Východočeská galerie

katalog kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
1971   Obrazy pěti století
1973   František Jiroudek, Jiří Bradáček
1982   Mladá tvorba: Tvorba mladých výtvarníků Východočeského kraje
1982   Město a civilizace
2020   Starý psi
pozvánka autorská
rok vydání, název (podnázev)
1972   Jan Preisler: Obrazy (ke 100. výročí narození)
1973   Jaroslav Šmídra: Obrazy
1976   Z grafického díla národního umělce Karla Švabinského (k umělcovým 80. narozeninám)
1977   František Tichý (obrazy, kresby, grafika)
1977   Ferdinand Hložník: Obrazy z let 1974 - 1976
1977   Quido Fojtík
1977   Ivo Schurmann: Grafické dílo
1978   Obrazy, kresby a studie z celoživotní tvorby Josefa Haška
1978   Jindřich Hegr: Obrazy z Vysočiny 1972 - 1978
1978   Květiny Ludviky Smrčkové
1978   Jaroslav Panuška (1872 - 1958, jubilejní výstava, obrazy a kresby)
1979   Blažena Borovičková Podpěrová (plastiky a kresby)
1979   Miloš Slezák: Medaile a drobná plastika
1981   Marta Horáková: Obrazy a kresby
1981   Vendelín Zdrůbecký: Sochy
1982   Antonín Hudeček (ke 110. výročí narození)
1982   Josef Matička
1982   Kamila Albrechtová: Grafika, kresby
1982   Hanuš Schwaiger (1854 - 1912)
1983   Václav Hollar: Výběr z grafického díla
1983   Věra Vovsová: Obrazy
1983   Vlasta Vostřebalová-Fischerová: Obrazy - kresby
1983   Vojtěch Sedláček: Grafika, kresby
1983   Vladimír Suchý: Portréty a figurální kompozice z let 1968 - 1983
1984   Jan Honsa: Životní dílo ((1876 - 1937))
1984   Emil Filla: Boje a zápasy (Protiválečné grafické cykly ze sbírek Východočeské galerie Pardubice)
1987   Povídání nad obrázky herečky Blanky Bohdanové
1988   František Drtikol: Fotografie
1989   Eva Kmentová: Plastiky - kresby
1991   Bohuslav Horák: Kresba a nábytkové objekty
1993   Bořivoj Borovský: Některé práce z let 1960 - 1992
1994   Rudolf Fila
1997   Vladimír Novák
1999   Martina Novotná: Rámečky (v rámci projektu Umění v tunelu)
1999   Tomáš Galle: Město krajiny prostory 1997 - 99 (fotografie)
2000   Miloslav Fekar: Objekty - putování
2004   Antonín Slavíček 1870 - 1910
2005   Tomáš Hlavina
2006   Jakub Schikaneder: Nové objevy děl a malíře tajemných nálad
2006   Jakub Schikaneder: Nové objevy děl malíře tajemných nálad (komentovaná prohlídka )
2013   Otto Placht: Brány vnímání
2014   Antonín Slavíček: Kameničky
2014   Michal Gabriel: Země / voda / vzduch
2017   Luděk Vojtěchovský: Černobílé světy
kniha
rok vydání, název (podnázev)
1999   Od hlavy k patě (Figurální tvorba českého umění 2. poloviny 20. století)
pozvánka kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
2016   Max Švabinský a Rudolf Vejrych: Kozlov
pozvánka nevýstavní
rok vydání, název (podnázev)
1977   Setkání s Františkem Tichým (beseda)
program
rok vydání, název (podnázev)
2020   Východočeská galerie v Pardubicích (Březen - červen 2020)
informační leták / informace autorská
rok vydání, název (podnázev)
2014   Antonín Slavíček: Kameničky
2016   Veronika Šrek Bromová: Jednota / Unity