Josef Schusser

rok od - do, student, škola, obec
? - ?   Butulová Jarmila, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Syrovátka František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Mayerhoffer František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Marek Vladimír, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Bělka Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Bendík Jozef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Banďouch Karel, ,
? - ?   Burešová Charlotta, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Dlabola Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Salamánek František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Svobodová Alšová Maryna, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Holeček Stanislav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Navarová Konopásková Zdeňka, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Cvekl Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Teinitzerová Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1896 - 1899   Rožánková Drábková Marta, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1899 - 1907   Johnová Helena, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1904 - 1909   Nekolová Jarešová Augusta, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1904 - 1909   Autengruberová Jedličková Hana, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1904 - 1910   Vořechová Vejvodová Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1904 - 1910   Fridrichová Steinzová Olga, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1908 - 1912   Hacová Anna, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1908 - 1913   Rodová Božena, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1911 - 1916   Pošepná Božena, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1913 - 1917   Burghauserová Jarmila, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1916 - 1917   Auštěcká Marie, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1916 - 1919   Laichter Prokop, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1916 - 1921   Hofman Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1918 - 1922   Mracký František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1918 - 1924   Kobzáň Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1918 - 1925   Pešek Viktor, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1920   Pukl Vladimír, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1919 - 1924   Šrámek Josef, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1924   Holeček Jaroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1926   Weiss Jaroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1927   Ondreička Karol, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1920 - 1927   Rjazanov Andrej, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1924   Žufan Bořivoj, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1924   Malina Miloš, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1921 - 1925   Kittrich Oldřich, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1921 - 1925   Vlková Hedvika , Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1922 - 1926   Nedbal Václav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1927   Anisimov Ivan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1924 - 1929   Kutil Bohuslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1930   Lažanský Vlastimil, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1930   Provazník Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1926 - 1931   Čančík Miroslav, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1927 - 1928   Hlobil Vilém, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha