Ustavující konference Svazu čs. výtvarných umělců

typ dokumentu: podřazený dokument
nadřazený dokument: Výtvarná práce
rok vydání: 1956
počet stran: 1
strana první: 2
jazyk: český

poznámka:
nepodepsáno

Ustavující konference Svazu čs. výtvarných umělců

osoba   narození
Bednár Štefan   15. 5. 1909
Belan Ctibor   29. 9. 1920
Brůha Jaroslav   11. 2. 1889
Čepelák Ladislav   25. 6. 1924
David František   25. 10. 1913
Diviš Vladimír   11. 7. 1906
Dobiáš Bohumil   15. 6. 1929
Drnková Zářecká Věra   7. 3. 1922
Dvorský Bohumír   21. 10. 1902
Eckert Otto   4. 3. 1910
Faltejsek Ladislav   2. 8. 1912
Felcman Bohuslav   29. 8. 1919
Fiala Václav   16. 7. 1896
Fixl Viktor   1. 4. 1914
Formánek Václav   23. 3. 1922
Grus Jaroslav   13. 8. 1891
Grus Josef   19. 10. 1893
Guderna Ladislav   1. 6. 1921
Güntherová Mayerová Alžběta   13. 10. 1905
Hegar Milan   8. 5. 1921
Hladík Karel   27. 6. 1912
Holešťák-Holubár Viktor   19. 8. 1926
Honty Tibor   9. 5. 1907
Horník Jiří   5. 9. 1916
Hroch Vladimír   3. 4. 1907
Chalupecký Jindřich   12. 2. 1910
Ježek Stanislav   6. 7. 1904
Jiroudek František   17. 2. 1914
Kalvoda Antonín   11. 8. 1907
Kostka Jozef   29. 1. 1912
Kotalík Jiří   22. 7. 1920
Kotík Jan   4. 1. 1916
Kovář Zdeněk   26. 1. 1917
Kratochvíl Vilém   3. 4. 1904
Kristin Vladimír   27. 7. 1894
Krofta Jan   7. 8. 1907
Lacina Bohdan   15. 2. 1912
Lamač Miroslav   7. 4. 1928
Langer Karel   31. 10. 1903
Lauda Jan   4. 4. 1898
Libenský Stanislav   27. 3. 1921
Lidický Karel   17. 6. 1900
Liesler Josef   19. 9. 1912
Majkut Jozef   30. 1. 1909
Makovský Vincenc   3. 6. 1900
Malejovský Josef   19. 4. 1914
Malý František   10. 3. 1900
Markup Václav   10. 9. 1904
Míčko Miroslav   26. 3. 1912
Mikuláštík Stanislav   4. 9. 1912
Novák Josef   7. 11. 1902
Novák Ladislav   17. 3. 1908
Nušl Jan   19. 10. 1900
Paderlík Arnošt   1. 12. 1919
Pešina Jaroslav   27. 4. 1912
Plátek Václav   29. 3. 1917
Pribiš Rudolf   19. 3. 1913
Procházková Scheithauerová Linka   28. 1. 1884
Rada Vlastimil   5. 4. 1895
Saal Josef   9. 5. 1912
Seydl Zdenek   29. 4. 1916
Silovský Vladimír   11. 7. 1891
Sivko Václav   29. 6. 1923
Sklenář Zdeněk   15. 4. 1910
Sládek Jan   20. 5. 1906
Slánský Bohuslav   26. 1. 1900
Sopr Alois   18. 2. 1913
Souček Karel   26. 9. 1915
Soukup Josef   28. 1. 1890
Spurný Jan   18. 12. 1909
Strnadel Antonín   10. 5. 1910
Svolinský Karel   14. 1. 1896
Svrček Jaroslav   21. 11. 1887
Sychra Vladimír   28. 1. 1903
Šimáček Oldřich   2. 9. 1919
Šindelář Dušan   23. 3. 1927
Štefunko Fraňo   4. 8. 1903
Šváb Ruda   29. 9. 1909
Tomeš Jan   20. 9. 1913
Uher Rudolf   19. 7. 1913
Vaněk Jan   13. 1. 1891
Vlková Hedvika   27. 9. 1901
Vychodil Ladislav   28. 2. 1920
Wiesner Richard   6. 7. 1900
Želibský Ján   24. 11. 1907