Premio Internazionale Biella per l´incisione

typ výstavy: kolektivní
místo konání: Palazzo Ferrero della Marmora
termín: 1987/05 - 1987/07
doba konání (katalog): 1987/05 - 1987/07

Premio Internazionale Biella per l´incisione

osoba   narození
Abbozzo Edgardo   1937    
Abry Lionel   1954    
Aggio Paolo   1938    
Achttienribbe Peter   1942    
Akiba Hiroyuki   1951    
Anderle Jiří   14. 9. 1936    
Arsić Miroslav   1942    
Axmann Mikoláš   24. 2. 1955    
Azumaya Takemi   1948    
Azza Hachmi   1950    
Baik Kum-Nam   1948    
Barbisan Giovanni   1914    
Basaran Filiz   1951    
Battistoni Arnaldo   1921    
Bebenek Andrzej   1950    
Behrendt Falko   1951    
Belgeonne Gabriel   30. 5. 1935    
Benanteur Abdallah   3. 3. 1931    
Benavidez Alfredo   1951    
Bengtsson Asa   28. 7. 1956    
Berges Werner   1941    
Bergstein Lena   1946    
Besant Derek   1950    
Bielli Paolo   29. 10. 1963    
Blabolilová Marie   4. 3. 1948    
Blinder Olga   1921    
Bloyer Karl   1951    
Boille Luigi   1926    
Boisgallays Maya   1949    
Bonomi Maria   8. 7. 1935    
Borges Pablo   10. 2. 1955    
Bouvier Christiene   1958    
Brunet Corinne   1957    
Bruno Lorenzo   1944    
Bunsch Franciszek   9. 8. 1926    
Burchard Hertwig   16. 6. 1920    
Burwitz Nils   1940    
Butković Josip   1950    
Buyan Niamdorj   1966    
Campagnoli Romano   1934    
Cardillo Rimer   1944    
Carpanezzi Cezira   1940    
Casorati Francesco   1934    
Cattelani Raul   28. 3. 1927    
Cavalli Massimo   1930    
Ceresa Piergiorgio   1939    
Cigna Giorgio   1939    
Clarkson Pamela   1946    
Cleavin Barry   1939    
Coldwell Paul-Victor   1952    
Collin Pierre   1956    
Coolahan Kate   1929    
Cordero Riccardo   1942    
Cordio Nino   1937    
Critsotaki Aristea   1945    
Cronquist Bo   1948    
Cronquist Lena   1938    
Cruspinera Joan   1945    
Czajkowska Teresa   1929    
Čápová Hana   24. 4. 1956    
Činčerová Eva   16. 11. 1943    
Dahlgren Jan   1954    
D'Alonzo Gianfranco   1958    
D'Amore David        
Dashtseren Gungaa   1950    
De Almeida David   1945    
De Kermoal Alexis   1958    
De la Fontaine Helena   1939    
De Pedro Borja   1945    
Delhove Luce   29. 9. 1952    
Delpech Alain   1956    
Dembo Susy   1933    
Demo Gianni   1937    
Den Engelsen Jacomijn   1958    
Dewey Leila   1948    
Dewint Roger   1942    
Di Natale Iole   1941    
Diana Pietro   1931    
Diaz Alicia   25. 10. 1944    
Dornic Sylvie   1963    
Dragulj Emir   2. 2. 1939    
Dress Andreas   1943    
Dressler Dieter   1932    
Drum Sydney   1952    
Dugas Karen   1957    
Dunbar Lennox   1952    
Dušek Lubomír   14. 12. 1951    
Eilat Avraham   1939    
Elloian Peter   1936    
Ergon Mats   1933    
Fallini Mario   1947    
Fersini Luigi   1932    
Filchev Buyan   1952    
Finotti Novello   13. 8. 1939    
Franco Francesco   4. 10. 1924    
Frising Marc   1960    
Gatti Vincenzo   10. 2. 1948    
Gaudino Enrico   14. 2. 1923    
Gay Daniele   1960    
Geisert Arthur   20. 9. 1941    
Giebe Hubertus   1953    
Glazik Krescenty   1955    
Gonzalez-Fernandez Roberto   1948    
Gorlak Zbigniew   1955    
Gosso Mario   1946    
Grabowska-Slowik Ewa   1954    
Greco Maria   1965    
Grom Bogdan   26. 8. 1918    
Guadagnino Mario   1934    
Guala Imer   1926    
Guasti Marcello   17. 11. 1924    
Guerreschi Giuseppe   15. 7. 1929    
Guitart Francesc   1936    
Gyarmati Lea   1938    
Haeseker Alexandra   1945    
Hajdamowicz Lech   1927    
Hamanishi Katsunori   1949    
Hampel Angela   1956    
Hanhijoki Marjatta   15. 8. 1948    
Hannula Simo   12. 3. 1932    
Harnatty Alice   1939    
Heintschel Herman   1931    
Henne Wolfgang   1949    
Hernandez José   5. 1. 1944    
Hernandez Luis   1936    
Hershey Nona   1946    
Herstad Nanna   1946    
Hervo Erkki   11. 6. 1924    
Hierowska Krystyna   1950    
Hoenraet Luc   28. 6. 1941    
Hofmann Veit   1944    
Holoubek Jan   11. 2. 1949    
Hopf Sonja   1940    
Hrdlicka Alfred   27. 2. 1928    
Huang Pi-Mo   1925    
Chahab Tayefeh-Mohadjer   1951    
Chang Sing-Yu   1932    
Chaudhuri Anju   1944    
Cheng Mian   1933    
Cherchi Sandro   1911    
Chessa Mauro   26. 3. 1933    
Chinanese Mario   1928    
Chunkich Vladimir   1958    
Ishii Kenji   1949    
J. Martinez A. Jesus   1942    
Jackiewicz-Kaczmarek Alina   8. 2. 1953    
Janev Ljubomir   1951    
Jedlička Jan   18. 10. 1944    
Jonczyk Leon   24. 7. 1934    
Jurt Marc   8. 2. 1955    
Kalina Andrzej   31. 5. 1952    
Kanerva Raimo   22. 8. 1941    
Katz Alex   24. 7. 1927    
Kawaharada Thoru   1944    
Kawakami Hiroaki   1951    
Kielar Cezary   1959    
Kirilenko Roman   1952    
Kluska Stanisław   4. 12. 1940    
Kobayashi Jinan   1951    
Kohler-Jan Miguel   1929    
Kowalczyk Andrzej   1951    
Kršić Bogdan   24. 5. 1932    
Kučerová Alena   28. 4. 1935    
Kuenzler Heidi   1943    
Kunc Karen   1952    
Lacasella Silvio   1956    
Lasansky Leonardo   1946    
Lasuchin Michael   1923    
Lattes Mario   1923    
Lax Tomáš (Thomas)   25. 12. 1948    
Lecoultre Jean   9. 6. 1930    
Lečev (Letchev) Georgi   30. 10. 1949    
Lehtinen Tuula   1956    
Leuzinger Greta   24. 7. 1912    
Licata Riccardo   1929    
Lim Kim   1936    
Lorenzetti Carlo   1934    
Lundquist Svenrobert   23. 2. 1940    
Lund-Schwela Lisbet   1932    
Luszkiewicz-Jastrzebska Maria   1929    
M. S. Nofke Auigustin   1958    
Mac Callum Marlene   1959    
Magnolato Cesco   1926    
Majoli Enrico   1937    
Manaresi Paolo   1908    
Manfredi Alberto   1930    
Mann Gillian   1939    
Mannino Roberto   1958    
Manno Vittorio   1939    
Mantovani Pino   1943    
Marchegiani Elio   2. 9. 1929    
Marin Enrique   1935    
Marinov Petjo   1950    
Marsalut Noël   1951    
Marten Norbert   1953    
Maruna Pedro   1938    
Masuda Yoichi   1930    
Mendez Consuelo   1952    
Meunier Martine   1958    
Mikkonen Tapani   1952    
Miller Ingrid   1940    
Miller Wanda   1930    
Minnigh Joost   1942    
Mitrakas Corinne   1954    
Mitrani Ada   24. 10. 1954    
Mongatti Vairo   1934    
Muller-Reinhart Martin   1954    
Myles Noel   1947    
Nagaoka Kunito   1940    
Napoleone Giulia   1936    
Navaretti Guido   1952    
Nevjestić Virgilije   21. 11. 1935    
Nicolaidou Tonia   1927    
Nováčková Zuzana   16. 10. 1945    
Nuoreva Marjatta   1944    
O'Brien John   1956    
O'Connor Thom   1937    
Olesiak Wojciech   21. 5. 1953    
Olin Antero   1948    
Orsatti Nemesio   1912    
Ortner Joerg        
Ożóg Henryk   11. 1. 1956    
Panajotov (Panayotov) Todor   27. 4. 1929    
Panno Laura        
Pavia José   1959    
Paz Julio   1939    
Paz Levozan Hilda   9. 3. 1950    
Pechansky Clara   1936    
Pelaez Luis   1945    
Perez Rolando   1942    
Pesce Ernesto   1943    
Pettersson Lena   1950    
Pettinicchi Antonio   1925    
Pfab Ulla   1951    
Piacesi Walter   1929    
Piccolis Carmelina        
Pitzianti Paola   29. 6. 1938    
Platinetti Fulvio   28. 2. 1928    
Plewinski Maciej   1955    
Plowman Chris   1952    
Poleskie Steve   1938    
Porter Liliana   1941    
Pozzati Concetto   1. 12. 1935    
Pozzato Epifanio   1931    
Pozzi Pippo   1910    
Prutkay Peter   24. 3. 1947    
Quert Pablo   1957    
Quintanilla Alberto   1934    
Ramella Giorgio   1939    
Regini Roberto   1950    
Rechico Sandra   1962    
Reinhold Nono   1929    
Rincon Ignacio   1951    
Ripoll Mirta        
Riskula Helge   1951    
Rittstein Michael   17. 9. 1949    
Rizzelli Angelo   1940    
Roca Maria   1951    
Rocco Alberto   17. 2. 1935    
Roed Egil   1932    
Roggino Giorgio   1941    
Rochholz Jochen   1947    
Rooms Veerle   1947    
Rossetti Massimo   1956    
Rybczynski Marius   1948    
Saito Shuntoku   1948    
Sefran Gorazd   10. 12. 1945    
Severová Jaroslava   1. 4. 1942    
Shohno Youko   1947    
Schieferdecker Jurgen   23. 11. 1937    
Schlothauer Bernd   1952    
Schuselka Elfi   1948    
Sibilia Franca   1945    
Siclari Silvana   1928    
Sinte Claude   1941    
Sirotti Raimondo   1934    
Sjöberg Stefan        
Skeleton Carl   1961    
Snoch Maksymilian   17. 2. 1943    
Sodnom Namshid   1946    
Soffiantino Giacomo   1. 1. 1929    
Son Ah-Yoo   1949    
Sonom Togsoyun   1955    
Soós Tamas   1955    
Spacal Luigi   15. 6. 1907    
Stanley Jacqueline   1930    
Steffanoni Attilio   1938    
Stinnett Hester        
Stoev Borislav   21. 9. 1927    
Stoilov Stoimen   18. 9. 1944    
Sukdoláková Milada   28. 5. 1956    
Suzuki Shingo   1944    
Szamocki Wieslaw   1956    
Tahir Hamid   1953    
Tamas-Blaier Klara   20. 8. 1946    
Tasić Zorica   1946    
Tekcan Suleyman   1940    
Testoni Alfredo   1919    
Thoresen Dag   1953    
Thorsteinsdottir Bjorg   1940    
Titus-Carmel Gerard   10. 10. 1942    
Trasco Pietro   1956    
Trojano Diego        
Trubbiani Valeriano   1937    
Tsuchishima Toshio   1942    
Tyson Ian   1933    
Tzanev (Canev) Stojan   28. 2. 1946    
Tzobanakis Manolis   1943    
Valdes Luis   1949    
Valtingojer Sigrid   1935    
Vänttinen Jukka   1954    
Varroni Piero   1951    
Venturi Carlo   1955    
Verduijn Hans   1946    
Vernunft Verena   13. 3. 1945    
Viarengo Elisabetta   1937    
Vojtášek Alexej   13. 12. 1952    
Volmer Steffen   1955    
Von Schantz Philip   1928    
Von Willigmann Victor   1943    
Vondrlik Jeremias   1952    
Wakely Shelagh   1932    
Wang Huiqin   1955    
Wang Zhy   1927    
Wap Hans   1943    
Watanabe Kinio   1939    
White Susan   1941    
Wieczorek Krzysztof   1954    
Wilkinson Donald        
Willburger Peter   24. 8. 1942    
Wilson Tony   1944    
Winance Alain   1946    
Wisniewski Andrzej   1947    
Wolf Remo   1912    
Wong Moo-Chew   1942    
Wootton Michael   1957    
Wu Jun-Fa   1927    
Zaborski Jacek   1953    
Zaborszky Gabor   1950    
Zettl Baldvin   1943    
Zoppegni Alma   1950    
Zouni Opy   4. 2. 1941    
Zuik Martha   1940    
Zurakowska Malgorzata   1955    

Premio Internazionale Biella per l´incisione

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1987   Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987