Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

typ výstavy: kolektivní
místo konání: Karlínská hala
termín: 2005/05/26 - 2005/09/15

poznámka:
http://praguebiennale.org/2/

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

osoba narození
Agam Yaacov 11. 9. 1928
Albers Josef  
Albers Josef 19. 3. 1888
Alemanno Patrizia 1966
Alfaro Brooke 5. 9. 1949
Alvaer Jesper 15. 5. 1973
Alviani Getulio 5. 9. 1939
Angermann Peter 17. 2. 1945
Anuszkiewicz Richard 23. 5. 1930
Apollonio Marina 12. 11. 1940
Avotins Janis 1981
Baladrán Zbyněk 16. 4. 1973
Bauer Diann 1972
Baumgärtel Tilo 1972
Baumgartner Franz 1962
Beatrice Luca 1961
Beltrán Erick 1974
Berlewi Henryk 30. 10. 1894
Binder Erik 21. 2. 1974
Bird Beth  
Blažo Cyril 17. 7. 1970
Blažo Marko 8. 10. 1972
Bodzianowski Cezary 1968
Borowski Martin 1978
Borremans Michaël 1963
Bouwman Luuk  
Bovasso Nina 1965
Bujnowski Rafał 3. 2. 1974
Caivano Varda 1971
Campos Nuno de 1969
Carmona Wilbert 1983
Casas Juan 21. 9. 1976
Castellani Enrico 4. 8. 1930
Castro Jota 1965
Cattelan Maurizio 21. 9. 1960
Cladera Rolando 1968
Colombo Gianni 1. 1. 1937
Costa Constantin 6. 6. 1928
Costa Toni 1935
Cruz-Diez Carlos 17. 8. 1923
Cunha Alexandre da 1969
Černický Jiří 1. 8. 1966
Černý David 15. 12. 1967
D’Amaro Valentina 1966
Dafang Li 1971
Dahlgren Jacob 20. 2. 1970
David Jiří 28. 8. 1956
Dávila José 1974
Dawicki Oskar 28. 7. 1971
Devecchi Gabriele de 18. 3. 1938
Diviš Stanislav 20. 11. 1953
Dobeš Milan 29. 7. 1929
Doeringer Eric 1. 7. 1974
Dongen Iris Van 1975
Dopitová Milena 25. 10. 1963
Draper Markus 1969
Dutoit Isabelle 24. 9. 1975
Eder Martin 31. 8. 1968
Eitel Tim 1971
Fabritius Tom 1972
Fajnor Richard 8. 11. 1965
Frešo Viktor 22. 6. 1974
Fuchs Eckehard 1975
Galindo Regina 27. 8. 1974
Galtarossa Anna 1975
Gamarra Heshiki Sandra 1972
Giehler Torben 1973
Gitelman Ronith 10. 10. 1973
Gnilitskaya Xenia 1984
González Daniel 1963
Górna Katarzyna 1968
Graevenitz Gerhard von 19. 9. 1934
Guemberena Juan 1971
Hackermann Ines 1985
Hackermann Virginia 1982
Hamilton Patrick 1974
Hao Zeng 1963
Harms Bendix 1967
Harpaz Alona 1971
He Sen 1968
Hellmann Ralf 1961
Hemmert Hans 1960
Herrero Federico 1978
Hirst Damien 7. 6. 1965
Hlavina Tomáš 15. 8. 1966
hobbypopMUSEUM  
Holzapfel Olaf 1969
Hong Fu 1968
Hošek Jakub 24. 11. 1979
Huemer Markus 1968
Humhal Pavel 19. 1. 1965
Chaves Raimond 1963
Chişa Anetta 1975
Choudry Rabiya 1982
Chrísten Andreas 1936
Christensen Jan 1977
Jablonska Elzbieta 1978
Jabłońska Elżbiéta 20. 4. 1970
Jasanský Lukáš 3. 3. 1965
Jijon Maria 1968
Jiménez Ivelisse 1966
Kadlec Jan 9. 3. 1976
Kadlec Jan 29. 3. 1956
Karadi Kika 1975
Kariž Žiga 1973
Karska Alicja 1978
Kintera Krištof 20. 9. 1973
Kistmacher Matthias 1963
Knap Jan 8. 7. 1949
Knifer Julije 23. 4. 1924
Knobloch Thoralf 1962
Kobe Martin 1973
Kørner John 1967
Kotík Jan 22. 10. 1972
Kovanda Jiří 1. 5. 1953
Kozyra Katarzyna 1. 2. 1963
Krippendorff David 1967
Kunc Milan 27. 11. 1944
Kvetán Marek 14. 4. 1976
La Comunitaria TV  
Landi Edoardo 1937
Laubert Otis 8. 1. 1946
Le Bas Damian 30. 1. 1963
Le Bas Delaine 17. 7. 1965
Le Parc Julien 23. 9. 1928
Lezcano José  
Little Graham 1972
Liuming Ma 1969
López Aníbal 13. 4. 1964
Lounila Liisa 1976
Lowe Peter 17. 6. 1938
Lozek Jörg 1971
Lucas Wayne 1965
Macbeth Rory 1965
Maciejowski Marcin 14. 6. 1974
Maciejuk Robert 1965
Maganias DeAnna 1967
Malinovski Jacek  
Malinowski Jacek 1964
Man Victor 1974
Manetas Miltos 6. 10. 1964
Mannig Martin 1974
Margolis Alisa 1975
Margolles Teresa 1963
Massironi Manfredo 8. 6. 1937
Mavignier Almir da Silva 1. 5. 1925
McNab Janice 1964
Medway Jim 1974
Megerle Birgit 1975
Mejía Xenia 1958
Mellor Dawn 1970
Merta Jan 4. 12. 1952
Montesano Gian 1949
Morán Ronald 1972
Morellet François 30. 4. 1926
Mosca Angelo 1961
Motti Gianni 1958
Náprstek Vojta 17. 4. 1826
Navarro Iván 1972
Németh Ilona 28. 1. 1963
Nervi Audrey 1974
Nitsche Frank 1964
Olivier Jacco 1972
Ondák Roman 5. 8. 1966
Ondreička Boris 6. 9. 1969
Othová Markéta 18. 3. 1968
Pacheles Rodrigo 1981
Paperno Alexandra 1978
Patane Seb 1970
Peslikas Polys 1973
Pětiletá Petra 3. 5. 1978
Picco Gabriele 22. 8. 1974
Picelj Ivan 28. 7. 1924
Polák Martin 6. 5. 1966
Příhoda Jiří 26. 4. 1966
Puder Ulf 1958
Qian Yang 1958
Rento Luca 1965
Ressler Oliver 1970
Reyes Ovando Herbert 1975
Reyle Anselm 12. 2. 1970
Riley Bridget 24. 4. 1931
Rogalski Zbigniew 1974
Rondinone Ugo 1964
Ruckhäberle Christoph 1972
Saccardi Laboratorio  
Sadovská Dorota 5. 2. 1973
Salák Milan 12. 6. 1973
Salmerón Ernesto 1977
Sandoval Juan 1972
Sandoval Rosemberg 1959
Sasnal Wilhelm 29. 12. 1972
Sawicka Jadwiga 1959
Seijo Chemi 1973
Shahbazi Shirana 1974
Shaw  
Shaw Raqib 1974
Schama Sophia 1966
Schmidt Julia 1976
Schmidt-Rasmussen Christian 1963
Schnell David 1971
Schoorel Maaike 1973
Sierra Santiago 1966
Simões Isabel 6. 5. 1981
Simon Janek 1977
Simonson Susanne 1969
Skála Jiří 27. 5. 1950
Skála Jiří 4. 8. 1976
Soto Jesús Raphael 5. 6. 1923
Steckholzer Martina 1974
Steele Jeffrey 3. 7. 1931
Stein Joël 25. 5. 1926
Stratil Václav 7. 10. 1950
Suárez Ezequiel 1967
Symmons Barbara 1936
Szépfalvi Ágnes 21. 10. 1965
Šedá Kateřina 12. 12. 1977
Šerých Jan 13. 5. 1972
Šramatyová Veronika 24. 11. 1977
Šrek Bromová Veronika 12. 8. 1966
Talman Paul 14. 1. 1932
Téllez Javier 22. 2. 1969
Teplin Alexis 1976
Ter-Oganjan David 1981
Tiehai Zhou 1966
Tkáčová Lucia 1977
Tosca Simone 1974
Toscano Rui 1970
Tuori Anna 18. 3. 1976
Valdes Francisco 1968
van den Broek Koen  
Vaněk Tomáš 25. 7. 1966
Vasarely Victor 9. 4. 1908
Vermeersch Pieter 1973
Verschaere Fabien 1975
Vezzoli Francesco 1971
Vincourová Kateřina 9. 4. 1968
Vine Stella 1969
Vladimir Kniaz  
Vukoje Maja 1969
Wayruro  
Weischer Matthias 1973
Wekua Andro 1977
Went Aleksandra 1976
Wilding Ludwig 19. 3. 1927
Winiarski Ryszard 2. 5. 1936
Wójcik Julita 1. 6. 1971
Xiaotao Zhang 1970
Zahoranský Dušan 17. 1. 1972
Zhengjie Feng 1968
Żmijewski Artur 26. 5. 1966

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

instituce, obec, adresa
Nadace Prague Biennale, Praha, Budečská 3

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

osoba narození
Kontová Helena 16. 11. 1951
Politi Giancarlo 1937

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

skupina, *vznikla, poznámka
Grupo 24/7, *
Grupo de Arte Callejero (GAC), *
Guerrillavision, *
Guma Guar (Groupe Guma Guar), *2001
Kamera skura, *1996
KanalB, *
La Comunitaria TV, *
Rafani (Umělecká skupina Rafani), *2000
Tercerunquinto, *1996
Ultra-Red, *1994

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Prague Biennale 2: Expanded Painting / Acción Directa
podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  2004   Prague Biennale 2 (Nová Evropa)
  2005   Golems-Tänze (Zwei, sogar drei Biennalen in Prag)
  2005   Welcome 2 (Prague Biennale Special)
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa (Mezinárodní současné umění / International contemporary art)
informační leták / informace kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Prague Biennale 2
  2005   Prague Biennale 2
samolepka
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa (Mezinárodní současné umění / International contemporary art)