Ladislav Čemický

rok od - do, student, škola, obec
? - ?   Cibula Peter, Universität der Künste Berlin (UdK), Berlín (Berlin)
? - ?   Ilavský Ján, ,
? - ?   Valášek Milan, Střední škola uměleckého průmyslu, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Takáč Vojtěch, Vysoká škola obchodní, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Strapková Zuzana, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Škatulár Juraj, Vysoká škola pedagogická, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Kästová Blanka, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Šípka Ján, ,
? - ?   Jelenák Ľudovít, ,
? - ?   Sabinská Katarína, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Fégl František, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Eliášová Zuzana, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Dobiáš Karol, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Bača Bohumil, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Bartek Július, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Berger Ján, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Dobošová Zlatica, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Bobota Štefan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Zelenák Ján, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Dallošová Zuzana, ,
? - ?   Hudák Štefan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Jeníková Eva, ,
? - ?   Jeník Vladimír, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
? - ?   Štrompach Peter, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1949 - 1955   Gáll Tibor, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1950 - 1955   Hyllová Hilda, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1950 - 1955   Jakabčic Michal, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1951 - 1954   Makara Štefan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1951 - 1956   Šuľanová Mária, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1951 - 1956   Dobeš Milan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1951 - 1956   Lehen Gustáv, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Srna Jozef, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Eckerdt Alexander, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Romaňáková Kopecká Dagmar, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Romaňák Peter, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Sučka Anton, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1952 - 1958   Gaj Andrej, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1960 - 1966   Trepáč Jozef, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1960 - 1966   Vychlopen Ivan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1960 - 1966   Štefunková-Szabová Alžběta, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1961 - 1966   Melišková Jana, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1962 - 1964   Hološka Ľudovít, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1962 - 1968   Šrobár Karol, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1962 - 1968   Ondriska Ján, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1962 - 1968   Koreň Cyril, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1964 - 1970   Rašla Milan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1964 - 1970   Veselý František, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1964 - 1970   Berger Ladislav, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1966 - 1972   Minarovič Marián, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1966 - 1972   Jaňák Jozef, Vysoká škola múzických umeni, Bratislava (Bratislava)
1966 - 1972   Kudlička Ján, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1966 - 1972   Ondreička Peter, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1969   Veselá Alena, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1974   Hulík Viktor, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1974   Fulka Emil, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1974   Slezáček Branislav, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1974   Orlíková Katarína, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1968 - 1975   Haverlová Elena, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1969 - 1976   Studená Zuzana, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1973   Anderlitscheková Marta, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1976   Meluzin Igor, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1976   Žilíková Sládeková Terézia, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1976   Krakovský Jozef, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1976   Longauerová (Kohútová) Mária, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1970 - 1976   Boríková Lýdia, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1971 - 1976   Roskovanyi Štefan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1971 - 1977   Nagyová Mária, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1971 - 1977   Polák Štefan, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)
1972 - 1977   Urbanová Emília, Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava (Bratislava)