5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

typ dokumentu: katalog kolektivní
rok vydání: 2003
počet stran: 175, (1), brožovaná vazba, přebal
počet reprodukcí: 437 b, 90 čb
portrétní fotografie: 10 čb
ostatní fotografie: 1 b, 4 čb
výška x šířka [mm]: 297 x 212
jazyk: anglický, slovenský
náklad: 1200
ISBN: 80-85132-40-0

studovna objednat do studovny

Dokument byl vložen do košíku

Do košíku

Pokračovat v prohlížení

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

 

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Beňačková Rišková Mária   1974
Drewinski Lex   11. 9. 1951
Chen Fang   1959
Jančeková Levitt Viera    
Junek Dušan   26. 2. 1943
Karamustafa Sadik   12. 9. 1946
Nygaard Finn   1955
Postl Radomír   14. 11. 1939
Rostoka Vladislav   18. 5. 1948

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Abbasi Majid   1965
Abdunahmanova Adelina    
Abedini Reza   1967
Abel Roldán Azatriste    
Aerni Sylvian    
Akavci Hadi Serhat   1974
Akiyama Takashi   18. 5. 1952
Altintas Yurdaer   1935
Aminian Tahamtan   27. 3. 1976
Andrejco Štefan   1980
Andrejewska Katarzyna    
Angonese Lara    
Antabi Ehssan    
Anušev Juraj   1983
Arouca Isabel    
Arvanitis Dimitrios   1948
Asai Yoshiteru   1940
Aubrecht Karel   27. 2. 1956
Auji Hala   8. 9. 1979
Bačanović Branko    
Badzio Grzegorz    
Bae Sung Eic    
Balážová Paulína    
Barabanow Sebastian    
Baras Aurélie   26. 1. 1967
Bartoňová Eliška    
Baviera Michael   24. 12. 1946
Bekaert Johnny   21. 3. 1949
Berk Edi   9. 7. 1954
Besant Derek   1950
Bhowmick Subrata   1946
Biľak Peter   29. 3. 1973
Bischofberger Dominique    
Bissig Fabienne    
Blaho Radim   1976
Blachura Marta    
Blaško Juraj   1980
Bonanti Daniele    
Bormy Peter    
Borrror Nathan    
Bortolotti Gianni   14. 7. 1937
Brambilla Laura    
Branković Nenad   1981
Bredlerová Tereza   26. 8. 1975
Brechbühl Erich   3. 10. 1977
Brezinová Eva   24. 6. 1979
Brühwiler Paul   1939
Bruschweiler Sylvian    
Brzezińska Kamila    
Bundi Stephan   1. 1. 1950
Buszka Łukasz   1975
Büttner Feliks   17. 5. 1940
Buzić-Ljubičić Rajna   1943
Caspar François    
Çekiç Savaş   1960
Cesar Marcello    
Cicková Miluša    
Citkowska Barbara    
Collaud Céline    
Courtois Sébastien   1973
Cwalina Paweł   1974
Czikorová Katarína   20. 3. 1982
Dall´Olio Stefano    
Dan Li    
Dimunová Zuzana   14. 4. 1982
Dobrík Jozef (Dodo)   28. 7. 1977
Dobrowolska Magdalena    
Dóka Jozef   12. 9. 1948
Domjan Jože (Ljubo)   11. 5. 1952
Doubleday Richard   1962
Drewinski Lex   11. 9. 1951
Drličiak Emil   17. 5. 1973
Drueding Alice   1954
Ďurák Peter    
Ďurík Peter   9. 10. 1947
Duszek Roman   1935
Eliáš Ondrej   1982
Eliáš Peter    
Enayati Maryam   1978
Esculier Éric    
Ezer Oded   1972
Faldin Alexandr   5. 9. 1953
Faldina Alexandra    
Faldina Anastasia    
Farkas Kiko   1957
Ferenčák Lukáš    
Fifík Juraj   1984
Filípek Ján   1983
Filippovová Marie   26. 7. 1938
Fruehauf Helena    
Fu Tao    
Fujimoto Takaaki   1961
Fujishiro Norio    
Fukuda Shigeo   4. 2. 1932
Fulek Róbert   1980
Fumio Kawamoto    
Funková Zuzana   1981
Gabriž Michal   1. 5. 1977
Gajewska Katarzyna   1978
Gajewski Dariusz   1966
Galovich Philippe    
Gargula Helena    
Gariboldi Lara    
Gassner Christof   24. 4. 1941
Gdowski Wojciech    
Golay Régis    
Górowski Mieczysław   5. 2. 1941
Grazzoni Chiara    
Gromek Maria    
Grzegorzyck Wiesław   1965
Grzybowska Katarzyna    
Gulitov Yuri   9. 6. 1964
Haderlapp Thomas    
Halasa Alfred   6. 2. 1942
Han Xu    
Harby Pedram   1977
Harvaníková Katarína   1980
Hauke Jozef   1962
Haviarová Barbora   1983
He Jianping   1973
Hemalová Eva    
Heo Young-Rim    
Hickmann Fons   1966
Hidenori Jinba    
Hirai Naoki    
Hiroshi Oohira   1961
Hochmanová Zdena   20. 7. 1960
Hong Dong-Sik    
Hong Sung II    
Hoppe Paul    
Horváthová Alica    
Hotta Kiyotaka    
Houf Václav   30. 3. 1949
Hu Ke    
Hu Xiao Yan    
Hua Jiang    
Huang Haibo    
Huang Kuei Tien    
Hunziker Adrian    
Hyravá Zuzana   1980
Chamberland Maria    
Chan Leslie Wing Kei   1963
Chan Nolan    
Chen Fang   1959
Chen Hsi-Lung    
Chen Jun-Liang    
Chen Shu Chu    
Cheng Hui    
Cheong Kuok Wai    
Chevallier Astrid   1971
Chi Chien-Lung    
Chodelková Viera   28. 9. 1966
Choma Pavol   18. 5. 1950
Chun Jihee    
Chun-Hua Huang    
Ilečko Marek   1971
Imboden Melchior   14. 7. 1956
Inaudi Giulia    
Ishikawa Hiroyuki    
Itoh Toyotsugu    
Izumi Fujiwara   1975
Janiak Sławomir   8. 1. 1950
Jenko Radovan   24. 1. 1955
Jin Wei    
Junek Dušan   26. 2. 1943
Juneková Andrea   11. 9. 1984
Kadriu Lirijon    
Kagami Kouji    
Kajzer Ryszard   1973
Kalarus Roman   21. 3. 1951
Kan Tai-Keung   1942
Kanemoto Noriko    
Kapica Nick   1967
Karamustafa Sadik   12. 9. 1946
Kato Shuzo   1948
Kato Yoshiro   21. 11. 1948
Kaya Masamitsu    
Kazmierczak Igor    
Kekishev Marko   5. 1. 1963
Keresztes Dóra   3. 10. 1953
Kim Sang-Rak   1950
Kim Sung-Jae    
Kimura Masahiko    
Kiss Ferenc   1972
Kitazato Noriaki    
Klaudíny Peter   3. 1. 1981
Kleinedlerová Lucia   1981
Kłiś Michał   13. 9. 1945
Knežević Aleksandra    
Ko Siu Hong    
Kocmanová Lucia   1975
Kołek Wojciech    
Kolibská Viera   21. 4. 1977
Komárová Lucie   1977
Kondo Tadashi    
Kornucik Peter    
Kossakowski Piotr   3. 1. 1976
Kostovic Cedomir   1952
Košáriová Bibiána    
Koštová Patrícia    
Kotani Kyoji    
Kovačevič Marija    
Kowalewska Beata   14. 7. 1972
Krajčíová Jarmila    
Krátky Ľubomír   19. 3. 1939
Križmančič Robert    
Kříž Milan   1974
Kubica Sebastian   1975
Kudrnová Jana   27. 5. 1981
Kulka Natalia    
Kunce Piotr   6. 1. 1947
Kunetka Igor    
Kuriki Makoto    
Laeses Melanie    
Latković Nikola    
Lau Siu Hong    
Le Henaff Fañch   27. 11. 1960
Leduc Philippe    
Lee Hyun-Joo    
Lee Ken-Tsai    
Lehmann Thorsten   1972
Lei Lin Yan    
Lei Wang    
Lelovič Štefan    
Lelovský Matúš   1982
Lenarduzzi Paola    
Levy Jean-Benoît   1959
Lewandowska Zuzanna    
Li Fengyuan    
Liao Yillin    
Lin Horng Jer   1961
Lin Chih-Hung   1959
Lin Leo Chun-liang   1968
Liška Peter   1980
Liu Yang   6. 10. 1976
Ljubičić Borislav   8. 11. 1945
Lodin Karin    
Loiri Pekka   30. 3. 1946
Longauer Ľubomír   2. 6. 1948
Lu Ya Fen    
Łukasiak Eugeniusz    
Lukic Balážiková Katarína   4. 6. 1980
Ma Shenguang   1973
Mabuchi Hideki    
Magro Lígia   1981
Machado João   26. 6. 1942
Machwic Anna   1976
Majewski Lech   23. 2. 1947
Majkowska Magdalena    
Maksimov Ljubomir    
Malczyk Adam    
Manina Tomáš   1984
Manna Carlo    
Marcin Władyka   1975
Marešová Martina   1976
Marković Davor   1959
Markulik Balász   4. 8. 1968
Martin Jason    
Masaru Suzuki    
Masayuki Terashima   1961
Mathieu Marc Antoine   3. 6. 1959
Matis Branislav   1978
Matsui Nobuyuki    
Matsuishi Hiroyuki   1965
Matsumoto Takaharu   11. 1. 1942
Matsunaga Shin   13. 4. 1940
Mendler Andrea    
Meshki Saed   1964
Miho Kamata    
Michisuke Aoki    
Michorzewski Witold   24. 3. 1948
Mikula Milan   9. 6. 1963
Mikulčík Ján   1979
Mikulić Melina    
Minařík Václav   1981
Minor Michał   1979
Mireskandari Joubeen   1979
Miri Leila   1976
Mistrík Martin   1982
Míšek Karel   8. 6. 1945
Miwa Koji    
Miyagi Yasutake   1941
Monod Fabian    
Montazer Saheb Parisa    
Morello Bruno   1967
Moretto Paulo   1969
Mostafazadeh Ebrahimi Alireza   1962
Mrowczyk Jacek   1972
Mrvíková Cia    
Murakoshi Yutaka    
Murata Naoya    
Murín Tomáš    
Nakazawa Sadayuki    
Nétryová Monika   1982
Nojima Shinya    
Nolte Gertrud   1968
Nordström Joel    
Nosáľ Peter   1979
Novosedliak Ján   20. 11. 1960
Nunes João   1951
Nygaard Finn   1955
Ogawa Koshi   1964
Ogawa Tadahiko   18. 2. 1943
Oh Chi Gyu    
Oka Tatsuya   1961
Ooba Miki    
Ormandík Marek   19. 12. 1968
Orosz István   24. 10. 1951
Ota Hisa    
Otto-Węgrzyn Bogna   1964
Packaň Peter   1977
Paliwoda Przemysław   1978
Pan Qin   1967
Pang Zhaohui    
Park Kum Jun   1963
Parzyszek Ireneusz   20. 9. 1954
Patyczek Monika   1974
Peng Ahshan    
Pieczykolan Zbigniew   1943
Piechura Tadeusz   11. 4. 1948
Piippo Kari   10. 12. 1945
Pisár Peter   29. 6. 1962
Písecký Michal   1978
Plankina Alena    
Pluta Władysław   28. 4. 1949
Pócs Péter   14. 9. 1950
Pokorný Aleš    
Popelková Kateřina    
Postl Radomír   14. 11. 1939
Ptak Ewa    
Quernec Alain Le   15. 2. 1944
Radojevic Mina    
Raffajová Veronika   1. 1. 1983
Rahmanian Hamid   28. 12. 1968
Rajchel Rajmund    
Rajlich Jan   10. 4. 1920
Rajlich Jan   10. 6. 1950
Ramalho Lizá   1971
Rastelli Giacomo    
Ratajska Weronika    
Rebelo Artur   1971
Rebholz Nathalie   3. 2. 1978
Remus Joana    
Repetowski Marek    
Riabic Michal   1979
Rigaud Jérome    
Risbeck Philip E.   25. 7. 1939
Ronchetti Arianna    
Rossi Moreno    
Rostoka Vladislav   18. 5. 1948
Różańska Dominika    
Saeedi Mehdi   1979
Sagmeister Stefan   6. 8. 1962
Sakaliev Stoyko    
Sakamoto Norinobu    
Sakk Ivar   10. 1. 1962
Saliński Szymon    
Sanjari Shiva   1980
Santos João   1985
Sapa Magdalena    
Sarkisov Sergei   1951
Sasaki Michihito    
Sato Midori    
Scorsone Joe   1942
Sdralevich Teresa   1969
Sernec Simon   1959
Sfligiotti Silvia   1967
Shibata Hiroshi    
Shih Sophia    
Schneider Lukas   1973
Schneider Marion    
Schönenberger Judith   20. 6. 1977
Schonhoff Martin    
Schraivogel Ralph   4. 6. 1960
Silva Ana   5. 8. 1986
Skorwider Eugeniusz   1954
Skorwider Max   1980
Skrzypczyk Krzysztof   3. 4. 1975
Ślęczka Sebastian   1976
Slivková Darina   1982
Slovinsky Patrick    
Smith David    
So Tsutomu   1944
Sommese Lanny   14. 5. 1943
Sowiński Kuba   1973
Stankoci Stanislav   23. 2. 1959
Starowicz Monika   1974
Stępień Jakub   1976
Stern Adi   1966
Strajnić Vladimir    
Sugisaki Shinnoske   1953
Sukop Juraj   1981
Sun Yi Wen    
Světlík Zdeněk   3. 5. 1932
Szaybo Rosław   13. 8. 1933
Szegény Róbert   1979
Šimková Lucia   1984
Štefanatná Ľudmila   1976
Štefanková Petra   12. 8. 1978
Takada Yukichi    
Takashi Sekiguchi    
Takeuchi Tamie    
Tanabe Masakazu   13. 8. 1937
Tarmann Kornelius   15. 2. 1955
Tartakover David   29. 1. 1944
Tavafzadeh Nastaran    
Tedrich Matthew    
Toreev Jouri   1965
Tornyai Michal   1980
Tosti Gaia    
Trangošová Gabriela   1980
Troxler Nicolas   1. 5. 1947
Tsukamoto Akihiko   1952
Ubukata Aleksandra   1976
Uçar Tevfik Fikret   28. 1. 1966
Ueno Hiroyuki    
Vakkilainen Mikko    
Varga Peter    
Vassaf Hamid Reza   1970
Vegni Francesca    
Vocale Roberto    
Volpe Pasquale   1981
Voźniak Maciej    
Vrána Tomáš   1986
Vydrnák Jozef   27. 3. 1961
Wadowski Piotr   1980
Wachowiak Dirk   1974
Waidmann Mechthild   1969
Waidmann Stefan   1972
Wang Ben   1962
Watanabe Hiro    
Watanabe Masato   1953
Watanabe Mitsuo    
Watanabe Tomoko    
Weisslechner Nina   1983
Wolna Maja   1980
Won Youhong    
Wrzesinska Justyna    
Wu Kuanfu    
Wu Wang Tao    
Xu Xiao Hai    
Xu Zheng    
Yamamoto Mika    
Yamamoto Toshikazu    
Yang Chong Min    
Yokoo Tadanori   27. 6. 1936
Yong Xiao    
Yoshimoto Kiyotaka    
Yoshito Kubota   1956
Yuan Youmin    
Yurika Nishikata    
Yuzhanina Irina    
Żebrowski Leszek   1950
Zelená (Dolejšiová) Diana   1980
Zeraatie Shabnam    
Zhang Fang Hong    
Zhang Junhui    
Zhang Li    
Zhang Xiaoming    
Zhao Yan    
Zheng Dong    
Zheng Chao    
Zhengda Chen    
Zhiye Jiang    
Zhou Feng    
Zhu Jun    
Ziegler Zdeněk   27. 10. 1932
Zlejší Martin   1975
Zollezi Lourdes   1972

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

skupina
Atelier ABC
ŠiBeMat
Zoskupenie Pakt!

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
2003/09/05 - 2003/11/23   5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003, Galéria Jána Koniarka v Trnave, Trnava (Trnava)
2003/09/05 - 2003/11/23   5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003, Kopplova vila (Kopplov kaštiel), Trnava (Trnava)
2003/09/05 - 2003/11/23   5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003, Synagóga - Centrum súčasného umenia, Trnava (Trnava)

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Mikula Milan   9. 6. 1963

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Noga Milan    

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Beňačková Rišková Mária   1974
Filip Ana    
Pekaríková Dana    

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

instituce, obec
Galéria Jána Koniarka v Trnave, Trnava (Trnava)

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

instituce, obec
Tlačiarne BB / TBB, Banská Bystrica (Banská Bystrica)

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  K 183148, DOX