Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

obec: Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
adresa: Husova 1881
PSČ: 580 01
stát: Česká republika (Czech Republic)

e-mail: thb@thb.cz
web: http://www.thb.cz/

Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

termín   název výstavy, místo konání
2003/10/24 - 2003/10/25   13. podzimní knižní trh, Kulturní dům Ostrov, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)
2005/12/12   Jiří Wolker na Vysočině: Křest knihy Františka Drašnera, Štáflova chalupa, Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)

Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

program
  rok vydání   název (podnázev)
  2003   Havlíčkův Brod: Podzimní knižní trh 2003

Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Ilustrační tvorba Jaroslava Šerých
  1992   Jaroslav Kopecký
  1992   Petr Máša
  1993   František Janák
  1993   Jan Kudláček: Ilustrace
  1994   Bohumil Sláma
  1994   Ilja Sainer: Fragmenty 1987-93 (1.-3. část)
  1995   Komínek: Oka mžiky
  1995   Rudolf Dzurko (Cesta, kterou bloudíš, je cesta, kterou sis zvolil)
  1996   Karel Svolinský
  1996   Lumír Ševčík: Ilustrace
  1997   Bohumír Komínek: Vzpomínky na budoucnost
  1997   Franta: Obrazy, kresby, sochy z let 1987 - 1996
  1997   Jaroslav Šerých
  1997   Vladimír Koštoval: 1926/1985 (Sochy a kresby)
  1998   Jindřich Prucha: Obrazy a kresby
  1999   Antonín Engel 1879 - 1958: Architekt, urbanista, pedagog
  2000   Miroslava Zychová: Ta realita (Obrazy Miroslavy Zychové z let 1966-2000)
  2001   Bohumír Komínek
  2001   Karel Prager: Prostor v čase
  2002   Josef Kremláček: Výběr z tvorby
  2002   Rudolf Korber
  2003   Malíř na frontě (Josef Váchal na bojišti 1. světové války)
  2003   Vlasta Baránková
  2004   Pavel Sukdolák
  2004   Venda Truhlářová
  2005   Josef Váchal 1884–1969
  2005   Pavel Smolík: Hra o prostor / A Play for Space
  2006   Gabriel Filcík: Když velcí byli kluci
  2006   Jan Koblasa: Dialogy s hmotou...
  2006   Jindřich Boška: Ohlédnutí
  2007   Pavla Czeinerová
  2008   Antonín Waldhauser 1835-1913 (malíř krajin, historických motivů, žánrů a skupinových portrétů)
  2008   Eugenio Percossi (The End)
  2008   Karel Hyliš: Dialog, hmota, prostor
  2008   Silvia Billeter: Lepty z cyklu / Radierungen aus dem Zyklus Hledat Petrkov
  2009   Josef Čapek
  2009   Josef Vinecký 1882 - 1949
  2009   Vladimír Franz: Caprichos 009
  2010   František Dörfl: K pramenům duše
  2010   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky
  2010   Kouzelný svět Karla Franty
  2012   Alžběta Skálová: Jak se do lesa volá... / Echo in the Woods...
  2013   Momenty růstu: Sochařské dílo Hany Wichterlové
  2014   Michal Singer: Utajená hvězda undergroundu
  2015   Marie Blabolilová: Rastry
  2016   Čestmír Kafka
  2016   Dalibor David
  2017   Denisa Krausová: Hořící brambor / Burning Potato
  2017   Oldřich Jelínek: Známý neznámý
  2018   Jan Antonín Venuto a jeho dílo / Johann Anton Venuto und sein Werk
  2019   Josef Honys (Vzpomínky na malíře a básníka)
  2020   Kurt Gebauer
  2023   Helena Schmaus Shooner (Zrcadlo duše, přírody a světa / The Mirror of Soul, Nature and World)
  2023   Kateřina Černá: Sny zaznamenané / Chronicled Dreams
  nedatováno   Martin Dyrynk: (Pře)vážně filmový plakát: výstava z grafické tvorby Martina Dyrynka
  nedatováno   Vlastislav Housa: Medaile
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1993   Objevená díla (Obrazy z majetku České spořitelny, a.s.)
  1993   Podzimní knižní trh 3 (Současná česká ilustrační tvorba)
  1995   Současné křesťanské umění z České republiky / Zeitgenössische christliche Kunst aus der Tschechischen Republik (Zvěst evangelia v českém výtvarném umění / Verkündigung des Evangeliums in der tschechischen Kunst heute)
  1996   Setkání s uměním (Jack Larned, William Horace Littlefield, Taro Yamamoto; Žáci Hanse Hofmanna)
  1997   Mutantní materiály v soudobém designu
  1998   Sivko Sudek
  1998   Současná česká ilustrační tvorba (6. ročník)
  1999   Současná česká ilustrační tvorba (7. ročník)
  2000   Současná česká ilustrační tvorba (8. ročník)
  2001   Současná česká ilustrační tvorba (9. ročník)
  2001   Vyšehrad Lugnasadh 2001 (Byl Bivoj Slovan, Kelt či virtuál?)
  2002   IV. Bienále mladého umění Zvon 2002 /Fourth Biennial of Young Artists Zvon 2002
  2002   Současná česká ilustrační tvorba (10. ročník)
  2003   Historická zemětřesení na starých rytinách / Historical Earthquakes in Old Engravings
  2003   Současná česká ilustrační tvorba (11. ročník)
  2004   Současná česká ilustrační tvorba (12. ročník)
  2005   Italská kresba 17. století / Italian Drawing of the 17th Century (Sbírka Antonína Martina Lublinského ve Vědecké knihovně v Olomouci / Collection of Antonín Martin Lublinský in the Research Library in Olomouc)
  2005   Současná česká ilustrační tvorba (13. ročník)
  2005   Vyšehrad: Lughnasadh 2005 (Domov Keltských božstev)
  2006   Ze sbírek Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě (Výběr ze sbírek: ilustrace, grafiky, kresby, obrazy, plastiky)
  2007   Současná česká ilustrační tvorba (15. ročník)
  2008   Corpus delicti (Grafické listy nejen ze sbírky Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě)
  2009   60 let na křídlech Albatrosu
  2009   Pozitivní dezorientace
  2009   Trienále současné ilustrační tvorby: Studentská ilustrační tvorba (16. ročník)
  2009   Zamlčená moderna / Iluze a sny (Středoevropské umění ze sbírky Patrika Šimona 1880-1930)
  2010   1. trienále Současná česká ilustrační tvorba
  2010   Není plotna jako plotna (grafika)
  2010   Pocta Bohuslavu Reynkovi (Umělecká beseda 2010)
  2013   Osvobozování sentimentu (Podoby středoevropského romantismu a biedermeieru)
  2014   Alfred Kubin & Sascha Schneider: Démoni ze země nevědomí
  2014   Diplomanti AVU 2014 / Graduates from the Academy of Fine Arts 2014
  2014   Kroměřížský kabinet mincí a medailí I (Ražby porýnských arcibiskupů a kurfiřtů - Mohuč, Trevír, Kolín)
  2014   Münzkabinett Kremsier I. (Prägungen der Erzbischöfe und Kurfürsten von Mainz, Trier und Köln)
  2014   Tvrzení moderny: České sochařství ze sbírky Karly a Davida Železných
  2016   Jej svet
  2017   Ancient Glass
  2017   Between Cultures (Manchu and Han Dress of the Late Qing Dynasty in the Náprstek Museum Collection)
  2017   Válečné plakáty 1914-1918 (Zbraň z barev a papíru)
  2019   Současná česká mozaika
  2021   Rudé století 1921-2021 / The Red Century 1921-2021 (Století dějin Komunistické strany Československa / A Century of the History of the Communist Party of Czechoslovakia)
  2022   Králové majálesů / The Kings of Majáles (Studentské slavnosti v Československu 1945–1990 / Student Festivities in Czechoslovakia 1945-1990)
  2022   Rakouská Morava (Výtvarné umění 16.–19. století v Brně)
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Otázka viny
  1992   Demokracie v Americe I.
  1992   Jelení brod
  1992   Kafkova přítelkyně Milena
  1992   Oáza štěstí
  1992   Parapsychologie
  1992   První a druhý sešit o existencialismu
  1992   Šlágr o lásce
  1993   Důvěrné deníky
  1993   Hrdinské činy mladého Dona Juana (Erotický román)
  1993   Ianus tří tváří
  1993   Rozličné poznámky
  1993   Souborné dílo (Zpěvy Maldororovy, Poesie, Dopisy)
  1993   Srdce pod klerikou
  1993   Století Markéty Samsové
  1993   Svět lidových novin 1893 - 1993 (Stoletá kapitola z dějin české žurnalistiky, kultury a politiky)
  1993   U Bernátů
  1993   Ubu (Ubu krále, Ubu spoutaný, Ubu na homoli, Ubu paroháčem, Texty)
  1993   Už hořela, když jsem si do ní lehal
  1993   Vysoká hra / Le Grand Jeu
  1994   Deník naší babičky
  1994   Edvard Beneš
  1994   Intelektuál a revoluce
  1994   Jiří Kolář
  1994   Krize kultury
  1994   Let let (Pokus o rekapitulaci 2)
  1994   Let let (Pokus o rekapitulaci 3)
  1994   Otevřít po mé smrti
  1994   Pražské hyeny (Románové falotikum)
  1994   Pražský poutník aneb Prahou ze všech stran
  1994   Psychoanalýza ohně
  1994   Reiner Maria Rilke
  1994   Svět proměn
  1994   Těžítka
  1994   Třetí příručka Spolku českých bibliofilů
  1994   Umění a kýč
  1994   V zúženém prostoru (Publicistika z let 1957-1981)
  1994   Výjimečné stavy (Povolání Jazzová sekce)
  1994   Ztracené peklo (Dryjáky z magmatu a černé žluči (1988-1992))
  1994   Život J. A. Rimbauda (Dopisy a dokumenty)
  1995   Friedrich Nietzsche
  1995   Hitler a Stalin (Paralelní životopisy)
  1995   Husitská revoluce (1)
  1995   I-ťing Kniha proměn
  1995   Kniha básňů převeršovná, již vlastnodušně protrpěl a v řeč svázal Eberhardt Hauptbahnhof, básník český
  1995   Kniha moták
  1995   Martin Heidegger
  1995   Můj modrý klavír
  1995   Nádražní ulice 120
  1995   Plavovláska
  1995   Studie a úvahy o německé literatuře
  1995   Šel básník chudě do světa (Nobelova cena pro Jaroslava Seiferta)
  1995   Útěcha z mystifikace
  1995   Zápisky z blázince
  1995   Život básníka
  1995   Život markýze de Sade
  1996   Byl jsem nablízku
  1996   Člověk Michelangelo
  1996   Dějiny sociální a kulturní antropologie
  1996   Dobytí Ameriky (Problém druhého)
  1996   Hvězdní honáci
  1996   Koledy ve Staré Říši
  1996   Kruhy pekla
  1996   Kultur versus Staatlichkeit
  1996   Podivný život režiséra (Obrazy vzpomínek)
  1996   Spratek a krásná Danuše
  1996   Stopami pražských nakladatelských domů (Procházka mizející pamětí českých kulturních dějin)
  1996   Svět chasidů (Portréty a legendy)
  1997   Ateliér ztracených snů
  1997   Elektrický les
  1997   Hinduista od zrození do zrození
  1997   Odkaz, Zakladatelé
  1997   Psychologie davu
  1997   Severské mýty
  1997   Slabikář keramika
  1997   Svatý Petr seno seče, svatá Anna buchty peče aneb Česká pranostika
  1997   Tělo a tělesnost v novověkém myšlení
  1997   Tím končím
  1997   Voda a sny (Esej o obraznosti hmoty)
  1997   Zrcadlení
  1998   Český sen
  1998   Eva Hrušínská vzpomíná...
  1998   Kaladý, Svědectví, Mluvící pásmo
  1998   Kdo zabil Václava Klause
  1998   Korektura (Román)
  1998   Nepolepšitelná víra v lepší budoucnost
  1998   Škola povídek
  1998   Výbor z poezie
  1999   Česká divadelní architektura / Czech Theatre Architecture
  1999   Od fíkového listu k džínům
  1999   Pracujeme se dřevem (Jak porozumět dřevu)
  1999   U Toledské brány (Příběh o rytířském životě Cida Campeadora)
  2000   11 tisíc prutů aneb rychtářovy lásky
  2000   Básně II
  2000   Globalizace (Důsledky pro člověka)
  2000   Ivan Vyskočil (Vždyť přece létat je o hubu)
  2000   Jáchym Topol (Nemůžu se zastavit)
  2000   Legio angelica a P. Method K. Klement, OSB
  2000   Trója Château (Art and History)
  2000   Tři guineje / Vlastní pokoj
  2001   Bigbít
  2001   Europeana (Stručné dějiny dvacátého věku)
  2001   Galerie c.k. fotografů
  2001   Kádrový dotazník
  2001   Popírání holocaustu (Sílící útok na pravdu a paměť)
  2001   Příběhy o důvěře (Eseje o velkých postavách židovské tradice)
  2002   Bibliofilie v Československu (1918-1939)
  2002   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 10 (Divadlo 1963-1969)
  2002   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 11 (Divadlo 1970-1974)
  2002   Hrajku z švestkového hájku
  2002   Moudrost staré Číny
  2002   Nebeská stavidla se otevřela (Zhoubná povodeň v Čechách - 1872 na potocích a Litavce, na Berounce a Vltavě z dobového tisku, z vyprávění a kronik)
  2002   Pražské sochy a pomníky
  2002   Staré příběhy z plzeňského Petrohradu
  2002   Stephen Hawking
  2002   Šalamounův hadr
  2002   Žil jsem v podsvětí
  2002   Život v roce Františka Janouška (Výbor příležitostných básní a kreseb surrealisty Františka Janouška z let 1939-1941)
  2003   Češi nemocní dějinami (Eseje, studie, záznamy z let 1968-1993)
  2003   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 13 (Divadlo 1983-1989)
  2003   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 14 (Divadlo 1990-1996)
  2003   Portmoneum (Museum Josefa Váchala v Litomyšli)
  2003   Skryté symboly pražských zahrad
  2003   Tři přednášky o užitné hodnotě, výrobě a návrhu
  2004   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 15 (Divadlo 1997-2002)
  2004   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 16 (Film 1964-1988)
  2004   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 17 (Film 1988-2003)
  2004   La tapisserie de Bayeux: Kresby Pravoslava Svojítka / Drawings by Pravoslav Svojítka
  2005   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 18 (Televize)
  2005   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 19 (Rozhlas)
  2005   Encyklopedie Jiřího Suchého, svazek 20 (Úvahy)
  2005   Fotograf žije dvakrát
  2005   Herečka Stella Zázvorková
  2005   Hrad Pernštejn na poštovních známkách
  2005   Josef Koutecký (Zůstal jsem klukem)
  2005   Jules Verne v nakladatelství Jos. R. Vilímek
  2005   Kámen a oblak (výbor 1971-1985), Prolínání (výbor 1999-2004)
  2005   Obrazy z nevědomí (Práce v arteterapeutickém ateliéru)
  2005   Rok s Kokoliou
  2005   Tisíciletá
  2005   Zamračené židle
  2006   Básně
  2006   Martin Růžek (Příběh českého herce)
  2006   O letadélku Káněti (Veselé příběhy pekelských děti a jejich psa s malým letadlem)
  2006   Robert Barta
  2006   Žďár nad Sázavou na poštovních známkách
  2007   Nemilovaná
  2008   Chrudošův mix přísloví
  2008   Merekvice
  2008   MUDr. Jan Cimický - životní zpověď i osudová setkání
  2008   Písničky a říkadla s tancem (Náměty pro pohybovou výchovu dětí od 3 do 10 let)
  2008   Savonarola a Florencie (Jeho působení a estetické názory)
  2008   Zimní bitva
  2009   Architektonika a protoarchitektura
  2009   Architektura 60. let („Zlatá šedesátá léta“ v české architektuře 20. století)
  2009   Dívám se dívám... Bohuslav Metelka (Člověk k nezaplacení)
  2009   Soukromý labyrint
  2009   Spiritualita Václava Havla (České a americké kontexty)
  2009   Tma nemá stín
  2009   Vojenské osoby popravené v období politických procesů v Československu v letech 1948-1955
  2009   Zlobilky
  2009   Způsoby estetického prožívání
  2010   Album
  2010   Deník 1952
  2010   Hudba ohně (Radikální černá hudba od jazzu po hip hop a dále)
  2010   Josef Gočár
  2010   Slečny z Avignonu (Nutkavé psaní o obrazech)
  2010   Šmalcova abeceda
  2010   Umění sbírat umění
  2011   Baba Jaga, kostlivá noha (Na motivy ruských lidových zkazek vypráví Alena Ježková)
  2011   Český komiks 1. poloviny 20. století
  2011   Jak rozpoznat odpadkový koš (Eseje o stereotypech ve vizuální kultuře)
  2011   Njkpůúp kkléedc
  2011   O kočce Mňauce, pejsce Bibině a maminčině lyžařské botě
  2011   Počítač ve výuce fyziky
  2011   To se může stát
  2011   Umění vnímat umění (Guerilla writing about art)
  2011   Vladimír Komárek známý neznámý
  2012   Čertovo kopyto (Třicet pohádek)
  2012   Hledání vzájemnosti (Obraz rodiny v konceptuální fotografii - pokus o teologickou interpretaci)
  2012   Hrábky drápky odpadky
  2012   Jaroslav Foglar: Jestřáb kronikářem
  2012   O Kanafáskovi (Jonáš a zlobivá peřina v akci!)
  2012   Obrázkové rébusy
  2012   Portréty italských pamětihodností v kresbách a historických fotografiích z liechtensteinských sbírek / Portraits of Italian Monuments on drawings and historic photographs from Liechtenstein collections
  2012   Provokující evangelia
  2013   Hřbitove, hřbitove, zahrado železná (Funerální litina hřbitovů na Brdech, Podbrdsku a v okolí)
  2013   Po strništi bos
  2013   Před usnutím
  2013   Školička pro neposedné děti a jejich rodiče
  2014   Baroko na Havlíčkobrodsku
  2014   Design/ nábytek/ interiéry
  2014   Jeden svět nestačí (Poklady umění 19. století ze Sbírky Patrika Šimona)
  2014   Josef Lada: Humory (Kreslené anekdoty z Humoristických listů 1911-1916)
  2014   Kresbobásně dnes (a jiné kresby (i z bytu) a básně)
  2014   Nizozemská žánrová malba / Dutch genre painting
  2014   Trans montes (Podoby středověkého umění v severozápadních Čechách)
  2015   (art) without borders (Medieval Art and Architecture in the Ore Mountains Region (1250-1550))
  2015   Architekti CZ (20 rozhovorů)
  2015   Básně a místa (Eseje o poezii)
  2015   Fenomén Knížák
  2015   Jiří Brdečka (Life, Animation, Magic)
  2015   Na Sibiř! / Nach Sibirien! (Německočeští výtvarní umělci v první světové válce na východní frontě a v sibiřském zajetí / Deutschböhmische bildende Künstler im Ersten Weltkrieg: an der Ostfront und in sibirischer Gefangenschaft)
  2015   Pavel Dias: Fotografie / Photographs 1956-2015
  2016   1906: Německočeská výstava Liberec / Deutschböhmische Ausstellung Reichenberg
  2016   Barbora M.: Holčička z odvrácené strany noci
  2016   Epigramy
  2016   Kapesní průvodce po muzeu a muzejnictví
  2016   Melancholie a dobrodružnost stavění (25 zapomenutých staveb)
  2016   Opičí král
  2016   Příběhy brodských domů
  2016   Táborský sochař Jan Vítězslav Dušek
  2016   V zemi Mínótaura (Vzpomínky přírodovědce)
  2017   Ilustrátoři dobrodružství
  2017   Půst
  2017   Sbírka německé kresby 19. století na Sychrově ze svozu z hájovny v Javorníku u Rudníku
  2017   Výtvarná čítanka
  2018   Amalgamy / Amalgames
  2018   Bakšiš
  2018   Collecting Experience in the 1930s (Indonesian and Pacific collections of Růžena Charlotta Urbanová in the National Museum)
  2018   Naše Francie (Francouzská poezie v českých překladech a ilustracích 20. století)
  2018   Poklady sbírek Královéhradeckého kraje
  2018   Světové dědictví a Česká republika / World Heritage and the Czech Republic
  2018   V hlavní roli rozhlas!
  2018   Vynálezci nových omylů (Texty o surrealismu a surrealistech)
  2018   Zase na stopě... (Edice cestovních a loveckých deníků Bedřicha Machulky)
  2019   Dvacet tisíc mil pod mořem
  2019   Fenomén Bauhaus (Příběh jedné školy)
  2019   Jmenuji se Figaro
  2019   Na rozhraní času (Litoměřický biskup Emanuel Arnošt z Valdštejna (1716-1789) a jeho svět)
  2019   Nezastavitelný den (Román)
  2019   Odvaha a risk (Století designu v UPM)
  2019   Skok vysoký Josefa Krásy
  2019   The Kyiv International - '68 Now
  2019   Topographie der Historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Leitmeritz / Soupis památek historických a uměleckých v politickém okrese Litoměřice (Teil II: Bezirk Leimeritz, Edition des Manuskripts, Band 1, Auscha - Libochowan / Díl II: Okres Litoměřice, Edice rukopisu, Svazek 1, Úštěk - Libochovany)
  2019   Topographie der Historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Leitmeritz / Soupis památek historických a uměleckých v politickém okrese Litoměřice (Teil II: Bezirk Leitmeritz, Edition des Manuskripts, Band 2, Liebeschitz - Töpley / Díl II: Okres Litoměřice, Edice rukopisu, Svazek 2, Libešice - Teplá)
  2019   Topographie der Historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Leitmeritz / Soupis památek historických a uměleckých v politickém okrese Litoměřice (Teil II: Bezirk Leitmeritz, Edition des Manuskripts, Band 3, Trebnitz - Zirkowitz / Díl II: Okres Litoměřice, Edice rukopisu, Svazek 3, Třebenice - Církvice)
  2019   Více Krásy
  2020   Česká secese
  2020   Josef Fanta: Ekolog lesa a krajiny
  2020   Pandemie
  2021   Globalizovaná Indie
  2021   Gott. Československý příběh
  2021   Praha neznámá V. (Procházky po netradičních místech a zákoutích)
  2021   Ruka v rouně (Bohuslav Reynek v pardubickém kontextu)
  2021   Sny, básně, texty
  2022   Česká skleněná mozaika (Historie, technologie, katalog exteriérových děl)
  2022   Nad očekávání
  2022   Pipi Dlouhá punčocha
  2022   Předmět našich hovorů (Rozhovory k výstavě Temná noc duše)
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  1993   Vrh kostek (Česká experimentální poezie)
  2003   Rukověť péče o papírové sbírkové předměty
  2007   Duše Brna
  2009   Professori Josef Cibulka ad honorem (Sborník příspěvků přednesených na symposiu Život s dílo profesora Josefa Cibulky dne 14. 12. 2007)
  2009   Sedlec / Sedletz (Historie, architektura a umělecká tvorba sedleckého kláštera ve středoevropském kontextu kolem roku 1300 a 1700. Mezinárodní sympozium, Kutná Hora 18.-20. září 2008 / Geschichte, Architektur und Kunstschaffen im Sedletzter Kloster im mitteleuropäischen Ko)
  2011   A Glossary of Catchwords of the Czech Avant-Garde (Conceptions of Aesthetics and the Changing Faces of Art 1908-1958)
  2014   Epigraphica & Sepulcralia 5 (Fórum epigrafických a sepulkrálních studií)
  2014   Heslář české avantgardy (Estetické koncepty a proměny uměleckých postupů v letech 1908-1958)
  2015   Epigraphica & Sepulcralia 6 (Fórum epigrafických a sepulkrální ch studií)
  2015   Josef Opitz a umění na Chomutovsku a Kadaňsku 1350-1590 / Josef Opitz und die Kunst im Komotauer und Kaadner Land 1350-1590
  2015   Seno, sláma, řeřicha / Hay, straw, cress
  2016   Epigraphica & Sepulcralia 7 (Fórum epigrafických a sepulkrálních studií)
  2018   Hortus inventariorum (Statě k problematice inventářů pro dějiny umění)
  2019   Epigraphica a Sepulcralia 8 (Fórum epigrafických a sepulkrálních studií)
  2019   Kariéra s paletou (Umělec, umění a umělectví v 19. století)
  2020   Osudy konfiskátů (Výzkum provenience a problematika přesunu kulturního majetku v Československu na základě prezidentských dekretů)
  2020   Pojď blíž (Antologie textů k bienále)
  2021   Divoké víno (Antologie 2017-2021)
  2022   Nationalism and Cosmopolitanism in the Avant-Garde and Modernism (The Impact of the First Wolrd War)
encyklopedie/slovník
  rok vydání   název (podnázev)
  2012   Slovník autorů literatury pro děti a mládež II. (Čeští spisovatelé)
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1998   Soňa Večtomová: Obrazy, keramika (Jyväskylä / Finsko)
bibliografický katalog
  rok vydání   název (podnázev)
  2006   Karel IV. a jeho doba (Výběrová bibliografie z fondu Městské knihovny v Praze)
informační leták / informace
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Galerie výtvarného umění Havlíčkův Brod
katalogová pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Ernst Degasperi: Kresby - grafika / Zeichnungen - Grafik
periodikum
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Analogon (Mezi trhem a svobodou ducha)
  1991   Analogon (Proměny erotismu)
  1991 (1992/02)   Analogon (Na cesty her)
  1992   Analogon (Pohledem psychoanalýzy)
  1992   Analogon (Psychický automatismus a vědomá intervence)
  1992   Analogon (Mýtus & utopie)
  2002   Pěší zóna (10)
  2013   Vital plus (Nejčtenější časopis pro seniory)
  2013   Zprávy památkové péče (5)
  2013   Zprávy památkové péče (6)
  2014   Vital plus (Nejčtenější časopis pro seniory (1))
  2014   Zprávy památkové péče (1)
  2014   Zprávy památkové péče (4)
  2014   Zprávy památkové péče (5)
  2015   Zprávy památkové péče (1)
  2015   Zprávy památkové péče (2)
  2019   Rukopis plus (Časopis o psaní)
  2020   Rukopis plus (Časopis o psaní)
  2020   Rukopis plus (Časopis o psaní)
  2021   Rukopis plus (Časopis o psaní)
  2021/06-08   Vital (Časopis, který spojuje gemerace)
plakát
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Bohuslav Reynek: Grafické dílo
  1992   En face ´91 (Obrazy, kresby, grafika, plastiky)
  1992   Jaro 93 (Kolekce oděvních modelů Lenky Miláčkové a keramiky Václava Černocha)
  1992   Jaroslav Kopecký (Výstava obrazů)
  1992   Josef Kos: Obrazy, grafika
  1992   Petr Máša: Obrazy, kresby, grafika
  1992   Prodejní výstava výtvarných děl (Z fondu Dobrá vůle výtvarníků)
  1992   Stanislav Bittermann: Obrazy, plastiky
  1993   Česká malba z přelomu 19. a 20. století ze sbírek Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
  1993   František Janák: Obrazy - sklo
  1993   Roman Podrázský: Plastiky, obrazy
  1993   Současná česká ilustrace
  1994   Bohumil Sláma: Výběr z tvorby
  1994   Ernst Degasperi: Kresby - grafiky
  1994   Ilja Sainer: TAT TWAM ASI (Kresby a objekty / Fragmenty untitled / Výběr 1989-1991)
  1994   Jindřich Boška: Průřez tvorbou
  1994   Sdružení keramiků Brno, Stanislav Bartůšek: Kresby a koláže, Stanislav Bittermann: Obrazy
  1994   Současná česká ilustrace
  1995   Jan Dvořák: Obrazy, studie
  1995   Jánuš Kubíček: Obrazy, grafika
  1995   Jaroslav Sůra: Grafika
  1995   Jiří Zhouf a jeho američtí přátelé
  1995   Ludmila Kováříková: Keramická plastika
  1995   Pavol Michalič: Obrazy
  1995   Současná česká ilustrační tvorba
  1996   Eva Brodská: Goblény, kresby
  1996   František Dörfl: Výběr z tvorby
  1996   Jack Larned, William Horace Littlefield, Taro Yamamoto: Obrazy, kresby, koláže, grafika
  1996   Jan Kuzdas, Josef Martinec: Krajina a květy Podorlicka
  1996   Lubomír Dostál: Keramika, obrazy
  1996   Lumír Ševčík: Ilustrace
  1996   Současná česká ilustrační tvorba
  1997   Hana Exnarová: Keramika
  1997   Jaroslav Šerých: Obrazy
  1997   John Grillo a jeho cirkus (Malba)
  1997   Mojmír Preclík: Sochy, kresby
  1997   Věroslav Bergr: Obrazy, sochy, ilustrace
  1997   Ženy a květiny (Obrazy a sochy ze sbírek Horácké galerie v Nové Městě na Moravě)
  1998   Božena a Boris Kjulleněnovi: Obrazy, kresby, sochy
  1998   Jindřich Prucha: Obrazy - kresby
  1998   Jiří Mědílek: Obrazy, kresby, grafika
  1998   Jiří Šimek: Obrazy, loutky, sochy
  1998   Venda Truhlářová: Obrazy
  1999   Sdružení výtvarných umělců Vysočiny Jihlava ((2))
  1999   Současná česká ilustrační tvorba (7. ročník)
  2000   Jaroslav J. Alt: Obrazy
  2000   Jiří Jirmus: Obrazy z 90. let
  2001   Eelis Iivanainen: Kresby, Jaroslav Němec: fotografie, Ladislav Vašek: Fotografie
  2001   Příbuznost není dědičná (Surrealismus a svoboda)
  2001   Richard Pešek: Obrazy, kresby, plastiky
  2010   Josef Saska: Obrazy, kresby, grafiky
  2010   Petr Hejný: Obrazy, objekty, pastely
  2011   Jan Moravec: Kresby a grafiky
  2011   Kouzelný svět Karla Franty
  2012   13. Trienále českého ex libris
  2012   Hana Purkrábková: Vybraná společnost
pozvánka nevýstavní
  rok vydání   název (podnázev)
  2005   Jiří Wolker na Vysočině: Křest knihy Františka Drašnera
program
  rok vydání   název (podnázev)
  1995   Setkání s uměním v Havlíčkově Brodě (Begegnung mit der Kunst in Havlíčkův Brod)
  2005   Institut Français de Prague (11 + 12 2005 Program (ME))
  2006   Institut Français de Prague (1 + 2 2006 Program (ME))
průvodce
  rok vydání   název (podnázev)
  2020   Pojď blíž / Come Closer (Bienále Ve věci umění / Matter of Art)
sbírkový katalog
  rok vydání   název (podnázev)
  2017   Kroměřížská zámecká knihovna I (Prvotisky)
  2017   Schlossbibliothek Kremsier I (Inkunabeln)
  2018   Kroměřížská zámecká knihovna II (Katalog 1691)
  2018   Kroměřížský hudební archiv I (Hudební sbírka biskupa Karla z Lichtensteinu-Castelcorna)
  2018   The Deir el-Medina and Jaroslav Černý Collections II: Pottery
seznam osobností / členů
  rok vydání   název (podnázev)
  2001   Asociace užité grafiky a grafického designu (Členové na přelomu tisíciletí 2000/2001)
učebnice
  rok vydání   název (podnázev)
  1998   Parlons français! (Francouzská konverzace pro střední školy a pro praxi)
  2005   Čítanka pro druhý ročník (2.díl)

Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

osoba narození poznámka
Čížková Pavlína   ???? - ????