Jan Lauda

rok od - do, student, škola, obec
? - ?   Irmanov Vjačeslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Přindiš Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Pelikán Štefan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Hejtman Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Eliáš Jiří, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Urbanová Hana, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Trubáčková Helena, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Neckář Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Pichl Ladislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Ficenec Josef, Státní grafická škola / Střední průmyslová škola grafická / Vyšší škola uměleckého průmyslu, Praha
? - ?   Novotný Jiří, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
? - ?   Merhautová Věra, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Myszak Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Lošák Ivan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Fárník Zdeněk, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Moudrá Miloslava, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Lipovský Ladislav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Simota Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
? - ?   Tredor Hugo, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kodym Ludvík, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kamenický Rudolf, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Relich Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Racek Ivan, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Záhoř Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Pešat Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Vodička Zdeněk, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Svojitková Alena, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kryštůfek Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Kloudová Marta, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Němeček Zdeněk, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Mudruňka Čestmír, Akademie výtvarných umění, Praha
? - ?   Rizopulos Kostas, Akademie výtvarných umění, Praha
1545 - 1950   Hejná Daňková Olga, Akademie výtvarných umění, Praha
1927 - 1933   Vingler Vincenc, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1934 - 1939   Michálek Jan, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1934 - 1941   Lahoda František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1935 - 1942   Koksteinová Květa, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1936 - 1942   Hniličková Květa, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1938 - 1941   Kemr Jiří, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1938 - 1943   Rabel František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1939 - 1940   Mrázek František, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1940 - 1944   Hladík Karel, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1942 -   Košík Arnošt, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1942 - 1944   Vojířová Ludmila, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1942 - 1945   Zdrůbecký Vendelín, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1943 - 1944   Šonka Miloslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1943 - 1947   Rada Pravoslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1944 - 1949   Šobr Ladislav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1944 - 1949   Horová Dagmar, Uměleckoprůmyslová škola (1885 - 1945), Praha
1945 - 1949   Večeřa Vlastimil, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1949   Koreis František, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1949   Novák Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1949   Halla Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1949   , Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Štembergová Vlasta, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Groma Alfonz, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Vajchr Miroslav, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Šimůnek Josef, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1950   Šraibr Rudolf, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Sukup Otto, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Jílek Jiří, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Zet Miloš, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1950   Hejný Miloslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1951   Tuhá Jindřiška, Vysoká škola uměleckoprůmyslová (od 1945), Praha
1945 - 1951   Vacek Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1945 - 1951   Hruška Miloš, Akademie výtvarných umění, Praha
1946 - 1951   Pangrác Miroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1946 - 1951   Starec Miloslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1946 - 1951   Zdrůbecký Vendelín, Akademie výtvarných umění, Praha
1947 - 1950   Brychtová Zahradníková Jaroslava, Akademie výtvarných umění, Praha
1947 - 1952   Martínek Ladislav, Akademie výtvarných umění, Praha
1947 - 1952   Knobloch Milan, Akademie výtvarných umění, Praha
1947 - 1953   Karoušek Valerián, Akademie výtvarných umění, Praha
1948 - 1949   Šimek Josef, ,
1948 - 1952   Nykl Antonín, Akademie výtvarných umění, Praha
1948 - 1952   Melicharová Věra, Akademie výtvarných umění, Praha
1948 - 1954   Leontovyčová Marie, Akademie výtvarných umění, Praha
1948 - 1954   Šturma Petr, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1954   Pacík František, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1954   Římský Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1954   Gajda Vladislav, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1954   Demartini Hugo, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1954   Klimeš Josef, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1955   Kronych Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
1949 - 1956   Vašut Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1951   Vinopalová Vodáková Daniela, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1955   Hlaváčová Jana, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1955   Rybička Miroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1955   Skopový Otakar, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1957   Papoušek Jaroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1950 - 1957   Strnad Miroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1951 - 1956   Račko Arpád, Akademie výtvarných umění, Praha
1951 - 1956   Koláčková Anna, Akademie výtvarných umění, Praha
1951 - 1956   Housa Vlastislav, Akademie výtvarných umění, Praha
1951 - 1956   Hanzík Stanislav, Akademie výtvarných umění, Praha
1951 - 1957   Radvan František, Akademie výtvarných umění, Praha
1952 - 1958   Chorý Rudolf, Akademie výtvarných umění, Praha
1952 - 1958   Koblasa Jan, Akademie výtvarných umění, Praha
1952 - 1958   Nepraš Karel, Akademie výtvarných umění, Praha
1952 - 1958   Koštoval Vladimír, Akademie výtvarných umění, Praha
1953 - 1957   Frydecký Václav, Akademie výtvarných umění, Praha
1953 - 1959   Hradilík Oldřich, Akademie výtvarných umění, Praha
1953 - 1959   Štorek František, Akademie výtvarných umění, Praha
1953 - 1959   Vojta Zdeněk, Akademie výtvarných umění, Praha
1954 - 1960   Hracha Miroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1955 - 1961   Macků Evžen, Akademie výtvarných umění, Praha
1955 - 1963   Šutera Alois, Akademie výtvarných umění, Praha
1956 - 1961   Hudeček Miroslav, Akademie výtvarných umění, Praha
1958 - 1961   Greifová Irena, Akademie výtvarných umění, Praha
1958 - 1964   Rajlich Tomáš, Akademie výtvarných umění, Praha
1958 - 1964   Paroubková Jana, Akademie výtvarných umění, Praha