Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
druh: střední škola
obec: Bechyně (Tábor)
adresa: _
stát: Česká republika (Czech Republic)
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
termín | název výstavy, místo konání |
2019/06/28 - 2019/09/31 | Jan Benda: Keramické věže 2013 - 2019, Galerie Na chodbě (Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně), Bechyně (Tábor) |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
almanach | ||
rok vydání | název (podnázev) | |
2019 | Almanach /135 let/ 1884 - 2019/ | |
plakát | ||
rok vydání | název (podnázev) | |
2012 | Radko Plachta: Sochař, restaurátor, keramik |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
kolektivní | |
termín | název výstavy, místo konání |
2014/03/02 - 2014/03/29 | Keramika 1890-1950. Poklady z depozitáře SUPŠ Bechyně, Prácheňské muzeum v Písku, Písek (Písek) |
2023/04/15 - 2023/05/21 | SUPŠ Bechyně, Městská galerie, Týn nad Vltavou (České Budějovice) |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
osoba | narození | rok od - do, poznámka |
Karták Pavel | 7. 1. 1942 | ???? - ????, 1957 - 1958 nedokončil |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
osoba | narození |
Bečvář Karel | 22. 5. 1955 |
Dobiáš Bohumil | 15. 6. 1929 |
Dubský Alexandr | 13. 4. 1945 |
Dušek Antonín | 13. 8. 1881 |
Dyntar Václav | 9. 4. 1952 |
Hauser Karel | 15. 12. 1945 |
Hirai Irena | 9. 8. 1960 |
Hložková Anna | 3. 1. 1953 |
Horváthová Anna | 3. 1. 1953 |
Chochola František | 15. 4. 1943 |
Kahaj Jan | 25. 12. 1890 |
Klika Milan | 15. 5. 1954 |
Kovaříková Alice | |
Ladová Lišková Helena | |
Lhota Jan | 10. 9. 1923 |
Linhartová Jana | 9. 6. 1976 |
Maňák Klimentová Tereza | |
Mathisen George | 6. 3. 1936 |
Oppl Vladimír | 19. 1. 1953 |
Pešková Růžena | 1937 |
Popelář Alois | 25. 1. 1896 |
Proll Tomáš | 6. 3. 1951 |
Přibylová Jana | 6. 7. 1939 |
Příhoda Karel | 12. 2. 1935 |
Sítník Josef | 23. 4. 1947 |
Sítníková Jaroslava | 1949 |
Sivera Otakar | 5. 8. 1933 |
Slavík Otakar | 18. 12. 1931 |
Škoda Michal | 30. 5. 1962 |
Tíkal Petr | 1977 |
Ullrich Bohumil | 18. 3. 1925 |
Váňa Dušan | 10. 6. 1982 |
Vaňková Markéta | 22. 1. 1970 |
Worm Dalibor | 12. 4. 1965 |
Železný Adam | 1986 |
Železný Ladislav | 1979 |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická
osoba | narození |
Dobiáš Bohumil | 21. 11. 1905 |