Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

druh: vysoká škola
obec: Katovice (Katowice)
adresa: _
stát: Polsko (Poland)

poznámka:
Akademia Sztuk Pieknych w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

termín   název výstavy, místo konání
2015/09/12 - 2015/10/02   Eduard Ovčáček: Space Forms / Formy przestrzenne, Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění), Katovice (Katowice)

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

termín   název výstavy
2015/09/12 - 2015/10/02   Eduard Ovčáček: Space Forms / Formy przestrzenne

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  2015   Eduard Ovčáček: Space Forms / Formy przestrzenne

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Figurama 06
  2009   Figurama 09
  2010   Figurama 10
  2011   Figurama 11
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   Figurama 10

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

kolektivní
termín   název výstavy, místo konání
2010/04/08 - 2010/04/30   Figurama 10, Galerie Emila Filly, budova SCHIFR-AC, s.r.o., Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

osoba   narození rok od - do, poznámka
Gawron Stanislav   26. 10. 1919     1948 - ????, pedagog
Łabuz Andrzej   1966     ???? - ????
Mendrek Pawel         ???? - ????
Szmatloch Jan   1950     ???? - ????, profesor grafiky (hlubotisková dílna)
Tetla Lesław         ???? - ????

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

osoba   narození
Adamus Paweł   21. 12. 1977    
Aderek Anna        
Armata Natalia        
Bacia Marta        
Bachman Wacław   12. 7. 1963    
Bajer Aleksandra        
Bartkiewicz Magdalena   14. 3. 1969    
Bartłomowicz Michal        
Bazowska Natalia   1980    
Bednarczuk Malgorzata   1984    
Bednarek Alicja   1983    
Bella Kinga        
Białas Marcin   8. 7. 1977    
Bidzińska Daria        
Binda Natalia        
Boncel Alicja        
Burszta Anna        
Cechowicz Tobiasz        
Cygan Michał   1989    
Czajka Ewelina   1987    
Czarnecka Marta        
Czerwiak Alicja        
Czerwiński Paweł   1993    
Delekta Eugeniusz   8. 9. 1946    
Domagała Marta        
Dudziak Sabina        
Durek Szymon        
Dyszkiewicz Kornelia        
Fiedorowicz Paulina   1984    
Flakus Zbigniew        
Gajewski Milosz        
Gawron Stanislav   26. 10. 1919    
Gawroński Karol        
Gogula Zofia        
Grzywa Maksymilian        
Guz Michał        
Hajdus Sylwia        
Hajman Mateusz   1991    
Harciarek Katarzyna        
Honij Katarzyna        
Cholewa Maciej   1991    
Chrąży Karolina        
Ignasiak Aleksandra   1982    
Jachimczyk Katarzyna        
Jasińska Agnieszka        
Jedrzejowska Justyna   1986    
Juszczak Patrycja        
Kałuża Karina   1991    
Kania Katarzyna   1983    
Kapuscik Marta        
Kara Katarztyna        
Kargul Izabela        
Kasprzyk Michał        
Kazimierczak Wojciech   1992    
Klimas Aleksandra        
Kocurek Alicja   2. 2. 1986    
Kocurek Kamil        
Koniuszy Łukasz   20. 8. 1989    
Kopańska Monika        
Kossakowski Piotr   3. 1. 1976    
Kotula Michal   1981    
Koziara Katarzyna        
Krywult Joanna        
Krząszcz Bartołomiej        
Krzemien Anna        
Krzystanek Dagna   1989    
Kwasniewski Maciej        
Łabuz Andrzej   1966    
Lamik Katarzyna        
Maślanka Mariusz   1992    
Masłowska Sabina        
Masny Jagoda   8. 8. 1991    
Mierzwa Amadeusz        
Milach Rafał   18. 3. 1978    
Milon Kamila        
Minor Michał   1979    
Mrowiec Ewa   1984    
Mularczyk Maja        
Nawrot Maciej   1986    
Niedzielska Karolina        
Nowińska Eva        
Obalek Lukasz        
Owsiany Marlena        
Pajak Piotr        
Paluchiewicz Martyna   1983    
Panek Monika   1988    
Pawlik Agata   1993    
Piechota Jan        
Piętka Krzysztof        
Pietruszewska Natalia        
Pikuła Anna        
Piotrowska Agnieszka   1985    
Plewnia Joanna        
Prandzioch Szymon   1983    
Przybyłek Tomasz   1992    
Rafalski Mateusz        
Respondek Justyna   1985    
Ritszel Dominik   1988    
Rogosz Karolina        
Rurańska Dobrosława        
Rusnok Jan   11. 3. 1956    
Rydelek Macelina   1983    
Rzeźniczek Krzysztof   1979    
Scheibel Pawel        
Skrzyniarz Barbara   1990    
Smala Kamil        
Sosna Judyta        
Starowicz Monika   1974    
Strzeszewska Kamila        
Szewczyk Justyna   1988    
Szewczyk Szymon        
Szmatloch Jan   1950    
Sznejweis Andrzej   1960    
Sznura Aneta        
Szydło Dawid        
Tobolewski Tomasz   23. 1. 1973    
Toczkowska Ewa        
Tojka Danuta   1991    
Trela Sandra        
Trocha Dominik        
Walkowicz Dagmara        
Wawrowska Martyna        
Wesolowska Barbara        
Wilczyńska Irena        
Wiłun (Wilun) Bartosz        
Wnukowski Milosz   1986    
Wójcicki Adam        
Wójcik Barbara        
Woźniczka Sylwia   1983    
Wysocka Magdalena        

Akademia Sztuk Pięknych (Akademie výtvarných umění)

osoba   narození
Romaniuk Adam   1949