Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

typ dokumentu: katalog kolektivní
rok vydání: 1987
počet stran: 39, (3), 168, (10), obálka
počet reprodukcí: 148 čb, 1 b
výška x šířka [mm]: 212 x 211
jazyk: italský

Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

 

Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

osoba   narození
Bertelli Carlo   1930

Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

osoba   narození
Abbozzo Edgardo   1937
Abry Lionel   1954
Aggio Paolo   1938
Achttienribbe Peter   1942
Akiba Hiroyuki   1951
Anderle Jiří   14. 9. 1936
Arsić Miroslav   1942
Axmann Mikoláš   24. 2. 1955
Azumaya Takemi   1948
Azza Hachmi   1950
Baik Kum-Nam   1948
Barbisan Giovanni   1914
Basaran Filiz   1951
Battistoni Arnaldo   1921
Bebenek Andrzej   1950
Behrendt Falko   1951
Belgeonne Gabriel   30. 5. 1935
Benanteur Abdallah   3. 3. 1931
Benavidez Alfredo   1951
Bengtsson Asa   28. 7. 1956
Berges Werner   1941
Bergstein Lena   1946
Besant Derek   1950
Bielli Paolo   29. 10. 1963
Blabolilová Marie   4. 3. 1948
Blinder Olga   1921
Bloyer Karl   1951
Boille Luigi   1926
Boisgallays Maya   1949
Bonomi Maria   8. 7. 1935
Borges Pablo   10. 2. 1955
Bouvier Christiene   1958
Brunet Corinne   1957
Bruno Lorenzo   1944
Bunsch Franciszek   9. 8. 1926
Burchard Hertwig   16. 6. 1920
Burwitz Nils   1940
Butković Josip   1950
Buyan Niamdorj   1966
Campagnoli Romano   1934
Cardillo Rimer   1944
Carpanezzi Cezira   1940
Casorati Francesco   1934
Cattelani Raul   28. 3. 1927
Cavalli Massimo   1930
Ceresa Piergiorgio   1939
Cigna Giorgio   1939
Clarkson Pamela   1946
Cleavin Barry   1939
Coldwell Paul-Victor   1952
Collin Pierre   1956
Coolahan Kate   1929
Cordero Riccardo   1942
Cordio Nino   1937
Critsotaki Aristea   1945
Cronquist Bo   1948
Cronquist Lena   1938
Cruspinera Joan   1945
Czajkowska Teresa   1929
Čápová Hana   24. 4. 1956
Činčerová Eva   16. 11. 1943
Dahlgren Jan   1954
D'Alonzo Gianfranco   1958
D'Amore David    
Dashtseren Gungaa   1950
De Almeida David   1945
De Kermoal Alexis   1958
De la Fontaine Helena   1939
De Pedro Borja   1945
Delhove Luce   29. 9. 1952
Delpech Alain   1956
Dembo Susy   1933
Demo Gianni   1937
Den Engelsen Jacomijn   1958
Dewey Leila   1948
Dewint Roger   1942
Di Natale Iole   1941
Diana Pietro   1931
Diaz Alicia   25. 10. 1944
Dornic Sylvie   1963
Dragulj Emir   2. 2. 1939
Dress Andreas   1943
Dressler Dieter   1932
Drum Sydney   1952
Dugas Karen   1957
Dunbar Lennox   1952
Dušek Lubomír   14. 12. 1951
Eilat Avraham   1939
Elloian Peter   1936
Ergon Mats   1933
Fallini Mario   1947
Fersini Luigi   1932
Filchev Buyan   1952
Finotti Novello   13. 8. 1939
Franco Francesco   4. 10. 1924
Frising Marc   1960
Gatti Vincenzo   10. 2. 1948
Gaudino Enrico   14. 2. 1923
Gay Daniele   1960
Geisert Arthur   20. 9. 1941
Giebe Hubertus   1953
Glazik Krescenty   1955
Gonzalez-Fernandez Roberto   1948
Gorlak Zbigniew   1955
Gosso Mario   1946
Grabowska-Slowik Ewa   1954
Greco Maria   1965
Grom Bogdan   26. 8. 1918
Guadagnino Mario   1934
Guala Imer   1926
Guasti Marcello   17. 11. 1924
Guerreschi Giuseppe   15. 7. 1929
Guitart Francesc   1936
Gyarmati Lea   1938
Haeseker Alexandra   1945
Hajdamowicz Lech   1927
Hamanishi Katsunori   1949
Hampel Angela   1956
Hanhijoki Marjatta   15. 8. 1948
Hannula Simo   12. 3. 1932
Harnatty Alice   1939
Heintschel Herman   1931
Henne Wolfgang   1949
Hernandez José   5. 1. 1944
Hernandez Luis   1936
Hershey Nona   1946
Herstad Nanna   1946
Hervo Erkki   11. 6. 1924
Hierowska Krystyna   1950
Hoenraet Luc   28. 6. 1941
Hofmann Veit   1944
Holoubek Jan   11. 2. 1949
Hopf Sonja   1940
Hrdlicka Alfred   27. 2. 1928
Huang Pi-Mo   1925
Chahab Tayefeh-Mohadjer   1951
Chang Sing-Yu   1932
Chaudhuri Anju   1944
Cheng Mian   1933
Cherchi Sandro   1911
Chessa Mauro   26. 3. 1933
Chinanese Mario   1928
Chunkich Vladimir   1958
Ishii Kenji   1949
J. Martinez A. Jesus   1942
Jackiewicz-Kaczmarek Alina   8. 2. 1953
Janev Ljubomir   1951
Jedlička Jan   18. 10. 1944
Jonczyk Leon   24. 7. 1934
Jurt Marc   8. 2. 1955
Kalina Andrzej   31. 5. 1952
Kanerva Raimo   22. 8. 1941
Katz Alex   24. 7. 1927
Kawaharada Thoru   1944
Kawakami Hiroaki   1951
Kielar Cezary   1959
Kirilenko Roman   1952
Kluska Stanisław   4. 12. 1940
Kobayashi Jinan   1951
Kohler-Jan Miguel   1929
Kowalczyk Andrzej   1951
Kršić Bogdan   24. 5. 1932
Kučerová Alena   28. 4. 1935
Kuenzler Heidi   1943
Kunc Karen   1952
Lacasella Silvio   1956
Lasansky Leonardo   1946
Lasuchin Michael   1923
Lattes Mario   1923
Lax Tomáš (Thomas)   25. 12. 1948
Lecoultre Jean   9. 6. 1930
Lečev (Letchev) Georgi   30. 10. 1949
Lehtinen Tuula   1956
Leuzinger Greta   24. 7. 1912
Licata Riccardo   1929
Lim Kim   1936
Lorenzetti Carlo   1934
Lundquist Svenrobert   23. 2. 1940
Lund-Schwela Lisbet   1932
Luszkiewicz-Jastrzebska Maria   1929
M. S. Nofke Auigustin   1958
Mac Callum Marlene   1959
Magnolato Cesco   1926
Majoli Enrico   1937
Manaresi Paolo   1908
Manfredi Alberto   1930
Mann Gillian   1939
Mannino Roberto   1958
Manno Vittorio   1939
Mantovani Pino   1943
Marchegiani Elio   2. 9. 1929
Marin Enrique   1935
Marinov Petjo   1950
Marsalut Noël   1951
Marten Norbert   1953
Maruna Pedro   1938
Masuda Yoichi   1930
Mendez Consuelo   1952
Meunier Martine   1958
Mikkonen Tapani   1952
Miller Ingrid   1940
Miller Wanda   1930
Minnigh Joost   1942
Mitrakas Corinne   1954
Mitrani Ada   24. 10. 1954
Mongatti Vairo   1934
Muller-Reinhart Martin   1954
Myles Noel   1947
Nagaoka Kunito   1940
Napoleone Giulia   1936
Navaretti Guido   1952
Nevjestić Virgilije   21. 11. 1935
Nicolaidou Tonia   1927
Nováčková Zuzana   16. 10. 1945
Nuoreva Marjatta   1944
O'Brien John   1956
O'Connor Thom   1937
Olesiak Wojciech   21. 5. 1953
Olin Antero   1948
Orsatti Nemesio   1912
Ortner Joerg    
Ożóg Henryk   11. 1. 1956
Panajotov (Panayotov) Todor   27. 4. 1929
Panno Laura    
Pavia José   1959
Paz Julio   1939
Paz Levozan Hilda   9. 3. 1950
Pechansky Clara   1936
Pelaez Luis   1945
Perez Rolando   1942
Pesce Ernesto   1943
Pettersson Lena   1950
Pettinicchi Antonio   1925
Pfab Ulla   1951
Piacesi Walter   1929
Piccolis Carmelina    
Pitzianti Paola   29. 6. 1938
Platinetti Fulvio   28. 2. 1928
Plewinski Maciej   1955
Plowman Chris   1952
Poleskie Steve   1938
Porter Liliana   1941
Pozzati Concetto   1. 12. 1935
Pozzato Epifanio   1931
Pozzi Pippo   1910
Prutkay Peter   24. 3. 1947
Quert Pablo   1957
Quintanilla Alberto   1934
Ramella Giorgio   1939
Regini Roberto   1950
Rechico Sandra   1962
Reinhold Nono   1929
Rincon Ignacio   1951
Ripoll Mirta    
Riskula Helge   1951
Rittstein Michael   17. 9. 1949
Rizzelli Angelo   1940
Roca Maria   1951
Rocco Alberto   17. 2. 1935
Roed Egil   1932
Roggino Giorgio   1941
Rochholz Jochen   1947
Rooms Veerle   1947
Rossetti Massimo   1956
Rybczynski Marius   1948
Saito Shuntoku   1948
Sefran Gorazd   10. 12. 1945
Severová Jaroslava   1. 4. 1942
Shohno Youko   1947
Schieferdecker Jurgen   23. 11. 1937
Schlothauer Bernd   1952
Schuselka Elfi   1948
Sibilia Franca   1945
Siclari Silvana   1928
Sinte Claude   1941
Sirotti Raimondo   1934
Sjöberg Stefan    
Skeleton Carl   1961
Snoch Maksymilian   17. 2. 1943
Sodnom Namshid   1946
Soffiantino Giacomo   1. 1. 1929
Son Ah-Yoo   1949
Sonom Togsoyun   1955
Soós Tamas   1955
Spacal Luigi   15. 6. 1907
Stanley Jacqueline   1930
Steffanoni Attilio   1938
Stinnett Hester    
Stoev Borislav   21. 9. 1927
Stoilov Stoimen   18. 9. 1944
Sukdoláková Milada   28. 5. 1956
Suzuki Shingo   1944
Szamocki Wieslaw   1956
Tahir Hamid   1953
Tamas-Blaier Klara   20. 8. 1946
Tasić Zorica   1946
Tekcan Suleyman   1940
Testoni Alfredo   1919
Thoresen Dag   1953
Thorsteinsdottir Bjorg   1940
Titus-Carmel Gerard   10. 10. 1942
Trasco Pietro   1956
Trojano Diego    
Trubbiani Valeriano   1937
Tsuchishima Toshio   1942
Tyson Ian   1933
Tzanev (Canev) Stojan   28. 2. 1946
Tzobanakis Manolis   1943
Valdes Luis   1949
Valtingojer Sigrid   1935
Vänttinen Jukka   1954
Varroni Piero   1951
Venturi Carlo   1955
Verduijn Hans   1946
Vernunft Verena   13. 3. 1945
Viarengo Elisabetta   1937
Vojtášek Alexej   13. 12. 1952
Volmer Steffen   1955
Von Schantz Philip   1928
Von Willigmann Victor   1943
Vondrlik Jeremias   1952
Wakely Shelagh   1932
Wang Huiqin   1955
Wang Zhy   1927
Wap Hans   1943
Watanabe Kinio   1939
White Susan   1941
Wieczorek Krzysztof   1954
Wilkinson Donald    
Willburger Peter   24. 8. 1942
Wilson Tony   1944
Winance Alain   1946
Wisniewski Andrzej   1947
Wolf Remo   1912
Wong Moo-Chew   1942
Wootton Michael   1957
Wu Jun-Fa   1927
Zaborski Jacek   1953
Zaborszky Gabor   1950
Zettl Baldvin   1943
Zoppegni Alma   1950
Zouni Opy   4. 2. 1941
Zuik Martha   1940
Zurakowska Malgorzata   1955

Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
1987/05 - 1987/07   Premio Internazionale Biella per l´incisione, Palazzo Ferrero della Marmora, Biella

Premio Internazionale Biella per l'Incisione 1987

  instituce, obec, signatura, poznámka  
  Michael Rittstein, _