Error: Your browser does not support JavaScript!
0
EN
osoby
dokumenty
události
skupiny
instituce a místa
klíčová slova
edice
vše
HLEDAT:
datum narození
datum úmrtí
místo narození
místo úmrtí
působení
profese
autor textu
autor publikace
fotograf
ilustrátor
instalace výstavy
kurátor
profesor
překladatel
typograf
zmíněná osoba
HLEDAT:
rok vydání
autor publikace
autor díla
autor textu
osoba v dokumentu
ročník
číslo
edice
ISBN
klíčové slovo
typ dokumentu
katalog autorský
katalog kolektivní
plakát
pozvánka autorská
kniha
podřazený dokument
pozvánka kolektivní
periodikum
encyklopedie/slovník
dílo
HLEDAT:
termín konání
instituce
pořadatel
autorská
kolektivní
HLEDAT:
rok vzniku
rok zániku
místo vzniku
HLEDAT:
adresa
obec
stát
místo konání
pořadatel
tiskárna
vydavatel
dokumenty o instituci
zmíněná instituce
HLEDAT:
HLEDAT:
HLEDAT:
Základní údaje
Obor osoby
Dokumenty
Historie
litograf
litograf
osoba
narození
Abel-Truchet Louis
29. 12. 1857
Albiker Karl
16. 9. 1878
Alt Jakob
25. 8. 1789
Alt Rudolf von
28. 8. 1812
Altenbourg Gerhard
22. 11. 1926
Anděl Bedřich
11. 2. 1821
Anquentin Louis
26. 1. 1861
Arldt Carl
1809
Aubry-Lecomte Jean-Babtiste
18. 10. 1787
Auer Karol
1818
Auchentaller Josef
2. 8. 1865
Bauch Emil
1823
Becker Christian
20. 2. 1809
Beichling Carl
28. 4. 1803
Bek Hermann
20. 9. 1869
Bekel Josef
10. 6. 1806
Bekl Josef
10. 6. 1806
Belgeonne Gabriel
30. 5. 1935
Bělopotocký František
13. 3. 1819
Benoist Philippe
1813
Bergeret Pierre-Nolasque
30. 1. 1782
Berthon Paul
1872
Bič František
2. 4. 1920
Bichebois Alphonse
1801
Blanche Jacques
1. 2. 1861
Bodmer Karl
11. 2. 1809
Boggs Frank
6. 12. 1855
Bohúň Peter
29. 9. 1822
Bonnard Pierre
13. 10. 1867
Bordas Franck
1959
Both Franz
1779
Boutet Henri
24. 3. 1851
Braun Kaspar
13. 8. 1807
Bremermann Johann
1827
Bremms
Bresdin Rodolphe
12. 8. 1822
Brüggemann Joseph
1825
Burret Léonce
20. 4. 1866
Calamatta Luigi
21. 6. 1801
Cappiello Leonetto
9. 4. 1875
Carjat Étienne
28. 3. 1828
Carrière Eugène
29. 1. 1849
Carzou Jean
1. 1. 1907
Ciceri Eugène
27. 1. 1813
Clarot Johann
1797
Compte-Calix François-Claudius
28. 9. 1813
Criton Jean
23. 12. 1930
Cross Henri-Edmond
20. 5. 1856
Czerny Ludwig
1821
Černík Milan
3. 12. 1946
Dael Jean
27. 5. 1764
Danilowatz Josef
22. 11. 1877
Dauthage Adolf
20. 2. 1825
Daveluy Victor
de Beaumont Edouard
1821
De Coulon Eric
1888
Decamps Alexandre
3. 3. 1803
Deroy Vavřinec
Desmadryl Narcisse
25. 11. 1801
Dethomas Maxime
13. 10. 1869
Devéria Achile
6. 2. 1800
Dmych Josef
18. 7. 1858
Donath W.
Dondorf Bernhard
19. 3. 1809
du Moncel Théodose
6. 3. 1821
Dudovich Marcello
21. 3. 1878
Dufy Raoul
3. 6. 1877
Durst Jakob
1875
Eeckhout Jakob
6. 2. 1793
Eidenbenz Hermann
4. 9. 1902
Engl Josef
2. 7. 1867
Erdt Hans
31. 3. 1883
Erhard Johann
21. 2. 1795
Erni Hans
21. 2. 1909
Escher Maurits
17. 6. 1898
Evergood Philip
26. 10. 1901
Eybl Franz
1. 4. 1806
Farský Josef
7. 5. 1826
Fencl Jaroslav
1913
Fendi Peter
4. 9. 1796
Feure Georges de
6. 9. 1868
Fischer Joseph
30. 1. 1769
Flau Karlheinz
12. 1. 1930
Förster Carl
Frąckiewicz Pawel
1958
Français Francois
17. 11. 1814
Francis Sam
25. 6. 1923
Frejka Haštal
23. 3. 1814
Fromanger Gerard
6. 9. 1939
Fuchs Ignaz
24. 2. 1824
Gabriel Moritz
12. 9. 1801
Gareis Anton
1793
Gaupmann Rudolf
1811
Gerhardt Eduard
29. 3. 1813
Geyer Johann
7. 1. 1807
Gigoux Jean
8. 1. 1806
Gilbert A.
Gnauth Adolf
1812
Goebel Carl
26. 2. 1824
Gorlak Zbigniew
1955
Gottlob Fernand Louis
1873
Griesser Tobias
Gröger Friedrich
14. 10. 1766
Gross Karel
Groux Henry De
15. 9. 1867
Guesdon Alfred
13. 6. 1808
Guillaumin Armand
16. 2. 1841
Guiramand Paul
1. 2. 1926
Habel Josef
12. 5. 1823
Hall Oliver
29. 3. 1869
Hanfstaengl Franz
1. 3. 1804
Hegazi (Higází) Sabrí
1941
Heicke Jozef
12. 3. 1811
Hellé André
26. 3. 1871
Hellig Carl
Hennig Karl
20. 10. 1794
Henry Aimé
13. 6. 1801
Herbig Otto
31. 12. 1889
Herr Faustin
Hill David
20. 5. 1802
Hölzel Adolf
13. 5. 1853
Hora Josef
15. 3. 1811
Hornemann Friedrich
19. 5. 1813
Hromada Josef
Hubbuch Karl
21. 11. 1891
Huet Paul
3. 10. 1803
Huffert Hermann
1904
Huig Henk
30. 6. 1934
Hullmandel Charles Joseph
15. 6. 1789
Hummel-Bourdon Carl
1769
Chalupa František
8. 10. 1828
Chandelier Jules
1813
Charlet Frantz
21. 1. 1862
Charlet Nicolas-Toussaint
20. 10. 1792
Chéret Jules
31. 5. 1836
Isabey Eugéne
22. 7. 1803
Isabey Jean-Baptiste
11. 4. 1767
Israëls Jozef
27. 1. 1824
Jacob Nicolas
6. 6. 1782
Jahn Gustav
17. 5. 1789
Jelínek Josef
13. 8. 1815
Johannot Tony
9. 11. 1803
Johnson Eastman
29. 7. 1824
Kainz Peter
1961
Kaiser Eduard
22. 2. 1820
Kalivoda (Kaliwoda) František
1824
Kaliwoda Franz
1820
Kanoldt Alexander
29. 9. 1881
Karrer Karel
1808
Katzler Vinzenz
6. 10. 1823
Kaus Max
11. 3. 1891
Keller Ernst
15. 6. 1891
Kininger Vincenz
24. 4. 1767
Kittner Patricius
16. 3. 1809
Klimsch Ferdinand
12. 12. 1812
Klimt W.
Kohl von Kohlenegg Lorenz
26. 3. 1783
Kolář František
26. 6. 1825
Korbelář Petr
1971
Koruna Jan
Koruna Josef
29. 3. 1807
Kostelníček Štefan
14. 2. 1900
Kováts Ivan
Král František
Kraus Gustav
30. 8. 1804
Krauss F.
Krestesen Björn
1951
Kretzschmar Eduard
21. 3. 1806
Kriehuber Josef
15. 12. 1800
Kruis Ferdinand
25. 4. 1869
Krumpel Helmut
8. 10. 1941
Kuhnen (Kühnen) Pieter
14. 2. 1812
Kunike Adolf
25. 2. 1777
Küstner Johann
1800
Lami Eugène
12. 1. 1800
Langhammer Arthur
6. 7. 1854
Langhans A.
Langweil Antonín
13. 6. 1791
Lanzedelly Joseph
26. 2. 1772
Lanzedelly Karl
10. 4. 1806
Lasteyrie du Saillant Charles
2. 11. 1759
Lavos Joseph
29. 7. 1807
Lazar Miroslav
28. 12. 1946
Léandre Charles-Lucien
22. 7. 1862
Lebschée Carl
27. 7. 1800
Leray Prudent-Louis
29. 8. 1820
Leybold Eduard
4. 6. 1798
Liaudet David
1967
Lieder Friedrich
3. 7. 1780
Linde Karl
1830
Lípa Jiří
8. 7. 1955
Lucas Charles
1871
Madou Jean
3. 2. 1796
Mach Jindřich
3. 10. 1900
Machek Antonín
31. 10. 1775
Machek Ivan
19. 2. 1941
Maixner Karel
4. 11. 1840
Mallyon Walter
1841
Mambour Auguste
13. 5. 1896
Marcks Gerhard
18. 2. 1889
Marchand Jean
21. 11. 1883
Marini Marino
27. 2. 1901
Maris Mathijs
17. 8. 1839
Martin Jules
1832
Martinet Alfred
1821
Maufra Maxime
17. 5. 1861
Medau Karel
1791
Menzel Adolf
8. 12. 1815
Mignot Victor
1872
Misti-Mifliez Ferdinand
10. 9. 1865
Mittag Jan
27. 7. 1829
Moises F.
Monnier Henry
5. 6. 1805
Mosbrugger Friedrich
19. 9. 1804
Mráz Jaroslav
1880
Mueller (Müller) Otto
16. 10. 1874
Müller Heinrich
Müller Leopold
1807
Mützel Heinrich
2. 11. 1797
Mylius Carl
10. 1. 1827
Nanteuil Célestin
11. 7. 1813
Nash Joseph
17. 12. 1809
Nay Ernst
11. 6. 1902
Neumann Fritz
Neumann Hans
29. 11. 1888
Nieuwenhuis Theo
20. 4. 1866
Nichols Dale
13. 7. 1904
Nischk Armin
1955
Noé Amedée de
26. 1. 1819
Nord Karel
14. 11. 1806
Novák Robert
8. 12. 1962
Oleszczynski Severym
1801
Oudot Roland
23. 7. 1897
Pann Abel
1883
Passini Johann
4. 9. 1789
Pavlovič Nikolaj
9. 12. 1835
Pennell Joseph
4. 7. 1857
Petit Pierre
1832
Petr ze Schönfeldu
Petráň Pavel
17. 1. 1950
Pfefferle Erwin
8. 10. 1880
Piloty Ferdinand von
9. 10. 1828
Piloty st. Ferdinand
28. 8. 1766
Pissarro Camille
10. 7. 1830
Pötsch Igo
29. 5. 1884
Prinzhofer August
12. 9. 1817
Quarck Karl
8. 8. 1869
Quast František
1851
Ramboux Johann
15. 10. 1790
Rau Waldemar
1827
Rausch von Bernhard
7. 8. 1793
Reim Vincenz
1796
Renouard Paul
5. 11. 1845
Reuter Wilhelm
1768
Richter Franta
19. 11. 1872
Richter Franz
29. 8. 1774
Richter Josef
Ritter von Petenkoffen August
10. 5. 1822
Robert-Fleury Joseph
8. 8. 1797
Roedel Auguste
5. 2. 1859
Röhrich P.
Roth A.
Rühmel Vincenc
Salathé Friedrich
11. 1. 1793
Sandmann František
15. 12. 1805
Sandreuter Hans
11. 5. 1850
Sandtner Bedřich
25. 3. 1837
Sandtner Otto
1843
Senefelder Alois
6. 11. 1771
Senkinc Franz
1902
Shannon Charles Hazelwood
26. 4. 1865
Schams Franz
8. 2. 1824
Schedler Johann
27. 4. 1777
Schiffer Anton
18. 8. 1811
Schindler Johann
28. 7. 1777
Schlappriz Luís
Schleich Adrian
7. 12. 1812
Schmid Philip
Schmidt A.
Schmidt-Rottluff Karl
1. 12. 1884
Schneider Herbert
12. 6. 1924
Schödl Heinrich
1. 4. 1777
Schoen Friedrich
2. 4. 1810
Schulz Wilhelm
23. 12. 1865
Siems Jürgen
14. 1. 1927
Silberstern Otto
19. 9. 1876
Simon Lucien
18. 7. 1861
Sonntag Józef
1784
Sousa Jörge de
1936
Staub Andreas
17. 10. 1806
Steinhausen Wilhelm
2. 2. 1846
Steinlen Théophile-Alexandre
10. 11. 1859
Steinmann Johann
17. 9. 1800
Steller Paweł
23. 1. 1895
Stohl Michael
1813
Strassgschwandtner Anton (Tony)
17. 10. 1826
Strixner Johann
1782
Strohmayer Antonín
Stroobant François
14. 6. 1819
Struck Hermann
6. 3. 1876
Stütz Josef
1850
Suhajdy György
Szerelmey Miklósz
3. 7. 1802
Šedivý František
2. 12. 1864
Šedivý Julius
1817
Škarban Ladislav
27. 3. 1932
Šolle Jan
13. 7. 1802
Tassaert Octave
26. 7. 1800
Tejček Martin
11. 11. 1781
Teltscher Josef
15. 1. 1801
Tempeltey Friedrich
7. 2. 1802
Tetar van Elven Jan
2. 1805
Theer Robert
5. 11. 1808
Titz Louis
24. 6. 1859
Travies Charles
21. 2. 1804
Tschupich K.
Tschuppik Karel
Unold Max
1. 10. 1885
Vasněcov Jurij
4. 4. 1900
Vedova Emilio
9. 8. 1919
Veldheer Jacobus
4. 6. 1866
Vernet Carle (Charlot)
14. 8. 1758
Vernet Joseph Claude
14. 8. 1714
Vervloet Frans
20. 1. 1795
Vetters Josef
1806
Vietze Josef
26. 9. 1902
Vlček Josef
1902
Vlčinský R.
Vopálenský J.
21. 4. 1833
Voss Jan
9. 10. 1936
Vožňák K.
Vrňata Jiří
Vuillard Édouard
11. 11. 1868
Waagen Karl
1800
Wagner Ferdinand
27. 1. 1847
Wachsmann Bedřich (Friedrich)
24. 5. 1820
Weber Andreas
1. 11. 1893
Webster Alexander
Weibezahl Roland
1817
Weiers Ernst
17. 9. 1909
Weiss Antonín
6. 2. 1801
Wesselmann Tom
23. 2. 1931
West Joseph
3. 5. 1860
Whitehead Walter
1874
Wildt
Winterhalter Franz-Xaver
20. 4. 1805
Wohlers Julius
1867
Wolf Franz
1795
Wunderlich Paul
10. 3. 1927
Würbel Franz
7. 6. 1858
Würbs Karel (Karl)
11. 8. 1807
Zelinka Ferdinand
1828
Zille Rudolf Heinrich
10. 1. 1858
Zimmermann Karel
1796
Zinke Johann
1797
Zumsande Josef
3. 6. 1806
litograf
podřazený dokument
rok vydání
název (podnázev)
1989
Lidé a kameny