Lípa Jiří   8. 7. 1955     1974 - 1992, v grafické dílně
Štoček Tomáš   1. 7. 1963     ???? - ????, zaměstnanec
Těhník Lubor   12. 12. 1926     ???? - ????, vedoucí keramické dílny
Tůma Jan   12. 8. 1947     1969 - 1992, zaměstnanec
Werner Aleš   2. 6. 1952     1971 - 1972, hrnčířem v FČVU - Dílo Praha Kampa

Český fond výtvarných umění

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1995   Kresba nebo obraz?
podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  1954   Český fond výtvarných umění připravuje významnou soutěž
  1956   Nové výstavní prostory v Praze aneb náměstí výtvarníků
  1956   Soutěž
  1956   Soutěž
  1957   Obrazy pro výstavu v našich lázních
  1966   Zpráva ze zasedání ústředního výboru SČSVU
  1978   Beseda pražských sochařů (Kronika)
  1995   Švejkárna na švejkárnu aneb Červená karkulka na Ruzyni (S Oldřichem Kulhánkem hovoří Milena Slavická)

Český fond výtvarných umění

dokument (podnázev), typ, rok vydání, signatura, poznámka  
Jeviště iluzí (cyklus Signály času), obraz, 1985-1987
Na rozhraní nového dne (cyklus Reminiscence na České středohoří), obraz, 1975
Podzim v Českém středohoří (cyklus Reminiscence na České středohoří), obraz, 1974, umístěno ve Státních lázních Teplice v r. 1975
V oblacích (cyklus Poselství naděje), obraz, 1977