termín
|
název výstavy, místo konání
|
1978/11 - 1978/12
|
Otakar Čemus: Obrazy, kresby, ilustrace, Výstavní síň společenského domu Vltava, Kralupy nad Vltavou (Mělník)
|
1979/09/27 - 1979/10/21
|
František Nedvěd: Výběr z díla, Zámek Kladno, Kladno (Kladno)
|
1980/04
|
Radoš Cvrček: Výběr z figurální tvorby, Okresní muzeum, Kladno (Kladno)
|
1981
|
Středočeští výtvarníci k 60. založení KSČ. Obrazy, plastiky, grafika, užité umění, Středočeská galerie, Praha
|
1981/09/03 - 1981/10/31
|
Jan Doleček: Krajina, Vlastivědné muzeum, Slaný (Kladno)
|
1982
|
Ladislav Havlas: Intaglie - kameje, Polabské muzeum, Poděbrady (Nymburk)
|
1982/03/30 - 1982/04/10
|
Jan Doleček: Třeboňsko, Výstavní síň v Pražské ulici, Příbram (Příbram)
|
1982/08/12 - 1982/09/05
|
Pavel Čampulka: Obrazy, kresby, grafika, Galerie ve věži, Mělník (Mělník)
|
1983/05/10 - 1983/05/28
|
Zdenka Fiedlerová: Výstava obrazů a grafiky, Výstavní síň v Pražské ulici, Příbram (Příbram)
|
1983/06/10 - 1983/06/30
|
Plenér 2, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
|
1983/06/10 - 1983/06/30
|
Plenér Beroun, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
|
1983/07/20 -
|
Jaroslav Alt ml.: Kresby a grafiky, Jiří Třeštík: Figurální keramika, Tylův památník (dům), Kutná Hora (Kutná Hora)
|
1983/09/10 - 1983/10/20
|
František David: Výběr ze sochařské a medailérské tvorby, Zámek Kladno, Kladno (Kladno)
|
1983/12 - 1984/02
|
Václav Dlouhý: Výběr grafické tvorby z let 1952 - 1982, Středočeská galerie, Praha
|
1984
|
Zdeněk Kříž: Obrazy, Podlipanské muzeum v Českém Brodě, Český Brod (Kolín)
|
1984/02/15 - 1984/02/28
|
Václav Zoubek: Město, Wintrova síň Městského úřadu, Rakovník (Rakovník)
|
1984/03/15 - 1984/04/08
|
Miroslav Hanák: Obrazy, Okresní muzeum a galerie, Rakovník (Rakovník)
|
1984/04/02 -
|
Luděk Filipský, Tylův památník (dům), Kutná Hora (Kutná Hora)
|
1984/05/08 - 1984/06/10
|
3. členská výstava středočeských výtvarníků, Středočeská galerie, Praha
|
1984/09/24 - 1984/10/25
|
Anna Vančátová: Výstava obrazů, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
|
1984/11/02 - 1984/11/23
|
Plenér 3, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
|
1985/02
|
Bildende Künstler aus dem Mittelböhmischen Bezirk zum 40. Jahrestag der Befreiung der Tschechoslowakei, Berlín (Berlin), Berlín (Berlin)
|
1985/04/30 - 1985/06/23
|
Ellen Jilemnická: Keramické plastiky, Kamenný dům, Kutná Hora (Kutná Hora)
|
1985/08/17 - 1985/09/15
|
Obrazy Václava Krejčíka, Muzeum Čelákovice, Čelákovice (Praha-východ)
|
1985/09/03 -
|
Stanislav Kovář: Výběr z díla 1955 - 1985, Sbor českých bratří, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1985/09/21 - 1985/10/20
|
Svatopluk Machar: Interiérové plastiky, Výstavní síň muzea v Čelákovicích, Čelákovice (Praha-východ)
|
1985/11/08 - 1985/11/28
|
Plenér 4, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
|
1986/03/19 - 1986/06/29
|
Obrazy, sochy, grafika, užité umění, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
|
1986/04/29 - 1986/06/08
|
Mladí středočeští výtvarníci, Hrádek, Kutná Hora (Kutná Hora)
|
1986/06/16 - 1986/07/07
|
Mladí středočeští výtvarníci, Galerie Jindřicha Pruchy, Čáslav (Kutná Hora)
|
1986/06/28 - 1986/07/20
|
Zdeněk Kříž: Obrazy, kresby, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, Humpolec (Pelhřimov)
|
1986/07 - 1986/10
|
Obrazy, sochy, grafika, užité umění, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
|
1986/08/21 - 1986/09/30
|
František David: Výběr z medailérské tvorby, Vlastivědné muzeum, Slaný (Kladno)
|
1986/09/01 - 1986/09/19
|
Anna Vančátová: Obrazy, Městské kulturní středisko, Dobříš (Příbram)
|
1986/11
|
Obrazy, sochy, grafika, užité umění, Městská galerie, Kutná Hora (Kutná Hora)
|
1986/12/05 - 1986/12/29
|
Plenér 5, Společenský dům Hvězda, Beroun (Beroun)
|
1987/07 - 1987/08
|
Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
|
1987/07/15 - 1987/09/27
|
Milada Kazdová: Výběr z tvorby 1931 - 1986, Středočeská galerie, Praha
|
1987/09
|
Miroslav Hanák: Obrazy, Josef Vajce: Sochy, Kulturní a společenské středisko, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1987/09/03 - 1987/09/25
|
Jaroslav Alt: Grafika, Výstavní a koncertní síň, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1987/09/03 - 1987/09/25
|
Václav Markup: Sochy, Kulturní a společenské středisko, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1987/09/17 - 1987/11/01
|
Jiří Trnka: Obrazy, grafika, Okresní muzeum, Příbram (Příbram)
|
1987/10
|
Obrazy, sochy, grafika, užité umění: Středočeští výtvarní umělci k 70. výročí VŘSR, Středočeská galerie, Praha
|
1987/11 - 1987/12
|
Obrazy, sochy, grafika, užité umění: Středočeští výtvarní umělci k 70. výročí VŘSR, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
|
1987/11/12 - 1987/12/06
|
Anna Vančátová: Obrazy, Galerie ve věži, Mělník (Mělník)
|
1988/08 - 1988/10/23
|
Kladno a výtvarné umění, Kladno (Kladno), Kladno (Kladno)
|
1988/08 - 1988/10/23
|
Kladno a výtvarné umění, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
|
1988/08 - 1988/10/23
|
Kladno a výtvarné umění, Okresní muzeum, Kladno (Kladno)
|
1988/10/26 - 1988/12/05
|
František David: Plastiky, medaile, Středočeská galerie, Praha
|
1988/10/26 - 1988/12/05
|
Václav Dlouhý: Obrazy, grafika, Středočeská galerie, Praha
|
1988/11/09 - 1989/01/29
|
Raimund Ondráček: Práce malíře a restaurátora, Galerie výtvarného umění, Kladno (Kladno)
|
1988/12/08
|
Stanislav Pokorný: Ilustrace a kresba, Regionální muzeum v Kolíně, Kolín (Kolín)
|
1989/04/06 - 1989/04/25
|
Jan Rýz: Obrazy, Výstavní a koncertní síň, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1989/05/05 - 1989/05/28
|
Salón středočeských výtvarníků, Bruselský pavilon, Praha
|
1989/06/13 - 1989/07/20
|
Václav Zoubek: Obrazy, Jiří Boháč: Sklo, Výstavní a koncertní síň, Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
|
1989/07/03 - 1989/07/22
|
Zdeněk Kříž, Galerie Ludvíka Kuby, Poděbrady (Nymburk)
|
1989/10/02 - 1989/10/25
|
Karel Pokorný: Akvarely z cest a domova, Městské kulturní středisko, Říčany (Praha-východ)
|
1989/10/05 - 1989/12/29
|
Jan Doleček: Krajiny, Kulturní dům, Dobříš (Příbram)
|
1989/10/30 - 1990/01/05
|
Václav Zoubek: Obrazy, Kulturní dům Josefa Suka, Sedlčany (Příbram)
|