Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa

podnázev: Mezinárodní současné umění / International contemporary art

typ dokumentu: pozvánka kolektivní
rok vydání: 2005
počet stran: (4)
počet reprodukcí: 1 b
výška x šířka [mm]: 100 x 210
jazyk: anglický, český

studovna objednat do studovny

Dokument byl vložen do košíku

Do košíku

Pokračovat v prohlížení

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa

 

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa

osoba narození poznámka
Agam Yaacov 11. 9. 1928  
Albers Josef    
Alemanno Patrizia 1966  
Alfaro Brooke 5. 9. 1949  
Alvaer Jesper 15. 5. 1973  
Alviani Getulio 5. 9. 1939  
Angermann Peter 17. 2. 1945  
Anuszkiewicz Richard 23. 5. 1930  
Apollonio Marina 12. 11. 1940  
Avotins Janis 1981  
Baladrán Zbyněk 16. 4. 1973  
Bauer Diann 1972  
Baumgärtel Tilo 1972  
Baumgartner Franz 1962  
Beatrice Luca 1961  
Beltrán Erick 1974  
Berlewi Henryk 30. 10. 1894  
Binder Erik 21. 2. 1974  
Bird Beth    
Blažo Cyril 17. 7. 1970  
Blažo Marko 8. 10. 1972  
Bodzianowski Cezary 1968  
Borowski Martin 1978  
Borremans Michaël 1963  
Bouwman Luuk    
Bovasso Nina 1965  
Bujnowski Rafał 3. 2. 1974  
Caivano Varda 1971  
Campos Nuno de 1969  
Carmona Wilbert 1983  
Casas Juan 21. 9. 1976  
Castellani Enrico 4. 8. 1930  
Castro Jota 1965  
Cattelan Maurizio 21. 9. 1960  
Cladera Rolando 1968  
Colombo Gianni 1. 1. 1937  
Costa Constantin 6. 6. 1928  
Cruz-Diez Carlos 17. 8. 1923  
Cunha Alexandre da 1969  
Černický Jiří 1. 8. 1966  
Černý David 15. 12. 1967  
D’Amaro Valentina 1966  
Dahlgren Jacob 20. 2. 1970  
David Jiří 28. 8. 1956  
Dávila José 1974  
Dawicki Oskar 28. 7. 1971  
Devecchi Gabriele de 18. 3. 1938  
Diviš Stanislav 20. 11. 1953  
Dobeš Milan 29. 7. 1929  
Doeringer Eric 1. 7. 1974  
Dongen Iris Van 1975  
Dopitová Milena 25. 10. 1963  
Draper Markus 1969  
Dutoit Isabelle 24. 9. 1975  
Eder Martin 31. 8. 1968  
Eitel Tim 1971  
Fabritius Tom 1972  
Fajnor Richard 8. 11. 1965  
Frešo Viktor 22. 6. 1974  
Fuchs Eckehard 1975  
Galindo Regina 27. 8. 1974  
Galtarossa Anna 1975  
Gamarra Heshiki Sandra 1972  
Giehler Torben 1973  
Gitelman Ronith 10. 10. 1973  
Gnilitskaya Xenia 1984  
Górna Katarzyna 1968  
Graevenitz Gerhard von 19. 9. 1934  
Guemberena Juan 1971  
Hackermann Ines 1985  
Hamilton Patrick 1974  
Hao Zeng 1963  
Harms Bendix 1967  
Harpaz Alona 1971  
He Sen 1968  
Hellmann Ralf 1961  
Hemmert Hans 1960  
Herrero Federico 1978  
Hirst Damien 7. 6. 1965  
Hlavina Tomáš 15. 8. 1966  
hobbypopMUSEUM    
Holzapfel Olaf 1969  
Hong Fu 1968  
Hošek Jakub 24. 11. 1979  
Huemer Markus 1968  
Humhal Pavel 19. 1. 1965  
Chaves Raimond 1963  
Chişa Anetta 1975  
Choudry Rabiya 1982  
Chrísten Andreas 1936  
Christensen Jan 1977  
Jabłońska Elżbiéta 20. 4. 1970  
Jasanský Lukáš 3. 3. 1965  
Jijon Maria 1968  
Jiménez Ivelisse 1966  
Kadlec Jan 29. 3. 1956  
Karadi Kika 1975  
Kariž Žiga 1973  
Karska Alicja 1978  
Kintera Krištof 20. 9. 1973  
Kistmacher Matthias 1963  
Knap Jan 8. 7. 1949  
Knifer Julije 23. 4. 1924  
Knobloch Thoralf 1962  
Kobe Martin 1973  
Kørner John 1967  
Kotík Jan 22. 10. 1972  
Kovanda Jiří 1. 5. 1953  
Kozyra Katarzyna 1. 2. 1963  
Krippendorff David 1967  
Kunc Milan 27. 11. 1944  
Kvetán Marek 14. 4. 1976  
La Comunitaria TV    
Landi Edoardo 1937  
Laubert Otis 8. 1. 1946  
Le Bas Damian 30. 1. 1963  
Le Bas Delaine 17. 7. 1965  
Le Parc Julien 23. 9. 1928  
Lezcano José    
Little Graham 1972  
Liuming Ma 1969  
López Aníbal 13. 4. 1964  
Lounila Liisa 1976  
Lowe Peter 17. 6. 1938  
Lozek Jörg 1971  
Lucas Wayne 1965  
Macbeth Rory 1965  
Maciejowski Marcin 14. 6. 1974  
Maciejuk Robert 1965  
Maganias DeAnna 1967  
Malinovski Jacek    
Man Victor 1974  
Manetas Miltos 6. 10. 1964  
Mannig Martin 1974  
Margolis Alisa 1975  
Margolles Teresa 1963  
Massironi Manfredo 8. 6. 1937  
Mavignier Almir da Silva 1. 5. 1925  
McNab Janice 1964  
Medway Jim 1974  
Megerle Birgit 1975  
Mejía Xenia 1958  
Mellor Dawn 1970  
Merta Jan 4. 12. 1952  
Montesano Gian 1949  
Morán Ronald 1972  
Morellet François 30. 4. 1926  
Mosca Angelo 1961  
Motti Gianni 1958  
Navarro Iván 1972  
Németh Ilona 28. 1. 1963  
Nervi Audrey 1974  
Nitsche Frank 1964  
Olivier Jacco 1972  
Ondák Roman 5. 8. 1966  
Ondreička Boris 6. 9. 1969  
Othová Markéta 18. 3. 1968  
Pacheles Rodrigo 1981  
Paperno Alexandra 1978  
Patane Seb 1970  
Peslikas Polys 1973  
Pětiletá Petra 3. 5. 1978  
Picco Gabriele 22. 8. 1974  
Picelj Ivan 28. 7. 1924  
Polák Martin 6. 5. 1966  
Příhoda Jiří 26. 4. 1966  
Puder Ulf 1958  
Qian Yang 1958  
Rento Luca 1965  
Ressler Oliver 1970  
Reyes Ovando Herbert 1975  
Reyle Anselm 12. 2. 1970  
Riley Bridget 24. 4. 1931  
Rogalski Zbigniew 1974  
Rondinone Ugo 1964  
Ruckhäberle Christoph 1972  
Saccardi Laboratorio    
Sadovská Dorota 5. 2. 1973  
Salák Milan 12. 6. 1973  
Salmerón Ernesto 1977  
Sandoval Juan 1972  
Sandoval Rosemberg 1959  
Sasnal Wilhelm 29. 12. 1972  
Sawicka Jadwiga 1959  
Seijo Chemi 1973  
Shahbazi Shirana 1974  
Shaw    
Schama Sophia 1966  
Schmidt Julia 1976  
Schmidt-Rasmussen Christian 1963  
Schnell David 1971  
Schoorel Maaike 1973  
Sierra Santiago 1966  
Simões Isabel 6. 5. 1981  
Simon Janek 1977  
Simonson Susanne 1969  
Skála Jiří 27. 5. 1950  
Soto Jesús Raphael 5. 6. 1923  
Steckholzer Martina 1974  
Steele Jeffrey 3. 7. 1931  
Stein Joël 25. 5. 1926  
Stratil Václav 7. 10. 1950  
Suárez Ezequiel 1967  
Symmons Barbara 1936  
Szépfalvi Ágnes 21. 10. 1965  
Šedá Kateřina 12. 12. 1977  
Šerých Jan 13. 5. 1972  
Šramatyová Veronika 24. 11. 1977  
Šrek Bromová Veronika 12. 8. 1966  
Talman Paul 14. 1. 1932  
Téllez Javier 22. 2. 1969  
Teplin Alexis 1976  
Ter-Oganjan David 1981  
Tiehai Zhou 1966  
Tkáčová Lucia 1977  
Tosca Simone 1974  
Toscano Rui 1970  
Tuori Anna 18. 3. 1976  
Valdes Francisco 1968  
van den Broek Koen    
Vaněk Tomáš 25. 7. 1966  
Vasarely Victor 9. 4. 1908  
Vermeersch Pieter 1973  
Verschaere Fabien 1975  
Vezzoli Francesco 1971  
Vincourová Kateřina 9. 4. 1968  
Vine Stella 1969  
Vladimir Kniaz    
Vukoje Maja 1969  
Wayruro    
Weischer Matthias 1973  
Wekua Andro 1977  
Went Aleksandra 1976  
Wilding Ludwig 19. 3. 1927  
Winiarski Ryszard 2. 5. 1936  
Wójcik Julita 1. 6. 1971  
Xiaotao Zhang 1970  
Zahoranský Dušan 17. 1. 1972  
Zhengjie Feng 1968  
Żmijewski Artur 26. 5. 1966  

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
2005/05/26 - 2005/09/15   Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa: Mezinárodní současné umění / International Contemporary Art, Karlínská hala, Praha

Prague Biennale 2: Expanded painting / Acción directa

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  K 15244