Galerie výtvarného umění v Chebu

katalog autorský
rok vydání, název (podnázev)
1964   Karel Valter: Obrazy
1965   František Tichý: Obrazy, kresby, grafika
1965   Václav Rabas
1967   Jan Zrzavý
1967   Emil Filla: Ženy
1967   František Vik: Grafické a malířské dílo
1970   Max Pirner: Obrazy a kresby
1973   Jan Rambousek: Grafika, kresby
1973   Max Švabinský: Grafika
1973   Mikoláš Aleš: Kresby
1973   Stanislav Hanzík: Drobné plastiky
1973   Antonín Hudeček: Výběr z díla
1973   Jan Spáčil: Souborné dílo
1974   Ladislav Čepelák: Kresby, grafika 1952 - 1960 (Cheb)
1974   Ladislav Čepelák: Kresby, grafika 1952 - 1960 (Hradec Králové)
1974   Vincenc Makovský: Sochy a kresby
1974   F. Doležal
1974   Eva Činčerová: Grafika
1974   Adolf Kašpar: Ilustrace
1975   Karel Holan: Výbor z díla
1975   Jindřich Wielgus: Sochy
1976   Ota Janeček: Žena (kresby - grafika - plastiky)
1976   Josef Mařatka: Drobná plastika
1976   Radek Pilař
1976   Vincenc Vingler: Výbor z díla 1945-1975
1976   Karel Toman: Kresby
1977   Marie Blabolilová: Grafika
1977   František Jiroudek - národní umělec: Obrazy a kresby
1977   Pravoslav Kotík: Obrazy
1977   František Ronovský: Obrazy z let 1970 - 1977
1977   Miloslav Holý: Grafika a kresby
1977   Alexandr Žitomirský: Fotokresby
1978   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy z Kuby (Tvorba z let 1967 - 1974)
1978   Hana Storchová: Grafika
1978   Vlastimil Květenský: Keramika
1978   Adolf Born: Grafika
1978   Václav Špála: Obrazy
1978   Karel Štika: Grafika, kresby
1978   Vilém Hess: Varšava po roce 1945 a dnes - Obrazy a kresby
1979   Jiří John: Malba, kresba, grafika
1979   Josef Wagner: Raná tvorba
1979   Karel Kotrba: Sochy
1979   Mirko Hanák: Akvarely
1979   Jana Paulová: Gobelíny
1980   Jiří John: Malba, kresba, grafika
1980   Otto Gutfreund: Výběr z díla
1980   Mikuláš Galanda: Výběr z díla
1980   Vítězslav Eibl: Sochy
1981   Petr Pavlík
1981   Jan Souček: Obrazy, grafika
1981   Milan Albich: Obrazy, kresby
1981   Národní umělec Břetislav Benda
1981   Josef Václav Myslbek: Výběr z díla ze sbírek Národní galerie v Praze
1982   Jan Smetana: Výběr z díla 1941-1981
1982   Alena Burešová: Keramika
1982   Viktor Dobrovolný: Výběr z díla 1932 - 1982
1982   Zdeněk Mézl: Ilustrace, grafika
1982   Jindřich Voborník: Sochy
1983   Vítězslav Eibl: Sochy
1983   Miroslav Hucek: Fotografie
1983   Marie Lacigová: Obrazy, grafika
1984   Oldřich Eichler: Obrazy
1985   Adolf Zábranský: Knižní ilustrace, plakáty, novinové kresby
1985   Vladimír Tesař: Výběr z díla
1985   Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, kresby
1985   Pavel Roučka: Grafika
1985   Ludmila Kaprasová: Krajky
1985   Zdeněk Světlík: Tapiserie, kresby, grafika
1986   Miloš Hausner: Obrazy, grafika
1986   Šerák (keramika - porcelán)
1987   Ivan Bukovský: Obrazy
1987   Jaroslav Podmol: Keramika
1987   Jan Živný: Restaurátorská tvorba
1987   Petr Strnad: Grafika, kresby
1987   Jan Spáčil: Výběr z díla
1988   Jan Hričák: Keramika
1988   Jaroslav Bocker: Sochy, kresby
1988   Stanislav Hanzík: Z ateliéru
1988   František Janák: Sklo
1988   Jindřich Pileček: Grafika
1988   Karel Retter: Výbor z díla 1958 - 1988
1989   Josef Istler: Obrazy, grafika
1989   Viková
1989   Bohumil Zemánek: Sochy
1989   Karel Franta: Kresby
1989   Ivan Strnad: Grafika
1989   Milan Hes: Obrazy 1969/1989
1989   Vladimír Suchánek: Grafika
1989   Jiří Šefčík: Obrazy
1990   Jaroslava Severová: Kresby, grafika, instalace
1990   Václav Balšán
1990   Jiří Patera
1990   Ida Vaculková: Keramika
1990   Jiří Šuhájek
1990   Jiří Vlach: Medaile, plakety, reliéfy, plastiky a kresby
1991   Vladivoj Kotyza: Obrazy, kresby
1991   Jaroslav Kovář: Lepty
1991   Vladimír Groš
1991   Otmar Oliva
1992   Annette Merkenthaler
1993   Martin Mainer
1993   Václav Tikal
1993   Josef Wagner: Obrazy, kresby
1994   Bedřich Budil: Obrazy
1994   Otto Herbert Hajek: Ikonosféra / Ikonosphäre
1998   Emil Orlik 1870-1932: Vybraná díla z českých sbírek
1998   Jaroslav Kovář: Barevné kresby
1999   Hanuš Schwaiger 1854 - 1912
2000   Hugo Demartini
2000   Aleš Lamr: Barevné litografie
2000   Jiří Jun: Kresby
2000   Zdeněk Burian: Knižní obálky a ilustrace ve sbírkách SGVU v Chebu
2001   Tomáš Vosolsobě
2001   Lubomír Přibyl: Grafika 1959 - 1998
2001   Jaroslav Kovář: Pastely
2001   Zbyněk Semerák: Tempery
2002   James Ensor: Vizionář moderny
2002   Maxim Kopf 1892-1858
2002   Jindřich Vik: Moře
2003   Michal Brix: Města Michala Brixe
2003   František Steker: Kresby
2004   Hugo Demartini: Koláže, kresby, objekty
2004   Petr Jochmann: Kresby
2004   Josef Wagner: Kresby
2005   Cyril Bouda: Volná grafika
2005   Francisco de Goya: Lepty (Sbírka Moratova Institutu)
2005   Kateřina Piňosová: Kresby z Mexika a okolí
2006   Eugen von Kahler: Et in Arcadia Ego
2006   Jaroslav Kovář: Die Kunst der Radierung / Umění leptu
2006   Artuš Scheiner: Ilustrace k pohádkám
2006   Petr Nikl: Ilustrace
2006   Emil Schumacher: Stále znovu maluji svůj obraz... (Nezveřejněné kvaše a olejové obrazy z let 1989-1999)
2007   Václav Tikal: Kresby
2007   Willy Nowak: Výběr z malířského díla / Auswahl aus dem malerischen Schaffen
2008   Jan Konůpek
2009   Josef Čapek: Vidět knihu
2009   Michal Pěchouček: Večerka / Time for Bed
2009   Marie Filippovová: Menší formáty + instalace
2009   Simona Rybáková: Kostýmy
2010   Vlasta Kodríková: Z jiných světů
2011   Jiří Kovanda: Katalog
2011   Jiří Novák: V pohybu / In der Bewegung
2011   Richard Štipl: Plato's Revenge
2011   Josef Váchal: Šumava umírající a romantická
2011   Michael Dietlinger: It is nice to promise something
2011   Alexis Milne: Narušení pořádku / Dismantle the Order
2011   Josef Zlamal: The Other Side
2011   Jiří Balcar: Retrospektiva / Retrospektive
2011   Jakub Matuška aka Masker: Moje maličkost
2011   Zdenek Rykr: Kofila, 1923 a další práce pro firmu Orion
2011   Karel Machálek-Zlín: Retrospektiva / Retrospektive
2011   Bohumil Kubišta: Dvě zátiší z roku 1911 / Zwei Stillleben aus dem Jahr 1911
2011   Vít Soukup: The Best of the Rest
2011   Josef Danda: Železniční nádraží v Chebu / Der Bahnhof in Eger (1956-1962)
2011   Alexis Milne: Dismantle the Order / Narušení pořádku
2012   Václav Boštík: Zakřivené pole / Gekrümmtes Feld, 1970
2012   Ondřej Maleček: In natura
2012   Jan Preisler: Žena a jezdec u jezera / Frau und Reiter am See, 1905
2012   Alena Anderlová: Haligali
2012   Tommy Høvik: Winner of StartPoint Prize 2011
2012   Bojmír Hutta (1920-1987)
2012   Vlasta Vostřebalová-Fischerová ve sbírkách GAVU Cheb
2012   Miloš Jiránek: Zápas o moderní malbu / The Struggle over Modern Painting
2012   Michal Škapa A.K.A. Tron: Ode zdi ke zdi
2012   Michel Fingesten 1894 - 1943
2012   Richard Teschner: Loutka Kiai Ageng z představení Nawang Wulan
2012   Jan Svoboda: Polovina VII / A Half VII / Hälfte VII 1970
2012   Ondřej Kopal: Some(tajm)
2012   Jiří David: Pro a proti / Pro und contra
2012   Miloš Jiránek: Zápas o moderní malbu 1875-1911
2012   Václav Girsa: Ice on Staircase
2013   Václav Hejna (1914 - 1985): Barva a bytí / Farbe und Sein
2013   Václav Brožík: Anežka Steinhäuserová a Zikmund ze Švamberka (Ve smrti spojeni), 1875
2013   Anežka Hošková: The New Dark Age of Love
2013   Bertel Thorvaldsen (Památník Karla Filipa Schwarzenberga / Denkmal für Karl Philipp zu Schwarzenberg, 1821)
2013   Otto Gutfreund: Kompozice pro atiku Škodových závodů v Praze, 1925-1927
2013   Pasta Oner: Recall
2013   Jan Vytiska: Mám lepší hříchy, než jsou ty vaše
2013   Vladimír Boudník ve sbírkách GAVU Cheb
2013   Vánoční šlépěje Josefa Lady (Zima ve vrcholných dílech z let 1936 - 1955)
2013   Hana Puchová: Na dotek
2013   Václav Hejna (Barva a bytí / Farbe und Sein)
2013   Na cestách proti své vůli. Antonín Pelc v Maroku, na Martiniku a v Americe (1940-1945)
2013   Lenka Klodová: Figurativní tvorba / Figurative arbeiten
2013   Hanuš Schwaiger: Novokřtěnci v Münsteru
2014   Gottfried Lindauer: Dva portréty Maorů z Náprstkova muzea, 1907
2014   Peter Angermann: Streetview
2014   Alice Nikitinová: Od věci
2014   Luděk Rathouský: Penězoměnci
2014   Brutalismus Emila Filly
2014   Karel Černý: Námořník, 1949
2014   Sněhové stopy Ladislava Čepeláka
2014   Thomas Theodor Heine: Květinový den / Ein Blumentag, 1912
2014   Jiří Černický: Den, kdy sníh padal na hořící pole
2014   Vladimír Hanuš: Krajina zevnitř / Landscape from the Inside (Práce z let 1991-2014 / Selected works from 1991-2014)
2014   Petr Dub: Další ze způsobů jak nevytvářet obrazy
2014   Vladimír Skrepl: Lež a lži
2014   Hippolyt Soběslav Pinkas: Modlitba za oběšence, 1861
2014   Jindřich Prucha: Zátiší s červeným plédem, 1913
2014   Vladimír Skrepl: Lež a lži (Autorské knihy Vladimíra Skrepla)
2014   Matea Bakula
2014   Vladimír Hanuš: Krajina zevnitř (Práce z let 1991-2014)
2015   Karel Souček 1915 - 1982
2015   Vendula Chalánková: DINO
2015   Václav Špála ve sbírkách GAVU Cheb
2015   Jiří Kolář: Hommage à Baudelaire (Partitura zvukové básně, 1963)
2015   Ondřej Basjuk: Díra ve vzduchu
2015   Stanislav Diviš: Zbytky
2015   Carl Thieme, Cosmorama Prahy, 1844
2015   Lisa-Marie Vlietstra: The things that didn't make it with the things that haven't been made
2016   Designér Josef Cupák
2016   František Tichý: Exhibice těla
2016   Petra Herotová: Vlna, smyčka, čára, mřížka
2016   Josef Váchal: Kniha vzpomínek. Dialog díla a fotografie
2016   Maxim Kopf: Uhelný revír falknovský, 1929
2016   Lenka Vítková: Smlouva s černou
2016   Anna Vystydová: Tohle byla moje nejmilejší panenka!
2016   Alois Kalvoda, Moje česká chaloupka na Křivoklátě, před 1912
2016   Václav Rabas a mýtus hnědé (Země, chléb a hmota na periferii avantgardy)
2016   František Kaván, Podzimní na Chrudimce, 1896
2016   Fritz Pontini, Údolí Slatinného potoka u Františkových Lázní, kol. 1910
2017   Šárka Koudelová: Prism
2017   Antonín Střížek, Ježíš, 1994
2017   Petr Kvíčala: Červená a modrá
2017   Bedřich Stefan: Tři grácie pro Pomník A. A. Palliardiho ve Františkových Lázních, 1949-1950
2017   Miroslav Vystrčil: Retrospektiva
2017   Maxim Velčovský: Smíšené zboží
2017   George Grosz (?): Cirkus, kol. 1930
2017   Josef Bolf: Disintegration
2018   František Tichý: Capriccio a Intermezzo, 1948
2018   Julius Reichel: Fedex / Cash / Crypto / Sex
2018   Hugo Steiner-Prag: Za prahem skutečnosti
2018   Zeb One: Another Yard
2018   Tereza Velíková: Hra na tři
katalog kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
1962   České malířství první poloviny XIX. století
1963   České malířství z 2. poloviny XIX. století
1970   Symbolismus v českém výtvarném umění
1972   České umění 20. století
1972   České umění 19. století ze sbírek Národní galerie v Praze
1974   Osm mladých grafiků
1975   Chebská gotická plastika
1976   Přírůstky do sbírek Galerie výtvarného umění v Chebu (z nákupů a jiných zisků za léta 1972 - 75)
1976   Osma, Tvrdošíjní, Umělecká beseda ze sbírek Národní galerie v Praze
1977   Jaroslava Pešicová: Obrazy, František Štorek: Sochy
1981   Pravoslav Rada, Jindřiška Radová, Šárka Radová
1984   Indonéské tkaniny
1986   Indické obrázky z poutí a trhů
1986   Přírůstky do sbírek za léta 1981-1985
1988   České sociální umění
1989   Mladé profily (Volná tvorba západočeských výtvarníků)
1995   Deviace kubismu v Čechách / Deviationen des Kubismus in Böhmen
1997   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea / Informel und gruppe Cobra aus der sammlung des Museum Bochum
2001   August Brömse a skupina Poutníci / und die Gruppe Pilger
2002   Česká kresba 1. poloviny 20. století ze sbírek Galerie výtvarného umění v Chebu
2004   Česká krajinomalba ze sbírek Galerie výtvarného umění v Chebu
2005   Bylo, nebylo... / Es war einmal... (Pohádkové motivy v moderním a současném umění v Čechách / Märchenmotive in der modernen und zeitgenössischen Kunst in Böhmen)
2006   Na papíře / Auf Papier: Max Beckmann - Otto Dix - Karl Hubbuch
2006   Katagami: Japonské papírové barvířské šablony ze sbírek Západočeského muzea v Plzni
2010   on-lino 1910-2010 (Moderní český linoryt)
2010   Slunce Orientu (Čeští malíři ilustrují orientální literaturu)
2010   Anna Podzemná- Suchardová, Radana Hamsíková-Podzemná: Známková tvorba
2012   StartPoint 2011 (Výběr nejlepších absolventských prací evropských výtvarných škol)
2013   Osobní výběr I - zaměstnanci galerie
2013   Osobní výběr II: Adam Hnojil, historik umění
2013   Umění v Chebu (Umění ve veřejném prostoru od 19. století do současnosti)
2013   Cecilia Nygren (Winner of StartPoint Prize 2012)
2014   Osobní výběr III: Václav Malina, malíř
2014   Mladí lvi v kleci / Junge Löwen in Käfig (Umělecké skupiny německy hovořících výtvarníků z Čech, Moravy a Slezska v meziválečném období / Künstlergruppen der deutschsprachigen bildenden Künstler aus Böhmen, Mähren und Schlesien in der Zwischenkriegszeit)
2014   Sociální skupina Ho-Ho-Ko-Ko ze sbírek GAVU Cheb
2014   Vincenc Vingler, Heinz Theuerjahr: Zvířata / Tiere
2015   František X. Naske: Fotbalové utkání Angličanů se Slavií v Praze, 1905; Josef Koudelka: Na kopané, 1907
2015   Zastihla je noc / Caught by the night (Čeští umělci ve Francii 1938-1945 / Czech artists in France 1938-1945)
2015   OBIC, X-DOG: X-BOB
2015   Lumír Hladík, Matyáš Chochola: Teleprezence benzínového mága digitálního věku a jeho kuny se zelenohnědým hávem pod chrámem nebes v době pozdního luní
2015   Jiří Franta, David Böhm: Půlka kapra, žena ve žlutém, výčep a květiny
2015   Informel a jeho přesahy
2015   Osobní výběr IV: Jiří Hofman - matematik
2016   Na dosah / Greifbar nah (Současné umění z Drážďan / Zeitgenössische Kunst aus Dresden)
2016   Luděk a Radek
2016   Syntonos a plenérová krajinomalba přelomu 19. a 20. století / Syntonos and Plein-air Landscape Painting at the Turn of the 19th and 20th Centuries
2016   Neprakta 1949-1970: Prvních dvacet let „firmy“ na výrobu kresleného humoru
2016   Neprakta 1949-1970: Prvních dvacet let „firmy“ na výrobu kresleného humoru
2016   Julius Mařák a jeho krajinářská škola ve sbírkách GAVU Cheb
2016   Osobní výběr V - členové galerijního klubu
2016   Když boty, tak botasky! (Fenomén Botas v Československu)
2016   Syntonos a plenérová krajinomalba přelomu 19. a 20. století
2017   Možnosti malby: Frauknecht - Kotyza - Patera - Tázler (Plzeňští autoři ve sbírkách GAVU Cheb)
2017   Na dosah 2: Současné umění z Norimberka / Greifbar nah 2: Zeitgenössische Kunst aus Nürnberg
2017   Skupina 42 ve sbírkách GAVU Cheb
2017   Automat na výstavu / The Automatic Exhibition (Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu / The Czechoslovak Pavilion at Expo 67 in Montreal)
2017   Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky
2017   Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky
2017   Václav Živec, Jan Slavík: Pomník legionáře Josefa Jonáše u hájovny Na Lísku nedaleko Berouna, 1928
2017   Pavel Šebek, Petr Emptych: ABC2
2017   Pan Vajíčko. Charakter československé reklamy
2017   Plastimat 1946-1996
2017   Cirkus pictus (Svět cirkusu v českém umění 1800-1950)
2017   Osobní výběr VI - studenti Gymnázia Cheb (Výstava z depozitáře)
2017   Volume doprava! (Příběhy bigbítu v Poohří 1960-2000)
2018   Diplomové práce na Akademii výtvarných umění v Praze 1969-1989
2018   Diplomové práce na Akademii výtvarných umění v Praze 1969-1989
2018   ETA umění (a) spotřebiče
2018   Jedna velká nemocnice / One Big Hospital (40 let od uvedení Nemocnice na kraji města)
2018   Přírůstky do sbírky GAVU Cheb 2016-2017
2018   Všední den v české fotografii 50. a 60. let
2018   Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč: Floating in my Czechoslovakian Heaven
2018   Na dosah 3 / Greifbar nah 3 (Současné umění z Lince / Zeitgenössische Kunst aus Linz)
2018   Srpen 1968 v Chebu (Dokumenty ze sbírky Miloslava Brože a fotografie Waltera Tichého)
pozvánka autorská
rok vydání, název (podnázev)
1962   Václav Jírů: Praha a Pražané
1964   Ivan Strnad: Kresby a grafika 1959-1964
1964   Vincent Hložník: Grafika
1965   Václav Rabas: Výbor z díla
1965   Miloslav Holý: Obrazy a grafika
1965   Václav Rabas: Výbor z díla
1965   Ondřej Sekora: Výběr z díla
1966   Karel Černý: Obrazy
1966   Josef Navrátil: Obrazy, kresby
1966   Václav Špála
1967   Emil Filla: Ženy (Obrazy, sochy, grafika)
1967   František Vik: Knižní grafika, ilustrace, obrazy
1967   Otakar Štembera: Výstava obrazů, kreseb a ilustrací
1970   Stanislaw Ignacy Witkiewicz: Obrazy a kresby
1973   Jan Rambousek: Grafika, kresby
1973   Miloslav Holý: Výbor z díla
1973   Mikoláš Aleš: Kresby
1973   Max Švabinský: Grafika
1973   Jan Spáčil: Souborné dílo
1973   Antonín Hudeček: Výběr z díla (Ze sbírek Národní galerie v Praze)
1974   František Doležal: Z tvůrčího deníku 1928 - 1973
1974   Karel Štěch: Sociální grafika
1974   Ladislav Čepelák: Kresby
1974   Jan Bauch: Návrat Odysseův (Výstava obrazů, kreseb a plastik)
1974   Eva Činčerová: Grafika
1974   Adolf Kašpar: Ilustrace
1974   Vincenc Makovský: Sochy a kresby
1974   Jan Kutálek: Keramika
1975   Karel Holan: Výběr z díla
1975   Jindřich Wielgus: Sochy
1975   Rudolf Svoboda: Sochy
1975   Jaroslav Lukavský: Výbor z grafické práce tří desetiletí
1976   Josef Mařatka: Drobná plastika
1976   Karel Toman: Kresby
1976   Jaroslav Kotas: Tvorba z let 1970-1976
1976   Radek Pilař: Kresbou, barvou, kamerou
1976   Karel Lidický: Sochy
1976   Ota Janeček: Žena (Výstava kreseb)
1976   Vincenc Vingler: Plastiky a kresby (Výbor z díla 1945-1975)
1976   Oldřich Smutný: Obrazy
1976   Karel Lidický: Sochy
1977   Alexandr Žitomirský: Fotomontáže, kresby
1977   František Ronovský: Obrazy z let 1970-1977
1977   František Jiroudek (Výstava z díla)
1977   Obrazy Pravoslava Kotíka
1977   Marie Blabolilová: Grafika
1977   Miloslav Holý: Grafika a kresby (Přírůstky do sbírek GVU Grafika - Kresby č. 1)
1977   Obrazy Pravoslava Kotíka
1978   Hana Storchová: Grafika
1978   Vlastimil Květenský: Keramika
1978   Vilém Hess: Varšava po roce 1945 a dnes (Obrazy a kresby)
1978   Vojtěch Tittelbach: Dílo
1978   Karel Štika: Grafika, kresby
1978   Dimitrij Kadrnožka: Obrazy z Kuby (Tvorba z let 1967-1974)
1978   Vladimír Preclík: Sochařské dílo, obrazy a kresby z let 1958-1978
1979   Július Jakoby: Malířské dílo
1979   Radomír Kolář: Obrazy, kresby, ilustrace
1979   Karel Kuneš: Sochařské portréty
1979   Jana Paulová: Gobelíny
1979   Jaroslav Grus: Obrazy
1980   Jindřich Ulrich: Miniatury
1980   Vítězslav Eibl: Sochy
1981   Josef Václav Myslbek (Výběr z díla ze sbírek Národní galerie v Praze)
1981   Miroslav Mirkovič: Akvarely
1981   Jindra Husáriková: Obrazy z let 1970-1980
1981   Jan Souček: Obrazy
1981   Petr Pavlík: Obrazy - kresby
1982   Zdeněk Mézl: Ilustrace / grafika
1982   Jindřich Voborník: Sochy
1982   Viktor Dobrovolný: Sochařské dílo
1982   Běla Suchá: Textilní tvorba
1982   Alena Burešová: Keramika
1983   Jan Hendrych: Sochy
1983   Milan Albich: Obrazy, kresby
1983   Oldřich Blažíček: Výběr z díla 1887-1953
1984   Oldřich Eichler: Obrazy
1984   Josef Jíra: Grafika, malba
1984   Ladislav Švarc: Porcelán
1984   Vincenc Hložník: Výběr z díla
1985   Ivan Ouhel: Obrazy, objekty, kresby
1985   Zdeněk Světlík: Grafika - kresby
1985   Ludmila Kaprasová: Krajky
1985   Jan Štursa: Výběr z díla
1986   Miloš Hausner: Obrazy, grafika
1986   Zdeněk Hošek: Sochy
1986   Jiří Bradáček: Sochy, kresby
1987   Ivan Bukovský: Obrazy
1987   Jan Živný: Restaurátorská tvorba
1987   Petr Strnad: Grafika
1987   Jaroslav Podmol: Keramická tvorba
1987   Michael Romberg: Výběr z díla (Ilustrace, kresby)
1987   Alois Sopr: Sochy
1988   Jindřich Pileček: Grafika
1988   Jan Hričák: Keramika
1988   Jaroslav Bocker: Sochy
1989   Milan Hes: Obrazy 1969-1989
1989   Ivan Strnad: Grafika
1989   Bohumil Zemánek: Sochy
1989   Vladimír Suchánek: Grafika
1989   Josef Istler: Obrazy - grafika
1990   Aleš Lamr: obrazy - objekty
1990   Ida Vaculková: Keramika
1992   Vladimír Preclík: Plastiky
1992   Vladimír Preclík: Plastiky
1993   Martin Mainer: Obrazy (Cheb)
1993   Václav Zykmund: Výtvarné dílo
1993   Josef Wagner: Obrazy, kresby
1994   Bedřich Budil: Obrazy / Gemälde
1996   Alfred Justitz 1879-1934: Život a dílo / Sein leben und werk
1998   Emil Orlik 1870-1932: Vybraná díla z českých sbírek
1999   Anselmo Legnani: 1937 - 1999
2001   Tomáš Vosolsobě: Obrazy/ Bilder
2001   O Jiřím Johnovi
2002   Zdenek Seydl
2002   James Ensor - vizionář moderny
2002   Alena Nádvorníková: Děje, děje
2003   Michal Brix: Města Michala Brixe
2003   Martin Stejskal: Zadem k nekonečnu
2004   Hugo Demartini: Koláže, kresby, objekty
2004   Petr Jochmann: Kresby
2004   Miroslav Štolfa: Malířské dílo 1956 - 2002
2004   Maxmilián Pirner (1854-1924): Mezi pohádkou a skutečností
2005   Cyril Bouda: Volná grafika
2005   Otakar Nejedlý: Výběr z malířského díla
2005   Kateřina Piňosová: Kresby z Mexika a okolí
2006   Emil Schumacher (1912 - 1999): Stále znovu maluji svůj obraz … / Immer wieder male ich mein Bild …
2006   Petr Nikl: Zlatí hadi Zlatě kadí
2006   Eugen von Kahler 1882 - 1911: Et in Arcadia Ego
2006   Natálie Maslikova Schmidtová (1895 - 1981): Já su stěhovavý pták / Ich bin ein Wandervogel
2007   Juraj Horváth: Last cut [:láska
2007   Willi Nowak (1886 - 1977): Výběr z malířského díla / Auswahl aus dem Malerwerk
2008   Franta Úprka: Sochařský obraz domova (1868 - 1929)
2008   Mezi domovem a Vídní / Zwischen der Heimat und Wien (Franz Rumpler 1848 - 1922)
2009   Josef Čapek: Vidět knihu
2010   Antonín Slavíček 1870-1910
kniha
rok vydání, název (podnázev)
2002   Martin Stejskal (Zadem k nekonečnu (Dílo 1968 - 2002))
2006   Já su stěhovavý pták / I´m a Migrating Bird (Natálie Masliková-Schmidtová (1985-1981))
2013   Jiří Balcar
2016   Josef Váchal: Kniha vzpomínek
2016   Friedrich Feigl 1984-1965
2017   Cirkus pictus (Zázračná krása a ubohá existence. Výtvarné umění a literatura 1800-1950)
2017   Automat na výstavu (Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu)
2017   Miroslav Vystrčil: Retrospektiva
2018   Všední den v české fotografii 50. a 60. let
2019   Miloš Cvach: Není to socha!
pozvánka kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
1966   Výstava tapiserie a skla (Tapiserie, art protis)
1991   19 umělců z jižního Bádenska (19 Künstler aus Südbaden)
1996   Z jednoho těsta / Z jedného cesta (Pocta Skupině surrealistů v ČSR)
1997   Umění zastaveného času / Kunst der stillgestandenen Zeit (Česká výtvarná scéna 1969-1985 / Tschechische Szene der bildenden Kunst 1969-1985)
2000   Umění zrychleného času (Česká výtvarná scéna 1958-68)
2002   Chebská gotická plastika
2003   Florenťané - Umění z doby medicejských velkovévodů
2003   Mezi zátišími (Flámské a holandské obrazy 17. století a jejich ohlas v kabinetní malbě střední Evropy)
2005   Bylo, nebylo..., pohádkové motivy v moderním a současném umění v Čechách
2007   Svět Dogonů (Mýty ve světle africké sbírky Rainera Kreissla)
2008   Josef Bergler a grafika v Praze 1800 - 1830
2008   Herakles (Výsledky dětské výtvarné soutěže)
2008   Exotismy ve výtvarném umění XX. století v Čechách a na Moravě
2008   Italská kresba 17. století (Sbírka Antonína Martina Lublinského ve Vědecké knihovně v Olomouci)
2009   Zamlčená moderna / Iluze a sny: Středoevropské umění ze sbírky Patrika Šimona
2017   Cirkus pictus (Svět cirkusu v českém umění 1800-1950)
seznam vystavených prací
rok vydání, název (podnázev)
1965   Národní umělec Max Švabinský: Kresby a grafika
1965   Národní umělec Max Švabinský: Kresby a grafika
1965   Václav Špála
1966   Zasloužilý umělec Ondřej Sekora: Kresby, knižní a novinové ilustrace
1966   Národní umělec Václav Špála
pozvánka nevýstavní
rok vydání, název (podnázev)
1986   Expresionismus a moderní směry v hudbě a výtvarném umění 20. století (Hudebně vzdělávací pořad)
2005   Ondřej Vetchý (Večery v kavárně)
2006   Richard Drury: Od věčného bronzu k dočasným dírám (Umění a veřejný prostor)
29.03.1984   Josef Václav Myslbek (Přednáška z cyklu Dějiny českého výtvarného umění)
PF
rok vydání, název (podnázev)
2001   2001 - Šťastný nový rok / Happy New Year / Glückliches neues Jahr (Galerie výtvarného umění v Chebu)
2003   2003 - Šťastný nový rok / Happy New Year / Glückliches neues Jahr (Galerie výtvarného umění v Chebu)
2006   2006 - Veselé vánoce a šťastný nový rok / Merry Christmas and Happy New Year / Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr ((Galerie výtvarného umění v Chebu))
program
rok vydání, název (podnázev)
2011   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2011)
2011   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2011)
2011   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2011)
2011   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2011)
2012   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2012)
2012   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2012)
2012   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2012)
2012   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2012)
2013   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2013)
2013   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2013)
2013   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2013)
2013   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2013)
2014   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2014)
2014   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2014)
2014   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2014)
2014   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2014)
2015   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2015)
2015   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2015)
2015   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2015)
2015   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2015)
2016   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2016)
2016   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2016)
2016   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2016)
2016   Galerie výtvarného umění v Chebu (Zima 2016)
2017   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2017)
2017   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Léto / Sommer 2017)
2017   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Podzim / Herbst 2017)
2017   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2017)
2018   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Zima / Winter 2018)
2018   Galerie výtvarného umění v Chebu / Galerie der bildenden Kunst in Eger (Jaro / Frühling 2018)
katalog nevýtvarný
rok vydání, název (podnázev)
2016   Mistři '76 / '76 Champions (Čtyřicet let od vítězného dloubáčku Antonína Panenky / Forty years since Antonín Panenka's winning chipped penalty)
2017   Umí! / Good Job! (Porta - hudební festival i společenský fenomén / music festival and a social phenomenon)
katalogová pozvánka autorská
rok vydání, název (podnázev)
1966   Josef Lada: Obrazy, kresby, ilusrace
1975   Ilustrace Zdeňka Buriana
1980   Jiří John: Výběr z díla
1985   Lumír Ševčík: Malá retrospektiva ilustrační tvorby knih pro děti 1958-1985
2011   Darja Čančíková: Ilustrace
2011   Dagmar Urbánková: Chlebová Lhota
informační leták / informace kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
2003   Mezi zátišími (flámské a holandské obrazy 17. století a jejich ohlas v kabinetní malbě střední Evropy)
2009   Zamlčená moderna / Iluze a sny: Středoevropské umění ze sbírky Patrika Šimona 1880-1930
nedatováno   Galerie výtvarného umění v Chebu