rok od - do
|
student, škola, obec
|
???? - ????
|
Jelínková Anna, *1898
|
???? - ????
|
Pojsl Jan, *1906
|
???? - ????
|
Schlägerová Hermína, *1863
|
???? - ????
|
Růžička Antonín, *1887, Akademie výtvarných umění, Praha
|
???? - ????
|
Lhota Josef, *1895, Akademie výtvarných umění, Praha
|
???? - ????
|
Louda Zdeněk, *1889, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Brachtl Rudolf, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Svobodová Alšová Maryna, *1882, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Ambrožová Vlasta, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Laube Karel, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Homola Karel, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Polívka Václav, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Popelka Vojtěch, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Hlavín Jindřich, *1877, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Hlobilová-Mrkvičková Marie, *1903, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Fousek Jaroslav, *1885, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Bendová Marie, *1894, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Bendová Zdeňka, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Mařík Jaroslav, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Čejka Jan, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Mayerhoffer František, *1900, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Fiala Václav, *1891, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Maleček Josef, *1890, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Daněk-Sedláček František, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Lexová Milada, *1904, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Jelen Otto, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Juna Zdeněk, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Sedloň Otakar, *1885, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Soukup Josef, *1890, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Skupa Josef, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Gross Hugo, *1894, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Nečas Emil, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Stašek Ferdinand, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Baruch Josef, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Tonek Tomáš, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Kulhánek Stanislav, *1885, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Krátký Jaroslav, *1889, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Klír Svatopluk, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Zikmund František, *1893, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Pelíšek František, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
???? - ????
|
Vaníček Ľudovít, *1894, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Wänke Emil, *1901, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Větr Antonín, *1889, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Daněk Jan, *1894, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Kutzer Viktor, *1885, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Novotný Miroslav, *1896, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Smolka František, *1885, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Fišer František, *1889, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Fridrich Miroslav, *1884, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
???? - ????
|
Novák František, *1886, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
1902 - 1904
|
Beneš Vincenc, *1883, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
1904 - 1910
|
Čapek Josef, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1904 - 1905
|
Autengruber Jan, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1904 - 1907
|
Bauer Jiří, *1886, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1904 - 1908
|
Záhorský-Ziegelheim František, *1885, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1904 - 1907
|
Martinů František, *1880, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1904 - 1910
|
Ježek Alois, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1905 - 1909
|
Metelka Bohuslav, *1885, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1905 - 1906
|
Šedivý Josef, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1905 - 1908
|
Beckert Adolf, *1884, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
1906 - 1912
|
Kojan Jan, *1886, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1906 - 1909
|
Sylla Miroslav, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1906 - ????
|
Lada Josef, *1887, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1907 - ????
|
Smolka Miloslav, *1891
|
1907 - 1911
|
Trampota Jan, *1889, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1907 - 1912
|
Mudruňka Alois, *1888, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1907 - 1909
|
Zrzavý Jan, *1890, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1908 - 1912
|
Milén Eduard, *1891, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1908 - 1910
|
Pašek Jan, *1891, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1908 - 1916
|
Štěpánek Josef, *1889, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1908 - 1912
|
Kotík Pravoslav, *1889, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1911
|
Fučík Josef, *1890, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1911
|
Šíma Josef, *1891, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1913
|
Riegel Jaroslav, *1893, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1916
|
Beneš Karel, *1891, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1912
|
Hojden Karel, *1893, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1909 - 1915
|
Plaček Jan, *1890, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1910 - ????
|
Holoubek Josef, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1910 - 1913
|
Mokrý František, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1910 - 1916
|
Trella František, *1886, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha, dekorativní malířství
|
1910 - 1915
|
Prüll Emanuel, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1911 - 1912
|
Andres Václav, *1894, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1911 - 1914
|
Krs Bohumil, *1890, Umělecký ateliér Emanuela Dítěte
|
1912 - 1914
|
Rothmayer Otto, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1912 - 1915
|
Adámek Ferdinand, *1896, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1912 - 1917
|
Meyer Josef, *1895, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1913 - 1914
|
Foltýn František, *1891, Střední uměleckoprůmyslová škola v Praze (Vyšší škola uměleckoprůmyslová), Praha
|
1913 - 1919
|
Vodrážka Jaroslav, *1894, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1913 - 1920
|
Metelák Alois, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1913 - 1916
|
Moravec Alois, *1899, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1914 - 1916
|
Bauch Jan, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1914 - 1921
|
Port Jaroslav, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1914 - 1916
|
Srp František, *1895, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1914 - 1920
|
Nachtigal František, *1894, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1915 - 1922
|
Horn Julius, *1900, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1915 - 1916
|
Sutnar Ladislav, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1915 - ????
|
Čumpelík Jan, *1895, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1915 - 1920
|
Bauch Jan, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1916 - 1921
|
Maisner Vladimír, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1917 - 1921
|
Kaplický Josef, *1899, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1917 - 1919
|
Benda Jan, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1917 - 1920
|
Mudroch Bedřich, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1918 - 1921
|
Banďouch Karel, *1893, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1922
|
Tittelbach Vojtěch, *1900, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1920
|
Diviš Alén, *1900, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1922
|
Toyen , *1902, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1926
|
Míšek Jaroslav, *1901, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1923
|
Sutnar Ladislav, *1897, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1922
|
Mrkvička Otakar, *1898, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1923
|
Novotná Olga, *1900, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1924
|
Vrobel František, *1892, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1919 - 1924
|
Vostradovský Vítězslav, *1892, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
|
1920 - 1921
|
Volavka Vojtěch, *1899, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha, kresba
|
1921 - 1925
|
Vlková Hedvika , *1901, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha, kresba
|
1921 - 1927
|
Smrčková Ludvika, *1903, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1921 - 1927
|
Sychra Vladimír, *1903, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1921 - 1924
|
Vrbová Kotrbová Vilma, *1905, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1922 - 1926
|
Nedbal Václav, *1881, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1925 - 1930
|
Fuchsová Zdenka, *1903, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|
1957 - 1961
|
Ondriska Ján, *1943, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
|