Central and Eastern European Art Since 1950

typ dokumentu: kniha
rok vydání: 2020
počet stran: 231, (1), obálka
počet reprodukcí: 156
výška x šířka [mm]: 210 x 150
jazyk: anglický

poznámka:
Další umělci: László Félegyházi, Ana Lupas, László Méhes, Clara Mosch, Valdis Celms, Lukasz Korolkiewicz, Annette Schröter, Janez Janša, Alban Muja, Siniša Ilić + skupina Kolo Klipsa

studovna objednat do studovny

Dokument byl vložen do košíku

Do košíku

Pokračovat v prohlížení

Central and Eastern European Art Since 1950

 

Central and Eastern European Art Since 1950

osoba narození poznámka
Fowkes Maja    
Fowkes Reuben 1971  

Central and Eastern European Art Since 1950

osoba narození poznámka
Abakanowicz Magdalena 20. 6. 1930  
Abramović Marina 30. 11. 1946  
Althamer Paweł 12. 5. 1967  
Altorjay Gábor 1946  
Bajević Maja 1967  
Bakić Vojin 5. 6. 1915  
Balčus Arnis 2. 4. 1978  
Bałka Mirosław 16. 12. 1958  
Bartoš Peter 29. 4. 1938  
Bartuszová Mária 24. 4. 1936  
Benera Anca 9. 11. 1977  
Bertalan Ştefan 30. 5. 1930  
Birkás Ákos 26. 10. 1941  
Böröcz András 5. 1. 1956  
Borowski Włodzimierz 1930  
Boudník Vladimír 17. 3. 1924  
Boyadjiev Luchezar 12. 10. 1957  
Brătescu Geta 4. 5. 1926  
Brendel Micha 1959  
Budvytytė Eglė 1981  
Bujnowski Rafał 3. 2. 1974  
Cantor Mircea 1977  
Cibic Jasmina 1979  
Csernus Tibor 27. 6. 1927  
Csörgő Attila 29. 3. 1965  
Čemický Ladislav 24. 3. 1909  
Černý David 15. 12. 1967  
Damnjanović Damnjan Radomir 10. 12. 1936  
Dan Calin 1955  
David Jiří 28. 8. 1956  
Delimar Vlasta 1956  
Demartini Hugo 11. 7. 1931  
Dimitrijević Braco 18. 6. 1948  
Dopitová Milena 25. 10. 1963  
Dordević (Djordjević) Goran 1950  
Ďurček Ľubomír 30. 8. 1948  
Estefan Arnold 1978  
Fangor Wojciech 15. 11. 1922  
Fehér Lászlo 17. 3. 1953  
Filko Stano 15. 6. 1937  
Gabriel Else 1962  
Gattin Ivo 1926  
Ghenie Adrian 1977  
Gotovac Tomislav 9. 2. 1937  
Grigorescu Ion 15. 3. 1945  
Grzyb Ryszard 1956  
Horvat Vlatka 1974  
Hudec Oto 1981  
Ilić Aleksandar 1965  
Ivanov Pravdoliub 18. 2. 1964  
Iveković Sanja 6. 1. 1949  
Jankovič Jozef 8. 11. 1937  
Jevrićová Olga 29. 9. 1922  
Kantor Tadeusz 6. 4. 1915  
Kaszás Tamás 1976  
Kintera Krištof 20. 9. 1973  
Király Iosif 4. 8. 1957  
Knifer Julije 23. 4. 1924  
Knížák Milan 19. 4. 1940  
Kokesch Adam 1973  
Kolářová Běla 24. 3. 1923  
Koller Július 28. 5. 1939  
Korniss Dezsó 1. 12. 1908  
Kostołowski Andrzej 1940  
Koťátková Eva 1. 9. 1982  
Kovanda Jiří 1. 5. 1953  
Kozłowski Jarosław 28. 1. 1945  
Kozyra Katarzyna 1. 2. 1963  
Kožarić Ivan 10. 6. 1921  
Krasiński Edward 3. 3. 1925  
Lakner László 15. 4. 1936  
Lehocká Denisa 28. 1. 1971  
Lewandowsky Via 7. 5. 1963  
Lhoták Kamil 25. 7. 1912  
Libera Zbigniew 7. 7. 1959  
Loránt Anikó 1977  
Lulaj Armando 24. 6. 1980  
Maljković David 1973  
Martinis Dalibor 1947  
Maurer Dóra 11. 6. 1937  
Medek Mikuláš 3. 11. 1926  
Moudov Ivan 1975  
Mureşan Ciprian 1977  
Nagy Kriszta 24. 1. 1972  
Narkevicius Deimantas 1964  
Natalia LL (Lach-Lachowicz) 18. 4. 1937  
Nemes Csaba 1966  
Németh Ilona 28. 1. 1963  
Norman Kristina 1979  
Novitskova Katja 20. 6. 1984  
Ondák Roman 5. 8. 1966  
Ország Lili 3. 8. 1926  
Otašević Dušan 1940  
Paci Adrian 28. 1. 1969  
Partum Ewa 1945  
Penck A. R. 5. 10. 1939  
Perjovschi Amalia (Lia) 1961  
Perjovschi Dan 1961  
Picelj Ivan 28. 7. 1924  
Pinczehelyi Sándor 8. 7. 1946  
Pinińska-Bereś Maria 17. 8. 1931  
Pirici Alexandra 27. 11. 1982  
Polis Miervaldis 23. 7. 1948  
Polska Agnieszka 1985  
Preda Sânc Marilena 1955  
Rajkowska Joanna 1968  
Rakauskaitė Eglė 1967  
Révész László 27. 5. 1957  
Rosenstein Erna 17. 5. 1913  
Sala Anri 1974  
Sasnal Wilhelm 29. 12. 1972  
Sceranková Pavla 24. 2. 1980  
Schulz Tilo 1972  
Sikora Rudolf 17. 4. 1946  
Solakov Nedko 20. 4. 1957  
Sosnowska Monika 1972  
Srnec Alexandar 30. 7. 1924  
St. Auby (Szentjóby) Tamás 17. 8. 1944  
Stażewski Henryk 9. 1. 1894  
Stilinović Mladen 10. 4. 1947  
Stratil Václav 7. 10. 1950  
Sugár János 8. 7. 1958  
Sutkus Antanas 27. 6. 1939  
Szapocznikow Alina 16. 5. 1926  
Szombathy Bálint 17. 10. 1950  
Szücs Attila 29. 4. 1967  
Šalamun Andraž 30. 7. 1947  
Šedá Kateřina 12. 12. 1977  
Šramka Jozef 30. 9. 1957  
Štembera Petr 21. 1. 1945  
Šutej Miroslav 29. 4. 1936  
Teren Laco 11. 6. 1960  
Tomić Milica 1960  
Toomik Jaan 2. 10. 1961  
Tot Endre 5. 11. 1937  
Tyszkiewicz Teresa 8. 6. 1906  
Varga Jaroslav 1982  
Wodiczko Krzysztof 16. 4. 1943  
Wolf-Rehfeldt Ruth 8. 2. 1932  
Wróblewski Andrzej 15. 6. 1927  
Żmijewski Artur 26. 5. 1966  
Želibská Shejbalová Jana 3. 5. 1941  

Central and Eastern European Art Since 1950

skupina
Gorgona
Irwin
KwieKulik
Little Warsaw (Kis Varsó)
OHO
Pakui Hardware
Slavs and Tatars

Central and Eastern European Art Since 1950

instituce, obec
Thames & Hudson, Londýn (London)

Central and Eastern European Art Since 1950

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  K 269341