Rakouské kulturní fórum

termín, název výstavy, místo konání
- 2006/06/04   Dominik Rinnhofer (A): Zwölfton, Memoments, Park na nábřeží L. Svobody (naproti botelu Albatros), Praha
- 2006/06/06   Freud - Odhalení 21. století / Die Enthüllung des 21. Jahrhunderts, Základní umělecká škola, Piaristický klášter, Příbor (Nový Jičín)
- 2006/06/23   Bertha von Suttner: Život pro mír / Ein Leben für den Frieden, Jihohočeská vědecká knihovna v Českých Budějovicích, České Budějovice (České Budějovice)
- 2006/06/25   Zaváté stopy / Verwehte Spuren, Muzeum Boskovicka (Muzeum regionu Boskovicka), Boskovice (Blansko)
- 2006/11/05   Skleněný svět / Eine Welt aus Glas, Barockschloss Riegersburg, Riegersburg
1994/01/27 - 1994/03/06   Heinz Cibulka: Fotogeny: Postakcionistická poesie v obrazech, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1994/09/02 - 1994/10/16   Ernst Degasperi: Kresby - grafika, Malinův dům, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
1995/05/24 - 1995/07/23   Gustav Klimt: Kresby, Pražský hrad, Císařská konírna, Praha
1996/09/05 - 1996/09/24   Znaky bez hranic - Umění papíru, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1996/09/05 - 1996/09/29   Alfred Kubin: 1877 - 1959, Muzeum Šumavy, Sušice (Klatovy)
1996/10/03 -   Alfred Kubin: 1877 - 1959, Galerie Maecenas, Plzeň (Plzeň-město)
1997/01/21 - 1997/02/24   Irmin Frank: Textilní umění, batika, Rakouské kulturní fórum, Praha
1997/04/11 - 1997/05/18   Erich Lessing: Fotografien / Fotografie, Staré purkrabství, Praha
1997/06/25 - 1997/08/22   Josef Čapek: Divadelní návrhy, scénické modely, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
1997/09/11 - 1997/10/05   Ondřej Kohout: Viděno lidsky i nelidsky, Liberec (Liberec), Liberec (Liberec)
1998/02/11 -   Černá -zlatá, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
1998/06/09 - 1998/08/16   Arnulf Rainer, Veletržní palác, Praha
1998/07/09 - 1998/08/23   Klaus Liedl: Objekty, obrazy, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1998/08/26 - 1998/09/27   Arnulf Rainer, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/04/20 - 1999/05/28   Peter Pongratz: Malá zahrada na jihu / Kleiner Garten im Süden, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
1999/05/05 - 1999/05/30   Helga Hofer: Olejomalby, Evropský dům, Plzeň (Plzeň-město)
1999/06/10 - 1999/08/08   Alfred Kubin: Pořádané ke 40. výročí úmrtí umělce, Pražský hrad, Císařská konírna, Praha
1999/11/02 - 1999/11/21   Ondřej Kohout: Pes, který je hbitý, nekouše / Ein hund, der flink ist, beisst nicht, Galerie bratří Čapků, Praha
2000/02/18 - 2000/03/16   Macon: Bilder und grafiken / Obrazy a grafiky, Novoměstská radnice, Praha
2000/03/09 - 2000/04/28   Alfred Haberpointner: Hlavy / Köpfe, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2000/04/01 - 2000/05/01   Elisabeth Kaufmann: Transcreations, Can-Art, Sculptures & Pictures, Galerie U Zlatého kohouta, Praha
2000/04/04 - 2000/04/27   Greta Schreyer: Vzpomínky a sny / Erinnerungen und träume, Galerie bratří Čapků, Praha
2000/05/10 - 2000/06/05   Greta Schreyer: Vzpomínky a sny / Erinnengen und Träume, Městská galerie X-Centrum, o.p.s., Plzeň (Plzeň-město)
2000/07/25 - 2000/08/25   Hans Staudacher, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2000/09/19   Eugen Brikcius: Eugeniální verše, Rakouské kulturní fórum, Praha
2001/02/01 - 2001/02/25   Irmin Frank: Textilní umění, batika / Textilkunst, Batik, Novoměstská radnice, Praha
2001/04/02 - 2001/04/30   Kunstwerkstatt de La Tour: Tschechische Republik / Česká republika, Galerie Foyer, Divadlo Husa na provázku, Brno (Brno-město)
2001/04/02 - 2001/04/30   Kunstwerkstatt de La Tour: Tschechische Republik / Česká republika, Galerie Katakomby, Brno (Brno-město)
2001/04/02 - 2001/04/30   Kunstwerkstatt de La Tour: Tschechische Republik / Česká republika, Divadlo Husa na provázku, Brno (Brno-město)
2001/04/02 - 2001/04/30   Kunstwerkstatt de La Tour: Tschechische Republik / Česká republika, Centrum experimentálního divadla (CED), Brno (Brno-město)
2001/04/02 - 2001/04/30   Kunstwerkstatt de La Tour: Tschechische Republik / Česká republika, Galerie chodba, Brno (Brno-město)
2001/05/02 - 2001/06/10   Thomas Joseph Landa: Světlo je neviditelné / Licht ist nicht sichtbar, České muzeum výtvarných umění, Praha
2001/05/31   Pozvánka na literární výlet 6, Rakouské kulturní fórum, Praha
2001/09/26 15:00   Karl Prantl: Retrospektivní výstava životního díla, Dům U Černé Matky Boží, Praha
2001/09/26 - 2002/01/06   Karl Prantl: Steine / Kameny / Stones, Dům U Černé Matky Boží, Praha
2002/01/24 - 2002/03/29   Oskar Kokoschka: Na téma láska, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2002/04/22   Eugen Brikcius: Sny Eugena Brikciuse, Rakouské kulturní fórum, Praha
2002/05/27   Pozvánka na literární výlet 7, Rakouské kulturní fórum, Praha
2002/06/07 - 2002/09/27   Miloslav Chlupáč, Hermann Gschaider a Hartwig Mülleitner: Skulptury, Rakouská rezidence, Praha
2002/09/11 - 2002/10/06   Josef Moucha: Americký sen, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2003/01/08 - 2003/02/16   Vladimír Birgus: Cosi nevyslovitelného / Something Unspeakable / Etwas Unaussprechliches, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2003/02/26 - 2003/04/11   Josef Symon: Objekte aus Metall / Objekty z kovu, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2003/05/27 - 2003/09/05   Tomáš Císařovský: Promlčená doba, Galerie Oskara Kokoschky, Praha
2003/06/05   Pozvánka na literární výlet 8, Rakouské kulturní fórum, Praha
2004/02/11 - 2004/04/30   Otto Zitko: Kresba v prostoru, Rakouské kulturní fórum, Praha
2004/04/13 - 2004/05/05   Jan Nepomucký světec střední Evropy / Johannes von Nepomuk der Heilige Mitteleuropas, Galerie Ambit (Ambit Kláštera bratří františkánů), Praha
2004/05/05 - 2004/06/18   Peter Weibel: Socialmatrix: Práce z let 1965 - 1979 / Arbeiten 1965 - 1979, Galerie Elisabeth und Klaus Thoman, Innsbruck
2004/06/06 - 2005/03/19   Josef Hoffmann: Nadčasový design, Josef Hoffmann Museum / Muzeum Josefa Hoffmanna, Brtnice (Jihlava)
2004/06/15 - 2004/09/19   Stefan Sagmeister: Rebel grafického designu / Rebel in graphic design, Galerie design centra ČR, Praha
2004/11/04 v 18 hod.   Paul Lendvai: Na černých listinách. Zážitky jednoho středoevropana / Auf schwarzen Listen. Erlebnisse eines Mitteleuropäers, Rakouské kulturní fórum, Praha
2005/02/22 - 2005/03/27   Gerhard Trumler: Vstříc půlnoci, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2005/05/18 - 2006/07/02   Profiler, umění z Dolních Rakous / Kunst aus NÖ, Karlínská hala, Praha
2005/05/19 - 2005/12/31   Rakousko je svobodné, Rakouské kulturní fórum, Praha
2005/09 - 2006/06   VI. sezona Mezinárodního festivalu komorní hudby EuroArt Praha, _, _
2005/09/16 - 2005/10/28   Peter Kogler, Rakouské kulturní fórum, Praha
2005/11/23 - 2006/01/13   Fluss-NÖ: Soused(ka) / Nachbar(in), Rakouské kulturní fórum, Praha
2005/11/25 - 2006/02/19   Julius Payer: Záliv smrti, Veletržní palác, Praha
2005/12/08 - 2006/01/08   Florian Pumhösl: Instalace / Installationen, Dům umění - Výstavní síň města České Budějovice, České Budějovice (České Budějovice)
2005/12/12   Bertha von Suttner: Život pro mír / Ein Leben für den Frieden, Vysoká škola polytechnická, Jihlava (Jihlava)
2006/01/03   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/01/11   Thomas Bernhard: Chůze (Gehen), Vápenka (Das Kalkwerk), Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/01/12   Thomas Bernhard: Náměstí hrdinů / Heldenplatz, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/01/13   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/01/13   Elfriede Jelinek: Klára S., Divadlo Komedie, Praha
2006/01/13   Ernst Jandl: Z cizoty / Aus der Framde, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/01/13 - 2006/03/05   Young Blood - I'm Young "Pollish" Architect!, Centre for Central European Architecture (CCEA), Praha
2006/01/16   W. Schwab: Lidumor aneb Má játra beze smyslu, Divadlo Komedie, Praha
2006/01/16   G. Tabori: Goldbergovské variace, Divadlo v Dlouhé, Praha
2006/01/17   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/01/17   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/01/17 - 2006/04/15   Klimt & Schiele, Ostravské muzeum, Ostrava (Ostrava-město)
2006/01/19   Zahajovací koncert, Kamenný sál zámku Třebíč, Třebíč (Třebíč)
2006/01/19 - 2006/02/01   Mozartovské slavnosti, _, _
2006/01/20 - 2006/03/26   Maria Callas & Swarowski: Šperky na jevišti / Jewels on Stage, Pasáž Černá růže, Praha
2006/01/20 - 2006/03/26   Maria Callas & Swarowski: Šperky na jevišti / Jewels on Stage, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
2006/01/21   T. Bernhard: U cíle / Am Ziel, Divadlo Komedie, Praha
2006/01/23   Megacities (1998 A/Ch, 90 Min), Kino Světozor, Praha
2006/01/24   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/01/24   Ernst Jandl: Z cizoty / Aus der Framde, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/01/25 - 2006/02/22   Gerhard Trumler: Vstříc půlnoci, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2006/01/25 - 2006/03/30   Otto Potsch: V jantaru zakleto, Galerie U Zadní synagogy, Třebíč (Třebíč)
2006/01/26   Boni Pueri - Český chlapecký sbor, Kamenný sál zámku Třebíč, Třebíč (Třebíč)
2006/01/26 - 2006/02/05   13. dny evropského filmu, Praha, Praha
2006/01/26 - 2006/03/12   Manuel Gorkiewicz, Marlene Haring, Dominik Lang, Marek Meduna, Petra Pětiletá, Alexander Wolff, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/01/26 - 2006/03/26   Michael Thonet: Nábytek z Rakouska, Zámek Sokolov, Sokolov (Sokolov)
2006/01/27   Elfriede Jelinek: Klára S., Divadlo Komedie, Praha
2006/01/28   Wolfgang Amadeus Mozart - génius a jeho doba, Český rozhlas 2 - Praha, Praha
2006/01/29   Vysokoškolský umělecký soubor s orchestrem, Kostel sv. Šimona a Judy, Praha
2006/01/30   Crash Test Dummies (2005, A, 93 min.), Kino Aero, Praha
2006/02/01   Závěrečný koncert: Komorní orchestr: Quattro, Kamenný sál zámku Třebíč, Třebíč (Třebíč)
2006/02/02 - 2006/02/24   Praha - Vídeň - Bratislava v diplomacii / Prag - Wien - bratislava in der Diplomatie: 1920 - 2005, Toskánský palác, Praha
2006/02/02 - 2006/03/25   Alexander Zemlinsky: Život a dílo, Oblastní galerie v Chomutově, Chomutov (Chomutov)
2006/02/03   Spiele Leben / Kostkař (2005, A/Ch, 95 min.), Kino Aero, Praha
2006/02/04   Spiele Leben / Kostkař (2005, A/Ch, 95 min.), Kino Světozor, Praha
2006/02/05   Crash Test Dummies (2005, A, 93 min.), Kino Světozor, Praha
2006/02/05   T. Bernhard: U cíle / Am Ziel, Divadlo Komedie, Praha
2006/02/06   Spiele Leben / Kostkař (2005, A/Ch, 95 min.), Univerzitní kino Scala, Brno (Brno-město)
2006/02/06 - 2006/02/14   13. dny evropského filmu, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
2006/02/07 - 2006/03/31   Bydlení ve městě, Galerie architektury, Brno (Brno-město)
2006/02/08   Elfriede Jelinek: Klára S., Divadlo Komedie, Praha
2006/02/08   Ernst Jandl: Z cizoty / Aus der Framde, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/02/09   Crash Test Dummies (2005, A, 93 min.), Kinosál B. Bakaly, Brno (Brno-město)
2006/02/09   W. Schwab: Antiklimax, Divadlo Komedie, Praha
2006/02/11   W. A. Mozart: Don Giovanni, Stavovské divadlo, Praha
2006/02/11   Thomas Bernhard: Náměstí hrdinů / Heldenplatz, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/02/13   Erik(A) (2005, A, 86 min.), Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/02/14   Erika Pluhar: Promiňte, je tohle už konečná? / Verzeihen Sie, ist das hier schon die Endstation?, Rakouské kulturní fórum, Brno (Brno-město)
2006/02/15 - 2006/03/26   Uta Peyrer: Rozšiřování prostoru a rozpínání času, České muzeum výtvarných umění, Praha
2006/02/15 - 2006/03/26   Karl Prantl: Ticho, České muzeum výtvarných umění, Praha
2006/02/16   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/02/16   G. Tabori: Goldbergovské variace, Divadlo v Dlouhé, Praha
2006/02/17   Elfriede Jelinek: Klára S., Divadlo Komedie, Praha
2006/02/18   W. A. Mozart: Kouzelná flétna / Die Zauberflöte, Stavovské divadlo, Praha
2006/02/18   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/02/20   Peter Henisch: Die schwangere Madonna / Těhotná Madona, Sebastian Schinnerl: Pluton oder die letzte Reise ans Meer / Pluton, aneb poslední cesta k moři, Slezská univerzita, Opava (Opava)
2006/02/21   Peter Henisch: Die schwangere Madonna / Těhotná Madona, Sebastian Schinnerl: Pluton oder die letzte Reise ans Meer / Pluton, aneb poslední cesta k moři, Krásný ztráty, Praha
2006/02/22   Peter Henisch: Die schwangere Madonna / Těhotná Madona, Sebastian Schinnerl: Pluton oder die letzte Reise ans Meer / Pluton, aneb poslední cesta k moři, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2006/02/22   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/02/23   Mădălina Diaconu: Geschichte der phänomenologischen Ästhetik, Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Praha
2006/02/23   Peter Henisch: Die schwangere Madonna / Těhotná Madona, Sebastian Schinnerl: Pluton oder die letzte Reise ans Meer / Pluton, aneb poslední cesta k moři, Evropské informační centrum Jihočeské univerzity (EIC JU), České Budějovice (České Budějovice)
2006/02/23   Ernst Jandl: Z cizoty / Aus der Framde, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/02/24   Sinnesanthropologie, Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Praha
2006/02/24   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/02/25   Radian, Rupert Huber, Abaton, Praha
2006/02/25   T. Bernhard: U cíle / Am Ziel, Divadlo Komedie, Praha
2006/02/26   W. A. Mozart: Kouzelná flétna / Die Zauberflöte, Stavovské divadlo, Praha
2006/02/27   Talichův komorní orchestr a hosté / Talich Kammerorochester und seine Gäste, Klášter sv. Anežky České, Praha
2006/03/09 - 2006/04/01   Wolfgang Hanghofer: Nové práce / Neue Arbeiten, Galerie Deset, Praha
2006/03/09 - 2006/04/28   Mozart ve Vídni / Mozart in Wien, Österreich - Institut, Brno (Brno-město)
2006/03/16 - 2006/04/16   Julius Payer a polární svět / Julius Payer und der Polarwelt, Regionální muzeum, Teplice (Teplice)
2006/03/21 - 2006/09/09   Potěš pánbů, pane Grünbaum! / Grüß mich Gott, Fritz Grünbaum!, Dietrichsteinský palác, Brno (Brno-město)
2006/03/22 - 2006/04/28   Leopold Kessler, Leone Madsen, Claudia Mongini, Richard Reisenberger, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/03/23 - 2006/04/28   Jevištní proměny / Szenenwechsel, Videňský divadelní plakát / Das Wiener Theaterplakat 1945 - 2005, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/03/30 - 2006/06/30   Gerhard Trumler: Vstříc půlnoci, Muzeum Cheb, Cheb (Cheb)
2006/03/31   Abstract Monarchy Trio, Klub Roxy, Praha
2006/04/01   W. A. Mozart: Don Giovanni, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/01   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/03   Mozartissimo - To nejlepší z Mozartových oper / Das Beste aus Mozarts Opern, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/03   T. Bernhard: U cíle / Am Ziel, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/04   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/04   Werner Schwab: Antiklimax, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/04 - 2006/04/29   KunstLandSchaf(f)t, Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1
2006/04/04 - 2006/05/04   Michael Kos: Enforced Line, Galerie Gambit, Praha
2006/04/05   On the other Side of the Bridge (2002, A/China, 105 min.), Krajská vědecká knihovna, Liberec (Liberec)
2006/04/05   Elfriede Jelinek: Lačnost, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/04/05   Elfriede Jelinek: Klára S., Divadlo Komedie, Praha
2006/04/05   Jakub Wagner, Kristýna Nováková: Adore, Experimentální prostor NoD - Roxy, Praha
2006/04/05 - 2006/04/28   Bertha von Suttner: Život pro mír / Ein Leben für den Frieden, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Děkanát PF UJEP, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2006/04/06   Moravská filharmonie Olomouc, Reduta, Olomouc (Olomouc)
2006/04/06   Mădălina Diaconu: Spezifische Kennzeichen der französischen Phänomenologie. Jean-Paul Sartres Theorie des Imaginären. Maurice Merleau-Ponty, Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Praha
2006/04/06   T. Bernhard: Staří mistři / Alte Meister, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/07   Peter Turrini: Josef a Marie, Divadlo Kolowrat, Praha
2006/04/07 - 2006/05/14   Riepl Riepl: Místo k pohybu / Platz für Bewegung, Galerie architektury, Brno (Brno-město)
2006/04/08   W. A. Mozart: Kouzelná flétna / Die Zauberflöte, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/11   Thomas Bernhard: Náměstí hrdinů / Heldenplatz, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/04/12   A. Schnitzler: Duše - krajina širá / Das weite Land, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/12   Ernst Jandl: Z cizoty / Aus der Framde, Divadlo Na zábradlí, Praha
2006/04/13   Fennesz, Divadlo Archa, Praha
2006/04/19   David Shifrin, Shai Wosner, Milan Turkovic, Vladimír Leixner, Sál Martinů HAMU, Praha
2006/04/19   W. A. Mozart: Kouzelná flétna / Die Zauberflöte, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/20   Thomas Bernhard: Chůze (Das Gegen), Metro, stanice Můstek, Praha
2006/04/20   Stefan Wagner Group, Kabinet múz, Brno (Brno-město)
2006/04/20   Mozartissimo - To nejlepší z Mozartových oper / Das Beste aus Mozarts Opern, Stavovské divadlo, Praha
2006/04/21   Stefan Wagner Group, Jazzklub Reduta, Praha
2006/04/24   Kriste, ty víš / Jesus, Du Weißt / Jesus, you know (A, 2003, 87 min.), Kino Světozor, Praha
2006/04/24   Arno Geiger: Es geht uns gut, Richard Obermayr liest aus dem Manuskript seines eben fertiggestellten Romans, Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění, Café 87, Olomouc (Olomouc)
2006/04/25   Arno Geiger: Es geht uns gut, Richard Obermayr liest aus dem Manuskript seines eben fertiggestellten Romans, Moravská zemská knihovna, Brno (Brno-město)
2006/04/25   Elfriede Jelinek: Sportštyk / Sportstück, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/25   Germanistentreffen, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/04/25 - 2006/04/28   Dny Kurta Dödela v Brně / Kurt Gödel-tage in Brünn, Vysoké učení technické, rektorát, Brno (Brno-město)
2006/04/25 - 2006/09/10   Klimt & Schiele, Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda, Příbor (Nový Jičín)
2006/04/26   Arno Geiger: Es geht uns gut, Richard Obermayr liest aus dem Manuskript seines eben fertiggestellten Romans, Evropské informační centrum Jihočeské univerzity (EIC JU), České Budějovice (České Budějovice)
2006/04/26   Wolfgang Hildesheimer: Mozart, Obecní dům - výstavní sály, Praha
2006/04/27   Mădălina Diaconu: Michel Dufrennes Ästhetik der affektiven Aprioris. Roman Ingardens Theorie der ästhetischen Erfahrung, Univerzita Karlova, Fakulta humanitních studií, Praha
2006/04/27   Arno Geiger: Es geht uns gut, Richard Obermayr liest aus dem Manuskript seines eben fertiggestellten Romans, Dům knihy Kanzelsberger, kavárna, Praha
2006/04/27   Elfriede Jelinek: Sportštyk / Sportstück, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/27   Wolfgang Hildesheimer: Mozart, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2006/04/28   Elfriede Jelinek: Sportštyk / Sportstück, Divadlo Komedie, Praha
2006/04/30   Antonín Kraft / Anton Kraft (1749 - 1820), Ve Spilce, dům číslo 90, Rokycany (Rokycany)
2006/04/30   Plzeňská filharmonie, Sokolovna, Rokycany (Rokycany)
2006/05/11 - 2006/06/04   Sigmund Freud (1856 - 1939): Život - Sen / Leben - Traum, Staroměstská radnice, Praha
2006/05/11 - 2006/06/09   Smyslů plné pohovky pro Sigmunda Freuda / Sinn-volle Couchen für Sigmund Freud, Galerie design centra ČR, Praha
2006/05/11 - 2006/06/16   Vyvolavači snů / Traumerreger, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/05/28 - 2006/10/29   Josef Hoffmann & Carlo Scarpa: Sublimace v architektuře / das Sublime in der Architektur, Josef Hoffmann Museum / Muzeum Josefa Hoffmanna, Brtnice (Jihlava)
2006/05/29   Keller - Teenage Wasteland (A, 2005, 96 min.), Masters of Rock Café, Zlín (Zlín)
2006/05/29 - 2006/06/23   Und, Galerie Navrátil, Praha
2006/05/29 - 2006/08/31   Wilhelm Scherübl: Slunečnice / Sonnenblumen, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/05/30   Clemencic Consort, Kostel sv. Šimona a Judy, Praha
2006/05/30   Michael Šebek: Nespokojenost v kultuře / Das Unbehagen in der Kultur, Městská knihovna Praha, Praha
2006/05/31   Augenleuchten (A, 2004, 91 min.), Masters of Rock Café, Zlín (Zlín)
2006/05/31   Crash Test Dummies (2005, A, 93 min.), Univerzita Tomáše Bati, aula, Zlín (Zlín)
2006/05/31   Michael Šebek: Sigmund Freud: Život a dílo / Leben und Work, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/06/01   Občanská výchova / Die fetten Jahre sind vorbei (A, 2004, 127 min.), Náměstí Práce, Zlín (Zlín)
2006/06/01 - 2006/07/02   Mozart ve Vídni / Mozart in Wien, Oblastní muzeum v Chomutově (Okresní muzeum), Chomutov (Chomutov)
2006/06/03   Sigmund Freud a jeho Vídeň / und sein Wien (90 min.), Český rozhlas 3 - Vltava, Praha
2006/06/03   Camerata Janáček, Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě, Ostrava (Ostrava-město)
2006/06/07   Ensemble Unicorn Wien, Kostel sv. Václava, Ostrava (Ostrava-město)
2006/06/07   Prezentace homepage pro Divadlo Járy Cimrmana, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/06/07   Geboren in Absurdistan (A, 1999, 114 min.), Cine-Café Silencio, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2006/06/08   Bertha von Suttner: Odhalení pamětní desky / Gedenktafelenthüllung, Palác Kinských, Praha
2006/06/08 - 2006/06/11   Prague Junior Note 2006, Akademie múzických umění, Praha
2006/06/12   Prague Junior Note 2006, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/06/13 - 2006/06/15   Majestic White Horses: Dějiny a současnost Lipicánů a Španělské dvorní jezdecké školy ve Vídni, Konvikt, Univerzitní aula, sál ZUŠ, Telč (Jihlava)
2006/06/17   Harri Stojka & Gipsy Soul, Střelecký ostrov, Praha
2006/06/20   Wolfgang Hildesheimer: Mozart, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov (Český Krumlov)
2006/06/21   Wolfgang Hildesheimer: Mozart, Knihovna smíření, Liberec (Liberec)
2006/06/21   Pražský komorní orchest & Toni Stricker: Barvy a tóny ohně a země, Obecní dům - výstavní sály, Praha
2006/06/21   Mozartovské inspirace / Mozart-Inspirationen, Kostel sv. Augustina, Brno (Brno-město)
2006/06/21 - 2006/08/27   Adolf Born, Paul Flora, Klementinum, Praha
2006/06/22 - 2006/09/01   Elias Canetti: 1905-2005, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/06/23   Concentus Moraviae, Zámek Rájec-Jestřebí, Rájec
2006/06/23   Ensemble Pierrot Lunaire Wien ®, Arcibiskupský zámek - obrazárna, Kroměříž (Kroměříž)
2006/06/27 - 2006/07/30   Gerald Zugmann: Fotografická proměna modelů architektury od COOP HIMMELB(L)AU, Lapidárium pod Betlémskou kaplí, Praha
2006/06/27 - 2006/08/27   Gerald Zugmann: Proměna modelů ve vizuální projekty od COOP Himmelb(l)au / Modelle zu bildern machen projekte von COOP Himmelb(l)au, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
2006/06/28   Reinhold Bidner: Encounters - audiovisual explorations, Palác Akropolis, Praha 3
2006/06/28 - 2006/09/01   Umělci z Guggingu / Künstler aus Gugging, Rakouské kulturní fórum, Praha
2006/06/30 - 2006/07/02   Literatura ve škole / Literatur in der Schule, Městský úřad, Rožnov pod Radhoštěm (Vsetín)
2006/06/30 - 2006/08/31   Bertha von Suttner: Život pro mír / Ein Leben für den Frieden, Jihomoravské muzeum, Znojmo (Znojmo)
2006/08/02 - 2006/08/02   Lena Knilli: V těchto domech / In these homes / In den Häusern, hunt kastner artworks, Praha
2007/01/25 - 2007/02/28   Markus Huemer: Neobětujte svůj čas dokonalosti!, Rakouské kulturní fórum, Praha
2007/05/09 -   Mladen Stilinovič: I am selling m. duchamp, Rakouské kulturní fórum, Praha
2007/06/20 - 2007/08/31   Kurt Kaindl: Neznámí Evropané, cesta k evropským menšinám, Rakouské kulturní fórum, Praha
2007/10/18 - 2007/11/30   Hans Kupelwieser, Rakouské kulturní fórum, Praha
2007/12/04 - 2008/01/17   Eva Schlegel, Rakouské kulturní fórum, Praha
2008/01/23 - 2008/03/21   Anna Jermolaewa, Rakouské kulturní fórum, Praha
2008/04/24 - 2008/06/13   František Goëss: Praha 1968, Rakouské kulturní fórum, Praha
2008/08/18 - 2008/09/12   Franz Goëss: Praha 1968, Václavské náměstí, Praha
2008/09/24 - 2008/11/22   Kurt Kaindl: Neznámí Evropané, cesta k evropským menšinám, Palác šlechtičen, Brno (Brno-město)
2008/11/05 - 2008/11/29   Ornament a moderna. Josef Hoffmann 1870-1956. Architekt a designér / Ornament und Moderne. Josef Hoffmann 1870-1956. Architekt und Designer, Galerie Sklepení, Brno (Brno-město)
2008/11/06 - 2009/01/05   Simon Wachsmuth: Speculum, archiv a příběh / Speculum, Archiv und Erzählung, Rakouské kulturní fórum, Praha
2009/01/20 - 2009/03/13   Stipendisté KulturKontaktu, Rakouské kulturní fórum, Praha
2009/03/26 - 2009/04/30   Michael Kienzer, Rakouské kulturní fórum, Praha
2009/12/10 - 2010/02/05   Trial, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/01/14 - 2010/02/26   Kurt Gödel, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/02/10 - 2010/03/31   Stefan Glettler: Obrazy a sochy, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/04/14 - 2010/05/12   Petra Sterry: The Nada of the Poeple, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/05/18 - 2010/08/01   Gustav Mahler a Vídeň, Dům Gustava Mahlera, Jihlava (Jihlava)
2010/05/20 - 2010/06/16   Manuel Gorkiewicz, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/10/18 -   Jiří Kovanda: Plakatology z výstav v Galerii RKF / Plakataloge von Ausstellungen in der Galerie des ÖKF, Rakouské kulturní fórum, Praha
2010/11/17 - 2011/01/05   Josef Hofer: Art brut, Rakouské kulturní fórum, Praha
2011/01/14 - 2011/02/25   Marcus Geiger: Zentrum, Rakouské kulturní fórum, Praha
2011/03/25 - 2011/05/19   Elisabeth Grübl & Michal Škoda: About, Rakouské kulturní fórum, Praha
2011/05/18 - 2011/06/12   Alfred Roller (1864-1935), Dům Gustava Mahlera, Jihlava (Jihlava)
2011/05/27 - 2011/08/31   Josef Schützenhöfer, Rakouské kulturní fórum, Praha
2011/06/16 - 2011/09/04   Karl Prantl & Uta Peyrer: Substance - barva - prostor / Substanz - Farbe - Raum, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
2011/09/08 - 2011/11/10   Herbert Brandl, Rakouské kulturní fórum, Praha
2011/11/24 - 2012/01/18   Eva Koťátková: Nesignováno. Eva Koťátková a Gugging, Rakouské kulturní fórum, Praha
2012/01/26 - 2012/03/16   Roland Kollnitz: Enchanté, Rakouské kulturní fórum, Praha
2012/02/02 - 2012/02/28   Green Architecture, Galerie Národní technické knihovny (Galerie NTK), Praha
2012/03/09 - 2012/04/29   Andreas H. Bitesnich: Deeper Shades / New York, Leica Gallery Prague, Praha
2013/05/23 - 2013/09/19   Adolf Loos: Učit se bydlet, Müllerova vila, Praha
2013/11/07 - 2014/01/09   G.R.A.M.: Parlament / Hohes Haus, Rakouské kulturní fórum, Praha
2014/12/13 - 2015/02/01   Gustav Klimt: Průkopník moderny, Galerie výtvarného umění, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2015/04/23 - 2015/07/31   Erich Lessing: Magnum Photos, Rakouské kulturní fórum, Praha
2019/05/22 - 2019/09/12   Fauxthenticity, Rakouské kulturní fórum, Praha