Ministerstvo kultury České republiky

obec: Praha
adresa: Maltézské náměstí 1
stát: Česká republika (Czech Republic)

Ministerstvo kultury České republiky

termín   název výstavy, místo konání
1956/01/22 - 1956/02/26   Mexické výtvarné umění, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1956/02/08 - 1956/02/29   Bohumír Dvorský: Akvarely a pastely z cesty po Rumunsku, Galerie Českého fondu výtvarných umění, Praha
1972/08/10 -   Umělecká řemesla dob y Dürera a německá renesance, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1976/03/17 -   Karel Lidický: Sochařské dílo, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1976/10/07 - 1976/11/21   Kresby a akvarely 20. století z muzeí a sbírek NDR, Palác Kinských, Praha
1978/07/20 -   Benny Motzfeldtová: Sklo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1980/11/25 - 1981/02/08   Otto Eckert: Keramické dílo, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1982/10 - 1982/11   Czeskie i słowackie malarstwo pejzażowe 1850-1950, Muzeum narodowe w Krakowie, Krakov (Kraków)
1983/01 - 1983/02   Czeskie i słowackie malarstwo pejzażowe 1850-1950, Muzeum Narodowe w Warszawie, Varšava (Warszawa)
1984/04/19 - 1984/05/17   Santiago de Santiago, Staroměstská radnice, Praha
1986/06/10 - 1986/07/27   Alois Sopr, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1989/11/17 - 1990/01/07   Mistr Pinzel: Legenda a skutečnost, Jiřský klášter, Praha
1990/04/03 - 1990/05/13   Manessier: Obrazy a litografie / Peinture & litographie, Staroměstská radnice, Praha
1990/04/13 - 1990/06/04   Tibet. Buddhistické umění ze sbírky Gerda-Wolfganga Essena, Mánes, Praha
1990/05/15 - 1990/07/01   40 z Izraele, Valdštejnská jízdárna, Praha
1990/07/17 - 1990/08/19   Cesar Manrique, Dům U Hybernů, Praha
1990/08/02 - 1990/08/30   Rudolf Kedl: Plastiky - kresby, Památník národního písemnictví, Praha
1990/08/20 - 1990/09/16   Kontrasty, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1990/09/04 - 1990/10/14   Paula Deppe, Galerie Chodovská tvrz, Praha
1990/09/11 - 1990/10/21   Civilta delle Macchine. Abstraktní linie italské grafiky, Palác Kinských, Praha
1990/10/16 - 1990/11/25   Rudolf Kedl: Hymnus o přírodě, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1990/11/06 - 1990/12/09   Současná česká kniha, Mánes, Praha
1990/11/12 -   Diseňo gráfico de Checoslovaquía, Galería Códice, Ciudad de México (Mexico City)
1991/01/24 - 1991/03/24   Antonín Tomalík: Výběr z díla 1957 - 1968, Staroměstská radnice, Praha
1991/01/24 - 1991/03/24   Český informel. Průkopníci abstrakce z let 1957-1964, Staroměstská radnice, Praha
1991/01/24 - 1991/03/24   Český informel. Průkopníci abstrakce z let 1957-1964, Staroměstská radnice, Praha
1991/02/04 - 1991/03/03   Český informel. Strukturální fotografie, okruh bratislavských konfrontací a autoři mimo hlavní proud, Galerie Václava Špály, Praha
1991/02/08 -   Milena Jesenská (1896 - 1944), Mánes, Praha
1991/03/18   Amir Hossein Zekrgoo, Národní knihovna České republiky, Praha
1991/03/28 -   Dale Chihuly: Sklo, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1991/04   Iná geometria, Galéria Gerulata, Bratislava (Bratislava)
1991/04/23 -   Barvy života: Sto umělců vystavuje na podporu lidských práv, Valdštejnská jízdárna, Praha
1991/04/24 - 1991/04/30   Rudolf Kedl: Hymnus o přírodě, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1991/05/21 - 1991/06/16   Wortlaut / Slovo-zvuk, Galerie Václava Špály, Praha
1991/05/21 - 1991/06/23   Jiná geometrie, Mánes, Praha
1991/05/28 - 1991/06/30   Divergence: Deset současných francouzských umělců / Divergences: Dix artistes français contemporains, Karolinum, Praha
1991/06/03 -   Michal Matzenauer, Prašná brána, Praha
1991/06/04 - 1991/07/07   Antoni Tàpies: Pocta Československu, Míčovna Pražského hradu, Praha
1991/06/27 - 1991/09/08   Volné seskupení 12/15 Pozdě, ale přece: Český globus, Městská knihovna Praha, Praha
1991/07/03 - 1991/08/03   Petr Jareš, Prašná brána, Praha
1991/07/09 - 1991/08/11   Umění akce, Mánes, Praha
1991/07/11 - 1991/09/15   Jan Koblasa: Sochy, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1991/07/25 - 1991/08/25   Petr Řehoř, Galerie bratří Čapků, Praha
1991/09/02 - 1991/09/29   Jaroslav Róna 1988 - 1991, Galerie Václava Špály, Praha
1991/09/13 - 1991/10/20   3. výstava Umělecké skupiny Tvrdohlaví, Městská knihovna Praha, Praha
1991/09/14 - 1991/10/31   Česko-slovensko-francouzská výstava, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1991/09/20 - 1991/10/27   Artikulace, Galerie d - Dientzenhoferův dům, Praha
1991/10   Nová tapiserie, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1991/10   Proti zdi, Galerie Fronta, Praha
1991/11/14 - 1991/12/15   Jiří Sozanský: Obrazy, Galerie Nová síň, Praha
1991/11/19 - 1992/01/01   František Janoušek 1890 - 1943: Obrazy a kresby, Mánes, Praha
1991/12/12 - 1992/01/25   Gérard Garouste: Současná tvorba, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1991/12/19 - 1992/01/19   Jiří Sopko, Galerie Nová síň, Praha
1992/01/14 - 1992/02/16   Hugo Demartini: Výběr z díla z let 1980 až 1991, Mánes, Praha
1992/01/16 - 1992/02/16   Lipany poprvé naposled, Mánes, Praha
1992/02/25 - 1992/03/29   Československá fotografie v exilu (1939 - 1989), Mánes, Praha
1992/02/25 - 1992/04/05   Souvztažnosti, Skleněná plastika a vitráže 1992, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1992/02/27 - 1992/03/29   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, Mánes, Praha
1992/04/09 - 1992/05/10   Trigon. 8 x 2 umělců z Evropy, Mánes, Praha
1992/04/11 - 1992/05/11   Barbara Benish: Encuentro, Prašná brána, Praha
1992/04/21 - 1992/05/10   11. Obrazy, kresby, grafika, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1992/04/23 - 1992/06/07   Design: Vignelli, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1992/05 - 1992/06   Hermit 92, Klášter Plasy, Plasy (Plzeň-sever)
1992/05/12 - 1992/06   Na křižovatce kultur (Dějiny židů v Československu), Valdštejnská jízdárna, Praha
1992/05/12 - 1992/06/02   Luz y espíritu / Light and spirit, Pabellón de las Artes, Sevilla
1992/05/14 - 1992/06/14   Ludmila Seefried-Matějková: Sochy, KASS Mariánské Lázně - Kolonáda, Mariánské Lázně (Cheb)
1992/05/26 - 1992/06/21   Situace 92, Mánes, Praha
1992/06/04 -   K pramenům paměti, Národní technické muzeum, Praha
1992/06/04 - 1992/06/21   Mezi Ezopem a Mauglím, Galerie Václava Špály, Praha
1992/06/11 - 1992/07/12   Joska Skalník: Instalace, Galerie Nová síň, Praha
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
1992/06/17 - 1992/08/23   15. Bienále užité grafiky Brno 1992: Mezinárodní výstava ilustrace a knižní grafiky, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
1992/07/09 - 1992/08/09   Kiki Kogelnik: Expansions, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1992/08   Barok a dnešek, Kostel Zvěstování Panny Marie, Litoměřice (Litoměřice)
1992/08/20 - 1992/09/13   Art Virus - současné japonské sklo a grafika, Mánes, Praha
1992/08/20 - 1992/09/13   Festival českého a japonského skla 1992 - 1993, Mánes, Praha
1992/08/20 - 1992/09/15   Margita Titlová Ylovsky: Image Rokoko nyní, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1992/09/05 - 1992/10/28   Ladislav Daněk, Vladimír Havlík, Václav Stratil: Zapomenuté světlo, Kostel sv. Augustina, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1992/09/17 - 1992/10/11   Karel Valter, Miroslav Páral, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1992/09/17 - 1992/10/18   Ladislav Maria Wagner, Galerie bratří Čapků, Praha
1992/09/24 -   World Press Photo '92, Karolinum, Praha
1992/09/24 - 1992/10/25   Peter Hujar, Galerie Nová síň, Praha
1992/10/08 - 1992/11/29   Egon Schiele, Valdštejnská jízdárna, Praha
1992/10/15 - 1992/11/13   Eva Prokopcová: Obrazy, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1992/10/22 - 1993/01/24   Jiří Trnka 1912 - 1969, Palác Kinských, Praha
1992/11/30 - 1993/02/07   Milan Kunc: Obrazy a instalace, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1992/12/10 - 1992/12/31   Švýcarské umělkyně dnes, Valdštejnská jízdárna, Praha
1993/02/10 - 1993/02/21   Japonsko dnes, Národní technické muzeum, Praha
1993/03/18 - 1993/05/02   Jiří Kolář: Koláže, objekty, Palác Kinských, Praha
1993/04/08 - 1993/04/27   Tom Drahoš, Mánes, Praha
1993/04/17 - 1993/05/10   André Masson: Surrealistické kresby z let 1925-1965, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1993/05/04 -   André Masson: Kresby / Dessins, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1993/05/07 - 1993/05/30   Don McCullin: Fotografie, Mánes, Praha
1993/05/08 - 1993/06/07   Setkávání aneb Salon francouzsko-německého-českého umění, Gröbova vila, Praha
1993/05/13 - 1993/05/30   Jindřich Štreit: Bez hranic, Galerie Václava Špály, Praha
1993/05/13 - 1993/09/12   Artis Pictoriae Amatores: Evropa v zrcadle pražského barokního sběratelství / Europe in the Mirror of Baroque Art Collecting in Prague, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1993/05/20 - 1993/06/11   Jiří Kolář: Koláže, objekty, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1993/06/02 - 1993/07/25   Ďábli - v našem těle - v naší duši / Ďábli - in our soul - in our body, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur, Praha
1993/06/23 - 1993/08/22   Magdalena Jetelova, Letohrádek královny Anny (Belveder), Praha
1993/06/26 - 1993/09/05   Rakousko-slovensko-česká výstava, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1993/07/11 - 1993/07/31   Marian Palla, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1993/07/12 - 1993/08/01   Václav Cigler: Projekty, sklo, kresby, Mánes, Praha
1993/07/15 - 1993/08/15   Jindřich Štreit: Bez hranic, Galerie Karla Havlíčka, Kadaň (Chomutov)
1993/08/16 - 1994/04/01   Práce pro místo I., Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1993/08/17 - 1993/09/19   Jindřich Štreit: Bez hranic, Dům umění, Opava (Opava)
1993/09/01 - 1993/09/04   Buch, Druck, Kunst / Kniha, tisk, umění, Strahovský klášter (Královská kanonie premonstrátů na Strahově), Praha
1993/09/05 - 1993/09/12   Prisma, Art, Galerie, Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1993/09/06 - 1993/09/19   Archetypy, Mánes, Praha
1993/09/07 - 1993/10/31   Neviditelná příroda, Míčovna Pražského hradu, Praha
1993/09/09 - 1993/10/17   Struktura a koncept, Národní technické muzeum, Praha
1993/09/11 - 1993/10/31   Milan Knížák: Hrad v hradu, Hrad Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1993/10/01 -   Signe Mähler, Jaroslav Šonka: Den v Klášteře, Valdštejnský palác, Praha
1993/10/01 - 1993/10/30   Jiří Tichý, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1993/10/02 - 1993/12/30   Josef Synek, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1993/10/12 - 1993/11/28   Herbert Masaryk (1880 - 1915): Život a dílo, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1993/10/19 - 1993/11/07   Otevřené dveře, Mánes, Praha
1993/10/21 - 1993/11/21   Václav Ševčík: Czech Reflections, Beit Ariela Shaar Zion Library / ספריית שער צין בית אריאלה, Tel Aviv
1993/10/27 - 1994/01/02   Poesie racionality. Konstruktivní tendence v českém výtvarném umění šedesátých let, Valdštejnská jízdárna, Praha
1993/11/01 - 1993/11/30   To, co zbývá, Štencův dům, Praha
1993/11/04 - 1993/11/30   Setkání VI, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1993/11/06 - 1994/02/28   Zdeněk Kučera: Obrazy, plastiky, Otis Laubert: Obrazy, koláže, _, _
1993/11/09 - 1993/11/21   Hapestetika 4, Galerie mladých, U Řečických, Praha
1993/11/09 - 1993/11/30   Jindřich Štreit: Vesnice je svět (Saint-Quentin, Eggenburg), Galerie 4 - Galerie fotografie (Galerie G4), Cheb (Cheb)
1993/11/12 - 1993/12/05   Jiří Kaloč: Výběr z tvorby 1965 - 1993, Mánes, Praha
1993/11/18 - 1994/01/31   Jiří Beránek, Tomáš Švéda: Trojí dům, Emauzský klášter (Emauzské opatství), Praha 2
1993/12/08 - 1993/12/31   Zdeněk Lhotský: Práce z roku 1993, Galerie Nová síň, Praha
1993/12/08 - 1994/01/02   Jakub a anděl, Mánes, Praha
1993/12/08 - 1994/01/02   Miloslav Polcar: Hlasy a sloupy, Mánes, Praha
1993/12/08 - 1994/01/02   Zoja Villalobos-Popović: Stopy / Traces, Mánes, Praha
1993/12/08 - 1994/01/16   Heinz Cibulka: Fotogeny, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1994/01/18 - 1994/02/17   Karel Adamus: Objekty a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/01/21 - 1994/02/27   Henryk Tomaszewski: Plakáty, Uměleckoprůmyslové museum, Praha
1994/01/25 - 1994/02/25   Jindřich Štreit: Bez hranic, Městské muzeum a galerie, Svitavy (Svitavy)
1994/01/27 - 1994/03/06   Heinz Cibulka: Fotogeny: Postakcionistická poesie v obrazech, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Jihlava (Jihlava)
1994/02/25 - 1994/03/18   Jeskyně návratu / The Cave of making, Mánes, Praha
1994/03/01 - 1994/03/31   Jindřich Štreit: Bez hranic, Městská galerie, Plzeň (Plzeň-město)
1994/03/24 - 1994/04/22   Miroslav Hák: Fotografie, Pražský dům fotografie (2000-2002), Praha
1994/04/20 -   James Nachtwey: Fotograf roku / Photographer of the Year, Karolinum, Praha
1994/04/21 - 1994/05/17   Pocta Andre Kerteszovi / Hommage a Andre Kertesz, Pražský dům fotografie (1991-1997), Praha
1994/04/29 - 1994/05/22   Prostor pro šperk, Mánes, Praha
1994/05/10 - 1994/06/02   Anežka Kovalová, Miroslav Koval: Kresby, fotografie, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/05/12 - 1994/05/29   Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1993: Martin Mainer, Galerie Václava Špály, Praha
1994/06/16 - 1994/07/05   František Drtikol, Pražský dům fotografie (1991-1997), Praha
1994/06/18 - 1994/07/17   Martin Mainer: Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1993, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1994/06/24 -   Oldřich Kulhánek a jeho peníze, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
1994/06/24 - 1994/08/21   Adolf Benš 1894-1982: Architektonické dílo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1994/06/28 - 1994/08/14   Jiří Kovanda: Práce z posledních let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/06/28 - 1994/08/21   Rudolf Steiner, Karel Malich, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1994/07/02 - 1994/08/28   Dalibor Chatrný: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1994/07/12 - 1994/07/31   Dilema dokumentu. Aspekty britské dokumentární fotografie 1983-1993, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1994/08/02 - 1994/08/21   Rostislav Novák: Obrazy 1994, Galerie Nová síň, Praha
1994/08/02 - 1994/08/27   Lucie Nepasická: Objekty, instalace, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/08/04 - 1994/09/30   Socha v kameni (k poctě Josefa Wagnera), Vojanovy sady, Praha
1994/08/09 - 1994/08/28   Dokumentary dilemmas / Dilema dokumentu, Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové)
1994/08/25 - 1994/09/14   Rostislav Novák: Obrazy / Painting, Galerie Hefaistos, Děčín (Děčín)
1994/09 - 1994/10   Česká současná keramika / Czech Contemporary Ceramics, Dům U Kamenného zvonu, Praha
1994/09/06 - 1994/10/09   Dilema dokumentu. Aspekty britské dokumentární fotografie 1983-1993, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/10/16   Václav Benda, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/09/08 - 1994/11/06   Herbert Brandl, Albert Oehlen, Christopher Wool, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1994/09/14 - 1994/10/01   Valentin Oman: Obrazy, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1994/09/20 - 1994/11/06   Helmut Newton: Archivy moci, Galerie Štěpánská 35 / Galerie 35, Praha
1994/09/28 - 1994/10/16   Zdenek Hůla, Galerie Nová síň, Praha
1994/10/05 - 1994/10/29   České malířství z let 1860–1942 ze sbírek pobočky České spořitelny a.s. v Železném Brodě, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/10/05 - 1994/11/18   Futuristická rekonstrukce vesmíru: Kresby, akvarely, tempery, Karolinum, Praha
1994/10/12 - 1994/11/09   Impuls and Moment: Architektura v Groningen, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1994/10/20 - 1994/11/18   Futuristická rekonstrukce vesmíru: Kresby, akvarely, tempery, České muzeum výtvarných umění, Praha
1994/10/20 - 1994/11/18   Futuristická rekonstrukce vesmíru: Kresby, akvarely, tempery, Dům U Černé Matky Boží, Praha
1994/10/27 - 1994/11/27   Libor Jaroš: Obrazy 1994, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1994/11/02 - 1994/11/26   Stanislav Zippe: Současná tvorba, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/11/05 - 1995/02   Portrét kamene, Portrét člověka: Jiří Janda, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1994/11/05 - 1995/02/konec   Jiří Janda: Portrét kamene, portrét člověka: Lubomír Dostál: Plastika Brána, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1994/11/30 - 1995/01/05   František Skála: Práce z Headlands, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1994/12/13 - 1995/01/22   Rostislav Čuřík, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995   Romantický historismus - novogotika, Hrad Bítov, Bítov (Znojmo)
1995/01/10 - 1995/02/04   František Skála: Práce z Headlands, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
1995/01/10 - 1995/02/04   Ladislav Novák: Froasáže, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/02/07 - 1995/03/04   Miroslav Rovenský: Recept, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/02/07 - 1995/03/05   Jiří David: Rok výroby '94, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/02/15 - 1995/03/05   Izrael v karikatuře, Národní muzeum, Praha
1995/03/09 - 1995/04/09   Jitka Svobodová (Česká kresba 2), Galerie umění Karlovy Vary, Karlovy Vary (Karlovy Vary)
1995/03/16 - 1995/04/16   Anna Daučíková: Práce ze Scuol-Nairs 1994, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/04/04 - 1995/04/22   Václav Daneš: Obrazy 1965 - 1995, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/04/20 - 1995/05/21   Tomáš Haleš, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/05/04 - 1995/06/18   Hořká léta 1939-47, Pražský hrad, Nejvyšší purkrabství, Praha
1995/05/18 - 1995/07/16   Jiří Nepasický: Obrazy - Objekty, Dům umění Jihomoravského muzea, Znojmo (Znojmo)
1995/05/25 - 1995/06/18   Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1994 Michal Gabriel, Galerie Václava Špály, Praha
1995/05/25 - 1995/06/25   Václav Krůček, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/06 - 1995/08   Hořká léta 1939-47, Slezské zemské muzeum, Opava (Opava)
1995/06/03 - 1995/08/06   Petr Velkoborský: Křížová zastavení, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Moravský Beroun (Olomouc)
1995/06/07 - 1995/08/20   Jaromír Krejcar 1895 - 1949, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1995/06/11 - 1995/10/15   Karel Malich (La Biennale di Venezia 1995), Pavilon České a Slovenské republiky, Benátky (Venezia)
1995/06/20 -   Romantický historismus - novogotika, Zámek Sychrov, Sychrov (Liberec)
1995/06/20 - 1995/06/24   Romantický historismus - novogotika, Valdštejnský palác, Praha
1995/06/20 - 1995/07/15   Vladimír Franz: Obrazy, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1995/06/29 - 1995/08/13   Petrbok, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/07/01 - 1995/08/05   Volná textilní tvorba: Eva Cisárová - Mináriková se svými studenty, Kaple Povýšení sv. Kříže, Moravský Beroun (Olomouc)
1995/07/25 - 1995/08/13   Jiří Kornatovský: Na dané téma, Galerie bratří Čapků, Praha
1995/07/25 - 1995/08/13   Kasia Czerpak-Weglinski: Transplant, Galerie bratří Čapků, Praha
1995/08/09 - 1995/09/03   Jan Lukas: Fotografický zápisník 1930 - 1990 / Photographic Notebook, Mánes, Praha
1995/08/12 - 1995/09/30   Libor Teplý: Tma a světlo, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie, Moravský Beroun (Olomouc)
1995/09/06 - 1995/09/25   Hořká léta 1939-47, Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava (Ostrava-město)
1995/09/07 - 1995/09/24   Pavel Richtr: Práce z let 1993-95, Galerie bratří Čapků, Praha
1995/09/12 - 1995/10/08   Ladislav Daněk: Obrazy 1989 - 1995, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/09/20 - 1995/10/29   Jiří Valenta (1936 - 1991): Souborné dílo, Valdštejnská jízdárna, Praha
1995/10/12 - 1995/11/10   Dosahy: 2 x 3 pozice současného rakouského umění, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1995/10/16 - 1995/11/10   Finské dřevěné kostely, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1995/10/17 - 1995/11/05   Tereza Pavlíková - Smiljanic: Obrazy, Galerie bratří Čapků, Praha
1995/10/19 - 1995/11/26   Miloš Šejn, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/11/08 - 1996/01/14   Henri Laurens: Kubistické období / La période cubiste, Dům U Černé Matky Boží, Praha
1995/11/14 -   Kurt Gebauer: Obrazy z dějin vlastního státu III.
1995/11/15 - 1995/12/10   Finské dřevěné kostely, Biskupství brněnské, Brno (Brno-město)
1995/11/16 - 1995/12/15   Xu Beihong, Výstavní síň Ústředí lidové umělecké výroby (ÚLUV), Praha
1995/11/21 - 1996/01/01   Jiří Seifert: Tvorba z posledních let, Galerie výtvarného umění, Poruba, Ostrava (Ostrava-město)
1995/11/28 - 1995/12/31   Jiří Valenta (1936 - 1991): Souborné dílo, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1995/12/09 - 1996/02/29   Peter Rónai: Aurea Perdeo est via Media /1975 - 1995/, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1995/12/11 - 1996/01/03   Prostory časů, Galerie Půda v budově PdF UP, Olomouc (Olomouc)
1995/12/12 - 1996/01/14   Svatopluk Slovenčík: Tvorba z 90. let, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1995/12/19 - 1996/01/14   Zbyšek Sion: Výběr z díla 1958-1995, Mánes, Praha
1996/01/23 - 1996/02/25   Jan Pospíšil: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/01/28 - 1996/03/10   Jiří Valenta (1936 - 1991): Souborné dílo, Museum Bochum (Kunstmuseum Bochum), Bochum
1996/03/02 -   Grand Prix Obce architektů 95, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1996/03/05 - 1996/04/07   Antonín Střížek, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/03/15 - 1996/04/04   Alfons Mucha: Plakáty, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1996/03/26 - 1996/04/13   Milan Maur: Téma strom, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1996/04/16 - 1996/05/19   Tomáš Rossí: Malba, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/04/26 - 1996/05/26   Architekt Bohuslav Fuchs 1895 - 1972, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1996/05/03 - 1996/07/28   Jindřich Štreit: Japonsko - Lidé z Akagi, Orlická galerie v Rychnově nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
1996/05/04 - 1996/06/09   Radek Wiesner: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/05/23 - 1996/06/16   Tomáš Lahoda: Obrazy, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1996/05/23 - 1996/06/23   Marcel Mariën: Jeden surrealistický život / Une vie surréaliste, České muzeum výtvarných umění, Praha
1996/05/24 - 1996/09/29   Josip Plečnik: Architektura pro novou demokracii / Architecture for the New Democracy, Pražský hrad, Praha
1996/05/30 - 1996/06/23   Vlákno, barva, prostor (Hisako Imai, Reiko Seki); Japonští laureáti Mezinárodního bienále grafiky Brno, Mánes, Praha
1996/06/07 - 1996/06/23   Petr Nikl: Zimní vodník, Galerie Václava Špály, Praha
1996/06/19 - 1996/09/22   17. mezinárodní bienále grafického designu. Ilustrace, typografie a písmo v knihách, časopisech a novinách, Brno (Brno-město), Brno (Brno-město)
1996/06/19 - 1996/09/22   17. mezinárodní bienále grafického designu. Ilustrace, typografie a písmo v knihách, časopisech a novinách, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
1996/06/19 - 1996/09/22   17. mezinárodní bienále grafického designu. Ilustrace, typografie a písmo v knihách, časopisech a novinách, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
1996/06/19 - 1996/09/22   17. mezinárodní bienále grafického designu. Ilustrace, typografie a písmo v knihách, časopisech a novinách, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
1996/06/25 - 1996/08/11   Jaroslava Brychtová, Stanislav Libenský: Výběr z díla, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/06/28 - 1996/08/20   Czech Photography in the 1990's, Museum of Photography of Skopelos (Photographic Center of Skopelos), Skopelos
1996/07/11 - 1996/08/18   Současná slovinská architektura, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1996/08/01 - 1996/08/25   Jindřich Štreit: Ohlédnutí. Fotografie 1965 - 1996, Mánes, Praha
1996/08/01 - 1996/08/29   Jindřich Štreit: Japonsko - Lidé z Akagi, Zámek Prostějov, Prostějov (Prostějov)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, Kaple Povýšení sv. Kříže, Moravský Beroun (Olomouc)
1996/08/04 - 1996/09/14   Michael Rittstein: Obrazy, kresby, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/08/04 - 1996/09/30   Jindřich Štreit: Fotografie z Moravského Berouna, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Moravský Beroun (Olomouc)
1996/08/22 - 1996/09/03   Actual Textile Art, Tapiserie / Tapestries, Výstava ručně tkaných, vázaných tapiserií a koberců realizovaných v Moravské gobelínové manufaktuře Valašské Meziříčí, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1996/08/29 - 1996/09/26   Čečo: Odhalení, Mánes, Praha
1996/09/21 - 1996/11/03   Ladislav Novák: Výběr z díla, Galerie U Štreitů, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/09/25 - 1996/10/20   Výsledky 17. mezinárodního symposia keramiky Bechyně 1996, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1996/10/03 - 1996/12/01   Germinations 9: Evropské projekty pro mladé umělce / European Projects for Young Artists, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1996/10/08 - 1996/10/26   Olga Karlíková, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1996/11/09 - 1997/02/28   Juraj Liptát + Anonymous 1934 - 1993, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1996/11/26 - 1997/02/02   Cena Jindřicha Chalupeckého: Laureáti z let 1990-1995, Pražský hrad, Starý královský palác, Praha
1996/12/16 - 1997/01/15   Józef Czapski: Malířské a literární dílo, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1997/01/08 - 1997/01/30   Jindřich Štreit: Japonsko - Lidé z Akagi, Galerie Meacenas, Plzeň (Plzeň-město)
1997/01/08 - 1997/02/23   Actual Textile Art, Tapiserie / Tapestries, Výstava ručně tkaných, vázaných tapiserií a koberců realizovaných v Moravské gobelínové manufaktuře Valašské Meziříčí, Galerie výtvarného umění, Hodonín (Hodonín)
1997/02/05 - 1997/04/06   Allen Jones: Různými způsoby / Ways and means, České muzeum výtvarných umění, Praha
1997/03/04   Milan Kozelka: Zenové nekrology, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/03/04 - 1997/03/29   Petr Jochmann: Interní bestiář, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/03/06 - 1997/03/30   Peter Rónai, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/03/08 - 1997/04/27   Vladimír Boudník: Grafika, Sovinec, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1997/03/26 - 1997/05/04   Chalupecký-Díj, Műcsarnok (Kunsthalle Budapest), Budapešť (Budapest)
1997/04/08 - 1997/05/03   Eva Brodská, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/04/15 - 1997/05/18   Juha Leiviskä, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1997/05/06 - 1997/05/29   Petr Jochmann: Interní bestiář, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
1997/05/07 - 1997/06/29   Gustav Peichl: Ztvárněné myšlenky / Gebaute Ideen, Pražský hrad, Starý královský palác, Praha
1997/05/20 -   Karol Kállay: Retrospektiva, Národní technické muzeum, Praha
1997/05/20 - 1997/08/17   I. Zlínský salon mladých, Dům umění, Zlín (Zlín)
1997/05/20 - 1997/08/17   I. Zlínský salon mladých, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
1997/05/20 - 1997/08/17   I. Zlínský salon mladých, Zlín (Zlín), Zlín (Zlín)
1997/05/30 - 1997/09/07   Rudolf II. a Praha, Pražský hrad, Praha
1997/08/23 - 1997/09/21   Přírůstky, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1997/08/28 - 1997/09/20   Zuzana Füsterová: Něco nic, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/09/05 - 1997/10/02   MR + Jiří Příhoda: Vyhnání z ráje. 3274,8 m³ čistého pokušení, Libeňská synagoga (Synagoga na Palmovce), Praha
1997/09/06 - 1997/10/05   Jan Ambrůz: Objekty, Kaple Povýšení sv. Kříže, Moravský Beroun (Olomouc)
1997/09/11 - 1997/10/05   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1997/09/18 - 1997/10/19   Památky Durynska: Zachování pro dnešek a pro budoucnost / Denkmale in Thüringen: Bewahren für Gegenwart und Zukunft, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1997/09/20 - 1997/11/02   Jitka Svobodová: Kresby, objekty, Galerie U Štreitů, Sovinec, Jiříkov (Bruntál)
1997/09/20 - 1998/04/30   Lubomír Dostál, Červený zámek, Hradec nad Moravicí (Opava)
1997/10/09 - 1997/11/30   Cathy de Monchaux, Galerie Rudolfinum, Praha
1997/10/09 - 1997/11/30   Jiří Bartůněk: Obrazy 1991 - 1997, Děkanský chrám Nanebevzetí Panny Marie, Most (Most)
1997/11/08 - 1997/12/09   Česká fotografia 90. rokov: Prierez aktuálnou českou fotografickou scénou vo výbere Vladimíra Birgusa a Miroslava Vojtěchovského, Umelecká beseda slovenská, Bratislava (Bratislava)
1997/11/27 - 1998/01/04   Architekt Oskar Poříska 1897-1982, Výstavní síň Obce architektů, Brno (Brno-město)
1997/12/17 - 1998/02/08   Poslední obraz / The last Picture, Galerie Rudolfinum, Praha
1997/12/18 - 1998/01/21   Vladimír Kopecký: Obrazy, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1997/12/25 - 1998/02/15   Jaroslav Prášil: Obrazy, šperky, grafiky, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem (Litoměřice)
1998/01/22 - 1998/04/26   Informel a skupina Cobra ze sbírek bochumského muzea, Galerie výtvarného umění, Cheb (Cheb)
1998/03/10 - 1998/04/12   Josep Lluis Mateo, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1998/03/31 - 1998/04/25   Jaroslav Brožek: Ohlédnutí, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
1998/06/04 - 1998/06/27   Jiří Příhoda: Blíže k ulici, Galerie Václava Špály, Praha
1998/06/04 - 1998/07/19   Forma 1 e i suoi artisti 1947/1997: a cura di Simonetta Lux e Giovanna Bonasegale, Pražský hrad, Císařská konírna, Praha
1998/06/05 - 1998/07/19   Forma 1 a její umělci, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1998/06/15 -   Město a sněm, Arcibiskupský zámek, Kroměříž (Kroměříž)
1998/06/29 - 1998/07/25   18. Mezinárodní symposium keramiky, Bechyně (Tábor), Bechyně (Tábor)
1998/07/25 - 1998/10/04   Výsledky 18. Mezinárodního symposia keramiky Bechyně 1998, Mezinárodní muzeum keramiky AJG, Bechyně (Tábor)
1998/09/01 - 1998/09/27   Vilém Reichmann, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/09/01 - 1998/09/27   Jiří Seifert: Sochy, kresby, Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
1998/10/02 - 1998/11/08   Jean Nouvel, Galerie Jaroslava Fragnera, Praha
1998/10/08 - 1998/11/05   Mladá švýcarská fotografie: Výběr prací laureátů švýcarské tvůrčí soutěže / Junge schweizer fotografie: Eine Auswahl von Arbeiten der Preisträger des Eidgenössischen Wettbewerbs für Gestaltung, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1998/11/03 - 1998/12/09   Zdeněk Tmej: Archiv 1936 - 1998, Slezské zemské muzeum, Kabinet fotografie, Opava (Opava)
1998/11/12 - 1998/12/08   Karel Hájek: Archiv 1925 - 1978, Divadlo Jiřího Myrona, Ostrava (Ostrava-město)
1998/11/12 - 1998/12/13   Výsledky 18. Mezinárodního symposia keramiky Bechyně 1998, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1998/11/20 - 1998/12/19   Minisalon, Bibliothèque royale de Belgique, Brusel (Brussels)
1999/02/09 - 1999/03/17   12. Trienále stříbra 1998, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1999/03/30 - 1999/04/28   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, Galerie Novoměstská radnice, Praha
1999/03/31 - 1999/05/23   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, České muzeum výtvarných umění, Praha
1999/04/22   Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NEJkrásnější české knihy 1998, Strahovský klášter (Královská kanonie premonstrátů na Strahově), Praha
1999/04/22 -   Nejkrásnější české knihy 1998, Památník národního písemnictví, Praha
1999/05/05 - 1999/05/30   Zdeněk Tmej: Archiv 1936-1998, Staroměstská radnice, Praha
1999/05/05 - 1999/10/10   Cesta na jih, Obecní dům, Praha
1999/05/12 - 1999/06/30   Pocta Květě a Jitce Válovým, Dům umění, Zlín (Zlín)
1999/05/12 - 1999/08/29   II. nový zlínský salon, Zlín (Zlín), Zlín (Zlín)
1999/05/12 - 1999/08/29   II. nový zlínský salon, Zámek Zlín, Zlín (Zlín)
1999/05/12 - 1999/08/29   II. nový zlínský salon, Výstavní síň u škol, Zlín (Zlín)
1999/05/12 - 1999/08/29   II. nový zlínský salon, Zlín, exteriéry města, Zlín (Zlín)
1999/06/03 - 1999/06/27   Péter Korniss: Inventura, Staroměstská radnice, Praha
1999/06/03 - 1999/06/30   Lidé Hlučínska 90. let 20. století, Galerie Opera, Ostrava (Ostrava-město)
1999/06/03 - 1999/08/15   Přírůstky sbírek státních galerií z let 1990-1997, Jízdárna Pražského hradu, Praha
1999/06/19 - 1999/07/25   Trienále ceny Jindřicha Chalupeckého. Laureáti za roku 1996-1998, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
1999/06/22 - 1999/08/28   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, Stop Gallery, Plzeň (Plzeň-město)
1999/06/22 - 1999/08/29   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, Výstavní síň „13“, Plzeň (Plzeň-město)
1999/11   Znamení doby: Současné umění ze zemí Středoevropské iniciativy, Instituto Italiano di Cultura / Italský kulturní institut, Praha
1999/11 - 1999/12   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, Dům umění, Ostrava (Ostrava-město)
1999/11 - 1999/12   Ozvěny severu / Northern Echoes - Současné finské umění / Conpemporary Finnish Art, Městské divadlo mladých, Ostrava (Ostrava-město)
1999/11/17 - 2000/01/30   Znamení doby: Plakát střední a východní Evropy 1945–1995, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
1999/12/09 - 2002/08   Federico Díaz: E-Area, Dům U Zlatého prstenu, Praha
1999/podzim   Forma 1 e i suoi artisti 1947/1997: a cura di Simonetta Lux e Giovanna Bonasegale, Galleria Comunale d'Arte Moderna, Řím (Roma)
2000/04/28 -   Nejkrásnější české knihy roku 1999, Strahovský klášter (Královská kanonie premonstrátů na Strahově), Praha
2000/06/13   Hudba mezi obrazy, Lichtenštejnský palác, Praha
2000/06/13 -   Jitka Hilská: Výstava obrazů, Lichtenštejnský palác, Praha
2000/06/15 -   Ludwig Stocker: Echo, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2000/06/15 - 2000/07/30   Sympozium Prostor V. - Práce pro místo. Světlo, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2000/06/21 -   Marcel Duchamp, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2000/08/01 - 2000/08/31   Ulric Roldanus: Home is where the heart is, Galerie Caesar, Olomouc (Olomouc)
2000/08/16 - 2000/09/17   Zdeněk Stolbenko: Skryté obrazy / Hidden Images, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2000/09/01 - 2000/10/29   Současná česká architektura - Jen stavby, Pražský hrad, Praha
2000/09/06 - 2000/10/04   Ulric Roldanus: Home is where the heart is, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2000/10/25 - 2000/11/26   Václav Malina: Cykly a polyptychy, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2000/11/29 - 2001/01/07   Josef Pleskot - AP atelier: Stíny idejí, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2000/12/17 - 2001/04/29   Karel Nepraš 1960 - 2000, Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov (Český Krumlov)
2001/01/17 - 2001/02/18   Ján Mančuška: Nerada chodím na záchod někde jinde než tady / I Don't Like to Go to the Bathroom Anywhere Else but Here, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2001/02/01 - 2001/02/25   Irmin Frank: Textilní umění, batika / Textilkunst, Batik, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2001/03/07 - 2001/04/05   Jiří Kubový: Obrazy, Výstavní síň Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2001/05/14 - 2001/06/24   Sýpka 2001: Idea výtvarného materiálu, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2001/05/19 - 2001/06/24   Sýpka 2001: Posluchači vysokých uměleckých škol, Galerie Sýpka-Vlkov, Osová Bítýška (Žďár nad Sázavou)
2001/05/23 - 2001/06/21   Erik Binder: Mládeži nepřístupno, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2001/10/10 - 2001/11/07   František Kowolowski: Lokální entropie, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2001/11/13 - 2001/12/12   Roland Boden: Waiting for the alien, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2002/01/30 - 2002/02/24   Tomáš Hlavina: Kolotoč / Carousel, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2002/02/15 - 2002/03/13   Reflexe: Rakouská avantgarda po roce 1945 - sbírka Otto Mauera / Reflexionen: Österreichische Avantgarde nach 1945 - Sammlung Otto Mauer, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2002/03/21 - 2002/04/21   Jindřich Štreit: Fotóhomok / Fotografie z kraje písku, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2002/04/26 - 2002/05/26   Nejkrásnější české knihy roku 2001, Památník národního písemnictví, Praha
2002/06/17 -   Ralph Schraivogel: Plakáty / Posters, Design centrum České republiky, Brno (Brno-město)
2002/06/18 - 2002/09/29   Otto Piene: The Zero Experience, Dům U Kamenného zvonu, Praha
2002/09/26 - 2002/11/20   Jiné Finsko: Finské umění v Praze, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2003/02/26 - 2003/04/05   Martin Kolář, Muzeum města Ústí nad Labem (Městské muzeum), Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2003/04/16 -2003/05/24   Vanesa Hardi, Muzeum města Ústí nad Labem (Městské muzeum), Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2003/04/25 - 2003/06/01   Nejkrásnější české knihy roku 2002, Památník národního písemnictví, Praha
2003/06/20 - 2003/10/26   Ladislav Sutnar: Praha - New York, Jízdárna Pražského hradu, Praha
2003/09/09 - 2003/10/11   Daniel Hanzlík: Inscape, Muzeum města Ústí nad Labem (Městské muzeum), Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2003/11/10 -   Mário Chromý: Vítěz ceny Oskara Čepana, Centrum pro současné umění Futura, Praha
2003/11/10 - 2004/01/04   Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2003, Centrum pro současné umění Futura, Praha
2003/11/27 - 2004/01/04   Ladislav Jezbera: Předzjednaná harmonie, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2004   Igor Ševčík: 1951 - 2003, Nostický palác, Praha
2004   Vladimír Obr: Aqua vitae, Nostický palác, Praha
2004/01/19 - 2004/05/27   Jacob Porat: Rozmluvy s Kafkou / Conversation with Kafka, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2004/03/03 - 2004/04/01   Markéta Hanzlíková Váradiová: Známá místa, Galerie Emila Filly, Muzeum města Ústí nad Labem (II. patro), Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2004/03/12 - 2004/06/06   Kniha v českém kubismu, Dům U Černé Matky Boží, Praha
2004/04/15 - 2004/05/23   Miroslav Pánek: Obrazy a kresby, Galerie Jaroslava Krále, Brno (Brno-město)
2004/04/16 - 2004/05/23   Hot Destination / Marginal Destiny II., Dům umění města Brna, Brno (Brno-město)
2004/04/25 - 2004/11/konec   Martin Martinček: Môj Liptov, Velká synagoga, Plzeň (Plzeň-město)
2004/04/28 - 2004/05/28   Jolana Havelková: Něco o mně, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2004/06/25 - 2004/09/12   Vladimír Boudník: Mezi avantgardou a undergroundem, Pražský hrad, Císařská konírna, Praha
2004/09/09 - 2004/09/30   Riyadh Neama: Rez, Nostický palác, kulturní centrum, Praha
2004/11/24 - 2004/12/10   Lucie Peroutková: Menu, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2004/11/25 - 2005/02/18   Od Bruselu 1958 po Aichi 2005, Nostický palác, Praha
2005   Happy days, Nostický palác, Praha
2005   Milan Ressel: Soukromé labyrinty/obrazy, kresby, grafika, Nostický palác, Praha
2005/05/12 - 2005/08/28   Josef Váchal 1884–1969, Pálffyho palác, Bratislava (Bratislava)
2005/06/08 - 2005/07/01   Pavel Ryška: Cheesy luck, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2005/09/06 - 2005/09/30   Dušan Skala: Příliš krásné pokoje, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2005/11/01 - 2005/11/30   Dostředivé okraje. Vizuální umění z Pardubického kraje, Nostický palác, Praha
2005/11/09 - 2005/12/02   Michal Moravčík: Varianty poriadku, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2005/12/14 - 2006/01/27   Markéta Kinterová: Dark Side, Galerie Raketa, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2006/04/10 - 2006/05/31   Ekoplakát / Eco- poster, Galerie HaDivadla, Brno (Brno-město)
2006/04/25   Nejkrásnější české knihy roku 2005, Senát Parlamentu ČR, Praha
2006/04/25 - 2006/06/25   Nejkrásnější české knihy roku 2005, Památník národního písemnictví, Praha
2006/06/13   Slavnostní zahájení výstavy spojené s vyhlášením cen 22. mezinárodního bienále grafického designu Brno 2006: Plakát, firemní, informační a reklamní grafika, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
2006/06/13 - 2006/09/17   Catherine Zask: Laureátka Velké ceny Bienále Brno 2002 / Brno Biennale 2002 Grand Prix Winner, Design centrum České republiky, Brno (Brno-město)
2006/06/13 - 2006/10/15   Práce z Číny / Work from China, Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno (Brno-město)
2006/06/14 - 2006/10/01   Z Marsu. Autorské projekty v grafickém designu / From Mars: Self-initiated Projects in Graphic Design, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2006/06/14 - 2006/10/15   Grafický design v bílé krychli / Graphic Design in the White Cube, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2006/06/14 - 2006/10/15   Hledej design! / The Quest for design!, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2006/06/15 - 2006/10/15   Milan Grygar, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2006/08/17 - 2006/09/17   Orit Hofshi: Monotypy a dřevoryty, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2006/10/26 - 2007/01/28   Nejkrásnější české knihy roku 2005, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2006/12/20 - 2007/02/10   Pardálové, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2007   Nejkrásnější české knihy roku 2006, Památník národního písemnictví, Praha
2007/01/05 - 2007/02/04   Pavel Korbička, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2007/02/14 - 2007/03/31   Dobrodružství barvy, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2007/03/08 - 2007/04/07   Odstup a blízkost / Distance and Proximity / Současná německá fotografie, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2007/04/04 - 2007/04/19   Ropovod 01, Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem (Ústí nad Labem)
2007/06/14 - 2007/06/24   PQ 07: Pražské Quadriennale / Prague Quadrennial, Průmyslový palác, Bubeneč, Praha (Hlavní město Praha)
2007/06/14 - 2007/06/24   PQ 07: Pražské Quadriennale / Prague Quadrennial, Křižíkův pavilon E, Praha 7
2007/10/23   Slavnostní udílení Cen Ministerstva kultury za přínos v oblasti divadla, hudby a výtvarného umění a architektury pro rok 2007, Národní muzeum, České muzeum hudby, Praha
2008/08/13 - 2008/09/14   Tomáš Vlček: Akce a fotografie 1967-71, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2008/09/18 - 2008/10/19   Atsuo Hukuda: Kenzo Onoda, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2008/10/23 - 2009/01/25   Nejkrásnější české knihy roku 2007, Místodržitelský palác, Brno (Brno-město)
2008/12/19 - 2009/01/15   Patricie Fexová: Výstava malby, Galerie kritiků, Praha
2009   16 fig. Czech Illustrators from the Last Decade, Bologna, Boloňa (Bologna)
2009/03/05 - 2009/04/05   Daniel Göttin, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2009/06/11 - 2009/07/31   Kupka - Nepraš: Setkání v architektuře, Nostický palác, Praha
2009/10/07 - 2010/01/17   Josef Čapek, Jízdárna Pražského hradu, Praha
2009/10/21 - 2009/11/08   Jaroslav Krejčí: Fotografie, kresby, malby, grafika, plakáty, knihy, Galerie Novoměstská radnice, Praha
2009/12/01 - 2010/01/24   Liam Gillick: Wall Diagrams the 1990s and early 2000s, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2010/02/04 - 2010/03/06   Jolana Havelková: Původní plán, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2010/04/21 - 2010/05/30   Nejkrásnější české knihy roku 2009, Památník národního písemnictví, Praha
2010/07/01 - 2010/09/30   Smalt Art. Krajina, tělo, záření, Nostický palác, Praha
2011/01/07 - 2011/02/06   David Hanvald: Upgrade. Od Louis Kahna k Sol LeWittovi, Bruce Naumana nevyjímaje, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2011/03/18 - 2011/04/28   Sean Shanahan: Placery, Tracery, Dům umění, České Budějovice (České Budějovice)
2011/04/15 - 2011/05/01   Nejkrásnější české knihy roku 2010, Památník národního písemnictví, Praha
2011/06/16 - 2011/06/26   Pražské quadriennale / Prague Quadriennale 2011, Praha, Praha
2012/04/26 - 2012/05/13   Nejkrásnější české knihy roku 2011, Památník národního písemnictví, Praha
2012/06/21 - 2012/10/28   25. mezinárodní bienále grafického designu Brno, Moravská galerie v Brně, Brno (Brno-město)
2012/09/08 - 2012/10/14   Pilsener schaum, Städtische Galerie Cordonhaus Cham, Cham (Cham)
2013/04/25 - 2013/05/12   Nejkrásnější české knihy roku 2012, Památník národního písemnictví, Praha
2013/07/18 - 2013/08/31   Petr Malina: Dva svety, Kopplova vila (Kopplov kaštiel), Trnava (Trnava)
2013/11/01 - 2014/02/02   CM 863: Svatí Cyril a Metoděj: Dějiny, tradice, úcta, Klášter sv. Anežky České, Praha
2014/04/25 - 2014/05/11   Nejkrásnější české knihy roku 2013, Letohrádek Hvězda, Praha
2014/05/10   34. Vyhodnocení soutěže amatérské fotografie a předání cen, Ottendorferův dům, Svitavy (Svitavy)
2014/06/07 - 2014/11/23   2 x 100 mil. m²: The Collective Dream, Pavilon České a Slovenské republiky, Benátky (Venezia)
2015/05/06 - 2015/11/22   Jiří David: Apotheosis, Pavilon České a Slovenské republiky, Benátky (Venezia)
2015/12/01 - 2016/03/06   Nejkrásnejší české knihy roku 2014 / The Most Beautiful Czech Books 2014, Pražákův palác, Brno (Brno-město)
2017/04/20 - 2017/05/28   Nejkrásnější české knihy roku 2016, Letohrádek Hvězda, Praha
2018/04/19   Nejkrásnější české knihy roku 2017, Letohrádek Hvězda, Praha
2018/06/16 - 2018/07/31   Třebíč: 15 let v elitní společnosti Unesco 2013 - 2018, Výstavní síň Předzámčí, Třebíč (Třebíč)
2019/04/05   Nejkrásnější české knihy roku 2018, Centrum architektury a městského plánování (CAMP), Praha
2019/08/13 - 2019/08/31   Nejkrásnější české knihy roku 2018, Muzeum umění a designu Benešov, Benešov (Benešov)
2020/08/05 - 2020/09/06   Nejkrásnější české knihy roku 2019, Muzeum umění a designu Benešov, Benešov (Benešov)
2022/05/19   Gloria musaealis 2021, Obecní dům, Praha
2022/05/23   Nejkrásnější české knihy roku 2021, Centrum architektury a městského plánování (CAMP), Praha
2023/05/25   Ceny Gloria musaealis 2022, Obecní dům, Praha

Ministerstvo kultury České republiky

termín   název výstavy
2006/05/23   Deprese a úzkostt

Ministerstvo kultury České republiky

katalog autorský
  rok vydání   název (podnázev)
  1991   Petr Jareš: Básník utrpení
  1991   Zpráva ze 3. oddělení
  1992   Hugo Demartini
  1992   Kari Huhtamo
  1993   Václav Boštík: O sobě a o umění
  1994   Rostislav Novák: Obrazy / Painting
  1996   Cena Jindřicha Chalupeckého VI. ročník 1995 (Petr Nikl)
  1996   Milan Maur: Téma strom
  1998   Jiří Příhoda: Místně specifické instalace (Cena Jindřicha Chalupeckého za rok 1997)
  2005   Roman Franta: EUSA / Strange World
katalog kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1990   Kontrasty
  1990   Tibet (Buddhistické umění ze sbírky Gerda-Wolfganga Essena (Hamburk))
  1991   12/15 Český globus
  1991   3. výstava umělecké skupiny Tvrdohlaví
  1991   Hořící keř
  1991   Pevnost (Rekonstrukce jednoho případu)
  1992   K. Valter, M. Páral
  1992   Lipany poprvé naposled
  1992   Luz y espíritu / Light and spirit
  1992   Na křižovatce kultur (Dějiny židů v Československu)
  1994   Nejkrásnější české knihy roku 1993 (Katalog soutěže)
  2002   Écrivains Tchèques
  2003   Nejkrásnější české knihy roku 2002 / The Most Beautiful Czech Books of 2002
  2003   Nostický palác
  2005   Nejkrásnější české knihy roku 2004 / The Most Beautiful Czech Books of 2004
  2006   Nejkrásnější české knihy roku 2005 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2005
  2007   Nejkrásnější české knihy roku 2006 / The Most Beautiful Czech Books of 2006
  2008   Nejkrásnější české knihy roku 2007 / The Most Beautiful Czech Books of 2007 (Katalog / Catalogue)
  2009   16 fig. (Czech Illustrators from the Last Decade)
  2010   Nejkrásnější české knihy roku 2009 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2009
  2010   Smalt Art (Krajina / tělo / záření)
  2011   Nejkrásnější české knihy roku 2010 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2010
  2013   Nejkrásnější české knihy roku 2012 / The Most Beautiful Czech Books of 2012
  2014   Nejkrásnější české knihy roku 2013 / The Most Beautiful Czech Books of 2013
  2018   Nejkrásnější české knihy roku 2017 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2017 (53. ročník / 53rd Year)
  2019   Nejkrásnější české knihy roku 2018 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2018
  2019   Památníček: Nejkrásnější české knihy roku 2019 / The Most Beautiful Czech Books of the Year 2019 (Ročník / Edition 55)
  2021   Nejkrásnější české knihy roku / The Most Beautiful Czech Book of the Year 2020
  2022   Nejkrásnější české knihy roku 2021 / The Most Beautiful Czech Book of the Year 2021 (57. ročník / 57th Year)
kniha
  rok vydání   název (podnázev)
  1999   Čeští spisovatelé / Tschechische Schriftsteller
  2009   Česká kniha pro děti a mládež 2008 / Czech Books for Children and Young People 2008 (Vzdálené v nás a blízkost v cizím / The Distant Within and the Near in the Distance)
antologie/sborník
  rok vydání   název (podnázev)
  2017   New Czech Literature 2016 / Neue tschechische Literatur 2016
pozvánka autorská
  rok vydání   název (podnázev)
  1970   Emanuel Famíry: Obrazů a plastiky
  1990   Cesar Manrique
  1991   Michal Matzenauer
  1991   Petr Jareš (obrazy - pastely - plastiky 1986 - 1991)
  2004   Jacob Porat: Rozmluvy s Kafkou / Conversation with Kafka
  2013   Petr Malina: Dva svety
pozvánka kolektivní
  rok vydání   název (podnázev)
  1992   Design: Vignelli
  1993   Jakub a anděl
  1993   Jiří Beránek, Tomáš Švéda: Trojí dům
  1993   Signe Mähler, Jaroslav Šonka: Den v Klášteře (O novém životě v klášteře Želiv)
  2002   Nejkrásnější české knihy roku 2001 / The Most Beautiful Czech Books of 2001
  2003   Nejkrásnější české knihy roku 2002 / The Most Beautiful Czech Books of 2002
almanach
  rok vydání   název (podnázev)
  2000   Almanach současné české literatury 1997-1999 (Almanach der zeitgenössischen tschechischen literatur 1997-1999)
diplom
  rok vydání   název (podnázev)
  2015/04   Nejkrásnější české knihy roku 2014 (3. místo Odborná literatura)
parte
  rok vydání   název (podnázev)
  1970   Marta Krásová (národní umělyně, lareátka státní ceny, nositelka Řádu práce, členka opery Národního divadla v Praze)
  1980   Jan Werich (národní umělec, laureát státní ceny)
  1986   profesor Antonín Martin Brousil (nositel státní ceny Klementa Gottwalda, dvojnáobný nositel Řádu práce, nositel Řádu reubliky, nositel Leninské ceny za film)
  1989   Ota Hofman (národní umělec, nositel vyznamenání Za vynikající práci)
plakát
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   Nejkrásnější české knihy roku 1993 (výstava vítězných knih)
pozvánka nevýstavní
  rok vydání   název (podnázev)
  2007   Ceny ministerstva kultur za přínos v oblasti divadla, hudby a výtvarného umění a architektury pro rok 2007
propagační brožura
  rok vydání   název (podnázev)
  2013   Desatero správce sbírky muzejní povahy
příležitostný tisk
  rok vydání   název (podnázev)
  2010/04/17   Big thanks for big things (Jiřímu Šalamounovi k pětasedmdesátinám)
soubor pohlednic
  rok vydání   název (podnázev)
  1994   12/15 U zdymadla

Ministerstvo kultury České republiky

instituce, obec, adresa
Galerie moderního umění, Hradec Králové (Hradec Králové), Velké náměstí 139-140
Zastřešení hospodářského dvora Nosticova paláce, Praha, Maltézké náměstí

Ministerstvo kultury České republiky

program
  rok vydání   název (podnázev)
  2010   Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě (11. konference)

Ministerstvo kultury České republiky

osoba narození poznámka
Balvín Jiří 14. 8. 1953 2013 - ????, ministr kultury
Besser Jiří 4. 8. 1957 2010 - ????, ministr
Dlesek Vladislav 26. 11. 1927 1959 - 1963
Dostál Pavel 25. 2. 1943 1998 - 2005, ministr
Faladová Adéla 1968 ???? - ????, odbor autorského práva, vedoucí
Hanáková Alena 1. 9. 1958 2011 - ????, ministryně
Hazuka Pavel 4. 1. 1950 2005 - 2007
Herman Daniel 28. 4. 1963 2014 - ????, ministr kultury
Jandák Vítězslav 3. 8. 1947 2005 - 2006, 18. srpna 2005 - září 2006 ministr, jako nestraník
Jehlička Václav 24. 3. 1948 2007 - 2009, 26. 1. 2007 nahradil Helenu Třeštíkovou, do 8. 5. 2009
Jirousová Věra 25. 2. 1944 1994 - 1995
Karhanová Jarmila   ???? - ????
Kopáč Radim 17. 2. 1976 2010 - ????, Oddělení literatury a knihoven
Lagner Pavel 5. 5. 1966 1992 - 1994, tajemník, vedoucí sekretariátu, ředitel kanceláře
Lukeš Milan 14. 12. 1933 ???? - ????, ministr
Matoušková Anna 1954 2007 - ????, ředitelka odboru památkové péče
Matoušková Anna 1954 2010 - ????, náměstkyně ministra
Mikeš František 1946 ???? - ????, náměstek ministra
Mrázová Schusterová Marcela 2. 10. 1935 1976 - 1980
Navrátil Václav 21. 12. 1904 1945 - ????
Nekolný Bohumil 7. 1. 1944 ???? - ????, ředitel odboru umění
Novák Zdeněk 6. 5. 1958 1995 - 2006
Novotný Jiří 1940 1999 - 2001
Riedlbauch Václav 1. 4. 1947 2009 - ????, ministr
Stehlík Jiří 28. 7. 1936 1967 - 1970, vedoucí skupina estetiky
Stehlík Michal 13. 4. 1976 2001 - 2002, referent centrální evidence sbírek Odboru ochrany movitého kulturního dědictví, muzeí a galerií
Stránská Marcela   ???? - ????
Stropnický Martin 19. 12. 1956 ???? - ????, ministr
Svoboda Josef 24. 11. 1956 ???? - ????, náměstek 1996
Šmíd Ilja 14. 2. 1952 2017 - ????, ministr kultury
Štěpánek Martin 11. 11. 1947 2006 - 2007, Ministr. Před svým jmenováním veřejně projevoval sympatie s ODS a podporoval ji při volebních kampaních. Ministrem kultury ve vládě Mirka Topolánka se stal 4. září 2006 a byl jím do 8. ledna 2007.
Štěpánek Petr 2. 10. 1948 ???? - ????, ministr
Švestka Jiří 22. 4. 1955 ???? - ????, poradce
Talíř Jaromír 9. 8. 1950 1996 - 1998, ministr kultury
Talíř Jaromír 9. 8. 1950 2006 - 2010, první náměstek a řadový náměstek ministra kultury
Tigrid Pavel 27. 10. 1917 ???? - ????, ministr
Třeštíková Helena 22. 6. 1949 2007 - ????, 9. 1. - 26. 1. 2007 ministryně
Uhde Milan 28. 7. 1936 1990 - 1991, ministr kultury
Vaněček Josef 5. 1. 1910 ???? - ????
Zborník František   ???? - ????, ředitel odboru umění a knihoven
Zdráhal Radek 24. 4. 1975 2010 - ????, náměstek ministra

Ministerstvo kultury České republiky

osoba narození
Bartoš Lubomír 22. 9. 1937
Blabolilová Marie 4. 3. 1948
Boška Jindřich 12. 1. 1931
Corvin Jiří 15. 6. 1931
Doležal Rudolf 19. 7. 1916
Dost-Nolden Dagmar 3. 10. 1948
Frydecká Emilie 3. 6. 1938
Gebauer Vladimír 27. 4. 1946
Habarta Jan 15. 11. 1919
Hůla Zdenek 25. 2. 1948
Hyliš Petr 6. 3. 1956
Chlupáč Miloslav 10. 7. 1920
Jemelka Jan 3. 5. 1953
Juračková Arna 18. 5. 1951
Kadlecová Jana 12. 2. 1955
Kobylka Vojtěch 10. 3. 1943
Kohout Milan 7. 3. 1945
Kolařík Vojtěch 29. 6. 1938
Kolumek Karel 16. 10. 1924
Kovalová Jílková Anežka 1. 7. 1949
Leontovyčová Marie 17. 3. 1927
Luffer Pavel 15. 7. 1955
Malina Miroslav 25. 4. 1956
Malý Jiří 27. 3. 1951
Malý Vladimír 15. 2. 1935
Milkov Stefan 9. 3. 1955
Müller Milan 8. 6. 1935
Nováková Smítková Zdenka 20. 11. 1939
Odehnal Antonín 15. 4. 1931
Ogoun Aleš 3. 1. 1954
Ovčáček Eduard 5. 3. 1933
Patera Jiří 11. 12. 1924
Pojer Stanislav 17. 12. 1931
Pospíšil Jan 9. 1. 1952
Pospíšil Přemysl 21. 2. 1924
Příleský Ivo 29. 2. 1928
Ratajová Vendula 31. 3. 1945
Rejžek Jiří 16. 2. 1914
Rittstein Michael 17. 9. 1949
Rutkovský Mikuláš 12. 6. 1940
Rýz Jan 6. 10. 1946
Řehořík Zdeněk 3. 1. 1951
Řeřicha Jiří 19. 3. 1951
Sedláček Jan 10. 9. 1925
Slavíková Eva 1. 3. 1955
Souček Jan 5. 5. 1941
Stejskal Jiří 21. 11. 1948
Strouhal Zdeněk 7. 6. 1939
Svobodová Jitka 9. 9. 1941
Šafránek Jan 11. 4. 1947
Štenclová Jitka 10. 12. 1952
Štolfa Miroslav 11. 8. 1930
Tuschnerová Inez 6. 5. 1932
Vavruša Radomír 30. 10. 1948
Vlasáková Eva 10. 4. 1943
Werner Aleš 2. 6. 1952
Wernerová Jitka 1. 3. 1955
Zet Martin 11. 9. 1959
Zlamal Petr 21. 3. 1949
Zychová Miroslava 12. 11. 1945
Ženatá Kamila 26. 12. 1953

Ministerstvo kultury České republiky

socha
rok vydání   autor, název (podnázev)
1942   Wielgus Jindřich, Havíř