Antonín Kybal

rok od - do, student, škola, obec
? - ?   Hynek Alfréd, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Synáčková Anna, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hlobilová Danuše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Řepka Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Palátová Adámková Karla, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Dvořáková Ludmila, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Fedorová Silvia, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Ruth Vratislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Rozsívalová Renata, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Mrázová Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Frýbl Zdeněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Schrutzová Saša, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Ducháč Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Luňák Hynek, soukromé studium,
? - ?   Kozáková Jana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hovorková Zdenka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Prošková Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Venhodová Raková Markéta, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Pokorná Helena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Benešová Libuše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Vašutová Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Šmirousová Danuše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Smetanová Zorka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Rotreklová Tamara, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Landrová Hana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Vlková Dagmar, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Bruneová Hainzová Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Brodská Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Holá Charvátová Dana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Paulová Jana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Hamsíková Salmonová Radana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Vinařová Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Večerník František, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Svoboda Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Mikušová Miluše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1944 - 1950   Tajovská Květa, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1948   Kuchařová Alice, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1948   Karlíková Olga, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1949   Černá Danuše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1949   Vopavová Vlasta, Univerzita Karlova, Praha
1945 - 1950   Radová Jindřiška, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Bloudková Jaroslava, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1947 - 1949   Tichý Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1947 - 1951   Reindl Miloš, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1948 - 1953   Lendrová Hana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1953   Slavíček Zbyněk, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1953   Rauš František, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1954   Neumanová Ludmila, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1949 - 1954   Vohánka Jindřich, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1950 - 1955   Řepková Sylva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1950 - 1955   Mejsnar Rudolf, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1951 - 1956   Veleba Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1951 - 1957   Müller Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1952 - 1958   Mrázek Bohdan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1952 - 1958   Fusek Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1954 - 1957   Drnková Zářecká Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1954 - 1959   Masejdek Jaromír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1954 - 1959   Vítečková Kateřina, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1954 - 1960   Pospíšil Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1955 - 1961   Láznička Karel, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1955 - 1961   Boďa Vladimír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1956 - 1962   Holá Dana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1956 - 1962   Eremiášová Milča, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1958 - 1964   Vajceová Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1958 - 1964   Oberfalcer František (François), Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1959 - 1959   Lavický Vladimír, Ptáčov, Třebíč (Třebíč), Ptáčov, Třebíč (Třebíč)
1959 - 1963   Frydecká Emilie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1959 - 1965   Trösterová Jarmila, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1965   Víznerová Tatiana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1965   Kaprasová Ludmila, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1966   Maťhová Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1960 - 1966   Ságlová Zorka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Jarkovská Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Vávrová Eva, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Prudilová Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Hanzelka Jaromír, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Špačková Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Pýchová Božena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1961 - 1967   Mikulová Rosvita, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1962 - 1965   Ulmová Alice, Střední průmyslová škola textilní v Brně, Brno (Brno-město)
1962 - 1968   Růžičková Blanka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1962 - 1968   Jakubíková Lýdia, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1962 - 1968   Pelíšek Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1963 -   Vyleťalová Poláčková Olga, ,
1963 - 1969   Štulcová Alžběta, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1963 - 1969   Štipáková Zdenka, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Vodák Vlastimil, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Šromová Růžena, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Vítková Oluša, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1964 - 1970   Měšťan Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1965 - 1971   Obdržálková Alice, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1965 - 1971   Vodáková Šrotová Radoslava, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1965 - 1971   Müllerová Hana, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1967 -   Součková Marie, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1967 - 1973   Strýčková Jiřina, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1969 - 1974   Miková Libuše, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1969 - 1974   Strýček Jan, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1969 - 1975   Krotký Svatoslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1969 - 1975   Milčinská Věra, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha