Hochschule für Grafik und Buchkunst

druh: vysoká škola
obec: Lipsko (Leipzig)
adresa: _
stát: Německo (Germany)

Hochschule für Grafik und Buchkunst

termín   název výstavy, místo konání
1978/03/24 - 1978/04/23   Vysoká škola pro grafiku a knižní umění v Lipsku - fotografie, Kabinet fotografie Jaromíra Funka, Brno (Brno-město)
1995/12/18 - 1996/01/15   Fabulae lipsienses: Vysoká škola grafiky, knižního umění a grafického designu (HGB), Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové (Galerie VŠUP), Praha 1

Hochschule für Grafik und Buchkunst

termín   název výstavy
1976/04/05 - 1976/05/08   Jiří Šalamoun

Hochschule für Grafik und Buchkunst

kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1959   Drei Erzählungen
  1959   Tschechische Märchen

Hochschule für Grafik und Buchkunst

pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1995   Fabulae lipsienses: Vysoká škola grafiky, knižního umění a grafického designu (HGB) (Diplomové práce z posledních let)

Hochschule für Grafik und Buchkunst

osoba narození poznámka
Fischer Arno 14. 4. 1927 1972 - 1993, pedagog
Gille Sighard 25. 2. 1941 1976 - 1980, asistent oboru malířství
Heisig Bernhard 31. 3. 1925 1976 - 1987, rektor
Heisig Bernhard 31. 3. 1925 1961 - 1964, rektor
Klinger Max 18. 2. 1857 1897 - ????
Natlacen Christina 1976 ???? - ????, pedagožka
Tübke Werner 30. 7. 1929 1974 - 1976, rektor
Tübke Werner 30. 7. 1929 1956 - ????, pedagog

Hochschule für Grafik und Buchkunst

osoba narození
Baumgärtel Tilo 1972
Baumgartner Christiane 1967
Bersch Günter  
Biedermann Wolfgang 1940
Blei Karl-Heinz 1. 3. 1939
Brünnig Max 19. 2. 1887
Cigánková Pavla 1960
Damerau Christiane  
Dammbeck Lutz 17. 10. 1948
Dittrich Arnošt 13. 4. 1908
Dornis Ulrike 1966
Droste Karl 3. 3. 1931
Eitel Tim 1971
Ernert Jörg 1974
Fabritius Tom 1972
Fleissig Vítězslav 28. 3. 1893
Franke Thomas  
Gehrmann Paula 1982
Geilsdorf Monika 28. 7. 1949
Gille Sighard 25. 2. 1941
Grebner Inka 1974
Hachulla Ulrich 30. 5. 1943
Hanke Jens 1966
Heinze Frieder 27. 3. 1950
Heisig Bernhard 31. 3. 1925
Hellmich Harald 1931
Herold Jörg 1965
Herold Rainer 11. 6. 1940
Holubová Lenka 1954
Horlbeck Irmgard 6. 8. 1925
Hwa Min Jeong  
Kabátová Táborská Zdenka 3. 6. 1933
Kowar Thea 1945
Kozik (Schade-Adelsberg) Gregor-Torsten 14. 5. 1948
Krawutschke Günter  
Kreim Martin 1963
Kunze Hans-Wulf 1955
Lange Burkhard  
Liebmann Werner 15. 3. 1951
Lozek Jörg 1971
Mattheuer Wolfgang 7. 4. 1927
Mayer-Foreyt Hans 10. 2. 1916
Meyer Gerlinde 1979
Morgner Michael 6. 4. 1942
Müller-Jontschewa Alexandra 7. 6. 1948
Nagel Jürgen  
Najbrt Vladislav 10. 8. 1936
Neubert Franziska 1977
Nkobi Zenzo  
Olm Wulf 16. 7. 1942
Ottkowski Petra 1967
Penndorf Julia 1975
Peuker-Krisper (Krisper-Beslic) Anette 1949
Plíšková Naděžda 6. 11. 1934
Pote Dominic 23. 5. 1997
Ranft Thomas 11. 1. 1945
Reinhardt Arne 1969
Renft-Schinke Dagmar 1944
Respondek-Tschersich Nadine 1976
Richter Arnold 3. 3. 1931
Ruckhäberle Christoph 1972
Schlosser Wolfgang 27. 2. 1913
Schmidt Julia 1976
Schnell David 1971
Schröter Erasmus 1956
Schulze Gundula 23. 2. 1954
Schulze Hega  
Schumacher Signe  
Schuppenhauer Petra 1975
Sippel Gerdi 28. 2. 1951
Steinberg Detlev 1944
Steinberg Uwe 22. 10. 1942
Steindorf-Sabath Klaus 1942
Stephan-Brosch Christina 17. 3. 1939
Strauss Helfried 1943
Šalamoun Jiří 17. 4. 1935
Ter-Akopow Viktor 21. 12. 1951
Thorau Horst 15. 5. 1930
Tiemann Walter 29. 1. 1876
Tübke Werner 30. 7. 1929
Volmer Steffen 1955
Walter Klaus 1964
Wasse Ralf-Rainer 24. 10. 1942
Weber Christoph 1974
Weischer Matthias 1973
Werner Christina 1976
Zander Heinz 2. 10. 1939

Hochschule für Grafik und Buchkunst

osoba narození
Blume Harry 15. 2. 1924
Ebersbach Hartwig 17. 5. 1940
Heisig Bernhard 31. 3. 1925
Hessig Gerhard  
Kapr Albert 20. 7. 1918
Klein Astrid 20. 5. 1951
Kuhrt Rolf 1936
Mattheuer Wolfgang 7. 4. 1927
Mayer-Foreyt Hans 10. 2. 1916
Müller Gerhard 1926
Pfüller Volker 7. 6. 1939
Schiller Walter 18. 3. 1920
Stein K.  
Tübke Werner 30. 7. 1929
Wagenbreth Henning 1962
Wächter W.