rok od - do
|
student, škola, obec
|
???? - ????
|
Valerián Luděk, *1971, 1. střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
???? - ????
|
Srovnal Luděk, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
???? - 1961
|
Staněk Vladislav, *1938, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - ????
|
Šimčík Pavel, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
???? - 1963
|
Pařenica Milan, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1971
|
Pavézka Luděk, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1967
|
Pavézka Zdeněk, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
???? - 1963
|
Zhoř Josef, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
???? - ????
|
Zajíček Ivo, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
???? - ????
|
Zezula David, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1952 - 1957
|
Sedlář Josef, *1935, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1957 - 1961
|
Uher Ivan, *1939, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování nástrojů
|
1957 - 1961
|
Šutera Radomír, *1934, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1959 - 1961
|
Barták Josef, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1959 - 1963
|
Šesták Ladislav, *1942, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1960 - 1964
|
Vychytilová Věra, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1961 - 1965
|
Šobr Petr, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1961 - 1965
|
Kaloč Josef, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1961 - 1962
|
Čomakos Eftimis, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1966
|
Šulák Petr, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1964
|
Chudárek Miroslav, *1943, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1964
|
Vincentová Jana, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1964
|
Výborný Vlastislav, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1966
|
Domiter Jaroslav, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1962 - 1966
|
Sém Jan, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1963 - 1965
|
Škarková Vladimíra, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1963 - 1965
|
Holub Václav, *1941, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1963 - 1967
|
Horínek Štefan, *1937, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1964 - 1968
|
Čuda Josef, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1964 - 1968
|
Čech Pavel, *1946, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1964 - 1968
|
Čechová Olga, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1965 - 1967
|
Appl Alexius, *1944, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1965 - 1970
|
Wehrenberg Zdeněk, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1966 - 1970
|
Hlávka Gustav, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1966 - 1971
|
Chovanec Václav, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1966 - 1966
|
Horenský Ladislav, *1949, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1967 - 1971
|
Šenkeřík Dušan, *1948, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1967 - 1971
|
Španihel Jiří, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1967 - 1971
|
Krčková Iva, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1968 - 1972
|
Fryč Petr, *1947, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1968 - 1972
|
Svítil Petr, *1953, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1969 - 1973
|
Susa Karel, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1969 - 1973
|
Hejcman Ivo, *1950, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1969 - 1973
|
Vaňková Jana, *1951, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1969 - 1973
|
Dudešek Jan, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1970 - 1974
|
Čapka Vladimír, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1970 - 1974
|
Klásková Vladimíra, *1954, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1970 - 1974
|
Zvonek Miroslav, *1955, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1970 - 1974
|
Illík Rostislav, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1970 - 1974
|
Seifertová Marie, *1952, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1971 - 1975
|
Kunc Ctirad, *1945, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1971 - 1975
|
Korčák Miroslav, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1971 - 1975
|
Chmelina Tibor, *1955, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1972 - 1976
|
Dvořák Jan, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1972 - 1976
|
Dalecký Josef, *1957, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1973 - 1977
|
Gereg Ľubomír, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1973 - 1977
|
Greg Lubomír, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1973 - 1977
|
Hladký Jaroslav, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1973 - 1977
|
Jurečková Kološová Markéta, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1973 - 1977
|
Knoppová Pavla, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1974 - 1978
|
Jakšík Josef, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1974 - 1978
|
Zona Petr, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1974 - 1978
|
Ambrůz Jan, *1956, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1974 - 1978
|
Autrata Jan, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1974 - 1978
|
Ullmannová Olga, *1958, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1975 - 1979
|
Švihalová Helena, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1975 - 1979
|
Klíma Ctibor, *1960, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1976 - 1980
|
Bernátek Miroslav, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1976 - 1980
|
Anderle Vojtěch, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1977 - 1981
|
Strnad Ivan, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1977 - 1980
|
Belisová Ivana, *1959, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1977 - 1981
|
Kafka Arnošt, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1977 - 1981
|
Chudara Svatopluk, *1961, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1978 - 1982
|
Holá Maružánová Jana, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1978 - 1982
|
Fojtů Zbyněk, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1978 - 1982
|
Dorňák Jiří, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1978 - 1982
|
Bachorík Vladimír, *1963, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1979 - 1983
|
Skorkovský Petr, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1979 - 1983
|
Sládek Josef, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování
|
1979 - 1983
|
Štajerová Romana, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1979 - 1983
|
Doležal Petr, *1964, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1979 - 1983
|
Trojáková Romana, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1979 - 1982
|
Vystyd Luděk, *1962, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1980 - 1984
|
Borsányi Marek, *1966, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1981 - 1985
|
Droppová Alena, *1966, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1982 - 1986
|
Klug Martin, *1967, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1983 - 1987
|
Cupák Pavel, *1965, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1983 - 1987
|
Trubač Daniel, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1983 - 1987
|
Flórová Andrea, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1983 - 1987
|
Svatoň Jiří, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1983 - 1987
|
Bauer Michal, *1969, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1984 - 1988
|
Drcman Jiří, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1984 - 1988
|
Vymětal Vít, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1984 - 1988
|
Janoušek Richard, *1970, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1985 - 1989
|
Vajdáková Petra, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1985 - 1989
|
Dvořáková Antonie, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1985 - 1989
|
Fiusterle Michal, *1971, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Valábek Andrej, *1972, 1. střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Máčal Jaroslav, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Ziková Dana, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Zlobický Zbyněk, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Fojůková Petra, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Frolek David, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1986 - 1990
|
Bernard Hynek, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1987 - 1991
|
Andrš Petr, *1972, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1988 - 1992
|
Stégmár Ákos, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1989 - 1993
|
Španihel Zdeněk, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1989 - 1993
|
Čeleďa Rastislav, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1989 - 1990
|
Flórová Andrea, *1968, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1989 - 1993
|
Zdráhal Michal, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1990 - 1994
|
Kučerová Linda, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1990 - 1994
|
Kasanová Karin, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1990 - 1994
|
Kopčil Tomáš, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1990 - 1994
|
Zdrálková Linda, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1990 - 1995
|
Vrána Lukáš, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1990 - 1994
|
Šůstek Pavel, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Surman Martin, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1991 - 1995
|
Škoda Ladislav, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1991 - 1995
|
Bolerázský Adam, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Bolerázský Tomáš, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Tesák Petr, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Maca Ján, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Kaňovská Gabriela, *1975, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1991 - 1995
|
Kovář Roman, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1992 - 1996
|
Karlík Lukáš, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1992 - 1996
|
Hulc Štěpán, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování strojů a nástrojů
|
1992 - 1996
|
Frimmel Peter, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1992 - 1997
|
Tylšarová Kateřina, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1992 - 1996
|
Družbová Petra, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1992 - 1996
|
Synek Vladan, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1993 - 1997
|
Srovnal Jakub, *1974, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1993 - 1997
|
Bartas Vlastimil, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1994 - 1998
|
Adamcová Petra, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1994 - 1999
|
Schön Radovan, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)
|
1994 - 1998
|
Zavadilová Klára, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1994 - 1998
|
Zavadilová Kamila, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1994 - 1998
|
Kaňa Petr, *1979, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1995 - 1999
|
Hemala Martin, *1977, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1995 - 1999
|
Tesařová Veronika, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1996 - 2000
|
Koskan Jan, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1996 - 2000
|
Navrátilová Eva, *1980, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1996 - 2000
|
Čížek Pavel, *1976, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1997 - 2001
|
Čižmář Karel, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1997 - 1998
|
Baladová Jana, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1997 - 2001
|
Štefánek Rostislav, *1981, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1997 - 2001
|
Hoferek Jiří, *1982, Střední uměleckoprůmyslová škola (1952-1960, 1962 - ), Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|
1998 - 2001
|
Mimochodek Jan, *1978, Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště (Uherské Hradiště), tvarování průmyslových výrobků
|