5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

typ výstavy: kolektivní
místo konání: Galéria Jána Koniarka v Trnave
termín: 2003/09/05 - 2003/11/23
doba konání (katalog): 2003/09/05 - 2003/11/23

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

osoba   narození
Abbasi Majid   1965    
Abdunahmanova Adelina        
Abedini Reza   1967    
Abel Roldán Azatriste        
Aerni Sylvian        
Akavci Hadi Serhat   1974    
Akiyama Takashi   18. 5. 1952    
Altintas Yurdaer   1935    
Aminian Tahamtan   27. 3. 1976    
Andrejco Štefan   1980    
Andrejewska Katarzyna        
Angonese Lara        
Antabi Ehssan        
Anušev Juraj   1983    
Arouca Isabel        
Arvanitis Dimitrios   1948    
Asai Yoshiteru   1940    
Aubrecht Karel   27. 2. 1956    
Auji Hala   8. 9. 1979    
Bačanović Branko        
Badzio Grzegorz        
Bae Sung Eic        
Balážová Paulína        
Barabanow Sebastian        
Baras Aurélie   26. 1. 1967    
Bartoňová Eliška        
Baviera Michael   24. 12. 1946    
Bekaert Johnny   21. 3. 1949    
Berk Edi   9. 7. 1954    
Besant Derek   1950    
Bhowmick Subrata   1946    
Biľak Peter   29. 3. 1973    
Bischofberger Dominique        
Bissig Fabienne        
Blaho Radim   1976    
Blachura Marta        
Blaško Juraj   1980    
Bonanti Daniele        
Bormy Peter        
Borrror Nathan        
Bortolotti Gianni   14. 7. 1937    
Brambilla Laura        
Branković Nenad   1981    
Bredlerová Tereza   26. 8. 1975    
Brechbühl Erich   3. 10. 1977    
Brezinová Eva   24. 6. 1979    
Brühwiler Paul   1939    
Bruschweiler Sylvian        
Brzezińska Kamila        
Bundi Stephan   1. 1. 1950    
Buszka Łukasz   1975    
Büttner Feliks   17. 5. 1940    
Buzić-Ljubičić Rajna   1943    
Caspar François        
Çekiç Savaş   1960    
Cesar Marcello        
Cicková Miluša        
Citkowska Barbara        
Collaud Céline        
Courtois Sébastien   1973    
Cwalina Paweł   1974    
Czikorová Katarína   20. 3. 1982    
Dall´Olio Stefano        
Dan Li        
Dimunová Zuzana   14. 4. 1982    
Dobrík Jozef (Dodo)   28. 7. 1977    
Dobrowolska Magdalena        
Dóka Jozef   12. 9. 1948    
Domjan Jože (Ljubo)   11. 5. 1952    
Doubleday Richard   1962    
Drewinski Lex   11. 9. 1951    
Drličiak Emil   17. 5. 1973    
Drueding Alice   1954    
Ďurák Peter        
Ďurík Peter   9. 10. 1947    
Duszek Roman   1935    
Eliáš Ondrej   1982    
Eliáš Peter        
Enayati Maryam   1978    
Esculier Éric        
Ezer Oded   1972    
Faldin Alexandr   5. 9. 1953    
Faldina Alexandra        
Faldina Anastasia        
Farkas Kiko   1957    
Ferenčák Lukáš        
Fifík Juraj   1984    
Filípek Ján   1983    
Filippovová Marie   26. 7. 1938    
Fruehauf Helena        
Fu Tao        
Fujimoto Takaaki   1961    
Fujishiro Norio        
Fukuda Shigeo   4. 2. 1932    
Fulek Róbert   1980    
Fumio Kawamoto        
Funková Zuzana   1981    
Gabriž Michal   1. 5. 1977    
Gajewska Katarzyna   1978    
Gajewski Dariusz   1966    
Galovich Philippe        
Gargula Helena        
Gariboldi Lara        
Gassner Christof   24. 4. 1941    
Gdowski Wojciech        
Golay Régis        
Górowski Mieczysław   5. 2. 1941    
Grazzoni Chiara        
Gromek Maria        
Grzegorzyck Wiesław   1965    
Grzybowska Katarzyna        
Gulitov Yuri   9. 6. 1964    
Haderlapp Thomas        
Halasa Alfred   6. 2. 1942    
Han Xu        
Harby Pedram   1977    
Harvaníková Katarína   1980    
Hauke Jozef   1962    
Haviarová Barbora   1983    
He Jianping   1973    
Hemalová Eva        
Heo Young-Rim        
Hickmann Fons   1966    
Hidenori Jinba        
Hirai Naoki        
Hiroshi Oohira   1961    
Hochmanová Zdena   20. 7. 1960    
Hong Dong-Sik        
Hong Sung II        
Hoppe Paul        
Horváthová Alica        
Hotta Kiyotaka        
Houf Václav   30. 3. 1949    
Hu Ke        
Hu Xiao Yan        
Hua Jiang        
Huang Haibo        
Huang Kuei Tien        
Hunziker Adrian        
Hyravá Zuzana   1980    
Chamberland Maria        
Chan Leslie Wing Kei   1963    
Chan Nolan        
Chen Fang   1959    
Chen Hsi-Lung        
Chen Jun-Liang        
Chen Shu Chu        
Cheng Hui        
Cheong Kuok Wai        
Chevallier Astrid   1971    
Chi Chien-Lung        
Chodelková Viera   28. 9. 1966    
Choma Pavol   18. 5. 1950    
Chun Jihee        
Chun-Hua Huang        
Ilečko Marek   1971    
Imboden Melchior   14. 7. 1956    
Inaudi Giulia        
Ishikawa Hiroyuki        
Itoh Toyotsugu        
Izumi Fujiwara   1975    
Janiak Sławomir   8. 1. 1950    
Jenko Radovan   24. 1. 1955    
Jin Wei        
Junek Dušan   26. 2. 1943    
Juneková Andrea   11. 9. 1984    
Kadriu Lirijon        
Kagami Kouji        
Kajzer Ryszard   1973    
Kalarus Roman   21. 3. 1951    
Kan Tai-Keung   1942    
Kanemoto Noriko        
Kapica Nick   1967    
Karamustafa Sadik   12. 9. 1946    
Kato Shuzo   1948    
Kato Yoshiro   21. 11. 1948    
Kaya Masamitsu        
Kazmierczak Igor        
Kekishev Marko   5. 1. 1963    
Keresztes Dóra   3. 10. 1953    
Kim Sang-Rak   1950    
Kim Sung-Jae        
Kimura Masahiko        
Kiss Ferenc   1972    
Kitazato Noriaki        
Klaudíny Peter   3. 1. 1981    
Kleinedlerová Lucia   1981    
Kłiś Michał   13. 9. 1945    
Knežević Aleksandra        
Ko Siu Hong        
Kocmanová Lucia   1975    
Kołek Wojciech        
Kolibská Viera   21. 4. 1977    
Komárová Lucie   1977    
Kondo Tadashi        
Kornucik Peter        
Kossakowski Piotr   3. 1. 1976    
Kostovic Cedomir   1952    
Košáriová Bibiána        
Koštová Patrícia        
Kotani Kyoji        
Kovačevič Marija        
Kowalewska Beata   14. 7. 1972    
Krajčíová Jarmila        
Krátky Ľubomír   19. 3. 1939    
Križmančič Robert        
Kříž Milan   1974    
Kubica Sebastian   1975    
Kudrnová Jana   27. 5. 1981    
Kulka Natalia        
Kunce Piotr   6. 1. 1947    
Kunetka Igor        
Kuriki Makoto        
Laeses Melanie        
Latković Nikola        
Lau Siu Hong        
Le Henaff Fañch   27. 11. 1960    
Leduc Philippe        
Lee Hyun-Joo        
Lee Ken-Tsai        
Lehmann Thorsten   1972    
Lei Lin Yan        
Lei Wang        
Lelovič Štefan        
Lelovský Matúš   1982    
Lenarduzzi Paola        
Levy Jean-Benoît   1959    
Lewandowska Zuzanna        
Li Fengyuan        
Liao Yillin        
Lin Horng Jer   1961    
Lin Chih-Hung   1959    
Lin Leo Chun-liang   1968    
Liška Peter   1980    
Liu Yang   6. 10. 1976    
Ljubičić Borislav   8. 11. 1945    
Lodin Karin        
Loiri Pekka   30. 3. 1946    
Longauer Ľubomír   2. 6. 1948    
Lu Ya Fen        
Łukasiak Eugeniusz        
Lukic Balážiková Katarína   4. 6. 1980    
Ma Shenguang   1973    
Mabuchi Hideki        
Magro Lígia   1981    
Machado João   26. 6. 1942    
Machwic Anna   1976    
Majewski Lech   23. 2. 1947    
Majkowska Magdalena        
Maksimov Ljubomir        
Malczyk Adam        
Manina Tomáš   1984    
Manna Carlo        
Marcin Władyka   1975    
Marešová Martina   1976    
Marković Davor   1959    
Markulik Balász   4. 8. 1968    
Martin Jason        
Masaru Suzuki        
Masayuki Terashima   1961    
Mathieu Marc Antoine   3. 6. 1959    
Matis Branislav   1978    
Matsui Nobuyuki        
Matsuishi Hiroyuki   1965    
Matsumoto Takaharu   11. 1. 1942    
Matsunaga Shin   13. 4. 1940    
Mendler Andrea        
Meshki Saed   1964    
Miho Kamata        
Michisuke Aoki        
Michorzewski Witold   24. 3. 1948    
Mikula Milan   9. 6. 1963    
Mikulčík Ján   1979    
Mikulić Melina        
Minařík Václav   1981    
Minor Michał   1979    
Mireskandari Joubeen   1979    
Miri Leila   1976    
Mistrík Martin   1982    
Míšek Karel   8. 6. 1945    
Miwa Koji        
Miyagi Yasutake   1941    
Monod Fabian        
Montazer Saheb Parisa        
Morello Bruno   1967    
Moretto Paulo   1969    
Mostafazadeh Ebrahimi Alireza   1962    
Mrowczyk Jacek   1972    
Mrvíková Cia        
Murakoshi Yutaka        
Murata Naoya        
Murín Tomáš        
Nakazawa Sadayuki        
Nétryová Monika   1982    
Nojima Shinya        
Nolte Gertrud   1968    
Nordström Joel        
Nosáľ Peter   1979    
Novosedliak Ján   20. 11. 1960    
Nunes João   1951    
Nygaard Finn   1955    
Ogawa Koshi   1964    
Ogawa Tadahiko   18. 2. 1943    
Oh Chi Gyu        
Oka Tatsuya   1961    
Ooba Miki        
Ormandík Marek   19. 12. 1968    
Orosz István   24. 10. 1951    
Ota Hisa        
Otto-Węgrzyn Bogna   1964    
Packaň Peter   1977    
Paliwoda Przemysław   1978    
Pan Qin   1967    
Pang Zhaohui        
Park Kum Jun   1963    
Parzyszek Ireneusz   20. 9. 1954    
Patyczek Monika   1974    
Peng Ahshan        
Pieczykolan Zbigniew   1943    
Piechura Tadeusz   11. 4. 1948    
Piippo Kari   10. 12. 1945    
Pisár Peter   29. 6. 1962    
Písecký Michal   1978    
Plankina Alena        
Pluta Władysław   28. 4. 1949    
Pócs Péter   14. 9. 1950    
Pokorný Aleš        
Popelková Kateřina        
Postl Radomír   14. 11. 1939    
Ptak Ewa        
Quernec Alain Le   15. 2. 1944    
Radojevic Mina        
Raffajová Veronika   1. 1. 1983    
Rahmanian Hamid   28. 12. 1968    
Rajchel Rajmund        
Rajlich Jan   10. 4. 1920    
Rajlich Jan   10. 6. 1950    
Ramalho Lizá   1971    
Rastelli Giacomo        
Ratajska Weronika        
Rebelo Artur   1971    
Rebholz Nathalie   3. 2. 1978    
Remus Joana        
Repetowski Marek        
Riabic Michal   1979    
Rigaud Jérome        
Risbeck Philip E.   25. 7. 1939    
Ronchetti Arianna        
Rossi Moreno        
Rostoka Vladislav   18. 5. 1948    
Różańska Dominika        
Saeedi Mehdi   1979    
Sagmeister Stefan   6. 8. 1962    
Sakaliev Stoyko        
Sakamoto Norinobu        
Sakk Ivar   10. 1. 1962    
Saliński Szymon        
Sanjari Shiva   1980    
Santos João   1985    
Sapa Magdalena        
Sarkisov Sergei   1951    
Sasaki Michihito        
Sato Midori        
Scorsone Joe   1942    
Sdralevich Teresa   1969    
Sernec Simon   1959    
Sfligiotti Silvia   1967    
Shibata Hiroshi        
Shih Sophia        
Schneider Lukas   1973    
Schneider Marion        
Schönenberger Judith   20. 6. 1977    
Schonhoff Martin        
Schraivogel Ralph   4. 6. 1960    
Silva Ana   5. 8. 1986    
Skorwider Eugeniusz   1954    
Skorwider Max   1980    
Skrzypczyk Krzysztof   3. 4. 1975    
Ślęczka Sebastian   1976    
Slivková Darina   1982    
Slovinsky Patrick        
Smith David        
So Tsutomu   1944    
Sommese Lanny   14. 5. 1943    
Sowiński Kuba   1973    
Stankoci Stanislav   23. 2. 1959    
Starowicz Monika   1974    
Stępień Jakub   1976    
Stern Adi   1966    
Strajnić Vladimir        
Sugisaki Shinnoske   1953    
Sukop Juraj   1981    
Sun Yi Wen        
Světlík Zdeněk   3. 5. 1932    
Szaybo Rosław   13. 8. 1933    
Szegény Róbert   1979    
Šimková Lucia   1984    
Štefanatná Ľudmila   1976    
Štefanková Petra   12. 8. 1978    
Takada Yukichi        
Takashi Sekiguchi        
Takeuchi Tamie        
Tanabe Masakazu   13. 8. 1937    
Tarmann Kornelius   15. 2. 1955    
Tartakover David   29. 1. 1944    
Tavafzadeh Nastaran        
Tedrich Matthew        
Toreev Jouri   1965    
Tornyai Michal   1980    
Tosti Gaia        
Trangošová Gabriela   1980    
Troxler Nicolas   1. 5. 1947    
Tsukamoto Akihiko   1952    
Ubukata Aleksandra   1976    
Uçar Tevfik Fikret   28. 1. 1966    
Ueno Hiroyuki        
Vakkilainen Mikko        
Varga Peter        
Vassaf Hamid Reza   1970    
Vegni Francesca        
Vocale Roberto        
Volpe Pasquale   1981    
Voźniak Maciej        
Vrána Tomáš   1986    
Vydrnák Jozef   27. 3. 1961    
Wadowski Piotr   1980    
Wachowiak Dirk   1974    
Waidmann Mechthild   1969    
Waidmann Stefan   1972    
Wang Ben   1962    
Watanabe Hiro        
Watanabe Masato   1953    
Watanabe Mitsuo        
Watanabe Tomoko        
Weisslechner Nina   1983    
Wolna Maja   1980    
Won Youhong        
Wrzesinska Justyna        
Wu Kuanfu        
Wu Wang Tao        
Xu Xiao Hai        
Xu Zheng        
Yamamoto Mika        
Yamamoto Toshikazu        
Yang Chong Min        
Yokoo Tadanori   27. 6. 1936    
Yong Xiao        
Yoshimoto Kiyotaka        
Yoshito Kubota   1956    
Yuan Youmin        
Yurika Nishikata        
Yuzhanina Irina        
Żebrowski Leszek   1950    
Zelená (Dolejšiová) Diana   1980    
Zeraatie Shabnam        
Zhang Fang Hong        
Zhang Junhui        
Zhang Li        
Zhang Xiaoming        
Zhao Yan        
Zheng Dong        
Zheng Chao        
Zhengda Chen        
Zhiye Jiang        
Zhou Feng        
Zhu Jun        
Ziegler Zdeněk   27. 10. 1932    
Zlejší Martin   1975    
Zollezi Lourdes   1972    

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

instituce, obec, adresa
Galéria Jána Koniarka v Trnave, Trnava (Trnava), Zelený Kríček 3

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

skupina, *vznikla, poznámka
Atelier ABC, *
ŠiBeMat, *
Zoskupenie Pakt!, *

5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2003   5. medzinárodné Trienále plagátu Trnava 2003 / 5th international Trnava Poster Triennial 2003