Galerie Caesar, družstvo pro podporu výtvarného umění

katalog autorský
rok vydání, název (podnázev)
1992   Daniel Balabán
1993   Věra Janoušková
1993   Slavoj Kovařík
1994   Martin Mainer: Obrazy
1995   Oldřich Šembera
1996   Pavel Hayek
1996   Jiří Kovanda (Objekty, kresby)
1996   Ladislav Novák
1997   Petr Kvíčala
1997   Inge Kosková: V rytmech dechu a moře, kresby z posledních let
1997   Danuta Binderová
1997   Tomáš Lahoda
1998   Michal Gabriel: Sochy, animace
1998   Jana Jemelková
1998   Jiří Štourač
1998   Jiří Olič: Falešný Malevič, ujetý Mondrian
1998   Tomáš Černoušek
1998   František Dörfl (Sny a skutečnost / Pastely Františka Dörfla)
1999   Pavel Herynek: Rotokaligrafie a cirkulární kresby
1999   Bohumír Komínek
1999   Zbyněk Semerák
1999   Roman Trabura
1999   Šárka Trčková: Na houbách
2000   Ray Mortenson
2001   Rudolf Fila: Obrazy
2001   Richard Kočí
2001   Josef Mžyk
2001   Klára Klose
2001   Petr Lysáček
2002   Isabela Grosseová: Obytné obrazy
2002   Pavel Rudolf
2002   Eva Prokopcová: Rytmy a fragmenty (Obrazy a kresby)
2002   Veronique Bourgoin: Sociální romantismus
2003   František Kyncl: Monostruktury
2003   Jan Herynek: Okamžik
2004   Václav Cigler: Kresby
2004   Sítě Dany Puchnarové
2004   Kateřina Vincourová: Noví hrdinové / New Heroes
2005   Vojtěch Kovářík: Grafika
2005   Christian Macketanz: Obrazy
2006   Adolf Lachman: Obrazy, kresby, objekty
2006   Jiří Valoch: Instalace / Installation (Artprojekt / Artproject)
2006   Lexan Suess: Placentacruiser
2007   Milena Valušková: Bez ohledu na mě
2007   Dorota Sadovská: SADO 1 a 2
2007   Petr Nejedlý: Limity / Limits
2007   Václav Fiala: Bez názvu / Untitled
2007   Dagmar Havlíčková: Ježíšova modlitba II./Jesus ´Prayer II.
2007   Barbora Klímová: Těm, kdo se tady nenarodili?
2007   Monika Immrová: Linie a forma / Line and form
2007   Jan Knap
2007   Artprojekt / Artproject: Alžběta Hanzlová: Ulice měst / Urban Landscapes
2008   Jana Kasalová: Jako Ty / Like You
2008   Jana Jemelková: Zahrady pozemské i nebeské
2008   František Matoušek
2008   Oldřich Šembera: Řekou, loukou, křovinami...Nové práce 2005 - 2008 / By River, across the Meadow, through the Thickets...New Works 2005 - 2008
2008   Miroslav Šnajdr: Rodině a přátelům / For My Family and Friends
2008   Miloslav Fekar: Sochy / Sculptures
2008   Čestmír Přindiš: Práce z let 2002 - 2008
2008   Miroslav Polách: Go-go on
2008   Renáta Drábková: Bestiář
2008   Jan Vyleťal: Fantazie a skutečnost / Fantasy and Reality
2008   Jiří Alois Havlíček: Návrat nebeského orla
2009   Jaroslav Jebavý: Obrazy
2009   Jan Šerých: Paramnézie / Paramnesia
2009   Miroslav Šnajdr st.
2009   Jaromír Brabenec: Pozdravy / Greetings
2009   Anežka Kovalová: Nadosah ruky (Malba a kresba)
2009   Robert Šalanda: Zkus to znovu, třeba jsi se spletl
2009   Zbyněk Sedlecký: Vložit datum
2009   Pavel Forman s dědou Karlem / Pavel Forman with granddad Karel
2009   Otto Bébar: Home, Sweet Home...
2009   Vratislav Karel Novák: Spříznění
2009   Helgi Thorgils Fridjónsson
2010   Inge Kosková: Kresby
2010   Pavel Knapek: Nádech - výdech
2010   Jiří Hůla: Totéž / The same
2010   Peter Angermann
2010   Miroslav Sychra: Světlo, struktury, prostor
2010   Lena Knilli: Věno. Postava. Čas. / Mitgift. Figur. Zeit.
2010   Leigh Barbier: Malby a kresby / Paintings and Drawings
2011   Miroslava Zychová: Obraz v obraze
2011   Jolana Havelková: U nás
2011   Jakub Špaňhel
2011   Milan Kusenda: Tíha / Heaviness
2011   David Jedlička: Uložit jako...
2011   Lubomír Dostál: Krajiny
2011   Ivan Kříž: Křížem krážem (K sedmdesátinám autora)
2011   Zdeněk Kučera: Safety Mash
2011   Martina Pešková
2012   Michal Cimala: Trafačka - Olomouc (instrumenty, obrazy, koláže)
2012   Jiří Krtička: Horizonty krajiny a duše
2012   Daniela Mikulášková: Snití
2012   Dominik Lang: Obrázky z výstavy
2012   Jaroslav Lampar: Zahrady a ráje
2012   Jiří David: Proč je tak legrační, když holky hážou kameny... Bolest vody
2012   Michal Kalhous: Dobrý den pane sousede
2012   Veronika Holcová
2013   Pavel Herynek: Darwinův svět
2013   Bohdan Hostiňák
2013   Alžběta Dirnerová: Psí máma
2013   Pavel Korbička: Event of Space
2013   Kateřina Štenclová
2013   Radoslav Kutra: Bytí v malbě (Obrazy 2002 - 2012)
2013   Jan Jemelka
2014   Zuzana Růžičková: Praha - Taipei
2014   Milan Kunc: Zlaté obrazy a sochy
2014   Aleš Hudeček: Od soumraku do úsvitu
2014   Zuzana Turečková: Bleší trh
2014   Jan Vičar: Výběr z cyklů Generál, Sadař, Psí hřbitov, Afrika
2014   Jiří Matějů: 1.618 emocionality
2014   Jan Kubíček
2014   Adam Dostál: 034 - obrazy, fotografie, objekty
2014   Jitka Nesnídalová: JIN
2014   Vojtěch Pálka: Nemocnice
2014   Milan Opravil: Jazzman z města želví nálady
2015   Miloš Šejn: Morawa
2015   Karolína Klimešová: První plán
2015   Tomáš Němec: Zrcátko
2015   Vladimír Škoda: 21
2015   Zdeněk Kučera: Malá retrospektiva
2015   Marie Blabolilová: Uvnitř a vně
2015   Zbyněk Janáček: Labilita / Unstability
2016   David Moješčík: Nymphaeum
2016   Joanna Piech-Kalarus: Post-synchrony
2016   Milan Klimeš: Figura - krajina - geometrie
2016   Richard Konvička: Barvy noci
2016   Phila Primus: Lůnění / Wombing
2016   Petr Bařinka: All You Need Is Art
2016   Adam Szentpétery: Kódy geometrie
2016   Adéla Janská: Fúze
2016   Jiří Vincenc Slavíček: Myslím na tebe / Thinking of you (Před obrazem myslím na krajinu a v krajině opět na obraz / When I´m before the painting I think of the landscape; before a landscape I think of the painting)
2017   Jiří Lindovský: Světlo, ticho
2017   Irena Křivánková: Tetramin
2017   Ondřej Michálek - Z hloubky / Intaglio
2017   Natalia Pawlus
2018   Svatopluk Otisk: Stůl na Vagoně s přáteli
2018   Jan Kovářík: D - M - UF
2018   Antonín Sondej: Identity
2018   František Turcsányi: Dezoriental / Chlazená vášeň
2018   Miroslav Šnajdr st.: Hudba a Malba / Malba a Hudba
2018   Jan Kovářík: D - M - UF
2019   Jakub Sobotka: Still Land
2019   Petr Zatloukal: Teens 2k18
2019   Vladimír Havlík: Jako pták (host Petra Feriancová)
2020   Adam Jílek: Přání
katalog kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
1994   Zdenek Hůla: Plastiky, objekty, Pavel Mühlbauer: Obrazy, kresby
1998   Okruh umělců Galerie Carini
1998   Spolek olomouckých výtvarníků (1998)
1999   Následují zprávy ze sportu …
2001   Magické číslo tři
2002   X (10 let Galerie Caesar v Olomoucké radnici)
2002   Petr Fiala, Jiří Kývala: Dva diplomanti AVU Praha
2002   Bdělé snění / Dreaming Awake (Osm umělců z Walesu / Eight Artists from Wales)
2003   Asociace a paralely
2003   9 Künstler und Kunstlerinnen aus Luzerns Partnerstadt Olomouc, Tschechische Republik
2004   Zpráva o kresbě (Olomoucký okruh 80. let)
2004   Konvergence (František Šnajdr, Miroslav Šnajdr st., Miroslav Šnajdr ml.)
2005   Quartett (Čtyři umělci a umělkyně z Riesu / Vier KünstlerInnen aus dem Ries)
2006   Plzeňská pěna / Pilsner Foam (Petr Jindra, Václav Malina, Milan Maur, Miroslava Nová, Kateřina Slípková)
2006   6. 6. 6. (ich - lieber - liner)
2006   Josef Šafařík & Tomáš Rýdl: Projekt 2:1
2007   Mladé sovy / Young Owls
2007   Dobré ráno / Good Morning (Jonáš Czesaný, Dalibor David, Pavel Šmíd)
2008   Velké prádlo (200. výstava Galerie Caesar)
2008   Ladislav Daněk: Projekt - Neprojekt 2 x 50
2008   Artprojekt Galerie Caesar (K.I.P.H.V. - klášterní inspirace proti hektice velkoměsta)
2008   TheWaypoint2010/1 (Tomasz Zawadzki, Fred Schierenbeck, Marek Radke)
2008   Konkrétní a surové (Pocta Arsénu Pohribnému)
2009   Christine Hubel, Hans-Jürgen Kintrup, Herbert Schweda, Lenka Thomas
2009   Keith Bayliss, Petr Jochmann, Peter Jonckheere
2010   David Hanvald, Karel Štědrý: Řádná malba
2010   Vojtěch Míča & Jiří Petrbok: Dvojitý agent
2010   The Residents: Residence in Olomouc
2011   ...a jiné věci
2011   Septembrový sber (Mladá slovenská malba)
2012   Neprůbojní po dvaceti letech
2012   Josef Achrer, Martin Krajc: Kritický výběr
2012   Umění partnerských měst / Art of Partner Cities
2012   Projekt 2012 (Olomouc Opole Ołomuniec)
2013   EX. Není lhostejné, kde právě jsme
2013   Zkusme Lipsko
2013   Lubomír Typlt + Richard Stipl: ...a z nebe padá hořící pes
2014   Strom (Pocta Jindřichu Pruchovi)
2015   BAnda: Obrazorovnost / Visequality
2015   Matouš Lipus, Jakub Tytykalo: Mramorový oblouk
2015   Co zde sním a co zde vypiju
2015   Ars combinatoria (Dagley, Daněk, Preschoux, Urbásek et al.)
2015   AKTUÁL 15: Rekapitulace práce umělců z okruhu Galerie Caesar za rok 2015
2016   Art brut: Vrána a Mrak / The Crow and the Cloud
2016   Laibach Kunst (Red Districts + Black Cross)
2016   Jiří Žlebek: Sochy, Kateřina Žlebková (j.h.): Kresby
2017   Jakub Čuška, Samuel Kollárik: Evidentně na hraně
2017   Michal Černušák, Jaroslav Koléšek: Podivné zprávy
2017   Doma (Výběr ze sbírky Roberta Runtáka)
2017   Proud času (Výstava autorů okruhu Galerie Caesar k 25. výročí galerie v olomoucké radnici)
2017   48. Miroslav Šnajdr ml., Bronislava Šnajdrová
2017   Brooklyn (Miroslav Sychra: Fotografie, Jiří Pelcl: Objekty)
2017   Otto Bébar, Miroslav Koupil, Milena Valušková
2018   Radoslav Bigoš, Michal Ožibko, Zdeněk Trs: Cizí světy
2018   Okouzleni krajinou / Captivated by Landscape: Pavel Herynek, Jan Jemelka, Jiří Krtička
2018   Iva Vodrážková, Viktorie Langer: Periferie v pohybu
2019   Není underground jako underground (Martin Burian, Dagmar Havlíčková, Vladimír Pospíšil, Jaroslav Vacl)
2019   Václav Buchtelík, Jan Špaček: Světla stín
pozvánka autorská
rok vydání, název (podnázev)
1993   Oldřich Smutný: Obrazy
1993   Jindřich Štreit: Bez hranic (fotografie)
1993   Věra Janoušková: Koláže, sochy
1994   Miroslav Šnajdr ml.: Obrazy
1994   Miroslav Štolfa: Obrazy, kresby
1994   Martin Mainer: Obrazy
1995   Jindřich Štreit: Lidé olomouckého okresu
1995   Miroslav Šnajdr st: Obrazy
1996   Eva Fuková: Multipláže, fotografie, objekty
1996   Ladislav Daněk: Obrazy, kresby
1997   Situace Veroniky Holcové
1997   Michal Pěchouček: Nerušit prosím!
1998   Pavel Mrkus: Analogie obrazu
1999   Milena Olivová: První fáze
2001   Jindřich Zeithamml
2001   Jindřich Štreit: Mezi námi
2003   Zbyněk Sekal: Plastiky a reliéfy 1959 - 1994 / Sculptures and Reliefs 1959 - 1994
2005   Christian Macketanz: Obrazy/ Paintings
2007   Michal Macků: Fotografie, uhlotisky, skleněné geláže / Photographs, carbon prints, glass gellages
2007   Monika Immrová: Linie a forma / Line and Form
2007   Dorota Sadovská: SADO 1 a 2 / SADO 1 and 2
2007   Těm, kdo se tady nenarodili? / For thouse, who were not born here?
2007   Milena Valušková: Bez ohledu na mě / Regardless of me
2008   Ladislav Daněk: 2x50 (Projekt-neprojekt)
2008   Miloslav Fekar: Sochy / Sculptures
2008   Oldřich Šembera: Řekou, loukou, křovinami / By River, across the Meadow, through the Thickets (Nové práce 2005-2008 / New Works 2005-2008)
2008   Čestmír Přindiš: Práce z let 2002-2008 / Works from 2002-2008
2008   Miroslav Šnajdr: Rodině a přátelům / For My Family and Friends
2008   Renáta Drábková: Bestiář / Bestiary
2009   Anežka Kovalová: Nadosah ruky / Within reach (Malba a kresba / Paintings and Drawings)
2009   Helgi Thorgils Fridjónsson
2009   Martin Horák: Fantomová bolest / Phantom pain
2009   Otto Bébar: Home, Sweet Home
2010   Inge Kosková: Kresby / Drawings
2010   Peter Angermann
2010   Pavel Knapek: Nádech - Výdech / Inhale - Exhale
2010   Jiří Hůla: Totéž
2011   Miroslava Zychová: Obraz v obraze / Picture in the Picture
2011   Milan Kusenda: Tíha / Heaviness
2011   Jolana Havelková: U nás / In Our Place
2011   Jakub Špaňhel
2011   Zdeněk Kučera: Safety Mash
2012   Jaroslav Lampar: Zahrady a ráje / Gardens And Paradiese
2012   Jiří Krtička: Horizonty krajiny a duše / Horizons of Landscape and Soul (Obrazy a pastely / Paintings and Pastels)
2012   Jiří David: Proč je tak legrační, když holky hážou kameny... Bolest vody
2012   Jindřich Štreit: Fotografie
2012   Dominik Lang: Obrázky z výstavy / Pictures at an Exhibition
2012   Daniela Mikulášková: Snití / Dreamthreads
2013   Kateřina Štenclová
2013   Alžběta Dirnerová: Psí máma
2013   Bohdan Hostiňák
2013   Pavel Herynek: Darwinův svět
2013   Pavel Korbička: Event of Space
2013   Jiří M. Doležel: Mystéria jesenické krajiny / Mysteries of Jeseník Mountains´Landscape (Fotografie (Součást výstavy 43 + 17 = 60 v Galerii Patro) / Photography (Component of exhibitions 43 + 17 = 60 on the Galerie Patro) + 17)
2014   Aleš Hudeček: Od soumraku do úsvitu
2014   Jan Kubíček
2014   Jiří Matějů: 1.618 emocionality
2014   Adam Dostál: 034 - obrazy, fotografie, objekty / Paintings, Photographs, Objects
2015   Miloš Šejn: Morawa
2015   Karolína Klimešová: První plán
2015   Marie Blabolilová: Uvnitř a vně / Inside and Out
2016   Richard Konvička: Barvy noci
2017   Natalia Pawlus: Bílá / White
2017   Irena Křivánková: Tetramin
2017   Jiří Lindovský: Světlo, ticho / Light, Silence
2017   Ondřej Michálek: Z hloubky / Intaglio
2018   Svatopluk Otisk: Stůl na Vagoně s přáteli
2018   Jan Kovářík: D - M - UF
2018   Miroslav Šnajdr st.: Hudba a malba / Malba a hudba
2019   Dana Štěrbová: S úctou k životu
2019   Vladimír Havlík: Jako pták (host Petra Feriancová)
2019   Jana Jemelková: Tichá pozorovatelka
2019   Martin Mulač: Exuberance
dopisnice/pohlednice
rok vydání, název (podnázev)
1993   Miloš Šejn: Turrellovský komplex
1994-   Argument
nedatováno   Martin Mainer: Stříbrné hory, 1993
nedatováno   Martin Mainer: Vázání šátků, akryl, plátno, 200 x 280 cm, 1993
nedatováno   Joska Skalník, Cirkulace času, 1992 (acryl, plátno, 52 x 42 cm)
pozvánka kolektivní
rok vydání, název (podnázev)
1998   Nestandartní (Formáty!)
2003   Asociace a paralely/ Associations and Parallels
2003   Současný akvarel / Contemporary watercolour painting
2006   Jari Arffman, Lars Holmström, Petri Nuutinen, Marja Pirilä: Fotografie / Photography
2006   Jana Farmanová, Martin Piaček: Melancholie / Melancholia
2009   Christine Hubel, Hans-Jürgen Kintrup, Herbert Schweda, Lenka Thomas
2009   Keith Bayliss / Petr Jochmann / Peter Jonckheere
2010   David Hanvald, Karel Štědrý: Řádná barva / Real Painting
2010   Geometrie citlivosti
2010   Vojtěch Míča & Jiří Petrbok: Dvojitý agent / Double Agents
2011   XX: 20 let Galerie Caesar, 20 let Spolku olomouckých výtvarníků
2011   ...a jiné věci / ...and other objects
2012   Josef Achrer, Martin Krajc: Kritický výběr
2012   Neprůbojní po dvaceti letech
2013   Lubomír Typlt + Richard Stipl: ...a z nebe padá hořící pes
2014   Strom / Tree (Pocta Jindřichu Pruchovi / Homage to Jindřich Prucha)
2014   Vojtěch Pálka: Nemocnice, Zuzana Turečková: Bleší trh
2015   Matouš Lipus, Jakub Tytykalo: Mramorový oblouk
2016   Jiří Žlebek: Sochy / Skulptures, Kateřina Žlebková j.h.: Kresby / Drawings
2017   Michal Černušák, Jaroslav Koléšek: Podivné zprávy
2017   48. Miroslav Šnajdr ml., Bronislava Šnajdrová
2017   Otto Bébar, Miroslav Koupil, Milena Valušková
2018   Iva Vodrážková, Viktorie Langer: Periferie v pohybu
2019   Aktuál 2019
text
rok vydání, název (podnázev)
2003   Asociace a paralely (Iniciace (zasvěcení do tajemství))
PF
rok vydání, název (podnázev)
2006   PF 2007 (Galerie Caesar, Caesar výtvarné potřeby / art suply store, Café Restaurant Caesar, Caesar catering, Student club Konvikt, Café a restaurant Konvikt)
2012   PF 2013 (Galerie Caesar)
dopis
rok vydání, název (podnázev)
2003/07/08   Vážená kolegyně/kolego, dovolujeme si Vám oznámit, že jste byl(-a)...
2003/10/14   Vážení kolegové, dovoluje si Vás informovat o výsledku voleb...
katalogový list autorský
rok vydání, název (podnázev)
297 x 210   René Hábl: Osamělost prvočísel