Západočeská univerzita v Plzni

druh: vysoká škola
obec: Plzeň (Plzeň-město)
adresa: Univerzitní 8
PSČ: 306 14
stát: Česká republika (Czech Republic)

web: www.zcu.cz

Západočeská univerzita v Plzni

termín   název výstavy, místo konání
1975/10/02 - 1975/11/09   Jan Štursa: Plastiky, kresby; Vratislav Nechleba: Obrazy, Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1992/04/23 - 1992/05/18   Výstava členů Katedry výtvarné výchovy Západočeské univerzity v Plzni, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1993/06/03 - 1993/07/06   Jaroslav Zapletal: Obrazy, Výstavní síň Masné krámy, Plzeň (Plzeň-město)
1994/03/30 - 1994/04/30   Jozef Jankovič: Obrazy, plastiky, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1994/05/04 - 1994/05/28   Jan Smetana: Výběr z díla, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1994/10/05 - 1994/11/26   Josef Jíra: Motivy z bible a Erbena, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
1995/01/05 - 1995/01/28   Stanislav Poláček: Obrazy, kresby, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1995/02/01 - 1995/02/25   Zdeněk Živný: Obrazy, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
1995/04/26 - 1995/05/27   Paul Uwe Dreyer, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1995/05/31 -   Zdeněk Macků: Obrazy a kresby, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1995/09/06 - 1995/09/30   Roman Franta: Tataku, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1996/01/17 - 1996/01/27   Naděžda Škardová: Obrazy, kresby, keramika, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1996/02/28 - 1996/03/23   Miroslav Tázler: Obrazy, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1997/03/05 - 1997/03/30   Paul Uwe Dreyer, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
1997/04/02 - 1997/04/26   Milan Maur: Rytmy, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1997/05/28 - 1997/06/21   Jan Paul: Jiné obrazy, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1997/08/06 - 1997/08/30   Slavěna Jandová: Textilní tvorba, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1998/04/30 -   Stanislav Poláček: Obrazy, kresby, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1998/07/22 - 1998/08/15   Jan Wenig: Obrazy, kresby, grafika, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1999/02/17 - 1999/03/13   Miloš Ševčík, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1999/03/17 - 1999/04/10   Kamil Linhart: Jiná dimenze, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2000/03/08 - 2000/03/31   Jiří Jun: Kresby, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
2000/08/23 - 2000/09/15   Jiřina Marešová: Keramické reliéfy a plastiky, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
2001/07/18 - 2001/09/07   Milan Hes a jeho žáci, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
2002/12/18 - 2003/01/21   Naděžda Potůčková: Zastavení, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
2003/10/08 - 2003/10/26   Jaroslav Zapletal: Obrazy, objekty, kresby, Galerie Jiřího Trnky, Plzeň (Plzeň-město)
2003/10/08 - 2003/10/26   Jaroslav Zapletal: Obrazy, objekty, kresby, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2003/11/05 -   František Steker: Kresby - Grafický design, Galerie Západočeské univerzity, Plzeň (Plzeň-město)
2003/12/03 - 2004/01/17   Milan Hes: Obrazy a plastiky, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2004   Figurama 04, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2004/01/21 - 2004/02/14   Věra Stuchelová: Soukromý prostor, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2004/10/21 - 2004/11/13   IV. Mezinárodní bienále kresby Plzeň 2004, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2005/04/20 - 2005/05/21   Catherine Cabaniss: Water-based, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2006/05/06 - 2006/06/17   Chad Evans Wyatt: Romské obrození, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2006/11/15 - 2006/12/22   Z anonymity vystupuje designér František Crhák, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2007/01/03 - 2007/02/03   Václav Malina: ...polní tráva..., Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2007/11/14 - 2007/12/08   Slavěna Jandová: Zastavení, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2008/10/07 - 2008/11/10   Kresby studentů / Students Drawings, Galerie Nad schody, Plzeň (Plzeň-město)
2010/04/01   Jiří Barta: Komentovaná projekce oceněného filmu Na půdě anebo Kdo má dneska narozeniny?, Západočeská univerzita v Plzni, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Plzeň (Plzeň-město), Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Západočeské muzeum, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Galerie Jiřího Trnky, Plzeň (Plzeň-město)
2010/10/07 - 2010/11/14   VII. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2010, Univerzitní galerie, Plzeň (Plzeň-město)
2014/10/08 - 2014/11/16   9. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2014, Galerie města Plzně, Plzeň (Plzeň-město)
2014/10/08 - 2014/11/16   9. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2014, Galerie Jiřího Trnky, Plzeň (Plzeň-město)
2014/10/09 - 2014/11/14   Figurama 14, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara (FDU), Plzeň (Plzeň-město)
2016/05/04 - 2016/05/28   Specific Landart, Galerie Ladislava Sutnara, Plzeň (Plzeň-město)
2020/03/24   Stolní společnosti a hospody, Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)

Západočeská univerzita v Plzni

termín   název výstavy
2010/04/01   Jiří Barta: Komentovaná projekce oceněného filmu Na půdě anebo Kdo má dneska narozeniny?

Západočeská univerzita v Plzni

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1997   Paul Uwe Dreyer
  1999   Milan Hes: Výběr z tvorby 1988 - 1999
  2022   Michal Cihlář: Zátiší s hozenou rukavicí / Still-life with thrown gauntlet
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2008   VI. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2008 / VI. International Biennial of Drawing Pilsen 2008
  2010   VII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VII. International Biennial of Drawing Pilsen 2010
  2012   VIII. Mezinárodní bienále kresby Plzeň / VIII. International Biennial of Drawing Pilsen 2012
  2014   9. mezinárodní bienále kresby Plzeň 2014 / 9. International Biennal of Drawing Pilsen 2014
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  2011   Pochody smrti (Český příspěvek k otevřené otázce)
  2015   Ateliér profesora Jiřího Beránka (Specific LandArt)
  2015   Ladislav Sutnar (The Return)
  2015   Ladislav Sutnar (Návrat)
  2015   Ladislav Sutnar - Inspirace dětem
  2015   Ladislav Sutnar - Inspiration for Children
  2015   Specific LandArt (Studio of Jiří Beránek)
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  2018   Pocta Jarmile Pavlátové k 85 narozeninám
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Josef Jíra: Motivy z bible a Erbena
  1994   Jozef Jankovič: Obrazy, plastiky
  1995   Stanislav Poláček: Obrazy, kresby
  1995   Zdeněk Macků: Obrazy a kresby
  1995   Zdeněk Živný: Obrazy
  1996   Miroslav Tázler: Obrazy
  1997   Milan Maur: Rytmy
  1997   Slavěna Jandová: Textilní tvorba
  1998   Jan Wenig: Obrazy, kresby, grafika
  1998   Stanislav Poláček: Obrazy, kresby
  1999   Kamil Linhart: Jiná dimenze
  1999   Miloš Ševčík
  2000   Jiří Jun: Kresby
  2000   Jiřina Marešová: Keramické reliéfy a plastiky
  2002   Naděžda Potůčková: Zastavení (keramika)
  2005   Catherine Cabaniss: Water-based
  2006   Chad Evans Wyatt: Roma Rising / Romské obrození
  2007   Slavěna Jandová: Zastavení (textil)
  2007   Václav Malina: ...polní tráva...
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1996   Od Lautreca k Picassovi / Von Picasso bis zu Lautrec
dopisnice/pohlednice
  rok vydání   název (podnázev)
  nedatováno   Mezinárodní letní škola umění

Západočeská univerzita v Plzni

katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  2009   Figurama 09

Západočeská univerzita v Plzni

osoba narození poznámka
Balík Stanislav 15. 2. 1928 1995 - ????, přednášky
Barta Jiří 26. 11. 1948 2010 - ????, Fakulta umění a designu
Boldt Frank 3. 7. 1942 ???? - ????, přednáší
Boldt Frank 3. 7. 1942 1996 - 1999, vedoucí katedry historie pedag. fakulty
Budil Ivo 8. 8. 1965 1998 - ????, vedoucí katedry sociální a kulturní antropologie
Bytelová Denisa 30. 9. 1983 2013 - ????, externí pedagog pro teoretické předměty
Frýda František 1. 9. 1946 ???? - ????
Heinlová Svatava 5. 3. 1957 ???? - ????, Katedra anglického jazyka a literatury
Hes Milan 24. 10. 1945 1972 - ????, Katedra výtvarné výchovy
Hesová Jana 11. 2. 1953 ???? - ????
Holenda Jiří 7. 6. 1933 ???? - ????, rektor (1992)
Charvát Petr 12. 1. 1949 2006 - ????, pedagog, Filozofická fakulta
Jerie Jaroslav 18. 9. 1894 ???? - ????, profesor
Kocmanová Renáta 22. 8. 1979 ???? - ????, pedagožka na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara
Koliha František 16. 11. 1909 ???? - ????, Pedagogická fakulta, katedra výtvarné výchovy
Kotyza Oldřich 2. 2. 1963 ???? - ????, externě přednášel na katedře archeologie
Kratochvíl Antonín 31. 8. 1924 1990 - ????, přednáší o exilové literatuře
Lukeš Jan 12. 9. 1950 1988 - 1991, externí pedagog
Marešová Jiřina 19. 5. 1956 ???? - ????
Mergl Jan 3. 6. 1954 ???? - ????
Něměc Václav 5. 3. 1969 2005 - 2007, filozofická fakulta
Novák Vratislav 13. 12. 1942 ???? - ????, profesor
Novotný Vladimír 7. 4. 1939 2004 - 2006, Fakulta filozofická, Katedra antropologie
Pavlátová Jarmila 22. 9. 1933 ???? - ????
Pexidr Karel 4. 11. 1929 ???? - ????
Šesták Jaroslav 25. 9. 1938 2000 - ????
Ševčík Miloš 1973 2004 - ????
Vostracký Zdeněk 15. 5. 1941 ???? - ????, rektor (1999)

Západočeská univerzita v Plzni

osoba narození
Adamovský Michal 15. 7. 1982
Akhatova Tata  
Al-Ali Matěj 4. 9. 1985
Anděrová Lucie  
Barták Josef  
Bartoníčková Dana 1988
Basjuk Ondřej 31. 5. 1983
Bax Lucie 1. 7. 1991
Bazlová Rufina 9. 1. 1990
Benešová Petra 29. 9. 1989
Beránek Šimon 1990
Bláhovcová Štěpánka 29. 10. 1981
Blažek Vladimír 4. 4. 1961
Boháčová Pavla 1988
Böhm David 25. 2. 1982
Bořecká Martina  
Bořkovcová Magdalena 1985
Bošková Martina  
Bošková Radka 1. 8. 1993
Botka Pavel 11. 6. 1971
Brichcín Roman 28. 10. 1958
Bulant Martin 1984
Buriánková Kateřina  
Bytelová Denisa 30. 9. 1983
Čechová Sandra  
Čepeláková Šárka 1987
Černá Johana 2. 3. 1987
Černý Přemysl 1985
Černý Tomáš 1994
Červená Eva 1. 6. 1987
Česal Aleš 1976
Čížková Markéta  
Dähn Laura  
Dejlová Jaroslava 1980
Dienstbier Jan 8. 4. 1978
Dietrich Roman 2. 9. 1970
Dokoupil Martin 1979
Dolíhalová Dagmar 18. 9. 1996
Domanická Jana 24. 2. 1982
Domková Soukupová Eva 1982
Drahokoupilová Alena 1983
Dvořáčková Anna 6. 8. 1994
Dvořák František 1986
Dvořáková Barbora  
Dynterová Lucie  
Dyršmíd Petr 21. 7. 1966
Elbrs Jakub  
Eštoková Anna  
Feixová Paula 14. 12. 1975
Fekete František 24. 6. 1993
Ferenc Jakub  
Filip Petr 1977
Fišerová Tereza 1988
Fládr Ladislav 27. 6. 1935
Franče Miloš 11. 8. 1928
Fremrová Šárka 9. 3. 1987
Funk Lukáš 25. 3. 1982
Gabriel Konarovská Kateřina 1988
Gajarský Dominik 20. 8. 1986
Gajdošíková Silvie 1983
Goesl Tomáš 1979
Gregorová Kristýna  
Greschnerová Tereza 17. 7. 1987
Grosman Martin  
Grosmanová Sandra  
Gruberová Ilona 1970
Hájek Lukáš 1980
Hamzová Pulicarová Irena 1978
Hanousek František 1994
Hanzl Jakub 7. 5. 1986
Hartlová Milada 13. 10. 1967
Hauer Filip 1990
Hauer Pavel 3. 4. 1960
Hegedűsová Eva 29. 7. 1991
Hes Milan 24. 10. 1945
Hofmanová Eva  
Hora Pavel 24. 9. 1968
Horáček Michal 1973
Horáková Jana 1958
Horáková Liběna  
Horáková Petra 17. 10. 1995
Hořínek Robert 27. 3. 1978
Hotmarová Lenka  
Hrachová Monika  
Hranáčová Zdeňka 16. 1. 1960
Hrušková Nikola 1991
Hrušková Simona  
Hřebíček Vladislav 16. 10. 1979
Hustolesová Aneta  
Chalásová Jaroslava  
Chýlová Helena 27. 3. 1961
Illek Zbyněk 20. 3. 1954
Illnerová Kateřina  
Jabůrek Lukáš 15. 3. 1983
Jágl Vojtěch  
Jáchimová Markéta 4. 11. 1988
Jakimiv Vojtěch 1991
Jakubík Martin 1982
Janouchová Kristýna 30. 7. 1981
Janoušková Marta  
Jánska Zdenka 1978
Jaroš Jiří  
Javorský Tomáš 30. 5. 1976
Jedličková Hana 1988
Jelínek Adam 1990
Jeremiášová Ježková Jana 4. 11. 1980
Jílková Bára  
Josífková Tereza 4. 4. 1982
Kačírek Petr  
Kadlecová Magda 28. 7. 1987
Kafková Sabina  
Kalina Josef 9. 11. 1816
Kalivodová Markéta 1989
Karafiát Pavel 1982
Kejzlarová Markéta 7. 7. 1982
Kestlerová Andrea  
Khaustova Anastasia  
Klíma Petr 24. 2. 1981
Knajzlová Adéla 1981
Knobová Barbora  
Koblenová Karolína 9. 4. 1988
Kocman Bedřich 6. 3. 1978
Kocman Jan 29. 6. 1979
Kocmanová Renáta 22. 8. 1979
Kočandrlová Helena 1988
Kohlová Zdeňka  
Kohoutová Marie 1. 9. 1986
Kochová Aneta  
Kokošková Michaela 25. 10. 1989
Komárková Petra  
Komůrková Nina  
Konárková Marcela 20. 9. 1988
Konturová Veronika  
Korabečný Jan 1984
Korchová Alena  
Kosinová Markéta  
Kostkanová Adéla 1986
Košutová Lenka  
Kotková Štěpánka  
Koutná Lucie 15. 7. 1980
Kovačková Kateřina 5. 6. 1981
Kovtun Hanna 1993
Kredba Martin 1979
Krejčiřík Jiří 1989
Krejčová Petra  
Křenek Tomáš 1981
Kubalová Kateřina 1. 12. 1988
Kubík Luděk 12. 11. 1963
Kuczman Štěpán  
Kudláčková Karolína  
Kunová Hynčíková Petra 24. 12. 1976
Kus Štěpán 1998
Kůs Tomáš 13. 12. 1978
Kutálková Martina  
Kužvartová Kristýna 10. 8. 1989
Laryšová Martina  
Leba Tomáš  
Legerská Kristýna  
Lehchylina Marina 4. 8. 1978
Lechylina Maryna  
Leštinová Adéla  
Levora Vladimír 14. 7. 1920
Lhotská Eliška 24. 1. 1988
Líbal Vladimír 11. 11. 1954
Liebl Vojtěch 1998
Lišková Tereza 1992
Lorenz Nonna 1994
Lörinczová Viktorie 29. 7. 1987
Losenický Jan 1974
Lukavský Jindřich 14. 1. 1978
Machytka Zdeněk 29. 1. 1921
Malák Lukáš  
Malina Ondřej  
Malina Václav 4. 6. 1950
Málková Eichackerová Jaroslava 25. 11. 1947
Marešová Lucie 1980
Marian Václav  
Matějček Rudolf  
Matušková Gabriela  
Maxová Bára  
Maxová Věra 4. 2. 1975
Michel Serge 1969
Mikolášová Petra 1988
Milevová Alena  
Mirbauer Filip 1990
Mokrošová Dana  
Moravec Tomáš 30. 3. 1985
Mrva Jozef 1988
Naďová Pavla 1987
Nazaranka Alexandr  
Nebeský Jan 1953
Netušil Jan 5. 9. 1976
Nikl Ivan 19. 1. 1955
Nová Kateřina 1980
Nová Miroslava 24. 1. 1935
Nožičková Martina 26. 11. 1987
Obrazová Veronika  
Ocilka Michal  
Olmrová Barbora 18. 12. 1984
Orava Jakub 24. 2. 1986
Orthová Pavla 22. 4. 1984
Paděrová Pavla  
Pánková Eliška 1993
Pánková Nováčková Michaela 4. 8. 1953
Pavlíková Doležalová Radka 1979
Pavlovcová Klára  
Peca Matěj  
Pelešková Michaela  
Pelikán Petr 1976
Pelzmann Petr 1988
Peterková Michaela  
Petříková Jana  
Pisačková Milena 13. 3. 1980
Pištorová Lucie 1986
Pízová/ Najs Tereza 1984
Pláničková Karolína 1975
Poláček Stanislav 26. 2. 1964
Polanská Ilona 1986
Polatová Tereza  
Pop Ladislav 15. 4. 1980
Potůčková Naděžda 8. 2. 1960
Pouzar Martin 26. 1. 1977
Pratskevich Aksana  
Predka Tomáš 1. 6. 1986
Prokop Vladimír 15. 2. 1960
Prokopiusová Adriana  
Prosková Eva  
Prouzová Alžběta 6. 12. 1992
Přesličková Pavla 29. 1. 1982
Přibilíková Tereza  
Pylaeva Alina (Lin)  
Raunerová Dana 5. 4. 1955
Reindl Tomáš 12. 5. 1971
Remeš Vladimír 14. 2. 1932
Režová Michaela 1992
Rich (Sádková) Sabina  
Rjašková Jitka  
Rybárová Katarína  
Sachrová Kateřina 31. 3. 1982
Seemann Petr 1982
Selucký Oldřich  
Shamma Taťána  
Sharipova Luiza  
Schütz Martin  
Sigmundová Štěpánka 1990
Skořepová Janda Petra 1991
Skoupá Anna 18. 11. 1981
Skrejval Zdeněk 1978
Slavíková Lucie  
Slípková Kateřina 6. 9. 1953
Smola Petr 14. 3. 1967
Sojka Jan 13. 9. 1973
Souček Jan 17. 5. 1964
Soukup Vojtěch  
Soutner Štěpán 22. 5. 1983
Staněk Ondřej 9. 1. 1980
Steinhauserová Michaela  
Strejc Kryštof 1994
Stryková Karolína 1990
Suchanová Bety 1993
Svoboda Štěpán  
Svobodová Sandra 5. 9. 1991
Sýsová Jana  
Šalamounová Barbara 29. 8. 1964
Šedivý Jan 1987
Šedivý Milan 8. 1. 1977
Šemberová Barbora 17. 12. 1992
Šestáková Petra  
Šik Jakub 24. 3. 1990
Šimek Martin 6. 6. 1975
Šindelář Jaroslav 3. 12. 1972
Šlais David 1977
Šlajc Václav  
Šlajch Václav (Vašek) 1980
Šlesingerová Helena 16. 5. 1963
Šmolíková Tereza 1982
Špinka Jiří 21. 10. 1944
Šťastná Ladislava 1962
Štěpánek Jan 1983
Štětina Roman 21. 5. 1986
Švecová Eliška 1. 10. 1980
Švejda Pavel  
Švejda Richard  
Švejdová Pavlína 14. 11. 1986
Takáč Viktor 8. 10. 1982
Tošner Michal  
Toucha Václav 2. 5. 1943
Touchová Hana 1976
Trantina Václav 18. 7. 1974
Trbušek Adam 17. 11. 1988
Trhíková Martina 2. 10. 1986
Trnka Pavel 6. 2. 1981
Trojáková Romana 3. 8. 1965
Tydlitátová Tereza 1988
Tyrpeklová Lenka 1989
Unzeitigová Terezie  
Vacková Veronika  
Václavková Maria  
Váchalová Simona 7. 1. 1981
Vaidišová Kodlová Lenka 21. 10. 1985
Valášková Tereza 22. 1. 1988
Vaníček Milesson Sára 20. 4. 1992
Vechová Marie 20. 5. 1948
Velebný Marek 6. 8. 1970
Velický Vojtěch 1981
Venda Vladimír 24. 6. 1952
Veselá Zemanová Pavlína 29. 5. 1984
Větrovská Alena  
Vilímovská Karolína  
Vlasák Jaroslav 11. 11. 1951
Vlček Jan 27. 7. 1977
Vlček Martin 1985
Vojnárová Jana 5. 4. 1982
Vojtuš David 1989
Vrba Tomáš  
Vršanský Oliver  
Vyhnalová Ivana 18. 9. 1968
Závišková Andrea  
Zimová Jana 22. 12. 1987
Zochová Ivana 1983
Zvěřinová Tereza  
Žák Metoděj  
Žáková Renata  
Žižka Libor 6. 5. 1982

Západočeská univerzita v Plzni

osoba narození
Axmann Mikoláš 24. 2. 1955
Barta Jiří 26. 11. 1948
Beránek Jiří 21. 11. 1945
Brozman Dušan 7. 6. 1961
Dopitová Milena 25. 10. 1963
Frauknecht Karel 24. 7. 1925
Hes Milan 24. 10. 1945
Jirků Boris 10. 4. 1955
Jíša Jindřich 2. 9. 1928
Kocman Bedřich 1952
Koliha František 16. 11. 1909
Koliha Jaroslav 12. 4. 1924
Kotzmannová Alena 22. 2. 1974
Krátký Jaroslav 28. 11. 1889
Matasová Adéla 26. 7. 1940
Merta Vladimír 16. 5. 1957
Mištera Josef 13. 12. 1955
Novák Vratislav 13. 12. 1942
Ogoun Aleš 3. 1. 1954
Ochmanová Renáta 22. 8. 1979
Pěchouček Michal 21. 2. 1973
Pelikán František 6. 11. 1948
Sedláček Bohumil 29. 5. 1931
Šalamounová Barbara 29. 8. 1964
Šerák Václav 9. 10. 1931
Škardová Kubásková Naděžda 6. 2. 1945
Šteffel Josef 2. 1. 1928
Titlová Ylovsky Margita 16. 6. 1957
Tolar Benedikt 8. 2. 1975
Vach Gabriel 13. 4. 1976
Veverka Zdeněk 1971
Vogel Petr 14. 5. 1968
Wenig Jan 15. 8. 1910
Zahoranský Dušan 17. 1. 1972

Západočeská univerzita v Plzni

podřazený dokument
  rok vydání   název (podnázev)
  2009   Prague Photo 2009

Západočeská univerzita v Plzni

kniha
rok vydání   autor, název (podnázev)
1958    , Spisy. Svazek 3 (1845 - 1848)
1960    , Spisy. Svazek 8. (srpen 1851 - březen 1853)
1971    , Spisy. Svazek 35 (Dopisy svazek 9)