Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST

obec: Adamov (Blansko)
adresa: _
stát: Česká republika (Czech Republic)

Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST

termín   název výstavy, místo konání
1956/09/30 - 1956/10/10   František B. Zvěřina, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1961/03/26 - 1961/04/09   Max Švabinský: Výstava kreseb a grafiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1963/12/08 - 1963/12/18   Výstava obrazů Vladimíra Svobody, Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST, Adamov (Blansko)
1967/09/10 - 1967/09/20   Bezručovy moravské výplazy v kresbách Ant .Frant. Stehlíka, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1971/04/04 - 1971/04/14   Jiří Švengsbír: Kresby a grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1971/12/19 - 1971/12/29   Alois Lukášek: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1972/06/11 - 1972/06/25   Josef Š. Maleček: Morava - Čechy v obrazech, Adamov (Blansko), Adamov (Blansko)
1973/09/02 - 1973/09/12   Peter Lehocký: Tapiserie, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1973/12/16 - 1973/12/26   Karel Kryl: Obrazy a plastiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1974/01/20 - 1974/01/30   Helena Bochořáková-Dittrichová: Obrazy a grafiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1974/04/07 - 1974/04/17   Ludmila Jiřincová: Obrazy a grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1974/09/01 - 1974/09/11   Josef Brož: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1974/10/06 - 1974/10/16   Jaromír Kostelecký: Kresby a obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1975/04/13 - 1975/04/23   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1975/05/01 - 1975/05/14   Rudolf Hanych: Obrazy, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1975/10/05 - 1975/10/19   Josef Š. Maleček: Obrazy, kresby, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1975/11/09 - 1975/11/19   František Hořava: Plastiky a obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1976/03/14 - 1976/03/24   Karel Šafář: Obrazy - grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1976/06/20 - 1976/06/30   Anna Grmelová: Ilustrace, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1977/02/13 - 1977/02/23   Jan Halla: Grafika, kresby, tapiserie art protis, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1977/05/01 - 1977/05/11   Ladislav Kotas: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1977/05/22 - 1977/06/01   Otakar Fišer: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1977/06/19 - 1977/06/29   Miroslav Houra: Grafika, akvarely, tapiserie Art protis, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1978/03/12 - 1978/03/22   Jana a Jiří Boudovi: Grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1978/06/18 - 1978/06/28   Dušan Janoušek: Grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1978/09/03 - 1978/09/13   Otakar Kubín (Coubine): Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1979/02/25 - 1979/03/10   Arna Juračková: Práce z let 1973-78, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1979/04/08 - 1979/04/18   Jan Souček: Obrazy a grafika, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1979/10/07 - 1979/10/17   Josef Weiser: Grafika, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1980/01/27 - 1980/02/06   Antonín Juračka: Práce z let 1970/79, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1980/04/27 - 1980/05/09   Josef Herčík: Známková tvorba a grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1980/05/18 - 1980/05/28   Vladimír Komárek: Obrazy, kresby, grafika, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1980/09/07 - 1980/09/17   Albín Brunovský: Malba a grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1981/02/08 - 1981/02/18   Jarmila Totušková: Grafiky, kresby a ilustrace, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1981/09/13 - 1981/09/23   Tomáš Bím: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1982/01/17 - 1982/01/27   Obrazy a grafika Jiřího Vláčila, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1982/06/13 - 1982/06/23   Daniela a Karel Benešovi: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1982/09/12 - 1982/09/22   Jan Wolf: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1982/10/24 - 1982/11/03   Ilja Hartinger: Výstava obrazů a grafiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1983/03/06 - 1983/03/16   Vladimír Svoboda: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1983/06/12 - 1983/06/22   Michaela Lesařová - Roubíčková: Grafika - ilustrace - objekty, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1983/10/09 - 1983/10/19   Stanislav Vyměťal: Výstava keramiky a grafiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1983/10/30 - 1983/11/09   Pavel Hlavatý: Grafika - Užitá malba, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1983/12/11 - 1983/12/21   Karel Zeman: Obrazy, grafiky, medaile, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1984/01/15 - 1984/01/25   Milena Šimková-Elgrová: Obrazy a kresby, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1984/05/20 - 1984/05/30   Jaroslav Podmol: Keramika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1984/06/10 - 1984/06/20   Bohumil Krátký: Obrazy a grafiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1984/10/21 - 1984/10/31   Emil Kotrba: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/02/10 - 1985/02/20   Zuzana Kyselková: Keramika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/06/09 - 1985/06/19   Josef Kremláček: Ilustrace, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/09/15 - 1985/09/25   Vysočina v obrazech Jiřího Kratochvíla, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/10/06 - 1985/10/16   Alena Hošková: Paličkované obrázky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/10/06 - 1985/10/16   Ivo Matula: Keramika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1985/10/27 - 1985/11/06   Ladislav Laštůvka: Obrazy, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1986/03/02 - 1986/03/12   Obrazy a kresby A. F. Stehlíka a J. R. Stehlíka, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1986/04/27 - 1986/05/07   Antonín Vojtek: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1986/05/25 - 1986/06/04   Václav Adolf Kovanič: Medaile, plakety, plastiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1986/06/15 - 1986/06/25   Jana Ondrušová Wünschová: Grafika a obrazy, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1986/09/14 - 1986/09/24   Josef Kábrt: Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1986/10/12 - 1986/10/22   Rastislav Michal: Obrazy, grafika, kresby, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1986/11/09 - 1986/11/19   Josef Krejčiřík: Obrazy, plastiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1987/03/01 - 1987/03/11   Zdenek Fuksa: Grafické listy a tapiserie, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1987/03/29 - 1987/04/08   Viki Vítězslav Odstrčil: Dřevěné sochy a reliéfy, Kulturní dům Julia Fučíka, Adamov (Blansko)
1988/03/06 - 1988/03/19   Arna Juračková: Kresby a tempery, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
1988/04/17 - 1988/04/27   Věra Kocmanová-Lišková: Kresby - pastely - tempery, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
1989/02/12 - 1989/02/22   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Ilustrace, litografie, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
1989/08/18 - 1989/08/28   Vlastimil Toman: Obrazy - kresby - grafika, Vladimír Werl: Umělecká knižní vazba, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1989/12/03 - 1989/12/13   Lubomír Netušil: Obrazy, grafika, plastiky, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1990/11/18 - 1990/11/28   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Tapiserie, malba, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1991/01/27 - 1991/02/06   Bohumil Nečas: Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1997/12/07 - 1997/12/17   František Mazal: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1998/03/22 - 1998/04/01   Dagmar Hotařová: Ilustrace, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1998/09/20 - 1998/09/30   Jan Krejčí: Obrazy, Adamovské strojírny, n.p., Adamov (Blansko)
1999/03/14 - 1999/03/24   Milivoj Husák: Mlčení a světlo, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1999/09/19 - 1999/09/29   Obrazy Jaromíra Kosteleckého, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1999/10/17 - 1999/10/28   Zdena Höhmová: Obrazy, kresby, Galerie Adast, Adamov (Blansko)
1999/11/14 - 1999/11/24   Miroslav Netík: Obrazy, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
1999/12/05 - 1999/12/15   Obrazy Bořivoje Pejchala, Galerie Adast, Adamov (Blansko)
2000/01/16 - 2000/01/26   Antonín Schumann (1868 - 1936): Obrazy z Adamova a okolí, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
2000/04/16 - 2000/04/26   Vysočina v obrazech Ivana Kulheima, Adamovské strojírny, n.p., Adamov (Blansko)
2000/05/14 -2000/05/24   Oldřiška Keithová: Obrazy a kresby, Adamovské strojírny, n.p., Adamov (Blansko)
2001/01/14 - 2001/01/24   Sportovci a umělci v kresbách Emila Hoffmanna, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
2001/11/11 - 2001/11/21   Zdeněk Fuksa: Grafiky a kresby, Výstavní síň Kulturního domu Julia Fučíka (Adamovských strojíren), Adamov (Blansko)
2005/10/09 - 2005/10/18   Miroslav Netík: Obrazy, Společenské centrum MKS, Adamov (Horka)
2006/01/08 - 2006/01/17   Michael Florian: Betlém, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
2011/05/08 - 2011/05/17   Libuše Šulerová: Jarní sbírání, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
2011/10/09 - 2011/10/18   Antonín Odehnal: Grafika, Společenské centrum MKS, Adamov (Horka)
2012/04/01 - 2012/04/10   Miroslav Štolfa, Městské kulturní středisko, Adamov (Blansko)
2013/05/12 - 2013/05/21   Zdeněk Fuksa: Krajiny blízké i vzdálené, Společenské centrum MKS, Adamov (Horka)

Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST

termín   název výstavy
1963/12/08 - 1963/12/18   Výstava obrazů Vladimíra Svobody

Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1961   Max Švabinský: Výstava kreseb a grafiky
  1971   Alois Lukášek: Obrazy
  1974   Helena Bochořáková-Dittrichová: Obrazy a grafiky
  1974   Jaromír Kostelecký: Výstava kreseb a obrazů
  1974   Ludmila Jiřincová: Obrazy a grafika
  1975   Josef Liesler: Obrazy, kresby, grafika
  1977   Miroslav Houra: Grafika, akvarely, tapiserie Art protis
  1978   Dušan Janoušek: Grafika
  1978   Otakar Kubín
  1979   Jan Souček: Obrazy, grafika
  1979   Josef Weiser: Kresby - grafika
  1980   Albín Brunovský: Malba a grafika
  1980   Vladimír Komárek: Obrazy, kresby, grafika
  1981   Adolf Born: Ilustrace, grafika
  1982   Obrazy a grafika Jiřího Vláčila
  1982   Obrazy Jana Wolfa
  1983   Stanislav Vymětal: Výstava keramiky a grafiky
  1984   Emil Kotrba: Obrazy, grafika
  1984   Jaroslav Podmol: Keramika
  1985   Ladislav Laštůvka: Obrazy, grafika
  1985   Zuzana Kyselková: Keramika
  1986   Antonín Vojtek: Obrazy
  1986   Josef Kábrt: Obrazy, kresby, grafika
  1986   Josef Krejčiřík: Obrazy, plastiky
  1986   Rastislav Michal: Obrazy, grafika, kresby
  1986   V. A. Kovanič: Medaile, plakety, plastiky
  1988   Arna Juračková: Kresby a tempery
  1989   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Ilustrace, litografie
  1989   Lubomír Netušil: Obrazy, grafika, plastiky
  1990   Jitka Jakubcová-Jakšíková: Tapiserie, malba, grafika
  1991   Bohumil Nečas: Obrazy, kresby, grafika
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1978   Jana a Jiří Boudovi: Obrazy, kresby, grafika
  1982   Daniela a Karel Benešovi: Obrazy, grafika
  1989   Vlastimil Toman: Obrazy - kresby - grafika, Vladimír Werl: Umělecká knižní vazba
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1967   Bezručovy moravské výplazy v kresbách Ant. Fr. Stehlíka (Kresby a korespondence)
  1968   Petr Bezruč Ant. F. Stehlíkovi (Znojemská korespondence)
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1956   Fr. B. Zvěřina: Výstava olejů, akvarelů a kreseb
  1974   Helena Bochořáková-Dittrichová: Obrazy a grafiky
  1974   Ludmila Jiřincová: Obrazy a grafika
  1976   Karel Šafář: Obrazy - grafika
  1979   Josef Weiser: Kresby, grafiky
  1980   ... Vás srdečně zve na výstavu kreseb a obrazů Jiřího Bakaly
  1981   Jarmila Totušková: Grafiky, kresby a ilustrace
  1981   Tomáš Bím: Obrazy, grafika
  1982   Jan Wolf: Obrazy
  1982   Výstava obrazů a grafiky Jiřího Vláčila
  1983   Karel Zeman: Obrazy, grafiky, medaile
  1985   ... Vás srdečně zve na zahájení výstavy obrazů a kreseb Jiřího Bakaly
  1985   Vysočina v obrazech Jiřího Kratochvíla
  1986   Jana Ondrušová Wünschová: Grafika a obrazy
  1987   Viki Vítězslav Odstrčil: Dřevěné sochy a reliéfy
  1988   Věra Kocmanová-Lišková: Kresby - pastely - tempery
  1991   Bohumil Nečas
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1986   Obrazy a kresby A. F. Stehlíka a J. R. Stehlíka
katalogová pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1956   Fr. B. Zvěřina
plakát
  rok vydání   název (podnázev)
  1956   Fr. B. Zvěřina: Obrazy

Historicko-vlastivědný kroužek ZK ROH Adamovských strojíren ADAST

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1986   Antonín Vojtek: Obrazy
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1989   Vlastimil Toman: Obrazy - kresby - grafika, Vladimír Werl: Umělecká knižní vazba