TT Klub výtvarných umělců

obec: Brno (Brno-město)
adresa: _
stát: Česká republika (Czech Republic)

TT Klub výtvarných umělců

termín   název výstavy, místo konání
----/10/11 - ----/12/06   Petr Kamenický: Léčba malbou, Královopolská, a.s., reprezentační prostory, Brno (Brno-město)
????/06/28 - ????/09/30   Stroje a strojky; Radek Kratina:Sochy, Leonid Ochrymček: Obrazy, Jiří Vaněk: Grafika, Královopolská, a.s., reprezentační prostory, Brno (Brno-město)
1992/04/02 - 1992/04/26   Jiří Sobotka: Plastiky, objekty a instalace, Galerie Fronta, Praha
1992/06/13 - 1992/07/05   Tvary tónů, Galerie Josefa Matičky, Litomyšl (Svitavy)
1993/01/07 - 1993/0131   Zvětšování, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1993/03/13 - 1993/04/04   Zvětšování, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1993/04/02 -   Miroslav Štolfa, Arnošt Pacola: Okouzlení technikou, Galerie Dialog, Brno (Brno-město)
1993/04/06 - 1993/04/27   Tvary tónů: Z tvorby členů TTklubu a hostů, téma hudby ve výtvarném umění, Mánes, Praha
1993/04/06 - 1993/05/09   Eduard Ovčáček, Galerie Stará radnice, Brno (Brno-město)
1993/10/06 - 1993/10/29   Zastavený čas, Libeňská synagoga (Synagoga na Palmovce), Praha
1993/10/19 - 1993/11/21   Pavel Hayek: Struktury, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1993/12/02 - 1994/01/02   Kresba v tvorbě členů TT klubu výtvarných umělců, Ostravské muzeum, Ostrava (Ostrava-město)
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/11/17 - 1994/12/10   Pavel Kostrhun: Sochy, kresby, Galerie U dobrého pastýře, Brno (Brno-město)
1996/01/23 - 1996/02/25   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/01/26 - 1996/02/29   Jan Vičar: Operace, Královopolská, a.s., reprezentační prostory, Brno (Brno-město)
1996/03/13 - 1996/04/24   Miroslav Šnajdr ml.: Obrazy, Královopolská, a.s., reprezentační prostory, Brno (Brno-město)
1996/06/25 - 1996/08/11   Jaroslava Brychtová, Stanislav Libenský: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/11/06 - 1996/12/02   Evžen Navrátil: Malba a ...deštníky, Královopolská, a.s., reprezentační prostory, Brno (Brno-město)
1997/06/12 - 1997/09/07   Dalibor Chatrný: Cosi jako kniha, Strahovský klášter (Královská kanonie premonstrátů na Strahově), Praha
1997/07/01 - 1997/07/10   Symposium Papír 97, Klášter Porta Coeli, Předklášteří (Brno-venkov)
1997/07/10   Papír 97, Klášter Porta Coeli, Předklášteří (Brno-venkov)
1997/07/17 - 1997/07/30   Papír '97, Libeňská synagoga (Synagoga na Palmovce), Praha
1998/01 - 1998/02   Papír 97, Galerie Malovaný dům, Třebíč (Třebíč)
1998/01/11 - 1998/02/22   Nestandartní formáty, Galerie města Blanska, Blansko (Blansko)
1998/03/03 - 1998/03/27   Nestandartní formáty, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
1998/06/16 - 1998/07/12   Inge Kosková: Kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/20 - 1998/11/29   Pohyb kolem středu, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1999/07/01 - 1999/07/10   Symposium Papír 99, Klášter Porta Coeli, Předklášteří (Brno-venkov)
2001/01/18 -   Jitka Havlová: Proměny vod, Galerie Čech a Němec, Brno (Brno-město)
2001/01/30 - 2001/02/25   Ivo Sedláček: Malby z roku 2000, Dům U rudého vola, Brno (Brno-město)
2002/06/13 - 2002/07/21   Tomáš Přidal: Radiátorbůh, G99 (Česká pošta, ředitelství Jižní Morava), Brno (Brno-město)
2003/07/10   Papír 03, Klášter Porta Coeli, Předklášteří (Brno-venkov)
2003/07/12 - 2003/08/03   Papír 03, Libeňská synagoga (Synagoga na Palmovce), Praha
2003/12/16 - 2004/01/11   Four roomed hotel, Dům pánů z Kunštátu, Brno (Brno-město)
2006/09/01 - 2006/09/03   Zpřitomnění IV. Bienále Dolní Kounice 2006, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)
2008/09/05 - 2008/09/07   Zpřítomnění V. Bienále Dolní Kounice 2008, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)
2010/09/03 - 2010/09/05   Zpřítomnění VI. Bienále Dolní Kounice 2010, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)
2012/09/07 - 2012/09/09   Zpřítomnění VII. Bienále Dolní Kounice 2012, Klášter Rosa coeli, Dolní Kounice (Brno-venkov)

TT Klub výtvarných umělců

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Informální kresby a koláže Jana Steklíka
  1991   J. H. Kocman: Papíry, knihy, handmade papers, artists' books
  1993   Dana Chatrná
  1993   Petr Kvíčala
  1993   Petr Veselý
  1993   Václav Malina: Imprese
  1994   Marian Palla: Namotávání provazu
  1997   Dalibor Chatrný: Cosi jako kniha / Something like a book
  1998   Inge Kosková: Kresby
  2000   Nikos Armutidis
  nedatováno   Blanka Šperková
  nedatováno   Hana Babyrádová
  nedatováno   Jiří Sobotka
  nedatováno   Marie Maťhová
  nedatováno   Milan Maur
  nedatováno   Pavel Kostrhun
  nedatováno   Radek Horáček
  nedatováno   Rostislav Čuřík
  nedatováno   Vlasta Baránková
  nedatováno   Zdeněk Fuksa
  nedatováno (po 1993)   Jan Vičar
  nedatováno (po 1993)   Jiří Vaněk
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1993   Příběhy bez konce (Princip série v českém výtvarném umění)
  1995   Jiří Vaněk Radek Kratina Leonid Ochrymčuk
  1997   Symposium Papír 97
  1998   NestandARTní formáty
  1998   Pohyb kolem středu (Téma středovosti a souměrnosti v tvorbě autorů Olomouckého okruhu a hostů)
  1999   Symposium Papír 99
  2010   Zpřítomnění VI (Bienále Dolní Kounice 2010)
  2012   Zpřítomnění VII (Bienále Dolní Kounice 2012)
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1993   Tvary tónů: Z tvorby členů TTklubu a hostů, téma hudby ve výtvarném umění
  1993   Zvětšování (Princip přezvětšení v tvorbě členů TT klubu a hostů)
  1997   Symposium Papír 97
  1999   Papír 99
  1999   Papír 99
  1999   Papír 99
  1999   Podoby sdělení
  2003   Papír 03
medailon
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Miroslav Štolfa
příležitostný tisk
  rok vydání   název (podnázev)
  1992   Eduard Ovčáček
  1993   Arnošt Pacola
  1993   Dalibor Chatrný
  1993   J. H. Kocman
  1994   Ladislav Novák
  nedat   Pavel Hayek
  nedat   Václav Malina

TT Klub výtvarných umělců

osoba narození poznámka
Mádr Vít 22. 3. 1959 ???? - ????